Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltoptik, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltoptik

Atsiliepimai apie Baltoptik, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Baltoptik, UAB

Šiandien buvau Ozo Fielmann. Noriu padėkoti konsultantei Agnieškai už labai malonų ir greitą aptarnavimą.
Dar tokio klaikaus aptarnavimo nesu patyręs jūsų Panoramos parduotuvėje Vilniuje, bet jau išsidirbinėjimas jūsų darbuotojų ir nepatenkintų veido už nugaros alsavimas viską pasako kas yra klientas.

Ozo centre Fielmann Vilnius dar klaikesnis aptaravimas, kai viena darbuotoja visame parduotuvėje pakeltu tonu aiškina pirkėjui, kad negali aptarnauti ir suteikti paslaugų nes tuo metu turi prižiūrėti parduotuvę. Akcentavo su manimi nebendraukite, nes negaliu atlikti kelių darbų, buvo klaikus tonas.

Per dvi parduotuves keli asmenys negalėjo išsirinkti akinių ir užsisakyti gamybai, dėl pardavėjų netaktiško elgesio.
Labai gaila, kad neįsidėmėjau vardo, tačiau noriu padėkoti šiandien (pirmad.) vakare Kauno Akropolyje dirbusiai specialistei. Rausvu kardiganu, tamsiais su rožiniu vidiniu apvedimu akiniais, ilgais plaukais. Apskritai visada rekomenduoju Fielman ir ypač personalą, tačiau šiandien noriu parašyti padėką. Darbuotoja iš karto suprato kokių rėmelių ieškau, davė rekomendacijų ir paaiškino kodėl ir kokios man reikalingos dangos, išsirinkau man tinkanti stiklo ploninimą ir pan. Tikrai supranta savo darbą, na o bendravimas Fielman visada malonus. Perku jau virš 10 metų ir tikrai grįšiu, saugokite šitą darbuotoją. Sėkmės.
Ačiū Fielmann Panoramos filialui. Labai gerai parinko akiniams stiklus pagal mano regėjimą, atsižvelgė į visus mano pageidavimus, suteikė visokeriopą konsultaciją, atliko darbus pagal garantiją.
Patikima įmonė, rekomenduoju.
Nuoširdus ačiū parduotuvės "Fielmann" Tilto g. 35/ Vilniaus g. 4 Vilniuje konsultantei, gydytojai ir akinių meistrei Linai už puikų darbą ir nuoširdų aptarnavimą. Puikiai parinkti akiniai. Esu šios parduotuvės klientė ir dėl tokių specialistų (gaila konsultantės ir gydytojos vardų neįsiminiau) norisi ten vėl sugrįžti.
Sveiki, noriu padėkoti optikos Laisvės pr., Vilniuje, darbuotojoms, ypač regėjimą tikrinusiai ir akinius padėjusiai rinktis gydytojai. Ačiū už malonų, dėmesingą ir kantrų aptarnavimą.
Labai noriu padėkoti ir pasidžiaugti Fielmann darbuotojomis iš Panevėžio (Laisvės a. 24, Panevėžys). Profesionalus ir malonus aptarnavimas, taip pat likau labai nustebintas, kad akinių tiesinimo paslauga bei stikliukų pakeitimo paslauga nekainavo, o naujiems rėmeliams dar buvo pritaikyta nuolaida! Labai ačiū!
Štai taip išsiugdomi lojalūs klientai.
ačiū už profesionalų ir dėmesingą aptarnavimą Klaipėdos Akropolio skyriuje. Akinius buvau pirkęs Kauno Megoje, bet be jokių garantinių lapelių (galiojanti) suremontavo (akinių kojelę) Klaipėdos Akropolyje. Nuoširdžiausia padėka. Fielmann yra Fielmann :). Ačiū.

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. UAB Aušros medicinos centre teikiamos kokybiškos ir profesionalios medicininės paslaugos, atliekami dirbančiųjų, vairuotojų, norinčių...

E. Macronas paragino ES vieningai parengti naują saugumo susitarimą ir jį pateikti Rusijai 01-19 14:34
Europos Sąjunga (ES) turi dirbti išvien dėl naujo stabilumo ir saugumo susitarimo regione ir jį pristatyti Rusijai, trečiadienį Europos Parlamentui pareiškė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis...
Pavasarį "Sostena" Vilniuje atidarys beveik 5.000 kv. m "Renault" ir "Dacia" saloną 01-19 14:28
4,8 mln. Eur kainavęs centras pristatomas kaip itin modernus, jis leis paspartinti tiek asmeninės, tiek komercinės paskirties automobilių bei elektromobilių pardavimą ir priežiūrą.
A. Dulkys žada atskirą testavimosi tvarką viešojo sektoriaus darbuotojams
A. Dulkys žada atskirą testavimosi tvarką viešojo sektoriaus darbuotojams 01-19 14:21
Sveikatos apsaugos ministerija viešojo sektoriaus darbuotojams ketina numatyti atskirą testavimo tvarką, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

AT&T 27,31 +0,48%
Visa 215,71 +0,48%