Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltupių darželis, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltupių darželis

Atsiliepimai apie Baltupių darželis, VšĮ

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Baltupių darželis, VšĮ

Mums tiko ir patiko :) Lankėm ir Gineitiškių sk., vėliau perėjom į Baltupius. Aulėtojos, SUPERINĖS. Aplinka darželio labai jauki, direktorė lanksti ir žmogiška, viską puikiai suderinom. Beje, meniu atnaujintas, su kalakutiena, jautiena ir visokiais avinžirniais, kur mano nuostabai mano vaikas juos pamėgo, nors namie nevalgydavo :)
Gineitiskiu darzelis
2019-05-17 12:02:51 IP 66g0bf5j
Aukletojos saunuoles - tikrai stengiasi del vaikuciu.
Kiek gaila kad neseniai isejo aukletoja is Gineitiskiu darzelio.
Taciau didziausia darzelio beda - vaiku jungimas i grupes rytais (didesne tikimybe apsikresti), nuolat pasikartojancios vienokios ar kitokios VIENODOS ligos isguldancios didziaja dali vaiku, siaip labai prastas maistas - zuvies, jautienos, kalakutienos, vistienos - praktiskai nera meniu. Tik praktiskai vienokia ar kitokia forma pateikiama kiauliena ir kazkas sumaisyto su grietine. O blogiausias viso darzelio aspektas - labai mandagi direktore kai reikia pasirasyti sutarti ir kaip diena apsivertusi direktore, kai jau turi sutarti. Jai nelabai rupi ka klientai galvoja, ar mano, siulo, ar kuom dalinasi - vengianti atsakomybes. Nemalonus zmogus.
Jei ne lokaciskai patogi vieta ir jei ne tikrai saunuoles aukletojos - nematyciau reikalo ten eiti. Taciau aukletojos, vieta ir tikejimas, kad kazkada i pastabas bus sureaguota - tai palaiko mus sitame darzelyje.

Ir aš norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais apie Baltupių darželį (Baltupiuose).

Darželio aplinka jauki, maistas gaminamas vietoje, mikroklimatas puikus - darželio personalas sutaria tarpusavyje kas teigiamai įtakoja vaikų emocinę savijautą. Su vaikais dirbama - dviejų metų vaikas grįžęs iš šio darželio vis "parsineša" kažką naujo: tai skaičius naujus pasako ir skaičiuoja, tai spalvas vardina, naujų žodžių padaugėjo, tai auklėtojos dainuotą lopšinę savaip atkartoja, savaitgalio rytais daro mankštos pratimus, kuriuos matyt darželyje darė, jau padarytus darbelius atsineša ir pan. Vaikas noriai eina į šį darželį, neskuba išeiti..

Dėl higienos pastabų neturiu - patalpos tvarkomos ir vėdinamos, patalynė keičiama. Vaikai miega lovytėse toje pačioje patalpoje, kur užsiima menine veikla ir žaidžia, tačiau valgyti eina kitur - į erdvią patalpą su valgomaisiais staliukais ir kėdutėmis. Žaidimams lauke yra nuosavas kiemelis su smėlio dėže, supynėmis ir lipynėmis - vietos visiems pakanka.

Žodžiu, vaikai prižiūrėti, sotūs ir laimingi (na, bent jau mano vaikas :)))

Dėkojame šio darželio personalui už rūpestį ir atsakingą darbą.
Mieli tėveliai, niekad nepasikliaukit internetiniais aprašymais.
Mano pastebėjimai. Ikimokyklinio ugdymo pedagogų nėra, lyg ir buvo viena, kita - išsilakstė, bet apie tai vėliau.
""Ugdymo turinys"" - apie metodus, programą nieko negaliu pasakyti, nes ten tokios tiesiog nėra.
Ūgtelėję priešmokyklinukai subrukti neįtikėtinai ankštoje patalpoje ir sutupdyti ant mažučių kėdučių (paskui stebimės dėl stuburo iškrypimų) "studijuoja" susikūprinę nuobodžiai ir neišradingai. O juk šios grupės tikslas - sužadinti vaiko norą mokytis!
Gerai, einam į lauką: Lygiai taip pat - ankštame kiemelyje kaip stiklas slidūs laiptai ir taip pat niekuo sudominti vaikų negalintis "paganymas". Negi sunku nupirkti kelis vaikiškus kastuvus, šluotas??? Vaikai kūrybingi, jie tuoj pat ras kuo užsiimti, jei tik bus sudarytos tam sąlygos, palanki aplinka.
Mažųjų grupės: žaislų - nerasta. Kelios dėlionės, keli grojantys "leliukiški" griozdeliai, kelios nutriušę knygelės, (tikrai netinkamos mažiesiems) krūvelė ko gero dulkių erkučių pilnų pliušinių žaislų ir palubėse sukabinti paveikslai/stendai (raidės, skaičiai, metų laikai, ar kažkas dar, net pati neįžiūrėjau). Jie gal kokia skyles sienose dengia, nes turėtų būti vaikų akių lygyje.
Vietos pajudėt? Juokaujat?!
Higiena. Tiksliau antisanitarija. Vaikai šluostomi vienu ir tuo pačiu rankšluosčiu, kai kuriose grupėse net nėra tualeto, praustuvo, tad naktipuodžiai pūpso po lovelėm, kurios subruktos kaip sandėly ir vargiai ar bent kartą per savaitę ten kas nors ką nors praplauna.
Personalo žiauriai trūksta, o kaip gi kitaip, juk siūlomas žeminantis atlygis.
Nesąžiningas ir neatsakingas verslas, o Jūsų, tėveliai, vaikai - tik instrumentai.
Ten dirbančios kelios moterys tikrai nėra blogos. Bet ar eidami, tarkim, į teatrą ir mokėdami nemažai pinigų tikrai nepasipiktintumėte, jei vietoj gracingų balerinų išvystumėte kokias apkūnias tetules, patogiai įsitaisiusias scenoje ant sofutės? :)
Mylėkite savo vaikus ir stenkitės suteikti jiems viską, kas geriausia.

UAB "Muzikija"
Lopšelis-darželis "Strazdanėlės" muzikinis ugdymas

Adresas: M. Marcinkevičiaus g. 118-1, LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; meno mokymo įstaigos; mokymo kursai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; vaikų darželiai.
UAB "Muzikija" valdo privačius darželius Antakalnyje ir Jeruzalėje. Užsiima muzikos, knygų leidyba, kuria ir įgyvendina CD įrašus ir kt. muzikinius projektus.
Mažieji šnekučiai
Anglų / lietuvių kalbos pamokos darželiuose

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai daržellis-mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specialicuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-10 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-10 metų vaikams „Mažieji šnekučiai“ vedamos pamokėlės yra išskirtinės...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29%
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29% 11-20 22:05
"Ignitis grupės" pajamos šių metų III ketv. išaugo 29% iki 1,162 mlrd. Eur, kai 2018 m. tuo pačiu laikotarpiu siekė 901 mln. Eur, per biržą pranešė energetikos įmonė.
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų 11-20 20:13
Vokietijos automobilių dalių ir padangų gamintoja "Continental" trečiadienį patvirtino, kad iki 2028 metų atsisakys 5.500 darbo vietų, įgyvendindama griežtą taupymo planą, kad galėtų spręsti...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Visa 182,77 +1,73%
AT&T 38,00 -4,11%