Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika

Atsiliepimai apie Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, UAB

Nuostabi klinika ir personalas joje. 10 balų!!
Baltijos klynikoje lankėmės 2022-02-24d. Nuoširdžiai noriu padėkoti rinkodaros ir verslo plėtros vadovei Gintarei Kaiminskienei už suorganizuotą ir sklandų vizitą. Tai vienintelė medicinos įstaiga Lietuvoje, kuri suprato ir išsprendė mūsų problemą. Dėkojame tą dieną dirbusioms slaugytojoms ir anestiaziologui. Linkime sėkmės. Ačiū Jums visiems ir kiekvienam asmeniškai.
Ponia, ar specialiai juodinate kliniką, jog net 3 neigiamus atsiliepimus apie skirtingas paslaugas palikote iš to paties IP adreso? Nesu turėjęs bėdų, visada viskas laiku ir vietoje.
Nerekomenduoju šios klinikos, dariausi PGR tirima, i pašta savo gavau atsakyma, o atsakymo i esveikata ne, kur visafa ikeldavo, jei duoda sertifikata, tai kiek suprantu turi galioti, o pagal esveikata negalioja, paskambinus i baltijos amerikos klinika, pareiškė kad gausiu tik nakti arba ryt, buvo darytas pries dvi dienas, net i kalbas nejo, vos nepasiunte toli toli ???? gavus atsakyma, jau nebegalios net???? tad klausimas kila už ka aš mokejau???
Kometara pastoviai ištrina, kažkas su jeis yra negerai, nes esu dariusi pas juos buvo viskas tvarkoj, ir viskas laiku. Aišku neskaitant kad jau ne pirma karta buvo problemos su tirimais pas juos, buvo atvejis kad turejau laukti tris savaites, kur padaro kita diena, tai neaisku kieno išvis atsakyma atsiunte????
Aš taip nepaliksiu, gal žinote kur kreiptis tokiu atveju???
Tragedija ne klinika, nerekomenduoju niekam, vykdo kažkokia afera su PGR testais, pinigus sumoki, atsakymo negauni
Bandėme patekti pas ortopedą- traumatologą, dėl kelio sąnario revizinio protezavimo konsultacijos. Gydytojas išklausė, išgirdo kas operavęs, pakilo ir pasiūlė kreiptis konsultacijai į trečio lygio gydymo įstaigą aiškindamas, kad klinika neturi, kartoju, neturi net įrangos kokybiškam rentgenui padaryti... Šiaip, manau, kad nenorėjo kritikuoti esamo/buvusio kolegos. Bet pribloškė tai, jog atvyksta klientas, nori paslaugos, o medikas, susigalvoja mistinę priežastį ir tuo pretekstu, atsisako konsultuoti (net apžiūrėti).
Išlydėjo net nereikėjo susimokėti už sugaištą laiką, kiek jį paveikė pavardė, kuri buvo pasakyta, kad operavo prieš tai...
Nemaniau, kad tai gali būti šioje įstaigoje..., lyg sovietiniais laikais, nurodinėja kur eiti...
Esu buvusi pas ginekologa apziuroj, daktaras buvo vyras, paklausus ar nereiktu man panaudoti geruju bakteriju zvakuciu manes buvo paklausta ar man patinka i vidu ka nors kaisioti. Ziauru. Daugiau ten niekada negrisiu, dalinuosi, nes patariu neiti pas ginekologa vyra Baltijos Amerikos Klinikoj.
Skambinau 2 kartus, buvo uzimta, taip niekas ir neperskambino..
Noriu padėkoti Baltijos Klinikos personalui už puikų darbą.
Buvau paskiepyta jau 2 kartus nuo Covid 19.
Visas atliekamas darbas taip sistiguotas.kad neliko abejonių dėl Teikiamų paslaugų geriausios kokybės.Pradedant nuo skambučių- informacijos iki paslaugų atlikimo.Tai geriausiai Vilniuje dirbanti Medicinos klinika.
Ačiū Jums ir sėkmės puikiam Jūsų kolektyvui.ī
Prisijungiu prie žemiau parašytų komentarų. Administratorių darbas žemiau "plintuso". Dėl gydytojų nežinau. Esmė tokia: padarė rentgeno nuotrauką, pačią nuotrauką darė apie 2 savaites (supratau, kad jų įranga yra iš "akmens amžiaus), o po to nuotrauką dar ir pametė, tiesiog trūksta žodžių. Tiesiog tikrai žinau, kad vengsiu šios klinikos ir tiek.
