Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltus

Atsiliepimai apie Baltus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltus, UAB

Neseniai pirkome butą per šią įmonę. Likau labai patenkintas brokerės Dovilės Maniušės darbu, kartu lydėjo nuo buto norų iki pat raktų įteikimo. Viskas vyko labai sklandžiai, padėjo su bankais, su notarais, taipat norėčiau padėkoti ir Ingridai, visus dokumentus paruošė ir paaiškino labai kruopščiai. Baltus agentūrai skiriu 10/10, tikrai rekomenduoju.
Rita 2022-01-24 17:17:15
Ilgai neprisiverčiau parašyti apie šios įmonės, mano manymu nekokybiškai atliktas paslaugas. Patariu apžvelgti Baltus.lt internetinę svetainę - kurioje taip ir nerasite - įmonės įsipareigojimų Jums - nei kaip pirkėjui, nei kaip pardavėjui - o paklausus už ką aš moku - atsakymas bus - už tarpininkavimą! Aš buto pirkėja, esanti ne iš Klaipėdos, tad apžiūrėję keletą butų, jau ketinome vykti namo, bet dar sudomino butas, kurio mes neplanavome apžiūrėti anksčiau, paskambinome - atsiliepė Šarūnė, kuri sutiko aprodyti butą ekspromtu, bet visų pirma mane išbarusi - kad taip nedaroma - reikia iš anksto tartis. Viską labai greit nusprendėme, bet paprašius dar apžiūrėti butą - buvo pareikšta neieškoti skeletų spintoje! :D Vis tik suderėjome kainą ir nusprendėme pirkti - ir tik pasirašant preliminarią sutartį - paaiškėjo, kad buto dokumentai netvarkingi ir jiems sutvarkyti užims apie 2 savaites. Įmonė pasirodo - visiškai nežino ir nesidomi tuo, ką parduoda. Belaukiant, dokumentų, pasikeitė darbo planai ir vyras turėjo išvykti, kadangi jau Ingrida tvarkė pirkimo/pardavimo dokumentus - pranešiau, kad vyras turi išvykti ir man reikalingas įgaliojimas, buto užstatymui bankui, tai ji man tiesiog pasakė - bandykite skambinti visur notarams, bet nemananti, kad jie esant tokiai situacijai man padės (buvo penktadienis, vyras turėjo išvykti sekmadienį). Butas perkamas per agentūrą, o agentė net piršto nepajudino, kad man padėti šioje situacijoje, tad ir vėl tempėsi laikas. Notarai, kuriems skambinau - visi klausė - kodėl to agentūra man nesutvarko. Įgaliojimo taip ir nepavyko gauti - tad viskas dar užsitęsė. Taipogi - kitas kuriozas - buto įvertinimui - paskambino iš kitos agentūros, kad atvyktume atsiimti buto įvertinimo dokumentų. Mes nesupratome ir atvykome į Baltus - ten iš mūsų pasijuokė ir pasakė važiuoti į Oberhous (senamiestį) atsiimti dokumentų. Manau tai normalu, kad agentūra, kuri užsiima buto pardavimu/pirkimu - kontroliuoja dokumentų tvarkymo eigą ir tt. - taip visur kitur - tik ne Baltus :). Dokumentus gavau su klaida, bet tai pastebėjau aš, o ne Baltus, atnaujintų dokumentų dar reikėjo laukti. Galų gale atėjo laikas vykti pas notarą pirkimui - sutartis virš 20 psl. notarė laiko neturi aptarti sutarties kiekvieną puslapį, o Ingrida, mane tiesiog apkvailino prieš pardavėjus, kam gaištu tiek laiko skaityti sutartį (nors sandoris vis tik už 105 000), tada notarė jos paklausė Ingridos - kodėl man iš anksto nepersiuntė sutarties, kurią ji jai jau buvo išsiuntusi! Kaip jums! Pats nemaloniausias mano apsipirkimas, o pirkau jau 3 butą ir nė karto į tokią situaciją nebuvau papuolusi. Manęs buvo paprašyta atsiskaityti su Baltus grynais, nes taip jiems patogiau - pas notarę - pasirašant sutartį. Man buvo patogiau pavedimu - Aišku būdama nepatenkinta paslaugomis, nemaniau - kad jos vertos tokios sumos pinigų, kurią užsiprašė - ale už paslaugas - kreipiausi į Baltus direktorę su klausimais el.paštu - į kuriuos ji nesiteikė