VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Baltijos automobilių diagnostikos sistemos

Baltijos automobilių diagnostikos sistemos, UAB

Autoservisų įrangos ir diagnostinės įrangos pardavimas, remontas ir priežiūra nuo 2001 !!!
Stipriausi Lietuvoje 2017-2019
Įmonės kodas 135742973
PVM mokėtojo kodas LT357429716
Vadovas Paulius Mačerinskas
Adresas Ateities pl. 9-1, LT-52317 Kaunas
Telefonas Baltijos Automobiliu Diagnostikos Sistemos Telefonas
Mobilus telefonas Baltijos Automobiliu Diagnostikos Sistemos Mobilus telefonas
Faksas Baltijos Automobiliu Diagnostikos Sistemos Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.bads.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/bads.lt
Bankas AB Swedbankas b.k. 73000
Darbo laikas I-V 08.00-18.00
Darbuotojai 34 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 441885
Vidutinis atlyginimas 1 261,26 € (2020 m. balandis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 227,33 € (2020 m. balandis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 8 455,14 € (2020 m. balandis)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 2 000 001 - 3 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-04: 16 automobilių (10 priklauso, 6 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
VMI: Įmonė, kuriai taikomos VMI ir SODRA mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
AIKOS Skaityti visus »
Įmonės amžius 19 metų 2 mėnesiai 10 dienų
Įvertinimas
8.3 / 10 (įvertino 233)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

UAB „Baltijos automobilių diagnostinės sistemos“, sutrumpintai „BADS“, prekiauja autoservisų įranga, autodiagnostikos įranga, įrankiais, suspausto oro sistemomis bei kita įranga autoservisams ir pramonei. Taip pat teikiamos konsultacijos, derinimo darbai, aptarnavimo bei remonto paslaugos nuo 2001 metų. UAB „BADS“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba – esame viena žinomiausių įmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kuriame, gaminame ir parduodame automechanikų mokymui skirtą įrangą.

Ką mes veikiame :

 • Didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių diagnostine įranga, autoservisų įranga ir įrankiais
 • Autoservisų įrangos montavimo, aptarnavimo ir remonto paslaugos
 • Autodiagnostikos įrangos priežiūra ir remontas
 • Automobilių diagnostikos seminarų, įgūdžių tobulinimo kursų ir suaugusiųjų mokymų organizavimas
 • Suspausto oro vamzdynų montavimas, priežiūra ir remontas
 • Oro kompresorių pardavimas, priežiūra ir remontas
 • Tepalų bei alyvų tiekimo ir apskaitos sistemų montavimas, priežiūra ir remontas
 • Automobilių ir sunkvežimių dažymo kamerų bei kėbulų geometrijos stendų pardavimas, montavimas, priežiūra ir remontas
 • Automechanikų mokymo įrangos projektavimas, gamyba ir didmeninė prekyba

Dauguma produktų ir paslaugų atsirado dėl specifinių mūsų klientų reikalavimų ar technologinių naujovių. Autoservisai seka automobilių gamintojų reikalavimus, o mūsų darbas yra pasiūlyti atitinkančią poreikius naujausią autoservisų įrangą. Kartu su įrengimais siūlome mokymus. Mūsų įmonės personalas nuolat dalyvauja įrangos gamintojų organizuojamuose mokymuose, dėl to galime perduoti naujausią informaciją savo klientams. Keletą kartų per metus organizuojame mokymus su įrangos gamintojų atstovais, kuriuos kviečiam pristatyti pažangiausią įrangą ir automobilių remonto technologijas bei naujoves.

Tiek dideliam, tiek mažam autoservisui reikalingas autokeltuvas, automobilių diagnostikos įranga, ratų remonto įranga, montavimo ir balansavimo staklės, kompresorius su didesne ar mažesne suspausto oro sistema. Didesnio serviso įrengimui reikalingos ir papildomos žinios derinant įrengimus, jų našumą bei parenkant įrankius. Labai dideliam autoservisui (pvz.: sunkiojo transporto autoservisui) keliami dideli reikalavimai įrengimų našumui bei kokybei. Tokiam autoservisui būtina turėti automobilių išmetamųjų dujų nutraukimo sistemą, tepalų ir alyvų tiekimo sistemas, specifinį vamzdyną statybinių darbų vykdymui, elektros, vandens, suspausto oro ir kitas magistrales.

