Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balticum TV

Atsiliepimai apie Balticum TV, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

Visada kazkokie interneto trikdziai. Neimanoma ziureti tv ir t.t. naudojiu 4 metai. Pirma laika buvo nieko. Kuo toliau tuo blogiau. " tv ir marsrutizatoriuje nera problemu.nauji : pasibaigus sutarciai, tikrai atsisakysiu, dabar jau tikrai.
Laba diena. Žiūriu Jūsų televizija nuo jos isisteigimo. Laikiau rimta kompanija, kol prieš keletą metų pradėjo blogai transliuoti savo teikiamas programas.Pasikvietus jūsų meistrus, gauni tą patį atsakymą, kad mes negalime teikti geros transliacijos, nes trukdo medžiai ar dar kas nors.Nusipirkite gerus siūstuvus ir viskas būs gerai. GĖDA. Patarčiau su šita Televizija jokių reikalų neturėti.
Leonas Romualdas Kocius
2018-10-15 12:23:52 IP 86.100.82.203
Sutartis 2017/05/25-GS1. Moku reguliariai. Kodėl Euronews tik rusų kalba?
Sudarant sutartį buvo galimybė pasirinkti kalbas. Prašau paaiškinti.
Gal suteikiate nuolaidą dėl pasirinkimo ribojimo?

Pagarbiai R.Kocius
"Balticum" meistras į vietą atvyko nustatytais terminais, gedimą pašalino labai greitai, darbą atliko kvalifikuotai, dirbo nuoširdžiai. Tai aukštos kvalifikacijos aptarnavimas, tegul visi taip dirba aptarnavimo srityje.......
Tik prasciausi atsiliepimai! Atjunge interneta nieko nepranese nors saskaitos buvo apmoketos. Atvykus paaiskino kad atlikau mokejima velai, todel jie nemato kad apmoketa. Mokejima atlikau rugsejo 28 diena penktadieni. Tai palaukit gal pirma issiaiskinkit ar asmuo tikrai apmokejo pries isjungdami interneta? Prisiskambinti nurodytu telefonu neimanoma, per 30min visalaik tik rageli numetinejo... jokio atsiprasymo nesulaukiau, viskas via pas juos labai gerai... siaubas!
BALTICUM internetas yra tragedija.atsibodo laika gaisinti.gruodzio men.atsisveikinsime
Naudojames balticum užmiestyje, turime ir taip mažą 8mb/s planą, bet netgi tokio greičio negauname, pastovus greitis būna apie 3mb/s, labai prastai....
Sveiki.Noriu parašyti gerą atsiliepimą apie balticumą.Jau apie 14 metų naudojamės balticum paslaugomis.Internetas veikia kuo puikiausiaiNiekad nėra strigęs, dingęs.Išmanioji televizija iš pradžių striginėjo, bet paskambinus į balticum, padarius ką operatorė diktavo, viskas išsisprendė.Esame patenkinti.
Sveiki, Balticum televizija.Rasome is Kedainiu.Pabodo tie Jusu amzini nesklandumai su internetu ir televizija.Toks jausmas, kad vykdote veikla, apie kuria nedaug supratimo turite...Bet pinigu norite daug.
Eilinio gedimo paaiskinimas, kad UAB TEO darbuotojai nukirto kabeli.
Kokias nesamones kalbate?Zmones mato per langus, ka ir kur dirba Jusu darbuotojai...)))
17 val jau jie buvo persirenge ir ejo namo...Ir nesvarbu jiems gedimai...
O kur Avarines brigados?Juk tokius pinigus lupate is abonentu uz visas savo paslaugas...Kreipsimes i Vartotoju teisiu Komisija.Gal jie pades Jums sklandziau dirbti...)))
Jau daug metų naudojuosi Balticum televizija ir internetu. Esu patenkinta viso kolektyvo darbu. Kiek teko kreiptis, visada geranoriškai padeda, suteikia visą informaciją. Viskas veikia normaliai.
