Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltmi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltmi

Atsiliepimai apie Baltmi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltmi, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Gitana 2018-05-17 21:01:03
Fb paskutiniai dalyvių įrašai prieš 2 savaites, ar aš ne tą diskusiją seku?
Ta pati grupe
Indre 2018-05-03 16:47:57
galite jungtis i fb daug aptarinejama apie baltmi projekta, kiek zmoniu nuostoliu patyre kai likvidavo imone
Fb paskutiniai dalyvių įrašai prieš 2 savaites, ar aš ne tą diskusiją seku?
Man liko skolingi dovanų kuponą už 160€. Vartotojų teisės atsakė, kad tai ne jų atvejis.
O man grazino praeita men. siustus cekius, nera imones.
Prisijunkite prie facebook grupes mes ten nemazai diskutavome.
Sveiki.Dirbau, vargau, rinkau cekius ilga laika...Pasirodo va kame problema, net pridijungti neleidzia, o apie uzsakytas DOVANAS net pasvajok...Labai apgailetinai pasielge, negrazu taip elgtis, bent kazkaip susisiekti galejo..Nei priskambinsi dabar, nei kur Jiems parasysi!
Asmeniskai siaubingai gaila sugaisto laiko!!!O ir dovana laukta kiek menesiu, taip itariu ir nepasieks!!! As taip pat galvoju kreiptis i VARTOTOJU TEISES!!!Tegul negudrauja!
Gal kas nors gali patarti, kur kreiptis, kad Baltmi-panel atsiskaitytų su darbuotojais. Jeigu, kad ir bankrutavo, vis tiek yra įstatinis kapitalas
Dirbau pusantrų metų. Buvau nusimačiusi dovaną, kaupiau taškus. Užsisakiau dovanėlę. Viskas tuo ir baigėsi. Dar buvau prisiskambinusi darbuotojai, kuri mane supažindino su darbu. Informavo, kad keitėsi valdžia, darbuotoja buvo atleista. Sakė turėkit vilties, gal viskas bus gerai. Bet visi matome, kad valdžia nėrė į krūmus net nepadėkoję už mūsų triūsą ir sugaištą laiką. Gaila.
Audrone 2018-05-08 16:08:44
Laba diena. Laikas bėga, tikėjausi, kad bus kažkokių paaiškinimų iš atsakingų asmenų apie Baltmi veiklos nutraukimą bei atsiskaitymą su dirbusiais asmenimis, tačiau panašu, kad "Baltmi" nėrė į krūmus ir ko gero sąžinė jų negraužia.Neįsivaiduoju, kiek asmenų dirbo šiame projekte, - šimtai ar dešimtys...?Sprendžiant iš atsiliepimų, gal ir nedaug...Siūlau atsiliepti kuo daugiau dalyvavusių, gal ką kartu sumąstysime.Aš parašiau el paštu "Verslo žinioms", tačiau atsakymo matyt nebus.
laba diena as ir parasiau i verslo zinias jau nebezinau kur ir kreiptis ir ka toliau daryti
Labai gaila kad Lietuvoje kaip visada.Galima žmonėms nieko nepaaiškintų.Lsbai panašų kad veiklą nutraukta.Bet paslapčia.jaučiuos apgautas.Ar galima taip elgtis su žmonėmis, kurie jums dirbo?Mes ir paaiškinimo nesam verti?
Rima 2018-05-03 16:33:40
galvojau mane išmetė iš projekto :) Ir apsidžiaugiau ir nuliūdau radusi Jūsų atiliepimus. Aš irgi neprisijungiu kuris laikas, nors dar prieš kelias dienas viskas buvo tvarkoje. dovanų taip pat negausiu ko gero. Tikrai gaila laiko.
Dirbu beveik nuo pat pradžių, bet nuo kovo mėn. vyksta kažkas nesuprantamo: į telefono skambučius neatsako, išjungti, neatsako ir į el. paštu išsiųstas užklausas.Balandžio pab. savaitę negalėjau prisijungti, dabar vėl trečia diena neprisijungiu, neatidaro puslapio. Tiesa, gavau sykį atsakymą, kad man atsakys po vienos darbo dienos, tik neparašė po kurios gausiu tą atsakymą. Gal kas žinote situaciją?
Sveiki
Jei kam pavyks susisiekti parasykit, nes ir as nebeprisijungiu, Kaupiau irgi taskus jau beveik 3 metai.Tikriausiai apgavo, bet cia jauciu europos pinigai.
Aš taip pat kaupiau nuo pat pradžių projekto taškus. Ir nieko negavau. Daug kartų rašiau, buvau ignoruojama. Jei nesulauksiu atsakymo, kreipsiuos į vartotojų teises už apgaudinėjimą.
