Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Logistic Solutions, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltic Logistic Solutions, UAB

Darbo skelbimas:

Jaunuoli, -e

Tu esi BMW, Audi ar Volvo automobilių gerbėjas
Tu niekada nenorėjai mokytis, todėl užsirašei į Žemkę ar Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą
Žaviesi Rusiškų kalėjimų zakonais ir žargonu
Gyvenime vadovaujiesi populiariu, socialiniuose tinkluose aptinkamu posakiu: „tie, kas kalba tau už nugaros, ten ir liks“.
Manai, kad rūkymas nežudo...

Tuomet šis darbo pasiūlymas, kaip tik Tau

Dirbdamas mūsų kompanijoje, Tu galėsi sau leisti įsigyti naujesnio modelio BMW, Audi ar Volvo automobilį, o gal net ir nedidelį moterišką džipuką.
Galėsi „investuoti“ į automobilio tiuningiuką
Bei, savaime aišku, įsigyti naują treningiuką.

Tave sups...
Patyrę prapiesionalai, gyvenimo užgrūdinti žmonės, o ne visokie juokdariai.
Tau artima darbo kultūra, be visokių ten naujausių išsipisinėjimų (visada jausies savas, kaip savo rajone, kieme ar kaime)*
Turėsi galimybę prasimušti į žmones (populiariai kalbant, galimybė kilti karjeros laiptais).

Susidomėjai? Tuomet drąsiai kreipkis ir atsivesk tokį patį draugą, -ę.

*pirmenybė teikiama kandidatams laisvai kalbantiems suvalkietišku, garliavos ar pakaunės akcentu.
Dar reikia paskayti, kad salia kiekvieno sandelio, darbuotoju patogumui, irengtos rukymo vietos. Cia rimti bachurai gali aptarti savo "rimtus reikalus", kad netycia nenugirstu visokie duc... Dar kartais prie ju prisijungia kokios nors vietines varsavkes.
O siaip, tai tikrai rimta, solidi imone. Kiekvienas naujas darbuotojas gauna beveik naujus darbo drabuzius. Na tai kas, kad jie sulopyti apytikriai 10cm lopais ir neskalbti gal 10 metu, bet imone duoda gi, neatima ko nors, stengiasi, nereikia, kaip sakoma, būti dideliu ponu.
Vadovai solidus zmones - puikiai ivalde kompiuterines komunikacijas: sms rasymo programas, facebook, viber ir zaidimus mobiliajame telefone (aisku, darbo metu). Puikus komandos valdymo igudziai: daug rusisku riebiu priezodziu, naujoku apmokymas - nemano problemos - rimti zmones tokiais nerimtais reikalais neuzsiima. Nuostabus bedravimo igudziai: sveikinasi tik silpnieji, diskutuoja ir aptaria darbus tik d*****i, informacijos sklaidai naudojamas sugedusio telefono ir gandu principas. Rimtas vadovas toks ir turi būti siek tiek surauktas veidukas, piktas zvilgsniukas ir rankos kisenese.
Zdarova,
Įmonė, kurioje treningas yra ne vien tik drabužis, bet visų pirma - socialinė valiuta. Jeigu tu ateini į darbą be treningo, sandėlio bachūrai gali tave neteisingai suprasti. Taigi, mano patarimas "ot dushy" (tikri bachurai supras), jeigu tu planuoji darbintis šioje įmonėje, būtinai įsigyk treningą, o jeigu tu jau esi sėdėjęs zonoje (kas automatiškai reiškia, kad tu turi treningą), tau įsidarbinti taps gerokai lengviau. Siaip vienas iš pliusų - nemaža automobilių stovėjimo aikštelė. Taigi tavo BMW "kregždei" universalui ar ten kokiam Volvo pastatyti vietos tikrai atsiras. Aisku, gal kiek toloka nuo miesto, bet jie kompensuoja dalį kuro, o jeigu dar įsimesi dujas - problemų nematysi. Jeigu būsi, kaip bachūras, prie panetkių, tai tau ir algą mokės, kaip bachūrui. O tiem visiem kitiem... (cenzūra, nes nenoriu keiktis)...taip ir priklauso. Kazkas gi turi atidirbti. Nu žodžiu mane supratot. Taigi be pavido scenu.