Kaip visada, kai yra reikalingas internetas, jo pastoviai nėra iš balticum pusės. Prisiskambinti neįmanoma jiems, o kai prisiskambini, kviečia ale meistrą, kuris nieko nepadaro ir dar pinigus nežmoniškus lupa. Ateina laikas kreiptis į vartotojų teises dėl balticum paslaugų bei nutraukti sutartį.
visi nesklandumai pasalinti.labai gerai atliko darba Paulius Vaiciunas.aciu !
Viskas sekesi gerai, nes nebuvo jokiu gedimu, o TV pajungimas.Aciu.
Dėkoju meistrui Davidui Martirosian už prijungtą STB (buvo techninių kliūčių), už operatyvumą, supratingumą.
Grižome iš kelionės, šiandien Liepos 6d. Namie neveikia nei TV, nei internetas. Dieną prieš, pasak namus prižiūrinčio asmens dar viskas veikė. Perkrovimai nepadėjo.
Skambinam į balticum. Pirma kelissyk išklausiau, kad skambinkit darbo dieną arba rašykit email'u. Email'u parašiau - jokio atsakymo. Buvo sunku patikėti, kad telekomunikacijų bendrovė, teikianti interneto ir tv paslaugas (24/7 NUOLAT), gali neturėti budinčio darbuotojo.
Labai nemalonu, kai lieki pats vienas be sprendimų variantų ir be ryšio su pasauliu.
p.s. vakarop pabandžiau dar sykį pasukti balticum telefonu. Malonus balsas informavo, kad tokio numerio nėra...
Anksčiau visiems siūliau balticum paslaugas, dabar, sakysiu - tik nesirinkit balticum.
jus norejote suzinot kaip pavyko isspresti paslaugos gedima kuriuo kreipiausi mano atsakimas, niekaip meistras nesupranta televizoriaus sistemos prabuvo 45 minutes nieko nepadares israse kvita uz iskvietima ir isvaziavo pasakes kad nieko padaryti negali reikia temti laida arba vesti televizoriu i baltikuma ir ziureti kur yra gedimas, vyrui gryzus is darbo pasakiau vyras per 8 minutes pajunge televizoriu prie wf.gerbemi baltikum atstovai argi nejuokinga laikyti tokius specialistus kabutese tokiem darbams kuris neismano savo darbo kiek zmoniu dar galejo moketi po 10 euru uz tai kad toks meistrelis atvaziuoja pamaigo pultu pasinaudoja mano kompiuteriu nezinia kam ir nieko nepadares ramei israso kvitus ir isvaziuoja aciu as isiaiskinau ir man moket nereikes taciau buvo be reikalo atimtas nano laikas laukiant tokio besmegenio meistro ir dar kita diena vaziuot i baltikuma atstovet savo teise kad as uz tai neturiu ir nenoriu moke uz nepadaryta darba tikiuosi ateityje tokiu meistru nesuprantanciu darbo nesiusit aciu kad isklauset
Esu šiaulietė. Skaičiau daug neigiamų komentarų, o aš noriu parašyt gerą atsiliepimą. Dėl televizijos nekomentuosiu, nes jos, dėl absurdiškų reklamų, nežiūriu jau keletą metų (vyras žiūri).Internetas puikus, greitas, jei reikalinga kokia nedidelė pagalba, meistrai atvyksta labai greitai.Šaunūs vyrai, galiu tik pasidžiaugt Baltikum ir žmonėmis, kurie ten dirba.Sėkmės jiems.
Puikiausiai yra tai kad paskambinus balticum numeriu 8 700 55540 girdi kad tokio numerio nėra.
Sveiki. Jau kelinta diena per išmaniąją tv įjungus Palangos tilto arba Klaipėdos molo kanalą nieko nerodo ir užstringa visa televizija, kelias minutes juodas ekranas ir tada pradeda reaguot ir spaudinėtis viskas iš eilės. Nepaisant tų smulkių gedimų kai televizija paima ir iš oro rodo spalvotus dryžius per ekrana ir nieko negali padaryt, tik iš to modemo ištraukt ir vėl įkišt laidą tada atsigauna. Paskambinus jūsų info linija, paprašė perkrauti interneto routeri ir kurį laiką palaikyt išjungta bla bla bla, situacija ta pati. Televizijos negalima atsisakyti, nes sutartis dar metams į priekį terminuota, o suteiktų nuolaidų yra domėtasi 300€, kuriuos turėtume apmokėti. Ar galime dėl nekokybiskų paslaugų tiesiog atsisakyti jūsų? Ar dar tuos metus reiks visiem paklausus sakyt, jog ši televizija pati tragiškiausia turėta
Du mėnesius nesugeba atjungti televizijos, kuri nebeveikia dėl techninių kliūčių. Nusibodo skambinti ir klausytis tų pačių dainelių. Televizijos nematau, o sąskaitas gaunu už pilnas jų paslaugas. Būsiu priversta kreiptis į vartotojų teises, gal tada pagaliau bus viskas išspręsta.