Nerekomenduoju, personalo aptarnavimas gana prastas, kainos neatitinka nurodytu, todel teko registraturoje susimoketi 3 kart daugiau nei nurodyta.
Auksine taisykle:kur brangiausia, nebutinai geriausia, o gal net ir blogiausia ! Prizadejau arogantiskosioms administratorems, kad sito atvejo taip nepaliksiu-taigi pazadus ir pildau.
Pradesiu nuo to, kad siuo metu sunkus -koronos pandemijos metas. Reikalinga pries kelione pasidaryti covid 19 testus, samoningai pasirenku ''prabangia klinika'', kad ir ne savo mieste, nes norisi patikimumo ir kokybisko aptarnavimo.Deja, esu nemaloniai nustebusi ir nusivylusi.
Pasidareme testus sklandziai, sumokejome 230 euru 2 asm. (su angl.k.sertifikat.), laborante patikino, kad gausime sertifikatu kopijas email'u ir atvykus pasiimsime originalus. Email'u gavome tik neigiamus atsakymus, sertifikatu kopiju nesulaukiau, reikejo skambinti ir prasyti.
Atejo skrydzio diena, pries vykstant i oro uosta pasilikau keliolika minuciu sertifikatu pasiemimui klinikoje. Pries atvaziuojant pasiskambinau, kad musu dokumentai butu atideti ir paruosti atsiemimui, visgi pandemija nesinori papildomai laiko praleisti gydymo istaigoje.Ka gi, klinikoje praleidau apie 1 valanda laiko ! Atvykus nebuvo jokiu sertifikatu, administratores nerode jokio susirupinimo ir ignoruodamos kliente skubancia i oro uosta tiesiog priiminejo kitus klientus.Pradejus reikalauti paaiskinimo, man buvo meluojama, kad sertifikate yra isivelusi gimimo datos klaida ir ji siuo metu yra taisoma. Parodziau email'e sertifikato kopija-jokios klaidos nerasta! Ir jei butu taisoma tokia menka klaida, juk tiek laiko nereiketu praleisti klinikoje. Ir....staigmena, po ilgo laukimo-man atnesa visiskai naujus sertifikatus-jau pasirasytus kitos gydytojos parasu, jau net sablonas lietuviu kalba (beje, skirtas uzsienio saliai;) Geda, kad taip ir nepripazinote, kad dokumentai pamesti ir buvo spausdinami is naujo.
BAK, jus cia rimtai ? Visu pirma kodel tokia nepagarba klientui, kur covid 19 apsisaugojimo prevencija, beje manes ilgai nesulaukes atejo i klinika ir vyras. Visu antra kodel toks svarbus ir konfidencialus dokumentas nera ypatingai saugojamas?
P.S.Atvykus i oro uosta sulaukiau skambucio, kad jei norime galime atvykti pasiimti ir pirminius sertifikatus. Patycios auksciausiame lygyje. Dziaugiuosi, kad nepaskambinote kylant lektuvui.
Pridesiu ir drauges komentara-ka as tau sakiau, kad ta klinika tinkama tik serialams filmuoti ;)
Dėl stipriai pablogėjusios veido odos būklės šioje klinikoje teko apsilankyti sekmadienį. Vizitas kainavo nemažai, tačiau buvo atlikti kraujo tyrimai, nustatyta tiksli diagnozė ir paskirtas gydymas. Mane konsultavusi daktarė Dagmara Kazlauskienė pasirodė puiki, be galo atsakinga medikė, išklausanti ir išsamiai pakonsultuojanti. Po kelių dienų jos nustatytą diagnozę patvirtino ir Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų dermatovenerologė dr. G. S. Lapinskaitė. Nors Baltijos Amerikos klinikoje nebesilankiau, daktarė D. Kazlauskienė ir toliau domėjosi mano sveikatos būkle, išrašė elektroninį receptą. Linkiu mielai daktarei sėkmė!

Rūta
Daktarams nusiskundimu neturiu, manau ju konsultaciju kokybe nesiskirtu ir kitose klinikose sutikus. Taciau administratores yra tiesiog siaubingos. Nei profesionalumo, nei manieru. Parasai prasyma pastu, taip ir neatsiuncia rezultatu. Pacientu aplankus pameta ir neberanda. Arogantiskos ir grubios. Tokias sumas mokant, bent pasamdytu zmones, kurie sugeba gerbti kitus ir atlikti savo darba.