Tikras Bachūras
Dirbu ir užsidirbu -18 sandėlyje, nėra taip blogai kai normalūs darbuotojai susirenka. O kurie tik mamyčiukai ir nemate darbo ateina dirbti tai tada buna sunku su tokiais. Patys darbuotojai viršvalandžius pasidaro, jeigu per nakti neuztenka jiems cigareciu pakelio... Einant dirbti i tokia imone visiems buna pasakyta kad bus mokama uz padaryta darba o ne uz laika todel ir yra nustatyti normatyvai naujokui minimalus.
Laba diena.Dirbau sioje imoneje, -18 saldytuve.Is pradziu darbas pasirode gan idomus ir visai patiko, tai buvo kazkas naujo.Bet neilgam.Fizinis kruvis didelis, darbas sunkus, bet tai negazdino, nors moterims tai per sunku, kilnoti ir tampyti tokius svorius nera sveika, o aisku ir saltis.Bet dar esme ne cia.Is pradziu nesupratau, kodel darbuotojai bega is ten, nuolat keicias, bet po truputy susipazinom su ten dirbanciais ilgiau ir teko isgirsti visko, o ir paciai patirti.nors buvom tik mokiniai, kaip sakoma dar tik mokinomes kaip kas vyksta, bet jau reikalavimai buvo auksti.bandomasis laikotarpis 3 men, taciau isdirbus savaite jau buvo nustatytos normos ir jos vis kilo, kaip pasake vadovas, kad kol ju nepadarysim, namo nevaziuosim, tai yra, kad autobusa gali uzlaikyti ir 4 val jei prireiks.Kadangi mes ne vietiniai, iki darbo 100km, tai kelione apie pusantros valandos, o darbo laikas nuo 3val dienos iki 12 nakties, tai gi tokie uzlaikymai vadinasi virsvalandziais, uz kuriuos niekas nemoka ir neskaiciuoja kaip naktiniu tarifu.taip visuose sandeliuose, sededavom autobuse ir laukdavome 1-2 zmoniu po kelias valandas, namo gryzdavome paryciais, nes niekas neisleisdavo.kaip sakydavom "koncentracijos stovykla".ten nerupedavo kaip jauciasi darbuotojas, nes juos tik isnaudoja ir negerbia.As nebijau sunkaus darbo, ir buciau dar likus tiek kiek valiojus, taciau viena nakty po darbo negalejau tyleti.Baigus darba, kaip ir priklauso, kelios min po 12, vadovas pareiske, kitaip sakant isake, kad dirbsiu ilgiau, tiek kiek reikes, kol pabaigsiu uzsakymus, ir taip bus kasdien, normos kyla, o jas reikia padaryti, tad nesvarbu kiek valandu, bet dirbti reikes.Tuo labiau, kad ten padaryti visus uzsakymus yra sunku, nes nuolat truksta prekiu, niekas nepapildo, nera kam, nebespeja, tiesiog nera vidines tvarkos, nuolatinis darbuotoju trukumas ir t.t.Tai gi, viskam yra ribos, gal but as neuzemiau aukstu pareigu, buvau tik prekiu atrinkeja, taciau esu toks pat zmogus, kaip ir tie, kurie ten sedi siltose kedese ir gal net priesingai, esu su aukstesne zmogiskumo, morales ir sazines kartele nei jie.Tai gi, mano 9 darbo diena buvo paskutine, nes nesutikau dirbti virsvalandziu uz dyka.Atlyginimas buvo zadetas vienas, taciau tokio negavau, buvo paskaiciuota maziau.Tai gi, ne be reikalo is ten zmones bega kasdien ir ateina nauji, nezinantys kas ir kaip vyksta.Pati nesigailiu, kad pabandziau, pamaciau, igyjau patirties ir noriu patarti tiems, kurie bandys ta paty, nesileiskite isnaudojami, menkinami ir negerbiami.Imone didele, ne vienoje salyje, save isreiskianti labai graziai, tik gera, bet gaila, kad tai tik apgaule, o galetu buti kitaip.stai ir pasidalinau savo patirtimi.sekmes visiems. :)
Sveiki. Norėčiau sužinoti kaip darbas prie daržovių atrinkimo?
sveiki, idomu kaip vairuotojams sitoje imoneje?
Uz dyka i snuki negausi, bet kad dirbtu jums uz dyka tai norit. Tai kaip cia gaunasi?
Chebryte uz dyka ir i snuki negausit! Ko tikites pirsta i nosi ir € byra taip?! Dirbu uzsidirbu ir nesiskundziu per daug ~1300€ susirenku ir atsiskaito iskart ir be problemu...
Juokdariai, uz naktini krovejo darba, nuo 3:00 iki 7:00 siulo 250 euru.
Imone tai didele ir t.t, bet tvarkos nerasta, termo sandelyje vis keičiasi darbuotojai, ateina išeina, nes darbas sunkus, dirbi virsvalandzius kasdien, nuo 15min iki 3h uz kuriuos nieko nemoka, nes marsrutus reikia pabaigt betkokiu atveju, algos kiekviena menesi perveda per mazai, turi aiskintis, kuro kortele gauni tik antra ar trecia menesi, nors zada nuo darbo pradzios, vienu zodziu geriau aplenkti sita imone jeigu ieskoma normalaus tvarkingo darbo, sekmes
1. Dar darbo pokalbio metu buvo zadeta, kad kompensuojamas kuras uz kiekvienas darbo diena 2 l. benzino/dyzelio. Bet is tikruju pirmus du menesius (kai kuriems darbuotojams ir tris) nieko negauni.

