Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos automobilių priežiūros centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos automobilių priežiūros centras

Atsiliepimai apie Baltijos automobilių priežiūros centras, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos automobilių priežiūros centras, UAB

Baltijos automobilių priežiūros centras
2020-06-05 15:28:07 IP 2e7r5b2s
Vaidas 2020-05-24 15:10:24
Labai NEREKOMENDUOJU! Užjaučiu žmones, patikėjusus savo automobilius šiai įmonei. Nei išardyt mašinos tvarkingai nesugeba. Detalės, kurios grąžiai nusiima, yra nuplėšiamos, nudraskomos. Uždėt atgal - nėra šansų. Kainos neadekvačios. Sutarėm remonto kainą. Palikau avansą. Laikas eina, vis pasiteirauju kaip darbai. Atsakymas "judam link dažymo". Ir staiga atsiunčią man susimokėti sąmatą daugiau nei du kartus didesnę nei buvo tartasi. Ir tai dar negalutinė sąmata. Kiek dar man kainuos remontas - jie negali paskaičiuoti. Ir, pasak jų, aš negaliu atsiimti automobilio nesumokėjęs tos sumos. Taigi kreipiuosi į advokatą, išsikviečiu vertintoją, kuris nustato realią atliktų darbų kainą. Atsiėmiau automobilį, susirinkau nudraskytas detales. Nuvežiau į normalų servisą.
Na kiekviena istorija turi dvi puses ir jei panorote papasakoti viską iš savo varpinės, mes galime papasakoti viską iš savo, kas kaip buvo ir kodėl rekomenduotume kitiems servisams bėgti nuo tokių klientų.
Kai mus susiradote ir kreipėtės, jūs pasakėte, kad jums nėra svarbu kainos, jūs norite kokybiškai suremontuoto automobilio. Niuansas, kad pas mus kainos nėra pačios pigiausios (ne kaip garažuose) savaime suprantamos, mes tvarkome visada naujas ir prabangias auto, BMW M serijas, Mercedes amg, corvettes ir visa kita. Buvo kiek keistoka, kad jūs su 2013 m. Volvo v60 kreipėtės į mus, bet kadangi pasakėte, kad kokybė aukščiau kainos sutikome remontuoti. Nors pradžioje ir nenorėjome, nes automobilio kėbulo geometrija buvo visiškai pabėgus, reikėjo tampyti tris iš keturių automobilio kampų, toks, jausmas, kad automobilis buvo verstas. Kadangi esame tvarkę ir tokių apsiėmėme tvarkyti. Kadangi automobilis realiai verstas, sveikų kėbulo dalių beveik nėra, jos visos yra sulūžę, tad faktas, kad jas nuėmus, atgal jų neuždėsite :) Kainos buvo pasakytos preliminarios pagal jūsų atsiųstas nuotraukas. O kai automobilis buvo užvarytas ant tampymo stendo ir išmatuotas lazeriais, bei paaiškėjus, kad vietoj automobilio turime penkiakampį, pradėję darbus, pranešėme kainas. Kainų pranešimas vyko labai įdomus, paskambinus, vadybininkus išvadinote įvairiausiais necenzūriniais žodžiais, grasindavote, kad įrašinėjate pokalbius, kas yra nusikalstama, jei kita pusė nesutinka ir įvairiausiai plūdote vadybininkus, kas yra garbės ir orumo pažeminimas. Nekreipdami dėmesio į emocinius ir kartais psichinius proveržius pareikalavus jums pasakyti kiek galutinai kainuos remontas, atsakėme, kad pasakyti negalime, nes norite, kad remontuotume devėtomis detalėmis viską, kurių kaina kinta kasdien, jums buvo paaiškinta, kad tiksli kaina būtų pasakyta, jei pats vežtumėte dalis, arba mes pirktumėme naujas, bet ne devėtas, kaip prašėte. Žinoma, toks jums paaišinimas netiko ir liepėte susirinkti jums supirktas dalis, kurių kainos tiko ir grąžinti jums automobilį. Kaip mes galime grąžinti auto, kurio darbai pradėti, dalys supirktos, dalių kainos sutartos. Pasakėte, kad jėga išsivešite auto, atsakėme, kad kol neapmokėta už supirktas dalis tol pasiimti auto negalima. Jūsų iškviestas vertintojas, sukėlė dar daugiau abejonių, kuomet paprašius parodyti dokumentus, pradėjo nerišliai mikčioti ir jų pateikti negalėjo. Galbūt, kartais taip nutinka, kad žmonės pamiršta su savimi pasiimti dokumentus, bet kuomet jis pradėjo pasakoti apie lanžeronus, kurie virinasi prie automobilių rėmo, taip kad jie turi prisisukti varžtais, labai stipriai suabejojame ar tai tikrai vertintojas, na bet išvadas paliekame jums. Vertintojas padarė nematyto mąsto šou už kurį mus apėmė svetima gėda. Išsiaiškinus situaciją su jumis, sukrovus detales ir pakrovus automobilį jį pasiėmėte į "normalų servisą", na tikimės, kad kad jų bent neplūstate keiksmažodžiais.