Įrengus autoservisą bei sumontavus autoserviso įrangą, taip pat reikėtų įsigyti automobilių diagnostikos įrangą, įrengti darbo vietą autoelektrikui bei autodiagnostikui. Nepriklausomas autoservisas šiandien nebeišsiverčia su vienu prietaisu, todėl reikalingas kompleksinis sprendimas, susidedantis iš keleto skirtingų diagnostinių prietaisų.

Mūsų įmonė yra daugelio gerai žinomų diagnostinės įrangos gamintojų atstovė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Užsiimant didmenine prekyba, būtinas ir atitinkamas tolesnis produkto aptarnavimas, su juo susiję mokymai ir kitos, su produktų susijusios, paslaugos. UAB „BADS“ turi 100 m² mokymo centrą, kur rengiami mokymai, tobulinimosi kursai bei teikiamos kitos paslaugos, skirtos, tiek galutiniam įrangos vartotojui, tiek atstovui ar distributoriui.

Mūsų įmonė yra išskirtinė tuo, kad čia kuriama ir gaminama automechanikų mokymui skirta įranga po „Autoedu“ prekiniu ženklu – Autoedu.lt.

UAB „BADS“ eksportas ir didmeninė prekyba:

UAB „BADS“ personalo įrengti objektai už Lietuvops ribų:

 • Autoservisas Kambodžažoje su keltuvais, dažymo kamera, suspausto oro vamzdynais ir kt. įranga;
 • Mokymo centras Tuvos respublikoje (Rusija) – mokymo įranga, autodiagnostikos įranga, ištraukiamoji ventiliacija ir kt. įranga,
 • Mokymo centras Murmanske (Rusija), mokymo įranga, diagnostinė įranga, ištraukiamoji ventiliacija ir kt.,

Mūsų įmonės pagamina įranga parduota į tokias šalis, kaip:

 • Australija, VW mokymo centras;
 • Peru, Lima, per atstovus parduota įranga mokymo centrams;
 • Islandija, mokymo centras Reikjavike;
 • Pietų Afrikos Respublika;
 • Namibija ir Uganda per partnerius parduota mokymo įranga universitetams ir kitoms mokymo įstaigoms.

Šalys į kurias mūsų įmonė eksportuoja: Latvija, Estija, Suomija, Rusija, Airija, Baltarusija, Vokietija, Olandija, Belgija, JAV, Australija, Švedija, Indija, Japonija, Omanas, Palestina ir kt.

UAB „BADS“ dalyvavimas parodose

UAB ‚,Baltijos automobilių diagnostikos“ sistemos nuo pat įmonės įkūrimo, tai yra nuo 2001 metų, kasmet dalyvauja specializuotose automobilinėse parodose Lietuvoje. Dalyvavome tokiose parodose, kaip „Altas“, „Transbaltica“ ir „Automechanika“ bei „Mechanika“ Vilniaus mieste. Taip pat aktyviai dalyvaujame ir Kaune vykstančiose parodose „Kauno autodienos“, bei Klaipėdos miesto automobilių parodose.

UAB „BADS“ dalyvavo tarptautinėse parodose ir pristatė Lietuvoje pagamintą automechanikų mokymui skirtą įrangą su specialiai sukurtu ir mūsų įmonei priklausančiu registruotu ženklu AUTOEDU:

 • Paroda Automechanika 2013 – Maskva (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Auto &Korjaamo 2014 – Helsinkis (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika 2014 – Frankfurtas (Nuotruakų galerija)
 • Paroda WorldDidac 2014 – Bazelis (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika Dubai 2016 (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika Frankfurtas 2016 (Nuotraukų galerija)
 • Paroda WorldEducationdays 2016 Bernas (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika 2018 Frankfurtas
 • Paroda World Education days 2018 Bernas

Bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis. UAB „BADS“ mielai bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio švietimo įstaigomis. Bendrai vykdome projektus, mokymus bei konsultacijas. Įrenginėjame mokymui skirtas bazes bei mokomuosius autoservisus. Didžiausias sėkmingai įgyvendintas projektas siekia 1,1 milijono eurų.

