Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balticum TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balticum TV

Atsiliepimai apie Balticum TV, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Balticum TV, UAB

prasitesem sutarti pasirinkom spartesni interneta meistras idejo nauja kortele bet rodo tik 5 kanalus kitos programos koduodos nezinam kaip atkuoduot kviesim meistra
Jau gal 2 savaitė kai internetas nieko nepakrauna, jau seniai turim problemų su balticum internetu.Kažkoks košmaras
Balticum internetas visiskai nieko nepakrauna esame uzsame 100mb/s o isvis negaunam tokio greiocio gaunam 5 mb/s arba net 2mb/s nervai ima nei filmu atsisiusti negalima turi laikti visa para kad atsiusti arba paziureti video per youtube stringa pakrauna siektiek ir vel sustoja video tas pats ir su tv programom digsta irasai po keliu diena programos niera arba pakeiti kita kanala pastringa turi isjunti priedeli ir palaukti 5 min kartais net ilgiau seniau nebudavo problemu su internetu ir tv programom grudzio 25 baigsis sutartis ir pereisim i teo dauguma mano draugu turi teo ir neturi problemu tai jei kam sutartis greitai baigis pereikite i teo !!!!!
Gedimas buvo sutvarkytas, gana greitai ir gerai
Labai gaila kad nepranešė apie atjungus ar pakeistus kanalus galvojat kad mes nesuprasim. Kaip atjungė Nase kino ir pajunge DOM KINO galvojote kad nesuprasim juk ji ir taip rodė. Absurdas pinigus imate bet už ką.
Iki šiol balticum skaitmeninėj televizijoj labai trūko gerų kanalų, , bet dabar labai apsidžiaugėm, jog balticum įjungs TNT kanalą. Šio kanalo visada norėjom ir net planavom pereiti į Telia vien dėl to. Bet dabar pasiliksim Balticum.
Kur dingo RTVi, kodel jį pakeitėte?
Labai gaila, kad panaikinote kanalą RTV International ir pakeitėt jį primityviu pramoginiu kanalu TNT, kurio aš tikrai nežiūrėsiu.
Igoris
Pastoviai stringa skaitmeninė televiziją, neįmanoma žiūrėti TV (užstrigus transliacija nuo vakar), panašu kad priedėliai itin prastos kokybės, nerodo visų kanalų, nors kitam kambarį rodo, esu visiškai nusivylusi paslaugomis nors ką tik pasirašėme sutartį, teks kreiptis į vartotojų teises, nes panašu, kad besiskundžianti nesu viena, o jie teikia nekokybiškas paslaugas ir apgaudinėja vartotojus.
2017 09 25 dienos metu atėjęs meistras įvedė skaitmeninę televiziją sutvarkė kanalų eiliškumą. Vakre visi kanalaiišsiderino. Meistras išeidamas pasakė, kad jeigu kas ne taip skmbinčiau ir vėl kas ateis ištaisyti trūkumus.Paskambinus į balticum buvo pasakyta, kad tokiu klausimu meistrą gali atsiųsti, bet ši paslauga kainuos 9eurus. Įdomiai išeina?...
Mano adresu Klaipėda, Minijos 137-9, nesisekė atnaujinti buvusio televizijos kanalų paketo (67 programos, kaip vadinasi neatsimenu), nes, kaip suprantu, buvo visai prieš tai atjungtas kabelis, nes meistrui tik pajudinus ar paremontavus kabelio laidus, atsirado normalus vaizdas. Tai norėčiau paklausti, kodėl jis buvo atjungtas, nors aš buvau užsisakiusi minimalų taupųjį paketą, kurio ir negalėjau kokybiškai žiūrėti, tad teko vėl pereiti į ankstesnį.
Aušra
Balticum kabelinį internetą naudojame nuo 2012 rudens. 2017 rugpjūčio 25 d. pirmą kartą "dingo" kabelis-network cable is unpugged. Patikrinau savo kompiuterio nustatymus, kabelio pajungimą ir t.t.-lyg ir gerai viskas. Kreipėmės tiesiai i Balticum, ten buvo patikrintas musu pc. Pats pc tvarkoje, teko kviesti meistrą į namus. Laukėme nepilnas dvi valandas, atvykęs meistras gedimą laiptinėje pašalino nemokamai labai greitai ir profesionaliai. Ačiū.

