Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Petroleum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Petroleum

Atsiliepimai apie Baltic Petroleum, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltic Petroleum, UAB

Vilniuje, Metalo g.4 degalinėje dirbanti jauna mergina pūstomis lūpomis elgiasi nemandagiai, įžeidžiai bendrauja su klientais.
Labai malonus aptarnavimo personalas, baltic petroleum degaline S, bataro adresu ipac operatore Bozena, labai malonus ir giaras zmogus.labai aciu
Po 1h nakties atvaziuoji i degaline (užubaliuose) ir darbuotoju nerasta. ne pirmas kartas prastovi lauke 5-10min ir tenka sugristi i automobili ir rinktis kita degaline skambutis turbut kaba del vaizdo.
Jau kuri laika pastebiu, kad nera baisesnio personalo nei Raseiniu BP prie autostrados :) nesu macius sypsenos veide, o ka dar kalbet apie bendravima su klientais. Siandien, eilinis kartas, bet durys degalines net neatsivere. (klijavo lipduka ant pagr. duru) lauk kiek nori, nei atsiprasymo, nei bet kokio menko zenklo, kad luktelkit :) tik
pikti zvilgsniai. Tai, zmones, jei skubat, kazko
norit, ar kuro, venkit, nes galit likt nepastebeti :)
Sveiki. Liūdna, kai skaitau tik blogo darbo atsiliepimus. Sausio 19 dieną užsukau į Naujosios Akmenės Baltic Petroleum degalinę kuro, ir buvau maloniai nustebinta, kai pasitiko darbuotoja su šypsena, lengvai bendraujanti. Sulaukusi pasiūlymo pasiimti kavos, negalėjau atsispirti....miela kasos darbuotoja vardu Rita tuo neapsiribojo, įtikino, kad pas juos labai skanūs dešrainiai, ir šokoladukai. Taigi, išpildė visus mano lūkesčius
Ieva 2021-01-08 09:45:22
Atvykusi į degalinę, esančią P.Armino gatvėje Marijampolėje, kaip ir kiekvieną rytą viriausi kavą, kuomet buvau paprašyta užsidėti pirštines ir išmokti skaityti prieš save esančius ženklus, žinoma, mokėdama skaityti, komentaro įsiklausiau, tačiau, pasitikslinau, kodėl prieš mane esantis pilietis pirštinių dėvėti neprivalėjo. Pono kasininko komentaras buvo toks: "jei nepatinka, kavą VIRKIS namie". Visų pirma, mes nesam draugai ir jo nurodymą išgirdusi pirštines užsidėjau, visų antra ar su tokia komunikacija dirbantis asmuo turėtų dirbti tokį darbą? Kadangi lankausi kiekvieną dieną šioje degalinėje, turiu pabrėžti, kad šis asmuo visada grubiai mėto perkamus daiktus, atsakinėja, lyg jis būtų įstaigos direktorius, niekada nesisveikina ir neatsisveikina, nepagarbiai elgiasi ir gadina kiekvieną rytą. Šis žmogus yra pavyzdys to, kas neturėtų dirbti tokioje įstaigoje. PS, jei netyčia skaitysi komentarą, žinok, kad man ne 18 metų, esu suaugusi, dirbanti 30 metų moteris, kuri kiekvieną dieną čia pilasi degalus ir geria kavą, tikriausiai nosis per aukštai iškelta, jog to nepastebėjai.
Aha, tikrai, pats tenais dažnai lankausi, bet pastebėjau, kad vienas iš jų nuolatos žiuri filmus, nesisveikina ir mėto prekes.
2020.12.09, ~18.25, apsilankiau Baltic Petroleum degalinėje, S. Batoro gatvėje. Pamainą baigusi aukšta, garbanotų šviesiai rudų plaukų darbuotoja, labai iššaukiančiai atsiliepė apie mano atsiskaitymą centais už kavą. Pašiepė prieš savo kolegas fraze "keista, kad užteko". Pasijaučiau pažeminta.
Sveiki, užsukau į Nemenčinės plovykla, sudraskė stogą. Atsargiai rinkdamiesi autoplovykla nemenčinės baltic petroleum.
