Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

Edmundas 2021-04-02 12:00:24
Sveiki, kovo 31 Jūsų meistras Bronius prie televizoriaus prijungė pultelį, kad matyčiau skaitmeninę televiziją.Vakar pastebėjau, kad atsirado pašalinis ūžesys, kurio nebuvo žiūrint analoginę televiziją.Prašau atsiųsti meistrą.
Prieš kokias 3-4 savaites pastebėjau, kad sulėtėjo kompiuterio veiksmas:visi veiksmai vyksta lėčiau.Prašau užregistruoti, kaip gedimą ir jį pašalinti.Dėkoju.
Kretinga, Savanorių 3A-2, E.Brazdauskis.Su Šv.Velykom!
meistro iškvietimą galite užregistruoti tik paskambinę į Balticum Informacijos centrą tel. 8 700 55540 ir suderinti tikslų jums tinkamą laiką.

UAB „Balticum TV“
Kretinga, Savanorių 3A-2, E.Brazdauskis.Su Šv.Velykom!
Skaičiuoja netesybas už sutarties nutraukimą po žmogaus mirties.
Nerekomenduoju.
Dėkoju Balticum pardavimų vadybininkui Tadui Stončiui už ypatingą dėmesį kientui ir profesionalų darbą. Tai atsakingas, rūpestingas, kompetentingas darbuotojas. Susidariusią sudėtingą situaciją išsprendė greitai, kokybiškai ir išmaniai. Buvau maloniai nustebinta.
Rekomenduoju rinktis Balticum komandą.
Zita Staponienė
2021-02-26 12:55:04 IP 28m94im9
Puikus aptarnavimas, puiki paslaugų kokybė.
Esu dėkinga Balticum TV darbuotojams Klaipėdoje, ypač p. Vaidai ir p.Arūnui, kurie pasirūpino, kad TV taptų dar geresnės raiškos ir didesnės apimties.
Malonu, kad rūpinatės savo klientais. Dėkoju.
Zita
tvarke nauja pasta, sake kad adresai liks senieji taciau -nieko neliko pries tai buvo labai gerai, taip kad negerai.man kaip seneliui sakes po tvarkymo.
Greitai ir korektiškai pavyko išspręsti TV paslaugos teikimo sutrikimus su Balticum komanda Vilniuje.
Užsisakiau šiemet XL TV paketą ir džiaugiuosi teikiamos paslaugos kokybe ir aptarnavimu.
Esu patenkintas Balticum komandos darbu. Čia dirba žmonės, išmanantys savo darbą.
Linkiu sėkmės ir toliau būti tokiems!
Klaipėda
Telefonu profesionaliai suteikta konsultacija (Wi-fi pririšimas). Laiku atvyko meistras sutvarkė interneto kabelio laidus.
Buvau maloniai nustebinta.
DĖKINGA UŽ GREITĄ IR KOKYBIŠKĄ PROBLEMOS IŠSPRENDIMĄ.. ESU MALONIAI NUSTEBINTA, KAD BUVO GREITAI SUREAGUOTA Į NUSISKUNDIMUS IR PROBLEMA IŠSPRĘSTA JAU SEKANČIĄ DIENĄ.
SĖKMĖS DARBUOSE VISAI JŪSŲ KOMANDAI!!!
Kėdainiuose internetas apgailėtinas, televizija stringa.
Kartą per savaitę vis tiek būna diena, kai dingsta internetas ir po kelis kartus. Televizijos striginėjimą toleruoju, tai nėra didžiausia būtinybė, bet šiuo metu, kai tenka dirbti iš namų- ypač nervina ir gaišta mano brangų laiką dinginėjantis internetas. Nerekomenduoju naudotis Jūsų paslaugomis, jos nėra patikimos, niekada negali žinot kada dings internetas, o dirbant iš namų tai labai svarbu!!
Daviau užklausą į daugiabutį Klaipėdos centre įsivesti šviesolaidini balticum
tai man 2 MENESIUS žadėjo įvesti bet taip ir neįvedė po 6 telefono skambuciu ilgu pazadu ir lialialia del ieskomu techniniu galimybiu pasirinkau kita tiekeją TELIA po uzsakymo pateikimo jau sekancia diena atvyko įvesti !!
Nu tikrai BALTICUM eikit jus n.... !!!!!!!!
Super balticum rekomenduoju visiems labai greitai sutvarko teknikai sutrikimus ir interneto greitis superinis nes naudoju šviesolaidini o ir televizije nestigineje nei kas nežinau kas ce jums negerai su balticum man visas gerai
Kėdainiuose kuo toliau, tuo prastyn Balticum internetas. Kažkada buvo viskas gerai, o dabar labai dažnai dinginėja internetas. Antra diena kaip dingęs internetas. Tik šiandien pastebėjo, kad gedimas. Ir aišku vis dar nesutvarkyta. Ir taip labai dažnai. Nerekomenduojam.
Geranoriški Baltikum TV darbuotojai ir puikios paslaugos. Užsisakiau šiemet XL TV paketą ir džiaugiuosi teikiama paslaugos Vilniuje kokybe ir aptarnavimu.
Sergej 2021-01-02 16:37:46
Laiškas buvo parašytas į „Balticum TV“ Klaipėdoje::