2. Nors yra darbo grafikas nuo kada iki kada dirbi, ir negali iseit namo atejus laikui jeigu yra darbo.

3. Virsvalandziai nera apmokami 1, 5 karto didesniu tarifu.
Darbinantis įmonė moka save pristatyti iš gerosios pusės, bet kai pradedi dirbti, pamatai, kad nieko ten gero ir nėra. Kalbant apie darbą sandėliuose, tai krūvis didžiulis ir nevaldomas, niekada nežinai kiek teks dirbti, o ir su atsiskaitymais neaišku, kiekvienam sandėly skirtingi atlyginimai. Darbas administracijoj: tiek metų veikianti įmonė neturi nei vienos tvarkos nei vieno aprašyto proceso, net pareiginių nuostatų, įmeta kaip musę į barščius ir plauk jei išplauksi. Iš esmės jie nieko nesuvaldo, nei žmonių, nei procesų, net vieningos sandėlio skaičiavimo sistemos nėra, kažką bando daryti bet nepavyksta, Darbinantis siūlyčiau prašyti, kad užfiksuotų algą po bandomojo, nes mėgsta ją pamiršti ir nesilaikyti susitarimo, arba pasakys, kad kažko nepadarei, ko net nesitarei ir sakys algos nedidinsim. Dar mėgsta atleisti nuo sekančios dienos, lygtais jiems darbo kodeksas negaliotų, be jokių įspėjimų. Siūlyčiau niekada nesutikti ir laukti įspėjimo arba dėrėtis dėl maksimalių išeitinių, nes jiems darbuotojas paskutinėj vietoj, vadovams rūpi tik jie patys. Kad ir kaip gražiai jus kviestų ateiti dirbti, siūlyčiau net negaišti laiko ir nebandyti, vis tiek išauš diena kai nusivilsit.
abu pries tai rase teisus... i diena net ir po 12h buna pradirbi. bet kai gauni atsiskaitimo lapeli, tai jame tik tavo 8 valandos :) dar ir atlyginimas zada i rankas 500... realybei gauni 480. kaip jum i tai. Tad ka jiem galima pasakyt viso gero.
Būtent. Darbo sutartyje rašomas minimalus atlyginimas, o visa kita dalis mokama premijomis, tai reiškia, kad viskas paremta žodiniu susitarimu. Pastoviai prašoma dirbti viršvalandžius ir prižadama, kad tau sumokės papildomai, bet atėjus algadieniui pamatai, kad sumokėta ženkliai mažiau nei buvo žadėta. Kai bandai aiškintis dėl ko taip nutiko visi tik gūžčioja pečiais, apsimeta, kad nesupranta kaip tai galėjo nutikti, vadovai atseit neskirsto atlyginimų, o iki buhalterijos prisikast neina. Pradirbus pusę metų dar ir nuo paskutinio mėnesio nuskaičiavo apie 200 eur. Taip, kad jei ieškai normalaus darbo, aplenk šią įmonę.
Pastebejimas besidarbinant i sandeli. Nesvarbu apie kokia suma kalba ar 500 ar 550 "i rankas", ant sutarties parasyta buna minimumas, tad turekit omeny.
Atidirbau cia beveik 3 metus, pora kartu buvau isejes, po to vel grizau, imone vertina senus darbuotojus, lengvai priima atgal, jei kaip zmogus sutari su vyresniaisiais. Patys vyresnieji irgi zmones kaip zmones is paprastu atrinkeju uzauge. Algos geros buvo, jei normaliai dirbai. Taciau dabar viskas koordinaliai pasikeite... Turi normaliai plakt, kad alga uzsidirbt, seni darbuotojai iki naujoko bazes nedakelia kartais, valdzia pasikeite, is senu vyresniuju vienas liko... Sunkus laikai atejo, idomu kaip su LIDL sukonkuruos. Siaip kas zada rimtai dirbt tai greit prasimus ir normaliai uzkals, nes kolektyvas geras, padeda naujokams. Tik darbo valandos siek tiek nekazka...
