Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Petroleum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Petroleum

Atsiliepimai apie Baltic Petroleum, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltic Petroleum, UAB

Sveiki, nežinau kur rašyti tad rašau čia, nes kitur į atsiliepimus nereguojate.
Lazdijų degalinėje 28 gegužės nuėjus į wc degalinės darbuotoja atsirakino jį man atliekant reikalus, ir pradėjo mane vyti iš jo aš gražiai atsiprašiusi užsirakinau duris, iš jo išėjus mane užsipuolė “kas čia jus įleido ir t.t” nors tas wc buvo atrakintas.
Pradėjo šaukti.
Atsakingai rinkities darbuotojus, nes tai ne pirmas kartais kai ji elgiasi ne adekvačiai ir nepagarbiai. Esu šokiruota kaip galima brautis į užimta wc ir pulti. Tik blogiausi atsiliepimai.
Moters nei vardo nei pavardės nežinau, bet šviesių plaukų moteris su akinukais.
Geriausia jog palikus drauge čia atsiliepima toje pačioje degalinėje buvo aprėkta darbuotojų vyrų už atsiliepima. Graudi situacija ir tiek.
Lazdijų degalinėje dirba labai nemaloni ir nekompetetinga pardavėja. Neturi nei gėdos, nei kultūros. Išsivaizduoja, kad BP degalinė yra jos asmeninė nuosavybė. Šviesiais plaukais, su akinukais. Įdomu pagal kokius kriterijus priimate darbuotojus? Visiška mužikė. Man įėjus į WC atsidarė duris ir vijo iš jo, nors jau buvau atsisėdusi ant WC. O paprašius pakeisti kupiūrą, ji pasakė, kad nekeis, nesvarbu, kad pirkau iš degalines. Sako neparduosiu tada.
Turbut jusu rokiskio padalinyje eiles neegzistuoja. Kas "skuba" ir yra pardaveju draugas turi pirmenybe. Circle-K aptarnavimas malonesnis.
Nu 2019-05-13 07:12:16
Tavo ego užgavo? Nori būt teisus nes esi klientas?! Tik ne šitam tinkle. Visas "gėris" kurį patiria darbuotojai iš darbdavio, tiesiogiai perduodamas klientams.
Neužgavo mano ego, nesirūpink. Esu dirbęs ir pats tokį darbą. Jei nemoki bendrauti su klientais, eik dirbti kitur. Darbo reikalai turi likti darbo aplinkoje.
Julius 2019-05-12 17:16:33
Cido sulčių akcijos klaidinančios. Ir pardavėjos atžagarios. Ginčijasi su klientais. Konkrečiai Marijampolėje esančioje degalinėje, prie išvažiavimo į Kauną.
Nežinomas 2019-04-28 10:18:21
Kasininkė Tatjana kuri mus aptarnavo labai nemaloniai elgėsi. Sumurmėjo sau kažką panosėj, paprašius pakartoti pradėjo rėkti. Pasimetėme su mama
O tai tave su mama jau surado!? Jeigu degalinėj sugebi pasimest, tai gal iš viso iš namų neik.
Sveiki. Kaip juridinis asmuo vilniaus regione norejau padaryti ilgalaike degalu tiekimo sutarti, nes per menesi sudeginu nuo 15 iki 30 kubu dyzelino, todel kreipiausi i pona Vytauta. Po malonaus pokalbio pazadejo po poros dienu paruosti sutarti. Pralaukus savaite pats paskambinau Vytautui kuris atsake jog del kazkokiu priezasciu teisininkai neleido sudaryti sutarties. Pralaukus pora menesiu dar karta paskambinau ponui Vytautui, kuris pasake, kad be problemu tuoj pat padarys sutarti ir dingo. Palaukes pora dienu dar karta paskambinau ir atsakymas-as susitikime. Dar po poros dienu vel paskambinau ir atsakymas-isvykes direktorius ir nera kam pasirasyti sutarties. Palaukes dar pora dienu dar karta paskambinau ir atsakymas-as tuoj viska sutvarkysiu ir jums paskambinsiu. Stai taip jau antra savaite laukiu skambucio, o galejo is karto pasakyti kad sutarties nedarysime-nesikankink. Aciu ponui Vytautui uz patikrinta kantrybe- jus laimejot.

Jums irgi reikia taip, gudriai....
Tos lipdukų rinkimo akcijos yra grynas cirkas! Nuolatos nėra prekių norint įsigyti ir niekas nežino kada jos bus ir ar jos bus. Jūs - degalinė, kam jums tos nesąmonės su lipdukais, kurios tik erzina žmones ir neatneša jokios naudos.
