Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balticum TV

Atsiliepimai apie Balticum TV, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

Aciu labai uz jusu paslaugas.Visos paslaugos atliktos greitai, mandagiai.Labai aciu jusu darbuotojui Z.Stankaiciui ir taip pat.darbuotojui priimanciui gedimo uzsakyma, kuris suprato mano beda ir issprende, kad butu padaryta kuo greiciau.NUOSIRDUS ACIU. SEKMES!!! KLAIPEDA
Puikiai, vertinu 10 balų.
Bendravimas su ju pagalba tikrai noretusi tobulinimo.
Labai nervinasi jei ko as nesuprantu. Sunku darbuotojams tvardytis aiskinant klientui telefonu.
Pasenusi balticum ir atsilikusi, laikosi ant senos kartos, pajamos tik smunka kas met.

Geriau pasamdytu call centra su jaunais energingais darbuotojais.

Nelabai buvo malonu siandien sneketi.

Nutariau pajungti tevams Telia.
Ačiū už televizoriaus suderinimą.Negaliu prisijungti prie, , Mano balticum, , svetainės. Gal galit padėt?
puikus aptarnavimas
Interneto pastoviai nėra.. Išmanioji lagina.. Totaus šlamštas už tokius pinigus!
Norėčiau padėkoti meistrui Žygimantui Puščiui, kuris mums pajungė internetą. Labai malonus ir paslaugus. Jei visur būtų tokie atsidavę savo darbui ir malonūs žmonės būtų šaunu. Sėkmės jums
Labai nuvylė ši paslaugas teikianti įmonė, negali suprasti už ką jiems moki ir dėl ko moki.... Vieną kartą vienas TV paketas priklauso, paskui staiga nebepriklausomo. Nori kažko dar, dar mokėk ir t.t. Su HD kanalais mistika. Ir galų gale toks jausmas, kad jiems klientas nelabai rūpi....
užsisakęs skaitmeninę pagal sutartį, nuėmė Travel, vadinas, už ką sumokėti pinigai?Norint žiūrėt, reikia papildomai užsisakyt paketą (5.95 €).Skambinu, sako"čia viskas jūsų labui, matysit HD".Turėjau kitam mieste irgi paprastą skaitmeninę, mačiau visus HD, ir ta pati kaina, ir be jokių papildomų paketų.Išeina, nuėmė mėgstamiausią kanalą.nori žiūrėt - damokėk.Grynas aferizmas
Esu dėkinga.darbuotojas mandagus, gerai atliko savo darbą.
Persikėlus į naują butą reikėjo prijungti kabelinę ir internetą, Du jauni vyrukai dirbo ilgai, nes tikrai buvo sudėtinga pravesti kabelį, bet viską padarė puikiai ir gana greitai. Esu dėkinga.
Ačiū už malonu aptarnavimą Raimondai Jankauskienei.
Grazina Sungailiene
2019-06-11 10:02:50 IP 2g5vic3b
Labas rytas.Esu patenkinta meistro darbu.Labai greitai ir kokybiskai atliko darba..
Laba diena. Aptarnavimas operatyvus, kokybiškas, mandagus. Dėkoju.
Gerbiami Rekvizitai.lt lankytojai,

Dėkojame, kad dalinatės savo nuomonėmis, patirtimis ir atsiliepimais. Esame Jums dėkingi už šią mums itin vertingą informaciją.

Atidžiai sekame šioje svetainėje Jūsų paliekamus atsiliepimus bei nuomones ir pagal galimybes juos analizuojame. Tačiau mūsų bendrovė neadministruoja šios svetainės atsiliepimų skilties ir atsakymų į juos nesiunčia.

Kad galėtume išsiaiškinti kylančias problemas, padėti jas spręsti ir išvengti pasikartojimo ateityje, maloniai kviečiame Jus savo atsiliepimus, nuomones ir kylančius klausimus pateikti susisiekus su mumis tel. 8 700 55540, el.paštu info@balticum.lt arba palikti savo atsiliepimą mūsų svetainėje www.balticum.lt/kontaktai/.

Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, suteikusiam mums galimybę mokytis, augti ir tobulėti.