Baltijos Amerikos Klinikos gydytojai yra puikus, profesionalus, demesingi ir rupestingi, taciau sios klinikos administratore, Erika Daunaraviciute, paliko visiskai priesinga ispudi. Si darbuotoja, kuri pasitinka ir palydi pacientus, visiskai neatitinka profesionalios darbuotojos, kuri turetu atstovauti tokia klinika. Si darbuotoja yra nepaslaugi, arogantiska, nemaloni ir izuli bendraujant su klientais.
Labai nerekomenduoju. Klinika prisidengus skambiu vardu ir gražiomis sekretorėmis, tačiau ateina samdomas daktaras iš eilinių ligoninių ir nieko Jums stebuklingo neatliks. Negana, kad su džinsais, daktaras vėluoja 30 min., kai mano mama guli ir negali pajudėti, laukia procedūros. Tą patį daktarą sutikau santariškėse, taip pat atsainiai elgėsi. Jokio skirtumo nepajutau ar šitoje klinikoje ar santariškėse, atsainus požiūris, net nenori žiūrėti į dokumentus nes klientas "beviltiškas". Mano nuomone neverta šitoje klinikoje mėtyti pinigų, nes kokybės ir pagarbos už tai negausi.
Nusivilusi kliente
2020-07-10 22:15:31 IP 28m8707k
Lankiausi BAK 2020.07.09 (ketvirtadienį) apie 16:20 val. Vizitas truko 10-15 min. Gydytoja buvo maloni. Paaiškino, kad gydymą galės skirti po tyrymo rezultatų žinojimo (tyrymas nukeliavo į laboratoriją 16:39), kurie turėtų paaišketi tą pačią dieną arba vėliausiai rytoj, t.y. penktadienį, 2020.07.10. Gydytoja informavo, kad vaistų el. receptą galės išrašyti tik po to, kai paaiškės tyrimo rezultatai. Kad tyrymo rezultatai greičiau pasiektų mane, gydytoja nurodė informuoti registartūros darbuotoją, kad noriu gauti tyrymo rezulatus el. paštu bei užpildyti atitinkamą prašymą. Tą ir padariau prieš sumokant už paslaugas (90 EUR konsultacija + 12 EUR tyrymas = viso 102 EUR). Tyrimų rezultatus tikėjausi gauti penktadienį, 2020.07.10 iki pietų.
Penktadienį, 2020.07.10 teiravausi tyrymo rezultatų telefonu 3 kartus (apie 13 val, apie 17 val, apie 20 val.). Atsakymas visiais atvejai buvo standartinis: ar jus prašėte atsakymą atsiųsti el. paštu? Po mano patvirtinimo, kad tikrai pildžiau prašymą, ir jo paieškos, sekantis atsakymas buvo - jūsų tyrymas dar laboratorijoje. Paskutinio pokalbio su BAK darbuotoja metu pareiškiau, kad esu LABAI nusivilusi BAK aptarnavimu, nes iki šiol negavau recepto ir 3 dienas po vizito pas gydytojo turėsiu kęsti skausmą, laukti kol pirmadienį (gal) vis tik gausiu tyrymų atsakymą bei vaistų receptą.
Pritariu komentaruose išsakytai nuomonei, kad BAK klientai nerūpi.
Net valstybinėse poliklinikose, kur aptarnaujami pacientai (o ne klientai), tyrymų rezultatai gaunami greičiau.
Ko gero, BAK turi labai daug klientų, nes nebespėja jų aptarnauti.
Vienintelis šios problemos sprendimas - didnti kainas. :)
Šį komentarą rašau tik tam, kad BAK vadovybė padarytų tinkamas išvadas ir pagerintų klientų aptarnavimą, kad kitiems klientams netektų kentėti ir nusivilti.