Sveiki 2020-11-07 užsukau į Anykščių BP degalinę (Mindaugo g. 23, Anykščiai 29141), susimokėjęs savitarnos kasoje pradėjau pilti kurą ir užfiksavau pistoletą, kad nereiktų jo laikyti, kiek esu taip pylęs kurą, jis visada sustodavo ties nustatyta suma, bet šįkart jis nesustojo ir kai pastebėjau, suma jau buvo daugiau nei dvigubai didesnė negu aš ketinau pilti. Bet čia nebūtų labai didelė problema, jeigu ne tuo metu ten dirbusi degalinės operatorė Zita. Užėjęs į vidų paaiškinau situaciją ir tikėjausi išgirsti sprendimą, bet buvau apšauktas, operatorė tiesiog reikalavo susimokėti dar kartą ir dingti, antraip iskvies policiją, buvau tikrai nustebintas tokio bendravimo, bet stengiausi tvardytis ir bendravau nei kiek nekeldamas balso, bandžiau parodyti banko programėlėje, jog tikrai susimokėjau, bet operatorė net nesiteikė pažiurėti į telefono ekraną, sakė - "Jūs ne vietiniai, man neįdomu". Viskas išsisprendė, kai paskambinau savitarnos kasoje nurodytu numeriu, bet vistiek nusprendžiau parašyti šį laišką, kad galbūt kažkas pasikalbėtų su ponia Zita apie bendravimą su klientais, tikrai nebenorėčiau sutikti tokio žmogaus ir ateityje tikriausiai vengsiu šios degalinės
2020-11-05 11:55 +- maždaug, lankėmes Anykščių BP degalinėje. Likau nustebinta jūsų darbuotoju Gintu. Paprašėme dvieju dešrainiu, kasoje dirbo moteris, į vardą neatkreipiau dėmesio, ji pareiškė, kad dešrelės yra šaltos, nors akyvaizdžiai matėsi, kad jos sušilusios, tikriausiai nenoras gaminti, nes veido išraiškos paprašius dešrainiu nieko gero nežadėjo, turėjau pasijusti kalta paprašiusi. Paprašiau, kad padarytų su „šaltom” dešrelėm, ir tada susilaukiau iš darbuotojo Ginto komentaro : koks išbadėjimas. Kartais galėtų darbuotojai prilaikyti liežuvi už dantų, arba tiesiog nedirbti nemėgiamo darbo. Geros dienos.
Sveiki, visur heets kaina bloko 35 eur o cia atkirto nepatenkintu veidu ale buvo akcija 35 eur dabar 37 eur. Tai tada kodel ceki imusta ne blokas o 10 pokeliu? Cia pasipelnyti užsimanyta ar kaip ?
Sveiki. Čia gal pažinčių puslapis? Nesuprantu.... Kiek pilu kura visokiose degalinese visur viskas yra gerai. Jei pats parodai šypseną ir pasisveikini tikrai ta pati ir gauni. Supraskite jūs žmonės tai kad operatorės darbas nėra lengvas, ilgos darbo valandos, daug klijantu per pamaina, ir ne visi jie malonus, aš iš vis puse jų išmuščiau jei dirbčiau operatorium, visi mandrus su priekaištais ir tt. Jei jums patinka flirtuoti rinkites kita vieta ir nespreskite ar ta maloni ta grazi ir tt. Tai Kuro Užpilimo Kolonėlė ! Man pvz nepatinka tik vienas dalykas Joniškije nedidelė kolonėlė ir projektuotojai dizaineriai nesuprojektavo bendro stogo. Dabar lietui lijant ar sningant į kolonėlė pateksite šlapes. nejau nesugebejo padaryti bendro stogo va čia tai jau projektotoju klaidos. O operatores visos gerulės. Sėkmės visoms ne tik Joniškio bet ir visu kitu kolonėlių merginoms!
P.S. Kritikams ar jus butumete labai malonus kaip tektu plauti po kokio furisto pritriestą tuoletą, būna kad net sienas aptriedžia, po 305 klijanto kuris piktas kad jus darote sumuštinį ir jam reikejo stovėti eileje,.. žodžių gerbkite merginas turėkite kantrybės ir būkite patys malonus!
Vilkijos BP degalinėje tenka apsilankyti ganėtinai dažnai, man nuostabą kelia, ten dirbančių dviejų pardavėjų Sigitos ir Doviles pasišventimas, niekur kitur taip mandagiai ir rūpestingai neaptarnauja. Manau jos turėtų būti pavizdys visoms degalinėms.