Gerbiami Rekvizitai.lt lankytojai,

Dėkojame, kad pasidalinate savo nuomonėmis, patirtimis ir atsiliepimais. Esame Jums dėkingi už šią mums itin vertingą informaciją.

Atidžiai sekame šioje svetainėje Jūsų paliekamus atsiliepimus bei nuomones ir pagal galimybes juos analizuojame. Tačiau mūsų bendrovė neadministruoja šios svetainės atsiliepimų skilties ir atsakymų į juos nesiunčia.

Kad galėtume išsiaiškinti kylančias problemas, padėti jas spręsti ir išvengti pasikartojimo ateityje, maloniai kviečiame Jus savo atsiliepimus, nuomones ir kylančius klausimus pateikti susisiekus su mumis tel. 8 700 55540, el.paštu info@balticum.lt arba palikti savo atsiliepimą šioje skiltyje.

Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, suteikusiam mums galimybę mokytis, augti ir tobulėti.

UAB „Balticum TV“
Pati blogiausia kompanija kokia begali būti. Ištisai internetas neveikia, paskambinus aiškina, kad pas juos VISADA viskas gerai. Jau kelinta diena nerodo televizija paskambinus ir vel išgirsti ta pačia dainelę pas mus viskas gerai. Galime užregistruoti gedimą, bet jis mokamas? Kodel mokamas? Moku už paslaugas ir dar sulaukiu pasakymo, kad jie už transliaciją neatsakingi? Tai kas atsakingi už ją ???? Už ką pinigus mokame?? 0 kokybės iš paslaugų.
Buvo atėjęs meistras į namus, nes blogai rodė televizorius. Patikrino jungtis ir nustatė, kad sugedęs yra pats televizorius. Meistras dirbo greitai, kokybiškai, buvo paslaugus, davė kelis gerus patarimus. Ačiū
Labas, , bet internetas baltikcum pats blogiauses yra, , lietuvoje, , net musu kaime aukštaitijoje, nera tokiu fokusu, kaip balticum per diena gali trukineti ryšis 100 kartu, , jei tiek skundu balticum VADOVAI išgirskite žmoniu skundus, artėja vasara bus daug žmoniu ir visi nori gero internetinio ryšio pagalvokite reikia modernizacijos bei nauja aparaturos, nes vejas papucia stipriau ir kontakto nera jau, ryšio nera, aš pats tuo isitikinau, jei skype nera ryšio sukasi spirale., žinok dingo ryšis visam internete, reikia laukti, kartais su bankais ar internetinem parduotuvem tenka pervedineti pinigus., ir nutruksta ryšis, gatavas tokius vadovius už ausiu patampiti gerai..tai aptingo dirbti, ar ikresti diržo.kita dar pastebejau parduotuvese, dažnai skelbe nera ryšio su bankais, korteliu nepriima, nes nera internetinio ryšio, gal LAIKAS DIRBTI VADOVAI..BALTICUM..tada bus pelnas o su sena aparatura dibti, , kuri nuo lengvo vejelio nustoja dirbti..
