Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos realizacijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos realizacijos centras

Atsiliepimai apie Baltijos realizacijos centras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltijos realizacijos centras, UAB

Klientas 2020-04-11 17:25:42
Kadangi draugas turi ten (BRC) draugelių, teko pasidžiaugti kokybišku aptarnavimu, nes vadybininkas galėjo pirštu parodyt kurios auto geriau net nežiūrėt. Bet likau patenkintas tik tuomet, kai ir pakliuvau per pažįstamą, nes prieš tai nuvykus savarankiškai, jei bučiau įsigijęs rekomenduotiną automobilį - bučiau išmetęs nemenką euriukų sumelę..... Kai plika akim pamatai kaip vyksta Lietuvoj, šiuo atveju ir brc, tenka tik skiesčioti rankomis.

Džiugu, kad likote patenkintas mūsų aptarnavimu. Dirbame virš dvidešimt metų ir turime 80% sugrįžtančių klientų tikrai ne todėl, kad kokybiškai aptarnaujame tik "pažįstamus" - mums svarbus kiekvienas klientas ir siekiame, kad jis taptų lojalus.

Andrius 2019-12-02 19:08:48
Dekoju Pauliui uz Peugeot Partner. Greitai visi dokumentai sutvarkyti ir masina paruosta. Visa informacija suteikta.
Dėkojame už atsiliepimą ir lauksime Jūsų sugrįžtant :)

Edvardas 2019-10-30 23:48:29
Kaip tik ieškau darbinio automobilio lizingu ir išgirdęs iš draugų, jog BRC teikia neblogus pasiūlymus, tad apsilankiau svetainėje, viskas aiškiai surašyta, daug fotografijų... Bet tas smalsumas nugalėjo ir pasiskaičiau ką liaudis mano apie įmonę. Ir be reikalo skaičiau, nes pamačiau standartinį visuomenės modelį... klientai (kaip ir visur) netyli kai jiems kažkas nepatinka, tačiau tie klientai kurie turėjo teigiamą patirtį su BRC, dažniau pratyli, nes kam rašyt kažkur papildomai jei tau viskas gerai... Gaila, kad purvais čia drabstomi esat, nes nemažai pažystamų tik jus rekomenduoja ir atsiliepia gražiais žodžiais ir malonia patirtimi. Dviejų savaičių bėgyje užsuksiu!
Dėkojame už atsiliepimą ir lauksime Jūsų sugrįžtant :)

BRC Autocentras
Norėtume padėkoti BRC pardavimų vadybininkui Edgarui, BRC techninio skyriaus vadovui Audriui, BRC vadybininkams Vilmai ir Pauliui už suteiktus puikius pasiūlymus, galimus jų variantus, be jokios abejonės labai suprantamai bei argumentuotai gautus atsakymus į visus pateiktus klausimus. Bendravimas su BRC pardavimų vadybininku Edgaru vyko labai dalykiškai, apgalvotai ir sklandžiai. Ateityje kreipsimės tik į Jūsų įmonę. Jūsų įmonės paslaugas rekomenduosime ir kitiems!
Snoop 2019-08-15 13:45:12
Prieš metus ieškojau auto žmonai. Žiūriu brc Vilniuje seat toledo parduoda, metai geri, kaina irgi nebloga. Galvoju reikia važiuot žiūrėt. Su vadybininku kalbų, jis aiškina, kad seat puikus, be įvykių. Duoda raktus, einu žiūrėti. Atsidarau bagažinę, pakelių kilimėlį kur zapaskė yra. Tai zapaskė guli vandenyje, matosi plika akimi, kad spalva kita. Puikus auto be įvykių..
Sveiki, buvo susidėvėjusi bagažinės dangčio guma, todėl praleido lietaus vandenį. Taip pat, pas visus automobilius bagažinėje spalva skiriasi nuo kėbulo spalvos - ji būna matinė. Naudoti automobiliai turi defektų, bet tai nereiškia, kad jie yra patyrę sunkius auto įvykius ar yra techniškai netvarkingi. Jei kyla abejonių, visada drąsiai reikia konsultuotis su vadybininku.

