Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika

Atsiliepimai apie Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, UAB

Nusivilusi kliente
2020-07-10 22:15:31 IP 28m8707k
Lankiausi BAK 2020.07.09 (ketvirtadienį) apie 16:20 val. Vizitas truko 10-15 min. Gydytoja buvo maloni. Paaiškino, kad gydymą galės skirti po tyrymo rezultatų žinojimo (tyrymas nukeliavo į laboratoriją 16:39), kurie turėtų paaišketi tą pačią dieną arba vėliausiai rytoj, t.y. penktadienį, 2020.07.10. Gydytoja informavo, kad vaistų el. receptą galės išrašyti tik po to, kai paaiškės tyrimo rezultatai. Kad tyrymo rezultatai greičiau pasiektų mane, gydytoja nurodė informuoti registartūros darbuotoją, kad noriu gauti tyrymo rezulatus el. paštu bei užpildyti atitinkamą prašymą. Tą ir padariau prieš sumokant už paslaugas (90 EUR konsultacija + 12 EUR tyrymas = viso 102 EUR). Tyrimų rezultatus tikėjausi gauti penktadienį, 2020.07.10 iki pietų.
Penktadienį, 2020.07.10 teiravausi tyrymo rezultatų telefonu 3 kartus (apie 13 val, apie 17 val, apie 20 val.). Atsakymas visiais atvejai buvo standartinis: ar jus prašėte atsakymą atsiųsti el. paštu? Po mano patvirtinimo, kad tikrai pildžiau prašymą, ir jo paieškos, sekantis atsakymas buvo - jūsų tyrymas dar laboratorijoje. Paskutinio pokalbio su BAK darbuotoja metu pareiškiau, kad esu LABAI nusivilusi BAK aptarnavimu, nes iki šiol negavau recepto ir 3 dienas po vizito pas gydytojo turėsiu kęsti skausmą, laukti kol pirmadienį (gal) vis tik gausiu tyrymų atsakymą bei vaistų receptą.
Pritariu komentaruose išsakytai nuomonei, kad BAK klientai nerūpi.
Net valstybinėse poliklinikose, kur aptarnaujami pacientai (o ne klientai), tyrymų rezultatai gaunami greičiau.
Ko gero, BAK turi labai daug klientų, nes nebespėja jų aptarnauti.
Vienintelis šios problemos sprendimas - didnti kainas. :)
Šį komentarą rašau tik tam, kad BAK vadovybė padarytų tinkamas išvadas ir pagerintų klientų aptarnavimą, kad kitiems klientams netektų kentėti ir nusivilti.
Klinika suteikia klaidinga informacija apie paslaugu kainas. Registracijos metu buvo suteikta informacija apie konsultacijos kaina, taciau po apsilankimo pas gydytoja buvo paprasyta susimoketi 48 eur brangiau. Paklausus kodel kaina zenkliai skiriasi, administratore pasake, kad brangesne kaina yra savaitgalio metu. Pasiteiravus kodel registracijos metu buvo suteikta kaina kuri negalioja savaitgaliais, atsakymo nesulaukiau. Taip pat pasiteiravau apie procedura, kuria gydytoja pasiule vizito metu. Administratore paaiskino, kad si procedura yra atliekama kito gytytojo, todel reiktu apsilankyti pas si gydytoja ir is naujo moketi uz kita konsulatcija. Paklausus proceduros kainos adminsitratore negalejo man suteikti sios informacijos. Klinika, mano nuomone, apgaudineja savo pacientus del paslaugu kainu. Labai zemas lygis yra pelnytis is zmoniu, kurie iesko sprendimu ligoms. Labai gaila, kad pries apsilankant nepasiskaiciau atsiliepimu, nes tokiu sitaciju kaip mano pasirodo yra labai nemazai.
Sveiki, mane operavo Natalija Zaks ir pačioj peadžioj po operacijos viskas buvo gerai, o dabar vėl atsinaujino liga, nors ji mane patikino kad tai ištynimas, jeigu net šeimos gydytoją juokiasi, kad kaip tokia garsi klinika kaip Baltijos Amerikos mane operavo, bet nepavyko ar kažkas panašaus, aš tikrai taip nepaliksiu, nes mane patikino kad viskas gerai, bet aš taip nemanau!!!
