Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balticum TV

Atsiliepimai apie Balticum TV, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Gerbiami Rekvizitai.lt lankytojai,

Dėkojame, kad pasidalinate savo nuomonėmis, patirtimis ir atsiliepimais. Esame Jums dėkingi už šią mums itin vertingą informaciją.

Atidžiai sekame šioje svetainėje Jūsų paliekamus atsiliepimus bei nuomones ir pagal galimybes juos analizuojame. Tačiau mūsų bendrovė neadministruoja šios svetainės atsiliepimų skilties ir atsakymų į juos nesiunčia.

Kad galėtume išsiaiškinti kylančias problemas, padėti jas spręsti ir išvengti pasikartojimo ateityje, maloniai kviečiame Jus savo atsiliepimus, nuomones ir kylančius klausimus pateikti susisiekus su mumis tel. 8 700 55540, el.paštu info@balticum.lt arba palikti savo atsiliepimą šioje skiltyje.

Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, suteikusiam mums galimybę mokytis, augti ir tobulėti.

UAB „Balticum TV“
Pati blogiausia kompanija kokia begali būti. Ištisai internetas neveikia, paskambinus aiškina, kad pas juos VISADA viskas gerai. Jau kelinta diena nerodo televizija paskambinus ir vel išgirsti ta pačia dainelę pas mus viskas gerai. Galime užregistruoti gedimą, bet jis mokamas? Kodel mokamas? Moku už paslaugas ir dar sulaukiu pasakymo, kad jie už transliaciją neatsakingi? Tai kas atsakingi už ją ???? Už ką pinigus mokame?? 0 kokybės iš paslaugų.
Buvo atėjęs meistras į namus, nes blogai rodė televizorius. Patikrino jungtis ir nustatė, kad sugedęs yra pats televizorius. Meistras dirbo greitai, kokybiškai, buvo paslaugus, davė kelis gerus patarimus. Ačiū
Labas, , bet internetas baltikcum pats blogiauses yra, , lietuvoje, , net musu kaime aukštaitijoje, nera tokiu fokusu, kaip balticum per diena gali trukineti ryšis 100 kartu, , jei tiek skundu balticum VADOVAI išgirskite žmoniu skundus, artėja vasara bus daug žmoniu ir visi nori gero internetinio ryšio pagalvokite reikia modernizacijos bei nauja aparaturos, nes vejas papucia stipriau ir kontakto nera jau, ryšio nera, aš pats tuo isitikinau, jei skype nera ryšio sukasi spirale., žinok dingo ryšis visam internete, reikia laukti, kartais su bankais ar internetinem parduotuvem tenka pervedineti pinigus., ir nutruksta ryšis, gatavas tokius vadovius už ausiu patampiti gerai..tai aptingo dirbti, ar ikresti diržo.kita dar pastebejau parduotuvese, dažnai skelbe nera ryšio su bankais, korteliu nepriima, nes nera internetinio ryšio, gal LAIKAS DIRBTI VADOVAI..BALTICUM..tada bus pelnas o su sena aparatura dibti, , kuri nuo lengvo vejelio nustoja dirbti..
Po nauju metu pastovus gedimai internete. Savaitgaliais. Si savaitgali neveikia trys programo dom kino ren lietuva pirmasis baltijos kanalas. Mastome atsisakyti balticum paslaugu
Sveiki visi.. Čia skaitau jūsų atsiliepimus - nei vieno gero. Tylėti irgi negaliu, esu visiškai apšalus ir pasimetus, kaip dėl paslaugų teikimo kokybės taip ir aptarnavimo. Atsiliepimų nei facebook puslapyje, nei oficialiam palikti negalima. Su operatoriais susišnekėti neįmanoma, toks jausmas kad jie patys nesuvokia ką jie daro darbe, arba tiesiog tingi susimastyti ir ieiti i kliento situacija. Interneto greitis 24 mb/sek, nors mokam už 300 mb/sek. Ryšys nuolat dingsta. Skambini operatoriui, jis teigia jog tokio adreso neegzistuoja pas juos duomenu bazeje kol pats nepaklausi koki miesta jis ziuri.
