Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos kartonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos kartonas

Atsiliepimai apie Baltijos kartonas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltijos kartonas, UAB

Juozas Karmaza 2018-11-19 18:52:09

Juozas Karmaza

Gerb, Juozai, jau du men praejo nuo pakartonines saskaitos siuntimo, zadejote ispresti sia problema
Nepatikimas klientas. 2018-11-23 dieną buvo atlikti fasado plovimo darbai. Klientas iki šiolei neatsiskaito už atliktus darbus. Nesumokėta suma 960 eurų.
Juozas Karmaza 2018-11-19 18:52:09

Juozas Karmaza
Nepavyksta su jumis susisiekti, saskaita nusiusta, bet atsakymo negaunu. +37067663820
MB Pasiute Kaune 2018-11-07 13:34:52
lNepatikimas ir nemokus klientas. Nuo š.m. gegužės mėnesio nesugeba atsiskaityti už transporto paslaugas (121 eur), terminas suėjęs seniausiai.Elektroninis paštas klaidingas.Kaip taip gali dirbti

Skaidre 2018-09-28 20:11:26
Ir beto Ponas Juozai jusu imones ir mano banko saskaita yra to pacio banko Swedbank. Tai kad pavedimai (jaigu yra daromi) yvyksta per max 15min.
Tai kad nekvailinkit manes.
Kadangi pavyko susitarti su ponu Juozu, sis gincas issprestas visiem pusem palankiu budu. Galbut ir as pasikarsciavau, bet taip turejo buti. Pasirodo Juozas tesi pazadus ir manau galima siuo zmogumi pasitiketi.dar karta Aciu, ir manau daugiau bendravimu nebus. Sekmes darbe.
Tai kad nekvailinkit manes.
Stengiausi su siuo zmogumi sutarti graziuoju, kad netektu keliauti per teismus ar panasias instancijas, deja sis asmuo Juozapas Karmaza pats pasirinko teisminy kelia.
Viskas prasidejo nuo to, kad pas sy asmeny isidarbino Aivaras Ezerskis (mano sunaus tevas, kurem yra priteisti moketi alimentai), Aivaras dirbdamas Juozo imoneje daug gere uz tai buvo atleistas. Taciau atejas pas Juoza jis isprase ismoketi alga su salyga, kad Aivaras nuvaziuos pas antstole ir ten susitars del alimentu mokejimo, kadangi Aivaras niekada nera pats savanoriskai graziuoju mokejas alimentu toks susitarimas su vadovu vadinamas melu. Aivaras dirbo ten 2men per juos as nei karto negavau alimentu kuriuos turi isskaiciuoti imones vadovas ir sumoketi i mano saskaita, Juozas paklause Aivaro ir jam sumokejo visa alga man ir antstoliui nesumokejas to kas priklauso. Bandziau su Ponu Juozu susitarti graziuoju kad jis perves per tuos menesius nesumoketus alimentus, Juozas sake butinai perves, deja tai buvo dar vienas melas. Negavau to kas buvo atimta is mano 7metu vaiko, ta negavima galiu pagrysti banko saskaitos israsu ir antstolio pazymomis. Juozas nusizenge istatymams, jis nevykde vykdomojo rasto isakymo ir as surinkus dokumentus kreipsiuos i teisma. Labai gaila, kad zmogus pasirenka toky buda, bet turbut jam taip geriau. Parasau tiesa, kad visi zinotu ir suprastu.
Skaidre 2018-09-19 07:51:16
Nesuprantu, du menesei alimentu skolininkas dirba, o alimentu nemokama, kadangi skolininkas pats nesutinka moketi, tai turi daryti imone, dokumentus antstolis issiunte direktorius gavo, o islaikymo nemokama. Nesuprantu kaip yra, nejaugi imone venge atlikti vykdomojo rasto isakymus?
Labai atsiprasau uz sy komentara, kadangi komentaras buvo parasytas neissiaiskinus visos situacijos. Susisiekta su vadovu kadangi buvo daug alimentu skolininko meluota todel ir ivyko sis nesusipratimas. Kazkodel negaliu istrinti komentaro, todel rasau kad komentaras neteisingas ir atsiprasau.
www.skoluisieskojimas.pro
2018-06-24 16:39:06 IP 78.56.246.217
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Nemokus, nepatikimas partneris. Geda, ruosiami dokumentai teismui.
Įmonė 2017-12-19 00:11:54
Kažin ar tai galima pavadinti įmone! Jei tik Jums kils nors menkiausia mintis kažką su šią įmonė turėti bendra, net negalvokite. Visiškai nemokūs, o baisiausia, kad pats įmones vadovas Juozas Karmaza tel. Nr. 868455532 paskambinus tyčiojasi, paprašius apmokėti skolas, atseit ar Jums trūksta pinigų. Kiekvieną dieną žada, kad bus pavedimas padarytas, bet deja..... o paskaui išvis neatsako telefonu (tikriausiai įsiveda numerį kaip nepageidautiną) Daug kartų bandant su kažkuo susisiekti, sužinai kad yra toks Jonas atsakingas už mokėjimus (atseit) nr. 868462112 bandai kalbėtis su juo, bet jis išvis pareiškia kad ant pinigų maišo sėdi, bet pažada, pavedimas bus. Susiskambinam, bet tuo viskas ir baigiasi.... telefono niekas nebekelia. Apsaugokite save ir savo įmonę nuo Tokių!!!!
Pasiskaitykit apie UAB Senamiesčio spaustuvė atsiliepimus ir suprasit, kad šių veikėjų metodai visuose versluose vienodi. Visada dėl vėluojamų mokėjimų visi nukreipiami į Joną, o tas išsisukinėja.
Nepatikima, nemoki imonė nesugeba sumokėti metus laiko 157, 30 eur. už elektros variklio perviniojima,.
Nepatikimas ir nemokus klientas. Nuo š.m. gegužės mėnesio nesugeba atsiskaityti už transporto paslaugas (200 eur), terminas suėjęs seniausiai. Susisiekus telefonu "maitina" pažadais, elektroninis paštas klaidingas. Su šia įmone geriau neturėti reikalų.
Nemokus klientas. 1512, 5 Eur.. vis dar skolingas. el. paštas klaidingas visada grįsta laiškai.