UAB „Balticum TV“
Naudojuosi BalticumTV nuo 2013 metų. Šiais metais baigiasi sutartis ir teks atsisveikinti, nes paslaugų kokybė per pastaruosius metus pramušė dugną ir toliau ryžtingai sminga į duobę. Daugelis kaimynų taip pat nusivylę. Buvo ganėtinai nebloga kontora. Gaila senojo BalticumTV.
Sveiki dingo internetas 2019/04/26 vienu žodžiu paskambinau sako gedimas bet sakau jai gedimas galėjot pranešt tai padėjo ragelį dingo žmogus ha įdomu dar liko man 2 mėn ne naudosiu balticum nes pisa protą nes jau ne pirmas kartas kaip dingsta interneto aš tvarkau dokumentus uzpiso
perejau is skaitmenines tv i ismaniaja ir likau labai nusivyles, vaizdas strigcioja ir stabdo, kazkaip nestabiliai transliacija rodo, lyg butu mazai kadru per sekunde arba vaizdas 0.5 sekundes atsiliektu nuo garso, smulkena bet po kurio laiko ta pradedi pastebeti ir tas ziauriai uzknisa, nera komforto ziureti, kvieciau meistrus pakeite priedeli ir interneto kabeli ir vistiek tas pats. pirmiausiai siule routeri miktrotic pasikeisti kuris ir taip naujas pries metus pakeistas, kai ta pasakiau tai veliau man pareiske kad gal su tv problema arba hdmi kabeliu, pajungem ant kitu tv ir kabelio ir vistiek tas pats, galiausiai meistras pareiske kad taip turi buti ir nieko neina daugiau padaryti. pas kaimyna telia televizija kuo puikiausiai veikia svariai rodo, niekur daugiau taip nera tik balticum televizijose. pas jusu kazkokie prasti priedeliai nes ne pirma karta sita problema girdziu ir jus nieko nedarot, paliekat savo klientus didziuliam diskomforte, kai pasibaigs sutartis eisiu kitur, nors internetas geras bet po 14 metu atrodo mums teks atsisveikinti.
Laba diena, suteikta paslauga buvo nekokybiška, nes tie patys vaizdo sutrikimai, t.y. trūkčiojimai, būtent žiūrint TV3 HD kanalą, liko (kituose kanaluose minėtos problemos nėra). Atvažiavęs darbuotojas lyg ir pašalino sutrikimą, pakeisdamas kabelio antgalį į kitokį, tačiau matyt ne tokio remonto reikėjo. Jam išvykus televizorius buvo žiūrimas ilgesnį laiką ir tas pats sutrikimas ir toliau kartojosi per minėtą TV3 HD kanalą. Neaišku ką dabar reikės daryti ir už ką reikės mokėti 10 Eur pagal išrašytą atliktų darbų aktą?

Galina
Laba diena, suteikta paslauga buvo atlikta greitai ir kol kas kokybiškai. Atvažiavę darbuotojai buvo maloniai bendraujantys ir išmanantys savo darbą, kaip, beje ir vadybininkė Eglutė. Ačiū Jiems. O kaip bus toliau, pamatysim.

