Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos liftai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos liftai

Atsiliepimai apie Baltijos liftai, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos liftai, UAB

Vilniuje Rygos 25 namas. Beveik kiek viena savaitė gendantis liftas, dauguma gedimų savaitgalį, liftais yra sustabdytas 1--2 paroms, toks atsakymas iš (KONTOROS), prieš pusmetį buvo pakeistas pagrindinis skydelis ir visą instaliacija!" Ar čia yra normalu? 9 aukšto namas, su viena laiptinė.
L.Asanavičiūtės gatvėje 8 ne tik jau savaitę sustabdytas liftas, bet ir niekas net nesiruošia jo tvarkyti. Laiptinėje gyvena daug senų žmonių, žmonės įkalinti butuose, nes negali pakilti ir nusileisti padoriai iš viršutinių aukštų. Senąjį liftą tvarko ir tvsrko nuolat, kaip genda taip genda. O dabar duvus dėmesio nekreipia. Toks neatsakingumas gėda.
Nebeturinti kantrybės
2020-11-05 15:11:20 IP 28p8chlt
A. J. Povilaičio g. tas pats. Genda ir genda. Baisu su kūdikiu į kiemą išvažiuoti, nes grįžus gali reikti temptis į patį viršų su vežimu.
Lazdynuose prieš mietust.y. 2019 m Baltijos liftai pakeite sena lifta į nauja, adresas erfurto g. 37 jau visa menesi liftas genda kieviena diena. Nepirkite iš ju palaugu jie netaiso liftas pastoviai stringa ir toks jausmas kad mechanizmai ne nauji nes garsas keistas. Apgavykai
Žygio g. 93 name, Vilniuje liftas jau pramintas "nelaimingu liftu".Gedimai kartojasi bene kas porą savaičių. Be to, pastrigus viduje, paspaudus avarinį iškvietimo skambutį, sulaukiama automatinio atsakymo, kad skambutis gautas, laukite atsiliepiančio operatoriaus... bet taip ir nesulaukiama. Vienintelė viltis tokiu atveju - paslauūs kaimynai. Namo administratorius (UAB "A...") priėmė gyventojams brangiai kainavusius lifto remonto darbus, bet jau triskart per "garantinį laikotarpį" šis liftas vėl gedo. O be to jis niekad ir nebuvo tinkamai suremintuitas, nes lifto grindu ir aukštu aikšteliu aukščiai paprastai nesutampa 10-20 cm, lifto durys per greitai užsidaro, dar nespėjus įlipti, o į “sulaikymo mygtuko - iškvietimo mygtuko” paspaudima nereaguoja, neteisingai veikia programinė įranga, pvz., žmogui esant viduje ir nurodžius važiuoti į -1 lygmenį, liftas pagal kito žmogaus iškvietimą važiuoja į viršų.
44namas Asanavičiūtės g. karoliniškėse visą mėnesį važiuoja tarnyba, bet taip ir nesugeba suremontuoti ar rasti geresnę alternatyvą sutaisyti juos ar pakeisti kažkuo nauju. Labai nusivyliau šiom paslaugom nes kiekvieną kart kai jie atvažiuoja jie nieko gero nepadaro ir po kelių h. liftai vėl neveikia. Ką daryti tiems kurie 11/12 aukštuose gyvena? Kurie yra seni ir sunkiai vaikšto? Jokios kultūros ir pagarbos. Nusivyliau
Firmele nesusitvarko su prisiimtais isipareigojimais. Vilniuje, Gabijos g. 30, du liftai bent viena karta per savaite nevaziuoja abu vienu metu. O kad dirba tik vienas is dvieju - tai dar geras rezultatas.Avarine atvaziuoja mazdaug po valandos, tai geriausiu atveju. O savaitgali avarines telefonu neprisiskambinsi, niekas neatsiliepia.
Gyvename Vilniuje, Sausio 13-osios 11 g. Garantinis laikotarpis ne praėjęs, liftas genda į mėn. Po porą kartų, taiso, bet ne pataiso, vėl nedirba, o už nekokybiškų darbus reik mokėt, ką garantinis duoda?
Matau, per kelerius metus niekas BL nepasikeitė. Architektų g. jų naujas liftas amžinai genda, kartais gal ir ištempiam savaitę kitą be gedimų, bet nuolat spausdamas iškvietimo mygtuką pagalvoji - kaži ar šiandien veikia? Gerai, kad likęs kitas senas, nutriušęs liftas - tas bent jau patikimesnis. Nesirinkt BL jokiu būdu.