Kadangi auginame medzioklini suni ir vyras daznai keliauja i medziokles, nusprendeme ne tik augintini paskiepyti nuo pasiutliges, bet ir patys profilaktiskai pasiskiepyti. Kadangi gyvename Valakampiuose, nusprendeme skiepytis arciau namu, tad nutareme keliauti i BAK. Pirmas musu apsilankymas buvo savaitgali, tad budinti gydytoja bei administratore mielai paaiskino, jog pries pirmaji skiepa mums butinai turi buti suteikta konsultacija uz kuria mes turesime moketi padidinta kaina, t.y. Po 90 eur kiekvienam, po 30 eur uz vaistus ir po 10 eur uz vaistu suleidima. Viso 260 eur. Gydytoja su administratore patikino, kad pries kitus 4 viso likusio kurso skiepus uz konsultacija jau moketi nebereikes. Mums tiko, pasiskiepijome. Po 3 dienu atvykome antram skiepui, uz ji sumokejome po 30 eur uz vaistus ir po 10 uz injekcija. Viso 80 eur. Dar po 7 dienu atvykome treciam skiepui, pasiskiepijome, tik si karta vietoj 80 eur mums buvo nurodyta 150 eur suma. Paklauseme kodel si karta 150 eur, kai pries tai buvo dvigubai maziau? Administratore mielai paaiskino, jog mes privalome pries kiekviena skiepa gauti gydytojo apziura, nesvarbu ar ji testine ar ne. Kategoriskai atsisakeme moketi, nes jokia konsultacija nebuvo suteikta ir praejusi karta sio mokescio niekas neskaiciavo. Administratore patikrino pries tai buvusi musu mokejima ira pareiske, kad mums PASISEKE, nes kolege ne taip paskaiciavo praejusi karta....bet tokia tvarka ir mes turime moketi uz konsultacija kiekviena karta. Grieztai atsisakiau, nes kainu interpretacijos man nesuprantamos. Buvo pakviesta vadove (speju administratoriu vadove) ir ji taip pat patikino, kad pries tai buvo klaida ir tebunie si karta joe neims sio mokescio, bet jei vis dar noresime 4 ir 5 skiepo turime turetu galvoje, jog reiks moketi konsultacijos mokesti. Galiausiai sumokejome po 30 eur kiekvienam. Viso 60 eur. Pasidomejau kodel neskaiciuoja po 10 eur uz injekcijos suleidima?? Administratore paaiskino, jog ji yra kompensuojama... ka?????????? Tai kodel mes pries tai 2 kartus mokejome uz vaistu suleidima??? Galiausiai vadove (kaip spejama administratoriu vadove) pareiske, jog cia yra privati klinika ir tokie ju ikainiai, o jeigu MUMS PER BRANGU, turetume pagalvoti ar cia skiepytis....
Tikrai, brangieji, BAK, nuosirdziai nesuprantu, kaip jusu nekompetencija kas karta pateikiant vis skirtingas saskaitas uz tas pacias palaugas ar nemokejimas supazindinti darbuotoju su kainynu siejasi su musu turtine padetimi? Labai nusivyleme sia klinika ir tikrai pasinaudosime vadoves pasiulymu nuvaziuoti i kita PRIVACIa klinika ir pabaigti skiepu kursa, o pas jus sugrisime nebent nusipirkti Klinikos, nes jeigu butumete geriau isiziureje, butumete supratusi, kad mums tai bus TiKRAI NE PER BRANGU!
Gydytojai paliko labai gerą įspūdį, bet administratorės tiesiog siaubingos. Imdami tokius pinigus už paslaugas turėtumėte bent pasistengti pasamdyti administratores, kurios turėtų bent minimalias manieras. Laukti valandą vėluojančios procedūros už kuria yra mokami dideli pinigai nėra normalu. O kai paklausus kada galima tikėtis prieiti pas gydytoją su tavimi kalba pakeltu tonu man atrodo iš viso nekomentuotina. Galiausiai paklausus kada kitą kartą galėčiau užsirašyti pas savo gydytoją, buvo atsakyta, kad jos nieko nežino, nieko negali padėti. Toks jausmas, kad klinikos tikslas yra tik paimti pinigus, o pacientai jiems nerūpi.
Laba man teko ir apsilankyti Baltijos Amerikos klinikoje labai nusiviliau chirurgu kuris pilnas erogancijos jo pokalbis auksciau paciento niekada neteko girdeti is gydytojo pasakymo fraze jeigu liksite gyva vaziuosite namo.Nesuprantu tokiu issireiskimu kaip galima zmogui sakyti tokius dalikus jie gi gydytojai o ne klounai.Mano akyse nukrito isgirta klinika labai nusivyliau.
