Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Logistic Solutions, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Logistic Solutions

Atsiliepimai apie Baltic Logistic Solutions, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Baltic Logistic Solutions, UAB

Oho, Paskaites komentarus Ziuriu cia visai taip pat. kaip ir kokiam "Mv Group" kur po naktines pamainos niekad neaisku kada namo galesi iseti ir tabelyje tos pascios 8H/day.
Kas nebijo fizinio darbo (svarbu neturet problemu su nugara, nes svoriai nemazi), neturi daugiau geresniu darbo pasirinkimu ir yra susitaike su tuo, kad gaus maziau negu zadetas bazinis atlyginimas (nes mane asmeniskai nuo pradziu gyre, kad greit renku marsrutus, bet gavus alga gavau siektiek maziau nei baze :D) ai, dar esat susitaike su tuo, kad dirbsit nemokamai tikrai nemazai virsvalandziu, tai prasau darbinkites i bls, nepergyvenkit, atrankos jokios nera, nes ten visada zmoniu trukumas... Nuosirdi, neperdeta nuomone, pats pradirbau ne viena menesi, kol radau geresne darbo vieta :) sekmes.
BLS Kampiškių km. Alšėnų 10- dirbau tenai ir liko geri prisiminimai. Tiesioginiai vadovai- Elanas ir Tomas visad geranoriškai patardavo, išmokydavo visus naujokus. Esu jiems dėkingas. Kaip ir visam kolektyvui
Dirbau šioje įmonėje. Nežinau kitų nuomonės, nes tai jų reikalas. Trumpai tariant, man buvo gerai. Vadovai išmano savo darbą. Esant reikalui- visada išmintingai pataria.
Aš džiaugiuosi, kad visada domėjosi mano darbu, geranoriškai patardavo ką daryti, jog neklysti. Visada apmokydavo. Stengdavosi, kad kiekvienas darbuotojas gautų viską, kas reikalinga atlikti pavestai užduočiai.
Norėčiau paminėti savo tiesioginius vadovus. Tai- Elanas, Tomas. Be abejo ir komanda. Ir nebūtinai tik jaunimas. Visada laukiami ir geranoriškai priimami vyresnio amžiaus žmonės.
Baisu kompanija visais aspektais. Zmones isnaudoja. Lietuviai nenori dirbti ir pilna ukrainiečių. Darbu saugos nera. Nuolat atsitinka nelaimingi atsitikimai ir juos slepia.
NEJUOKAUKIT! Pirmus du menesius siulo fiksuota atlyginima 650€ prekiu atrinkejui. Visa menesi neivienos darbo dienos nepraleidau ir atlyginima gavau 300€.... JUS NEJUOKAUKIT! A P G A V I K A I !
Georgijus 2017-11-28 21:00:08
abu pries tai rase teisus... i diena net ir po 12h buna pradirbi. bet kai gauni atsiskaitimo lapeli, tai jame tik tavo 8 valandos :) dar ir atlyginimas zada i rankas 500... realybei gauni 480. kaip jum i tai. Tad ka jiem galima pasakyt viso gero.
Aš buvau 23 atkales valandas.. dirbu antra syky jau -18.. Nieko ten baisaus nera. Kai netingiu ir normaliai pavarau.. xD
Dirbu ir užsidirbu -18 sandėlyje, nėra taip blogai kai normalūs darbuotojai susirenka. O kurie tik mamyčiukai ir nemate darbo ateina dirbti tai tada buna sunku su tokiais. Patys darbuotojai viršvalandžius pasidaro, jeigu per nakti neuztenka jiems cigareciu pakelio... Einant dirbti i tokia imone visiems buna pasakyta kad bus mokama uz padaryta darba o ne uz laika todel ir yra nustatyti normatyvai naujokui minimalus.
