Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balticum TV

Atsiliepimai apie Balticum TV, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

Kuo toliau, tuo eina vis prastyn balticum internetas Kėdainiuose. Į dieną dingsta bent 2-3 kartus. Paskambinus, sako, kad viskas gerai. Nors akivaizdu, kad tikrai negerai. Visi aplinkui skundžiasi ir yra nusivylę. Susimoki, o dar dažnai ir apmokėjimų nemato. Nerekomenduojam. Tragedija kažkokia.
paskaicius komentarus tai tikrai kad sud imone tikrai kokibes ner nerekomenduociau savo pazistamiems tik nesuprantu vieno ar imones vadovas nemato kad smunka ar jam pofik
Nepatenkinta Balticum teikiamomis paslaugomis. Nuolat atjungia ivairius idomesnius kanalus, nieko nepranese, palikdami prasta kanalu pasirinkima... Kodėl skambinama ir kalbama tik apie nuolaidu suteikima/baigimasi, rekomendacija pratesti sutarti, taciau nieko neuzsimenama apie tai, kad toliau po sutarties baigimo, tv ir internetas bus toliau transliuojamas, taciau uz didesni mokesti - automatiskai paslauga nebus sustabdyta... negi sunku klientui pranesti kas bus poto po sutarties baigimo?!
Kainas skirsto fiziniam ir juridiniam asmenim, jei ant zmogaus tv viena kaina, jei imonei reik saskaitu kita kaina, pabrangsta gerokai tai belieka galvot kaip ten jie dirba
Esu labai nusivyles jusu paslaugom..Kanalu pasirinkimas nevertas savo kainos ka dabar mokame..Kuo toliau tuo atjunginejate idomius kanalus...Visiska pieva...
Esu labai sena kliente ir mane netenkina kad daugiau nieko nematu tik tapine, kada ji baigsit transliuot, pagal sutarti jei nebus atsizvelgta ji pageidavimus9beje ne mano vienos, del tos priezasties jau daugel, nutrauksiu sutari nemokedama jokiu baudu, apie tai konsultavausi su vartotoju teisemis ir dar del to kad pagal sutarties paketa daugelio tv programu nematau, vartotoju teise sake kad tuo atveju netesybu galiu nemoket, tai tapsinas ar klientai
Sonata 2020-03-09 13:22:50
Labai nusivyliau "Balticum" darbu. Kodėl yra neįspėjama prieš baigiantis sutarčiai, kad sutartis eina į pabaigą? Negi klientui įmanoma prisiminti po dviejų metų, kurį mėnesį baigiasi sutartis (tuo labiau, kad esu pasidariusi tiesioginį debetą). O Jie taip elgiasi turbūt dėl to, kad Jiems taip naudinga - pasibaigus sutarčiai, dabar aš jau antrą mėnesį turiu mokėti 15 eurų brangiau. Man asmeniškai 30 eurų yra reikšminga suma.
Tikrai labai pikta dėl tokio Jų darbo. Sąskaitas atsiųsti gali laiku, o pranešimą, kad baigiasi sutartis, sunku (nenaudinga).
Pritariu.Ta pati situacija. Bet labiausiai šokiravo Klaipėdos Akropolyje sėdinti darbuotoja su neaiškiu vyriškiu, sakančiu, kad dirba Balticum, bet taip ir neprisistačiusiu.Privalėjau, girdint dešimčiai žmonių, pasiaiškinti, kodėl nutraukiu sutartį, po to sekė moralas, kad nemoku skaityti elektroninių laiškų, nes jie visada viską praneša. Žodžiu, patyriau viešą pažeminimą.Juokingiausia, kad paslaugų iš karto nenutraukia-tik po 5 darbo dienų... O buvau viena iš pirmųjų klientų.