Sėkmės Balticum
Labai idomi situacija o teisingo sprendimo nera.2017.07.04d.grazinau balticum tv.iranga t.y.kortele, moduli kad nutaukti sutarti nes apsigyvenau adresu kur balticum savo paslaugu neteikia.Toliau ateina saskaita uz 07men.ir dar sako reikes sumoketi uz 08men.5 dienas nes sutati nutraukeme 08men.5 diena.Tai man pasakykit, uz kokias paslaugas as turiu moketi, jeigu iranga grazinta 2017.07.04d.Absurdas.
Balticum mokėjau už 100mbit, tačiau tokio greičio nesu turėjęs MAX 8mb/s. Nebuvo nei pas mamą, nei pas uošvę. Tada uošvė perėjo į pas kitą populiarų operatorių greitis pasikeitė tą pačią dieną į 10-11mb/s. Perėjau ir aš, greitis 10-11mb/s. Mamai baigsis sutartis su balticum ji taip pat pereis. INTERNETAS IR TELEVIZIJA PAS KITUS TIEKĖJUS PIGESNIS IR GERESNIS. Aptarnavimo kokybė balticume apverktina. Keršto planas už tai, kad atsisakau paslaugų.. "ar žinote kad pagal sutarti atjungti galime iki 5 dienų? sakiau kad žinau. klausia kada atjungti, sakau galite, kad ir šiandien, galite rytoj. Sako neee, kadangi max terminas yra 5 dienos o jūs pereinat į pliusą tai taikysim maksimalų terminą". BALTICUM NUVYLĖ matyt per daug klientų turi, pastebėjau tendenciją, kad kuo toliau tuo daugiau visi bėga pas kitus tiekėjus, linkiu balticumui padaryti išvadas. PS abonentais buvome nuo pat balticum tiekimo pradžios.. mes buvom lojalus klientai, o balticumas to nevertina.. Jūs galėtumėte paskambinti ar kitaip pasidomėti ar klientai patenkinti jūsų teikiamomis paslaugomis, ar turi skundų, pastebėjimų, pageidavimų..
Prieš 3 mėnesius Balticum nupirko Miesto tinklą ir tada prasidėjo košmarai. Televizorius nustoja rodyti pastoviai, apie gedimo
pašalinimą per 24 val. galima tik pasvajoti. Ką tik sėdėjau 9 dienas be TV, pataisė, rodė dvi dienas, dabar vėl nerodo.
Jau nebesuskaičiuoju kiek kartų buvo gedimų anksčiau. Meistrai kaltina Miesto tinklus, jie kažkaip kitaip buvo prisijungę,
deja, atkentėti tenka man. Laimei kad sutartis greit baigsis, sulauksiu pabaigos su tamsiu ekranu.
Dėkoju, už puikus aptarnavimas, malonus bendravimas ir nuostabus rezultatas.
Šiandieninis gedimas kuris buvo adresu Taikos-6-9 išspręstas efektyviai ir greit šaunuoliai visu100 procentu
Sveiki, teko registruot gedyma, meistro apsilankymo metu apart zeminimo, ir pasiulymo iseit is Balticum neisgirdau, Kedainiai kompiuterio vaizdo irasai trukcioja, televizorius, visas programas rodo normaliu garsu o PTP nera garso, meistras vezesi blokeli tipo perziuret, bet paaiskino jei tiliai klausysiu tai girdesiu be blokelio televizorius garsa turi viskas gerai, perskambinau draugus kaimynus jie skirtumo neturi ziuredami garsas vienodas per visas programas, ir jei ne klausimas kaip viko jusu aptarnavimas, buciau nerasius nieko, nes tiesiog tokio darbuotojo nenoriu matyt savo namuose sis darbuotojas jau kelinta karta atvaziaves netaktiskas,
Esu patenkinta Baltikum TV darbuotoju darbu.Operatyvu ir kokybiska.Malonus aptarnavimas.Aciu.
Mano atsiliepiamai apir meistru darba geri.Pilnai issprende mano problema.Aciu
Sveiki, atejas i Balticum salona salia naujakiemio gatves buvau nustebintas. Norejus perkraustyti interneta ir televizija uzsiprase 21euro, toks jausmas kad vedzios visiskai naujus kabelius, nors tereikes tik prijungti, o Akropolyje pasake kad perkelimas nieko nekainuos. Konsultante saiposi ir juokiasi, labai nemandagi. Kai baigsis sutartis tikrai keisiu imone. Klaipeda.