Laba diena.Dirbau sioje imoneje, -18 saldytuve.Is pradziu darbas pasirode gan idomus ir visai patiko, tai buvo kazkas naujo.Bet neilgam.Fizinis kruvis didelis, darbas sunkus, bet tai negazdino, nors moterims tai per sunku, kilnoti ir tampyti tokius svorius nera sveika, o aisku ir saltis.Bet dar esme ne cia.Is pradziu nesupratau, kodel darbuotojai bega is ten, nuolat keicias, bet po truputy susipazinom su ten dirbanciais ilgiau ir teko isgirsti visko, o ir paciai patirti.nors buvom tik mokiniai, kaip sakoma dar tik mokinomes kaip kas vyksta, bet jau reikalavimai buvo auksti.bandomasis laikotarpis 3 men, taciau isdirbus savaite jau buvo nustatytos normos ir jos vis kilo, kaip pasake vadovas, kad kol ju nepadarysim, namo nevaziuosim, tai yra, kad autobusa gali uzlaikyti ir 4 val jei prireiks.Kadangi mes ne vietiniai, iki darbo 100km, tai kelione apie pusantros valandos, o darbo laikas nuo 3val dienos iki 12 nakties, tai gi tokie uzlaikymai vadinasi virsvalandziais, uz kuriuos niekas nemoka ir neskaiciuoja kaip naktiniu tarifu.taip visuose sandeliuose, sededavom autobuse ir laukdavome 1-2 zmoniu po kelias valandas, namo gryzdavome paryciais, nes niekas neisleisdavo.kaip sakydavom "koncentracijos stovykla".ten nerupedavo kaip jauciasi darbuotojas, nes juos tik isnaudoja ir negerbia.As nebijau sunkaus darbo, ir buciau dar likus tiek kiek valiojus, taciau viena nakty po darbo negalejau tyleti.Baigus darba, kaip ir priklauso, kelios min po 12, vadovas pareiske, kitaip sakant isake, kad dirbsiu ilgiau, tiek kiek reikes, kol pabaigsiu uzsakymus, ir taip bus kasdien, normos kyla, o jas reikia padaryti, tad nesvarbu kiek valandu, bet dirbti reikes.Tuo labiau, kad ten padaryti visus uzsakymus yra sunku, nes nuolat truksta prekiu, niekas nepapildo, nera kam, nebespeja, tiesiog nera vidines tvarkos, nuolatinis darbuotoju trukumas ir t.t.Tai gi, viskam yra ribos, gal but as neuzemiau aukstu pareigu, buvau tik prekiu atrinkeja, taciau esu toks pat zmogus, kaip ir tie, kurie ten sedi siltose kedese ir gal net priesingai, esu su aukstesne zmogiskumo, morales ir sazines kartele nei jie.Tai gi, mano 9 darbo diena buvo paskutine, nes nesutikau dirbti virsvalandziu uz dyka.Atlyginimas buvo zadetas vienas, taciau tokio negavau, buvo paskaiciuota maziau.Tai gi, ne be reikalo is ten zmones bega kasdien ir ateina nauji, nezinantys kas ir kaip vyksta.Pati nesigailiu, kad pabandziau, pamaciau, igyjau patirties ir noriu patarti tiems, kurie bandys ta paty, nesileiskite isnaudojami, menkinami ir negerbiami.Imone didele, ne vienoje salyje, save isreiskianti labai graziai, tik gera, bet gaila, kad tai tik apgaule, o galetu buti kitaip.stai ir pasidalinau savo patirtimi.sekmes visiems. :)
Sveiki. Norėčiau sužinoti kaip darbas prie daržovių atrinkimo?
sveiki, idomu kaip vairuotojams sitoje imoneje?
Uz dyka i snuki negausi, bet kad dirbtu jums uz dyka tai norit. Tai kaip cia gaunasi?
Chebryte uz dyka ir i snuki negausit! Ko tikites pirsta i nosi ir € byra taip?! Dirbu uzsidirbu ir nesiskundziu per daug ~1300€ susirenku ir atsiskaito iskart ir be problemu...
Juokdariai, uz naktini krovejo darba, nuo 3:00 iki 7:00 siulo 250 euru.
Imone tai didele ir t.t, bet tvarkos nerasta, termo sandelyje vis keičiasi darbuotojai, ateina išeina, nes darbas sunkus, dirbi virsvalandzius kasdien, nuo 15min iki 3h uz kuriuos nieko nemoka, nes marsrutus reikia pabaigt betkokiu atveju, algos kiekviena menesi perveda per mazai, turi aiskintis, kuro kortele gauni tik antra ar trecia menesi, nors zada nuo darbo pradzios, vienu zodziu geriau aplenkti sita imone jeigu ieskoma normalaus tvarkingo darbo, sekmes
1. Dar darbo pokalbio metu buvo zadeta, kad kompensuojamas kuras uz kiekvienas darbo diena 2 l. benzino/dyzelio. Bet is tikruju pirmus du menesius (kai kuriems darbuotojams ir tris) nieko negauni.