Dirbam tarptautineje birzoje, pagal lietuvos laika - tai nuo 16 iki 23 val. 21 val siandien (pirmadienis) dingsta internetas, tuo tarpu yra prarandami pinigai. Kazka patys bandom pataisyt, perkraunam routeri, kompiuteri, ieinam i “Admin” puslapi - rysio nera. Skambinam nurodytu “balticum” puslapyje telefonu - mum zmogus, kuris tikriausiai dirba ne pagal specialybe pasako “negaliu niekuo padet, uzregistruosiu gedima”, klausiu ar gali bent jau paziuret yra teikiamas rysys is ju ar ne (gal but problema su routeriu) atsako jog negaliu (kazkodel) nes tik rytoj ateis zmogus kuris moka tai paziuret. (?!?!?!?!?!)
Okey, mes krapstomes patys, matom jog atsirado risys, ir islenda lentele paskambinti pagrindiniu “Balticum” numeriu, ir padiktuodi 6 skaiciu numeri kad, internetas butu pajungtas, kadangi “kompiuteris neregistruotas svetaineje”. Skambinam mes vel tuo paciu numeriu, sakom kad matom jog rysys yra, tiesiog reikia suvesti tuos skaiciukus kurie mum islindo, i ka mum atsako “as uzregistravau gedima, rytoj ateis i darba zmogus kuris suves tuos skaicius”
I klausima “kodel jums dirbant si darba jus negalit to padaryti?” atsakymas buvo “TODEL”...
Rezultatas - stresas, prarasti pinigai birzoje, didziausias nusivylimas.
Nuo siol visus pokalbius su jais irasinesim, ir kitiems siulome daryti ta pati...
Bandysim nutraukti sutarti.

P.S.Nesuprantu kodel turint tiek nusiskundimu ir nepatenkintu klientu jie nieko nekeicia ir toliau gadina visiems nervus bei ima uz tai pinigus... :////
SHAME
Sveiki, prieš dieną dingo kanalų eiliškumas, aš paskambinau į, , Balticum, , Kėdainių sk., man labai mandagiai paaiškino ką daryti, aš atvykau pas specialistus ir per pusę valandos jau skambutis-sutvarkyta, Aš labai patenkinta paslaugomis, , , Balticum'' Kėdainių skyriuje dirba labai malonios darbuotojos. Aš asmeniškai nusiskundimų tikrai neturiu. Kartais dingsta internetas, bet labai greitai atsiranda, man tai tikrai netrukdo.
Laba diena. Neseniai, per trumpą laiką, teko 2 kartus kviestis Balticum TV specialistą. Turiu pasakyti, kad nuomonė apie Balticum TV yra suprastėjusi. Apsilankiusiam specialistui aiškiai trūko darbo įgūdžių, jis dėl daugelio dalykų reiškė nepasitenkinimą. Problemą išsprendėme, bet ne taip, kaip aš tikėjausi. Be to, labai nepatiko tai, kad pirmą kartą atvykus specialistui, sumokėjome už jo atvykimą, o antrą kartą to daryti nereikėjo. Neseniai prasitęsėm sutartį, bet sekančio karto teks gerai pagalvoti.
Sveiki. Ne tik televizija čia prasta, bet ir pats internetas. Kaip tik savaitgalis, taip internetas ir dinginėja kas 10-15min, o paskambinus į jų centrą sako “Perkraukit routerį”. Deja, bet perkrovimas nepadeda. Buvo Rygveda, su ją tiek problemų nebuvo. Pasidarė Balticum, iškart prasidėjo nesąmonės. Šitoj vietoj padės tik skundai į vartotojų teises vardan to, kad viskas susitvarkytu.
sveiki visi.uzkniso balticum juodai ijungi televizija, o ji nerodo.paskambini i balticum ten sako perekrauki perekraukit.tai yra ijungi isjugi televizoriu ir taip 5-6 kartus.kol praded rodyti. su internetu geriau, bet ir cia strigineja.kovo menesi baigiasi sutartis matyt reikes atsisveikinti su balticum.