Ilon 2020-07-28 09:03:36
Jusu.pastebejimas klaidingas. Esme tame kad, darbuotojo mandagumas gal turi buti ar ne? Ar jums malonu butu jei uzsukus jus pasisveikinat, o i jus tik susiraukia? Cia elementarus zmogaus netinkamas aptarnavimo sriti elgesys ir tiek. Uz toki elgesi klientai atsirenka ar vaziuoti ar ne. Viskas paprasta kaip ir visur.
Taip, visiškai sutinku su Jumis. Bet aš kartojau ir kartosiu - darbuotojas yra prekė, o pigi prekė gera nebūna.
as 2020-07-27 14:24:34
BP! Jums garbė turėtų būt, kad Jūsų degalinių tinkle lankosi PRINCESĖ Ilona!
Aptarnavimas Kaune Raudondvario pl degalinėj klaikus. Teta vyresnio amžiaus amžinai nepatenkintu veidu, bando balsą kelt. Gal amžiniai pakitimai, nervai nebelaiko ar dar kas, bet būtų gerai, kad valdytų emocijas bent minimaliai.
Ilona 2020-07-27 10:17:32
Utenos BP, operatore Edita... na niekad neesu sulaukusi labadiena, aciu, skanaus, prasom... labai nemalonu lankytis kai ji dirba : (kitos operatores super, pakalbins pakalbesime. Tik vaziuoju i BP, bet kartais norisi pralenkti kad neapsikresti bloga nuotaika nuo E. Operatores
BP! Jums garbė turėtų būt, kad Jūsų degalinių tinkle lankosi PRINCESĖ Ilona!
Tai 2020-07-13 06:50:46
Sigute, parašyk visą istoriją, o tai gal esate pati labai mandra. O tokiose kontorose dirba atsipūtę žmonės, nes žino, jeigu išmes, tai už tokį atgimimą darbą ras bet kur.
Labas rytas :) Nemaloni situacija ir tiek. Užsukome į pirmą pasienio degalinę kavos ir į tualetą. Taisyklės tokios, kad nesvarbu, kad tu nori pirkti kavą, t.y. jau esi degalinės klientas, moki už tualetą. Neprieštaravau, bet kai tu turi pirma atstovėti 2-3 (jau nepamenu) žmonių eilę, uzsimoketi už tualetą, po to pasidaryti kavą, ir, mokėdamas už ją, gauti nuolaidą, kurią sumokėjai už tualetą. Aš ruošiausi daryti kavą, vyras norėjo į tualetą. Mums buvo kelis kartus, kaip ypatingai bukiems paaiškinta, kokia turi būti veiksmų seka. Jokių mandrumų, apsisukom ir išėjom. Situacija tokia.
Sigute 2020-07-11 13:01:00
Labai nemalonus Jūsų degalinėje, esančioje pasienyje su Lenkija, įvažiuojant iš Suvalkų, aptarnaujantis personalas. Neaprašinėsiu visos situacijos, bet jei žmogus nesugeba dirbti aptarnavimo sferoje, gal reikia rinktis kitą darbą? Ir jau ne pirmą kartą. Du kartus užvažiavom į šitą degalinę ir abu kartus turėjau apsisukus išeiti. Liūdna, kad mus taip pasitinka...
Rasa 2020-05-30 13:53:28
Šiandien Pakruojo mieste buvau degalinėje ir negaliu atsistebėti, nes atvažiuoju jau antra savaitgali is eiles ir matau darbuotoja, kuri, nezinau del kokiu priezasciu, bet nuolat nepatenkinta. Nesinori net beužsukti.
O iš kur žinot kad nepatenkinta, ar su žvake stovėjot šalia.....?
