Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos realizacijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos realizacijos centras

Atsiliepimai apie Baltijos realizacijos centras, UAB

Tavo automobilis - čia!
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos realizacijos centras, UAB

Aurelija 2022-05-25 16:30:12
Padėka BRC Klaipėdos atstovybės vadovui Dovydui Padgurskiui už profesionalų požiūrį į klientą, paslaugų ir malonų bendravimą, automobilio paieškas, atsižvelgus į kliento pageidavimus, bei šaunų bendradarbiavimą. Puikios rekomendacijos!
Linkiu malonių klientų ir sėkmingų pardavimų!
Laba diena, Aurelija,
Nuoširdžiai ačiū už paliktą atsiliepimą ir rekomendacijas. Labai stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Linkime kuo geriausios kloties ir iki kitų malonių susitikimų.

BRC Autocentras komanda
Linkiu malonių klientų ir sėkmingų pardavimų!
Tomas 2022-04-04 09:25:20
Labai nerimta imone! Automobilio skelbimas buvo idetas sekmadieni ryte, bandant skambinti nurodytu telefonu, niekas neatsiliepe.Galiausiai patikrinus automobili Carvertical pasirode nuotraukos, kurios darytos BRC auto salone su ženkliai didesne rida, nei skelbime.Susisiekeme pirmadieni su pardaveju, jis atsake, kad automobilio kaina yra 11 tūkstančiu, o ne 7, 5 tūkstančio. Pirkdami šitoje imonėje tikrinkite ka perkate.
Gerb. Tomai,
Mūsų skelbimai į autoplius.lt ir kitas automobilių pardavimo platformas patenka automatizuotu būdu, naudojant XML duomenų importavimą. Ši transporto priemonė buvo priimta komiso pagrindais balandžio 2 d., šeštadienį, o pardavimo platformose buvo matoma po vidurnakčio, t.y. balandžio 3 d., sekmadienį. Sekmadienis yra ta vienintelė diena savaitėje, kai mes nedirbame, tad atleiskite, kad nesureagavome į skambutį. BRC Autocentras CarVertical ataskaitas pateikia nemokamai kiekvienai komiso pagrindais priimtai transporto priemonei, tam kad kiekvienas pirkėjas galėtų susipažintų su automobilio eksploatavimo istorija. Istorijos ne visada būna idealios, bet dėka nemokamai pateikiamų ataskaitų apie dominančią transporto priemonę Jūs sužinote viską. Taip pat, Jūsų pastebėjimai yra teisingi. Ši konkreti transporto priemonė turėjo keletą savininkų, kurie naudojosi BRC komiso paslaugomis anksčiau. BRC niekada nebuvo šio automobilio savininku ir mes nežinome kaip ji buvo eksploatuota prieš tai, kai vėl atvyksta į BRC. Tikime, kad nemokamai pateikiamos CarVertical ir transporto techninės patikros ataskaitos padės išsirinkti tą transporto priemonę, kuri pilnai atitiks Jūsų lūkesčius.
Artūras 2022-03-04 17:39:29
Turėjau net keturis sandorius su UAB BRC. Esu labai patenkintas darbuotojų sąžiningumu, įvairiapusę pagalba bei sutarčių sąlygų laikymusi. Rekomendavau BRC savo giminaičiams ir draugams. Ačiū Ingai už pagalbą lizingo klausimais.
Sveiki, Artūrai,
Dėkojame už paliktą atsiliepimą. Labai stengiamės išpildyti visus klientų lūkesčius ir labai džiaugiamės, kad renkatės mus savo partneriu perkant ir parduodant automobilius. Linkime kuo geriausios kloties ir puikių kelionių. Iki kitų, malonių susitikimų!