atsakyti, nes kaip ji pareiškė man telefonu - beje paskambino Šarūnė pasiaiškinti, o Jolanta tyliai klausėsi garsiakalbio šalia, kol nepaklausiau, kodėl aš kalbu su Šarūne, o ne direktore Jolanta, tada direktorė pareiškė, kad sekančią dieną aš turėsiu dar daugiau klausimų. Visiškai neprofesionalus direktorės Jolantos bendravimas išmušė iš vėžių, ji tiesiog reikalavo, kad pravesčiau pinigus, nes jau vėluoju su mokesčiu - nors gauti duomenys pavedimui neatitiko sutarties sąlygų. Pagal sutartį turėjau pavedimą padaryti įmonei Baltus, bet duomenis pavedimui gavau Šarūnės individualios veiklos, beje pati prašiau Ingridos duomenų pavedimui. Pasakiau direktorei, kad esu nepatenkinta paslaugomis, ji man atrėžė - mokėk - kaip sutarty pasirašei, o dabar nenori mokėti, Šarūnė tau butą ieškojo - vat čia ir supratau, kad neverta nusileisti iki tokio pat lygio. Buto man neieškojo :D aš jį pati suradau :D o ir už paslaugas buvau pati suinteresuota atsiskaityti, bet viskas buvo išvartyta atvirkščiai.
Tai va - jei vertinate savo ramybę ir norite kokybiškų, profesionalių paslaugų - tikrai, Baltus ne ta vieta ;) Šioje įmonėje pagarbos klientui ir kokybės 0 už maximum kainą. O ir skundo nėra kam parašyti - nes direktorė per daug išsiaukštinusi arba nekompetetinga, kad bendrautų su klientas.
Baltus internetine svetaine...informacija - kokias paslaugos jums teikiamos vis dar ruosiama :D
A.M. 2021-12-06 18:08:07
Patys prasčiausi atsiliepimai apie agentę Dalią. Bendrauja su klientu tik iki to laiko, kol pasirašoma preliminari sutartis. Vėliau iškilus klausimams, kas yra normalu tokiuose sandoriuose, dingsta kaip į vandenį. Jeigu ir atsiliepia telefonu, pažada perskambanti po valandos ir niekada neperskambina. Žinutes taip pat ignoruoja ir neatsako. Vienas prastas agentas gadina visos agentūros reputaciją…
Labai apgailestauju, kad taip nutiko, dazniausiai as su klientais iki pat ikurtuviu, tai galejo nukitkti tik vienu atveju, arba didelis klientu srautas, galbut tiesiog pamirasau, naturalu jei vairuuoju, milijonas skambuciu, , bet kuriuo atveju labai atsiprasau kad nuvyliau. Per 7 metus cia antras blogas komentaras apie mane, as labai myliu savo darba ir savo klientus. Dovanokit, jei nuskrriaudziau.
Parduoda butus viename name, o nuotraukas įkelia kito namo, kuris gražesnis išoriškai. Dirbtinai užkelia NT kainas.
Linas Petkevičius
2021-04-28 18:52:45 IP 65hnccn0
Apgaviku kontora ir dar nenaudingus komentarus pasirupina istrinti.
Likau labai patenkintas Baltus agentūros darbų. Saunios darbuotojos, tikrai išmano savo darbą. Didelis ačiū Vilmai ir Ingridai. Tikrai rekomenduoju.
Mes sutikome is sitos agenturos moteri, kuri aprode mums nama...bet mums neitiko, bet sako siaip zmones nesutinka zmoniu:)Ieskojome namo apie metus, tai vat ir radome pagaliau
Mes likome patenkinti sita firma, o gal sutikome gera zmogu, ji vardu (Dalia-Daša:)tikrai jums kuo didziausios sekmes jus dirbate is sirdies
Ir ne viskas pinigai, kaip cia raso komentatuose a*******i nezinau mums kitaip pasiseke, ir be melagysciu
Ela slavinskirnr
2019-07-07 13:44:59 IP 2ju3l2sl
Teko bendrauti su sia agentura. Likau lsbai pstenkinta. Labai kompetetingos, malonios darbuotojos. Padejo pasirasyti visas sutartis. Aciu INDRAI ir INGRIDAI. Rekomenduoju ir kitiem sia
.agentura.
neseniai teko naudotis Baltus agentūros paslaugomis, su brokere Vilma. Likau patenkintas maloniu bendravimu ir profesionaliu požiūriu į darbą, dokumentus sutvarkė tvarkingai ir greitai, ačiū labai. Šią agentūrą rekomenduoju.