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Baltic Pallets
Eur/Epal padėklai

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sandėliavimas; tara, pakuotės.
UAB „Baltic Pallets“ – didžiausia naudotų padėklų prekybos įmonė Lietuvoje. Įmonės veikla sertifikuota EPAL asociacijos Vokietijoje. Įmonė prekiauja visų rūšių mediniais padėklais, medienos gaminiais, pakuotės priemonėmis. Turime daugiau nei 100 000 vnt. padėklų kasdien, daugiau kaip 30 skirtingų matmenų po vienu...
Pakmarkas
Pakavimo ir ženklinimo sprendimai

Adresas: Daržininkų km., Nemėžio sen., LT-13281 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; pramonės įrengimai; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„PakMarkas“ siūlo profesionalius ženklinimo, pakavimo bei automatizavimo sprendimus. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: - lipnių etikečių, pakuočių spausdinimas; - inžineriniai pakavimo sprendimai; - prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais. „PakMarkas“ gaminamų produktų asortimentas: Įvairių rūšių etiketės...
CARTTARA
Kartoninės dėžės, pakavimo dėžutės

Adresas: Raudondvario pl. 164A, LT-47173 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; importas; popierius, jo gaminiai; tara, pakuotės.
Gaminame pakuotes, bet kokio sudėtingumo iš trijų sluoksnių gofruoto kartono "B", "C", penkių sluoksnių B+C, B+E, mikrogofro kartono E . Mes gaminame gofrokartono pakuotes skirtas tokiai produkcijai kaip: • Pakuotė maisto produktams (konservai, ledai, konditerijos gaminiai, pieno produktai...) • Dėžės...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%