Klinika suteikia klaidinga informacija apie paslaugu kainas. Registracijos metu buvo suteikta informacija apie konsultacijos kaina, taciau po apsilankimo pas gydytoja buvo paprasyta susimoketi 48 eur brangiau. Paklausus kodel kaina zenkliai skiriasi, administratore pasake, kad brangesne kaina yra savaitgalio metu. Pasiteiravus kodel registracijos metu buvo suteikta kaina kuri negalioja savaitgaliais, atsakymo nesulaukiau. Taip pat pasiteiravau apie procedura, kuria gydytoja pasiule vizito metu. Administratore paaiskino, kad si procedura yra atliekama kito gytytojo, todel reiktu apsilankyti pas si gydytoja ir is naujo moketi uz kita konsulatcija. Paklausus proceduros kainos adminsitratore negalejo man suteikti sios informacijos. Klinika, mano nuomone, apgaudineja savo pacientus del paslaugu kainu. Labai zemas lygis yra pelnytis is zmoniu, kurie iesko sprendimu ligoms. Labai gaila, kad pries apsilankant nepasiskaiciau atsiliepimu, nes tokiu sitaciju kaip mano pasirodo yra labai nemazai.
Sveiki, mane operavo Natalija Zaks ir pačioj peadžioj po operacijos viskas buvo gerai, o dabar vėl atsinaujino liga, nors ji mane patikino kad tai ištynimas, jeigu net šeimos gydytoją juokiasi, kad kaip tokia garsi klinika kaip Baltijos Amerikos mane operavo, bet nepavyko ar kažkas panašaus, aš tikrai taip nepaliksiu, nes mane patikino kad viskas gerai, bet aš taip nemanau!!!
Kadangi auginame medzioklini suni ir vyras daznai keliauja i medziokles, nusprendeme ne tik augintini paskiepyti nuo pasiutliges, bet ir patys profilaktiskai pasiskiepyti. Kadangi gyvename Valakampiuose, nusprendeme skiepytis arciau namu, tad nutareme keliauti i BAK. Pirmas musu apsilankymas buvo savaitgali, tad budinti gydytoja bei administratore mielai paaiskino, jog pries pirmaji skiepa mums butinai turi buti suteikta konsultacija uz kuria mes turesime moketi padidinta kaina, t.y. Po 90 eur kiekvienam, po 30 eur uz vaistus ir po 10 eur uz vaistu suleidima. Viso 260 eur. Gydytoja su administratore patikino, kad pries kitus 4 viso likusio kurso skiepus uz konsultacija jau moketi nebereikes. Mums tiko, pasiskiepijome. Po 3 dienu atvykome antram skiepui, uz ji sumokejome po 30 eur uz vaistus ir po 10 uz injekcija. Viso 80 eur. Dar po 7 dienu atvykome treciam skiepui, pasiskiepijome, tik si karta vietoj 80 eur mums buvo nurodyta 150 eur suma. Paklauseme kodel si karta 150 eur, kai pries tai buvo dvigubai maziau? Administratore mielai paaiskino, jog mes privalome pries kiekviena skiepa gauti gydytojo apziura, nesvarbu ar ji testine ar ne. Kategoriskai atsisakeme moketi, nes jokia konsultacija nebuvo suteikta ir praejusi karta sio mokescio niekas neskaiciavo. Administratore patikrino pries tai buvusi musu mokejima ira pareiske, kad mums PASISEKE, nes kolege ne taip paskaiciavo praejusi karta....bet tokia tvarka ir mes turime moketi uz konsultacija kiekviena karta. Grieztai atsisakiau, nes kainu interpretacijos man nesuprantamos. Buvo pakviesta vadove (speju administratoriu vadove) ir ji taip pat patikino, kad pries tai buvo klaida ir tebunie si karta joe neims sio mokescio, bet jei vis dar noresime 4 ir 5 skiepo turime turetu galvoje, jog reiks moketi konsultacijos mokesti. Galiausiai sumokejome po 30 eur kiekvienam. Viso 60 eur. Pasidomejau kodel neskaiciuoja po 10 eur uz injekcijos suleidima?? Administratore paaiskino, jog ji yra kompensuojama... ka?????????? Tai kodel mes pries tai 2 kartus mokejome uz vaistu suleidima??? Galiausiai vadove (kaip spejama administratoriu vadove) pareiske, jog cia yra privati klinika ir tokie ju ikainiai, o jeigu MUMS PER BRANGU, turetume pagalvoti ar cia skiepytis....
Tikrai, brangieji, BAK, nuosirdziai nesuprantu, kaip jusu nekompetencija kas karta pateikiant vis skirtingas saskaitas uz tas pacias palaugas ar nemokejimas supazindinti darbuotoju su kainynu siejasi su musu turtine padetimi? Labai nusivyleme sia klinika ir tikrai pasinaudosime vadoves pasiulymu nuvaziuoti i kita PRIVACIa klinika ir pabaigti skiepu kursa, o pas jus sugrisime nebent nusipirkti Klinikos, nes jeigu butumete geriau isiziureje, butumete supratusi, kad mums tai bus TiKRAI NE PER BRANGU!