KODEL TAIP PRASTAI RODO TELEVIZORIUS MUSTENIU KM.VISAS KAIMAS SKUNDZIASI JAU APIE 2 SAVAITES.
Sveiki. Gavau sms kad galiu palikti atsiliepima. Tai zinokit atsiliepimai butu labai blogi. Televizija visiskai neveikia. Nei vienas TV nerodo. Neranda kanalu
Esu labai nusivylusi paslaugų kokybę. Televizija dažnai stringa neįmanoma žiųrėti. Internetas išvis tragedija. Jau neveikia visą savaitę o kiekvieną kart paskambinus yra sakoma, kad pas juos viskas tvarkoje ir nemato problemų. Užregistruoja gedima meistrui ir sulaukus jo skambučio išgirsti tą patį "pas mus viskas gerai. Galime atvažiuoti bet jei gedimas iš jūsų reikės susimokėti". Nu sorry beveik pusę menesio neveikia internetas ir dar susimokėti..absurdas. Nerekomenduoju tikrai šios televizijos laukiu kada baigsis sutartis.
Problemos išsprendimas neatitinka iškvietimo kainos:).
Palangos "Balticum" užsisakiau paslaugą. Darbuotoja labai geranoriškai, greitai priėmė užsakymą. Laukiau tik porą dienų. Atvykę meistrai greitai pakeitė tv kabelį ir... svarbiausia - sutvarkė LABAI tvarkingai. Esu labai dėkinga Palangos ''Balticum'' skyriui.
Baisesnes paslaugos nera. Paskambini, pasijunti visisku durneliu. Esant blogam interneto rysiui, issikvietus meistra. Paziuri atvykes ir pasako, nelipsiu tvarkyt ant stogo, nes salta ir pasiulo, kad jei ko reikia isiraaykit i usb. O veliau pasukus vel suzinai, kad su kompiuteriu bedos
Paskambini operatorem, vienas atsakymas- kreiplites i vadovus.
Tai gal paskelbtu tu vadovu telefonus
Virgis 2018-01-19 21:28:44
Cia tik Balticume gali taip buti :) savaitgalis be televizijos :) Savo puslapyje nors paskelbtu, kad yra gedimas ar kazkas panasaus:) nei to nesugeba :) info zmoniems parasytu, bet jie nesugeba...praitais metais Dituvoje 3 savaites be TV buvome tai nesugebo to padaryti...kai nuvaziavau i balticuma tada zinutes zmoniems issiunte einant antrai savaitei :) kad yra gedimas. Toks jausmas kad zmones kvaili ir nesupranta per 3 savaites kad yra gedimas :) kad gauti info ta pacia valanda jiems nesigauna :):):)
Toks jausmas, kad budinčio žmogaus nėra - tai nėra ir kas padeda. Lauksim suskliaudę ausis.
Vaidotas 2018-01-19 21:17:39
Ir Leliuose nėra TV signalo. Prisiskambinau į balticum. Automatas pranešė, kad skambinčiau darbo dieną. Jėga.
Kam skirtas pagalbos telefonas jei jis neveikia? Gal turekit kelis numerius nutikus bedai? Negana, kad paslaugos nekokybiskos, bet dar dingus joms nera kaip isspresti problemos...
Virgis 2018-01-19 20:56:48
Cirkas skambini i balticum Tel.: (8 46) 390700, 8 700 55540 sako tokio numerio nera :):):):) Dituvoje nera televizijos alio balticumas :) :) :)
Slengiuose 21.10 val. irgi TV nėra, skambinant sako tą patį, kad tokio numerio nėra. Kas per !!!
Sugedo visam rajone balticum ir jau praejo 5 valandos ir iki siol nieko nesutvarke tenka sedeti be interneto ir be televizijos.
Dar nesu gyvenime matęs tokio lėto ir dažnai dingstančio interneto. Dažnai konsultantės sako, kad tai tik rauterių kaltė, jog nėra interneto, bet jie tik bando pinigus išvilioti.
Kai užsakinėjau jūsų TV, Euronews buvo angliškai. Dabar yra rusiškai. Kodėl?
Mes jau daug metų esame Balticum klientai - užmiestyje alternatyvos kolkas ir nėra. Dar rugsėjo pabaigoje kreipiausi į Balticum dėl naujos paslaugos Išmanioji TV įdiegimo. Užregistravo. Po poros savaičių paskambino vadybininkas, atvažiavo, apžiūrėjo pajungimus, pasakė, kad grįžęs pasitars su technikais ir paskambins. Skambučio laukiame iki šiol. Lapkričio vidury vėl paskambinau į Balticum. Atsiliepė labai nemaloni panelė. Išklausė, pasakė, kad registruoja iš naujo, mat kitaip padėt negali. Technikų ar vadybininkų skambučio laukiame ligšiol. Kada baigsis tas klientų mulkinimas: mokame brangiai, internetas tragedija, programas keičia kaip nori net neperspėję, aš jau nekalbu apie tai, kad už tą pačią kainą mieste mato daug daugiau programų.
prasitesem sutarti pasirinkom spartesni interneta meistras idejo nauja kortele bet rodo tik 5 kanalus kitos programos koduodos nezinam kaip atkuoduot kviesim meistra
Jau gal 2 savaitė kai internetas nieko nepakrauna, jau seniai turim problemų su balticum internetu.Kažkoks košmaras
Balticum internetas visiskai nieko nepakrauna esame uzsame 100mb/s o isvis negaunam tokio greiocio gaunam 5 mb/s arba net 2mb/s nervai ima nei filmu atsisiusti negalima turi laikti visa para kad atsiusti arba paziureti video per youtube stringa pakrauna siektiek ir vel sustoja video tas pats ir su tv programom digsta irasai po keliu diena programos niera arba pakeiti kita kanala pastringa turi isjunti priedeli ir palaukti 5 min kartais net ilgiau seniau nebudavo problemu su internetu ir tv programom grudzio 25 baigsis sutartis ir pereisim i teo dauguma mano draugu turi teo ir neturi problemu tai jei kam sutartis greitai baigis pereikite i teo !!!!!
Gedimas buvo sutvarkytas, gana greitai ir gerai
Labai gaila kad nepranešė apie atjungus ar pakeistus kanalus galvojat kad mes nesuprasim. Kaip atjungė Nase kino ir pajunge DOM KINO galvojote kad nesuprasim juk ji ir taip rodė. Absurdas pinigus imate bet už ką.
Iki šiol balticum skaitmeninėj televizijoj labai trūko gerų kanalų, , bet dabar labai apsidžiaugėm, jog balticum įjungs TNT kanalą. Šio kanalo visada norėjom ir net planavom pereiti į Telia vien dėl to. Bet dabar pasiliksim Balticum.
Kur dingo RTVi, kodel jį pakeitėte?
Labai gaila, kad panaikinote kanalą RTV International ir pakeitėt jį primityviu pramoginiu kanalu TNT, kurio aš tikrai nežiūrėsiu.
Igoris
Pastoviai stringa skaitmeninė televiziją, neįmanoma žiūrėti TV (užstrigus transliacija nuo vakar), panašu kad priedėliai itin prastos kokybės, nerodo visų kanalų, nors kitam kambarį rodo, esu visiškai nusivylusi paslaugomis nors ką tik pasirašėme sutartį, teks kreiptis į vartotojų teises, nes panašu, kad besiskundžianti nesu viena, o jie teikia nekokybiškas paslaugas ir apgaudinėja vartotojus.
2017 09 25 dienos metu atėjęs meistras įvedė skaitmeninę televiziją sutvarkė kanalų eiliškumą. Vakre visi kanalaiišsiderino. Meistras išeidamas pasakė, kad jeigu kas ne taip skmbinčiau ir vėl kas ateis ištaisyti trūkumus.Paskambinus į balticum buvo pasakyta, kad tokiu klausimu meistrą gali atsiųsti, bet ši paslauga kainuos 9eurus. Įdomiai išeina?...
Mano adresu Klaipėda, Minijos 137-9, nesisekė atnaujinti buvusio televizijos kanalų paketo (67 programos, kaip vadinasi neatsimenu), nes, kaip suprantu, buvo visai prieš tai atjungtas kabelis, nes meistrui tik pajudinus ar paremontavus kabelio laidus, atsirado normalus vaizdas. Tai norėčiau paklausti, kodėl jis buvo atjungtas, nors aš buvau užsisakiusi minimalų taupųjį paketą, kurio ir negalėjau kokybiškai žiūrėti, tad teko vėl pereiti į ankstesnį.
Aušra
Balticum kabelinį internetą naudojame nuo 2012 rudens. 2017 rugpjūčio 25 d. pirmą kartą "dingo" kabelis-network cable is unpugged. Patikrinau savo kompiuterio nustatymus, kabelio pajungimą ir t.t.-lyg ir gerai viskas. Kreipėmės tiesiai i Balticum, ten buvo patikrintas musu pc. Pats pc tvarkoje, teko kviesti meistrą į namus. Laukėme nepilnas dvi valandas, atvykęs meistras gedimą laiptinėje pašalino nemokamai labai greitai ir profesionaliai. Ačiū.

Sėkmės Balticum
Labai idomi situacija o teisingo sprendimo nera.2017.07.04d.grazinau balticum tv.iranga t.y.kortele, moduli kad nutaukti sutarti nes apsigyvenau adresu kur balticum savo paslaugu neteikia.Toliau ateina saskaita uz 07men.ir dar sako reikes sumoketi uz 08men.5 dienas nes sutati nutraukeme 08men.5 diena.Tai man pasakykit, uz kokias paslaugas as turiu moketi, jeigu iranga grazinta 2017.07.04d.Absurdas.
Balticum mokėjau už 100mbit, tačiau tokio greičio nesu turėjęs MAX 8mb/s. Nebuvo nei pas mamą, nei pas uošvę. Tada uošvė perėjo į pas kitą populiarų operatorių greitis pasikeitė tą pačią dieną į 10-11mb/s. Perėjau ir aš, greitis 10-11mb/s. Mamai baigsis sutartis su balticum ji taip pat pereis. INTERNETAS IR TELEVIZIJA PAS KITUS TIEKĖJUS PIGESNIS IR GERESNIS. Aptarnavimo kokybė balticume apverktina. Keršto planas už tai, kad atsisakau paslaugų.. "ar žinote kad pagal sutarti atjungti galime iki 5 dienų? sakiau kad žinau. klausia kada atjungti, sakau galite, kad ir šiandien, galite rytoj. Sako neee, kadangi max terminas yra 5 dienos o jūs pereinat į pliusą tai taikysim maksimalų terminą". BALTICUM NUVYLĖ matyt per daug klientų turi, pastebėjau tendenciją, kad kuo toliau tuo daugiau visi bėga pas kitus tiekėjus, linkiu balticumui padaryti išvadas. PS abonentais buvome nuo pat balticum tiekimo pradžios.. mes buvom lojalus klientai, o balticumas to nevertina.. Jūs galėtumėte paskambinti ar kitaip pasidomėti ar klientai patenkinti jūsų teikiamomis paslaugomis, ar turi skundų, pastebėjimų, pageidavimų..
Prieš 3 mėnesius Balticum nupirko Miesto tinklą ir tada prasidėjo košmarai. Televizorius nustoja rodyti pastoviai, apie gedimo
pašalinimą per 24 val. galima tik pasvajoti. Ką tik sėdėjau 9 dienas be TV, pataisė, rodė dvi dienas, dabar vėl nerodo.
Jau nebesuskaičiuoju kiek kartų buvo gedimų anksčiau. Meistrai kaltina Miesto tinklus, jie kažkaip kitaip buvo prisijungę,
deja, atkentėti tenka man. Laimei kad sutartis greit baigsis, sulauksiu pabaigos su tamsiu ekranu.
Dėkoju, už puikus aptarnavimas, malonus bendravimas ir nuostabus rezultatas.
Šiandieninis gedimas kuris buvo adresu Taikos-6-9 išspręstas efektyviai ir greit šaunuoliai visu100 procentu
Sveiki, teko registruot gedyma, meistro apsilankymo metu apart zeminimo, ir pasiulymo iseit is Balticum neisgirdau, Kedainiai kompiuterio vaizdo irasai trukcioja, televizorius, visas programas rodo normaliu garsu o PTP nera garso, meistras vezesi blokeli tipo perziuret, bet paaiskino jei tiliai klausysiu tai girdesiu be blokelio televizorius garsa turi viskas gerai, perskambinau draugus kaimynus jie skirtumo neturi ziuredami garsas vienodas per visas programas, ir jei ne klausimas kaip viko jusu aptarnavimas, buciau nerasius nieko, nes tiesiog tokio darbuotojo nenoriu matyt savo namuose sis darbuotojas jau kelinta karta atvaziaves netaktiskas,
Esu patenkinta Baltikum TV darbuotoju darbu.Operatyvu ir kokybiska.Malonus aptarnavimas.Aciu.
Mano atsiliepiamai apir meistru darba geri.Pilnai issprende mano problema.Aciu
Sveiki, atejas i Balticum salona salia naujakiemio gatves buvau nustebintas. Norejus perkraustyti interneta ir televizija uzsiprase 21euro, toks jausmas kad vedzios visiskai naujus kabelius, nors tereikes tik prijungti, o Akropolyje pasake kad perkelimas nieko nekainuos. Konsultante saiposi ir juokiasi, labai nemandagi. Kai baigsis sutartis tikrai keisiu imone. Klaipeda.
Nijolė Poškienė
2017-05-24 14:21:56 IP 46.36.76.56
Geguzes 23d buvau iskvietusi meistra del blogo rodymo T^V{snigo, mirgejo}, Po apsilankymo viskas susitvarke, pasake, ka dar galima butu pakeristi.. Bet pirmiausia reiketu pasikeisti televizoriu arba dar bandyti reguliuoti kanalus.. Maloniai meistras paaiskino, ačiū!
visa savaite dingineja internetas, paskambinu i baltikum, ten pasako kad internetas is ju puses yra, meistras atvaziaves tipo nustate kad kalte modeme. pakeiciau nauju. problema isliko. internetas ir toliau dingineja. kame problema??? anksciau esu turejes tp baltikum kitoje gyv. vietoje, buvo tapati problema. pasibaigus sutarciai psikeiciau i kito tiekejo, jokiu problemu. gal tai tik baltikum nekokybiskos paslaugos problema.???
Siūlomos interneto paslaugos neatitinka kainos, kaina tikrai nekonkurencinga rinkoje, tik pasibaigus sutarčiai mastome keisti paslaugos tiekėją, net ir atsiradus didesniai greičio galimybei padidinto greičio interneto negauname, vietoje to papildomą galimybe didesniam greičiui apmokestina dar brangiau. Atlikus mažą analizę kas šiuo metu rinkoje siūloma yra daug patrauklesnių pasiūlymų.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Starflix Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Starflix, tai lyderiaujanti rankų darbo svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros agentūra, galinti didžiuotis tūkstančiais klientų visame pasaulyje. Mūsų siekis – padėti kiekvienam verslui rasti ekonomiškiausią, individualiai pritaikytą, skaitmeninės rinkodaros sprendimą. Sukurkime Jums naują svetainę...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą 05-26 09:42
Vakar Airijoje vykusio referendumo balsai dar skaičiuojami, bet pirminės apklausos duomenimis, airiai pasisako už konstitucijos pakeitimą, kuris panaikintų abortų draudimus.
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės 05-25 22:39
Augalininkystės tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą galėjo patekti bulvių ruduoju puviniu užkrėstos bulvės.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda