Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos kartonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos kartonas

Atsiliepimai apie Baltijos kartonas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltijos kartonas, UAB

Juozas Karmaza 2018-11-19 18:52:09

Prasau susisiekti su manimi ir is kart ispresime susidariusia situacija.

Juozas Karmaza
Ponas Juozai, gal galime ir mes paprastuoju budu isspresti situacija del Senamiescio spaustuves nemokumo, kuri persikele i Jusu patalpas, o Jus esate jos akcininkas??? UAB Vilktukas direktorius 698-29888.
esu pakeites per gyvenima 3 darbus. Baltijos Kartone dirbu 2 metus. Manau kaip ir visuose darbuose buna nesusipratimu, bet jei atlieki savo darba gerai ir laiku, visu blogu situaciju galima isvengti. geru rezultatu.
a******ų kontora. Perspėju visus žmones saugotis ir neįkliūti. Šie "vadovai" gražiai čiulba, tačiau nemoka atlyginimų. Piktybiškai neatsiskaito su darbuotojais. Dideli melagiai, nemandagūs ir neišprūsę asmenys. Saugokitės ir nepapulkit!
Nepatikimas klientas. 2018-11-23 dieną buvo atlikti fasado plovimo darbai. Klientas iki šiolei neatsiskaito už atliktus darbus. Nesumokėta suma 960 eurų.

Prasau susisiekti su manimi ir is kart ispresime susidariusia situacija.

Juozas Karmaza
Skaidre 2018-09-28 20:11:26
Ir beto Ponas Juozai jusu imones ir mano banko saskaita yra to pacio banko Swedbank. Tai kad pavedimai (jaigu yra daromi) yvyksta per max 15min.
Tai kad nekvailinkit manes.
Kadangi pavyko susitarti su ponu Juozu, sis gincas issprestas visiem pusem palankiu budu. Galbut ir as pasikarsciavau, bet taip turejo buti. Pasirodo Juozas tesi pazadus ir manau galima siuo zmogumi pasitiketi.dar karta Aciu, ir manau daugiau bendravimu nebus. Sekmes darbe.
Tai kad nekvailinkit manes.
Stengiausi su siuo zmogumi sutarti graziuoju, kad netektu keliauti per teismus ar panasias instancijas, deja sis asmuo Juozapas Karmaza pats pasirinko teisminy kelia.
Viskas prasidejo nuo to, kad pas sy asmeny isidarbino Aivaras Ezerskis (mano sunaus tevas, kurem yra priteisti moketi alimentai), Aivaras dirbdamas Juozo imoneje daug gere uz tai buvo atleistas. Taciau atejas pas Juoza jis isprase ismoketi alga su salyga, kad Aivaras nuvaziuos pas antstole ir ten susitars del alimentu mokejimo, kadangi Aivaras niekada nera pats savanoriskai graziuoju mokejas alimentu toks susitarimas su vadovu vadinamas melu. Aivaras dirbo ten 2men per juos as nei karto negavau alimentu kuriuos turi isskaiciuoti imones vadovas ir sumoketi i mano saskaita, Juozas paklause Aivaro ir jam sumokejo visa alga man ir antstoliui nesumokejas to kas priklauso. Bandziau su Ponu Juozu susitarti graziuoju kad jis perves per tuos menesius nesumoketus alimentus, Juozas sake butinai perves, deja tai buvo dar vienas melas. Negavau to kas buvo atimta is mano 7metu vaiko, ta negavima galiu pagrysti banko saskaitos israsu ir antstolio pazymomis. Juozas nusizenge istatymams, jis nevykde vykdomojo rasto isakymo ir as surinkus dokumentus kreipsiuos i teisma. Labai gaila, kad zmogus pasirenka toky buda, bet turbut jam taip geriau. Parasau tiesa, kad visi zinotu ir suprastu.
Skaidre 2018-09-19 07:51:16
Nesuprantu, du menesei alimentu skolininkas dirba, o alimentu nemokama, kadangi skolininkas pats nesutinka moketi, tai turi daryti imone, dokumentus antstolis issiunte direktorius gavo, o islaikymo nemokama. Nesuprantu kaip yra, nejaugi imone venge atlikti vykdomojo rasto isakymus?
Labai atsiprasau uz sy komentara, kadangi komentaras buvo parasytas neissiaiskinus visos situacijos. Susisiekta su vadovu kadangi buvo daug alimentu skolininko meluota todel ir ivyko sis nesusipratimas. Kazkodel negaliu istrinti komentaro, todel rasau kad komentaras neteisingas ir atsiprasau.
www.skoluisieskojimas.pro
2018-06-24 16:39:06 IP 78.56.246.217
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Nemokus, nepatikimas partneris. Geda, ruosiami dokumentai teismui.
Įmonė 2017-12-19 00:11:54
Kažin ar tai galima pavadinti įmone! Jei tik Jums kils nors menkiausia mintis kažką su šią įmonė turėti bendra, net negalvokite. Visiškai nemokūs, o baisiausia, kad pats įmones vadovas Juozas Karmaza tel. Nr. 868455532 paskambinus tyčiojasi, paprašius apmokėti skolas, atseit ar Jums trūksta pinigų. Kiekvieną dieną žada, kad bus pavedimas padarytas, bet deja..... o paskaui išvis neatsako telefonu (tikriausiai įsiveda numerį kaip nepageidautiną) Daug kartų bandant su kažkuo susisiekti, sužinai kad yra toks Jonas atsakingas už mokėjimus (atseit) nr. 868462112 bandai kalbėtis su juo, bet jis išvis pareiškia kad ant pinigų maišo sėdi, bet pažada, pavedimas bus. Susiskambinam, bet tuo viskas ir baigiasi.... telefono niekas nebekelia. Apsaugokite save ir savo įmonę nuo Tokių!!!!
Pasiskaitykit apie UAB Senamiesčio spaustuvė atsiliepimus ir suprasit, kad šių veikėjų metodai visuose versluose vienodi. Visada dėl vėluojamų mokėjimų visi nukreipiami į Joną, o tas išsisukinėja.
Nepatikima, nemoki imonė nesugeba sumokėti metus laiko 157, 30 eur. už elektros variklio perviniojima,.
Nepatikimas ir nemokus klientas. Nuo š.m. gegužės mėnesio nesugeba atsiskaityti už transporto paslaugas (200 eur), terminas suėjęs seniausiai. Susisiekus telefonu "maitina" pažadais, elektroninis paštas klaidingas. Su šia įmone geriau neturėti reikalų.
Nemokus klientas. 1512, 5 Eur.. vis dar skolingas. el. paštas klaidingas visada grįsta laiškai.