DEL darbuotuju jokiu pritenziju bet kokibes nebera jeisenas klientas tai tau niekokios akcijos negalioja internetas sud su trugdziais paskambini pasmus viskas gerai uz valandos atciranda tai paska gedimas.nerekomenduociau interneta isigyti kab tvarkoi
Per kiek laiko likuses pinigus praveda smogui, kai atsisako.Manau kai reike metus laukti, ojum turi buti greitai jei nesumoki us paslauga.
Nerekomenduoju. Pats blogiausias internetas.
Sveiki. Ačiū noriu pasakyti visai Jūsų komandai už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą sprendžiant problemą. Už rūpestį, kantrybę sakau Kėdainių padalinio darbuotojui Zenonui! Sėkmės ir dabar svarbiausias linkėjimas NESUSIRGTI!
Esu žiauriai nusivylus, nes pastoviai nerodo kai kurių kanalų, o pinigus ima, kaip ir dabar nerodo visiškai ir kaiptik i darbo pabaiga paskambinus pasakė, kad išvyko meistrai, nors jie jau nedirba.
Klaipėdos, , Balticum" prasta komunikacija, internetinis ryšys neidealus, nevertina savo abonentų-už mažmožį paslaugos, vis prašo sumokėti (sumos nemažos- dešimtimis €). Po Lauros uragano- nesulaukiau pagalbos, nes buvo nupūsta antena.Nelinkėsiu sėkmės, nes šiuo metu jūs jos neverti...Pagarbiai Genovaitė-Margarita.
Istorija apie Jurbarko "Balticum TV, UAB" atstovybės bei specialistų darbą. Žodžiu, pasibaigus planui nieko nepranešę įkalė didesnes sąskaitas, nedavė pasiūlymų kol nepasirodėme atstovybėje. Du mėnesius teko mokėti daugiau nei paprastai be jokios žinios, o nuėjus sakosi neprivalantys pranešti apie pokyčius, kita vertus, marketingo suprantimas darbuotojų žemiau nei prastas. Vėliau, įbrukus nesuprantančiam asmeniui routerį, kurio pasirodo nė nereikia naudoti, nes, visgi, turim savo daug geresnį, "specialistas" atsakė, jog jie duoda savo nemokamai ir pasirodo niekas čia neprivalo naudoti jųjų įrenginio. Atėjęs specialistas nulaužė mano nuosavo laido iš routerio į kompiuterį laikiklį (užsikirtimą) vienoje laido pusėję, o paskui sakįs, jog laidui "ragai" ir kompiuterio interneto plokštė "pjauna grybą", jog neranda interneto. Specialistas kogero tik kabutėse "specialistas".. Standartiškai yra du interneto protokolai - IPv4 bei IPv6. Pas mane buvo paliktas tik IPv4, nes nenaudoju laido taip dažnai, o routeris naudoja IPv6, tad likau "d******s" vietoje su "grybą pjaunančia interneto plokšte", nes negaudo interneto, o pasijungęs IPv6 protokolą bei šiaip netaip pakoregavus stovėjimo būseną sugadinto laido interneto prieiga atsirado. Apibendrinus, specialistai ne tokie jau ir specialistai, suprantama, visi padaro klaidų, bet manau jeigu tave pataiso tas kuris "neišmano nieko", nereikia stovėti su įsižeidusia šypsena bei susuktu veideliu ir išeiti nepatenkintam.
Siaip nerekomenduoju sio interneto tiekejo norint kazkokiu pazangesniu funkciju, kaip routerio konfiguravimas rankiniu budu. Nes cia tie sviesolaidzio planai tarsi zada iranga nemokamai, bet paskambinus del routerio administratoriaus prisijungimo duomenu yra pasakoma jog jie nebus suteikti nes iranga nuomojama.

Jie atlieka kazkokias nuotolines jusu namu tinklo administracijas pagal nutylejima (by default). Norint kazka prasiportforwardint galima jiems rasyti i aptarnavimas@balticum.lt arba tuo technines pagalbos numeriu kalbant per telefona.

Statinis isorinis IP, reikalauja kaip supratau kazkokiu papildomu mokesciu. O kaip palyginimui Telia, statinis IP su abonentu yra nemokamas ir routeri konfiguruotis galima paciam, o jokiu nuotoliniu konfiguraciju pagal nutylejima (by default) ten pridaryta net nebuna.

Cia tiesiog mano penki centai is patirties su dabartiniais interneto tiekejais Lietuvoje.
Dėkojam už profesionalumą ir operatyvumą. Gedimas sėkmingai pašalintas.
Sveiki! Jūs man pasiūlė pratęsti sutartį priežiūra. Turiu jums kovos su klausimų : Kodėl jau mėnesį aš neturiu normalaus interneto ? Mano sutartis su jumis baigiasi Kovas 22, aš ne tik noriu pratęsti, bet būsiu perspėti visus savo draugus, niekada negali naudotis paslaugomis BALTICUM. Jei jums kelių įvaizdį, bent обеспечивайте sutarties sąlygas.
Gedimo pašalinti atvyko puikūs darbuotojai, be galo mandagūs ir paslaugūs. Ačiū.
Baigėsi sutartis įranga nomojomes grazinom viskas veikia pultelis pabraizitas ir dėl to gavome pirkti pultelį.po 2 metu kaip jis gali būti naujas jie to nesupranta.draugavom apie 10 metu išsiskirem negrazei
Irina Penkovskaja
2020-01-01 02:33:06 IP 2g5vcamk
Pirma karta pasipiktinau Balticum televizija. Niekada nebuvo jokiu priekaištu, bet šiandien atsiprašau. Truksta žodžiu. Bežiuredama šventine programa per RTR kanala, viskas nutruko. Ne tik rusiški kanalai neberodami. Moki kas menesi tokius pinigus ir nori geros paslaugos. Bet čia, atsiprašau. Jeigu taip ir toliau tesis, tai teks keisti kabelines tv atstova. Moketi tokius pinigus ir negauti deramai paslaugos.
Gedimas pašalintas, laiku ir kokybiškai.Ačiū
Na, Balticum paslaugomis esame labai nusivylę. Internetas iki gruodžio mėnesio buvo labai geras. Interneto greitis sumažėjo 3kartus nuo lapkričio mėnesio pabaigos (plane standartinis, kokį mes esame pasirašę, interneto namų greitis turi būt 300mb/s, gauname 100mb/s) ir pasirodo, kad Balticum patys, savavališkai, sumažino interneto greitį, pagal jų naujus planus, seniems jų paslaugų vartotojams. Meistras jų, atvažiavęs pasitikrint interneto greitį, pasakė, kad kompiuteriai mūsų yra “seni” (vienas pirkas prieš metus, kitas prieš 2mėnesius) ir, kad jie nieko pakeist negali. Bruka savo “labai gerus” produktus, nes mūsų esama interneto skleidėjo (routerio) įranga yra per sena (1 metai jam). Na, manau, kad šie metai Balticum’e yra paskutiniai.
Paslaugomis ir atliktais darbais esu patenkinta. Aciu jums ir linkiu jums graziu artejanciu svenciu.
Interneto sutrikimus pašalino greitai ir kokybiškai, bendravimas mandagus. Malonu bendrauti su tokiais darbuotojais. Ačiū ir sėkmės jiems.
Ačiū, kad domitės. Tai nebuvo kokio nors gedimo šalinimas, o paslauga - CI modulio įjungimas ir kanalų, , surikiavimas". Atvykęs darbuotojas viską atliko tinkamai. Be to dar keletą minučių maloniai pabendravome.
Interneto greitis apgailėtinas, dažnai dingsta. Už tokią paslaugą ne aš, o jie man turėtų sumokėt. Kiek laiko ir nervų suėsta dirbant. Laukiu nesulaukiu, kada baigsis sutartis. Gėda !
Mandagiai, greitai ir profesionaliai pasalino gedimus. Aciu.
Laba diena.Nuosirdus ACIU Jusu darbuotojui Ignui Petreikiui uz atliktas paslaugas. Darbuotojas atvyko tiksliai tuo laiku, kuri buvau pasirinkusi, darbus atliko greitai ir kokybiskai, atsake i visus mane dominusius klausimus.Super! Linkiu siam jaunam, maloniam zmogui dideles sekmes darbe ir gyvenime.Pagarbiai, Audrone.
Albertas Adašiūnas
2019-10-14 15:04:35 IP 2g5vhuba
Aciu labai uz jusu paslaugas.Visos paslaugos atliktos greitai, mandagiai.Labai aciu jusu darbuotojui Z.Stankaiciui ir taip pat.darbuotojui priimanciui gedimo uzsakyma, kuris suprato mano beda ir issprende, kad butu padaryta kuo greiciau.NUOSIRDUS ACIU. SEKMES!!! KLAIPEDA
Puikiai, vertinu 10 balų.
Bendravimas su ju pagalba tikrai noretusi tobulinimo.
Labai nervinasi jei ko as nesuprantu. Sunku darbuotojams tvardytis aiskinant klientui telefonu.
Pasenusi balticum ir atsilikusi, laikosi ant senos kartos, pajamos tik smunka kas met.

Geriau pasamdytu call centra su jaunais energingais darbuotojais.

Nelabai buvo malonu siandien sneketi.

Nutariau pajungti tevams Telia.
Ačiū už televizoriaus suderinimą.Negaliu prisijungti prie, , Mano balticum, , svetainės. Gal galit padėt?
puikus aptarnavimas
Interneto pastoviai nėra.. Išmanioji lagina.. Totaus šlamštas už tokius pinigus!
Norėčiau padėkoti meistrui Žygimantui Puščiui, kuris mums pajungė internetą. Labai malonus ir paslaugus. Jei visur būtų tokie atsidavę savo darbui ir malonūs žmonės būtų šaunu. Sėkmės jums
Labai nuvylė ši paslaugas teikianti įmonė, negali suprasti už ką jiems moki ir dėl ko moki.... Vieną kartą vienas TV paketas priklauso, paskui staiga nebepriklausomo. Nori kažko dar, dar mokėk ir t.t. Su HD kanalais mistika. Ir galų gale toks jausmas, kad jiems klientas nelabai rūpi....
užsisakęs skaitmeninę pagal sutartį, nuėmė Travel, vadinas, už ką sumokėti pinigai?Norint žiūrėt, reikia papildomai užsisakyt paketą (5.95 €).Skambinu, sako"čia viskas jūsų labui, matysit HD".Turėjau kitam mieste irgi paprastą skaitmeninę, mačiau visus HD, ir ta pati kaina, ir be jokių papildomų paketų.Išeina, nuėmė mėgstamiausią kanalą.nori žiūrėt - damokėk.Grynas aferizmas
Esu dėkinga.darbuotojas mandagus, gerai atliko savo darbą.
Persikėlus į naują butą reikėjo prijungti kabelinę ir internetą, Du jauni vyrukai dirbo ilgai, nes tikrai buvo sudėtinga pravesti kabelį, bet viską padarė puikiai ir gana greitai. Esu dėkinga.
Ačiū už malonu aptarnavimą Raimondai Jankauskienei.
Grazina Sungailiene
2019-06-11 10:02:50 IP 2g5vic3b
Labas rytas.Esu patenkinta meistro darbu.Labai greitai ir kokybiskai atliko darba..
Laba diena. Aptarnavimas operatyvus, kokybiškas, mandagus. Dėkoju.
Gerbiami Rekvizitai.lt lankytojai,

Dėkojame, kad dalinatės savo nuomonėmis, patirtimis ir atsiliepimais. Esame Jums dėkingi už šią mums itin vertingą informaciją.

Atidžiai sekame šioje svetainėje Jūsų paliekamus atsiliepimus bei nuomones ir pagal galimybes juos analizuojame. Tačiau mūsų bendrovė neadministruoja šios svetainės atsiliepimų skilties ir atsakymų į juos nesiunčia.

Kad galėtume išsiaiškinti kylančias problemas, padėti jas spręsti ir išvengti pasikartojimo ateityje, maloniai kviečiame Jus savo atsiliepimus, nuomones ir kylančius klausimus pateikti susisiekus su mumis tel. 8 700 55540, el.paštu info@balticum.lt arba palikti savo atsiliepimą mūsų svetainėje www.balticum.lt/kontaktai/.

Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, suteikusiam mums galimybę mokytis, augti ir tobulėti.

UAB „Balticum TV“
Naudojuosi BalticumTV nuo 2013 metų. Šiais metais baigiasi sutartis ir teks atsisveikinti, nes paslaugų kokybė per pastaruosius metus pramušė dugną ir toliau ryžtingai sminga į duobę. Daugelis kaimynų taip pat nusivylę. Buvo ganėtinai nebloga kontora. Gaila senojo BalticumTV.
Sveiki dingo internetas 2019/04/26 vienu žodžiu paskambinau sako gedimas bet sakau jai gedimas galėjot pranešt tai padėjo ragelį dingo žmogus ha įdomu dar liko man 2 mėn ne naudosiu balticum nes pisa protą nes jau ne pirmas kartas kaip dingsta interneto aš tvarkau dokumentus uzpiso
perejau is skaitmenines tv i ismaniaja ir likau labai nusivyles, vaizdas strigcioja ir stabdo, kazkaip nestabiliai transliacija rodo, lyg butu mazai kadru per sekunde arba vaizdas 0.5 sekundes atsiliektu nuo garso, smulkena bet po kurio laiko ta pradedi pastebeti ir tas ziauriai uzknisa, nera komforto ziureti, kvieciau meistrus pakeite priedeli ir interneto kabeli ir vistiek tas pats. pirmiausiai siule routeri miktrotic pasikeisti kuris ir taip naujas pries metus pakeistas, kai ta pasakiau tai veliau man pareiske kad gal su tv problema arba hdmi kabeliu, pajungem ant kitu tv ir kabelio ir vistiek tas pats, galiausiai meistras pareiske kad taip turi buti ir nieko neina daugiau padaryti. pas kaimyna telia televizija kuo puikiausiai veikia svariai rodo, niekur daugiau taip nera tik balticum televizijose. pas jusu kazkokie prasti priedeliai nes ne pirma karta sita problema girdziu ir jus nieko nedarot, paliekat savo klientus didziuliam diskomforte, kai pasibaigs sutartis eisiu kitur, nors internetas geras bet po 14 metu atrodo mums teks atsisveikinti.
Laba diena, suteikta paslauga buvo nekokybiška, nes tie patys vaizdo sutrikimai, t.y. trūkčiojimai, būtent žiūrint TV3 HD kanalą, liko (kituose kanaluose minėtos problemos nėra). Atvažiavęs darbuotojas lyg ir pašalino sutrikimą, pakeisdamas kabelio antgalį į kitokį, tačiau matyt ne tokio remonto reikėjo. Jam išvykus televizorius buvo žiūrimas ilgesnį laiką ir tas pats sutrikimas ir toliau kartojosi per minėtą TV3 HD kanalą. Neaišku ką dabar reikės daryti ir už ką reikės mokėti 10 Eur pagal išrašytą atliktų darbų aktą?

Galina
Laba diena, suteikta paslauga buvo atlikta greitai ir kol kas kokybiškai. Atvažiavę darbuotojai buvo maloniai bendraujantys ir išmanantys savo darbą, kaip, beje ir vadybininkė Eglutė. Ačiū Jiems. O kaip bus toliau, pamatysim.

Pagarbiai, Stase

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Baltarusijos URM vadovas: Minskas pasirengęs "konstruktyviam dialogui" dėl rinkimų 08-14 12:50
Baltarusijos užsienio reikalų ministras Vladzimiras Makėjus pareiškė, kad Minskas pasiruošęs "konstruktyvioms ir objektyvioms" deryboms su užsienio šalimis dėl ginčijamų prezidento rinkimų ir po...
Prabilo S. Cichanouskaja: ragina merus organizuoti taikius mitingus
Prabilo S. Cichanouskaja: ragina merus organizuoti taikius mitingus 08-14 12:39
Opozicijos kandidatė rinkimuose Sviatlana Cichanouskaja kreipėsi į baltarusius. "Youtube" platformoje patalpintame vaizdo įraše ji ragina nutraukti smurtą, o merus savaitgalį organizuoti taikius...
Ieško rangovų tvarkyti kelius šalia "Rail Balticos"
Ieško rangovų tvarkyti kelius šalia "Rail Balticos" 08-14 12:35
Valstybės valdoma AB "Lietuvos geležinkeliai" toliau rengiasi europinės vėžės geležinkelio "Rail Baltica" ruožo nuo Kauno per Panevėžį iki Latvijos sienos statybai. Bendrovė ieško rangovų, kurie...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Cisco 42,72 -11,19%