Dirbau prekių atrinkėju šioje įmonėja, tačiau dėl šeimyninių priežaščių turėjau greitai darba mesti. isidarbinant žadėjo apie 600 eurų į rankas plius nuo darbo rezultatų. Tačiau iš pradžių darbo sutartyje rodoma suma yra MMA. išeinant iš darbo išmokėjo atlyginimą už išdirbtą laika plius viršvalandziai (darbas naktį ir šaldytuve) paskaičiuotą pagal MMA. pasiskambinus kodėl nemoka atlyginimo pagal atliktą darbą atsakė jod trumpai durbai ir todėl buhalterija atlyginimą moka pagal darbo sutartį, ir pagal atliktą darbą niekas užmokeščio nemokės. norintys dirbti pagalvokit ar verta dirbti naktį ir dar šaldytuve (+4 c). beje vadovų kultūra labai žemo lygio, vieną dieną sveikinasi kitą ne. kolektyve yra ir draugiškų žmonių.prieš pradedant dirbti nėra jokio instruktažo kur kas yra ir panašei, eini į vieta bandai dirbti, jei kas neaišku turi kažkokiu būdu aiškintis pats. bet norint uždirbti daugiau pinigų to padaryti papraščiausiai neymanoma nes atrinkimo lapus dalina vadovai ir pačius geriausius kur lengviausia atrinkti yra duodami draugam ar pažystamiem o ypač naujokams yra duodami praščiausi ir dėl to negalima daug užsakymu atrinkti. prekių tikrintojai labai mėgsta maudyti naujokus nukraudinėdami prekes taip žymėdami klaidas už kurias jie gauna premijas o atrinkėjams nuskaičiuoja iš atlyginimo. visada truksta darbo yrankių (keltuvų dėžių) viršvalandžiai kiekviena dieną 1- 4 val. ir kas yra gražiausia jog "moka už atliktą darbą" bet po darbo visi darbuotojai eina tvarkyti sandėlio. spręsti Jums ar norite mėginti dirbti BLS.
darbas su ciudais, , , , darbe jausit nuolatine itampa, amziais norima taupyti imones lesas ir pirmiausia darbuotuoju atzvilgiu. yra dirbanciu tikrai puikiu zmoniu, bet juos gadina nusistovejus sistema. nieko ten nepakeisi, kaip buvo taip ir.liks, bet manau keiciantis rinkai imone su tokia politika neisgyvens. vairuotuoju ir sandelio darbuotuoju darbo salygos pragariskos. aria po 14 valandu saltyje paskui dar nuskaito uz brokus ir ka tik gali... bet velgi cia auksciausi vadovai kalti... nes zemesnio rango vadovai gal ir nenori to daryti bet tokia jau sistema...
Baisi kontora, atveži pas juos išsikrauti krovini, tai iskrove 9:00 ir dokumentus net neaiskindami nieko, atidave kaip pasityciojimuI tik 12:00. Vezejai kas nuspresit uzsukt pas juos, turėkit uomeni, STRIGSIT ILGAM !!! Ten tokia ponike labai jau mundra ir žemina kiek gali visus atvykusius išsikrauti.
norejau paklausti darbo salygos, saltyje kiek zinau, kvapu yra, kuo saldomas oras amoniaku ar freonu ?
O ar moteris priima dirbt i tuos sandelius ar reikalingi tik vyrai?
Dirbu prekiu atrinkeju, gaunu 2000 ir nelabai yra ko skustis, pasitaiko virsvalandziu kartais, bet duoda proga zmonem uzdirbt:)
Legendomis apipintas Sanitex.
Sandeliuose dirba tik tikri vyrai (|Dulinai)
Jai neturi antgamtiniu salygu pamirsk siuloma atlygi 1750 i ranka
Pradzia kol dar ne vyras 900
pabaiga 1300 apie
Kinu liaudies respublikos pilieciai net nedirbtu, jie gudresni uz lietuvius.
Ka su tokiom algelem uz naktini darba sveikata kuras rukyt moksciai lieka tau 20 i ka su juo...Absurdas minimalus uzmokestis uz naktini toki darba minimum pradziai 2000
Patys lai dirba....

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%