Pagarbiai, Stase
Nesuprantu kas cia pasidare su jusu paslaugomis. Jau 4 metai eina kaip esam jusu klientai, bet dabar supratom, kad teks jusu atsisakyti, nes internetu neimanoma naudotis, vis stringa ir stringa.
Neveikia pastoviai televizija, meistrai nieko nepadaro, dabar ir internetas dingo... Už ką moku pinigus? Žmonės nesinaudokite balticum paslaugom, prasikeiksit nes pastoviai neveikia...
Bronius,DNSB 13,Kedainiai pirmininkas
2019-01-23 09:43:48 IP 2g5vi78k
Labai dekui Kedainiu vyram pajunge antena, kuria patys per klaida ir buvo atjune, sake sumaise namus, o as negalejau ziureti televizoriaus iki kitos dienos, kuol jie atvaziavo ir pajunge.Nieko tokio buna gyvenime visko.Aciu.
pranas karbauskas
2019-01-10 15:49:24 IP 2g5ve1am
Daug metu esu lusu klijentas, taciau labai nusivyliau jusu paslaugomis.kadangi iskviestasa meistras nesugebejo net sutvarkyti atnaujinamo skype tik israse saskaita krapstesi 42min uz 10 eur.jauciu kad reikes eiti i kokia nors kita firma budamas senas zmogelis nesusigaudau tokioje tehnikoje, nors skaitau pagrindinai laiktascius ir kalbu skype su vaikais
jolanta 2019-01-07 20:23:35
nusivyliau turim ismanaja televiija, pastoviai vaizdas dingineja, garsas dingsta.su internetu irgi nekas.baigsis sutartis, manau iseisim kitur.
Rasyk i info@balticum.lt tik nurodik kada viskas striginejo reikalauk kad sumazintu abonentini.O jei nepades ira Rysiu reguliavimo tarnyba ar vartotoju teises tik nepatingek uzsiimti
Klientas esu 20m ir daugiau. Tik perejus prie išmaniosios tv - katastrofa!!!.kiek gi galima kartu perkrauti modema ar dar ka :))) ir pagal komentarus matosi, kad skundai nesibaigia, užstrigo praeitame amžiuje bendrove. Nesulaukiu, kada reiks palikti ja.
Tragedija, paslaugų kokybė apgailėtina. Esame jūsų klientai daugiau nei 10 metų, bet interneto greitaveika daugiau 1 mbps taip niekad ir neviršyjo, o jūsų meistrai tik atvažiuoja, nieko nepadaro ir prašo pinigų. Telefonu konsultuojantis žmogus pasiūlo nuvalyti dulkes ir perkrauti modemą, o dėl greitaveikos vėl siūlo kviesti meistrą (nors jis jau buvo tris kartus).. Lengva apgaudinėti pensininkus. Įmonė visiškai neturinti sąžinės, nerekomenduoju.
Jolanta Dargiene
2018-12-21 22:00:47 IP 2g5vefuc
Labai letas internetas pastoviai stringa, TV3 HD nerodo, darykit išvadas.
Sveiki, noriu sumoketi uz interneto taisyma taciau nezinau kur sumoketi.
Meistras Davidas dirbo 11 balu is 10. Routeris uz 59 eu galejo buti nors latviskas. Kinietisku po 35 eu ir pigesniu pilnas internetas.
Gryba pjauna Balticum su internetu greitis arba nukrenta ar visai dingsta internetas o kaina uzkele uz paslauga pasibaiks sutartis reikes nutraukt nes moku uz kokybe o jos nera labai nestabilus internetas
Ačiū kėdainiečiams meistrams maloniai bendravusiems ir labai kvalifikuotai pašalinusius man kilusias problemas su TV.
Visiems Balticumiečiams gerų artėjančių ŠVENČIŲ.
Visada kazkokie interneto trikdziai. Neimanoma ziureti tv ir t.t. naudojiu 4 metai. Pirma laika buvo nieko. Kuo toliau tuo blogiau. " tv ir marsrutizatoriuje nera problemu.nauji : pasibaigus sutarciai, tikrai atsisakysiu, dabar jau tikrai.
Algimantas Katkus
2018-10-22 21:36:04 IP 2e7r443q
Laba diena. Žiūriu Jūsų televizija nuo jos isisteigimo. Laikiau rimta kompanija, kol prieš keletą metų pradėjo blogai transliuoti savo teikiamas programas.Pasikvietus jūsų meistrus, gauni tą patį atsakymą, kad mes negalime teikti geros transliacijos, nes trukdo medžiai ar dar kas nors.Nusipirkite gerus siūstuvus ir viskas būs gerai. GĖDA. Patarčiau su šita Televizija jokių reikalų neturėti.
Leonas Romualdas Kocius
2018-10-15 12:23:52 IP 2g5vdvgr
Sutartis 2017/05/25-GS1. Moku reguliariai. Kodėl Euronews tik rusų kalba?
Sudarant sutartį buvo galimybė pasirinkti kalbas. Prašau paaiškinti.
Gal suteikiate nuolaidą dėl pasirinkimo ribojimo?

