Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos realizacijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos realizacijos centras

Atsiliepimai apie Baltijos realizacijos centras, UAB

Tavo automobilis - čia!
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos realizacijos centras, UAB

Tomas 2021-05-08 09:58:32
Sveiki, BRC,
Noriu padėkoti visai BRC komandai, o ypač Dovydui ir Vaidui už pagalbą. Pirkome automobilį su mobile.de paslauga, bet labai dvejojome dėl šios paslaugos, kol nepaskambino Dovydas ir visko neišaiškino kaip vyksta automobilio pirkimas. Kiekvienas žingsnis buvo informuotas nuo pradžios iki pabaigos. Labai Ačiū Vaidui kuris maloniai aptarnavo automobilio aprodymo ir atidavimo metu.
Sveiki, Tomai, ačiū labai už tokį gražų komentarą, labai vertiname Jūsų nuomonę.
Džiaugiamės, kad pasitikėjote mumsi savo automobilio įsigyjimui :)
Sveiki, BRC,
Aldona 2021-05-06 21:06:17
Sveiki. Kadangi Lietuvoje sunku buvo rasti norimą automobilį, pradėjome jo ieškoti Vokietijoje. Greit radome kas galėtų pargabenti iš ten. Tai - BRC. Ieškojome ilgai ir kai jau manėme, kad radome tinkamą, kreipėmės į BRC. Atsakė Tomas Sungaila. Susisiekė su pardavėjais Vokietijoje ir pateikė išsamiai visą automobilio būklę. Teko rinktis kitą. Deja vėl nepataikėme. Ilgai rinkomės ir vėl kreipėmės į BRC. Šį kartą domėjosi mūsų išsirinktu automobiliu Dovydas Padgurskis ir Algirdas Žutautas. Automobilis atitiko mūsų lūkesčius. Todėl apsispręsti nebuvo sunku. Viskas vyko sklandžiai. Iškilus mažiausiai abejonei dėl automobilio, kaskart buvo paaiškinta. Automobilis buvo parvežtas į Vilnių, atlikta techninė patikra, priregistruotas. Vilniuje automobilio atidavimu rūpinosi Vaidas Sarapinas. Visiems susijusiems su mano automobilio pirkimu žmoniems tariu nuoširdų AČIŪ. Jūsų darbas vertas pasitikėjimo! REKOMENDUOJU!
Sveiki, Aldona!
Kaip džiugu, kad mūsų komanda išpildė visus Jūsų lūkesčius:) Ačiū labai už pasitikėjimą ir tokį malonų atsiliepimą.
Domas 2021-05-06 19:59:37
Norėčiau parekomenduoti ir pagirti BRC, manau tai viena geriausių vietų rinktis naudotą automobilį, buvau skeptiškas, daug blogų komentarų, tačiau surizikavau ir dabar galiu pasakyti, kad BRC komandos darbas yra super. Kitą automobilį pirksiu čia, įmonei automobilius pirksiu čia. Asmeniškai esu dekingas Jaroslav, puikus vadybininkas ir tikrai padėjo visais klausimais, greitai ir aiškiai, pamotyvuokit Direktoriau priedu, nes neįma arbatpinigių :) drąsiai galiu stoti į BRC pusę, pats įstikinau, kad dažnu atveju klientas yra daug burbantis ir reikalaujantis, teko šalia matyti kaip kaikurie išsipisinėja, nors tikrai BRC komanda gali padėti viskuo, būkit žmogiški ir mandagūs jei norite sulaukti to paties. Automobiliai tvarkingi, visada paruošiami dar sutvarkomi dokumentai. Gal kai perki už 40k nori prisipisinet bet automobiliui iki 6k tai nematau kitur tokios geros ir patikimos auto pardavimų įmonės.
Sveiki, Domai!
Labai ačiū už tokį gerą atsiliepimą, be galo džiaugiamės, kad pasitikėjote mumis savo automobilio įsigyjimui. Taip pat džiugu, kad ir Jaroslavo paslaugumas neliko nepastebėtas:)
Labai labai lauksime Jūsų sugrįžtant!
Martynas 2021-05-01 19:10:09
Pirkau BMW 530 GT kaip įmonė, popierius tvarkė Paulius Tyla, iš pradžių galvojau, kad mano įmonė negaus finansavimo, bet viską puikiai pavyko pasidaryti. Rekomenduoju BRC ir kitoms jaunoms įmonėms
Sveiki, Martynai, labai džiaugiamės, kad galėjome padėti:)
Labai lauksime Jūsų sugrįžtant.