Noriu padekoti uz aptarnavima, Gerosios Vilties degalines, mergaites operatores visada buna geranoriskos, visada aptarnauja gerai, su sypsena DAZNAI LANKAUSI SIOJ DEGALINEJ, MATAU DARBUOTOJAI, TVARKOSI, VEDEJA VISADA PATARIA, PADEDA, DARBE. VISADA KIEK ESU BUVUSI DEGALINEJE OPERATORES PASIULO KAVAOS, NET ATSISAKYTI, NEPATOGU, APTARNAVIMAS, KIEK ESU LANKIUSIS YRA PUIKUS. TIKIUOSI ATEITYJE MATYTI TA PATI APTARNAUJANTI PERSONALA.
Siandien ryte 2018 11 27 apie 6.15 atvykus i degaline trakuose kaip ir kas ryta pirkau kava, susirinko didele eile, eilej prastovejau 15 min tai normalu?
Paklaisiau gal galiu sumoketi uz kava veliau atvykes arba greitai be eiles su bekontakte kortele ir tada kasininke pradejo grubiai kalbeti - kodel jus turit anksciau isvaziuot uz kitus, jei nepatinka kazkas gerkit kava namie ir t.t. kasryt atvaziuoju jau puse metu to dar nebuvo, visada uztrukdavau max 4min su kavos pagaminimu. Esu labai pasipiktines ir daugiau tikrai nenoreciau pirkti kava ten kur man pasiule ja gerti namuose....
Norime padėkoti BP kompanijai, kuri laikosi duoto žodžio ir BP marketingo projektų vadovei Linai Malaškevičienei, kuri bendraudama su klientais skleidžia vien pozityvą.Sėkmės Jums Jūsų darbuose. Dalia
Paulina 2018-07-24 23:34:30
Sveiki, dažnai lankaus pas jus ir kiek tik neatvažiuoju, niekada negaliu normaliai nusipirkt kavos, nes visada gaunu atsakymą, kad kavos aparatas būna jau išjungtas. Ir ne pirmą kartą tai pastebiu, jei dirbate iki 23h, tai manau turėtu ir kavą daryt iki 23h. Veiksmas vyko Molėtų plente.
O kada jusu manymu operatorius turetu ji isvalyti, jei aparto valymas uzima min 20 minuciu, o pamaina baigiasi 23.00? Pasak jusu darbuotojas turi dirbti uz aciu virsvalandzius, kad tik jus galetumete 23 val isgerti kavos?
Justyna 2018-07-24 23:37:12
Sveiki. Veiksmas moletų plentas. Jau nekartą teko užsuktį į kolonėlę nusipirktį kavos vis tą patį atsakymą girdžiu iš kolonėlės darbuotojos, kad aparatas jau nedirbą arba pradėjo valyti... 22:30 tai nesuprantu kam tada išvis kolonėlė dirbą iki 11 jeigu negalima nieko nusipirkti...
Justyna ir Paulina, Kadangi godūs kapitalistai nenori mokėt už viršvalandžius, tai Jums ir neduoda kavos ir maisto, nes darbą žmogus nori baikt laiku, taip kaip parašyta grafike.
Baltic Petroleum degalinėje esančioje Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių k. dirba labai maloni operatorė juodaplaukė Ana. Kiek kartu užvažiuoju į degalinę vienintelė operatorė, juri visada su šypsena, maloni, moka patarti ką skanaus užkasti. Žinokit po tokio aptarnavimo norisi visada užsukti į šià degalinę, kad pamatyti operatorę Ana, kuri pakelia nuotaiką. Daugiau tokių darbuotojų!
Veiksmas, moletu plentas. 22:52: 05-18
-Laba diena desrainiu turite?
-Ne 23h uzsidarome
- o is saldytuvo pasildysite maista?
-Ne uzsidarome 23:00 nespesiu...
- neturejau ka atsakyt tiesiog nuejau
Pardaveja-operatore oranziniais plaukais.
Tiesiog nebuvo noro kažkam gaditi vakaro ir ginčytos.
Jai atvažuoji darbo metu manau kad turi but aptarnautas...
Jau greitai jusu degalinese pertraukos truks visa nakti. Jau stovim nuo 23.47. Dabar yra 00.12. Dar pasake laukt 10-15min....Salcininkai
Jonavos degalinėje pirkome dujų balioną, parsivežus į namus ir norėjom prisijungti, bet pasirodo balionas nekokybiškas, per rankenėlę veržėsi dujos.Labai gaila, kad degalinėse yra nekokybiški, nesaugūs balionai.Gerai, kad viskas baigėsi laimingai.Kažkas tuos balionus turėtų tikrinti?
Ketvirtadienį 7.50 pyliausi degalus jūsų degalinėje Kalvarijų 161. Pistoletą įstačius ir užfiksavusi pyliau pilną baką. Degalams pribėgus nesuveikė automatinis išjungimas (ranka vadinamojo pistoleto nelaikiau). Kuras ėmė bėgt per viršų aptaškydamas man batus ir kelnes. Teko šlapią pistoletą griebti plikom rankom. Jūsų operatorė ir degalinės vedėja net neatsiprašė. Man atrodo tokioj įmonėj būtų mandagu atsiprašyt ir kavos pasiūlyt nemokamai, o čia jei net vedėja neištaria klientui atsiprašau tai matyt tokia visos įmonės kultūra.
Visada maloniai aptarnauja Jūsų kolonėlėje Kaune Minkovskių g.132 operatorė Vida Mikutiėnė, turi natūralų jumoro jausma, paprasta moteris esa, siandiena dar karta tuo įsitikinau, geros kloties jai.
Šiandien per pietus atvykau į Varėnos degalinę Baltic Petroleum užsipilti degalų. tik pradėjus pilti prie automobilio priėjo šios degalinės darbuotojas - Valdas Molis ir paklausė kaip sekasi pilti bei pasiteiravo ar nereiks užpilti dujų į automobilį. Pasakiau, kad man nelabai sekasi pilti, nes atrodė, kad stringa kažkas. Valdas nieko nesakęs priėjo ir pradėjo pilti, tik paklausė kiek litrų reikia. Šis malonus darbuotojas visuomet pamatęs mano automobilį jau skuba prie jo, kadangi vasaros metu važinėju dažnai užpilti dujų, tačiau pati nemoku ir bijau. Dėkoju Valdui už tokį paslaugumą, už malonų aptarnavimą. Visuomet besišypsantis, niekada nėra pasakęs blogo įžeidžiančio žodžio. Tai tikras pavyzdys visų degalinių darbuotojams.
Siandien apsilankusi degalineje.Esu visiškai pasipiktinus Varėnos Baltic Petroleum operatore, ji kalbejo nemandagiu tonu, neparbiai, norejau dukrai nupirkti karsta sokolada nedidely ir perpilti i didesni puodely, kadangi nenorejau kad dukra apsipiltu, buvau apsaukta, kad gadinu puodelius ir man buvo paskaiciuota kaip uz didely indely sokolado.Graziai paaiskinti nesugebejo.ar patarti kaip kitaip as galiu gauti, ar isigyti didely indely.
Kėdainių Baltic Petroleum degalinėje dirbanti šviesių plaukų su akinukais darbuotoja yra KOŠMARAS. Ją pamačius, net į degalinę eiti nesinori. Niekada nepasisveikina ar atsisveikina, pašaipiai žiūri, kalba, kaip su šiukšle, mėto pinigus arba banko kortelę. Esu girdėjusi, kaip viena moteris skundėsi, kad ją išeinant net apkalbinėjo prie kitų klientų. Tarp kitko, iš visų savo pažįstamų esu girdėjusi, kad tai vienintelė darbuotoja, į kurią net žiūrėt nesinori.
vakar buvau plovykloj išvažiuojant iš vilniaus ir širyt pamačiau kad mašinos kapotas apibraižytas po superinio plovimo.gal kažkas nori už ta kompensacija pateikti, kai reikes dažyti mašina, |Tai buvo vienintelė plovykla i kuria važiuodavau.Niekada ten nebevažiuosiu.ir jus nevažiuokit
2017 06 18 9 ryto jūsų degalinėje Klaipėdos g.4A, Šilutė norėjome papusryčiauti, tačiau degalinės operatorius N.Skubluckienė pareiškė, kad pirmiausia aptarnaus klientus su įmonės kortele, sakykite nuo kada tai tapo prioritetu, nes turiu ir įmonės kortelę, juolab savaitgalį??
Labai prastos kokybes kuras, bent Kauno regione.Isipylus prasciau kuriasi, didesnes degalu sanaudos.Jeigu galit piltis kitur ten ir pilkites tik ne baltike.
Labai nemaloni pardavėja Utenos degalinėje. Sakydama kad jums su galva negerai, savo intelekto neparodo. Kaltindama kad klientas kaltas dėl to, jog neveikia kortelių aparatas. Daugiau neisilankyčiau vien dėl jos.
Liveta 2016-12-12 01:15:06
Nesuprantu kas per darbuotojai dirba pas jus. Raseiniu rajone kalnuju km. Naktinei pamainoj darbuotoja, mato kad stovi kliantas stovi ir skaito zurnala, pabeldus i langeli kad ateitu dar pasiziuri piktu zvilgsniu ir klausia ko cia barskini I langa. Jei taip ir toliau dirbs jusu darbuotoja neteksite kliantu tik.
Kokia alga, tokie ir darbuotojai... ko čia nesuprast?