Baltic Petroleum prie Avižienių, Užubalių km., dirba ištiesų nuostabi operatorė, tamsiaplaukė, trumpo kirpimo, vardu Ana kaip supratau. Tokia maloni moteris, nors ir karantinas, bet tokia pozityvi, visada užsuku pasiimti kavos į Jūsų degalinę bei užsipilti kuro, nes vyras turi įmonės kreditinę kortelę. Esu tokia sužavėta. Visur užsuki tai visi tokie nepatenkinti gyvenimu ir pikti, o pas Jus tokia maloni operatorė, pasiūlo užkąsti ir kaip tokiam nuostabiam žmogui pasakyti ne. Taip išreklamuoja, jog atsispirti neįmanoma. Vyrui papasakojau, sakė irgi buvo aptarnautas šios darbuotojos, tai irgi pasidalino sakė reikia būtinai parašyti Jums atsiliepimą, kad saugotumėt tokią darbuotoją. Na čia tai aukso gysla ir su šypsena ir aptarnauja greitai ir parekomenduoja žodžiu super. Ačiū Jums Ana, kad Jūs esate ir taip nuostabiai aptarnaujate klientus. Daugiau tokių žmonių.
Baltic Petroleum prie Avižienių, dirba visą parą, bet dėl karantino po 22 valandos aptarnauja per langelį, jau 2 kartą per paskutinę savaitę pardavėja-operatorė (šviesių plaukų, apie 50 metų) atsisakė parduoti heetsus sakydama, kad jų neturi nors už nugaros aiškiai matėsi... Šiandien nepardavė sumuštinių nes (Aš nežinau kokių jus norite ir mes nebešildom po 22) atkreipkite dėmesį ką imate į darbą...
Sveiki, lankiausi Kaune Panemunės degalinėje aptarnavo jauna šviesiu plauku mergina, su šypsena veide net malonu užeiti į tokia degaline, daugiau tokiu darbuotoju.
Lina 2020-04-12 10:00:04
Leipalingio BP dirba labai nemalonus vyriškis. Teko lankytis ne kartą, vis nusivyliu.
Paaiškinkit man, ką daryti žmogui, kuomet piniginėje 20€, 50€ kupiūros, o jis nuolatos neturi grąžos ir neparduoda norimų prekių.
Siūlyčiau vadovui pasišnekėti su darbuotoju, nes jau ne vienas asmuo turi nusiskundimų į šio darbuotojo pusę.
Nėra ką aiškinti, jis neparduoda prekės. Ten niekas neaprūpina smulkiais, sukis kaip nori. Jeigu mėnesio vidurys, ir žmonės po algų ir pašalpų iš bankomato suneša kupiūras po 100 ir 50, tai iš kur turėt tiek grąžos. Aš irgi neparduodavau, ne mano reikalai, jei neaprūpini darbo priemonėm, smulkiais pinigais, tai aš galiu ir neparduoti.
Klientas 2020-02-06 01:08:46
Sveiki, kilo nesusipratimas dėl užkeltos kojos ant kėdes, operatoriai davus pastaba ir man atsiprašius, kai ji užėjo už nugaros į sale jos elegesis ir necenzūriniai žodiziai mane šokiravo, kai jie pasake uzpisa tokie n***i, tai atsiprasau ar taip gali kalbėti degalines darbuotojai? Ir ar jie galvoja kad 1h nakties žmones jų negirdi kai degalineja nėra žmonių? Nu atsiprasau bet tai yra virš visko, tikiuosi duosit pastaba žmogų ir dar pasake jei dar karta padarysiu taip išvarys iš degalines.. uzubaliu k senasis Ukmergės kelias bp
Kiek kartų kilnojai tas kojas po pastabos???? Kitą kart dar ant stalo užsikelk abi kojas ir tikėkis negaut pastabos. Namuose gali daryt ką nori. O prieš rašant skundą, bent tiesą parašyk apie savo elgesį. Jeigu negerbi operatorės darbo, tai kodėl tave turi gerbt.
Justina 2020-01-18 15:12:21
Laba diena. Siandien uzejome nusipirkti uzkasti i degaline esancia anyksciuose mindaugo g. Nusprendeme uzsisakyti po desraini. Pardavejos reginos visiskas nesupratimas ko nori. Nesugeba pilnai paaiskinti ar suprasti ko nori. Padarius klaida iskart susirauke. Paprasius mazo maisiuko maistui graza atgal teske kaip kokiam suniui. Visiskas nemokejimas dirbti savo darbo. Nemanau kad susiraukusi viskuo nepatenkinta moteris turi dirbti toki darba kur svarbiausia kontaktavimas su klientu. Gaila bet nuotaika sugadino visai dienai ir maisto jau nebesinorejo. Aciu.
