Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos autoremontas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos autoremontas

Atsiliepimai apie Baltijos autoremontas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltijos autoremontas, UAB

Klientas draudiminis
2020-03-25 10:50:04 IP 2ju7gvps
Nerekomenduočiau tvarkytis šiame servise-laiko gaišimas. Rinkomes kaip vieną iš patikimų Ergo draudiminių - remonto partnerį, tvarkė krovininį automobilį, visas sąmatas ir išlaidas tvirtinosi su draudimu, kai pagaliau baigė remontą reikalavo mokejimo už paslaugas iš mūsų o ne iš draudimo - ''savo partnerio'' bendroves. Susimokejom PVM uz paslaugas kaip priklauso draudiminiu atveju vistiek automobilio negrąžino. Reikalavo pasirasyt garantinius rąštus kad jei draudimas per mėnesį jiems neapmokės už paslaugas -mūsų įmonė ar net vadovas padengs išlaidas susijusias su jų paslaugomis -po pasirašymo vistiek negrąžino automobilio dar pora dienų, kol nesusiderino su savo partneriais. Turėkit truputį pagarbos bei sąžinės savo partneriams-klientams, ir pasigilinki t į savo veiksmų teisėtumą ! sėkmės darbuose

šis servisas keitė mano automobiliui VW Passat B7 galinį kairės pusės sparną. Nelikau patenkintas jų darbo procesu. Pasakė kad sutvarkys per dvi savaites, o realiai tvarkė mėnesį. Paskambinus sakydavo, kad rytoj galėsiu pasiimti - paskambinus kitą diena vėl tas pats. Sugalvojau nuvažiuoti ir pažiūrėti kaip gi vyksta "remonto" procesas ir pamačiau tai ko nesitikėjau. Automobilis išardytas be kairės pusės durų ir bagažinės dangčio stovėjo kieme - į saloną sumestos nuardytos jo dalys. Salonas visas dulkėse. Niekas neuždengta ! Kairės pusės slenkstis luptas kažkokiu atsuktuvu kuriuo lupimo vietose įlenktas kėbulas. Po remonto slenkstis nebepriglunda prie kėbulo taip kaip buvo prieš "remontą". Įkeliu automobilio bei slenksčių nuotraukas. Paskutinio pokalbio su "meistru" Tautvydu metu jis pareiškė, kad slenkstis uždėtas gerai. Mano nuomone "meistras" Tautvydas yra visiškai nepatikimas asmuo. Automobilio kaina pirkimo momentu buvo 13000 eur. Niekam nerekomenduoju pas juos tvarkyti savo automobilio.
2019-10-14 07:52:24 IP 1b2ce647
Justas 2017-08-03 10:18:06
Geras servisas, dažė bamperį po įvykio, tai tikrai gerai sutvarkė pakeitė priešrūkinę ir žibinto apipilovėją. Darbas atliktas labai gražiai, tik tiek, kad ilgokai laukti reikia, likau be automobilio praktiškai savaitei.
Ačiū Justai už pasitikėjimą ir gerą žodį !
Apgailėtinas servisas, sąmatą skaičiuojama pusantros savaitės, jokios informacijos, tik po raginimų paskaičiuoja. Skambinant pastoviai kartoja, kad perskambins, bet taip ir nepaskambina. Nusprendęs netaisyti automobilio, nes paskaičiuota sąmata netinka, automobilį atsiimu isardytą, ne tokį koks buvo paliktas, paktronikai neprijungti, plastmases neprisuktos, viskas sumesta i bagazinę. Paprašius sutvarkyti automobilį, toks koks buvo paliktas, atšaunama, kad jūs neremontuosite automobilio mūsų servise, dar kartą paprašius atšaunama kad nėra laiko, vėliau kad nėra darbuotojo. Aptarnavimas, komunikacija žemiausio lygio. Sunku suvokti, kad šiais laikais "teikiamos" tokios paslaugos.
Esu nustebintas kad tokie dar dirba....nuvares nieko nepadare...dar zmonai atsiimant tauske nesamones...kad reikia nuimti galini sparna :))) prajuokino...sako kabinsim palikit 3 dienom...:) kur tu kabinsi...dazyt su periimais reikia...minus 5 zvaigzdes...galinio sparno smuskus remontas pradzioje sake kad puoliruos...masina liko net nenuplauta....pries poliravima meistrai masina plunama...:) po to pareiskia kad nepaviko...jaigu jus nepatenkinti tai palikite 3 dienom kabinsim.???...absurda tokio dar nesu girdejas....paslaugos neatlikta...vien makaronu kabinimas.
Paskaičius komentarus apie senų automobilių "nemėgimą" šiek tiek išsigandau, bet vis dėl nusprendžiau pabendrauti, tai galiu pasakyti, kad tikrai ir priėmė ir sutvarkė ir dar žibintus nupoliravo ir dar nuplovė neprašius. Ir netgi sutvarkė ankščiau nei žadėjo. Likau labai maloniai nustebinta, tai kad rekomenduoju :)
Galiu rekomenduoti! Man puikiai sutvarkė kėbulo smulkią problemą, kur iš pradžių net nebuvo iki galo aiški. Dėkoju servizo meistrui-priėmėjui Mariui už gerą darbą ir pagalbą.
Tikiuosi UAB Baltijos autoremontas administracija išliks skaidri ir neištrins ir šio komentaro, kad kiti klientai galėtų susidaryti savo nuomonę apie šią situaciją.