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Baltic Pallets
Eur/Epal padėklai

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sandėliavimas; tara, pakuotės.
UAB „Baltic Pallets“ – didžiausia naudotų padėklų prekybos įmonė Lietuvoje. Įmonės veikla sertifikuota EPAL asociacijos Vokietijoje. Įmonė prekiauja visų rūšių mediniais padėklais, medienos gaminiais, pakuotės priemonėmis. Turime daugiau nei 100 000 vnt. padėklų kasdien, daugiau kaip 30 skirtingų matmenų po vienu...
Pakmarkas
Pakavimo ir ženklinimo sprendimai

Adresas: Daržininkų km., Nemėžio sen., LT-13281 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; pramonės įrengimai; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„PakMarkas“ siūlo profesionalius ženklinimo, pakavimo bei automatizavimo sprendimus. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: - lipnių etikečių, pakuočių spausdinimas; - inžineriniai pakavimo sprendimai; - prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais. „PakMarkas“ gaminamų produktų asortimentas: Įvairių rūšių etiketės...
CARTTARA
Kartoninės dėžės, pakavimo dėžutės

Adresas: Raudondvario pl. 164A, LT-47173 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; importas; popierius, jo gaminiai; tara, pakuotės.
Gaminame pakuotes, bet kokio sudėtingumo iš trijų sluoksnių gofruoto kartono "B", "C", penkių sluoksnių B+C, B+E, mikrogofro kartono E . Mes gaminame gofrokartono pakuotes skirtas tokiai produkcijai kaip: • Pakuotė maisto produktams (konservai, ledai, konditerijos gaminiai, pieno produktai...) • Dėžės...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus 03-25 22:42
Klaipėdos universitetinėje ligoninėje po sunkios ligos pirmadienį mirė Afganistano karo veteranas, memuarinių knygų "Kaip tampama albinosais" ir "Miražas" autorius Zigmas Stankus.
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus 03-25 22:38
Iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų pirmadienį atleistam Arvydui Vaitkui susisiekimo ministras Rokas Masiulis skyrė beveik 20 tūkst. eurų premiją už gerus darbo rezultatus 2018 metais.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%