Bendradarbiaujame su statybinėmis ir projektavimo organizacijomis. Dažnai būname pirmieji, į kuriuos kreipiasi projektavimo organizacijos ar architektai, kai autoservisas, dirbtuvės ar gamybos cechas yra dar tik projektavimo stadijoje. Eskizas virsta projektu tik po to, kai yra aiškus autoserviso įrangos ir kitų įrengimų sąrašas, įrangos išdėstymo planas, energijos suvartojimo skaičiavimai, našumo numatymas, įrengimų pamatai. Visa ši informacija reikalinga projektuojant naujus objektus. UAB „BADS“ visada pasiruošusi, padėti ir bendradarbiauti, pasidalinti patirtimi, sukaupta įgyvendinat skirtingus projektus bei pajungiant į bendrą darbą įrangos gamintojus, su kuriais turime tiesioginį ryšį.

Bendradarbiavimas su valstybinio sektoriaus įmonėmis. Dažnai dalyvaujame viešuosiuose pirkimuose Lietuvoje bei per partnerius užsienyje. Talkinam valstybinėms organizacijoms, sudarant sąmatas ir ruošiant technines sąlygas. Bendradarbiaujame, jei reikalinga profesionali pagalba nustatant gedimus, nustatant defektus ar sudarant remonto sąmatas. Darome pasiūlymus, konsultuojame, padedame įgyvendinti projektus. Visada dirbame atsakingai, siūlome kokybiškus įrengimus, su tinkamai parinkta komplektacija ir funkcionalumu. Kadangi UAB „BADS“ turi pakankamai didelius pajėgumus įgyvendinant valstybinius projektus, dalyvauja ir teikia pasiūlymus viešuose pirkimuose Lietuvoje ir kitose valstybėse.

Įmonės tikslai, planai, struktūra ir standartai. UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ nuo 2001 metų tiekia kokybišką ir pažangią automobilių remontui ir priežiūrai skirtą įrangą. Atsižvelgiant į įmonės sukauptą patirtį ir pajėgumus, mes keliame sau šiuos tikslus:

 • Būti profesionaliu, patikimu ir pažangiu autoservisų įrangos, autodiagnostikos ir kitos pramoninės įrangos tiekėju Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;
 • Tapti gerai žinoma ir pripažinta mokomosios ir autoservisų įrangos gamintoja bei tiekėja Europoje ir kitose pasaulio valstybėse;
 • Dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir sujungti autoservisų įrangos ir mokymui skirtos įrangos panaudojimą, mokant automobilių remonto specialistus.

Nuo 2017 metų UAB „BADS“ pradėjo diegti ir taikyti ISO kokybės vadybos sistemos standartus bei gamtos apsaugos standartus. Standartai apima įmonės veiklą, struktūrą, gamtos bei darbo saugą. Standartai diegiami tiek dėl įmonės vidinių resursų tinkamo panaudojimo ir optimizavimo, tiek dėl mūsų klientų, kuriems yra svarbu žinoti kaip ir su kuo jiems tenka vykdyti bendrus projektus.

Kreipimasis į pirkėją

Mielas kolega, jei ruošiatės statyti naują, ar atnaujinti seną autoservisą, reikalingas autokeltuvas ar profesionalus atsuktuvas, sugedo ar būtina atnaujinti autodiagnostiką, mūsų įmonė pasiruošusi padėti bei patarti. Mes galime pasiūlyti kokybiškus sprendimus Jūsų verslui. Mums yra svarbus kiekvienas klientas, nesvarbu ar jis užsiima individualia veikla ir jam reikalingas tik vienas autokeltuvas ar dirbtuvių presas, ar tai būtų pramonės įmonė, orlaivių ar lėktuvų remonto bazė, ūkininkas ar mokymo įstaiga.

Esame įgyvendinę ne vieną tokio tipo ar apimties projektą, jei norite sužinoti daugiau apie mus ar mūsų darbus, kreipkitės į mus ir mums bus malonu suteikti Jus dominančią informaciją.

UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ kolektyvas

Įmonės nuotraukos:
Baltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemos nuotraukaFoto Baltijos automobilių diagnostikos sistemos (135742973)Įmonės Baltijos automobilių diagnostikos sistemos nuotraukosUAB „Baltijos automobiliųBaltijos automobilių diagnostikos sistemos, UAB nuotraukaFoto Baltijos automobilių diagnostikos sistemos, UAB (135742973)Įmonės Baltijos automobilių diagnostikos sistemos, UAB nuotraukosbei įranga automobiliųBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemosBaltijos automobilių diagnostikos sistemos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Autoservisų įranga, automobilizmas, autokeltuvai, padangų montavimo įranga, ratų balansavimo įranga, kondicionierių pildymo stotelės, ratų suvedimo ir geometrijos stendai, dažymo kameros, kėbulų atstatymo stendai, transporto diagnostika, diagnostika, autodiagnostika, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 135742973
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Baltijos automobilių diagnostikos sistemos, UAB (įmonės kodas 135742973) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...
Arvikta
STIHL | VIKING

