Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balticum TV

Atsiliepimai apie Balticum TV, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

Sudariau sutartį metams. Sakiau iškart kad nepratesiu. Pasibaigus sutarčiai tv. atjungė bet po mėnesio saskaita atsiuntė, kurią privertė apmokėti. Dar po pusantrų metu pasirodo kad dar esu skoloj, net nesugebėjo paaiškint už ką. Nh tokia tv.
Padeka meistrui.Andrėjui M......mandagus!! gerai atliko savo darba
Meistras sutvarke kanalu visa sistema, bei kanalai dabar kalba norima kalba.ACIU.
Mirė uošvienė. Buvo sudarius sutartį su Balticum TV. Paskambinome pasakyti, kad nutrauktų sutartį, tai paprašė kad atsiųstame mirties liudijimą ir savo asmens dokumento kopiją. Paklausus kam jiems reikalingas mano asmens dokumentas, atsakymas buvo paprastas: kadangi nutraukiama sutartis, tai kažkam juk reikės gražinti pritaikytas nuolaidas į mėnesį po 1 Eur. ar 2 Eur. (nebeprisimenu, ne tas rūpėjo). Juk žmogus ne savo noru nutraukia sutartį, negi pas juos nėra jokio žmogiškumo? Pasakė: tvarka yra tvarka.
Noriu padekoti BALTIKUM darbuotojai ROBERTAI.Maloni, kulturinga, operatyvi :paaiskino tiksliai viska, ko nesupratau, padejo pratesti sutarti, atliko visus skaiciavimus su pervestu avansu.Didziausia pagarba turi buti tokioms darbuotojoms.Aciu, ROBERTAI. Sekmes.Kliente Regina
2022 03 16. Esu patenkinta maloniu, profesionaliu, greitu problemų sprendimu tiek "Akropolio"darbuotojos, tiek meistrų, kurie atvyko į namus.
Tik reikėtų is anksto informuoti klijentus, kad iskvietimai bus mokami.
Kada pradėsit dirbti?Užkniso per visą dieną kartojamos tos pačios filmų serijos.Nėra ką žiūrėti tas pats per tą patį.kada pradėsit keistis? Dirbat kaip meškinai..žiemos miegu.Gėda.Pinigus plėšiat, turim žiūrėti šlamštą.
Vanda Venskienė
2022-03-14 10:09:21 IP 28mcsn6m
Ačiū. Esame dėkingi profesonaliai suteikta Jūsų dabuotojo paslauga
Nusipirkau nauja televizoriu ir kortele nebetiko priedelio... nuejus i balticum kad pakeistu..O darbuotoja pareikalavo susimoketi už tai...Visus normaliai bet balticum reikalauja susimoketi uz kortele...
Jusu pastaruoju metu balticum didelis nesusipratimas.Dėl politiniu reikalu visus rusiskus kanalus atjungete beveik.Už ka aš pinigus moku... atjungete ir malonekite atgal vietoj tu kanalu kazka pajungti gero o ne sumautus užsienietiskus kanalus... Filmu rusu kalba...
Salomėja Burneikaitė
2022-02-24 11:39:49 IP 2g5vfn1m
Buvau užregistravusi interneto gedimą. Darbuotojas vasario 22 d. atėjo, surado gedimą ir nustatė, kad reikia keisti belaidžio interneto maršrutizatorių. Pasiūlė nuomoti iš Balticum ir aš sutikau. Žadėjo atvykti jį pakeisti ir prijungti. Iki šiol neturiu informacijos apie tolimesnę eigą. Noriu žinoti kada sulauksiu o jei nesulauksiu Balticum darbuotojo tai kokį sprendimą man priimti.
Ačiū už malonų aptarnavimą.
Norėjau palikti komentara apie darbuotojas dirbancias baticum klaipedoje, toks jausmas kad klientas vertas nulio, nemalonus bendravimas, baisus aptarnavimas, visiškai nesuteikia pagalbos sprendziant problemas. Teisingai kazkas rase sovietmecio istaigele, kuo toliau nuo tokiu.
Meistras Bronius Beržanskis puikiai atliko darbą. Ačiū
Laba diena. Buvau užregistravusi iškvietimą sausio 21 d. Ačiū Balticum TV Šiaulių filialo meistrams už operatyvumą, mandagumą, nusimanymą savo specialybėje.
Pagarbiai, Rita