<<Turėdamas gerų ketinimų, manau, kad būtina jus informuoti. Asmuo, užsakęs paslaugą, mirė ir šiuo metu bute niekas negyvena. Asmeniškai aš su jumis nesu pasirašęs jokių sutarčių ir neturiu galimybės naudotis paslaugomis, nes negyvenu Lietuvoje. Dar kartą pranešu jums, kad asmuo, užsakęs paslaugą, mirė, ir aš nusiunčiau patvirtinantį dokumentą. Manau, kad yra absurdiška mokėti už tai, ko neužsakiau ir neturiu galimybės naudoti. Ar jus taip nemanote? Jus turite nutraukti sutarti mirus užsakovui.
O aksesuaro (prietaisas) gražinimas - reikia iškviesti policiją, surasti žmonių, kurie sulaužys ir pakeis spyną, ir su taksi pristatys aksesuarą į klientų aptarnavimo skyrių iki sausio 10d. Tai pokštas? Kas man grąžins šiuos pinigus. Kartoju, aš GYVENU VOKIETIJOJE. Karantinas Vokietijoje yra kaip ir Lietuvoje. Ir tik po karantino aš būsiu Lietuvoje. Dabar butas yra konservuojamas.>>
Nėra atsakymo. Jie reikalauja visos sumos už porą metų. Už ką ir kodėl? Asmuo turėjo paslauga tik kelius mėnesius.
Ačiū už jūsų žinutę. Su artimųjų netektimi pasitaiko įtemptų situacijų. Suprantame Jūsų pasipiktinimą. Artimiausiu metu mūsų darbuotas dar kartą susisieks su Jumis ir išsiaiškins situaciją. Atsiprašome už nepatogumus
Laiškas buvo parašytas į „Balticum TV“ Klaipėdoje::
Turime skaitmenine televizija 2 sav., sugedo pultelis ir jokiu aternatyvu ir jokio pasiulymo. Aptarnavimas paskambinus nekompetetingas. Pultelis sugedo po dvieju savaiciu naudojimo. Tokios nekokybiskos irangos tikrai reikia paieskoti. Garantija teikia tik priedeliui, o pulteli matyt keisti turesite i nauja kas dvi savaites. Jei yra galimybe siulau pagalvoti gerai ar vera ju paslaugas rinktis.
GEDIMAS LAUKININKŲ 22-46 BUVO SKLANDŽIAI IR GREITAI PAŠALINTAS. AČIŪ MEISTRUI
Kur dingo Eurosport kanalas iš analoginio tv.Skaitmeninius imkit patys.
Viena sako, kita daro. Klientų nebrangina. Sovietinio tipo įstaigėlė. Niekada nebesinaudosiu.
Klientų aptarnavimas prasčiausias su kuriuo esu susidūręs. Nerekomenduoju pradėti bendradarbiavimo užsisakant paslaugas, nes nežinia kokių sąskaitų sulauksite ir už ką. Mokesčiai reikalaujami be pagrindo ir nepagrįstai, išrašant mistines sąskaitas po 10 ir daugiau metų nebegalint klientui pateikti įrodymu, kad už viską buvo atsiskaitytą.
Atėjo meistras ir viską sutaisė. Labai paslaugus jaunas žmogus Ačiū !
Petras 2020-09-08 08:08:58
Buvau 11metu klientas KLP, bet kantrybė išseko nutraukiau sutarti einant 6mėn tv tiek interneta. Paskutiniu metu teko tik rupintis balticum kelemom problemom. Paskambinus jie problemu nemato pas jos viskas ok. Atrodo kažkos nepramušamas kiaušinis. Paslaugos neatitinka įkainiu. NEREKOMENDOJU. NEBENT JUMS NEGAILA SAVO LAIKO IR NERVU.
Viskas ok yra ka zinau reik paskambinu meistrui ir sutvarko nenorekit kad viskas kai laikrodis aitu visko juk buna juk meistrai nestovi atsistoje prie irangos trukdziu turi visi tiekejai siaip sauni yra komanda Balticum
Buvau Balticum kliente 2011-2014m. 2014m sutartį nutraukiau, atsiskaičiau pagal pateiktą sąskaitą už suteiktas paslaugas, atsisveikinom ir gyvenau ramiai iki 2020 m 08 m, kol negavau laiško kad esu jiems skolinga! ir laiške teigiama kad esu piktibiškai nemoki, kad jau daug kartų buvau raginta sumokėtįi netesybas bet nesumoku matai..O tiesa yra tokia, - kad nei karto nebuvau gavusi jokio pranešimo, laiško ir pnš., nor savo el.paštu naudojuosi nuolat ir jis nesikečia jau daug metų.
Kreipiausi į Balticum su prašymu pateikti man 2014 m neva išrašytą ir man pateiktą sąskaitą faktūrą už netesybas, jie tolios sąskaitos pateikti negali. Tiesiog "negalime". Tai akivaizdu kad ir nebuvo tos sąskaitos man išrašyta, o praėjus beveik 6 metams atsibudo ir reikalauja apmokėti. Jau perdavė Anstoliams. Jau rašau į Vartuotojų teisių apsaugos tarnybą. NEREKOMENDUOJU.
Gerbiami Rekvizitai.lt lankytojai,