Gydytojai paliko labai gerą įspūdį, bet administratorės tiesiog siaubingos. Imdami tokius pinigus už paslaugas turėtumėte bent pasistengti pasamdyti administratores, kurios turėtų bent minimalias manieras. Laukti valandą vėluojančios procedūros už kuria yra mokami dideli pinigai nėra normalu. O kai paklausus kada galima tikėtis prieiti pas gydytoją su tavimi kalba pakeltu tonu man atrodo iš viso nekomentuotina. Galiausiai paklausus kada kitą kartą galėčiau užsirašyti pas savo gydytoją, buvo atsakyta, kad jos nieko nežino, nieko negali padėti. Toks jausmas, kad klinikos tikslas yra tik paimti pinigus, o pacientai jiems nerūpi.
Laba man teko ir apsilankyti Baltijos Amerikos klinikoje labai nusiviliau chirurgu kuris pilnas erogancijos jo pokalbis auksciau paciento niekada neteko girdeti is gydytojo pasakymo fraze jeigu liksite gyva vaziuosite namo.Nesuprantu tokiu issireiskimu kaip galima zmogui sakyti tokius dalikus jie gi gydytojai o ne klounai.Mano akyse nukrito isgirta klinika labai nusivyliau.
Viktorija Pikeliene
2017-06-20 17:12:25 IP 5f4souun
Teko lankytis šioje klinikoje, kurioje buvo atlikta venų operacija. Paliko labai šiltą ir gerą įspūdį. Gydytojai profesionalus, paslaugūs, rūpestingi. O labiausiai norėčiau padėkoti gydytojui Arūnui Grinkevičiui. Ačiū už jo rūpestingai ir kokybiškai atliktą darbą.
Sėkmės Jūsų klinikai.
Ramunė Pikšilingienė
2016-09-15 14:11:53 IP 5los4js2
Sakoma, didžiausias žmogaus turtas - sveikata. Esu dėkinga Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos kraujagyslių chirurgui Arūnui Grinkevičiui, slaugytojai Brigitai, padėjusiems išsaugoti mano sveikatą. Dėkoju už profesionalumą, nuoširdų rūpinimąsi, geranoriškumą ir supratimą. Linkiu, kad Jus kasdieniame darbe visuomet lydėtų sėkmė, niekuomet nepristigtų kantrybės, atjautos, o Jūsų profesionalumas, pastangos saugoti pacientų sveikatą būtų tinkamai vertinami ir įvertinami.
Pagarbiai - Ramunė P.
2016-09-14
Visiškai nuvylė... Registratūroje chaosas, mažai informacijos. Laboratorijoje dirba nekopetetingi darbuotojai (bent jau viena), sugebanti suteikti klaidingą informaciją apie tyrimo rezultatus (neatskiria ar kablelis atskiria šimtus tūkstančių ar vienetus). Verta gerai pagalvoti ar galima ten kreiptis....
Asmeniskai teko susidurti su klinikos vadove gerb. p. Inga Malinauskienė. Labai negatyvios energijos zmogus kuris megsta del savo uzimamu pareigu (ar tiesiog del savo charakterio) zeminti kitus, saipytis is ju bei uzgauliuoti kitus zmones. Klientams kurie moka visada sypsosi ir yra gera. Siulau vengti tokio zmogaus.
Rima Pranskeviciute
2015-12-27 22:24:45 IP 2edtmuvg
Šioje klinikoje man buvo atlikta venu operacija lazeriu. Patikėsite ar ne, bet net norėdama nerasčiau prie ko prikibti. Viskas buvo tiesiog puiku, ir operacija ir darbuotojai ir sukuriama aplinka, bei nuotaika. Nuoširdus ačiū! daktarui ARŪNUI GRINKEVIČIUI, už kantrybę, rūpestį, profesionalumą. Tikrai galite pasitikėti šiuo daktaru, bei visa klinika. Dar kartą ačiū už viską, likite visada tokie kokie esate dabar!!! :) linkiu Jums visokeriopos sėkmės!
Rima Pranskeviciute
Neseniai lankiausi klinikoje - susidariau prasta nuomone: pradedant administracijos darbu, baigiant kai kuriais gydytojais, kurie atmestinai ziuri i pacienta.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%