Egidijus 2021-04-30 19:15:04
Džiaugiuosi įmonės darbu, ilgai rinkausi automobilį, ačiū vadybininkei Olgai, kuri turėjo kantrybės ir operatyviai sutvarkė visus dokumentus. Sėkmės Jūsų komandai!
Sveiki, Egidijau,

Ačiū labai už atsiliepimą!
Labai lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Agnė 2021-04-30 11:39:00
Norėčiau pasakyti didelį ačiū BRC, o ypatingai vadybininkei Ingai už malonų aptarnavimą. Sutartys buvo paruoštos greitai, automobilį galėjau atsiimti jau sekančią dieną. Tik geriausi atsiliepimai!
Labai ačiū už atsiliepimą, Agne!
Loreta Baibokienė 2021-04-29 15:32:37
Geriausi atsiliepimai Edgarui Barzdai už atsakingą požiūrį į klientą ir į darbą.Ačiū BRC darbuotojams!
Ačiū, Loreta!
Labai džiugu, kad Edgaro paslaugumas neliko nepastebėtas :)
Loreta Baibokienė
2021-04-29 15:32:37 IP 2ju3l4sp
Edmundas 2021-04-28 17:56:39
Visa BRC autocentro komanda ivertinciau auksciausiu balu jie yra tikri savo reikalo profesionalai ypac Paulius Tyla. Pirkau du automobilius is uzsienio savo darba atliko 200% greitai- operatyviai surado, kruopsciai patikrino perkama automobili. Drasiai kreipkites i Pauliu Tyla jei norite isigyti sau kokybiska automobili is Vokietijos.
Sveiki, Edmundai, labai džiaugiamės, kad viskas tiko ir patiko :)
Ačiū labai už atsiliepimą, labai lauksime Jūsų sugrįžtant!
Raimis 2021-04-29 02:31:43
Noriu padėkoti BRC kolektyvui už operatyvų Mercedes-Benz parvežimą iš mobile.de. Ypatingas ačiū Dovydui Padgurskiui - už konkretumą, savalaikę informaciją ir patarimus. Tikras savo srities profas, malonu buvo turėti reikalų!
Sveiki! Ačiū labai už atsiliepimą :)
Džiaugiamės, kad ir mūsų paslauga ir Dovydo paslaugumas išpildė visus Jūsų lūkesčius.
UAB Siaures namelis 2021-04-26 10:51:25
Su šia įmone sudarė sutartį dėl automobilio „Mercedes“ tiekimo iš Vokietijos. Sandoris buvo sunkus. Derybos vyko mėnesį. Uz tai gavau automobilį. Labai ačiū vadovams (Podskorbis Zbignev) už profesionalumą. Ypatingas ačiū BRC lizingo darbuotojai - Olga Gafurova, už kantrybę ir geras finansavimo sąlygas :)))
Ačiū labai už atsiliepimą :)
UAB Siaures namelis
2021-04-26 10:51:25 IP 28mbvrfj
X4 2021-04-25 13:51:05
Geriausi atsiliepimai apie vadybininke Inga - padejo sutvarkyti visa automobilio pirkimo procedura operatyviai, tiksliai ir sklandziai.
Sveiki, ačiū labai už atsiliepimą, ir labai džiugu, kad Ingos paslaugumas neliko nepastebėtas:)
Gintas 2021-04-23 20:57:50
Sveiki.turejau reikalų su Brc įmonę. Patys geriausi atsiliepimai, kolektyvui su kuriais teko bendrauti : Dovydas, Paulius. Ačiū už operatyvumą, paslaugumą, malonu bendradarbiavimą.
Rekomenduoju !
Sveiki, Gintai!
Labai ačiū:) Džiaugiamės, kad patenkinome visus Jūsų lūkesčius.
Gintaras 2021-04-23 20:10:42
Noretume nuosirdziai padekoti Ingutei is BRC, uz puiku, malonu, operatyvu darba su klijantais.Labai esame patenkinti Ingutes darbu, demesiu, bei bet kokia informacija norima gauti!Visada atranda laiko ir noro atsakyti i visus iskylusius klausimus!!
Didele saunuole!!!!
Sveiki, Gintarai, ačiū labai už atsiliepimą!
