Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Agroinas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Agroinas

Atsiliepimai apie Agroinas, UAB

Laisvės pr. 79A, LT-5274, Vilnius,
salės Nr. Salė 306
Bylą nagrinėja Teisėjas (-a) Rima Bražinskienė. Mano tel. 868817392
Jonas 2019-11-21 07:52:14
Sveiki lankytojai, jei kas davęs Agroiną į teismą priteisti skolą parašykite nes lapkričio 28 vyks mano skolos priteisimo posėdis, jei yra pateikta daugiu ieškinių gal pavyks, kad teismas uždėtu areštą Agroino turtui kol jis neištaškė mūsų pinigų. Ačiū.
Sveiki, palikit savo kontaktą ? Kada, kelintą valandą ir kur vyks posėdis ?
Ugne 2019-11-13 09:50:51
Ar jūs juokaujate?
Taip, sėdim ir verkiam, nes jūs pasiimat grūdų už kelis tūkstančius eurų ir nepervedat pinigų.
Oj, atsiprašau, čia tik mūsų "kolukietiškas" mentalitetas, turėtume džiaugtis, kad imate ir išvežate nemokamai sunkiai pusę metų augintą derlių.
Ir pasikeis, jei bent keli žmonės prieš parduodant jums pasiskaitys - manau nuomonę pakeis.

Ačiū ir jums už jūsų nuostabų dėmesį!
Ponia, Ugne, čia jau ne iki juokų, kai į mane kreipiatės, lyg aš būčiau Jums kažką padaręs ar nesumokėjęs. Aš tiesiog bandau suprasti kilusią problemą iš Jūsų pusės ir bandyti Jums padėti. Bet Jus sugebate tik pulti ir kaltinti nebūtais dalykais.

Ugne 2019-11-13 09:41:58
Sveiki ponas Povilas, taip buvome ne tik policijoje, tačiau ir skolų išieškojimo įmonėje. Aiškiai mums telefonu pasakėte: pagauk jei gali ir po to sėkmingai nebekėlėt ragelio.

Manau, kad rašau pakankamai rišliai ir tikiuosi, kad kiti neapsigaus ir "supras" mano žinutę su viena praleista raide.

Užtat jums siūlau ne gramatiką tikrinti, o sąžinę. Užteks apgaudinėt sąžiningus ir sunkiai dirbančius ūkininkus.
Aš Jums nieko nesakiau. Su Jumis net nebendravau. Matęs net neesu. Mano sąžinė yra švari, ačiū už rūpestį.

Gal Jus pokalbio metu supratote viską taip, kaip norėjote suprast, dėl to įvyko iš Jūsų pusės pokalbio nesupratimas ir neįsisavinimas.

Povilas 2019-10-24 10:28:56
Sveiki, Ponai, Ponios,

1. Kai rašote komentarus, reikia pateikti įrodymus.
2. Dėl to, kad Jūs rašote, niekas nepasikeis.
3. Parodote savo kolukietišką mentalitetą, kuris nieko vertas, kaip ir Jūsų rašomi komentarai. Sėdite ir verkiate komentaruose, kaip yra blogai. Keista, kad dar nepradėjote rašyti apie Lietuvos valdžią. Nenustebčiau jeigu taip būtų.

Ar jūs juokaujate?

Ačiū ir jums už jūsų nuostabų dėmesį!
Povilas 2019-11-13 09:32:52
Sveiki, Ugne, kodėl rašote tokį atsiliepimą ? Gal blogai esate nurodžius banko sąskaitą ? Kreipėtės į policiją, kad Jums pinigus pervestu ar teismas ? Nerišliai rašot, o dar su klaidom. Taip pat ir Jūsų prašau nurodyti tikslią informaciją.

Ugne 2019-10-12 23:10:50
Apagavikai! Paiima grūdus bet neperveda pinigų! Policija nereaguoja, teismai vyks!

Zbignevas 2019-11-07 07:19:50
Jeigu nenori bankroto pradėk mokėti skolas
Sveiki, Zbignevai, labai apgailestauju dėl nemalonios patirties, bet apie kokias skolas Jus kalbate ? Aš suprantu, kad dabar yra pilnatis ir vaidenasi, kad kažkas Jums yra skolingas. Bet nebukim biedni, o teisingi. Prašom pateikti tikslius faktus: kokia skola, iš ko ji susideda, kodėl nesikreipiate tiesiai i skolininką, o rašote komentarus čia.
Taip pat, kalbant apie bankrotą. Ką turite omenyje ? Ar yra jau pradėta bankroto procedūra iš įmonės savininko pusės ? Ar čia eilinis parašytas sakinys, kuris neturi jokios logikos ir realistikos ?