BRC komanda
BRC Autocentras 2022-02-11 15:23:47
Gerbiamas, p. Mariau,
Situaciją esame aptarę asmeniškai ir ne vieną kartą. Mes įdėjome maksimaliai pastangų mėgindami taisyti Jūsų neigiamą patirtį su pasiūlymais grąžinti Jums visas sumokėtas lėšas už turimą ir dabar eksploatuojamą automobilį arba tą grąžinamą sumą įkaityti kito automobilio įsigijimui, bei pasikartojančiu klausimu „Kaip situaciją norėtumėte išspręsti Jūs, t.y. koks sprendimas Jus tenkintų labiausiai“. Mūsų siūlymai buvo atmesti ir mes vis dar laukiame atsakymo, kaip situaciją norėtume išspręsti Jūs. Taip pat patikiname, kad Jūsų automobilio nevairavo jokia moteris, tik serviso darbuotojai, kurie atlikę remonto darbus turi automobilį patikrinti. Kartais tikrai reikia nuvažiuoti 100 km, kad suprasti ar gedimas yra pašalintas prieš jį atiduodant klientui. Mes nuoširdžiai apgailestaujame dėl susiklosčiusių aplinkybių ir jei pakistų Jūsų nuomonė dėl to, kaip situacija gali būti išspręsta, mielai pratęsime pokalbį.
BRC Autocentras
Žinokite, jei ne paskutinis nutikimas su policija, kai jūs pateikėte mano duomenis dėl Pasat automobilio, kuris priklauso jums, aš nebūčiau nieko ir viešinęs. Mano kantrybė taip pat turi ribas.... O dėl to 100km nuvažiuotu, kad patikslinti ar automobilio problema išspręsta, tai turiu jus nuvilti, nes problemos jus net neieškojote ten kur ji visdar yra.
Marius 2022-02-11 13:17:40
Istorija tokia. Turiu nupirkęs BMW automobilį iš BRC su garantija pavarų dėžei bei variklio blokui. Atidavus BRC savo automobilį su nustatytu greičių dėžės gedimu - nustatė Krasta auto, o dabar dar du servisai patvirtino tą pati, kad gedimas greičio dėžėje, tačiau vieninetelei BRC su ja viskas gerai, tikrinant rado tik kitų gedimų, kurie net nesusiję su greičių dėže.... būtų gerai, kad čia istorija ir pasibaiktų... BET palikus automobilį BRC greičio dėžes diagnostikai, jis iš Klaipėdos tralu buvo nugabentas į Vilnių, nes tik ten turi reikiamą įrangą, bet kaip minėjau aišku nustatė, kad su ja viskas gerai.... Na manau visiems ir taip aišku, kad nei viena įmonė nėra suinteresuoti teikti garantinių paslaugų....
Atvykus į Vilniuje pasiimt automobilį su ja buvo pravažiuota virš 100 km... tai nustebino, nu bet čia dar ok....
O TOLIAU DAR GRAŽIAU... po poros mėnesių ateina iš policijos bauda už greičio viršijymą, Vilniuje, tomis dienomis, kai automobilis buvo (bent turėjo būti) BRC garaže. Aiškinantis su policija dėl baudos, kad ji ne mano, kad turbūt vairavo BRC darbuotojas... POLICIJOS KOMENTARAS: Na nuotraukoje matome, kad automobilį vairavo blondinė moteris..... Tai dabar klausimas?? Ar mano mašinos pavarų dėžę dėl garantinio gedimo testavo - blondinė moteriškė??? - na tada gal ir nieko keisto, kad su pavarų dėže BRC viskas gerai... ARBA dar vienas... ir LABAI tikėtinas variantas, kad mano automobilis Vilniuje, kažkam buvo tiesiog duotas pasivažinėti kaip pakaitinis (va iš kur tie prisukti virš 100 km).
Komunikacija su BRC buvo tokia siaubinga dėl baudos perrašymo, kad kol viską išsiaiškinome bauda net patrigubėjo, nes jie nenorėjo prisiimti atsakomybės... Būtų gerai, kad ir čia mano istorija su BRC pasibaiktų... BET... praėjus dar keletą mėnesių po šio įvykio, gaunu vėl iš policijos baudą... Šį kartą aš vairavau Vilniuje kažkį passatą, be techninės apžiūros. Susisiekus su policija, kad bauda ne mano.. iš kur gavot mano asmens duomenis, nes aš net nesu sedėjęs pasate?... POLICIJOS KOMENTARAS: mums jus nurodė BRC...... Aišku paprašius pateikti bent kažkokius įrodymus - bauda man buvo panaikinta.