2. Nors yra darbo grafikas nuo kada iki kada dirbi, ir negali iseit namo atejus laikui jeigu yra darbo.

3. Virsvalandziai nera apmokami 1, 5 karto didesniu tarifu.
Nesidarbinkit čia
2017-12-08 09:16:21 IP 2cfq5gti
Darbinantis įmonė moka save pristatyti iš gerosios pusės, bet kai pradedi dirbti, pamatai, kad nieko ten gero ir nėra. Kalbant apie darbą sandėliuose, tai krūvis didžiulis ir nevaldomas, niekada nežinai kiek teks dirbti, o ir su atsiskaitymais neaišku, kiekvienam sandėly skirtingi atlyginimai. Darbas administracijoj: tiek metų veikianti įmonė neturi nei vienos tvarkos nei vieno aprašyto proceso, net pareiginių nuostatų, įmeta kaip musę į barščius ir plauk jei išplauksi. Iš esmės jie nieko nesuvaldo, nei žmonių, nei procesų, net vieningos sandėlio skaičiavimo sistemos nėra, kažką bando daryti bet nepavyksta, Darbinantis siūlyčiau prašyti, kad užfiksuotų algą po bandomojo, nes mėgsta ją pamiršti ir nesilaikyti susitarimo, arba pasakys, kad kažko nepadarei, ko net nesitarei ir sakys algos nedidinsim. Dar mėgsta atleisti nuo sekančios dienos, lygtais jiems darbo kodeksas negaliotų, be jokių įspėjimų. Siūlyčiau niekada nesutikti ir laukti įspėjimo arba dėrėtis dėl maksimalių išeitinių, nes jiems darbuotojas paskutinėj vietoj, vadovams rūpi tik jie patys. Kad ir kaip gražiai jus kviestų ateiti dirbti, siūlyčiau net negaišti laiko ir nebandyti, vis tiek išauš diena kai nusivilsit.
Būtent. Darbo sutartyje rašomas minimalus atlyginimas, o visa kita dalis mokama premijomis, tai reiškia, kad viskas paremta žodiniu susitarimu. Pastoviai prašoma dirbti viršvalandžius ir prižadama, kad tau sumokės papildomai, bet atėjus algadieniui pamatai, kad sumokėta ženkliai mažiau nei buvo žadėta. Kai bandai aiškintis dėl ko taip nutiko visi tik gūžčioja pečiais, apsimeta, kad nesupranta kaip tai galėjo nutikti, vadovai atseit neskirsto atlyginimų, o iki buhalterijos prisikast neina. Pradirbus pusę metų dar ir nuo paskutinio mėnesio nuskaičiavo apie 200 eur. Taip, kad jei ieškai normalaus darbo, aplenk šią įmonę.
Pastebejimas besidarbinant i sandeli. Nesvarbu apie kokia suma kalba ar 500 ar 550 "i rankas", ant sutarties parasyta buna minimumas, tad turekit omeny.
Atidirbau cia beveik 3 metus, pora kartu buvau isejes, po to vel grizau, imone vertina senus darbuotojus, lengvai priima atgal, jei kaip zmogus sutari su vyresniaisiais. Patys vyresnieji irgi zmones kaip zmones is paprastu atrinkeju uzauge. Algos geros buvo, jei normaliai dirbai. Taciau dabar viskas koordinaliai pasikeite... Turi normaliai plakt, kad alga uzsidirbt, seni darbuotojai iki naujoko bazes nedakelia kartais, valdzia pasikeite, is senu vyresniuju vienas liko... Sunkus laikai atejo, idomu kaip su LIDL sukonkuruos. Siaip kas zada rimtai dirbt tai greit prasimus ir normaliai uzkals, nes kolektyvas geras, padeda naujokams. Tik darbo valandos siek tiek nekazka...