Prašom tiksliai išdėstyti savo mintis komentaruose. Nes neeina nieko suprast, ką turite omenyje.

Ačiū už Jūsų dėmesį.
Povilas 2019-11-06 16:05:17
Prašom prisistatyti, mielas anonime.
Jeigu nenori bankroto pradėk mokėti skolas
Ūkininkas 2019-10-16 15:46:23
Neatsiskaito už grūdus. Kreiptasi į teismą.
Prašom prisistatyti, mielas anonime.
Zbignevas 2019-10-04 11:06:05
Savininkas nekelia ragelio jau ir teismai prasidėjo
Ponas, Zbignevai, gal ne tuo numeriu skambinate ?
Kokie "teismai" ? Prašom pateikti teisminio tyrimo registracijos numerį. Kitaip gaunasi, kad Jus eilinis raštvedys, be įrodymu ir tikslios informacijos.

Be to, jeigu Jus nežinojote, teismas prasideda tik tuomet, kai policija uždaro pas save byla ir perduoda ją teismui. Gal Jus painiojate su iki teisminiu tyrimu ?

Prašau rašykite tiksliai.

Ačiū už Jūsų dėmesį.
Poviliuk 2019-11-04 11:15:33
O kur parašyta, kad niekam nematant pasikrovė ? Ar čia tiesiog eilinė tyrėjam dainelę susikūrę ? Yra parašyta, kad dvi mašinas įtariama apgaulės būdu. Taip, kad kosmonautas tu, nes nemoki skaityti kas parašyta. O įrodymų nereikia, straipsnis viešai paskelbtas yra.
Įtariama apgaulės būdų ? Reikalingi ne įtarimai, o faktai. Nes as Jus irgi įtarti galiu, bet iš tikrųjų taip nebus. Koks straipsnis ? Kad kažkoks, kažkur straipsnis paskelbtas, tai nėra įrodymas, o sapalionės, kurios nieko vertos, kaip ir dabartinė Jūsų raštvedyba. Rašot beleka, kad parašyt, net normaliai negalite sudelioti teksto stilistikos.

Įtarimai, įrodymai, straipsnis...
Povilas 2019-10-24 16:54:00
Na Jus kosmonautas.

Kaip įmanoma pasikrauti grūdus niekam nematant ir dar du kartus ? Nes pagal Jūsų pranešimą yra dienos skirtumas. Kur įrodymai ? Nuotraukos, sutartys ir taip toliau. Ar esate eilinis laido riteris ?

Povilas 2019-10-24 16:54:00

Ačiū už dėmesį.
Kaip gyvena mūsų draugas AGROINAS kuris ir toliau mulkina ūkininkus.Ar vis dar laisvėj?
Sukciavimas 2019-10-14 14:51:52
Sukčiavimas
2019-09-28 gautas vyro (g. 1964 m.) pareiškimas, apie tai kad 2019-08-06 apie 11.55 val. ir 2019-08-08 apie 12.17 val., pagal 2019-08-01 sudarytą sutartį su UAB „AGROINAS“, iš jam priklausančio sandėlio, esančio Utenos r., Jotaučių k., Norvaišių g., į du sunkvežimius buvo pakrautos 52 tonos kviečių grūdų, kuriuos UAB „AGROINAS“, neteisėtai apgaule pasisavino. Padaryta turtinė 9 000 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sveiki, Ponai, Ponios,

1. Kai rašote komentarus, reikia pateikti įrodymus.
2. Dėl to, kad Jūs rašote, niekas nepasikeis.

Ačiū už dėmesį.
Neatsiskaito už grūdus. Kreiptasi į teismą.
Sukčiavimas
Savininkas nekelia ragelio jau ir teismai prasidėjo
Tikrai patikima imone. Prfesionaliai, kokybiskai atlieka savo darba
nepatikimi, neatsiskaito už grūdus. reikia per teismą ieškoti savo pinigu
Sveiki, tikrai rekomenduoju sia imone darbams, malonus, kruopstus virukai, ismano savo darba.

Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Ekofrisa
Ekologiškų ir paprastų kruopų gamyba

Adresas: Plento g. 39, Naraukelis, LT-59272 Prienų r.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grūdininkystė; importas; interneto parduotuvės; maisto produktai; sveiki produktai; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Ekofrisa - viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. Bendrovė superka grūdus ir perdirba juos į kruopas, dribsnius ir miltus. Ekofrisa pasitelkusi pažangias gamybos technologijas gamina platų produkcijos asortimentą: Įvairių rūšių paprastas ir ekologiškas kruopas (grikių, miežines, perlines...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (Gas interconnector Poland-Lithuania, GIPL) rangos darbų konkursą ir antruoju vertinimu laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos dujų perdavimo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%