2018-10-25 atsiimant automobilį plika akimi nebuvo įmanoma pastebėti, kad neįsukti varžtai (tai matoma tik nuėmus ratą). Ir manau puikiai suprantama, kad moteriai atsiimant TP išoriškai matant kad kėbulas tvarkingas daugiau klausimų ir nekyla.
2018-12-20 į mane kreipiamasi su prašymu „Draudimas nedamokėjo xx, xx eu.“ Ir prisegama sąskaita pilnai remonto sumai. Jei jūs esate draudimo bendrovės partneris, turite klientui paaiškinti kaip paskaičiuota draudiko mokama suma ir kliento mokama suma (kokiais draudimo sutarties punktas remiantis ir. pan), bei pateikti įrodymą, kad draudikas jums sumokėjo konkrečią sumą, nes atskira sąskaita priemokai nėra pateikiama.
Man parašius, kad mano paskaičiuota suma yra šiek tiek kitokia (yy, yy EUR), gaunu atsakymą iš jūsų darbuotojo „Mums draudimas nesumokėjo xx, xx. Mokėkite yy, yy jei taip gaunasi.“. - Kaip galima pasitikėti tuo? Todėl papildomai buvo užklausta draudiko kokia tiksliai suma turi būti mokama.
Dėl pretenzijos - pasinaudojau proga, kad pats serviso darbuotojas kreipėsi į mane ir pareiškiau nepasitenkinimą atliktu darbu. Pažymėsiu, kad atlyginti patirtų nuostolių neprašiau, nes varžtai ir jų įsukimas kainavo 12 EUR. Dėl tokios sumos nevažiavau aiškintis į servisą iš karto sutvarkius automobilį, nenorėjau ir dabar kažko reikalauti. Buvo tiesiog įdomu ką man atsakys dėl serviso aplaidumo. Deja, atsakymo nesulaukiau jokio - reikia suprasti - mokėk ir tylėk.
Nemokėjau, nes laukiau nors kokio nors atsakymo iš jūsų serviso.
2019-01-04 į mane kreipiasi serviso vadovas ir jam paaiškinau, kad jų vadybininkas man nieko neatsakė į pareikštą nepasitenkinimą remontu. Tuomet serviso vadovas lygiai taip pat kaltinamai, kaip žemiau jų komentare, atsako, kad po 2 mėn. pretenzijos nepagrįstos, bei nurodo, kad šiandien nesumokėjus likusios remonto sumos, kitą dieną būsiu perduota jų teisininkams.
Gal serviso darbuotojams reikėtų pasimokyti dirbti? TP atiduota 2018-10-25, o man sąskaita pateikiama 2018-12-20. 2019-01-04 (pabrėšiu - po 7 darbo dienų, nes buvo šventinis laikotarpis) - jau gąsdinama teismais?

Po visų šių įvykių 2019-01-04 tikrai nesusilaikiau ir nepagailėjusi laiko parašiau apie jus atsiliepimus.
2019-01-09 12:08:07 IP 1b2ce647
Evelina 2019-01-04 11:19:36
Po remonto paliko neįsuktus kreipiamųjų stabdžių suporto varžtus (ne neprisuko, o jų ten aplamai nebuvo), be kurių galėjo baigtis labai blogai.
Jau nekalbu apie labai prastai pritvirtintą posparnio apsaugą, paliktas didžiulis tarpas, pro kurį kaupiasi skysčiai, nešvarumai.
Autoserviso darbuotojų bendravimas nemalonus.
Autoserviso remonto kaštai labai užkelti. Toks jausmas, kad remontuojant pagal kasko draudimo bendrovei sąskaita yra išpučiama iki maksimumo.
NIEKAM NEREKOMENDUOJU.
Dėkoju už Jūsų nuomone p. Evelina. Mums visi klientai yra vienodai svarbūs ir visuomet norime gauti atgalinį ryšį, kad ir koks jis bebūtų. Išvardinsime tik konkrečius faktus, dėl šios situacijos, kad kiti klientai galėtu susidaryti savo nuomone apie šią situaciją.

