Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BALTNETOS KOMUNIKACIJOS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BALTNETOS KOMUNIKACIJOS

Atsiliepimai apie BALTNETOS KOMUNIKACIJOS, UAB

Baltneta

Debesų kompiuterijos ir serverių ekspertai
Parašyk savo nuomonę apie BALTNETOS KOMUNIKACIJOS, UAB

Tai tikrai nerimta firma, nesiskaito su savo ilgameciais klientais, nerekomenduoju neturejot bedu su jais garantuotai turesit
UAB Realm juridical
2022-05-24 08:57:42 IP 29mjpit1
daugiau, kaip 15 metų buvome šios bendrovės klientais. Jokio klientų vertino pas juos nėra. Už tą kainą, kaip teikia interneto greitį kiti tiekėjai, jų greitis 30 kartų lėtesnis. Susikūrę savo sutartyse atseit suteikiamas nuolaidas, nors jokių nuolaidų nėra, rinkos kaina ženkliai aukštesnė nei kitų klientų. Šios bendrovės paslaugų nerekomenduoju.
Jei norite, kad iš vienos IT problemos kaskart turėtumėte 3-4, sudarykite sutartį su Baltnetos komunikacijomis dėl IT priežiūros (ypač tai galioja serverio/failų serverio priežiūrai). Iš menkiausio nesklandumo, Baltnetai ėmus jį spręsti, atsiranda problemos, kurias spręsite mažiausiai pusdienį. Dangstosi vykdantys saugumo protokolus ir kiekvienąsyk tarsi specialiai elgiasi taip, kad klientui būtų kuo nepatogiau, kad kliento darbuotojai kuo ilgiau negalėtų dirbti. Negana to, vieną kartą elgiasi vienaip, kitą - kitaip. Savo susikurtas taisykles interpretuodami kūrybiškai, kad klientui būtų kuo nepatogiau. Vadyba nusiskundimams akla ir kurčia. Pasigilinus į kainodarą, paaiškėja, kad paslaugos kur kas brangesnės nei pas konkurentus. Vadyba iš paskutiniųjų aiškina, kad pigiau teikti paslaugą jiems nuostolinga. Ir t.t. ir t.t...
Iš tiesų, 90 procentų darbo dienos streso yra patiriama dėl bendravimo su Baltneta. Absoliučiai nerekomenduoju!
Laimonas ir broliai UAB
2020-10-13 10:35:13 IP 2fbapc0s
Niekam nerekomenduoju naudotis šios bendrovės paslaugomis. Mes 17 metų buvome ištikimi klientai, bet mums paslaugų kainas vienašališkai pakėlė 2 kartus. Iš pradžių svetainės talpinimo ir pašto dėžučių, paskui ir interneto. Parašė kad pas mus dideli skaidulos mokesčiai. Bet kiti tiekėjai atvedė savo skaidulą už tą pačią seną kainą be jokių papildomų mokesčių. Dabar kai mes jau atsijungėme nuo jų interneto ir telefonijos ir naudojamės kitų tiekėjų internetu, bet vis teik 30 dienų skaičiuos mokesčius už paslaugas kurių neteikia. Tokį atsakymą gavau iš Baltnetos vadybininkės:
"Sveiki dar kartą,
Užsakymuose kuriuos pasirašėte yra įtrauktas punktas, kad esate susipažinęs su mūsų interneto svetainėje viešai paskelbtomis bendrosios sutarties salygomis, t.y. kad po prašymo gavimo dėl nutraukimo mes paslaugas nutrauksime po 30 d., nepriklausomai nuo to, kad Jūsų pasirašyti paslaugų užsakymai tapo neterminuoti.
Galina"
Pratęsiant domeną kilo problemų, bet organizuotas ir operatyvus įmonės darbuotojų darbas padėjo problemą sklandžiai ir greitai pašalinti, ačiū, rekomenduoju.
Įmonė lyg ir stengiasi, komunikuoja, bet problemų neišsprendžia. Elektroninio fakso paslaugų kokybė labai prasta, o mėginant aiškintis problemą komunikuoja, bet galiausiai nieko ir neišsprendžia apčiuopiamo. Vertinčiau 6/10 balų, bendravimas gana operatyvus, bet rezultatų iš to mažai.
Labai kantriai ir profesionaliai padėjo išspręsti problemą. Tikrai dėkoju Aurimui už puikų darbą. Esame Baltnetos klientai jau daug metų ir tikrai nesiskundžiame.
Tikrai nerekomenduoju. Mūsų įmonė naudojosi Baltnetos paslalugomis virš 2 metų. Vėliau kėlėmės kitur ir interneto paslaugų nebereikėjo, privalomas sutarties laikotarpis buvo kaip tik pasibaigęs. Bandžiau nutraukti sutartį apie 3 mėnesius ir jokių veiksmų nebuvo imamasi tik vis gaudavau naujas sąskaitas. Siunčiau prašymus nutraukti sutartį, bet atsakymo negaudavau, galiausiai nuvažiavau į jų įstaigą ir vėl prašiau, kad sutartis būtų nutraukta ir skolos panaikintos. Dabar be jokio perspėjimo gaunu laišką į email iš antstolių, kad įsiskolinimas yra 50 eu ir dar papildomai turėjau apmokėti antstolių išlaidas. Jokio perspėjimo ar skambučio iš Baltnetos negavau, nei karto. Gerai pagalvokite prieš rinkdamiesi jų paslaugas.
Mūsų įmonė pasirašė sutarti 24 mėn, ko labai gailimės, gavom geras rekomendacijas apie Batnetą.
Ten žmoniškumo nėra, nevertinami klientai ypač verslo, nereaguojama į kliento norus, pastabas neieškomas bendras sprendimas, kad būtu gerai ir klientui ir Jums.
Laukiu kada sutartis baigsis iškart eisiu pas konkurentus Jūsų ir NIEKADA SU JUMIS NEBENDRADARBIAUSIU IR SAVO KOLEGOM IR KLIENTAM NEREKOMENDUOSIU.

PATARIMAS KITIEMS NEDIRBT, O JEI DIRBAT NETERMINUOTĄ SUTARTĮ RAŠYTIS IR LABAI ATYDŽIAI SKAITYTI SUTARTĮ.
Daug metų bendrauju su BaltNet. Dirba tikri profesionalai išmanantys savo darbą.

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...
Luxlex MB
Luxlex Law

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisėtvarka.
Luxlex Law dirba su daugiau nei 17 metų patirtį turinčiais savo sričių ekspertais - teisininkais ir advokatais, siekiančiais maksimaliai patenkinti klientų lūkesčius tiek sprendžiant asmenines problemas, tiek plėtojant verslo imperijas. Luxlex Law teikia unikalias paslaugas JURIDINIAMS asmenims: Teisinių paslaugų...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%