Visiškai nekompetetingi, pasijutau kaip kokiais 90-aisiais, apgaudinėja klientus iki paskutinio ir net pagauti už rankos apsimeta šlangais. Darbas su jais - tik laiko gaišimas ir tikimybė įsivelti į jų organizuojamas aferas. Neįtikėtina, kaip dar neatsirado, kas snukius išmalė - nebent kaip mano atveju, nesinori ranku teptis.
Labai puiki agentura Baltus!!! Kreipemes pagal rekomendacija, kas buvo bendradarbeve su sia agentura, likome labai patenkinti, puikus linksmas operatyvus kolektyvas, Direktore Jolanta taip pat puiki visa reikiama informacija pateikta smulkiai. Ingrida bei Dovile isvis superines darbuotojos. (Ipac Dovile Maniuse kuri ir padeda susirasti norima busta, musu pazystamu rate keturios seimos kreipesi pirmiausiai pas ja ir visi liko labai patenkinti. Taip kad rekomenduoju butent sia agentura, jeigu norite isigyti nekilnojama turta greitai objaktyviai be jokiu nesklandumu, ir bendradarbiauti su sauniu kolektyvu. Sekmes jums!!
J. Karoso g. klientė
2017-03-07 16:42:35 IP 2g5vf1ng
Puiki agentūra. Greitai ir efektyviai dirba. Padėjo įsigyti gerą butą. Agentė nuoširdžiai dirbo, apžiūrėjome visą Klaipėdos centrą. Esu sužavėta direktorės profesionalumu, gera ofiso atmosfera. Širdingas ačiū NT agentūrai "Baltus" už profesionalų darbą ir kultūringą, aukšto profesionio lygio bendradarbiavimą.
Visa tiesa 2016-09-10 22:58:49
Nesąžininga, sukčiaujanti, apgaudinėjanti agentūra. Už Triušeliuose, Agilos gatvėje esančio kvartalo vieną iš 80m2 ploto pastatytą namą prašo 95000 eurų, kai kitos agentūros siūlo įsigyti už 88000 eurų. Tai aiškiai įrodo beribį šios agentūros pasipelnymo apetitą. Apeikite ir neturėkite reikalų su šia agentūra.
Kaip jums ne gėda? Esate kaip turginės bobos- pletkininkės!! Niekada patenkinti nebusite jokios agentūros darbu! O jei ir busite, tai tikrai neparašysite. Tikrai gerai ir sažiningai dirba agentūra, daug patenkintų klientų, ir agentės labai malonios, o jus tik ir norite viską gauti uždyką. Spręskite geriau savo asmenines problemas, šypsokites, bukite pozityvūs, mastykite pozityviai, ir gausite tokį pat atsaką.
Likom labai nepatenkinti Baltus darbu. Sumokėjom 1 procentą nuo buto vertės, bet nelabai žinom už ką. Dokumentus tvarkė labai lėtai, apie 3 mėnesius ir neatliko pilnai savo darbo. Turėjom patys važiuoti į lesto, lietuvos dujas, klaipedos vandenis sudaryti sutartis, išsiimti knygutes. Siūlė bankuose kreiptis į jų agentus, kadangi nesutikom labai supyko. Jeigu jau sutvarkyti kokie dokumentai pati neskambindavo ir nepranešdavo, turėdavai pats visalaik skambintis.
Ir direktorė Jolanta labai arogantiška, nemaloni ir nemokanti bendrauti su klientais.
Jeigu norite už nieką ir nemalonų bendravimą sumokėti pinigus tada prašom.
Antkainius gerus uzsideda, jei norit permoketi kreipkites I sia agentura.
Uab Baltus direktorė
2012-11-27 09:56:19 IP 2g5vf1ng
Dėl panašaus pobūdžio t.y. tiesos neatitinkančius komentarus galime paduoti Jus į teimą. Taigi prieš pradedant komentuoti siūlyčiau rimtai pasverti savo žodžius.
Svolociai uzdeda antkaini maziuasiai 30 35 tuk. litu ir dar is pirkejo praso 2%, visus issaudit reikai

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvivo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%