Kelis kartus teko lankytis siame autoservise ka galiu pasakyti jog aptarnaujantys vyrukai jauni bet ismanantys savo darba automobili apziurejo ir sutvarke uz prieinama kaina. Tad labai rekomenduoju kities. Kokybe kainas ir darbo atlikimo greiti vertinu visais 200%.
GERAS SERVISAS.DARBUS REMONTO ATLIKO GREITAI. ŠAUNŪS VYRUKAI.
Automobilis buvo remontuojamas mėnesiu ilgiau nei nusakė terminą, bet vėliau paaiškino, kad mano suvežtos dalys buvo netinkamos. Automobilį suremontavo tikrai kokybiškai ir už prieinamą kainą. Pats aptarnavimas puikus, viskas ko reikia: VISADA labai malonus, paslaugus, jaunatviškas personalas, visuomet dirba su šypsenomis, visada patars kas geriausia.
Atveziau sudauzyta automobili, viska padare vienoj vietoj, istampe kebula nudaze ir surinko, darbu kokybe esu patenkintas dar ir kainos nera labai dideles
Atvykau į šį servisą pagal rekomendacijas. Aptarnavimas paliko labai gerą įspūdį: maloniai bendraujantys ir draugiški priėmimo skyriaus vaikinai, buvau telefonu informuotas apie aptiktus gedimus ir remonto kainą. Atvykus pasiimti AUDI Q7 automobilio ir išvykus viskas atrodė puiku iki kol nepastebėjau, jog bamperis buvo sudėtas netinkamai. Skambinau, bet niekas neatsiliepė. Buvau pradėjęs pykti ir manyti, jog tyčia neatsiliepia. Vėliau pastebėjau, jog skambinau ne darbo valanda. Paskambinus kitą rytą- atsiliepė. Paaiškinau situaciją, nuvykau į autoservisą, per 20 min išvykau laimingas, nes be jokių problemų greitai ir be eilės sutvarkė. Esu patenkintas šiuo servisu, nors ir buvo nesklandumų, kuriuos ištaisė tikrai gan greitai.
Nusipirkau daužtą 2013 m. BMW 3 serijos automobilį, žinojau tik kai kuriuos trukūmus. Atvykus apžiūrėti automobilio vadybininkai pasiūlė apžiūrėti auto kartu su meistrais, kad labiau įvertintume būklę ir priimtume tinkamą sprendimą. Meistrai viską labai detaliai paaiškino, taip kad neliktų abejonių.
Autoservisas pasiteiravo ar norėčiau detales pats suvežti ar tai padarytų jie. Nuo pirmo mūsų susitikimo jau pasitikėjau šiuo autoservisu, todėl nusprendžiau visą darbą patikėti jiems. Mane labiausiai nustebino, tai jog visada buvau informuotas dėl detalių kainų pasikeitimo ar automobilio remonto eigos, aplamai kaip vyksta visi darbai.
Puikus autoservisas, REKOMENDUOJU!
Taisė automobilį 3 mėnesius, buvo po minimalaus pažeidimo, (šakė, amortikas, sparnas). Po tokio remonto du servisai (imant pažymą ekspertizei ir dedant dujas) sakė dar nematę taip šūdinai padaryto automobilio. Dugne palikta kumščio dydžio skylė į saloną. Apgailėtina
Baltijos automobilių priežiūros centras
2020-03-11 16:31:10 IP 2e7r5b2s
Juozas 2020-03-11 13:57:17
Turiu pasakyti, kad šis servisas niekam tikusi kontora:
1. Automobilį remontavo beveik 2 mėnesius, negalėjo iškart visko išsiardyti ir susakyti kokių detalių reiks, pastoviai reikėjo ieškoti tai vieno tai kito, nes tai paaiškėjo darant viena ar kitą darbą.
2. Sąmata vietoj pradinės patrigubėjo, kad suprasti tai skaičiais +4k eur.
3. Tikino, kad darė kompiuterio patikrą, bet nesugebėjo pamatyti, kad reikia panaikinti viena variklio klaidą ir kad yra keistinų srs sistemos komponentų.
4. Remontuodami priekį nesugebėjo patikrinti ar sveikas langu apiplovimo bakelis, reikėjo keistis paskui.
5. Su jų atlikta geometrija negavau atitikimo pažymos, reikėjo daryti papildomus geometrijos atstatymo darbus.
6. Dėdami naują priekinę lempą įskėlė jos kampą ir teigia, kad tokią jiems pristačiau, nors turiu nuotraukas įrodančias, kad buvo neskilusi.
7. Buvo likusios dalys: priekinis bameris, kurį keičiau kitu, durų stiklai nuo kitų durų, norėjau pasiimti, nes bamperis dar buvo taisytinas. Sako nebeturi - utilizavo, klausimas ar neuždėjo kitai auto, nžn.
8. Sąmata paskutinę dieną atvažiavus pasiimti auto išaugo 400 eur - man tai neatrodo normalu.