Po nauju metu pastovus gedimai internete. Savaitgaliais. Si savaitgali neveikia trys programo dom kino ren lietuva pirmasis baltijos kanalas. Mastome atsisakyti balticum paslaugu
Sveiki visi.. Čia skaitau jūsų atsiliepimus - nei vieno gero. Tylėti irgi negaliu, esu visiškai apšalus ir pasimetus, kaip dėl paslaugų teikimo kokybės taip ir aptarnavimo. Atsiliepimų nei facebook puslapyje, nei oficialiam palikti negalima. Su operatoriais susišnekėti neįmanoma, toks jausmas kad jie patys nesuvokia ką jie daro darbe, arba tiesiog tingi susimastyti ir ieiti i kliento situacija. Interneto greitis 24 mb/sek, nors mokam už 300 mb/sek. Ryšys nuolat dingsta. Skambini operatoriui, jis teigia jog tokio adreso neegzistuoja pas juos duomenu bazeje kol pats nepaklausi koki miesta jis ziuri.
Dirbam tarptautineje birzoje, pagal lietuvos laika - tai nuo 16 iki 23 val. 21 val siandien (pirmadienis) dingsta internetas, tuo tarpu yra prarandami pinigai. Kazka patys bandom pataisyt, perkraunam routeri, kompiuteri, ieinam i “Admin” puslapi - rysio nera. Skambinam nurodytu “balticum” puslapyje telefonu - mum zmogus, kuris tikriausiai dirba ne pagal specialybe pasako “negaliu niekuo padet, uzregistruosiu gedima”, klausiu ar gali bent jau paziuret yra teikiamas rysys is ju ar ne (gal but problema su routeriu) atsako jog negaliu (kazkodel) nes tik rytoj ateis zmogus kuris moka tai paziuret. (?!?!?!?!?!)
Okey, mes krapstomes patys, matom jog atsirado risys, ir islenda lentele paskambinti pagrindiniu “Balticum” numeriu, ir padiktuodi 6 skaiciu numeri kad, internetas butu pajungtas, kadangi “kompiuteris neregistruotas svetaineje”. Skambinam mes vel tuo paciu numeriu, sakom kad matom jog rysys yra, tiesiog reikia suvesti tuos skaiciukus kurie mum islindo, i ka mum atsako “as uzregistravau gedima, rytoj ateis i darba zmogus kuris suves tuos skaicius”
I klausima “kodel jums dirbant si darba jus negalit to padaryti?” atsakymas buvo “TODEL”...
Rezultatas - stresas, prarasti pinigai birzoje, didziausias nusivylimas.
Nuo siol visus pokalbius su jais irasinesim, ir kitiems siulome daryti ta pati...
Bandysim nutraukti sutarti.

P.S.Nesuprantu kodel turint tiek nusiskundimu ir nepatenkintu klientu jie nieko nekeicia ir toliau gadina visiems nervus bei ima uz tai pinigus... :////
SHAME
Sveiki, prieš dieną dingo kanalų eiliškumas, aš paskambinau į, , Balticum, , Kėdainių sk., man labai mandagiai paaiškino ką daryti, aš atvykau pas specialistus ir per pusę valandos jau skambutis-sutvarkyta, Aš labai patenkinta paslaugomis, , , Balticum'' Kėdainių skyriuje dirba labai malonios darbuotojos. Aš asmeniškai nusiskundimų tikrai neturiu. Kartais dingsta internetas, bet labai greitai atsiranda, man tai tikrai netrukdo.
Laba diena. Neseniai, per trumpą laiką, teko 2 kartus kviestis Balticum TV specialistą. Turiu pasakyti, kad nuomonė apie Balticum TV yra suprastėjusi. Apsilankiusiam specialistui aiškiai trūko darbo įgūdžių, jis dėl daugelio dalykų reiškė nepasitenkinimą. Problemą išsprendėme, bet ne taip, kaip aš tikėjausi. Be to, labai nepatiko tai, kad pirmą kartą atvykus specialistui, sumokėjome už jo atvykimą, o antrą kartą to daryti nereikėjo. Neseniai prasitęsėm sutartį, bet sekančio karto teks gerai pagalvoti.
Sveiki. Ne tik televizija čia prasta, bet ir pats internetas. Kaip tik savaitgalis, taip internetas ir dinginėja kas 10-15min, o paskambinus į jų centrą sako “Perkraukit routerį”. Deja, bet perkrovimas nepadeda. Buvo Rygveda, su ją tiek problemų nebuvo. Pasidarė Balticum, iškart prasidėjo nesąmonės. Šitoj vietoj padės tik skundai į vartotojų teises vardan to, kad viskas susitvarkytu.
sveiki visi.uzkniso balticum juodai ijungi televizija, o ji nerodo.paskambini i balticum ten sako perekrauki perekraukit.tai yra ijungi isjugi televizoriu ir taip 5-6 kartus.kol praded rodyti. su internetu geriau, bet ir cia strigineja.kovo menesi baigiasi sutartis matyt reikes atsisveikinti su balticum.
KODEL TAIP PRASTAI RODO TELEVIZORIUS MUSTENIU KM.VISAS KAIMAS SKUNDZIASI JAU APIE 2 SAVAITES.
Sveiki. Gavau sms kad galiu palikti atsiliepima. Tai zinokit atsiliepimai butu labai blogi. Televizija visiskai neveikia. Nei vienas TV nerodo. Neranda kanalu
Esu labai nusivylusi paslaugų kokybę. Televizija dažnai stringa neįmanoma žiųrėti. Internetas išvis tragedija. Jau neveikia visą savaitę o kiekvieną kart paskambinus yra sakoma, kad pas juos viskas tvarkoje ir nemato problemų. Užregistruoja gedima meistrui ir sulaukus jo skambučio išgirsti tą patį "pas mus viskas gerai. Galime atvažiuoti bet jei gedimas iš jūsų reikės susimokėti". Nu sorry beveik pusę menesio neveikia internetas ir dar susimokėti..absurdas. Nerekomenduoju tikrai šios televizijos laukiu kada baigsis sutartis.
Problemos išsprendimas neatitinka iškvietimo kainos:).
Palangos "Balticum" užsisakiau paslaugą. Darbuotoja labai geranoriškai, greitai priėmė užsakymą. Laukiau tik porą dienų. Atvykę meistrai greitai pakeitė tv kabelį ir... svarbiausia - sutvarkė LABAI tvarkingai. Esu labai dėkinga Palangos ''Balticum'' skyriui.
Baisesnes paslaugos nera. Paskambini, pasijunti visisku durneliu. Esant blogam interneto rysiui, issikvietus meistra. Paziuri atvykes ir pasako, nelipsiu tvarkyt ant stogo, nes salta ir pasiulo, kad jei ko reikia isiraaykit i usb. O veliau pasukus vel suzinai, kad su kompiuteriu bedos
Paskambini operatorem, vienas atsakymas- kreiplites i vadovus.
Tai gal paskelbtu tu vadovu telefonus
Virgis 2018-01-19 21:28:44
Cia tik Balticume gali taip buti :) savaitgalis be televizijos :) Savo puslapyje nors paskelbtu, kad yra gedimas ar kazkas panasaus:) nei to nesugeba :) info zmoniems parasytu, bet jie nesugeba...praitais metais Dituvoje 3 savaites be TV buvome tai nesugebo to padaryti...kai nuvaziavau i balticuma tada zinutes zmoniems issiunte einant antrai savaitei :) kad yra gedimas. Toks jausmas kad zmones kvaili ir nesupranta per 3 savaites kad yra gedimas :) kad gauti info ta pacia valanda jiems nesigauna :):):)
Toks jausmas, kad budinčio žmogaus nėra - tai nėra ir kas padeda. Lauksim suskliaudę ausis.
Vaidotas 2018-01-19 21:17:39
Ir Leliuose nėra TV signalo. Prisiskambinau į balticum. Automatas pranešė, kad skambinčiau darbo dieną. Jėga.
Kam skirtas pagalbos telefonas jei jis neveikia? Gal turekit kelis numerius nutikus bedai? Negana, kad paslaugos nekokybiskos, bet dar dingus joms nera kaip isspresti problemos...
Virgis 2018-01-19 20:56:48
Cirkas skambini i balticum Tel.: (8 46) 390700, 8 700 55540 sako tokio numerio nera :):):):) Dituvoje nera televizijos alio balticumas :) :) :)
Slengiuose 21.10 val. irgi TV nėra, skambinant sako tą patį, kad tokio numerio nėra. Kas per !!!
Sugedo visam rajone balticum ir jau praejo 5 valandos ir iki siol nieko nesutvarke tenka sedeti be interneto ir be televizijos.