Sveiki. Raudonvario pl. kolonelei jau ketvirta karta neduoda lipduku. Reik prasyst. Kaip paparasai sako oi galvojau nerenkat... Iskart nusprendze ar zmogus renka ar ne... Cia kaip perki kava tada turetu juos duot
Gintenis 2016-09-02 18:21:02
Vilniuje, kalbarijų g. 161 (jei neklystu) baltic petroleum užsipyliau dujų ir nuo rankenos išsipurvinau visą ranką. Taip niekur nėra buvę. Tikrai mandagiai pardavėjai apie tai pasakiau mokėdamas. Su intencija, kad ji bus nuvalyta kitiems. Pardavėja man atsakė: teks priprasti. Gyvenu visiškai šalia šios degalinės ir dažnai čia stodavau. Nuo šiol čia nebesilankysiu. Nežinau pardavėjos vardo, tačiau viskas vyko 2016/09/02. 18.15val.
Mielas ginteni, jeigu jus nenaudojate vienkartiniu ar asmeniniu pirstiniu degalams piltis, tai sau priekaistus ir reiskit. Jei nedirbote degalu pardavimo srityje, tai ir nenurodinekite kam ka valyti. Jeigu jus nezinojote, tai isiminkite, kad degalinese yra klientu wc, kur galima nusiplauti isteptas rankutes nuo tepaluotu koloneliu pistoletu. Ir visiem klientam noriu priminti, kad nurodineti kam kiek priedo skirti ar nuimti ir vadovauti galite savo darbe ir namuose. Jus ne dievai, o tokie patys zmones, kaip ir pardavejai ir kiti paslaugas teikiantys asmenys.
Yra klientu infolinija 870055588
UAB Baltic petrolium, Palanga Klaipedos pl 44 KAsa Nr 1
2016.07.16d laikas 14.32 uzsukdamas i degaline uzsipilti duju, radau supainiotus, netvarkoje gulincius ant zemes duju ipilimo"pistoletus ". negaledamas suprasti kuris is kurios puses, tiesiog gavosi labai ilgas ir problematiskas duju pilimas, darbuotojas kuris atsakingas uz duju kolonele tuo metu nebuvo uzimtas, stovejo ir ziopsojo kaip man paviksta atlikti jo darba. Paklausdamas kasininkes vardu A.Vaiciute kas atsakingas ta diena uz koloneles darba sulaukiau kazkokiu neisku man prekaistu ir nepasitenkinimo. galeciau pateikti tokia isvada kad darbotuojai dirba darba neatsakingai ir nenoriai --tinkamai klijentas neaptarnaujamas.Paklausdamas kaip darbotoja galetu kompensuoti man sukeltus nepatogumus sulaukiau tik neigiamo atsakymo. Prasau atitinkamai imtis priemoniu, darbotoju etikos nujimti priedus nuo algos, nujimti bet kokius piniginius darbotojo paskatinimus.

Pirkimo kvito numeris : 254/651
LH00000010C517
Ukmerges baltic petroleum tik ivaziuojant is jonavos puses.Kazkokia naujove, tipo pylant kuro uz 15e automatiskai pritaikoma nuolaida, kad net nereikia nuolaidu korteles... tai su nuolaida grazino 1.04e o isipyliau kuro 14.866... prie degalines kaina nurodyta be nuolaidos kiek suprantu tai yra 0.93e uz 1 litra o ant cekio raso 1.009 x14.866 1??? Tai nesuprantu, kas neturi nuolaidos moka 1.009 uz dyzeli?nors kaina 0.93..
Ar cia as durnas arba jie cia a*******i... turiu ceki, piliausi 2016-07-09
Raimondas 2016-01-15 14:16:16
Gal idomu jums bus zinoti?Raseiniu raj.Kalnuju kaimas.Baltic Petroleum ya nesaziningu darbuotiju, automobilis ford modeo valstybinis nr. EBR 056 (maisais nesamas toletinis popierius, svaros priemones).
sveiki?Raseiniu raj.Kalnuju kaimas.Baltic Petroleum, siandiena liepos men.is 1 i 2 nakti. budejo zmogus su (ford modeo valstybinis nr. EBR 056) ir issinese viena nedidelia dezute, kita gan didele deze, ir 2 pakuotes balto spagato.Raso degalines darbuotojas.Pavardes neminesiu.
Laba diena. Turiu prasima ar galima padariti kad automobilio plovikla Nemenčinė dirbtų šeštadienį. Ir nuo 10 iki 19 valandos. A geriausia butu kiek viena diena iki 21 valandos. Aciu
laba! noriu paklausti uz kiek gal parduotumete nidos degaline randancia smiltynes kelyja, kiek teko girdeti seniau ji yra nuostolinga, zeme valstybes tik nomuojama, veiklos keisti negalima

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai 06-25 21:24
Liko vos kelios dienos iki galutinio sprendimo dėl pensijų, tačiau žmonėms tebelieka daugybė neatsakytų klausimų – visko išaiškinti nesugeba nei patys vadinamosios pensijų reformos sumanytojai...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%