Suviliojo maza kaina, bet kaip sakant, skupas moka dvigubai, teks atkentet iki sutarties pabaigos.
Turėjau problemų su internetu. Meistras atvyko laiku ir pašalino gedimus. Ačiū.
Sveiki, atleiskit, bet jus kaip senas patefonas, leidziat ir leidziat ta pacia filmo”Istikima drauge”pirma serija jau turbut ketvirta diena is eiles.Noreciau suzinot ar ir sekancios serijos laukia toks pats likimas?
Tragiskas rysys, uzstringa ziurint atsisukus, baigsis abonentas rinksimes kita tiekeja
Sveiki, gedimą pašalino aptarnavimas malonus, ačiū
Balticum klientais buvom n metų, nuo pat jų atsiradimo. Visgi keisim. Pirma - ištikro sutarties pratęsimas brangesnis. Antra - man svarbu, kad jie bendrautų ne tik telefonu, bet ir el.paštu bei FB. Šiaip nesiskundem ryšiu
Na jo, atjungia visus kanalus netgi nieko nepranešdami, tikrai nėra jokio reikalo pasilikt pas juos o reikia ieškot kitos kabelinės kur nebūtų tokių nesąmonių
Gaila, kai išbuvęs tiek metų jų klientu sulauki interneto sutartį pratęsti tik su 3 eurų brangesne kaina, nors nei jų įrangos Neimi. Reikia imti kita tiekėją.
nu tokiu niekam tikusiu konsultantu nesu turejes. priimkit vyrus i konsultantus. aš esu vyras su dvejeis vaikais ir žmona. aš per diena šnekejau su trim balticum konsultantais. jom rupi ikišti šuda betkur. siuličiau priimti daugiau vyru i konsultacija. nes jusu kolcuntantes nemalones.
Ramute Petrutiene
2021-11-05 13:50:45 IP 5f4sou09
Kvietėmės meistrą del kanalų sureguliavimo....meistras Aleksandras gerai ir greitai atliko savo darbą....esu patenkinta....
Sveiki, kodėl iš 50 kanalų aš tematau 34 kanalus, o iš jų realiai tik 23 dar galima žiūrėti. Kaina už 50 kanalų 7.50 e; ir už 23 kanalus 7.50e; manau, kad turėčiau mokėti tik 2e. Ir labai prasta kokybė, ypač, kai prasideda tv3 žinios 18.30 val, prasideda trikdžiai. Prašau ištaisyti savo broką, jei už nieką plėšiat tokius pinigus.
Ryšio paslaugos ir jų kokybė yra tragiška. Esame klientais 15 metų, o jie su savo klientais elgiasi taip lyg jiems jų nereiktų. Atsisakysime jų paslaugos kai tik baigsis sutartis. Niekam nerekomenduojame šio interneto ir TV tiekėjo!!! Rinkitės bet kurį kitą, tik ne Balticum
Meistras atliko savo darbą puikiai.Dėkui Jums už pagalbą. PAGARBIAI L.Kazlauskas.
Tik visiškai nesirūpinanti savo klientais įmonė gali palikti klientus likimo valiai jei televizija nulūžta po darbo valandų.Nei kur kreiptis nei kas budi.Turėtų būti būdintis darbuotojas, kuris registruos įvykį ir atsius pagalba, Niekur niekas už nieką neatsako.Tylu kaip grabe.Tik pilna įnformacijos kaip pinigą nuplėšt už kitas paslaugas.Yra jų elektroninis adresas, kuris rašo, kad mano duomenų per mažai susirašinėjimui, o užpildau lentelę kaip reikalaujama.Žodžiu š*******o kontora kaip ir daugelis kitų, kurie negerbia savo klientų.Esu kažkada skambinusi tai operatorė akis padraskė ar ir išjungiau telefoną.
Sveiki.Meistras ilgai ieškojo interneto, galiausiai, rado.Dėkoju.Į kausimą kur, kaip kaip rasti kitą kartą atsakė trumpai:-Nežinau.Bet internetas veikia ir už tai ačiū.
Skaičiuoja netesybas už sutarties nutraukimą po žmogaus mirties.
Nerekomenduoju. NEREKOMENDUOJU!!!!!!!
Kėdainiai. Trečia diena kaip nėra interneto. Paskambinus prieš 2 dienas sakė, kad gedimas. Bet tvarkyt neskuba. Jau tokia tragedija tas internetas, kad niekam nerekomenduojam.
UAB "Balticum TV"
2021-07-19 11:33:22 IP 65fr7kup
Gerbiami Rekvizitai.lt lankytojai,

Dėkojame, kad pasidalinate savo nuomonėmis, patirtimis ir atsiliepimais. Esame Jums dėkingi už šią mums itin vertingą informaciją.

Atidžiai sekame šioje svetainėje Jūsų paliekamus atsiliepimus bei nuomones ir pagal galimybes juos analizuojame. Tačiau mūsų bendrovė neadministruoja šios svetainės atsiliepimų skilties ir atsakymų į juos nesiunčia.

Kad galėtume išsiaiškinti kylančias problemas, padėti jas spręsti ir išvengti pasikartojimo ateityje, maloniai kviečiame Jus savo atsiliepimus, nuomones ir kylančius klausimus pateikti susisiekus su mumis tel. 8 700 55540, el.paštu [email protected] arba palikti savo atsiliepimą šioje skiltyje.

Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, suteikusiam mums galimybę mokytis, augti ir tobulėti.

UAB „Balticum TV“
internetinis rysys tragiskas atsisakysiu paslaugos idomu kokias sankcijas taikys
Už toki televizijos rodyma pvz Vokietijoj tokios balticum kita diena ir kvapo neliktu, neimanoma žiuret, pastoviai uzkimba vaizdas, o kokybe turbut gaeresne buvo 1988m kai Zalgiris su Gioteburgu futbola žaide. Čia ne europa, čia Afrika. Pinigus ima o ant kokybes NUSIŠIKT...
Kai pasirasiau sutarti zadejo 120 kanalu, realiai 93, paaiskino, kad lietuviski kanalai sudubliuti, su apgaule sioje firmoje susiduriu ne pirma karta.
Kaip sugadinot kanala, kol buvo ren.tv rusia buvo ka ziureti, o dabar ka transliuojate, serialai, kur nusikaltimai, zudynes ir viskas tokiame stiliuje.Nejaugi manote, kad tai idomu daugeliui.Ko klausiau (tame tarpe ir jaunus zmones)jusu kanalo daugumas neziuri.
Laba diena. Jau daugelį metų esu Balticum klientė ir tuo labai džiaugiuosi. Dėkui, kad jūs esate
Esu dėkinga Balticum TV darbuotojams Klaipėdoje ! Puikus aptarnavimas, paliko labai gerą ir malonų įspūdį.
Aš apšales, moky už paslaugą, o teliko negali net pažiūrėti. Ir Dar pone Erika operatore akys drasko. Manau kad tokie darbuotojai negali dirbti kurie nesugeba su tokiom situacijom susitvarkyti. O tiesiog pasiulo dar kartą perkrauti priedėlį, kurio pokalbio pradžioje buvau minėjas kad jau 10 kartu tai daryta ir nieko. Tičiojasi jie iš manes ar kaip? pakalusus kas man kompensuos už tą dieną kurią nemačiau teliko, atsakymo taip ir nesulaukiau, arba nepaaiškinamai paaiškino. Paprašiau kad sistemiškai jie patis perkrautu priedėlį nes ne pirmą kartą jau taip, tai gavau atsakymą kad jie to negali padaryti. Tai kam tada jie vakarais dirba. Jeigu nieko negali padaryti. O tik gedimą užregistruoti, užsiregistruoti galiu ir pats ryte paskambines. Po šios dienos. Pasibaigus sutarčiai jų paslaugų bus atsisakyta, ir ieškosime kad tokias paslaugas ateitį galėtų sutvarkyti nieko neatideliodami. Daug kur dar jūms Balticum tobulėti gero vakaro????
2021 04 26 Balticum TV darbuotojas atliko interneto keitimo paslaugą ir paliko labai gerą ir malonų įspūdį. Noriu padekoti už punktualumą, bendravimo kulturą, profesionalizmą. Ačiū!
Laba diena. Interneto gedimas buvo pasalintas greitai ir profesionaliai. Darbus atliko labai malonus darbuotojas. Labai jums aciu.
Kiek galite rodyti priešiškus kanalus Lietuvai.
Edmundas 2021-04-02 12:00:24
Sveiki, kovo 31 Jūsų meistras Bronius prie televizoriaus prijungė pultelį, kad matyčiau skaitmeninę televiziją.Vakar pastebėjau, kad atsirado pašalinis ūžesys, kurio nebuvo žiūrint analoginę televiziją.Prašau atsiųsti meistrą.
Prieš kokias 3-4 savaites pastebėjau, kad sulėtėjo kompiuterio veiksmas:visi veiksmai vyksta lėčiau.Prašau užregistruoti, kaip gedimą ir jį pašalinti.Dėkoju.
Kretinga, Savanorių 3A-2, E.Brazdauskis.Su Šv.Velykom!
meistro iškvietimą galite užregistruoti tik paskambinę į Balticum Informacijos centrą tel. 8 700 55540 ir suderinti tikslų jums tinkamą laiką.

UAB „Balticum TV“
Kretinga, Savanorių 3A-2, E.Brazdauskis.Su Šv.Velykom!
Skaičiuoja netesybas už sutarties nutraukimą po žmogaus mirties.
Nerekomenduoju.
Dėkoju Balticum pardavimų vadybininkui Tadui Stončiui už ypatingą dėmesį kientui ir profesionalų darbą. Tai atsakingas, rūpestingas, kompetentingas darbuotojas. Susidariusią sudėtingą situaciją išsprendė greitai, kokybiškai ir išmaniai. Buvau maloniai nustebinta.
Rekomenduoju rinktis Balticum komandą.
Zita Staponienė
2021-02-26 12:55:04 IP 28m94im9
Puikus aptarnavimas, puiki paslaugų kokybė.
Esu dėkinga Balticum TV darbuotojams Klaipėdoje, ypač p. Vaidai ir p.Arūnui, kurie pasirūpino, kad TV taptų dar geresnės raiškos ir didesnės apimties.
Malonu, kad rūpinatės savo klientais. Dėkoju.
Zita
tvarke nauja pasta, sake kad adresai liks senieji taciau -nieko neliko pries tai buvo labai gerai, taip kad negerai.man kaip seneliui sakes po tvarkymo.
Greitai ir korektiškai pavyko išspręsti TV paslaugos teikimo sutrikimus su Balticum komanda Vilniuje.
Užsisakiau šiemet XL TV paketą ir džiaugiuosi teikiamos paslaugos kokybe ir aptarnavimu.
Esu patenkintas Balticum komandos darbu. Čia dirba žmonės, išmanantys savo darbą.
Linkiu sėkmės ir toliau būti tokiems!

Mano planas
Markestro (buvęs myPlan)

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, 3 aukštas, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; energetika; interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Tam, kad galėtume padėti Jums išsirinkti tinkamiausią paslaugą, kiekvieną dieną dirbame su elektros energijos, interneto, televizijos ir kitų paslaugų teikėjais. Esame puikiai išsinagrinėję daugiau nei 200 jų turimų pasiūlymų. Tai mums leidžia būti nešališkiems ir padėti išsirinkti pasiūlymą, geriausiai atitinkantį...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%