Jis mums labai svarbus:)
Rekomenduoju !
Didele saunuole!!!!
Daumantas 2021-03-30 10:06:28
Norėtume nuoširdžiai padėkoti Dovydui iš BRC už atsakingą požiūrį į savo darbą ir klientą, už operatyvumą, profesionalumą ir atsakingumą atsakinėjant į laiškus ir paklausimus, ir už kantrybę. Džiaugiamės bendradarbiaudami ir tikrai rekomenduosime kitiems darbą su juo ir kartu su BRC.
Sveiki, Daumantai,
Ačiū labai už tokį gražų atsiliepimą.
Džiaugiamės, kad Dovydo paslaugumas neliko nepastebėtas :)
Ričardas Bujokas 2021-03-26 15:22:16
Sveiki dekui už automobilį tikrai nesitikėjau jog bus toks geras Aisku yra ten siektiek pabraižymu ir pan bet tai niekis juk senas auto labai patenkintas likau jūsų paslaugom
Ačiū labai, Ričardai!
be galo džiaugiamės, kad automobilį įsigijote pas mus:)
Jei ką drąsiai rašykit arba skambinkit, ir labai lauksime Jūsų sugrįžtant!
Ričardas Bujokas
2021-03-26 15:22:16 IP 2e7r3sb4
Irma 2021-03-22 06:03:15
Noriu padėkoti visam BRC kolektyvui, ypač Jaroslavui, Pauliui, Ingai, Vaidai kurie operatyviai sutvarkė automobilio lizingo dokumentus. Esu patenkinta tokiu organizuotumu ir rūpesčiu kliento atveju, ačiū!
Sveiki, Irma!
Ačiū labai už atsiliepimą:)
Jūsų nuomonė mums labai svarbi!
Daiva 2021-03-02 20:53:46
Su draugu ieškojome automobilio iš užsienio ir pasirinkome Jus. Pradėjome pirkimo klausimus derinti su Dovydu ir likome labai patenkinti, nes viskas buvo paaiškinta nuo A iki Z ir viskas pagal šį plana vyko ir nereikėjo nieko rūpintis ir klausinėti kur automobilis ir kada bus Lietuvoje.Noriu pasakyti dideli AČIU už malonų aptarnavimą. Sėkmes Jums
Ačiū, Daiva!
Labai džiaugiamės, kad išpildėme visus Jūsų lūkesčius, ir Dovydo paslaugumas neliko nepastebėtas :)
B 2021-02-24 21:35:22
Sveiki!
Ieškojau žmonai automobilio, išsirinkau ir nusprendžiau daugiau apie jį sužinoti ką man ir padėjo padaryti Jaroslavas. Tikrai žmogus geba greitai ir informatyviai atsakyti į visus keliamus klausimus ir suteikia daug naudingos informacijos. Tikrai rekomenduoju ieškant automobilio kreiptis į Vilniaus BRC!
Sveiki, ačiū labai už atsiliepimą, ir ypač džiaugiamės, kad jis toks pozityvus :)
Sveiki!
Dmitrijus 2021-02-16 20:39:08
Visiškai nebenori bendrauti žmogus, ar nenori parduoti automobilį !!! Ar tiesiog nusispjauti ant visko
Sveiki, Dmitrijau, labai apgailestaujame, kad susidarė toks įspūdis. Kaip matyti iš ankstesnių atsiliepimų, Jaroslavo paslaugumas susilaukė daug gerų komentarų, tačiau dėl didelio skambučių ir laiškų srauto, jam nepavyko į Jūsų užklausą sureaguoti atitinkamai. Labai norime ištaisyti šią situaciją, Jaroslavas jau su Jumis susisiekė ir tikimės, kad Jūsų nuomonę pakeisime. :)
Mantas 2021-02-12 13:15:46
Sveiki, Jeroslavo greitis nustebino, atgavau automobili per viena diena. Malonu dirbti su tokiais zmonem. Rekomenduoju visiems.
Ačiū, Mantai, už paliktą atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad Jaroslavo paslaugumas neliko nepastebėtas:)
Emilija 2021-02-11 21:24:25
Pastačiau automobilį komisu, labai operatyviai viskas buvo sutvarkyta, kai automobilis buvo išvalytas net nepažinau savo mašinos pamačiusi nuotraukas skelbime. Labai malonūs pardavėjai. Ačiū!