• 2018-10-25 dieną grąžinome po remonto Jums automobilį. Išvykote, jokių pretenzijų nei telefonu, nei elektroniniu paštu negavome.
• 2018-12-20 dieną prašome, apmokėti už remonto darbus (draudimo nepriemoka)
• 2018-12-20 dieną (tą pačią dieną, kai paprašome susimokėti) pareiškiate mums pretenziją su neva neprisuktais varžtais, neprisuktomis detalėmis, blogais tarpais, kai po remonto praeina beveik 2 mėnesiai. Iš praktikos, jeigu yra bėdų po remonto su automobiliu, į mus klientai kreipiasi tą pačią arba sekančia dieną ir visada skubos tvarka, mes juos suremontuojame, nes mums labai svarbu darbų kokybė ir geras klientų įvertinimas.
• 2019-01-04 dieną pakartotinai raginame susimokėti, taip pat įspėdami, kad kitu atveju atiduosime šią skolą išieškoti, skolų išieškojimo bendrovės teisininkams.
• 2019-01-04 dieną, prašote įvairių dokumentų, kurie neturi reikšmės skolos mokėjimui ir atsisakote mokėti susidariusį įsiskolinimą.
• 2019-01-04 dieną, rašote į visus įmanomus interneto portalus komentarus, koks mes esame blogas autoservisas, kaip mes jus apgavome.

Apibendrinant, nežinome kiek kilometrų pravažiavo automobilis, gal 5000km, o gal ir daugiau, nežinome kaip buvo eksploatuotas automobilis. Ir iš esmės, neturime jokių defektavimo iš kito serviso akto ar ekspertų išvadų, tad visa tai mums panašu tiesiog į vengimą susimokėti skolą.

Mes galėjome ištrinti Jūsų komentarą iš šio portalo, bet kadangi esame skaidrūs, to nedarėme.

UAB Baltijos autoremontas administracija
Autoserviso darbuotojų bendravimas nemalonus.
NIEKAM NEREKOMENDUOJU.
2018-01-08 08:45:03 IP 1b2ce647
Gediminas 2018-01-06 01:40:51
Jeigu mašina nėra apynaujė, geriau nevaryt, būsit neįdomūs klientai. Elementarių draudimo procedūrų nežino, nukentėjusįįį sugeba užregistruot kaip kaltininką...
Nors yra Seesam draudimo partneriai, bet senesnei mašinai atsisako atlikt patikrą, net pateikus dokumentus apie neseniai atliktą remontą gauni atsakymą - kreipkis ten kur kažkada remontavai. Piėmėjas Marius - išgirdai tokį vardą apsisuk ir važiuok pas normalius.
Sveiki Gediminai,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Visi mūsų klientai yra vienodai svarbūs, nesvarbu koks automobilis ar pažeidimas. Visa procedūra nuo A iki Z turi būti atliekama Seesam draudime, nes motorinio biuro bylos yra registruojamos tik draudimo bendrovėse, dėl administravimo ypatumų. Visa ši sutuacija susidarė, nes per klaidą draudimas nukreipė Jus tiesiai į mūsų autoservisą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

UAB Baltijos autoremontas administracija

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Per praėjusią parą patvirtinta 17 naujų koronaviruso atvejų
Per praėjusią parą patvirtinta 17 naujų koronaviruso atvejų 08-04 10:29
Per praėjusią parą patvirtinta 17 naujų koronaviruso atvejų, bendras skaičius siekia 2.137, antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Bankai atidėjo 280 mln. Eur vertės būsto paskolų
Bankai atidėjo 280 mln. Eur vertės būsto paskolų 08-04 10:07
Lietuvos komerciniai bankai nuo kovo vidurio, kai dėl COVID–19 šalyje buvo paskelbtas karantinas, gyventojams atidėjo daugiau nei 280 mln. Eur vertės būsto paskolų grąžinimą.
Butų kainos Taline liepą krito 7%
Butų kainos Taline liepą krito 7% 08-04 09:47
Butų Estijos sostinėje kvadratinio metro vidutinė kaina, patvirtinta pirkimo-pardavimo sandoriais, liepą buvo 6,9% mažesnė nei birželį – 1.986 Eur.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 216,54 +5,62%
Coca-Cola 46,30 -1,99%