Pagarbiai R.Kocius
"Balticum" meistras į vietą atvyko nustatytais terminais, gedimą pašalino labai greitai, darbą atliko kvalifikuotai, dirbo nuoširdžiai. Tai aukštos kvalifikacijos aptarnavimas, tegul visi taip dirba aptarnavimo srityje.......
Tik prasciausi atsiliepimai! Atjunge interneta nieko nepranese nors saskaitos buvo apmoketos. Atvykus paaiskino kad atlikau mokejima velai, todel jie nemato kad apmoketa. Mokejima atlikau rugsejo 28 diena penktadieni. Tai palaukit gal pirma issiaiskinkit ar asmuo tikrai apmokejo pries isjungdami interneta? Prisiskambinti nurodytu telefonu neimanoma, per 30min visalaik tik rageli numetinejo... jokio atsiprasymo nesulaukiau, viskas via pas juos labai gerai... siaubas!
BALTICUM internetas yra tragedija.atsibodo laika gaisinti.gruodzio men.atsisveikinsime
Naudojames balticum užmiestyje, turime ir taip mažą 8mb/s planą, bet netgi tokio greičio negauname, pastovus greitis būna apie 3mb/s, labai prastai....
Sveiki.Noriu parašyti gerą atsiliepimą apie balticumą.Jau apie 14 metų naudojamės balticum paslaugomis.Internetas veikia kuo puikiausiaiNiekad nėra strigęs, dingęs.Išmanioji televizija iš pradžių striginėjo, bet paskambinus į balticum, padarius ką operatorė diktavo, viskas išsisprendė.Esame patenkinti.
Sveiki, Balticum televizija.Rasome is Kedainiu.Pabodo tie Jusu amzini nesklandumai su internetu ir televizija.Toks jausmas, kad vykdote veikla, apie kuria nedaug supratimo turite...Bet pinigu norite daug.
Eilinio gedimo paaiskinimas, kad UAB TEO darbuotojai nukirto kabeli.
Kokias nesamones kalbate?Zmones mato per langus, ka ir kur dirba Jusu darbuotojai...)))
17 val jau jie buvo persirenge ir ejo namo...Ir nesvarbu jiems gedimai...
O kur Avarines brigados?Juk tokius pinigus lupate is abonentu uz visas savo paslaugas...Kreipsimes i Vartotoju teisiu Komisija.Gal jie pades Jums sklandziau dirbti...)))
Jau daug metų naudojuosi Balticum televizija ir internetu. Esu patenkinta viso kolektyvo darbu. Kiek teko kreiptis, visada geranoriškai padeda, suteikia visą informaciją. Viskas veikia normaliai.
Kaip visada, kai yra reikalingas internetas, jo pastoviai nėra iš balticum pusės. Prisiskambinti neįmanoma jiems, o kai prisiskambini, kviečia ale meistrą, kuris nieko nepadaro ir dar pinigus nežmoniškus lupa. Ateina laikas kreiptis į vartotojų teises dėl balticum paslaugų bei nutraukti sutartį.
visi nesklandumai pasalinti.labai gerai atliko darba Paulius Vaiciunas.aciu !
Viskas sekesi gerai, nes nebuvo jokiu gedimu, o TV pajungimas.Aciu.
Dėkoju meistrui Davidui Martirosian už prijungtą STB (buvo techninių kliūčių), už operatyvumą, supratingumą.
Grižome iš kelionės, šiandien Liepos 6d. Namie neveikia nei TV, nei internetas. Dieną prieš, pasak namus prižiūrinčio asmens dar viskas veikė. Perkrovimai nepadėjo.
Skambinam į balticum. Pirma kelissyk išklausiau, kad skambinkit darbo dieną arba rašykit email'u. Email'u parašiau - jokio atsakymo. Buvo sunku patikėti, kad telekomunikacijų bendrovė, teikianti interneto ir tv paslaugas (24/7 NUOLAT), gali neturėti budinčio darbuotojo.
Labai nemalonu, kai lieki pats vienas be sprendimų variantų ir be ryšio su pasauliu.
p.s. vakarop pabandžiau dar sykį pasukti balticum telefonu. Malonus balsas informavo, kad tokio numerio nėra...
Anksčiau visiems siūliau balticum paslaugas, dabar, sakysiu - tik nesirinkit balticum.
jus norejote suzinot kaip pavyko isspresti paslaugos gedima kuriuo kreipiausi mano atsakimas, niekaip meistras nesupranta televizoriaus sistemos prabuvo 45 minutes nieko nepadares israse kvita uz iskvietima ir isvaziavo pasakes kad nieko padaryti negali reikia temti laida arba vesti televizoriu i baltikuma ir ziureti kur yra gedimas, vyrui gryzus is darbo pasakiau vyras per 8 minutes pajunge televizoriu prie wf.gerbemi baltikum atstovai argi nejuokinga laikyti tokius specialistus kabutese tokiem darbams kuris neismano savo darbo kiek zmoniu dar galejo moketi po 10 euru uz tai kad toks meistrelis atvaziuoja pamaigo pultu pasinaudoja mano kompiuteriu nezinia kam ir nieko nepadares ramei israso kvitus ir isvaziuoja aciu as isiaiskinau ir man moket nereikes taciau buvo be reikalo atimtas nano laikas laukiant tokio besmegenio meistro ir dar kita diena vaziuot i baltikuma atstovet savo teise kad as uz tai neturiu ir nenoriu moke uz nepadaryta darba tikiuosi ateityje tokiu meistru nesuprantanciu darbo nesiusit aciu kad isklauset
Esu šiaulietė. Skaičiau daug neigiamų komentarų, o aš noriu parašyt gerą atsiliepimą. Dėl televizijos nekomentuosiu, nes jos, dėl absurdiškų reklamų, nežiūriu jau keletą metų (vyras žiūri).Internetas puikus, greitas, jei reikalinga kokia nedidelė pagalba, meistrai atvyksta labai greitai.Šaunūs vyrai, galiu tik pasidžiaugt Baltikum ir žmonėmis, kurie ten dirba.Sėkmės jiems.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%