Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltupių darželis, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltupių darželis

Atsiliepimai apie Baltupių darželis, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Baltupių darželis, VšĮ

Mums tiko ir patiko :) Lankėm ir Gineitiškių sk., vėliau perėjom į Baltupius. Aulėtojos, SUPERINĖS. Aplinka darželio labai jauki, direktorė lanksti ir žmogiška, viską puikiai suderinom. Beje, meniu atnaujintas, su kalakutiena, jautiena ir visokiais avinžirniais, kur mano nuostabai mano vaikas juos pamėgo, nors namie nevalgydavo :)
Gineitiskiu darzelis
2019-05-17 12:02:51 IP 66g0bf5j
Aukletojos saunuoles - tikrai stengiasi del vaikuciu.
Kiek gaila kad neseniai isejo aukletoja is Gineitiskiu darzelio.
Taciau didziausia darzelio beda - vaiku jungimas i grupes rytais (didesne tikimybe apsikresti), nuolat pasikartojancios vienokios ar kitokios VIENODOS ligos isguldancios didziaja dali vaiku, siaip labai prastas maistas - zuvies, jautienos, kalakutienos, vistienos - praktiskai nera meniu. Tik praktiskai vienokia ar kitokia forma pateikiama kiauliena ir kazkas sumaisyto su grietine. O blogiausias viso darzelio aspektas - labai mandagi direktore kai reikia pasirasyti sutarti ir kaip diena apsivertusi direktore, kai jau turi sutarti. Jai nelabai rupi ka klientai galvoja, ar mano, siulo, ar kuom dalinasi - vengianti atsakomybes. Nemalonus zmogus.
Jei ne lokaciskai patogi vieta ir jei ne tikrai saunuoles aukletojos - nematyciau reikalo ten eiti. Taciau aukletojos, vieta ir tikejimas, kad kazkada i pastabas bus sureaguota - tai palaiko mus sitame darzelyje.

Ir aš norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais apie Baltupių darželį (Baltupiuose).

Darželio aplinka jauki, maistas gaminamas vietoje, mikroklimatas puikus - darželio personalas sutaria tarpusavyje kas teigiamai įtakoja vaikų emocinę savijautą. Su vaikais dirbama - dviejų metų vaikas grįžęs iš šio darželio vis "parsineša" kažką naujo: tai skaičius naujus pasako ir skaičiuoja, tai spalvas vardina, naujų žodžių padaugėjo, tai auklėtojos dainuotą lopšinę savaip atkartoja, savaitgalio rytais daro mankštos pratimus, kuriuos matyt darželyje darė, jau padarytus darbelius atsineša ir pan. Vaikas noriai eina į šį darželį, neskuba išeiti..

Dėl higienos pastabų neturiu - patalpos tvarkomos ir vėdinamos, patalynė keičiama. Vaikai miega lovytėse toje pačioje patalpoje, kur užsiima menine veikla ir žaidžia, tačiau valgyti eina kitur - į erdvią patalpą su valgomaisiais staliukais ir kėdutėmis. Žaidimams lauke yra nuosavas kiemelis su smėlio dėže, supynėmis ir lipynėmis - vietos visiems pakanka.

Žodžiu, vaikai prižiūrėti, sotūs ir laimingi (na, bent jau mano vaikas :)))

Dėkojame šio darželio personalui už rūpestį ir atsakingą darbą.
Mieli tėveliai, niekad nepasikliaukit internetiniais aprašymais.
Mano pastebėjimai. Ikimokyklinio ugdymo pedagogų nėra, lyg ir buvo viena, kita - išsilakstė, bet apie tai vėliau.
""Ugdymo turinys"" - apie metodus, programą nieko negaliu pasakyti, nes ten tokios tiesiog nėra.
Ūgtelėję priešmokyklinukai subrukti neįtikėtinai ankštoje patalpoje ir sutupdyti ant mažučių kėdučių (paskui stebimės dėl stuburo iškrypimų) "studijuoja" susikūprinę nuobodžiai ir neišradingai. O juk šios grupės tikslas - sužadinti vaiko norą mokytis!
Gerai, einam į lauką: Lygiai taip pat - ankštame kiemelyje kaip stiklas slidūs laiptai ir taip pat niekuo sudominti vaikų negalintis "paganymas". Negi sunku nupirkti kelis vaikiškus kastuvus, šluotas??? Vaikai kūrybingi, jie tuoj pat ras kuo užsiimti, jei tik bus sudarytos tam sąlygos, palanki aplinka.
Mažųjų grupės: žaislų - nerasta. Kelios dėlionės, keli grojantys "leliukiški" griozdeliai, kelios nutriušę knygelės, (tikrai netinkamos mažiesiems) krūvelė ko gero dulkių erkučių pilnų pliušinių žaislų ir palubėse sukabinti paveikslai/stendai (raidės, skaičiai, metų laikai, ar kažkas dar, net pati neįžiūrėjau). Jie gal kokia skyles sienose dengia, nes turėtų būti vaikų akių lygyje.
Vietos pajudėt? Juokaujat?!
Higiena. Tiksliau antisanitarija. Vaikai šluostomi vienu ir tuo pačiu rankšluosčiu, kai kuriose grupėse net nėra tualeto, praustuvo, tad naktipuodžiai pūpso po lovelėm, kurios subruktos kaip sandėly ir vargiai ar bent kartą per savaitę ten kas nors ką nors praplauna.
Personalo žiauriai trūksta, o kaip gi kitaip, juk siūlomas žeminantis atlygis.
Nesąžiningas ir neatsakingas verslas, o Jūsų, tėveliai, vaikai - tik instrumentai.
Ten dirbančios kelios moterys tikrai nėra blogos. Bet ar eidami, tarkim, į teatrą ir mokėdami nemažai pinigų tikrai nepasipiktintumėte, jei vietoj gracingų balerinų išvystumėte kokias apkūnias tetules, patogiai įsitaisiusias scenoje ant sofutės? :)
Mylėkite savo vaikus ir stenkitės suteikti jiems viską, kas geriausia.

Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų darželiai; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų darželiai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Daugiafunkcis sporto centras Dariaus ir Girėno gatvėje – žengtas svarbus žingsnis 06-27 08:51
Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia tarptautinį konkursą daugiafunkcio centro statyboms. Dariaus ir Girėno gatvėje iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne...
Tiksliosios technologijos tvariai užaugintam kokybiškam maistui – Lietuvos ūkių dabartis 06-24 22:27
Neįtikėtinu greičiu tobulėjančios šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai keičia Lietuvos agrosektoriaus veidą. Pasitelkdami dronus, naudodami tiksliąsias technologijas Lietuvos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%