Dirbau šitame tinkle, nieko nuostabaus, ir tai ne operatoriaus kaltė. Tai darbo organizavimas. Kai tu esi valytojas, pardavėjas, prekių krovikas, kepėjas ir pusė buhalterio tai šypsenai vietos nebelieka. P.S. toletus valo irgi operatoriai, nes valytojų nėra, tais pačiais rūbais, tom pačiom rankom kuriom ir dešrainius daro. Visiems skanaus.
Justina 2020-01-18 15:12:21
Pataisymas. Pardaveja Rita Petrauskiene
As 2019-12-11 17:29:48
Tu į servisą nebandei nuvažiuoti? Senų grabų prisipirkę, ir įsivaizduoja kad jie negendantys. O prisipylus langų plovimo skysčio niekad netrukčiojo?
Jeigu būtų senas grabas, tai tiekto, bet dėja. Servise buvau, teks pakloti nemažai. Gal čia buvo tiesiog sutapimas, kas žino.
A 2019-12-11 15:38:48
Užsipyliau beveik pilną baką dyzelino, važiuodamas autostradą pradėjo trukčioti variklis ir dingo trauka, užsidegė žvakių pakaitinimo lemputė, pradėjo mirksėti, gal kam irgi taip nutiko. Tai buvo 2019.12.06 Kaunas, Jonavos g. kolonėlė.
Nirkas 2019-10-18 22:39:43
Pardavėjų toks darbas. Prašyti kortelę!!!! Ir priminti klientui. Kiekvienas klientas sugrįžta ten kur jį maloniai aptarnauja.
Totalūs d*****i... turi galimybę sutaupyt, pasinaudot nuolaida, bet operaroriui reikia kaulyt kortelės, kad koks jurgis nuolaidą gautų....
Ats 2019-10-18 20:00:28
O patys neprisimenat, kad norint gauti nuolaida, reikia pateikti kortele? Nejaugi ant tiek ispindeje, kad viska reikia sukramtyt ir i burna idet, nes smegenys visai jau nebemasto, ar tiesiog jauciat malonuma kabinetis prie darbuotoju?
Nežinoma 2019-10-18 07:12:02
N. Akmenės operatorė neprašo nuolaidų kortelės ir kava perki be nuolaidos. Paklausius kodėl neprašė korteles, patraukė pečiais.
Laba vakarą, važiuojant link Panevėžio, degalinėje esančioje senasis Ukmergės kelias 4 nusprendžiau užsipilti kuro. Įėjus į degalinę ir susimokėjęs (ne 10 ar 20 eur., o visus 53 eur.) paklausiau kaip pakliūti į tualetą? Likau nustebintas kad net degalinės klientai turi mokėti 0, 50 cnt. Siūlau Baltic Petroleum degalinei dar apmokęstinti įvažiavimą į degalinę ir išvažiavimą, bei įėjimo į degalinę- parduotuvę mokesčiais klientus. Nesistebiu kodėl tik Lietuvoje iš asfalto gali pamatyti kaip dygsta gėlė : (Ačiū, bet likusias Jūsų degalines aplenksiu iš tolo.
Gera diena šiandien važiuojant užsukau uzkasti į Kauną važiuojant Triliskiu kaime esančią jūsų tinklo degalinė užsisakiau du prancūziškus desrainius kuriems akcija kartu su gėrimų padavus desrainius paklausiau kur gėrimai buvo atsakyta 'tai ko nesakiai iskart' ir dzin jokio paaiškinimo ir nuėjo prie kito kliento
Atlyginimai net Norfoj didesni, negu pas jus UAB'agyne. Apart lipnios juostos klijavimo ant grindų ir nesamomių su savo lean'u nelabai ka ir sugebat....
Šilutė 2019-08-25 16:51:57
Šilutės BP reikėtų pravesti etiketo paskaitele Laimutei Vasiliauskienei, kad žinotų, kokiu tonu galima kalbėti su klientais. Kasdien nepatenkinta, rekianti, nepagarbi. Prestižo tokie darbuotojai tikrai neprideda.
Tai kad visam BP tinkle nupušę pensininkai dirba. Visi normalūs išsilakstė.