Juozas 2019-04-07 10:07:19
Norejome pirkt Auto, sake tvarkinga be defektų, atvaziavus į vietą apžiūrėt, radome daugybę gedimų, problemų, defektų. Kaina buvo užkelta, kaip geros Auto. Apžiūrėjimo metu pardavėjas akivaizdžiai melavo, buvo paruošęs pardavimo sutartį :D Atsargiai su Jų automobiliais. Verdiktas minus 10 balų.
Sveiki, dalis automobilių parduodama komiso pagrindais, ne visų automobilių techninius stovius įmanoma patikrinti iškart, todėl klientams visada siūlome automobilį pasitikrinti dar kartą, kad neliktų nepastebėtų defektų. BRC niekada neruošia pardavimo sutarčių, kol neturi realaus pirkėjo - kol nėra sutarta pardavimo kaina.

Akvilė 2019-10-08 19:50:31
Dar neteko matyti įmonės, kuriai taip nerūpėtų pardavimai... Nusipirkti nekolnojamą turtą buvo žymiai lengviau, nei automobilį iš BRC. Darbuotojai, žinokit, kad telefono ragelį reikia kelti (jei nespėjate, įkurkite skambučių centrą), jeigu pažadate perskambinti, tai ir perskambinkite (net jeigu nesužinojote teikiamos informacijos, praneškite, kad susisieksite vėliau ir leiskit suprast pirkėjui, kad jo nepamiršote). Jeigu turite tokių didelių problemų komunikacijoje (tiek vidinėje, tiek išorineje), įdarbinkit komunikacijos specialistą arba atsisveikinkit su esamuoju, nes jis negeba motyvuoti ir apmokyti darbuotojų dirbti su klientais. Jūs turite labai daug problemų, kurias turite spręsti, nes toks customer service neturi jokių vilčių išgyventi ateityje. Jei norėtume pirkti iš perekupų, važiuotume į turgų. Jei sutinkame primokėti už servisą bei patikimumą - dirbkit! Sėkmės ;)

Ačiū už pastabas, būtinai atsižvelgsime ir stengsimės tobulėti. Susisiekėme su Jumis privačiai, būtų malonu sukontaktuoti ir išgirsti daugiau apie jūsų patirtį. Atsiprašome už komunikacijos klaidas su kuriomis teko susidurti.

vytautas 2019-08-06 19:19:01
idomus ir priestaringi atsiliepimai.parasysiu ir as.vilniaus brc pirkome auto pries metus su dvieju metu garantija varikliui ir pavaru dezei su salyga, kad TA darysime pas juos.apziurejome.sumokejome.koltvarke dokumentus pavaisino kava.nuvaziuoju daryti TA.palieku auto.po 30min.man skambina ir sako.matome tepalo nutekejima is variklio, nuplausime ji, pavazinek keleta dienu ir grizk.rytoj vel vaziuoju.parasysiu kaip baiksis.kol kas vieni pliusai

Dėkojame už atsiliepimą, lauksime sugrįžtant.

Brc Kolektyvas
Andrej 2019-07-25 21:59:38
Nupirkau pas jus automobilį lizingu, labai esu nepatenkintas jūsų pardavimu vadybininku, jam tiesiog buvo nusispjaut ant kliento neturėjo jokio noro parduoti kuo greičiau automobilį, reikėjo visa laiką pačiam skambinti ir teirautis kaip ten viksta darbai su automobiliu... labai nusiviliau brc
Ačiū už pastabas. Kartais dėl didelio klientų srauto vadybininkai nespėja greitai sukomunikuoti, todėl gali pasirodyti, kad jie atsainūs. Labai atsiprašome dėl nemalonios patirties, tačiau tikrai stengiamės skirti daug dėmesio klientui.