Vienu žodžiu - NEREKOMENDUOJU.
Ponas Juozai,

Norime atsakyti į jūsų komentarą ir nesuprantame, kodėl savo nuomonės mums nepasakėte gyvai, būtume viską paaiškinę ir pirštu parodę kas kaip.

1. Jūsų automobilis buvo sudaužytas VISAS. Reikėjo atlikti priekio kėbulinius darbus, kur viskas keitėsi iki radiatorių ir dar toliau, taipogi keitėsi visas galinis sparnas, darbas buvo atliekamas ant stendo išsimatavus lazerių pagalba. Taipogi dažėsi visas auto, tai paskaičiuokime kiek laiko užtrunka: išimti lempas, radiatorius, rėmus laikiklius viską sudėti atgal, tuomet keisti ketvirtį, sudėti ir išimti airbag bei paruošti auto dažymui, ją nudažyti ir surinkti atgal, o daugiausiai laiko užtrunka, kol klientas suveža visas dalis, o jei atvežamos defektuotos dalys, tenka ir tas dar taisyti. Tokiam automobiliui kaip jūsų du mėnesiai yra protingas terminas, gaila tik, kad to nesuprantate, nes dirbate ne šioje sferoje arba jūsų automobilio remonto istorija baigdavosi ties kaladėlių pakeitimu. Dėl anksčiau minėtų priežasčių automobilis todėl ir buvo remontuojamas etapais, nes surinkinėjant priekį, niekas neis iš galo jo pjaustyti ir atvirkščiai... Taip niekas nedaro- absurdo lygis. Dėl tvarkymo etapais todėl ir dalių sąrašas buvo pateikinėjimas etapais. Remontavom priekį, prašėm priekio dalių, remontavom galą prašėm galo dalių. Ar mums remontuojant priekį prašyti jau ir galinių dalių kurių GAL reiks?Stengiamės visada taupyti jūsų pinigus ir laiką, todėl stengiamės visada išsaugoti originalias dalis, kas reiškia neiškart pjauname skardą, o bandome tiesinti, ko pasekoje tik darbų eigoje paaiškėja visgi reikės kitos dalies ar ne.
2.Sąmata buvo sudaryta iš nuotraukų, tikriausiai ji ir būtų likusi tokia pat, jei dalis būtume pirkę mes. Dėl to, kad susipirkote dalis brangiai ir sąmata jums išaugo mes nekalti. Reikėjo darbą palikti mums. O dėl darbų sąmatos, prieš darbus apžiūrėjus gyvai automobilį kainos buvo pasakytos ir atsiklaustos ar darome. Patvirtinote, kad taip, prieš dažymą irgi klausėme ar darome, sakėte, kad kainos tinka. Kaip suprasti, kad prieš darbus kainos tinka, o jau poto netinka, nors kaina net nesikeičia?
3. Mes atlikome pirminę diagnostiką, kuri parodė mums, kad galime užkurti jūsų automobilį ir bent jau įsivaryti į vidų. Niekas nekalbėjo apie variklio komponentų ar kitus programavimus, juk ir susimokėjote taip kaip už pirminę klaidų nuskaitymo diagnostiką, o ne kodavimus.
4.Kadangi pats vežėte dalis, o langų skysčio paprašius patikrai neatvežėte, tai neužpylę ir negalėjome patikrinti, skilęs bakelis ar ne.