Tai isivaizduokit kokia niekavertė yra ši perpardavinėtoju kontora. Klientas jiems visiškai paskutinėje vietoje. Be to neapsigaukite su jų „GARANTIJOMIS“, nes kai jų prireiks jūs tiesog jų negausite. Mano atveju iš jų pasiūlymas - pasikeisite visas auto detales, kurios net nesusijusios su gedimu, kad tik nereiktų suteikti nemokamų garantinių paslaugų.
2021-2022 TOP Š... kontora!
Gerbiamas, p. Mariau,
BRC Autocentras
2021-2022 TOP Š... kontora!
Asta 2022-01-25 16:12:12
Lizingu isigijau Audi Q7 gruodžio men..Neskubejau rašyti komentara.norejau dar pasižiureti kaip pati mašyna. labai džiaugiuosi BRC komanda. nustebino ju bendravinas ir profisionalumas, nesitikėjau kad busiu tokia nustebinta.daug kur buvo ieškota ir kreiptasi dėl audi Q7. bet tik Vienintelė BRC atsižvelgė i mano situacija ir padėjo.
Ypač norėčiau padėkoti Klaipėdos atstovybės vadovui Dovydui Padgurskiui bei lizingo skyriaus Ingai Jonaitienei.profesionalu bendravima, įsiklausyma į mano pageidavima, o ju tikrai buvo ir nemazai.
Sėkmės Jūsų komandai!
Sveiki, Asta,
Labai ačiū už paliktą žinią. Įsiklausome į savo klientų poreikius ir stengiamės surasti optimaliausius automobilio įsigijimo būdus, tad labai džiaugiamės, kad galėjome prisidėti įgyvendinant Jūsų lūkesčius. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės!
Nuoširdūs linkėjimai,
Sėkmės Jūsų komandai!
Domas Vysniauskas 2022-01-20 17:45:26
Laba diena, norėčiau palikti atsiliepimą apie BRC, jis butų toks : Esu maloniai nustebintas BRC darbuotoju kompetencija, sąžiningumu, bei atvirumu. O ypač vienam konsultantui kurio vardas yra Zbignev, patarčiau nuvykti ir iš išgyti automobilį būtent ten, kodel, o todėl, kad nuo a iki z jie sutvarko viską ko reikia esu labai dėkingas BRC komandai už jų požiūrį bei darbą su klientais. Tiesiog pirma karta nuėjau ir įsigijau auto ir panašu kad eisiu ir vėl. Aciu ir geriausi linkejimai BRC komandai Vilniuje. Aciu jums labai.
Sveiki, Domai,
Labai dėkui, kad skyrėte laiko ir pasidalinote savo patirtimi. Neslėpsime - mes nuoširdžiai džiaugiamės! Labai stengiamės kiekvienam savo klientui suteikti maksimalų dėmesį tiek jam, tiek perkamam automobiliui. Linkime kuo geriausios kloties ir šaunių kelionių su naujuoju automobiliu, ir iki kitų, malonių, susitikimų!
Domas Vysniauskas
2022-01-20 17:45:26 IP 2e7r451d
Vytautas 2022-01-20 13:15:27
Pirkau Honda Civic lizingu. Bendrauti su BRC komanda man patiko. Automobilis buvo paruoštas greitai, po apžiūros išsamiai išdėstyti trūkumai, nieko nenuslėpta. Pats automobilis geros būklės, važiuoja puikiai. Pirkimo procesas vyko sklandžiai ir greitai. Ačiū Ingai už pagalbą lizingo klausimais.
Sveiki, Vytautai,
Džiaugiamės, kai mūsų klientų reikalai sprendžiasi greitai ir sklandžiai. Dėkojame, kad automobilio įsigijimo rūpesčius patikėjote mums. Linkime gerų ir saugių kelionių, ir kito, malonaus susitikimo!