Dirbau prekių atrinkėju šioje įmonėja, tačiau dėl šeimyninių priežaščių turėjau greitai darba mesti. isidarbinant žadėjo apie 600 eurų į rankas plius nuo darbo rezultatų. Tačiau iš pradžių darbo sutartyje rodoma suma yra MMA. išeinant iš darbo išmokėjo atlyginimą už išdirbtą laika plius viršvalandziai (darbas naktį ir šaldytuve) paskaičiuotą pagal MMA. pasiskambinus kodėl nemoka atlyginimo pagal atliktą darbą atsakė jod trumpai durbai ir todėl buhalterija atlyginimą moka pagal darbo sutartį, ir pagal atliktą darbą niekas užmokeščio nemokės. norintys dirbti pagalvokit ar verta dirbti naktį ir dar šaldytuve (+4 c). beje vadovų kultūra labai žemo lygio, vieną dieną sveikinasi kitą ne. kolektyve yra ir draugiškų žmonių.prieš pradedant dirbti nėra jokio instruktažo kur kas yra ir panašei, eini į vieta bandai dirbti, jei kas neaišku turi kažkokiu būdu aiškintis pats. bet norint uždirbti daugiau pinigų to padaryti papraščiausiai neymanoma nes atrinkimo lapus dalina vadovai ir pačius geriausius kur lengviausia atrinkti yra duodami draugam ar pažystamiem o ypač naujokams yra duodami praščiausi ir dėl to negalima daug užsakymu atrinkti. prekių tikrintojai labai mėgsta maudyti naujokus nukraudinėdami prekes taip žymėdami klaidas už kurias jie gauna premijas o atrinkėjams nuskaičiuoja iš atlyginimo. visada truksta darbo yrankių (keltuvų dėžių) viršvalandžiai kiekviena dieną 1- 4 val. ir kas yra gražiausia jog "moka už atliktą darbą" bet po darbo visi darbuotojai eina tvarkyti sandėlio. spręsti Jums ar norite mėginti dirbti BLS.
darbas su ciudais, , , , darbe jausit nuolatine itampa, amziais norima taupyti imones lesas ir pirmiausia darbuotuoju atzvilgiu. yra dirbanciu tikrai puikiu zmoniu, bet juos gadina nusistovejus sistema. nieko ten nepakeisi, kaip buvo taip ir.liks, bet manau keiciantis rinkai imone su tokia politika neisgyvens. vairuotuoju ir sandelio darbuotuoju darbo salygos pragariskos. aria po 14 valandu saltyje paskui dar nuskaito uz brokus ir ka tik gali... bet velgi cia auksciausi vadovai kalti... nes zemesnio rango vadovai gal ir nenori to daryti bet tokia jau sistema...
Baisi kontora, atveži pas juos išsikrauti krovini, tai iskrove 9:00 ir dokumentus net neaiskindami nieko, atidave kaip pasityciojimuI tik 12:00. Vezejai kas nuspresit uzsukt pas juos, turėkit uomeni, STRIGSIT ILGAM !!! Ten tokia ponike labai jau mundra ir žemina kiek gali visus atvykusius išsikrauti.
norejau paklausti darbo salygos, saltyje kiek zinau, kvapu yra, kuo saldomas oras amoniaku ar freonu ?
O ar moteris priima dirbt i tuos sandelius ar reikalingi tik vyrai?
Dirbu prekiu atrinkeju, gaunu 2000 ir nelabai yra ko skustis, pasitaiko virsvalandziu kartais, bet duoda proga zmonem uzdirbt:)
Legendomis apipintas Sanitex.
Sandeliuose dirba tik tikri vyrai (|Dulinai)
Jai neturi antgamtiniu salygu pamirsk siuloma atlygi 1750 i ranka
Pradzia kol dar ne vyras 900
pabaiga 1300 apie
Kinu liaudies respublikos pilieciai net nedirbtu, jie gudresni uz lietuvius.
Ka su tokiom algelem uz naktini darba sveikata kuras rukyt moksciai lieka tau 20 i ka su juo...Absurdas minimalus uzmokestis uz naktini toki darba minimum pradziai 2000
Patys lai dirba....

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Kuršių g. 1 K6, Slengių k., LT-92338 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%