Noriu pagirti ir pasidžiaugti BL darbu. Sūnui netyčia iš rankų išsprūdo telefonas ir per tarpą įkrito į lifto šachtą... Buvo sekmadienio vakaras. Pirmadienį ryte 9 val.susisiekus su BL - pažadėjo pagelbėti ir jau 10 val. telefonas buvo ištrauktas. Kainavo 0 Eur. Buvau lengvai šokiruotas geranoriškumu ir požiūriu į situaciją. Fantastika! Nuoširdus ačiū!
Baltijos liftai jau daugiau kaip 2 metai aptarnauja Daugiabučiu Namu Savininku bendrijios liftus. Per šį laikotarpį esame labai patenkinti liftu priežiūrą. Iškylus kokiam gedimui Baltijos liftai sutvarko gedimą labai greitai. Buvusi įmonė aptarnavusi mūsų namus tvarke lifto varyklio gedimus savaitės laikotarpyje. Kadangi mūsų name gyvena daug jaunu šeimynu su mažais vaikais taipogi vyresnio amžiaus gyventojai su sveikatos problemomis, toks taisymo laiko tarpas būvo problematiška. Baltijos liftai nepriekaištingai sutvarko visus lifto gedimus 2 valandu laikotarpyje. Esu labai patenkinta Baltijos liftai greitu aptarnavimu ir gedimu tasymu.
Dėkojame už nuostabu darba!
Su pagarba
Ana
Gyventojas

Yra kaip yra, be pagražinimų.
Dažnai šią įmonę dengia namus administruojanti įmonė iš CiTY SERVIC grupės. Ši įmonė buvusi City Servic įmonė, kaip ir parduota. Parduota? Kaip yra iš tikro spręskite patys. Pabandykite pakeisti į kitą...
Įmonės paslaugų gyventojai atsisakytų ir pabandytų dirbti su kita liftus prižiūrinčia įmone. Gyventojai šios įmonės paslaugomis nėra patenkinti, taip teikianti paslaugas įmonė turi natūraliai užsidaryti. Administruojančios namus įmonės net neleidžia užsiminti apie galimybę pakeisti liftus prižiūrinčią įmonę į kitą. Kitos liftų kompanijos po šios priežiūros imtis tiesiog nenori (Greičiausiai tai susitarimai tarp įmonių? Rinka padalinta).
Šiai įmonei sąžiningos rinkos sąlygos negalioja, viskas vyksta kuo tai prisidengiant, t.y. prievarta. Panašu, kad įmonė suplanavusi iš lifto papildomai prie abonento generuoti 500-900 EUR per metus (nėra svarbu naujas ar senas liftas) ir ji tai vykdo. Keista kai įmonės direktorius skelbia visiškai priešingą informaciją apie tai, kad nauji liftai genda rečiau. Realybė tokia, kad liftai genda rečiau jei jo tiesiog neliečia meistrai. Nei naujo, nei seno lifto sąskaitos nesumažės su šia įmone, tik pirmaisiais metais sakys: „-tai garantija“. Net nepastebėsite kaip tie metai greitai praeis ir skaitliukas įsijungia.
Keičiami dažnių keitikliai į kairę ir į dešinę, taip uždarbis didesnis. Darbai ir dalys pritemti prie kokio tai reglamento. Tik liftą priliečia, vilktinė vienas paskui kitą remontų ir sąskaitų. Darbų kainos sąskaitose ne pagal darbų laiką, o pagal norimą sumą. Meistrų darbai sau, sąskaitos sau.
Musu nama administruoja "Adminsta"irgi nieko gero...tik sugalvoja kas men.vis kaskokius tai remontus..gedimus..tik pinigus lupikauja...
Tikrai...is ankstesnio komentaro..kad megsta keisti daznio keitikli...:) naujas namas Erfurto 5 kaip paziurejau jau visuose laiptinese keistas dazniu keitiklis...tai gal spec.taip daroma???nauji kene liftai..ir visur jau taip tipo kad gesta keitiklis:))kurio remonto kaina priskaiciuota 5.000€...
Kol šitie "meistrai" nepradėjo aptarnauti mūsų lifto - viskas buvo puiku. Dabar liftas genda kas antrą dieną, neįmanoma su vežimėliu išeiti į lauką! patys pabandyk užnešti 25 kg į 7 aukštą su rėkiančiu vaiku! Tikrai niekam nerekomenduoju jūsų įmonės
Justiniškių g. 105 antra laiptinė - jau nusibodo kviestis pagalbą dėl gendančio lifto. Prieš du metus atlikome lifto renovaciją, tai kainavo nemažus pinigus, po lifto renovacijos ir prasidėjo mūsų bėdos. Liftas genda ištisai, remontininkai atvažiuoja pakrapšto ir išvažiuoja. Prieš kelias dienas buvo iškviesti remontininkai, taisė beveik visą dieną, šiandien liftas vėl sustojo. Rytoj Kūčios, poryt Kalėdos, o mes net nežinome ar liftą sutvarkys? Skambinome į avarinę tarnybą, bet jie nežino. Jeigu lifto nesutvarkys ir per šventes teks laipioti, mūsų gyventojų, kantrybė tikrai trūks, teks kviestis į pagalbą žurnalistus.