Viktorija Pikeliene
2017-06-20 17:12:25 IP 5f4souun
Teko lankytis šioje klinikoje, kurioje buvo atlikta venų operacija. Paliko labai šiltą ir gerą įspūdį. Gydytojai profesionalus, paslaugūs, rūpestingi. O labiausiai norėčiau padėkoti gydytojui Arūnui Grinkevičiui. Ačiū už jo rūpestingai ir kokybiškai atliktą darbą.
Sėkmės Jūsų klinikai.
Ramunė Pikšilingienė
2016-09-15 14:11:53 IP 5los4js2
Sakoma, didžiausias žmogaus turtas - sveikata. Esu dėkinga Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos kraujagyslių chirurgui Arūnui Grinkevičiui, slaugytojai Brigitai, padėjusiems išsaugoti mano sveikatą. Dėkoju už profesionalumą, nuoširdų rūpinimąsi, geranoriškumą ir supratimą. Linkiu, kad Jus kasdieniame darbe visuomet lydėtų sėkmė, niekuomet nepristigtų kantrybės, atjautos, o Jūsų profesionalumas, pastangos saugoti pacientų sveikatą būtų tinkamai vertinami ir įvertinami.
Pagarbiai - Ramunė P.
2016-09-14
Visiškai nuvylė... Registratūroje chaosas, mažai informacijos. Laboratorijoje dirba nekopetetingi darbuotojai (bent jau viena), sugebanti suteikti klaidingą informaciją apie tyrimo rezultatus (neatskiria ar kablelis atskiria šimtus tūkstančių ar vienetus). Verta gerai pagalvoti ar galima ten kreiptis....
Asmeniskai teko susidurti su klinikos vadove gerb. p. Inga Malinauskienė. Labai negatyvios energijos zmogus kuris megsta del savo uzimamu pareigu (ar tiesiog del savo charakterio) zeminti kitus, saipytis is ju bei uzgauliuoti kitus zmones. Klientams kurie moka visada sypsosi ir yra gera. Siulau vengti tokio zmogaus.
Rima Pranskeviciute
2015-12-27 22:24:45 IP 2edtmuvg
Šioje klinikoje man buvo atlikta venu operacija lazeriu. Patikėsite ar ne, bet net norėdama nerasčiau prie ko prikibti. Viskas buvo tiesiog puiku, ir operacija ir darbuotojai ir sukuriama aplinka, bei nuotaika. Nuoširdus ačiū! daktarui ARŪNUI GRINKEVIČIUI, už kantrybę, rūpestį, profesionalumą. Tikrai galite pasitikėti šiuo daktaru, bei visa klinika. Dar kartą ačiū už viską, likite visada tokie kokie esate dabar!!! :) linkiu Jums visokeriopos sėkmės!
Rima Pranskeviciute
Neseniai lankiausi klinikoje - susidariau prasta nuomone: pradedant administracijos darbu, baigiant kai kuriais gydytojais, kurie atmestinai ziuri i pacienta.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

"Biedronka" "stipriai prieštarauja" dėl gautos 26 mln. Eur baudos
"Biedronka" "stipriai prieštarauja" dėl gautos 26 mln. Eur baudos 08-13 16:50
Lenkijos prekybos tinklas "Biedronka", kurio pagrindinė akcininkė yra įmonė "Jeronimo Martins Polska", "stipriai prieštarauja" dėl Lenkijos Konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarybos skirtos...
"Klaipėdos nafta" tikisi iki 2030 m. tapti penkių SGD terminalų operatore
"Klaipėdos nafta" tikisi iki 2030 m. tapti penkių SGD terminalų operatore 08-13 16:26
Valstybės valdoma naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) operatorė "Klaipėdos nafta" planuoja per 10 metų tapti bent 5 SGD terminalų pasaulyje operatore ir 4 terminalų dalininke.
Baltarusijos visuomenė toliau reikalauja pokyčių – protesto akcijos šalyje neblėsta 08-13 16:18
Baltarusiai toliau kovoja už teisę į demokratinius rinkimus. Nuo ryto Minske bei kituose Baltarusijos miestuose žmonės ketvirtą dieną renkasi į taikias protesto akcijas: protestuotojai kimbasi į...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?