Dar nesu gyvenime matęs tokio lėto ir dažnai dingstančio interneto. Dažnai konsultantės sako, kad tai tik rauterių kaltė, jog nėra interneto, bet jie tik bando pinigus išvilioti.
Kai užsakinėjau jūsų TV, Euronews buvo angliškai. Dabar yra rusiškai. Kodėl?
Mes jau daug metų esame Balticum klientai - užmiestyje alternatyvos kolkas ir nėra. Dar rugsėjo pabaigoje kreipiausi į Balticum dėl naujos paslaugos Išmanioji TV įdiegimo. Užregistravo. Po poros savaičių paskambino vadybininkas, atvažiavo, apžiūrėjo pajungimus, pasakė, kad grįžęs pasitars su technikais ir paskambins. Skambučio laukiame iki šiol. Lapkričio vidury vėl paskambinau į Balticum. Atsiliepė labai nemaloni panelė. Išklausė, pasakė, kad registruoja iš naujo, mat kitaip padėt negali. Technikų ar vadybininkų skambučio laukiame ligšiol. Kada baigsis tas klientų mulkinimas: mokame brangiai, internetas tragedija, programas keičia kaip nori net neperspėję, aš jau nekalbu apie tai, kad už tą pačią kainą mieste mato daug daugiau programų.
prasitesem sutarti pasirinkom spartesni interneta meistras idejo nauja kortele bet rodo tik 5 kanalus kitos programos koduodos nezinam kaip atkuoduot kviesim meistra
Jau gal 2 savaitė kai internetas nieko nepakrauna, jau seniai turim problemų su balticum internetu.Kažkoks košmaras
Balticum internetas visiskai nieko nepakrauna esame uzsame 100mb/s o isvis negaunam tokio greiocio gaunam 5 mb/s arba net 2mb/s nervai ima nei filmu atsisiusti negalima turi laikti visa para kad atsiusti arba paziureti video per youtube stringa pakrauna siektiek ir vel sustoja video tas pats ir su tv programom digsta irasai po keliu diena programos niera arba pakeiti kita kanala pastringa turi isjunti priedeli ir palaukti 5 min kartais net ilgiau seniau nebudavo problemu su internetu ir tv programom grudzio 25 baigsis sutartis ir pereisim i teo dauguma mano draugu turi teo ir neturi problemu tai jei kam sutartis greitai baigis pereikite i teo !!!!!
Gedimas buvo sutvarkytas, gana greitai ir gerai

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; seo paslaugos.
Starflix, tai lyderiaujanti rankų darbo svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros agentūra, galinti didžiuotis tūkstančiais klientų visame pasaulyje. Mūsų siekis – padėti kiekvienam verslui rasti ekonomiškiausią, individualiai pritaikytą, skaitmeninės rinkodaros sprendimą. Sukurkime Jums naują svetainę...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kitąmet į ES šalis skambinsime pigiau
Kitąmet į ES šalis skambinsime pigiau 11-15 07:53
Europos Parlamentas (EP) trečiadienį patvirtino atnaujintas telekomunikacijų taisykles, pagal kurias skambučiai į kitas ES šalis atpigs jau kitąmet. Be to, valstybės įpareigotos sparčiau diegti 5G...
Po nauju rūbu – sena idee fixe
Po nauju rūbu – sena idee fixe 11-14 22:08
Valdantieji garsiai nebekalba apie ketinimą steigti valstybinį banką, tačiau kita jų iniciatyva nedaug nutolo nuo pirminio sumanymo: kirbanti idee fixe (įkyri mintis) tiesia kelią iš esmės tam...
Už baltąjį trumą nepagailėjo 85.000 Eur
Už baltąjį trumą nepagailėjo 85.000 Eur 11-14 19:17
Šiuo metu Italijos Pjemonto regione vykstančioje Tarptautinėje Albos baltųjų trumų mugėje 850 g svorio baltasis trumas parduotas už 85.000 Eur. Surengtame labdaringame aukcione jį įsigijo pirkėjas...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Nasdaq 85,89 -3,11%
Humana 320,41 -4,09%