5. Mes jums perrinkome priekį ir keitėme ketvirtį. Normalu, kad negaunate pažymos, jeigu pas jus su važiuokle yra problemų ir reikia keisti važiuoklės dalis ar tampyti traversą. Tą galima pamatyti tik ant stendo, kuris ir išduoda pažymas registracijai. mes pažymų registracijai neišduodame. Jūs nepraėjote važiuoklės geometrijos, o ne kėbulo, kurį taisėme mes. Jei būtumėte susidūręs daugiau su remontais, būtų jums aišku, o dabar keičiame radiatorius, o kalti liekame dėl ratų :)
6. Turime nuotraukas kokios lempos atvyko, prašėme jūsų parodyti irgi nuotraukas kokias turėjote, jūs jų mums nepateikėtem o dabar jau sakote, kad turite, prieš tai sakėte kitaip.
7. Dalys yra utilizuojamos, jeigu jų nepaimate iškart su automobiliu. O kad po trijų sav sugalvojote dalis pasiimti nieko negalime padėti, šiukšlių neturime sąlygų laikyti, nėra tiek vietos, atsiprašome.
8. Jeigu pristatote kaip pvz bamperį ar kitas detales be tvirtinimo elementų, mes jas perkame patys ir tikrai neklausime kas kart perkant varžtus ar kitus elementus po 10 eur pirkti galime ar ne. Perkame jeigu jie nepristatomi su dalimis.

Vienu žodžiu: Pilnai suprantame jus kaip klientą ir priimame šią kai kur pagrįstą, o kai kur nepagrįstą kritiką. Viskas jums atrodytų kiek kitaip, jei tai būtų trečia ar ketvirta auto, kuri remontuotųsi iki tokio lygio, o dabar kai žinios apie remontą baigiasi ties stabdžiais ar numerių apšvietimo lempučių pakeitimu taip ir atrodo, kad taisant priekį galas turi pjautis pats :) Kitą kartą turėsite jau aiškesnę veiksmų seką, žinosite, kad reikia atlikti geometrijas ar kas po ko remontuojasi ir kodėl detales prašome atvežti palaipsniui. Taipogi, kad detalių likučius reikia pasiimti iškart, o ne ieškoti tada kai jos būna konteineriuose.
Turiu pasakyti, kad šis servisas niekam tikusi kontora:
2. Sąmata vietoj pradinės patrigubėjo, kad suprasti tai skaičiais +4k eur.

Vienu žodžiu - NEREKOMENDUOJU.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
C. Michelis siūlo 5 mlrd. Eur "Brexit" rezervinį fondą
C. Michelis siūlo 5 mlrd. Eur "Brexit" rezervinį fondą 07-10 15:03
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles'is Michelis penktadienį pasiūlė įkurti 5 mlrd. Eur rezervinį fondą bet kokiems nenumatytiems "Brexit" padariniams Europos Sąjungoms narėms.
G. Nausėda pasirašė įstatymą dėl Lukiškių aikštės
G. Nausėda pasirašė įstatymą dėl Lukiškių aikštės 07-10 14:38
Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasirašė Seimo priimtą Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymą, tokį sprendimą argentuodamas siekiu nesileisti į politines intrigas, nors...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 127,75 +2,66%