Vitalija 2022-01-10 21:46:40
Lizingu įsigijau automobilį Lexus RX400h. Esu labai patenkinta lizingo vadybininkės Ingos Jonaitienės, kuri puikiai koordinavo visą procesą, darbu. Malonus, profesionalus bendravimas, įsiklausymas į kliento pageidavimus, operatyvumas, atsakingas požiūris į savo darbą -visa tai patyriau lankydamasi BRC autocentre. Patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Ačiū Inga, , linkiu kuo didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Sveiki, Vitalija,
Nuoširdžiai ačiū už puikų įvertinimą. Esame laimingi, kad išpildėme lūkesčius ir dėkojame, kad renkatės mus savo partneriu. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės! Iki kitų, malonių susitikimų!
Sandra 2021-09-29 09:34:04
Sveiki. Visi iškilę klausimai buvo išspręsti labai operatyviai. Įmonei esu dėkinga už tokį atsakingą ir profesionalų požiūrį į klientą! Atskiras ačiū Edgarui, už profesionalumą ir malonų bendravimą!
Sveiki, p. Sandra,
Labai ačiū už paliktą žinią. Stengiamės pelnyti savo klientų pasitikėjimą ir siekiame, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų profesionalios ir vertingos. Iki kitų, malonių, susitikimų!
Laurynas 2021-09-24 20:02:37
Na ka galiu pasakyt, dauk kas sake nejimk masinos is ju tai dabar rukau, dare ale tipo diagnostika, kazkaip negalvojau kad nutyles kazka, nemate kad sudeges magelio stiprintuvas, nu nebutu prakale masinos, paty pigiausia pirkau 300 e, nebuvo kablio tempimui uzsiknisiu dbr ieskot, na zodziu pradzioje sake dokumentu tvarkymas 180e ant sutarties atsirado 250e :D norejau masinos su gera komplektacija =DD
Sveiki, Laurynai,
Su Jumis susiekė mūsų vadybininkas išspręsti nusiskundimus automobiliui. Nors minimi trūkumai buvo įvardinti Jums pateiktoje automobilio serviso patikros ataskaitoje ir Jums buvo žinomi, mes padėsime juo išspręsti. Lauksime Jūsų atsakymo į el. laišką, kuris buvo išsiųstas šį rytą.
Karolis 2021-09-17 17:12:27
Pirkau automobili is mobile.de naudodamasis BRC auto paslaugomis. Procesas buvo greitas ir paprastas. Buvau informuojamas apie kiekviena zingsni. Komunikacija buvo labai gera ir reikejo minimaliai dalyvauti procese. Likau patenkintas ir servisu ir automobiliu
Sveiki, Karoli,
Labai ačiū už paliktą įvertinimą. Mums be galo džiugu, kad pasirinkote mus savo partneriu ir automobilio iš Europos įsigijimo rūpesčius patikėjote mums. Linkime malonių ir saugių kelionių!
BRC Autocentras
Prieš savaitę įsigijau Toyota Auris automobilį.Automobilis puikus.Ačiū BRC komandai, ypač Ingai Jonaitienei iš lizingo skyriaus ir pardavimų vadybininkui Zbignevui Podskorbiui už labai malonų ir profesionalų aptarnavimą.Visus pirkimo dokumentus sutvarkė labai greitai ir be jokių nesklandumų.Viskas puiku! Jau daugiau kaip 5 metus esu Jūsų klientas, ir Jūsų paslaugomis naudosiuosi toliau! Rekomenduoju!
Ačiū BRC komandai!!!!
Šaunuoliai!!!!
Aciu Pauliuj kad pagelbejo perkant volsvagen arteon automobile rekomenduoju auto centra kittems klijantams
UAB esminis tikslas 2021-07-17 11:39:51
Ačiū BRC komandai už originalumą ! Viską ką žadėjo - padare su kaupu! Šaunuoliai !
Ačiū už gražų įvertinimą! Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie puikių rezultatų. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės!