Dėkojame, kad pasidalinate savo nuomonėmis, patirtimis ir atsiliepimais. Esame Jums dėkingi už šią mums itin vertingą informaciją.

Atidžiai sekame šioje svetainėje Jūsų paliekamus atsiliepimus bei nuomones ir pagal galimybes juos analizuojame. Tačiau mūsų bendrovė neadministruoja šios svetainės atsiliepimų skilties ir atsakymų į juos nesiunčia.

Kad galėtume išsiaiškinti kylančias problemas, padėti jas spręsti ir išvengti pasikartojimo ateityje, maloniai kviečiame Jus savo atsiliepimus, nuomones ir kylančius klausimus pateikti susisiekus su mumis tel. 8 700 55540, el.paštu info@balticum.lt arba palikti savo atsiliepimą šioje skiltyje.

Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, suteikusiam mums galimybę mokytis, augti ir tobulėti.

UAB „Balticum TV“
Labai esu patenkinta Balticum darbu ir koky be nuostabus zmones visada greit reguoja iesko sprendimu puikus zmones esu kliente Lapkrity bus2 metai ir tikrai nenusivyliau pratesiu sutarti ir toliau Internet televizija kokybe geri Siauliecei meistrai labai nuostabus zmones ismanantys savo darba linkiu sekmes ir toliau buti tokiem esu labai patenkinta
Labai blogi atsiliepimai apie balticum televizijos kokybe Klaipedoje, mes vargstam jau apie 5 men., paskambinus pasako, kad viskas gerai, internetu taip pat nusivylem, pasikeitem i kita.Tikrai nerekomenduociau niekam draugauuti su sia bendrove.
Kuo toliau, tuo eina vis prastyn balticum internetas Kėdainiuose. Į dieną dingsta bent 2-3 kartus. Paskambinus, sako, kad viskas gerai. Nors akivaizdu, kad tikrai negerai. Visi aplinkui skundžiasi ir yra nusivylę. Susimoki, o dar dažnai ir apmokėjimų nemato. Nerekomenduojam. Tragedija kažkokia.
paskaicius komentarus tai tikrai kad sud imone tikrai kokibes ner nerekomenduociau savo pazistamiems tik nesuprantu vieno ar imones vadovas nemato kad smunka ar jam pofik
Nepatenkinta Balticum teikiamomis paslaugomis. Nuolat atjungia ivairius idomesnius kanalus, nieko nepranese, palikdami prasta kanalu pasirinkima... Kodėl skambinama ir kalbama tik apie nuolaidu suteikima/baigimasi, rekomendacija pratesti sutarti, taciau nieko neuzsimenama apie tai, kad toliau po sutarties baigimo, tv ir internetas bus toliau transliuojamas, taciau uz didesni mokesti - automatiskai paslauga nebus sustabdyta... negi sunku klientui pranesti kas bus poto po sutarties baigimo?!
Kainas skirsto fiziniam ir juridiniam asmenim, jei ant zmogaus tv viena kaina, jei imonei reik saskaitu kita kaina, pabrangsta gerokai tai belieka galvot kaip ten jie dirba
Esu labai nusivyles jusu paslaugom..Kanalu pasirinkimas nevertas savo kainos ka dabar mokame..Kuo toliau tuo atjunginejate idomius kanalus...Visiska pieva...
Esu labai sena kliente ir mane netenkina kad daugiau nieko nematu tik tapine, kada ji baigsit transliuot, pagal sutarti jei nebus atsizvelgta ji pageidavimus9beje ne mano vienos, del tos priezasties jau daugel, nutrauksiu sutari nemokedama jokiu baudu, apie tai konsultavausi su vartotoju teisemis ir dar del to kad pagal sutarties paketa daugelio tv programu nematau, vartotoju teise sake kad tuo atveju netesybu galiu nemoket, tai tapsinas ar klientai
Sonata 2020-03-09 13:22:50
Labai nusivyliau "Balticum" darbu. Kodėl yra neįspėjama prieš baigiantis sutarčiai, kad sutartis eina į pabaigą? Negi klientui įmanoma prisiminti po dviejų metų, kurį mėnesį baigiasi sutartis (tuo labiau, kad esu pasidariusi tiesioginį debetą). O Jie taip elgiasi turbūt dėl to, kad Jiems taip naudinga - pasibaigus sutarčiai, dabar aš jau antrą mėnesį turiu mokėti 15 eurų brangiau. Man asmeniškai 30 eurų yra reikšminga suma.
