Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos brasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos brasta

Atsiliepimai apie Baltijos brasta, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos brasta, UAB

Duso sienele is ispardavimo, kuri parsiduoda ir skelbiama www.baltijosbrasta.lt negali parduoti, vercia pirkti per Iris. Tingi iforminti grazinimo dokumentus, per sudetinga israsyti grazinomo saskaita, pacios sieneles niekur vezti nereikia. Rezervavau 3 pagamintas, po poros dienu viena rezervuota kazkur dingo, Daiva sako uzsakinekite nauja, laukite ir mokekite brangiau 30%, negu is isparduotuves. Matuotojas Andrius vietoi tinklalapyje skelbiamu 70 Eur uz montavima pasiule 90, atseit ir taip didele nuolaida daro vietoi 120 Eur. Iki direktoriaus per 20 kartu taip ir neprisiskambinau, vis nera ir nera.
Atvažiuoja sumontuoti kabiną ir trūksta tai šio tai to. Du kartus važiavo ir vis kažko neatsiveža. Paskambina jog atvažiuos už 10 min., o lauki puse valandos. Šiaip dirbančiam žmogui laukti ar išsiprašinėti iš darbo nėra gerai. Tikrai nėra labai profesionalu.
Labai labai patiko - ir gaminys, ir dušo kabinos montavimo paslauga. Laikosi terminų, yra punktualūs ir profesionalūs. Visus darbo laikus suderino iš anksto, dirbo atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai, atsakė į klausimus ir davė gerų priežiūros patarimų. Esu labai patenkinta ir dėkinga. Baltijos brastą vertinu aukščiausiais balais ir rekomenduoju kitiems!
Noriu pagriti šią įmonę nes man patiko. Prikau dušo sienelę ir teko susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais (trūko tvirtinimo detalių) tačiau problema buvo išspręsta operatyviai ir man, kaip nedideliam klientui buvo parodytas didelis dėmesys. Dušo sienelę ekslpotuoju kelis mėnesius, viskas gerai. Tad rekomenduoju.
Vėlavo su prekės pristatymu nemažai, bet atvykę montuoti dušo kabiną pasielgė labai korektiškai su montavimo kaina. Vėluoja, bet prisiima atsakomybę ir ją kompensuoja per kainą !
"Baltijos brasta" - darbuotojų paieškos skelbimų LYDERĖ !!!
Ko gero, įmonėje yra etatas talpinti skelbimus ir neprarasti lyderės pozicijų šioje srityje.
Būkite atidūs!
Kokia bebūtų informacija - tai yra informacija.

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Lietuvoje ir Ispanijoje dėl įtariamos prekybos žmonėmis sulaikyta 15 žmonių
Lietuvoje ir Ispanijoje dėl įtariamos prekybos žmonėmis sulaikyta 15 žmonių 11-13 15:36
Lietuvoje ir Ispanijoje dėl įtariamos prekybos žmonėmis sulaikyta 15 žmonių, trečiadienį spaudos konferencijoje pranešė Lietuvos teisėsauga.
Seimo komisija: paskubinęs balsavimą dėl nepasitikėjimo V. Pranckietis veikė savo naudai 11-13 15:18
Paskubinęs balsavimą dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis veikė asmeniniais interesais, konstatavo Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK).

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%