VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Freight Services, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Freight Services

Atsiliepimai apie Baltic Freight Services, UAB

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Baltic Freight Services, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Pametė dalį krovinio ir nepripažįsta, kad iš viso ėmė, nors yra vairuotojo parašas pas siuntėją, kad paėmė.
Į pretenzijas nereguoja. Jeigu nenorite problemų, nesusidėkite!
Atsakyti
Neapmoka sąskaitos už suteiktas paslaugas, į raginimus nereaguoja
Atsakyti
UAB Senamiesčio spaustuvė Savanorių 180, Vilnius, LT-03154, Lietuva
PRETENZIJA IR RAGINIMAS
2019-04-29 Vilnius
2018 m. rugsėjo mėn. UAB Senamiesčio spaustuvė pateikė UAB Baltic Freight Services užsakymą atlikti jūrinio konteinerio pervežimą iš Klaipėdos į Greensboro, NC 27409, JAV (konteinerio unikalus numeris MAEU9193649).
Galutinė suderinta pervežimo/pristatymo kaina - 4990, 4 EUR įskaitant PVM (siuntos sąlygos - “nuo durų iki durų”, išmuitinimo kaštus padengia siuntos gavėjas).
Šią sumą UAB Senamiesčio spaustuvė apmokėjo UAB Baltic Freight Services 2018 m. lapkričio 13 d.
2019 m. vasario mėn. buvome informuoti siuntos gavėjo (Box Board Products, 8313 Triad Drive, Greensboro, NC 27409), kad jis patyrė papildomų transporto/logistikos išlaidų, kurių suma yra 3391, 32 USD tam, kad siunta būtų jam pristatyta iki durų. Ryšium su tuo, tokios pat sumos (3391, 32 USD) gavėjas nesutinka mokėti UAB Senamiesčio spaustuvė už siuntos pristatymą.
Kadangi su UAB Baltic freight services suderintos siuntos sąlygos buvo “nuo durų iki durų”, prašome kompensuoti USD 3391, 32 sumą, kurios, dėl Jūsų kaltės, UAB Senamiesčio spaustuvė negauna iš siuntos gavėjo. Iš šios sumos prašome išskaičiuoti 980, 1 EUR, kuriuos šiai dienai UAB Senamiesčio spaustuvė yra skolinga UAB Baltic Freight Services.
Norime pabrėžti, kad apie šią situaciją pirmą kartą Jus informavome 2019 m. kovo 13 d., tačiau iki šios pretenzijos surašymo momento jokių žingsnių, pasiūlymų bei sprendimų nesame sulaukę. Traktuojame tai kaip piktybišką nenorą spręsti susidariusios situacijos ir atsisakymą padengti skolą UAB Senamiesčio spaustuvė.
Primename, kad Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 6 straipsnio 1 dalyje įtvirtinta kreditoriaus teisė skolininkui laiku nevykdant savo finansinių įsipareigojimų kreiptis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.
Tad raginame susidariusią situaciją spręsti geranoriškai ir konstruktyviai, kitu atveju pasiliekame teisę po atskiro pranešimo kreiptis į teismą dėl Bankroto bylos iškėlimo UAB Baltic Freight Services.
UAB Senamiesčio spaustuvė direktorius Jonas Jakubonis
Andrius Kulikauskas
2019-04-01 14:58:10 IP 2e8oo13c
Atsakyti
Netalentingi spameriai - siuntinėja spamą net nežiūrėdami kam.
UAB Plastic formo
2018-12-18 11:38:57 IP 2jucch7i
Atsakyti
Jeigu norite, kad jus pavestų paskutinę minutę - kreipkitės į šią įmonę. Nepatikimesnės kompanijos dar nemačiau. Pavedė prieš pat Kalėdas, teko ekstra ieškoti kas pristatytų krovinį, nes šie vežėjai, tiesiog iš vakaro pranešė, kad laiku krovinio nepristatys, ir kainą pakėlė keliais šimtais.
Taigi norite, kad prekes pristatytu brangiai ir ne laiku - kreipkitės - tikri meistrai ir profesionalai!
Grazvydas Pangonis
2012-11-12 11:09:57 IP 29mjpmmi
Atsakyti
Labai galia, kad kompanija, kuri pateikiama kaip profesionali krovinių gabenimo srityje pateikia netikslius komercinius pasiūlymus, kurie labai greitai pabrangsta, kai klientas apsisprendžia užsakyti BFS paslaugas.

Taip pat rekomenduojame

INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: geležinkelių transportas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
UAB „INTERMODAL CONTAINER SERVICE“ pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu. Įmonė yra konteinerinių traukinių „VILNIUS SHUTTLE“ ir „CONTAINERSHIPS TRAIN“ operatorius. „VIKING TRAIN“ projekto asocijuotas narys. „VILNIUS SHUTTLE“ – maršrutu Klaipėdos uostas...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
Baltic transline
Krovinių gabenimas kelių, vandens, oro transportu

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; sandėliavimas; tarpininkavimas; vandens transportas.
UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija per daugiau nei 22 veiklos metus sulaukusi pripažinimo ir tapusi ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonėje dirba daugiau nei 600 savo srities specialistų. UAB „Baltic transline“ modernūs...
Breitto
Adresas: Šilutės pl. 49, ll-as aukštas, LT-92384 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Breitto“ - lietuviškas logistikos paslaugų startuolis, veiklą pradėjęs prieš 10 metų. Šiandien „Breitto“ jau multi milijoninis verslas. Mūsų kasdienė duona – krovinių pervežimas sunkvežimiais, traukiniais, lėktuvais ir laivais, arba visomis multimodalinio transporto variacijomis. Šimtų vežėjų pagalba bet kokio...
Tranzito paslaugų centras
Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas

Adresas: Taikos pr. 94-318, LT-51179 Kaunas.
Veiklos sritys: muitinių paslaugos, muitinės; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Tranzito paslaugų centras" ...kompleksinės logistikos paslaugos vienu skambučiu. UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą logistikos paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai
Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai 05-25 08:57
Iš beveik 900 jaunųjų bendrovių – mokinių mokomųjų verslų – Nacionalinėje "accelerator_x" programos eXpo pergalės laurus pelnė komanda iš Klaipėdos, dar keliolika išsidalino vardines "Lietuvos...
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo 05-24 16:58
Jeigu reikėtų įvardyti vieną įdomiausių, o tuo pačiu – ir sudėtingiausių ekonominės veiklos sričių, rimtas kandidatas į šį titulą galėtų būti žemės ūkis. Mažai kuriame versle vyksta tokių sandūrų...
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams 05-24 13:02
Šių metų pabaigoje prekybininkų laukia įtemptas laikotarpis – pasikeitus kasų aparatų naudojimo taisyklėms, bus privaloma per trumpą laiką kasose įdiegti naujus technologinius sprendimus. Prekybos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

AutoZone 1910,22 +5,82%
Philip Morris 106,62 +3,61%
McDonald's 244,52 +2,74%
Colgate-Palmolive 78,12 +2,09%
NVIDIA 161,54 -4,40%
Google 2118,52 -5,14%
Twitter 35,76 -5,55%
Facebook 181,28 -7,62%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Benzinas 3,19 +0,31%
Dyzelis 4,04 +6,88%
Vištiena 3,67 +9,88%
Ryžiai 431,00 +2,13%
Kava 5,85 +2,63%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Auksas 1936,86 -0,56%