Adresas: Kareivių g. 7, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: miško, sodo, vejos technika; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; įrankiai; komunalinė technika; miškininkystė; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės; žemės ūkio technika.
UAB “ARVIKTA” įgaliotas STIHL ir VIKING pardavėjas siūlantis didžiulį naujausių prietaisų bei jų priedų asortimentą. Atliekame pilną VIKING ir STIHL įrangos servisą, remontą, prekiaujame atsarginėmis dalimis ir aptarnaujame bei prižiūrime turimą techniką, o mūsų specialistų komanda atsakys į visus jūsų klausimus...
Amanda
Sprendimai autoservisams

Adresas: Pramonės g. 141B-2, LT-11115 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; automobilių dalys; hidraulika, pneumatika; įrankiai; padangos, ratlankiai; pramonės įrengimai.
UAB Amanda - sprendimai autoservisams. Įmonė įkurta 1992 metais Bendrovės misija - padėti klientams gauti didžiausią vertę, tiekiant autoservisų įrengimus, padangų remonto medžiagas bei atliekant įrengimų techninę priežiūrą ir remontą. Tai garantuoja nuolatinį jūsų firmos plėtimą, atitinkamą darbuotojų įvertinimą...
Eneka
Nuotekų valymo įrenginiai

Adresas: Vandžiogalos pl. 94D, LT-47467 Kaunas.
Veiklos sritys: daržininkystė, sodininkystė; gamyba; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB ENEKA yra lietuviško kapitalo gamybinė įmonė veikianti nuo 1994 m. Moderniu sukamojo formavimo metodu gaminanti polietileno talpyklas, pasižyminčias ypatingu sandarumu ir tvirtumu išlaikant nedidelį gaminio svorį. Klientams Lietuvoje ir užsienyje tiekiame ne tik talpyklas, tačiau ir juose sumontuotus nuotekų...
Skysčių perpylimo technologijos
Technologiniai sprendimai naftos/chemijos pramonei

Adresas: T. Masiulio g. 18B, LT-52460 Kaunas.
Veiklos sritys: technologinė įranga; kompresoriai, siurbliai; kuras, naftos produktai, degalinės; matavimo prietaisai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Technologinė įranga ir technologiniai sprendimai naftos bei chemijos pramonei - pagrindinė Skysčių perpylimo technologijos, UAB veikla. Projektuojame, gaminame, tiekiame ir montuojame specialius įrenginius dujų, naftos ir chemijos produktų perpylimui, apskaitai, maišymui, dozavimui. Mūsų tikslas - užsakovui...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO 05-30 09:18
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė nutraukiantis JAV ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuri, jo teigimu, dėjo nepakankamas pastangas kovoje su pradiniu naujojo...
"Auga group" pajamos šiemet augo 14% iki 17 mln. Eur
"Auga group" pajamos šiemet augo 14% iki 17 mln. Eur 05-30 08:36
Vienos didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių "Auga group" pajamos šiemet siekė 17,02 mln. Eur – 14% daugiau, nei pernai pirmąjį ketvirtį (14,89 mln. Eur).
"Ignitis grupės" pajamos šiemet mažėjo 4,3% iki 412,6 mln. Eur
"Ignitis grupės" pajamos šiemet mažėjo 4,3% iki 412,6 mln. Eur 05-30 08:35
Valstybės valdomas energetikos holdingas "Ignitis grupė" šiemet gavo 412,6 mln. Eur pajamų – 4,3% mažiau, nei pernai sausį-balandį.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Cisco 47,82 +4,87%
NVIDIA 355,02 +4,58%
CBS 40,77 +3,63%
eBay 45,54 +2,96%
AIG 30,06 -3,41%
Xerox 15,88 -5,53%
Macy's 6,36 -6,88%
Harley-Davidson 21,34 -9,00%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1683,17 +5,73%
Vištiena 1,27 -29,44%
Benzinas 0,59 -33,71%
Anglis 58,55 -12,27%
Apelsinai 0,58 +5,45%
Dyzelis 0,88 -26,05%
Ryžiai 564,00 +14,17%
Jautiena 4,45 -0,45%