Ačiū, Emilija :)
Labai džiugu, kad patikėjote savo automobilį mums.
Brigita 2021-02-09 17:20:13
Esu labai patenkinta pardavimo vadybininku Klaipėdoje Dovydu Padgurskiu! Matosi, kad klientas yra Nr1! Man kaip moteriai viską parodė, gražiai išaiškino, nepaliko bėdoje. Patekus į jo rankas, viskas vyko sklandžiai iki smulkmenų kas man labai patiko!Labai komunikabilus, nereikia skambinti ir klausti, visada buvau informuota ties kiekvienu žingsniu. Kai reikės naujo automobilio, tai tik pas jį keliausiu!
Sveiki, Brigita,
Ačiū labai už tokį gerą atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad Dovydo paslaugumas neliko nepastebėtas:)
Labai lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Vykantas 2021-02-04 21:46:00
Noriu padėkoti Klaipėdos BRC vadybininkui Dovydui. Išsirinkus automobilį portale mobile.de Dovydas suteikė visą reikiamą informaciją apie transporto priemonę, jos pliesus ir minusus. Suorganizavo video apie norimą įsigyti automobilį. Atvykus atsiimti automobilį jis jau buvo praėjęs techninę apžiūrą, priregistruotas ir turėjo laikiną draudimą. Esu labai patenkinti Dovydo darbu.
Ačiū, Vykantai :)
Labai džiaugiamės, kad sugebėjome išpildyti visus Jūsų lūkesčius, ir kad patikėjote automobilio įsigyjimo procesą mums.
Viktorija 2021-01-22 14:05:33
BRC pardavimų vadybininkas Zbignev Podskorbis puikiai atlieką savo darbą, jeigu reikia kelis kartus pakartoją tą patį dalyką, detaliau paaiškina ir labai maloniai bendrauja su klientais, nesvarbu, kad perkamas pigesnis automobilis. Esame labai patenkinti BRC aptarnavimu ir automobiliu. Jeigu reikėtų ieškoti vėl automobilio, rinktumėmes tik iš BRC!
Ačiū už paliktą atsiliepimą, Viktorija, ir nuo BRC ir nuo Zbignevo :)
Labai džiaugiamės, kad išpildėme visus Jūsų lūkesčius ir labai lauksime Jūsų sugrįžtant.
BRC Autocentro kolektyvas
Ričardas 2021-01-10 18:12:26
Ieškojome pirkti naudoto automobilio ir dėl mūsų neišmanymo apie automobilius ir pagal mūsų ieškomo automobilio kriterijus bei galimybes pasirinkome BRC, nes tik čia gavome ne tik apžiūrėti ir "pačiupinėti" automobilį, bet ir pasiūlė išrašą apie esamus automobilių defektus, bei kitą info apie pliusus ir minusus.
Pasirinkimą palengvino profesionalūs vadybininko Zbignev patarimai.
Ačiū
Ačiū, Ričardai!
Labai stengiamės suteikti kuo daugiau informacijos įsigyjant naudotą automobilį. Labai džiaugiamės, kad pasitikėjote mumis ir labai lauksime Jūsų sugrįžtant :)
BRC Autocentro kolektyvas
Pasirinkimą palengvino profesionalūs vadybininko Zbignev patarimai.
Ačiū

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
ARHEVA
Adresas: Molėtų g. 3, LT-92308 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Mūsų tikslas yra surasti transportavimo poreikių geriausią sprendimą mūsų klientams, visada užtikrinant aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams. Atliekame krovinių ekspedijavimą, sandėliavimą, perkrovimą, muitinės tarpininkų paslaugas. Visi konteinerių kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Visorių g. 2-307, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...

Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų
Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų 05-14 20:23
Seime skinasi kelią draudimas iš Druskininkų į Vilnių iškelti Prabavimo rūmus. Taip parlamentarai siekia nesutrikdyti tauriųjų metalų rinkos priežiūros.
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino 05-14 20:07
Turistus susigrąžinti siekianti Italija penktadienį paskelbė atšaukianti reikalavimą karantinuotis lankytojams iš Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir Izraelio, turintiems neigiamą COVID-19...
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija 05-14 19:19
Rusija penktadienį oficialiai paskelbė Jungtines Valstijas ir Čekiją "nedraugiškomis valstybėmis", išliekant didelei įtampai tarp Maskvos ir Vakarų šalių.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%