Janina 2018-04-28 07:33:02
as 2 metus kaupiau kad galeciau uzsakyti virtuvini kombaina, gavau, toliau kaupiau vel uzsakiau daug prekiu, bet jauciu kad nebegausiu, gaila sugaisto laiko.
Ir aš dirbau 2 metus, o dabar kai užsiskaiau spalio mėn, taip ir negaunu, labai labai gaila to laiko.
Lija 2018-04-26 12:58:27
Miela Antanina, juk kaupi geresniam daiktui, per ketvirtį neišeina. Net neklausinėkit kodėl ir taip aišku juk.
Visi norime žinoti ar GAUSIME.
Antanina 2018-03-02 14:41:00
o tai ko neužsisakinėjot pinigų kas ketvirtį?
Visi norime žinoti ar GAUSIME.
Laima 2018-04-23 15:39:52
Sveiki, man leido prisijungti, kazin ar verta toliau pildyti dienorasti? Kaip manot?
na as negalejau nuo 20d prisijungti, siandien tik leido, reiks ryt paziuret ar suvedus prekes taskus prides, ar ne...
Laima 2018-04-23 15:39:52
sveiki, as irgi jau prisijungiau, nieko neprarandam pildydami juk sau perkam, bet nuo 20 d tasku papildymu nera.
Taupiau taškus, nieko neužsisakinėjau. Ir galu gale net išjungė nieko neperspėjo. Reikėtų kreiptis į teisėsaugą. Tiesiog reikia pasidomėti kas galėtų paatstovauti. Tokios įmonės turėtų atsakyti už žmonių mulkinimą,
Janina 2018-04-21 09:18:14
As spalio uzsakiau ir negaunu, o siandien ir ieiti negaliu errora raso
Sveiki, dirbu jau du metus, beveik nieko neužsakinėjau, nes kaupiau didesniam daiktui.Dabar jau daug turiu prikaupusi taškų ir labai nustebau, kad nebegalima prisijungti.Lauksiu pasiūlymų dėl tolesnių mūsų veiksmų.Audronė
Rūta 2018-04-19 12:01:58
Ar kas bandete aiskintis del galimybes atgauti dovanas uz taskus? As esu uzsakiusi dar vasari ir nieko negavau. Kaip del tu ju skeneriu, nebepasiims?
As spalio uzsakiau ir negaunu, o siandien ir ieiti negaliu errora raso
Ne vien Jūs negaunat užsakytas dovanas. Aš taip pat jų negaunu, nors užsakytos sausio ir kovo mėnesiais. Laukiu nesulaukiu kuo tai baigsis. Ką daryti reikės su jų skeneriais ir t.t. Telefonai ir el paštas jų neatsako
Rimantas Daunoravičius
2018-03-25 14:04:43 IP 78.56.115.232
Indrė 2018-03-15 12:04:16
Spėju, kad projektas baigtas... Neatidaro ir latvių psl., abejotina, kad dovanas gausime : (...
Reikia kreiptis į "Verslo žinias" ir informuoti apie situaciją. Jie taip gražiai rašydavo apie Baltmi projrktą.
Gal kas žinote kas darosi? Ar dar yra šansų gauti čekius už preitus metus?
Kviečiu visus dirbančiuosius diskutuoti persikelti į Facebook: https://www.facebook.com/groups/223724934852999/
Jolanta 2018-03-09 12:14:17
Aha, gavau dovanas, nbet gerai, kad uzsisakiau praeitais metais :D Pagal registrų centrą matau, kad pašalintas dabartinis vadovas... Jaučiu užsibaiks projektas šitas ir bankrotins imone.
Eina sau...likau ant ledo
Erika 2018-03-03 15:15:45
Antanina 2018-03-06 10:35:41
Čia yra tik civilinė sutartis, ne darbo. Galima kreiptis tik į teismą. O ką Latvija pasakys mes gi Latvijoje nedirbom o Lietuvoje. Jei būtų bankrotas būtų paprasčiau galima kreiptis į bankroto administratorių.
Gal, sakau latviai žino, kas nutiko Lietuvos padaliniui
Rimantas 2018-03-06 08:46:25
Gal į Latviją reikėtu parašyti. Latvijoje yra Baltmi padalinys. Neturiu po ranka sutarties. O kas ten esminio parašyta?
Antanina 2018-03-06 08:37:21
Sveiki, aš vakar skambinau į tą ofisą kur jie nuomoja jų ten jau nėra, jie nedirba. Skambinau į Sodra bankrotas nepaskelbtas. Dokumentus turiu tik kur kreiptis dar nežinau? Ką planuojate daryti Jūs?
Antanina 2018-03-06 08:37:21
As manau reikia per kokia ziniasklaida paskelbti, gal jie kuo nors mums padetu
Rimantas 2018-03-05 20:27:46
Ar kas nors ką nors žinote apie šiandiena (03.05) turėjusį įvykti akcininkų susirinkimą?