Nerijus 2019-06-04 23:50:48
Radau automobili kuris man patinka ir lizingo salygos taip pat mane tenkina.Tik beda, gyvenu uzsienyje, bandau susisiekti per elektronini pasta.Ir deja kaip i siena.Galvojau kad labai uzsieme iki kol paskaiciau komentarus.Dabar jau galvoju, jog atsakymo man nesulaukti..Isties keista..
Mūsų vadybininkai būtinai susisieks, atsiprašome, kad teko palaukti.

Andrius 2019-05-30 17:18:57
Super Klaipedos filijalas brc dirba labai geraii Vytautai Daukantai taip ir toliau ! Likau labai patenkintas tiek ju darbu tiek automobiliu.
Sveiki, Dėkojame ir džiaugiamės kartu su Jumis, lauksime sugrįžtant :)

Tadas 2019-06-04 16:22:36

Nesenai pirkau du automobilius iš BRC, aptarnautas buvau puikiai (noriu padėkoti Edgrui Barzdai ir Pauliui Tylai), man buvo aiškiai ir suprantamai išaiškintos pirkimo sąlygos.
Rekomenduoju
Dėkojame už puikų įvertinimą, lauksime sugrįžtant :)

Rekomenduoju
Paula Petrutienė
2019-04-29 09:59:41 IP 66ikar81
Manyas 2019-04-27 18:13:11
Mačiau apžvalgą 159, žinios apie auto apgailėtinos, kam Jums servisas jei nieko nežinote, geriau užsidarykite, nes dar ką sugadinsite.
Sveiki, čia Autoplius video apžvalgą, kuris tiesiog buvo atliktas mūsų autocentre.Reportažą atliko Autopliuso ekspertai.

BRC Autocentro administracija
BRC Autocentras 2019-03-25 11:09:17
Sveiki, žinome Jūsų situaciją ir aiškinamės. Apgailestaujame, dėl nemalonios patirties, tačiau pas mus automobilio kaina keičiasi pasirinkus mokėjimo būdą. Su jumis buvo bendrauta, dėl vieno atsiskaitymo būdo, pasirinkus kitą, kainą pasikeitė.

Brc kolektyvas
Jūs meluojate. Viskas buvo taip: gavome pasiūlymą su nuolaida automobiliui, tada pasiklausėme ar galime mokėti su akcija 50/50 ir dar prieš važiuojant paklausėme kokią sumą reikės tiksliai turėti su visais mokesčiais. tada tik važiavome su pinigais pas jus ir tik tada kai jau norėjome mokėti pradėjote ant lapuko braižyti kaip keičiasi kaina (net automobilis pabrango 200 eur + prisidėjo mokesčiai apie kuriuos nieko nesakėte). Sugaišome daug laiko. Labai nusivylėme. Niekam nerekomenduočiau.
Pirkeja 2019-03-21 15:54:51
Pasirašėme automobilio rezervavimo sutartį su BRC (sumokėjome rezervavimo mokestį) ir kitą dieną atėjome pagal jų akciją (50 proc sumoki dabar 50 proc po 24 men) pirkti automobilio (sakė taip galėsime). Tai jau atėjus pirkti pasakė, kad automobilis 200 eur bus brangiau, nes mokame ne iš karto :) ir aišku dar 20 proc. mokesčiai ir t.t (kas kaip ir būtų normalu, nors svetainėje aišku visai kitaip rašo apie tą akciją). Ant siųsto pasiūlymo ir rezervavimo sutartyje to nebuvo ir konsultantas taip nesakė (kaip tik sakė viskas gerai ateikite pirkite taip 50/50). nesutikome ir grąžino rezervacijos mokestį. matyt rado kas moka daugiau. Todėl žinokite, kad ta rezervacijos sutartis NIEKO nereiškia ;) nervų tai daug kainavo, nerekomenduoju

Andrius 2019-03-11 22:08:35
Sveiki, visi skundziasi BRC darbuotojais, bet as nesuprantu kodel. Praeita savaite buvau aptarnautas vaikino vilniaus BRC vardu Paulius ir buvo 10 balu. Jautesi, kad vaikinukas naujas, bet siaip super, kantriai atsakinejo i klausimus, domejosi mano norais bei lukesciais viskas labai gerai. Nors vaziavau, tik apsiziureti, manau net pameginsiu pasiimti automobili nes sukele pasitykejima. Tik keista, kodel darbuotojas neturi jokios darbo aprangos, is pradziu, kai priejo net keistai suregavau, neatrode, kad darbuotojas. O siaip daugiau tokiu zmoniu. Super!
Džiaugiamės galėdami padėti ir lauksime sugrįžtant!