Iki kitų, malonių susitikimų!
Audrius 2021-07-16 10:34:49
Per trumpą laiką teko tampriai pabendrauti.
BRC pagal mano užsakymą nupirko ir atvežė automobilį iš Vokietijos bei padėjo parduoti du automobilius.
Auksčiausio lygo profesionalai !
Ačiū labai ir sėkmės darbuose :)
Sveiki, Audriau,
Nuoširdžiai ačiū už puikų įvertinimą. Esame laimingi, kad išpildėme lūkesčius ir dėkojame, kad renkatės mus savo partneriu perkant ir parduodant automobilius. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės! Iki kitų, malonių susitikimų!
UAB esminis tikslas
2021-07-17 11:39:51 IP 2ju3l6pb
Per trumpą laiką teko tampriai pabendrauti.
Auksčiausio lygo profesionalai !
Ačiū labai ir sėkmės darbuose :)
Rolandas 2021-07-14 11:02:11
BRC paslaugomis naudojasi mano šeima nuo 2017 metų, praktiškai visada tvarkome visas galimybes su lizingo pardavimų vadovu Pauliumi Tyla. Šiuo metu pasikeičiau esamą automobilį į naują išsirinktą BRC, Paulius Tyla atsižvelgdamas į galimybes tikrai taip sutvarkė viską kad galiu sau leisti važinėti su automobiliu, apie kokį ir svajojau. Ačiū BRC, Pauliui Tylai už nuostabų aptarnavimą ir parodytą pasitikėjimą.
Laba diena, Rolandai,
Mes labai džiaugiamės, kad vairuojate savo svajonių automobilį! Ačiū už puikų įvertinimą ir dėkojame, kad visais automobilio pirkimo/pardavimo klausimais renkatės BRC Autocentrą. Linkime puikių ir įspūdingų kelionių su svajonių automobiliu!
Marius Adomaitis 2021-07-13 19:57:37
Esu labai patenkintas Brc paslaugom perkant jau antrą automobilį lizingu. Ypač dėkingas pardavimų vadovui Pauliui Tylai, kuris labai greitai padėjo sutvarkyt pirkimo reikalus be jokių nesklandumų.
Laba diena, Mariau,
Labai ačiū už gražų įvertinimą. Mums be galo džiugu, kad pasirinkote mus savo partneriu ir automobilio įsigijimo rūpesčius ir vėl patikėjote mums. Linkime malonių ir saugių kelionių!
Marius Adomaitis
2021-07-13 19:57:37 IP 2i240jsi
Vydas 2021-06-24 16:29:44
Niekam tikusi įmonė tik sukčiauti. Perki aut

omobilį sumoki už patikrinimą puse gedimų ne užrašo plius nepasako kad automobilis turėjo auto įvyki
Gerbiamas, p. Vydai,
Atsakydami į Jūsų komentarą, norime pabrėžti, kad savo veiklą vykdome skaidriai ir atsakingai, todėl išnagrinėję Jūsų nepasitenkinimo atvejį norime pabrėžti, kad 2019 m. spalio mėn. 21 d. prieš Jums įsigyjant automobilį buvo atlikta pilna automobilio patikra. Automobilio patikroje buvo pažymėti 26, tuo metu mums ir Jums žinomi, automobilio būklės punktai, su kuriais Jūs susipažinote ir sutikote, ir 2019 m. spalio mėn. 22 d. automobilis buvo perduotas naudojimui. Taip pat, mums yra žinomas ir 2021 m. gegužės mėn. 27 d. patirtas draudiminis įvykis, kuris, matomai sukėlė stresą ir nepasitenkinimą. Dėl to labai apgailestaujame. Visgi, net ir nutikus šiai bėdai, net ir nesant draudimo paslaugos teikėjais, mes palaikome ryšį ir su Jumis, taip pat bendradarbiaujame su šalies, kurioje įvyko draudiminis įvykis, policija, serviso bei draudimo bendrovėmis, siekdami būti paslaugūs, kaip ir dera 25 metų patirtį turinčiai įmonei.
Pastaruoju metu mums nepavyko su Jumis susisiekti telefonu, tad labai tikimės, kad situacija su draudimo bendrovėmis, į kurias kreipėtės, išsispręs greitai ir sklandžiai.
Niekam tikusi įmonė tik sukčiauti. Perki aut

Rolandas 2021-05-29 08:54:16
BRC pasikeitėme žmonos automobilį ir įsigijome išsinuomodami BRC teikiama ilgalaikės nuomos paslauga 2019 metų CUV. Esam be galo patenkinti aptarnavimu, paslaugumu ir kaip greit gavom galimybę vairuoti naują žmonai automobilį. Didelis ačiū už susikalbėjimą ir dokumentų tvarkymą lizingo vadybininkei Ingai Jonaitienei.
Sveiki, Rolandai,
Dėkojame už gražų įvertinimą. Mums taip pat be galo džiugu, kad pasirinkote mus savo partneriu ir automobilio įsigijimo rūpesčius patikėjote mums. Linkime malonių ir saugių kelionių!
Karolis 2021-05-21 15:38:03
Labai geras aptarnavimas, bendravau su Inga lizingo vadybininke, padėjo visais klausimais, išsirinkau automobilį nebūnant Lietuvoje! Inga sutvarkė visus popierius, padėjo su draudimais. Man teko tik grįžti ir pasiimti automobilį, rekomenduoju ir pats dar sugrįšiu!
Sveiki, Karoli,
Džiaugiamės, kai mūsų klientų reikalai sprendžiasi greitai ir sklandžiai. Buvo malonu padėti! Dėkojame, kad savo automobilio įsigijimo rupesčius patikėjote mums. Linkime gerų ir saugių kelionių, ir kito, malonaus susitikimo!
Aleksandras,Alobera Mediena 2021-05-21 11:52:34
Mūsų įmonė nuolat naudojasi BRC paslaugomis, todėl norėčiau trumpai PADĖKOTI už darbuotojų profesionalumą ir operatyvumą. Ypač norėčiau padėkoti Klaipėdos padalinio vadovui Dovydui Padgurskiui bei Vilniaus padalinio pardavimo vadybiniku Edgarui Barzda. LABAI ACIŪ !!!
Nuoširdžiai rekomenduoju naudotis BRC paslaugomis.
Aleksandras
Sveiki, Aleksandrai,
Nuoširdžiai ačiū už puikų įvertinimą ir rekomendacijas. Esame laimingi, kad galėjome prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės ir tvarumo bei nuoširdžiai ačiū, kad renkatės mus savo verslo partneriu. Linkime kuo geriausios kloties ir sėkmės! Iki kitų, malonių susitikimų!
Pirkejas 2021-05-21 10:21:38
Paskutiniai teigiami atsiliepimai panasu kd fake. Susiradau dvi masinas viena Vilniui kita Klaipedoj skirtingi vadybininkai rezultatas tas pats reik skambint po du kartus ir prasyt kad atsiustu masinos patikra kazkaip visiskai nemotyvuotas kolektyvas parduot masinas gal jiem ten algu nemoka nesuprantu dar nemates kad pardavejui klientas butu taip pofik..
Apgailestaujame, kad automobilio paieškos/pirkimo procesas nebuvo sklandus, kaip tikėjotės. Išties, skirtinguose miestuose klientus aptarnauja skirtingi vadybininkai. Visos automobilių ataskaitos, įskaitant CarVertical, serviso patikros ir kt., siunčiamos el. paštu. Kiek spėjome išanalizuoti šią situaciją, vakar vidurdienį prašytas automobilio patikros dokumentas buvo išsiųstas šį rytą Jūsų nurodytu el. paštu. Labai stengsimės net ir šiuo, autorinkoje intensyviu, laikotarpiu būti operatyvesniais.
Aleksandras,Alobera Mediena
2021-05-21 11:52:34 IP 2fcokh85
Nuoširdžiai rekomenduoju naudotis BRC paslaugomis.