Nijolė Poškienė
2017-05-24 14:21:56 IP 46.36.76.56
Geguzes 23d buvau iskvietusi meistra del blogo rodymo T^V{snigo, mirgejo}, Po apsilankymo viskas susitvarke, pasake, ka dar galima butu pakeristi.. Bet pirmiausia reiketu pasikeisti televizoriu arba dar bandyti reguliuoti kanalus.. Maloniai meistras paaiskino, ačiū!
visa savaite dingineja internetas, paskambinu i baltikum, ten pasako kad internetas is ju puses yra, meistras atvaziaves tipo nustate kad kalte modeme. pakeiciau nauju. problema isliko. internetas ir toliau dingineja. kame problema??? anksciau esu turejes tp baltikum kitoje gyv. vietoje, buvo tapati problema. pasibaigus sutarciai psikeiciau i kito tiekejo, jokiu problemu. gal tai tik baltikum nekokybiskos paslaugos problema.???
Siūlomos interneto paslaugos neatitinka kainos, kaina tikrai nekonkurencinga rinkoje, tik pasibaigus sutarčiai mastome keisti paslaugos tiekėją, net ir atsiradus didesniai greičio galimybei padidinto greičio interneto negauname, vietoje to papildomą galimybe didesniam greičiui apmokestina dar brangiau. Atlikus mažą analizę kas šiuo metu rinkoje siūloma yra daug patrauklesnių pasiūlymų.
Po jūsu meistru atvykima interneto signalas veikia nepriekaištingai.
Birutė Jasiūnienė
2017-03-10 12:23:37 IP 78.61.213.84
Labai įdomu, kokiu pagrindu ėmėte prašyti 0, 90 Eur papildoma priemoką per mėnesį už televiziją, neteikian papildomu paslaugų? Nėra papildomų kanalų bei kitų paslaugų, tai už ką?
Gaila, bet matomai teks kreiptis į kitas televizijos retransliuotojus, kurie nedidins užmokęstį ir nedidins įmokų. Tai bus paviešinta ir visuomenei, nors nesu konkuruojantos įstaigos atstovas.
Teks kreiptis į kitas įmones dėl paslaugų suteikimo už mažesnę kainą.
Labai dėkoju Balticum meistrui, kuris ne pirmą kartą pagelbėjo išspręsti problemą, o ir vasario 24d. atvyko labai operatyviai. Sėkmės visam jūsų kolektyvui darbuose.
ne viena karta kreipiausi del skaitmenines televizijos trikdžiu.jokios pagalbos nesulaukiau.kas vakara nuo 18 val iki 21 nieko negalima pasižiureti.labai gailiuosi pasirinkus šia paslauga.o moketi reikia
kreipiausi del interneto problemu, tai labai greitai sureagavo i rysio problemas, keliu minuciu laike viskas buvo sutvarkyta, todel esu labai patenkinta jusu teikiamoms paslaugimis, linkiu ir toliau taip gerai dirbi
Ir as kazkada lygiai taip pat keikiausi del balticumo, , , sukandau dantis, palaukiau kol baigsis sutartis ir jau 4 metai dziaugiuosi splius (telelanas buves klaipedoj) paslaugomis, nieks nestringa, nieks neatjungia diena nesumokejus ir t.t.
Prieš pusantrų metų įsivedžiau jūsų internetą, turėjau problemų su prisijungimu prie jo.technikai atvažiuodavo ir niekas nesikeisdavo.Prieš pora dienų atvažiavo jūsų meistriukai ir viską sutvarkė.Buvo ne vienas gedimas, net ir mano kaltės.Dabar viskas veikia l.gerai.Labai esu dėkingas meistrui Žigimantui Pusčiui ir jo kolegai.Sėkmės Jums, , Balticum TV"
Dirba visiškai neadekvatūs žmonės, internetas nuolatos dinginėja. Kaina kosminė. Jokių naujovių nesiūlo, netobulėja, nesistengia. Televizijos prastesnės ir senoviškesnės matęs nesu. Nerekomenduoju.