Erika 2018-03-05 18:23:09
Dar nemaciau, bet ka darysim?Gal reikia kazkur kreiptis?Juk mes sutartis turim.Negi neturi mums sugrazint uzdirbto atlygio???
Antanina 2018-03-05 08:15:03
Dalyviai ar matėt jau nėra galimybės prieiti prie baltmi projekto puslapio?
Antanina 2018-03-05 08:06:27
Aš tai kiekvieną ketvirtį užsisakinėjau dovanas, tai mažiau pralošiau. Ar bandysit pas juos važiuoti nes situacija neaiški? Skambinau ten kur jie nuomoja patalpas sako, kad jie ten dar yra o sutartis nuomos dar galioja. Ir taip aišku jeigu iš 18 darbuotojų liko tik keturi ir nėra direktorės, kad kažkas negerai.
Dalyviai ar matėt jau nėra galimybės prieiti prie baltmi projekto puslapio?
Rimantas 2018-03-04 09:42:25
Gavau žinių, kad kai kurie darbuotojai jau nedirba. Kas ten atsitiko? Galėtų pateikti situaciją viešai. Gal reikėtų projekto dalyviams apsijungti ir paviešinti šį dalyką. O dėl išsiėmimo kas kas ketvirtį, - tai juk buvo tikimasi pažadų ir norėjosi sukaupti daugiau taškų normalesniam daiktui. Jei galima, dalinkimės naujienomis, nesvarbu, kad ir blogomis. Ačiū.
Erika 2018-03-03 15:15:45
Todel, kad norejau vertingesnio daikto.O isvis kas nors gavo dovanu?
Taip, buvau užsisakiusi prieš pusę metų pigu.lt kuponą, jį gavau.
Antanina 2018-03-02 14:41:00
Todel, kad norejau vertingesnio daikto.O isvis kas nors gavo dovanu?
Kaupiau taškus daugiau nei du metus, kai užsisakiau atsiimti už uždirbtus taškus planšetę, visi idealiai dingo. Manau mus visas išdūrė. Jei kas ką žinote pasidalinkite informacija. Ačiū
Erika 2018-03-02 12:44:54
Jei galit praneskit, buciau dekinga.Veltui leidau laika sitiek metu
Antanina 2018-03-02 09:10:38
Aš tai bandysiu važiuoti į ofisą pakalbėti, tada ir spręsiu ką daryti toliau.
Jei galit praneskit, buciau dekinga.Veltui leidau laika sitiek metu
Erika 2018-03-01 12:13:34
As jau gal savaite niekaip negaliu issiusti cekiu, bandziau skambint, bet veltui.Kaip jie gali sitaip elgtis.Zmogus tiki ju pazadais, kaupia taskus....galiausiai viskas nueina suniui ant uodegos
Aš tai bandysiu važiuoti į ofisą pakalbėti, tada ir spręsiu ką daryti toliau.

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...
Avisma
Medžiagos reklamos gamybai

Adresas: Vilties g. 11, Kuprioniškės, LT-13279 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; statybinės medžiagos.
UAB Avisma – patikimas partneris, kuris daugiau nei 20 metų dirba Jums. Šiai dienai galime drąsiai teigti, kad esame vieni didžiausių medžiagų skirtų reklamos gamybai tiekėjai Baltijos šalyse ir vienareikšmiškai esame lyderiai Baltarusijoje. Prekiaujame visa pasaulyje gerai žinomais prekės ženklais. Mūsų...
Seohelis
SEO paslaugos

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Lauko stendai, Pilonai Reklaminės iškabos, logotipai Tūrinės raidės iš putplaščio Šviesdėžių gamyba Šviesdėžės gali būti: Vienpusės; Konsolės; Kombinuota šviesdėžė su tūrine reklama; Šviesdėžės taip pat gali būti įvairių formų: Stačiakampės; Ovalios; Išlenktos pagal reikiamą formą; Šviesdėžių konstrukcijos gamyboje...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
BBC: Už P. Porošenkos susitikimą su D. Trumpu šio advokatui sumokėta 400.000 USD 05-23 20:43
Michaelui Cohenui, asmeniniam JAV prezidento advokatui, buvo sumokėta mažiausiai 400.000 USD, kad būtų surengtas Donaldo Trumpo susitikimas su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka, rašo BBC.
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka 05-23 19:11
JAV tinklo įrangos gamintoja "Cisco Systems" užfiksavo, kad 54 pasaulio šalyse nežinoma, bet labai rafinuota kenkėjiška programine įranga užkrėsta mažiausiai 0,5 mln. maršrutizatorių ir duomenų...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda