Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Petroleum, UAB

Atsiliepimai apie Baltic Petroleum, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Baltic Petroleum, UAB

Tai 2020-07-13 06:50:46
Sigute, parašyk visą istoriją, o tai gal esate pati labai mandra. O tokiose kontorose dirba atsipūtę žmonės, nes žino, jeigu išmes, tai už tokį atgimimą darbą ras bet kur.
Labas rytas :) Nemaloni situacija ir tiek. Užsukome į pirmą pasienio degalinę kavos ir į tualetą. Taisyklės tokios, kad nesvarbu, kad tu nori pirkti kavą, t.y. jau esi degalinės klientas, moki už tualetą. Neprieštaravau, bet kai tu turi pirma atstovėti 2-3 (jau nepamenu) žmonių eilę, uzsimoketi už tualetą, po to pasidaryti kavą, ir, mokėdamas už ją, gauti nuolaidą, kurią sumokėjai už tualetą. Aš ruošiausi daryti kavą, vyras norėjo į tualetą. Mums buvo kelis kartus, kaip ypatingai bukiems paaiškinta, kokia turi būti veiksmų seka. Jokių mandrumų, apsisukom ir išėjom. Situacija tokia.
Sigute 2020-07-11 13:01:00
Labai nemalonus Jūsų degalinėje, esančioje pasienyje su Lenkija, įvažiuojant iš Suvalkų, aptarnaujantis personalas. Neaprašinėsiu visos situacijos, bet jei žmogus nesugeba dirbti aptarnavimo sferoje, gal reikia rinktis kitą darbą? Ir jau ne pirmą kartą. Du kartus užvažiavom į šitą degalinę ir abu kartus turėjau apsisukus išeiti. Liūdna, kad mus taip pasitinka...
Rasa 2020-05-30 13:53:28
Šiandien Pakruojo mieste buvau degalinėje ir negaliu atsistebėti, nes atvažiuoju jau antra savaitgali is eiles ir matau darbuotoja, kuri, nezinau del kokiu priezasciu, bet nuolat nepatenkinta. Nesinori net beužsukti.
O iš kur žinot kad nepatenkinta, ar su žvake stovėjot šalia.....?
Baltic Petroleum prie Avižienių, Užubalių km., dirba ištiesų nuostabi operatorė, tamsiaplaukė, trumpo kirpimo, vardu Ana kaip supratau. Tokia maloni moteris, nors ir karantinas, bet tokia pozityvi, visada užsuku pasiimti kavos į Jūsų degalinę bei užsipilti kuro, nes vyras turi įmonės kreditinę kortelę. Esu tokia sužavėta. Visur užsuki tai visi tokie nepatenkinti gyvenimu ir pikti, o pas Jus tokia maloni operatorė, pasiūlo užkąsti ir kaip tokiam nuostabiam žmogui pasakyti ne. Taip išreklamuoja, jog atsispirti neįmanoma. Vyrui papasakojau, sakė irgi buvo aptarnautas šios darbuotojos, tai irgi pasidalino sakė reikia būtinai parašyti Jums atsiliepimą, kad saugotumėt tokią darbuotoją. Na čia tai aukso gysla ir su šypsena ir aptarnauja greitai ir parekomenduoja žodžiu super. Ačiū Jums Ana, kad Jūs esate ir taip nuostabiai aptarnaujate klientus. Daugiau tokių žmonių.
Baltic Petroleum prie Avižienių, dirba visą parą, bet dėl karantino po 22 valandos aptarnauja per langelį, jau 2 kartą per paskutinę savaitę pardavėja-operatorė (šviesių plaukų, apie 50 metų) atsisakė parduoti heetsus sakydama, kad jų neturi nors už nugaros aiškiai matėsi... Šiandien nepardavė sumuštinių nes (Aš nežinau kokių jus norite ir mes nebešildom po 22) atkreipkite dėmesį ką imate į darbą...
Sveiki, lankiausi Kaune Panemunės degalinėje aptarnavo jauna šviesiu plauku mergina, su šypsena veide net malonu užeiti į tokia degaline, daugiau tokiu darbuotoju.
Lina 2020-04-12 10:00:04
Leipalingio BP dirba labai nemalonus vyriškis. Teko lankytis ne kartą, vis nusivyliu.
Paaiškinkit man, ką daryti žmogui, kuomet piniginėje 20€, 50€ kupiūros, o jis nuolatos neturi grąžos ir neparduoda norimų prekių.
Siūlyčiau vadovui pasišnekėti su darbuotoju, nes jau ne vienas asmuo turi nusiskundimų į šio darbuotojo pusę.
Nėra ką aiškinti, jis neparduoda prekės. Ten niekas neaprūpina smulkiais, sukis kaip nori. Jeigu mėnesio vidurys, ir žmonės po algų ir pašalpų iš bankomato suneša kupiūras po 100 ir 50, tai iš kur turėt tiek grąžos. Aš irgi neparduodavau, ne mano reikalai, jei neaprūpini darbo priemonėm, smulkiais pinigais, tai aš galiu ir neparduoti.
Klientas 2020-02-06 01:08:46
Sveiki, kilo nesusipratimas dėl užkeltos kojos ant kėdes, operatoriai davus pastaba ir man atsiprašius, kai ji užėjo už nugaros į sale jos elegesis ir necenzūriniai žodiziai mane šokiravo, kai jie pasake uzpisa tokie n***i, tai atsiprasau ar taip gali kalbėti degalines darbuotojai? Ir ar jie galvoja kad 1h nakties žmones jų negirdi kai degalineja nėra žmonių? Nu atsiprasau bet tai yra virš visko, tikiuosi duosit pastaba žmogų ir dar pasake jei dar karta padarysiu taip išvarys iš degalines.. uzubaliu k senasis Ukmergės kelias bp
Kiek kartų kilnojai tas kojas po pastabos???? Kitą kart dar ant stalo užsikelk abi kojas ir tikėkis negaut pastabos. Namuose gali daryt ką nori. O prieš rašant skundą, bent tiesą parašyk apie savo elgesį. Jeigu negerbi operatorės darbo, tai kodėl tave turi gerbt.
Justina 2020-01-18 15:12:21
Laba diena. Siandien uzejome nusipirkti uzkasti i degaline esancia anyksciuose mindaugo g. Nusprendeme uzsisakyti po desraini. Pardavejos reginos visiskas nesupratimas ko nori. Nesugeba pilnai paaiskinti ar suprasti ko nori. Padarius klaida iskart susirauke. Paprasius mazo maisiuko maistui graza atgal teske kaip kokiam suniui. Visiskas nemokejimas dirbti savo darbo. Nemanau kad susiraukusi viskuo nepatenkinta moteris turi dirbti toki darba kur svarbiausia kontaktavimas su klientu. Gaila bet nuotaika sugadino visai dienai ir maisto jau nebesinorejo. Aciu.
Dirbau šitame tinkle, nieko nuostabaus, ir tai ne operatoriaus kaltė. Tai darbo organizavimas. Kai tu esi valytojas, pardavėjas, prekių krovikas, kepėjas ir pusė buhalterio tai šypsenai vietos nebelieka. P.S. toletus valo irgi operatoriai, nes valytojų nėra, tais pačiais rūbais, tom pačiom rankom kuriom ir dešrainius daro. Visiems skanaus.
Justina 2020-01-18 15:12:21
Pataisymas. Pardaveja Rita Petrauskiene
As 2019-12-11 17:29:48
Tu į servisą nebandei nuvažiuoti? Senų grabų prisipirkę, ir įsivaizduoja kad jie negendantys. O prisipylus langų plovimo skysčio niekad netrukčiojo?
Jeigu būtų senas grabas, tai tiekto, bet dėja. Servise buvau, teks pakloti nemažai. Gal čia buvo tiesiog sutapimas, kas žino.
A 2019-12-11 15:38:48
Užsipyliau beveik pilną baką dyzelino, važiuodamas autostradą pradėjo trukčioti variklis ir dingo trauka, užsidegė žvakių pakaitinimo lemputė, pradėjo mirksėti, gal kam irgi taip nutiko. Tai buvo 2019.12.06 Kaunas, Jonavos g. kolonėlė.
Nirkas 2019-10-18 22:39:43
Pardavėjų toks darbas. Prašyti kortelę!!!! Ir priminti klientui. Kiekvienas klientas sugrįžta ten kur jį maloniai aptarnauja.
Totalūs d*****i... turi galimybę sutaupyt, pasinaudot nuolaida, bet operaroriui reikia kaulyt kortelės, kad koks jurgis nuolaidą gautų....
Ats 2019-10-18 20:00:28
O patys neprisimenat, kad norint gauti nuolaida, reikia pateikti kortele? Nejaugi ant tiek ispindeje, kad viska reikia sukramtyt ir i burna idet, nes smegenys visai jau nebemasto, ar tiesiog jauciat malonuma kabinetis prie darbuotoju?
Nežinoma 2019-10-18 07:12:02
N. Akmenės operatorė neprašo nuolaidų kortelės ir kava perki be nuolaidos. Paklausius kodėl neprašė korteles, patraukė pečiais.
Laba vakarą, važiuojant link Panevėžio, degalinėje esančioje senasis Ukmergės kelias 4 nusprendžiau užsipilti kuro. Įėjus į degalinę ir susimokėjęs (ne 10 ar 20 eur., o visus 53 eur.) paklausiau kaip pakliūti į tualetą? Likau nustebintas kad net degalinės klientai turi mokėti 0, 50 cnt. Siūlau Baltic Petroleum degalinei dar apmokęstinti įvažiavimą į degalinę ir išvažiavimą, bei įėjimo į degalinę- parduotuvę mokesčiais klientus. Nesistebiu kodėl tik Lietuvoje iš asfalto gali pamatyti kaip dygsta gėlė : (Ačiū, bet likusias Jūsų degalines aplenksiu iš tolo.
Gera diena šiandien važiuojant užsukau uzkasti į Kauną važiuojant Triliskiu kaime esančią jūsų tinklo degalinė užsisakiau du prancūziškus desrainius kuriems akcija kartu su gėrimų padavus desrainius paklausiau kur gėrimai buvo atsakyta 'tai ko nesakiai iskart' ir dzin jokio paaiškinimo ir nuėjo prie kito kliento
Atlyginimai net Norfoj didesni, negu pas jus UAB'agyne. Apart lipnios juostos klijavimo ant grindų ir nesamomių su savo lean'u nelabai ka ir sugebat....
Šilutė 2019-08-25 16:51:57
Šilutės BP reikėtų pravesti etiketo paskaitele Laimutei Vasiliauskienei, kad žinotų, kokiu tonu galima kalbėti su klientais. Kasdien nepatenkinta, rekianti, nepagarbi. Prestižo tokie darbuotojai tikrai neprideda.
Tai kad visam BP tinkle nupušę pensininkai dirba. Visi normalūs išsilakstė.
Sveiki, na nesu linkusi aš rašinėt skundų, atsiliepimų visokių, nu bet aš esu tokios nuomonės, kad jeigu tavęs tavo darbas netenkina tai tiesiog nedirbk tokio darbo. Ateini į degalinę su šypsena viskas gerai, o į tave dvi panelės žiūri baisiausia nepatenkintos, nes užėjai ir kažką užsisakyti užkast nori. Gamybai nieko visiškai neturi. Pasirinkimas platus, bet paklausus panelių jų atsakymas nieko neturim iš norimų produktų. Esu valgiusi šiose dalinėse maistas tikrai skanus padaromas viskas gerai, bet dabar toks vaizdas, kad sausą batoną valgai ir sudžiuvusias dešreles.Nereikia atsiprašant klientui lysti į užpakalį, bet vistiek kažkoks mandagumas arba bent jau savo nepasitenkinimo tvardymas turėtų būt, juolabiau draugas vienos ir dirbančių panelių stovi šalia ir ši koketuoja su juo, na manau darbe tokių dalykų neturėtų vykti arba bent jau ne prie klientų. Viena panelė buvo šviesiaplaukė ir jeigu neklystu vardas Greta, o kita panelė tamsiaplaukė.Labai atsiprašau panelės jeigu mes jums sutrugdėme ramų darbą. Daugiau nebeužsuksime. Degalinė šalia greitkelio Vilnius - Kaunas, prie Kaišiadorių.
Kiek ateinam į degalinę, nesvarbu ar 10h ar 15h niekada nebūna šildomo maisto, tuščias šaldytvas. Degalinė Kaune, Minkovskiu gatvėje.
Sveiki, nežinau kur rašyti tad rašau čia, nes kitur į atsiliepimus nereguojate.
Lazdijų degalinėje 28 gegužės nuėjus į wc degalinės darbuotoja atsirakino jį man atliekant reikalus, ir pradėjo mane vyti iš jo aš gražiai atsiprašiusi užsirakinau duris, iš jo išėjus mane užsipuolė “kas čia jus įleido ir t.t” nors tas wc buvo atrakintas.
Pradėjo šaukti.
Atsakingai rinkities darbuotojus, nes tai ne pirmas kartais kai ji elgiasi ne adekvačiai ir nepagarbiai. Esu šokiruota kaip galima brautis į užimta wc ir pulti. Tik blogiausi atsiliepimai.
Moters nei vardo nei pavardės nežinau, bet šviesių plaukų moteris su akinukais.
Geriausia jog palikus drauge čia atsiliepima toje pačioje degalinėje buvo aprėkta darbuotojų vyrų už atsiliepima. Graudi situacija ir tiek.
Lazdijų degalinėje dirba labai nemaloni ir nekompetetinga pardavėja. Neturi nei gėdos, nei kultūros. Išsivaizduoja, kad BP degalinė yra jos asmeninė nuosavybė. Šviesiais plaukais, su akinukais. Įdomu pagal kokius kriterijus priimate darbuotojus? Visiška mužikė. Man įėjus į WC atsidarė duris ir vijo iš jo, nors jau buvau atsisėdusi ant WC. O paprašius pakeisti kupiūrą, ji pasakė, kad nekeis, nesvarbu, kad pirkau iš degalines. Sako neparduosiu tada.
Turbut jusu rokiskio padalinyje eiles neegzistuoja. Kas "skuba" ir yra pardaveju draugas turi pirmenybe. Circle-K aptarnavimas malonesnis.
Nu 2019-05-13 07:12:16
Tavo ego užgavo? Nori būt teisus nes esi klientas?! Tik ne šitam tinkle. Visas "gėris" kurį patiria darbuotojai iš darbdavio, tiesiogiai perduodamas klientams.
Neužgavo mano ego, nesirūpink. Esu dirbęs ir pats tokį darbą. Jei nemoki bendrauti su klientais, eik dirbti kitur. Darbo reikalai turi likti darbo aplinkoje.
Julius 2019-05-12 17:16:33
Cido sulčių akcijos klaidinančios. Ir pardavėjos atžagarios. Ginčijasi su klientais. Konkrečiai Marijampolėje esančioje degalinėje, prie išvažiavimo į Kauną.
Nežinomas 2019-04-28 10:18:21
Kasininkė Tatjana kuri mus aptarnavo labai nemaloniai elgėsi. Sumurmėjo sau kažką panosėj, paprašius pakartoti pradėjo rėkti. Pasimetėme su mama
O tai tave su mama jau surado!? Jeigu degalinėj sugebi pasimest, tai gal iš viso iš namų neik.
Sveiki. Kaip juridinis asmuo vilniaus regione norejau padaryti ilgalaike degalu tiekimo sutarti, nes per menesi sudeginu nuo 15 iki 30 kubu dyzelino, todel kreipiausi i pona Vytauta. Po malonaus pokalbio pazadejo po poros dienu paruosti sutarti. Pralaukus savaite pats paskambinau Vytautui kuris atsake jog del kazkokiu priezasciu teisininkai neleido sudaryti sutarties. Pralaukus pora menesiu dar karta paskambinau ponui Vytautui, kuris pasake, kad be problemu tuoj pat padarys sutarti ir dingo. Palaukes pora dienu dar karta paskambinau ir atsakymas-as susitikime. Dar po poros dienu vel paskambinau ir atsakymas-isvykes direktorius ir nera kam pasirasyti sutarties. Palaukes dar pora dienu dar karta paskambinau ir atsakymas-as tuoj viska sutvarkysiu ir jums paskambinsiu. Stai taip jau antra savaite laukiu skambucio, o galejo is karto pasakyti kad sutarties nedarysime-nesikankink. Aciu ponui Vytautui uz patikrinta kantrybe- jus laimejot.

Jums irgi reikia taip, gudriai....
Tos lipdukų rinkimo akcijos yra grynas cirkas! Nuolatos nėra prekių norint įsigyti ir niekas nežino kada jos bus ir ar jos bus. Jūs - degalinė, kam jums tos nesąmonės su lipdukais, kurios tik erzina žmones ir neatneša jokios naudos.
Noriu padekoti uz aptarnavima, Gerosios Vilties degalines, mergaites operatores visada buna geranoriskos, visada aptarnauja gerai, su sypsena DAZNAI LANKAUSI SIOJ DEGALINEJ, MATAU DARBUOTOJAI, TVARKOSI, VEDEJA VISADA PATARIA, PADEDA, DARBE. VISADA KIEK ESU BUVUSI DEGALINEJE OPERATORES PASIULO KAVAOS, NET ATSISAKYTI, NEPATOGU, APTARNAVIMAS, KIEK ESU LANKIUSIS YRA PUIKUS. TIKIUOSI ATEITYJE MATYTI TA PATI APTARNAUJANTI PERSONALA.
Siandien ryte 2018 11 27 apie 6.15 atvykus i degaline trakuose kaip ir kas ryta pirkau kava, susirinko didele eile, eilej prastovejau 15 min tai normalu?
Paklaisiau gal galiu sumoketi uz kava veliau atvykes arba greitai be eiles su bekontakte kortele ir tada kasininke pradejo grubiai kalbeti - kodel jus turit anksciau isvaziuot uz kitus, jei nepatinka kazkas gerkit kava namie ir t.t. kasryt atvaziuoju jau puse metu to dar nebuvo, visada uztrukdavau max 4min su kavos pagaminimu. Esu labai pasipiktines ir daugiau tikrai nenoreciau pirkti kava ten kur man pasiule ja gerti namuose....
Norime padėkoti BP kompanijai, kuri laikosi duoto žodžio ir BP marketingo projektų vadovei Linai Malaškevičienei, kuri bendraudama su klientais skleidžia vien pozityvą.Sėkmės Jums Jūsų darbuose. Dalia
Paulina 2018-07-24 23:34:30
Sveiki, dažnai lankaus pas jus ir kiek tik neatvažiuoju, niekada negaliu normaliai nusipirkt kavos, nes visada gaunu atsakymą, kad kavos aparatas būna jau išjungtas. Ir ne pirmą kartą tai pastebiu, jei dirbate iki 23h, tai manau turėtu ir kavą daryt iki 23h. Veiksmas vyko Molėtų plente.
O kada jusu manymu operatorius turetu ji isvalyti, jei aparto valymas uzima min 20 minuciu, o pamaina baigiasi 23.00? Pasak jusu darbuotojas turi dirbti uz aciu virsvalandzius, kad tik jus galetumete 23 val isgerti kavos?
Justyna 2018-07-24 23:37:12
Sveiki. Veiksmas moletų plentas. Jau nekartą teko užsuktį į kolonėlę nusipirktį kavos vis tą patį atsakymą girdžiu iš kolonėlės darbuotojos, kad aparatas jau nedirbą arba pradėjo valyti... 22:30 tai nesuprantu kam tada išvis kolonėlė dirbą iki 11 jeigu negalima nieko nusipirkti...
Justyna ir Paulina, Kadangi godūs kapitalistai nenori mokėt už viršvalandžius, tai Jums ir neduoda kavos ir maisto, nes darbą žmogus nori baikt laiku, taip kaip parašyta grafike.
Baltic Petroleum degalinėje esančioje Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių k. dirba labai maloni operatorė juodaplaukė Ana. Kiek kartu užvažiuoju į degalinę vienintelė operatorė, juri visada su šypsena, maloni, moka patarti ką skanaus užkasti. Žinokit po tokio aptarnavimo norisi visada užsukti į šià degalinę, kad pamatyti operatorę Ana, kuri pakelia nuotaiką. Daugiau tokių darbuotojų!
Veiksmas, moletu plentas. 22:52: 05-18
-Laba diena desrainiu turite?
-Ne 23h uzsidarome
- o is saldytuvo pasildysite maista?
-Ne uzsidarome 23:00 nespesiu...
- neturejau ka atsakyt tiesiog nuejau
Pardaveja-operatore oranziniais plaukais.
Tiesiog nebuvo noro kažkam gaditi vakaro ir ginčytos.
Jai atvažuoji darbo metu manau kad turi but aptarnautas...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas 07-16 15:44
Vyriausybė pakoregavo Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą. Jame numatyta, kad leistinas dalyvių ar žiūrovų skaičius uždarose erdvėse rugpjūčio 16–31 d. didinamas...
Skaitmeninti negalima spausdinti: kur dėti kablelį kintančiai verslo aplinkai ir poreikiams? 07-16 15:43
Popieriaus technologijų novatorius "Xerox", prieš daugiau nei pusę amžiaus pristatęs pirmąjį pasaulyje komercinį kopijavimo aparatą, dabar tą patį pasaulį moko dokumentus skaitmeninti...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%