Tikrai labai pikta dėl tokio Jų darbo. Sąskaitas atsiųsti gali laiku, o pranešimą, kad baigiasi sutartis, sunku (nenaudinga).
Pritariu.Ta pati situacija. Bet labiausiai šokiravo Klaipėdos Akropolyje sėdinti darbuotoja su neaiškiu vyriškiu, sakančiu, kad dirba Balticum, bet taip ir neprisistačiusiu.Privalėjau, girdint dešimčiai žmonių, pasiaiškinti, kodėl nutraukiu sutartį, po to sekė moralas, kad nemoku skaityti elektroninių laiškų, nes jie visada viską praneša. Žodžiu, patyriau viešą pažeminimą.Juokingiausia, kad paslaugų iš karto nenutraukia-tik po 5 darbo dienų... O buvau viena iš pirmųjų klientų.
DEL darbuotuju jokiu pritenziju bet kokibes nebera jeisenas klientas tai tau niekokios akcijos negalioja internetas sud su trugdziais paskambini pasmus viskas gerai uz valandos atciranda tai paska gedimas.nerekomenduociau interneta isigyti kab tvarkoi
Per kiek laiko likuses pinigus praveda smogui, kai atsisako.Manau kai reike metus laukti, ojum turi buti greitai jei nesumoki us paslauga.
Nerekomenduoju. Pats blogiausias internetas.
Sveiki. Ačiū noriu pasakyti visai Jūsų komandai už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą sprendžiant problemą. Už rūpestį, kantrybę sakau Kėdainių padalinio darbuotojui Zenonui! Sėkmės ir dabar svarbiausias linkėjimas NESUSIRGTI!
Esu žiauriai nusivylus, nes pastoviai nerodo kai kurių kanalų, o pinigus ima, kaip ir dabar nerodo visiškai ir kaiptik i darbo pabaiga paskambinus pasakė, kad išvyko meistrai, nors jie jau nedirba.
Klaipėdos, , Balticum" prasta komunikacija, internetinis ryšys neidealus, nevertina savo abonentų-už mažmožį paslaugos, vis prašo sumokėti (sumos nemažos- dešimtimis €). Po Lauros uragano- nesulaukiau pagalbos, nes buvo nupūsta antena.Nelinkėsiu sėkmės, nes šiuo metu jūs jos neverti...Pagarbiai Genovaitė-Margarita.
Istorija apie Jurbarko "Balticum TV, UAB" atstovybės bei specialistų darbą. Žodžiu, pasibaigus planui nieko nepranešę įkalė didesnes sąskaitas, nedavė pasiūlymų kol nepasirodėme atstovybėje. Du mėnesius teko mokėti daugiau nei paprastai be jokios žinios, o nuėjus sakosi neprivalantys pranešti apie pokyčius, kita vertus, marketingo suprantimas darbuotojų žemiau nei prastas. Vėliau, įbrukus nesuprantančiam asmeniui routerį, kurio pasirodo nė nereikia naudoti, nes, visgi, turim savo daug geresnį, "specialistas" atsakė, jog jie duoda savo nemokamai ir pasirodo niekas čia neprivalo naudoti jųjų įrenginio. Atėjęs specialistas nulaužė mano nuosavo laido iš routerio į kompiuterį laikiklį (užsikirtimą) vienoje laido pusėję, o paskui sakįs, jog laidui "ragai" ir kompiuterio interneto plokštė "pjauna grybą", jog neranda interneto. Specialistas kogero tik kabutėse "specialistas".. Standartiškai yra du interneto protokolai - IPv4 bei IPv6. Pas mane buvo paliktas tik IPv4, nes nenaudoju laido taip dažnai, o routeris naudoja IPv6, tad likau "d******s" vietoje su "grybą pjaunančia interneto plokšte", nes negaudo interneto, o pasijungęs IPv6 protokolą bei šiaip netaip pakoregavus stovėjimo būseną sugadinto laido interneto prieiga atsirado. Apibendrinus, specialistai ne tokie jau ir specialistai, suprantama, visi padaro klaidų, bet manau jeigu tave pataiso tas kuris "neišmano nieko", nereikia stovėti su įsižeidusia šypsena bei susuktu veideliu ir išeiti nepatenkintam.
Siaip nerekomenduoju sio interneto tiekejo norint kazkokiu pazangesniu funkciju, kaip routerio konfiguravimas rankiniu budu. Nes cia tie sviesolaidzio planai tarsi zada iranga nemokamai, bet paskambinus del routerio administratoriaus prisijungimo duomenu yra pasakoma jog jie nebus suteikti nes iranga nuomojama.

Jie atlieka kazkokias nuotolines jusu namu tinklo administracijas pagal nutylejima (by default). Norint kazka prasiportforwardint galima jiems rasyti i aptarnavimas@balticum.lt arba tuo technines pagalbos numeriu kalbant per telefona.

Statinis isorinis IP, reikalauja kaip supratau kazkokiu papildomu mokesciu. O kaip palyginimui Telia, statinis IP su abonentu yra nemokamas ir routeri konfiguruotis galima paciam, o jokiu nuotoliniu konfiguraciju pagal nutylejima (by default) ten pridaryta net nebuna.

Cia tiesiog mano penki centai is patirties su dabartiniais interneto tiekejais Lietuvoje.
Dėkojam už profesionalumą ir operatyvumą. Gedimas sėkmingai pašalintas.
Sveiki! Jūs man pasiūlė pratęsti sutartį priežiūra. Turiu jums kovos su klausimų : Kodėl jau mėnesį aš neturiu normalaus interneto ? Mano sutartis su jumis baigiasi Kovas 22, aš ne tik noriu pratęsti, bet būsiu perspėti visus savo draugus, niekada negali naudotis paslaugomis BALTICUM. Jei jums kelių įvaizdį, bent обеспечивайте sutarties sąlygas.
Gedimo pašalinti atvyko puikūs darbuotojai, be galo mandagūs ir paslaugūs. Ačiū.
Baigėsi sutartis įranga nomojomes grazinom viskas veikia pultelis pabraizitas ir dėl to gavome pirkti pultelį.po 2 metu kaip jis gali būti naujas jie to nesupranta.draugavom apie 10 metu išsiskirem negrazei
Irina Penkovskaja
2020-01-01 02:33:06 IP 2g5vcamk
Pirma karta pasipiktinau Balticum televizija. Niekada nebuvo jokiu priekaištu, bet šiandien atsiprašau. Truksta žodžiu. Bežiuredama šventine programa per RTR kanala, viskas nutruko. Ne tik rusiški kanalai neberodami. Moki kas menesi tokius pinigus ir nori geros paslaugos. Bet čia, atsiprašau. Jeigu taip ir toliau tesis, tai teks keisti kabelines tv atstova. Moketi tokius pinigus ir negauti deramai paslaugos.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

W. Buiteris. Ar bitkoinas tinka verslui?
W. Buiteris. Ar bitkoinas tinka verslui? 04-10 17:12
Savo komentare "Financial Times" ekonomistė Dambisa Moyo aiškino, kodėl verslo lyderiai turėtų investuoti į bitkoiną. Trys pagrindiniai jos argumentai: bitkoinas suteikia galimybę sumažinti įmonės...
Klaipėdos uoste sekmadienį gali prasidėti bangolaužių rekonstrukcija
Klaipėdos uoste sekmadienį gali prasidėti bangolaužių rekonstrukcija 04-10 16:21
Jei leis oro sąlygos, sekmadienį Klaipėdos jūrų uoste žadama pradėti bangolaužių rekonstravimo darbus. Pirmiausiai bus tvarkomas pietinis bangolaužis.
"Boeing 737 Max” turi naujų problemų
"Boeing 737 Max” turi naujų problemų 04-10 15:10
Penktadienį JAV aviacijos bendrovė "Boeing" dėl galimos elektros sistemos problemos rekomendavo 16 savo klientų sustabdyti lėktuvų "737 Max" eksploatavimą.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%