Aleksandras
Tomas 2021-05-08 09:58:32
Sveiki, BRC,
Noriu padėkoti visai BRC komandai, o ypač Dovydui ir Vaidui už pagalbą. Pirkome automobilį su mobile.de paslauga, bet labai dvejojome dėl šios paslaugos, kol nepaskambino Dovydas ir visko neišaiškino kaip vyksta automobilio pirkimas. Kiekvienas žingsnis buvo informuotas nuo pradžios iki pabaigos. Labai Ačiū Vaidui kuris maloniai aptarnavo automobilio aprodymo ir atidavimo metu.
Sveiki, Tomai, ačiū labai už tokį gražų komentarą, labai vertiname Jūsų nuomonę.
Džiaugiamės, kad pasitikėjote mumsi savo automobilio įsigyjimui :)
Sveiki, BRC,
Aldona 2021-05-06 21:06:17
Sveiki. Kadangi Lietuvoje sunku buvo rasti norimą automobilį, pradėjome jo ieškoti Vokietijoje. Greit radome kas galėtų pargabenti iš ten. Tai - BRC. Ieškojome ilgai ir kai jau manėme, kad radome tinkamą, kreipėmės į BRC. Atsakė Tomas Sungaila. Susisiekė su pardavėjais Vokietijoje ir pateikė išsamiai visą automobilio būklę. Teko rinktis kitą. Deja vėl nepataikėme. Ilgai rinkomės ir vėl kreipėmės į BRC. Šį kartą domėjosi mūsų išsirinktu automobiliu Dovydas Padgurskis ir Algirdas Žutautas. Automobilis atitiko mūsų lūkesčius. Todėl apsispręsti nebuvo sunku. Viskas vyko sklandžiai. Iškilus mažiausiai abejonei dėl automobilio, kaskart buvo paaiškinta. Automobilis buvo parvežtas į Vilnių, atlikta techninė patikra, priregistruotas. Vilniuje automobilio atidavimu rūpinosi Vaidas Sarapinas. Visiems susijusiems su mano automobilio pirkimu žmoniems tariu nuoširdų AČIŪ. Jūsų darbas vertas pasitikėjimo! REKOMENDUOJU!
Sveiki, Aldona!
Kaip džiugu, kad mūsų komanda išpildė visus Jūsų lūkesčius:) Ačiū labai už pasitikėjimą ir tokį malonų atsiliepimą.
Labai lauksime Jūsų sugrįžtant!
Domas 2021-05-06 19:59:37
Norėčiau parekomenduoti ir pagirti BRC, manau tai viena geriausių vietų rinktis naudotą automobilį, buvau skeptiškas, daug blogų komentarų, tačiau surizikavau ir dabar galiu pasakyti, kad BRC komandos darbas yra super. Kitą automobilį pirksiu čia, įmonei automobilius pirksiu čia. Asmeniškai esu dekingas Jaroslav, puikus vadybininkas ir tikrai padėjo visais klausimais, greitai ir aiškiai, pamotyvuokit Direktoriau priedu, nes neįma arbatpinigių :) drąsiai galiu stoti į BRC pusę, pats įstikinau, kad dažnu atveju klientas yra daug burbantis ir reikalaujantis, teko šalia matyti kaip kaikurie išsipisinėja, nors tikrai BRC komanda gali padėti viskuo, būkit žmogiški ir mandagūs jei norite sulaukti to paties. Automobiliai tvarkingi, visada paruošiami dar sutvarkomi dokumentai. Gal kai perki už 40k nori prisipisinet bet automobiliui iki 6k tai nematau kitur tokios geros ir patikimos auto pardavimų įmonės.
Sveiki, Domai!
Labai ačiū už tokį gerą atsiliepimą, be galo džiaugiamės, kad pasitikėjote mumis savo automobilio įsigyjimui. Taip pat džiugu, kad ir Jaroslavo paslaugumas neliko nepastebėtas:)
Labai labai lauksime Jūsų sugrįžtant!
BRC Autocentras

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%