lazdynuose erfurto g.6 vienas liftas yra remontuojama kitas sugedo ir niekas jau tris dienas neremontuoja. mes esame kaip ikalinti savo name. as gyvenu 11 aukste ir tas tris dienas negaliu su mazais vaikais iseiti i kiema. paskambinus i baltijos liftus jie atsako kad tai yra mano problemos. musu name ne viena as esu u mazais vaikais, yra ir senu zmoniu kurie taipat negali laipioti laiptais. baltijos liftai- tai besirdziu a******u kontora.
Vienos bėdos su šia š*******o kontora. Vytauto Vaitkaus g. 1 dvylikaaukštyje vienas liftas pakeistas nauju už šimtus tūkstančių LT, bet dėl nepaaiškinamų priežasčių neveikia. Kitas, senasis, kažkokio mistinio eksperto pripažintas avariniu ir vėl reikalaujama keisti nauju. Žodžiu reketas atvira forma. Jei turite galimybių - bėkite nuo šios kontoros.
Karoliniškėse, Jankausko 13 prieš porą mėn. už daugiau, kaip 7000 Lt "suremontavo" liftą. Po jų "remonto", daugelį metų nepriekaištingai be jokių gedimų veikęs liftas, pradėjo gesti kas kelios dienos. Iškviečiam - atvažiuoja, sutvarko, deja, liftas veikia kelias dienas - ir vėl stop... Šiandien irgi stovi...
Visiškai nekompetetingi meistrai. Į pora škvietimų atvažiavo girti, kvietėme policiją kad vairuoją neblaivūs.
Naują liftą pataiso su snargliais, kad veiktų pusdienį ir poto vėl sugenda su ta pačia problema. Į iškvietimus sureaguoja greitai, bet iš to, kad atvažiuoja greitai naudos jokios. Inicijavo seno lifto įvertinimą, kad jis jau nebetinkamas naudoti, sumontavo naują, kuris genda dar dažniau negu senasis. Nerekomenduotumėm šios kompanijos niekam.
šiaurės miestelis
2014-05-06 20:52:11 IP 2i5811u2
Būkit atsargūs, BL mėgsta keisti keisti dažnio keitiklius, kurie kainuoja beveik 15 000 Lt ir kurie ne visada būna iš tiesų sugedę!!!!
Kelinta diena tvarko liftą, bet reiškias neturi supratimo ką tvarko, jeigu šiandien tik įlipus į liftą durys užsidarė ir daugiau nepakilo. Jausmas nemalonus ir kai dar neturi telefono išsikviesti avarinę tarnybą. Jau pasitikėjimo nekelia man ši įmonė.
Noriu padėkoti "Baltijos liftai" darbuotojams, kurie šiandien vakare operatyviai išsprendė mano problemą (kreipiausi dėl į lifto šachtą įkritusių raktų). Ačiū.
Pas mus tas pats :D kaip ir skundas Pilaite tik dabar Savanoriai, kai aptarnavo Schindler viskas tvarkoj, sugedo liftas uzvakar, ale tipo siandien dvi valandas krapste... Ir vel neveikia, o lipti reikia iki 9 auksto.. Tai kas cia per liftu imone ? Ar nevykeliai ten dirba ar kaip?
Kol aptarnavo shindler firma liftas per 4m praktiskai nera gedes, kaip tik pasikeite baltijos liftai, prasidėjo daviklis durų išjungimas, paskui tarp aukštu strigo, ir taip pastoviai kol visai jau menuo laiko lipame iki 7 auksto. Gerbiamieji prašome jusu arba tvarkytis greitai, arba prašysime skundus, kiek cia laipioti galima ir moketi pinigus??