Prieš mėnesį įsivedžiau internetą, kabelinę (skaitmeninę). Viskas gerai, greit pajungė, tvarkingai. Jokių trūkinėjimų, internetas veikia maximum greičiu, kanalus visus rodo. Kaina tikrai ne kosminė, 15 eu/mėn. Tą patį siūlo kiti tiekėjai, kai kurie ir brangiau.
Miestas- Vilnius.
Internetas ištisai neveikia, atvyke meistrai neranda priežasties, nesinaudokite šiomis paslaugomis, neturėsite interneto ir dar liksi kaltas kas neveikia
Labai prastas ir nezmogiskas aptarnavimas. Atjunge kableine vos del vienos dienos velavimo ir keliu litu, o sumokejus pajungt nesugebejo net per 3 dienas. telefono operatoriai isvis be emociju
džiaugiuosi atsisakiusi, 1. darbuotojai visiškai be kompetencijos, 2. paslaugų kainos kosmosas 3. įstrigę akmens amžiuje, su popierizmais.
NEREKOMENDUOČIAU IR PRIEŠUI!!!
baisi firmele.skaitmenine televizija moki pinigelius, programu nematai.siauliuose gyveni o televvizijos nematai.pabegau bet kainavo daug nes laiku negrazinau kortos.nesugeba pajungt teliko nors jis 2015 philips jie nesireguliuoja korteles idet nesugeba, nesuprantu, siuo metu esu kitoj firmoj mano telikai atsigavo internetas taipat, man idomu kas teisus ar klientas ar jusu firmele
kaip tik savaitgalis internetas pradeda puliuot nuo penktadienio iki pirmadienio ryto. pas mus kedainiuose buvo rygveda anksciau viskas normaliai buvo, balticumas nupirko juos ir iskart prasidejo pievos. dingsta internetas paskambini kad nera atvaziuoja meistriukas po keliu dienu
Balticum tv signalo lygis kraupus, vis dar gyvena imone15 metu atgal. atsisakius paslaugos zmogus dar turi uzsimoket uz 5 dienas teikiamu paslaugus, kuriu jam nereikia. imones teikiamos paslaugos nekomunikabilumas vartotoju saskaita. ir dar - issimusus taloneli pralaukiau 2 valandas, kad atsisakyciau paslaugu. ar tai normalu? labai blogai!
Su Dituva kelinta savaite problemu neisprendzia su televizija...stringa po kalias dienas visai nieko nerodo nera rysio...
Tik sugeba informuoti SMS, kad nesumokejai uz paslaugas laiku, o kai 3 savaites kaip televizijos normaliai nematome jokios zinutes is sios kontoros nera...
ATSIPRASYMO zinute SMS jiems nesiraso :)
Nei jokios info veiks televizija ? kada veiks ar visai veiks kada tai bus ir t.t
Meistrai vargsai patys skambineja :) ir klausineja ar viskas gerai ?? :) o administracijai px kaip kolukio laikais siena pjauna paprasti zmones, o pirminkai ir agronomai pirteleje sedi...Cia tas pats :)
Kažkaip įdomu, kad įmonei yra visai nesvarbu išlaikyti lojalius klientus. Persikraustant į kitą butą teko palikti internetą senąjame bute, nes atsisakyti jo gavosi brangiau nei sumokėti už likusius PUSĘ METŲ (sumokėjau už tą paliktą internetą 51€). Dabar norėdama pasibaigus sutarčiai esamame bute norėjau toliau naudotis Jūsų internetu sužinau, kad jis brangesnis, atsiradę net keli papildomi mokesčiai. Na ką padarysi, gal išlošite iš esamų klientų dėl kainų pakėlimo, bet jūsų internetu nebesinaudosiu. Pasirinksiu kitą, nors iki šiol visada naudodavausi Balticum. Sėkmės Jums laikantis tokios verslo taktikos.
kas darosi jusu kontoroj?pavizd;Siendien 2016.09.23d.ziurejau viena programa 16v.30m.staigiai perejot i NTV, po to iREN.Ka sugalvosit dar?Gal reikrtu bendrauti su abonentais kurie moka pinigus
Labas, atsirado tv.programa"Bestseler":nerandu programos.help!
Sveiki visi Balticum vergai, nemėgstu rašyti neigiamų atsiliepimų, geriau problemas išspręsti savame rate, bet matau kitaip neįmanoma. Atsiliepimuose vien neigiami rašomi, kaip ta įmonė gali dirbti??? Tikriausiai telefonas jau raudonas nuo skambučių dėl TV paketo strigimų. Atsakymas vis tas pats „tuoj perkrausiu kortelę“. Kodėl ją reikia vis perkraudinėt.Ir taip jau antri metai. Manau kad reikės atsisveikinti su šia bendrove dėl TV transliavimo. Kitiem patarčiau-nelįskit pas juos nebent patys norite išbandyti:-)
Kam jus makaronus kabinat zmonems? Jus esate a*******i tokie kaip ir uab Init. Zmones pasižiurekit i http://init.lt/lt/naujienos/del-rusisku-programu-retransliavimo-ir-neteisetu-kompanijos-bma-veiksmu/?ne=26 Baltikum su Init netgi ta pati teksta retransliuoja. :)
Rugpjūčio mėn, pradžioje nuėjau į Balticum, nutraukti sutarties, parašiau, kad atjungtų nuo rugsėjo 1 dienos, po kelių dienų žiūriu nerodo jokių programų, skambinu, viena mergina aiškina pasitikrinti laidus ir t.t., skambinu antrą kartą, kita mergina aiškina, kad paslauga jau atjungta, nes aš juk parašiau prašymą sutarties nutraukimui, aiškinu, kad tik nuo rugsėjo 1 d., sako padėt niekuom negaliu. Tada kita dieną skambinu kitai įmonei, su kuria sudariau sutartį nuo rugsėjo 1 d., ir paprašiau pajungt ansčiau, nes man jau atjungė TV Balticumas, sako gerai. Kita dieną nešu atiduot kortelę į Balticum, tai taip pat kaip ir kiti čia rašė, pralaukiau nežinau kiek, vis naujus atėjusius kvietė. Kai grąžinau kortelę iš priedėlio, tai man pareiškė, kad mokėti vistiek už visą mėn. turėsiu, klausiu kodėl, juk jau atjungė, sako prašymas parašytas tai nuo 09.01, o kad atjungė, įvyko klaida, tai klausiu, ar klientai turi susimokėti už Balticum klaidas? vienu žodžiu, buvau išprašyta. Sąskaitą išrašė už visą mėn. Balticum kliente buvau daugiau kaip 15 metų, klausimas, ar šiai organizacijai reikalingi iš vis klientai?
tai jeigu BMA atjungė rusiškus kanalus tai gal kaip kompensaciją galėtumėt kitus kokius įdomesnius kanalus įjungt, gal galima sporto normalesnių kokių o tai vis lenktynės ir golfas....vėjai....vat jei klientas nors vieną dieną pavėluoja susimokėt tai kaipmat atjungiat, o kai patys išjungiat žiūrimiausius kanalus tai tk atsiprašot... arba junkit arba mažinkit mokestį, kitaip galima bus įtart kad nesąžiningi žmonės esat...-ATSIPRAŠOME- į šaldytuvą nepadėsi...
Gyvulinė įmonė Balticum pakėlė interneto kainą, nors naudojuosi jau ketvirti metai. Tokia mat pagarba nuolatiniams klientams. Įtariu kartelinį susitarimą su TEO, Aptarnavimas salone tragiškas.
tokio nesiskaitymo su klientais tik BALTICUME- eiles didziausios [net laukiamaji pasidare] pralaukiau su mazu vaikuciu 25 minutes eiles [is 8 langeliu dirba 3] o atejus eilei pasake niekuom padeti negaliu -rasykite skunda ir viskas. internetinis greitis TRIGUBAI mazesnis nei kad sutartyje ir nieko nei meistrai nei perkrovimai, bet moketi reikia kaip sutartyje numatyta-REIKIA BEGTI IR NEATSIGREZTI I TOKIUS PASLAUGU TIEKEJUS.

KLI LT
INTERNETAS IR TELEVIZIJA

Adresas: Birutės g. 10, LT-89215 Mažeikiai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Interneto, televizijos ir VOIP telefonijos paslaugas teikianti įmonė. Veikianti jau nuo 2000 metų. Šiuo metu veikia šiuose miestuose: • Mažeikiai • Telšiai • Plungė • Naujoji Akmenė • Akmenė • Venta • Kuršėnai • Viekšniai • Seda • Kėdainiai • Jurbarkas • Tauragė KLI LT, UAB savo paslaugas siūlo ne tik privatiems...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%