Deividas 2019-02-17 15:09:24
Ačiū, komentarai iki galo padėjo apsispręsti.Nors ir taip gandai apie tą BRC sklando nekokie.Geriau aplenkti šią įmonę
Sveiki, suprantame, kad blogi atsiliepimai sukelia nepasitikėjimą mumis, tačiau siūlyčiau ateiti į mūsų autocentrą, pabendrauti su darbuotojais ir susidaryti savo nuomonę :) Labai lauksime

Darius 2019-03-10 12:53:02
ziuriu skelbimuose jau menesi brc masinas, galvojau pirkti is ju, bet pasiskaiciau komentrus pakeiciau nuomone

Darbas ziaurus....
Konkretumo 0, atsakymo turi laukti tiek laiko, kad dingsta noras pirkti auto is ju ar bent bendrauti...
Del pradines imokos vien melas, pasakoja visokius variantus kaip pirkti ir kokiomis salygomis bet konkreciai nieko nepasako.
Po pirmo įspūdžio ketinau palikti gerą atsiliepimą, bet po viso pirkimo - pardavimo proceso teko persigalvoti. Pirkome automobilį Vilniaus BRC. Geriausią įspūdį paliko Paulius Tyla. Aptarnavimas - 10 balų. O kiti kolegos tokio įspūdžio nepadarė. Kadangi mums automobilio reikėjo labai greitai, pritrūko operatyvumo, pažadų laikymosi. Rezultate turime automobilį, kurio defektų taip ir nepašalino... Daugiau ten negrįšime. Rekomendacijų taip pat nebus.
Viktorija 2018-05-13 23:39:24
Nepirkome automobilio Vilniuje vien del tragisko aptarnavimo... pardavejai visiskai nesuinteresuoti parduoti, vaiksto vos kojas velka, visi auto nesivede del nusedusiu akumuliatoriu, viskas ok, pardavejas stovi 3 min.ziuri i mus a tai jus norit visgi uzsivest??? Nu blem gerai einu atitysiu pakroveja, neziurekit toli auto mes turiu ji tysioti...ta prasme cia mes kalti??? Psraseme kazka patarti, pardavejas kaip apsirukes ziuri i mus, nesupranta ko mes norime is jo...reikejo internete ziureti. Kai kurios masinos buvo labai netvarkingos, ypac pigesnes (iki 7000eur.) Ok ziurim brangesnes, nes pardavejas pareiske, kad zmones kurie uzdirba minimuma ima auto uz 10000eur. :D galiausiai nieko mums gero nepasiule, mes nusipirkome automobili kitur. Buvome pirma ir paskutini karta Brc
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Mes labai apgailestaujame, jog Jūsų patirtis bandant įsigyti automobilį mūsų centre yra neigiama ir vadybininko darbas neatitiko Jūsų lūkesčių.
Tikrai atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas, kuo skubiau aiškinsimes situaciją ir sieksime maksimaliai gerinti aptarnavimo kokybę, kad tokių atvejų daugiau nebūtų.
Prieš pusmetį pirkau auto iš BRC su lizingu. Nuvažiavau per pusmetį apie 15 000km. Per tą laiką reikėjo pasikeisti kaladeles, tepalus ir buvo problemu su stiklu pakelejais. Auto buvo jau su nemaža rida, bet matėsi kad paskutinis savininkas prižiūrėjo, laiku pylė tepalus ir t.t. Tai aš manau kad pirkinys man visai atsipirko. Rinkdamasis automobilį skyriau nemažai laiko, apžiūrėjau nuodugniai tikrai ne vieną modelį, kol išsirinkau man tinkantį. Siūlau ir kitiem žmonėm taip daryti, dar perkant atidžiai perskaityti sutartį, kad nebutu po to siurprizų. Pačiam BRC patarčiau susitvarkyti customer servisą, nes būna labai sunku prisiskambinti, o jei ir prisiskambini tai konsultantas dažniausiai nelabai gali padėti. Nors atvykus i vieta aptarnavo maloniai ir sklandziai. Tai it depends matyt.
Ema 2018-04-21 08:18:26
Blogesnio aptarnavimo nesu maciusi. Telefonu atsako is 11-ojo skambucio, patys niekad neperskambina, i klausima apie automobilio bukle atsakymas "Nezinau, ziurekit patys", pazadejo greitai pateikti pasiulyma, bet po savaites nesulaukusi atsakymo vel skambinau pati. Nepaisant visko, vis tiek nusprendziau isigyti automobili, nes jis man patiko. Paskambinau paklausti sask., i kuria turiu pervesti pinigus nr., jie vel nepakele ragelio ir neperskambino.
As irgi nebeskambinau. Nusipirkau ta pati automobili kitur.

Pirmakart gyvenime nepirkau kazko ne del blogo produkto, o del blogu pardaveju.
Dėkojame Jums už pastabas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir kuo skubiau spręsime šį klausimą, kad ateityje išvengtume tokių atvejų.
As irgi nebeskambinau. Nusipirkau ta pati automobili kitur.

Pirmakart gyvenime nepirkau kazko ne del blogo produkto, o del blogu pardaveju.
Prieš kelis metus teko pirkti MB E270 iš Brc. Buvo variantai pirkti iš Brc, autopliuso, ar siųstis iš Vokietijos, tai pasirinkau Brc ir esu patenkintas. Pirkau su seno automobilio įkeitimu, kaina gal nebuvo geriausia, bet geresnė negu atiduodant mašiną į autolaužą. Įsigytos mašinos paslėptų defektų per pora metų neišlindo, prireikė tik standartinių eksploatavimo darbų. Šiaip nuo sutarties sudarymo iki raktelių atidavimo praėjo maždaug pora savaičių, tad tą uždelsimą vertinčiau vidutiniškai, na bet svarbiausia geras auto.
Natalja Jastrebova 2018-03-21 09:56:16
NORIU PADĖKOTI BRC KOMANDAI UŽ PUIKIAI ORGANIZUOTĄ DARBĄ. DĖKOJU PAULIUI TYLA, VYTAUTAMS IR KLAIPEDOS KOMANDAI.

GERO DARBO
PAGARBIAI
NATALJA JASTREBOVA
Natalja, džiaugiamės, jog galėjome Jums padėti. Gerų Jums kelionių.
Natalja Jastrebova
2018-03-21 09:56:16 IP 2dem1fo6

GERO DARBO
PAGARBIAI
NATALJA JASTREBOVA
Prieš 3 metus Kaune dirbo Raimonda, tai buvo viskas pusė velnio. O dabar tragedija, 2k kalbi telefonu, tyli uodegas įgaube, atvažiuoji iš kito miesto tada pareiškia, kad auto suvarytas ir netinkamas explotuoti, nu ok prašai pasiūlyti panašių modelių, numeta, kad kompiuteris va ten kampe pažiūrėkite... chebra kompe aš galiu ir namie pažiūrėti, gal nusisamdykite bent vieną pardavėją tuoj savo mechanikų šobloj, tai atvažiuoji su pilna kišene pinigų ir ką ir nieko parduoti jiems neaktualu.
Pirkau automobili su garantija. (Jos neprireike) automobili emiau brangu ir su maza rida.
Konsutantas buvo labai nuosirdus ir issamiai pasake visa automobilio istorija.
Pravaziavus 80, 000 km su pirktu automobiliu jokiu pasleptu defektu neislindo, automobili eksplotuoju iki siol.
Kas liecia lizinga, labai paprastai be banko viska sutvarke.
Aciu BRC ir sekmes darbuose.
Tai įmonė kurie ieško žmogelių kuriuos gali išdurti, bent jau savo praktikoje teko pirkti du automobilius ir abu su užslėptais defektais, net gi pateikus oficialaus atstovo raštą, kad automobilis turi defektą, jie tesugeba atsakyti TAI TU PATS KALTAS, KAD PIRKAI IR NEPASITIKRINAI KITAME SERVISE, būkite atsargūs ir geriau aplenkite šia kompaniją.
Pasakius vadybininkui kad mašinos automatas streikuoja ir norėsiu gražinti atgal automobilį, jis pareiškė nepergyvenk mūsų advokatas labai kietas ir kai reikės tai sumals į miltus. Męs žinom ką darom. Tad jei reikia mašinos tai geriau pirkti turguje bet tik ne iš BRC.
Zmones tikrai ”suinteresuoti” parduoti auto. Buvau kaune apsilankes jų aikstelwj... palikau labai nusivyles masinas tokias parduoda... salone voras koja nusisuktu... ir jie teigia kad tvarkingos masinas turi... panagrinesjus jas aptikom kad el langai neveikia ir centrinis neuzsirakina... kai pasakiau jiems tai paziurejo i mane su tokia mintim”nejaugi jug viskas tvarkoj”. Ta diena labai lijo ir veikejai nesugebejo iseiti pasiteirauti +\- kokia nuomone mano... zodziu lygis prastas... Ta pacia diena nuvykau i vilniu (aiksteles nemynesiu) atstovas su manim 3h ant lietaus prabuvo ir konsultavo visais klausimais. Ten matosi kad zmones yra pasiryze parduoti auto.
Susigundziau ju reklama apie lizinga, uzpildziau paraiska...Tuomet pasirode, kad turiu atvykti su zmona, kad pasirasyti sutikima del duomenu sutikrinimo.Nuvaziavom, pasirasem, po kazkiek laiko sulaukiau skambucio, kad bankas nelizinguoja, argumentai neaiskus.Oficialaus atsakymo nesulaukiau.Tai vadinama *lizingu be banko*...
Kauno turginiai taip neprimeluoja kaip Vytautas is Klaipedos BRC, ir dar pardavinedamas automobili su garantija. Pasak jo, automobiliui reikalingas tik kosmetinis remontas.Nusipirkus paaiskejo, kad reikia keisti galinius amortizatorius ir salenblokus, liambda zonda, abi antrines oro sklendes.Saldus zodziai-nesvarus darbai.BRC a*******i. FAKTAS.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

"Novaturas" imasi vietos turizmo: pasiūlė keliones po Lietuvą
"Novaturas" imasi vietos turizmo: pasiūlė keliones po Lietuvą 05-26 11:42
Prisitaikydama prie pokyčių turizme, kelionių organizatorė AB "Novaturas" siūlo pažintines keliones Lietuvoje. Mažėjant ribojimų, netrukus poilsiautojams tikimasi pasiūlyti kelionių Baltijos...
"Barbora" tampa plataus vartojimo prekių parduotuve
"Barbora" tampa plataus vartojimo prekių parduotuve 05-26 11:30
Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė, "Barbora" skelbia plečianti asortimentą – pirmiausia laisvalaikio ir vasaros sezono prekėmis, o ateityje jų bus daugiau : elektronika, buitinė...
Opozicija apie Vyriausybę: apsikarstė savo nusipieštais ordinais
Opozicija apie Vyriausybę: apsikarstė savo nusipieštais ordinais 05-26 11:21
Seimo opozicija kaltina Sauliaus Skvernelio vadovaujamą Vyriausybę pertekliniu optimizmu ir struktūrinių reformų vengimu. Valdantieji atmeta kritiką, tikindami, jog Vyriausybė savo veikla per...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%