Esu pasipiktines sia firma ir jos teikiamomis paslaugomis. Lankydamasis siandien Kalvariju g. 272 name buvau vel nemaliniai nustebintas, kad liftas po pries kelias dienas atlikto remonto vel neveikia. Pranesta tai buvo ju avariniu numeriu. Is uosviu, grizusiu is ligonines suzinojau, kad net po 3 val nuo pranesimo niekas nesiteike atvykti ir sutvarkyti lifto. Zmones dar ir dabar laukia namo apacioje atvykstancios "avarines" su kuria del nenusakomu, nesuvokiamu imones darbo principu niekaip neina susisiekt tiesiogiai ir suzinoti, kada ponai remontininkai teiksis atvykti. Bandziau sia informacija gauti is ju maloniu operatoriu, deja, tiek p. Donata ir Virginija nieko padeti negalejo, tik pasake, kad savo mistiskais trumpaisiais numeriais paragins "avarine". Paprasius duoti tiesiogiai avarines darbuotoju tel, kad su jais galima butu tiesiogiai susitiekti ir issiaiskinti, kada jie teiksis atvykti, gavau nemaloniai absurdiska atsakyma, kad tokio numerio jie neturi ir negali pateikti. Meginau internete rasti tokia informavija, deja, be administracijos ir avarines dispecerines jokiu kt kontaktu rasti nepavyko. Tad situacija absurdiskai liudna: pranesti apie lifto gedima imanoma i dispecerine, kuri toliau tik perduoda kazkaip ta informacija, o atgalinio rysio, informacijos, kada atvyks imones darbuotojai - nerasta ! Manau tai rimtas argumentas ne tik sio namo bendrijos vadovybei bet ir kt susimastyti, ar verta bendradarbiauti su tokia imone ir priimti ju teikiamas paslaugas.
jeigu nepatinka, pereikite i kita firma pvz Shindler, Paradis, Kone, Kauno liftai
Gyvenu S.Neries g. naujame name, o liftas neveikia jau 3-ys dienos. Uz lifto prieziura ;NAUJAME NAME;mes mokame didelius pinigus, o BALTIJOS LIFTAI per si laika sugebejo tik uzklijuoti lapeli, kad detale UZSAKYTA. Tikiu, kad ju automobilis skubejo vezti detale ir nepastebejes ziedo lydos plente ties posukiu i salininkus sudauze nauja kabluka FIAT, kurio jau antra diena niekas nesugeba pasiimti is yvykio vietos (nuotraukas isplatinsiu 15 min) isivaizduoju kad lifto jie jau nebesutvarkys. Del sios nekompetentingos imones nukentejusiems vartotojams prasome paskambinti TEL.863904443 ir mes bedromis jegomis pasistengsime imtis reikalingu priemoniu. ACIU
Kiekvieną mėnesį sąskaita už lifto taisymą... reikės pradėti reikalauti ataskaitų į kiekvieną pašto dėžutę pamėnesiui.
Sveiki, kas per firma !!! nenoriu as keiktis, trecia diena liftas neveikia !!! dvi dienas stovejo "tipo taise " siandien tipo buvo sutaisytas, bet deja vel neveikia !!! gyvenu 10 aukste ir tikrai nepatiriu malonumo kelis kart per diena laipiodamas laiptais !! uz ka mokami litai ? kai i menesi vos ka ne savaite pralaipai, ar jus samdykite specialistus mokanbcius taisyti ar kazka darykite !!! po velniu as suprantu, kad uz nieko neveikima gerai yra gauti lengvas pajamas, bet pagalvokit ir apie zmones pries jiems nusiunciant saskaita !!!!! SUDMALIAI !! kitaip nepavadinsi

Paradis
Krautuvai, keltuvai, liftai

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: krautuvai, keltuvai, liftai; akumuliatoriai; sandėliavimas.
KROVIMO TECHNIKA UAB „PARADIS“ – bene didžiausią patirtį krovimo technikos srityje Lietuvoje turinti įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1992 metų. Įmonės veiklos sritys: Prekyba naujais krautuvais: „Paradis“ – oficialus „CESAB“ krovimo technikos gamintojo („Toyota Material Handling Group“) atstovas Lietuvoje ir...
Virenda
HYSTER | JCB Teletruk

Adresas: Technikos g. 18E, LT-51211 Kaunas.
Veiklos sritys: krautuvai, keltuvai, liftai; sandėliavimas.
Oficialus HYSTER ir JCB Teletruk dileris Lietuvoje ir Latvijoje. Nauji ir naudoti krautuvai bei sandėliavimo technika. Krautuvų nuoma. Remontas ir atsarginės dalys. Virenda. Įmonės šūkis „Krautuvai, servisas, nuoma“. Jau daugiau nei 25 metus įmonė sėkmingai dirba įgyvendindama šį šūkį. Teikiame kompleksines krovimo...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Vyriausybė siūlo mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį pasienyje
Vyriausybė siūlo mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį pasienyje 12-01 15:09
Ministrų kabinetas trečiadienį pasiūlė mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį pasienyje su Baltarusija dėl migracijos krizės.
ES siūlo stabdyti kai kurias taisykles prieglobsčio prašytojams Baltarusijos pasienyje 12-01 15:02
Europos Komisija trečiadienį pasiūlė leisti su Baltarusija besiribojančioms Bendrijos valstybėms narėms šešiems mėnesiams sustabdyti kai kurias prieglobsčio prašytojams taikomas taisykles.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%