Sveiki, na nesu linkusi aš rašinėt skundų, atsiliepimų visokių, nu bet aš esu tokios nuomonės, kad jeigu tavęs tavo darbas netenkina tai tiesiog nedirbk tokio darbo. Ateini į degalinę su šypsena viskas gerai, o į tave dvi panelės žiūri baisiausia nepatenkintos, nes užėjai ir kažką užsisakyti užkast nori. Gamybai nieko visiškai neturi. Pasirinkimas platus, bet paklausus panelių jų atsakymas nieko neturim iš norimų produktų. Esu valgiusi šiose dalinėse maistas tikrai skanus padaromas viskas gerai, bet dabar toks vaizdas, kad sausą batoną valgai ir sudžiuvusias dešreles.Nereikia atsiprašant klientui lysti į užpakalį, bet vistiek kažkoks mandagumas arba bent jau savo nepasitenkinimo tvardymas turėtų būt, juolabiau draugas vienos ir dirbančių panelių stovi šalia ir ši koketuoja su juo, na manau darbe tokių dalykų neturėtų vykti arba bent jau ne prie klientų. Viena panelė buvo šviesiaplaukė ir jeigu neklystu vardas Greta, o kita panelė tamsiaplaukė.Labai atsiprašau panelės jeigu mes jums sutrugdėme ramų darbą. Daugiau nebeužsuksime. Degalinė šalia greitkelio Vilnius - Kaunas, prie Kaišiadorių.
Kiek ateinam į degalinę, nesvarbu ar 10h ar 15h niekada nebūna šildomo maisto, tuščias šaldytvas. Degalinė Kaune, Minkovskiu gatvėje.
Sveiki, nežinau kur rašyti tad rašau čia, nes kitur į atsiliepimus nereguojate.
Lazdijų degalinėje 28 gegužės nuėjus į wc degalinės darbuotoja atsirakino jį man atliekant reikalus, ir pradėjo mane vyti iš jo aš gražiai atsiprašiusi užsirakinau duris, iš jo išėjus mane užsipuolė “kas čia jus įleido ir t.t” nors tas wc buvo atrakintas.
Pradėjo šaukti.
Atsakingai rinkities darbuotojus, nes tai ne pirmas kartais kai ji elgiasi ne adekvačiai ir nepagarbiai. Esu šokiruota kaip galima brautis į užimta wc ir pulti. Tik blogiausi atsiliepimai.
Moters nei vardo nei pavardės nežinau, bet šviesių plaukų moteris su akinukais.
Geriausia jog palikus drauge čia atsiliepima toje pačioje degalinėje buvo aprėkta darbuotojų vyrų už atsiliepima. Graudi situacija ir tiek.
Lazdijų degalinėje dirba labai nemaloni ir nekompetetinga pardavėja. Neturi nei gėdos, nei kultūros. Išsivaizduoja, kad BP degalinė yra jos asmeninė nuosavybė. Šviesiais plaukais, su akinukais. Įdomu pagal kokius kriterijus priimate darbuotojus? Visiška mužikė. Man įėjus į WC atsidarė duris ir vijo iš jo, nors jau buvau atsisėdusi ant WC. O paprašius pakeisti kupiūrą, ji pasakė, kad nekeis, nesvarbu, kad pirkau iš degalines. Sako neparduosiu tada.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Armėnijos kariuomenė pareikalavo premjero N. Pašiano atsistatydinimo
Armėnijos kariuomenė pareikalavo premjero N. Pašiano atsistatydinimo 02-25 14:44
Armėnijos ginkluotosios pajėgos pareikalavo ministro pirmininko Nikolo Pašiniano ir jo kabineto atsistatydinimo, o vyriausybės vadovas šį žingsnį pavadino mėginimu įvykdyti perversmą.
Įmokos į trečios pakopos pensijų fondus sumažėjo net algoms didėjant
Įmokos į trečios pakopos pensijų fondus sumažėjo net algoms didėjant 02-25 14:33
Įmokų į trečios pakopos pensijų fondus praėjusiais metais gyventojai mokėjo mažiau. Įmokos mažėjo, nors atlyginimai augo.
Statistikos departamentas: statybos per metus brango 0,4%
Statistikos departamentas: statybos per metus brango 0,4% 02-25 14:20
Statybos sąnaudų elementų kainos sausį, palyginti su praėjusių metų sausiu, padidėjo 0,4%.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%