Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Auto Parts, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Auto Parts

Atsiliepimai apie Baltic Auto Parts, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baltic Auto Parts, UAB

2 kartus dariau užsakymą el. būdu ir abu kartus visiškai jokio grįžtamojo ryšio. Informacijos tinklapyje apie užsakymą beveik nėra, tel. nr. pasikeisti neįmanoma. Į laiškus atsakinėja savaitėmis arba išvis ignoruoja, kol nepaskambinsi. Net nesu tikras ar buvau sutikęs žemesnio lygio aptarnavimą Lietuvoje.

p.s. paskaičius darbuotojų atsiliepimus paaiškėja visos priežastys. Nebeužsakinėsiu nieko Baltic auto parts.
Algirdai, niekas nieko neisisvaigo, darbas pagal pareiga, o ne dulkių šiukšlių krovėjas valytojas, tampytojas ar dar velniai žino kokios pareigybės darbuotojas. Vaflis niekada Tortu nebus! Jeigu tai tavo namai, tai tu ir galvoji, kad čia tavo namai ir tu savo taisykles žaidimo primeti, liepi eit valyti dulkes nuo prekių, valyti lentynas nuo dulkiu, nes matai čia ne valytojos darbas, tai kam ta valytoja? tai mes vadybininkai patys ir kabinetą galime išsivalyti.. čia tau ne šeimos verslas, kad visi išsijuose lenktu nugara dėl šeimos gerovės, nemaišyk šeimos gerovės su įmonės gerove.O dėl Sodros šiai dienai yra ir įmonių kompanijų kur tau net nereikia eiti dulkių valyti ar prekių krauti, kad turėtum Sodra, tai Algirdai jeigu tau reikia SODROS tai ir sėdėk sandėlyje su skudurėliu ir ruošk prekes ir lentynas nuo dulkiu inventorizacijai.. Jo jo moka laiku.. nebeįsisvaik, atlyginimas mokamas iki 12 dienos? čia normalu? ai nu taip, kaip ir dulkes valyti, prekes krauti, viskas šioje įmonėje normalu, nes čia kitoks suvokimas. Visi aplinkui ufonautai tik šita įmonė Lietuvoje protingiausia ir draugiškiausia darbo aplinka ir visi trokšta čia dirbti... pasižiūrėkite į darbuotoju kaita.. per mėnesį po 5 darbuotojus pakeičiat...

IŠVIDAUS: kokia nuomone, ką čia kliedi, tavo nuomonė šioje įmonėje nepakeičiama ir taškas. Taip renkasi veiklus žmones kurie sutinka LENTYNAS VALYTI NUO DULKIŲ ARBA PREKES KRAUTI SANDĖLYJE, bet matai skirtumas jeigu aš norėčiau valyti dulkes ateičiau su savo nuomone pas tave ir paprašyčiau, kad įdarbintum valytoju arba sandėlininku sandėlyje jeigu norėčiau krauti prekes.. O dabar atėjau su savo nuomone, kad išeinu :))) ir dabar tau tenka pačiam eiti krauti prekes, nes įmonėje niekas nebetiki tavo žodžiais :))) apie premijas ir viršvalandžius ir šiaip nenori būti valytojais krovėjais marketingo ar prekių grupės vadybininkais, nes tu nesugebi ištesėti savo duoto žodžio, o žmonės stengiasi dirba, valo dulkes, krauna prekes, atrinkinėja produktus, bet tu juos paimi ir apgauni :))
Niekas apie džipus ir aifonus net nerašo, O ką tau galima pasiūlyti.. į galva nebent tik proto ir supratimo..

Algos nemokamos laikui, jeigu kas nors nesumokėjo tai lauksit kol susimokės ir tik tada gausite alga, geriausiu atveju 10 diena o gali būti ir 12 diena, Priedai neaiškus: lentynų priežiūra dulkiu valymas koks čia priedas? ai valytojos priedas.. na gal toks ir egzistuoja, šiaip jo priedu tikrai yra daug, bet, kad už tuos priedus gauti papildoma premija tai misija neįmanoma, vis tiek nusuks nuo jūsų atlyginimo, Nesutinki pasakai - tada gauni grasinimą nepatinka baltas lapas rašyk, kad išeini savo norų, nes už durų laukia eilė kurie tiesiog čia trokšta dirbti. Jeigu Neaišku - taip visada gali paklausti tik, bet kai taip dažnai keičiasi darbuotojai tai net nežinai kurio čia darbuotojo klausti..
Visiems, kas žada darbintis šioje įmonėje vadybininku. Jeigu esate tikslo siekiantis žmogus, jums patinka iššūkiai, negąsdina „multi-tasking“ ir didelis tempas - ateikite. Turėkite savo nuomonę, viziją, mokėkite ją argumentuotai pateikti, VEIKITE ir būsite sėkmingi.
Jeigu norite apdulkėjusioje darbo vietoje tiesiog gerai išsimiegoti.. na tada „soriukas, ne“. Jums čia ne vieta.
Čia renkasi veiklūs žmonės, puikiai išmanantys savo darbą, rinką ir produktus. Sėkmė reikalauja savarankiškumo, pastangų ir nuolatinio tobulėjimo, todėl kartais būna nelengva, bet tokia jau ta vadybininko duona. Jeigu jums per sunku ir duona neskani, tai ieškokite lengvesnio ir paprastesnio darbo, neikite dirbti vadybininkais.
Rūgštu darosi, kai paskaitai tokių a-le „vadybininkų“ komentarus. Jiems ir vadovas blogas, ir prekės blogos, ir įmonė bloga. Mat, atėjo į įmonę ir iškart negavo pinigų lietaus, „džipo ir aifono“, kaip čia kažkas rašė. Tik skundžiasi ir verkšlena, bet nieko nesiūlo. Juokinga.
Žinutė normaliems žmonės: algos mokamos laiku, priedai - aiškūs. Kaip dirbi, taip ir uždirbi. Nesutinki - pasakai. Neaišku - paklausi. Viskas OK su šia įmone.
Mieli kolegos vadybininkai..kurie čia rašot..Savoka "darbas pagal pareigas" cia negalioja. Turbūt įsisvaigot, kad vadybininkas turi naują džipą.. aifoną.. ir kada sugalvoja tada varžiuoja arba ne, pas pirkėjus..
Taip reikia išdėlioti prekes iš tiekėjo, taip turi būti švarios lentynos..
Čia požiūrio klausimas.. Jeigu tai mano namai, tai man viskas nesunku ir normalu..
O jeigu turiu kitą versliuką ir reikia tik sodros.. tai taip sunku..
Taip reikia apyvartos..Tai patys jaučiatės vergais, o ne kas nors jus padaro.. nemokat kovoti dėl savo nuomonės o paskui verkšlenat..
O jau algas moka tai laiku..
73 - dienos tokia mano karjera šioje kontoroje.. ai beje žinojote, kad 1986 metų sausio 28 dieną, praėjus 73 sekundėms nuo starto, daugkartinio naudojimo erdvėlaivis „Challenger“ sprogo Teksaso valstijos danguje. Vienas iš darbuotojų, likus parai iki skrydžio, pranešė vadovams, kad gali įvykti nelaimė, tačiau į jo komentarus nebuvo atsižvelgta... Liudna istorija taip?? Taip ir čia šioje įmonėje vadovas į darbuotojų nuomone neatsižvelgia, tik prašneka gražiai, praleidžia daug tarp eilučių, akytėmis gailiom pamirksi, ausytėmis dideliom palinksi.. Tokio vadovo melagio pažaduko dar reikia paieškoti kuris nesugeba tesėti savo duotų žodžių visada ieško kaip išsisukti, MELAGIUI KEPURĖ dega..

Manau susirasi greitai naujų vergų kurie vergaus tau valys dulkes, kraus prekes, užtikrins įmonės apyvartą, išlaikys senus ir pritraukti naujus klientus, uždirbs pelną ir tau šypsosis, o tu jiems ir toliau meluosi ir meluosi.... meluosi...
Na visu pirma, tiems kurie nori darbintis sioje imoneje noriu pasiulyti gerai pagalvoti, bent jau kol vadovauja T. Mitrikas.
Sitas "tipas" is jusu isciulps viska, kas tik imanoma. Savoka "darbas pagal pareigas" cia negalioja. Galite buti tobulas darbuotojas, bet pagirimu ir premiju nesulauksit, greiciau proto pis*** uz nusizengimus. Darbo nera, EIK DULKIU VALYT ir panasiai.... tarsi pats labai stipriai dirba, jai sugeba buti visur ir visada, ir direktorius ir sandelio vadovas ir jau nekalbu apie pardavejus ir vadyba kurie eina krauti krovinio is furos :) Ta prasme tu samdai zmogu, moki jam alga bet jis visur viska uz tave spredzia. TIRONAS. Dirbau sioje imoneje, bet man gaila prarastu metu veltui. Perspektyvu NULIS. Apsistates parankiniais kurie jam i subine sulinde ir pataikauja, matyt gerai gauna... visi kiti ne zmones. Sekmes.
Turejau interviu su vadovu. Vadovas buvo labai nemandagus vidury darbo pokalbio pasake is kart kad nemato manes savo komandoje kas yra ok, nes nera tobulu ir as toks tikrai nesu, tačau leido sau tai pasakyti labai pasiepiancia tonacija: cituoju “soriukas ne”. Labai nemaloni patirtis, esu turejes tikrai ne viena interviu savo gyvenime, tačiau tokio požiūrio į žmogu bei nepagarbos matyti neteko ir tikiuosi daugiau neteks.
Atėjus į pokalbį kalbos buvo daug ir gražios, o pradėjus dirbti pasirodė, kad tai tik kalbos ir buvo, o realybė smarkiai kitokia, pagrindinė motyvacija yra darbas! Vadovas dažniausiai yra prastas klausytojas kuris nesugeba savęs kontroliuoti ir niekuomet nesugeba kontroliuoti kitų žmonių. Jei negalite dirbti su meile, geriau palikti savo darbą ir sėsti prie šventyklos vartų prašyti išmaldos iš tų, kurie dirba su džiaugsmu!
Teko šiandien apsipirkineti, vadybininkas toks nemandagus jog net persigalvojau pirkti. Neturi laiko paaiškinti, nes pietus jam, vadybininko žodžiai. Tokio bendravimo su vadybininkais man dar netekę matyti.Labai letas ir prastas aptarnavimas. Nesistengia dėl kliento net užpakalio pakelt, kas antra dalį nepataiko tenka gražinti.
Nuomonės formuotojas
2020-07-19 11:42:10 IP 6a9175lc
Kai vadovas mato tik vieną būdą užduotims atlikti, pavaldiniai neturi erdvės augti ir tobulėti, į jų klaidas žvelgiama per padidinamąjį stiklą ir pagiriama tik tuo atveju, jeigu galiausiai pasirenkamas vadovo siūlytas metodas, pavaldiniui jis leidžia dirbti, tačiau galutinį žodį kiekviename žingsnyje nori tarti pats. Taip pats vadovas tampa „butelio kakleliu“, kuris stabdo sklandų darbą. Pavaldiniai dalį laiko praleidžia laukdami, kol vadovas kažką patvirtins, todėl itin nukenčia produktyvumas

Įsivaizduokite vadovą, kuriam nerūpi, kad jo pavaldiniai yra išsekę dėl pernelyg didelio krūvio, kuris nepastebi, kai sutrinka šalia esančių žmonių psichinė sveikata. Jeigu vadovas nesistengia suprasti savo darbuotojų, vadinasi, jis jų nevertina

Sekmės Tadai,
Labai klaikus aptarnavimas ir labai keistas požiūris į klientus, administracija nesuvokia klientų bendravimo subtilybių, palinkėjimas pasiskaičiuoti ir susidėlioti prioritetus ir kitaip žiūrėti bent į dar likusius klientus, linkėjimai neprarasti kuo daugiau esamu klientų. Turiu nusiskundimų savanorių pr. Nesugebėjo duoti filtro pagal vin kodą ir kitus tikslius nurodytus duomenis. Negana to, kitą dieną paskambinus į savanorių pr. buvo sutarta pakeisti į tinkamą. Atvažiavus, pareiškė, kad turi tik Kareivių g., nors prieš kelias valandas skambinta jiems ir sulaukta, kad atvažiuokit ir pakeisim. Visiška ne kompetencija, kliento laiko ir kuro netaupymas. Aptarnavo jaunas vaikinas su akinukais.
Panašu, kad gandai apie įmonės vadovus kažkiek teisingi. Darbuotojai kalba, kad LR įstatymai jų įmonėje yra kažkaip iškreipti įmonės naudai. Galvojau, gal čia suomių įtaka. Bet turbūt generalinis dar geresnis fruktas už centrinio šalies padalinio vadovą. Gal savininkams per šią krizę užteks proto pakeis kažką iš esmės.
Vergu darbovietė
2020-04-06 17:43:53 IP 2ju3l1u8
Ne vadovas, o tironas, ieškantis paklusniu vergu, kurie dirbtu už ačiū tiek viršvalandžius, tiek savaitgaliais, kiekviena minute išnaudos priskirs darbu ir nesamoningu planu. Kurie save gerbia ir neleidžia būti žeminami už graščius, palieka šia imone.
Džiaugiuosi, kad baigiau savo karjera šioje įmonėje taip greitai, kad net nepradėjau normaliai dirbti direktorius/vadovas nuesiemė kaukę anksčiau laiko :)) Čia dirbti tai tas pats kas save nemylėti ir negerbti, geriau jau "šauti sau į koją". Ateini į normalias vadybininko pareigas o dirbį už gruščiką, vairuotoją, prekių surinkėja, valytoja ar dar mažą ką jis sugalvos. CMON jeigu aš norėčiau dirbti vairuotoju ar gruščikų, tai aš ir ieškočiausi tokio darbo! O čia ateini į pokalbį viska pateikia gražiai, karjera, perspektyva, atlyginimas, o kai reikia jau pradėt dirbti išlenda niuansai kurie buvo nuslėpti per pokalbį... O dar jeigu nesutinki su direktoriaus vadovo nuomone ar pasiūlymų, tai greitai tave atleis! Nes jo principai yra aukščiau visko!!! nes tu privalai ir kito pasirinkimo nera. Arba dirbi arba eini lauk. Pažiūrėkite į darbuotojų svyravimus įmonėje.. ateina išeina ateina išeina.. Ačiū už dėmesį.
Normali įmonė.Neteko patirti nesklandumų.Sėkmės einant savo keliu.
Na ką aš galiu pasakyti, ritasi žemyn, reikia keisti vadovą, per ilgai jis čia sėdi, nesąmones daro, manau savininkas žinotų kaip jis vadovauja būtų senai išmetęs, o tai nuomonės keičiasi kas minutę pas jį, atleist gali už bet ką ar šeip nes jis taip sugalvojo.
Paskutiniuoju laikotarpiu tik blogi atsiliepimai apie šitą įmonę. Kainos didelės, detalių pastoviai neturi, bendravimas tikrai nėra malonus, pristatymas tragiškas, o su kai kuriais darbuotojais, tiesiog nera apie ką kalbėti, nes trūksta kompetencijos.Kur dingo normalus darbuotojai
Prieš einant norečiau įspėti, kad gerai apgalvotumėte, apie vadybininko darbą o šioje įmonėje vadybininko darbo vieta plati (kurjeris, krovėjas, pardavėjas ir t.t) nežinai, ką direktorius sugalvos naktį, nes ryte jau žiurėk reikės krauti prekes visa diena.. arba prekes vežioti.. arba pyragus, arba dulkes valyti sandelyne... įmonė suomiška, įmonės valdymas europosovietinis. Viršvalandžių nėra, apmokėjimo už juos taip pat, o jeigu buvo viršvalandžiai, tai sumokės "taip kaip jiems reikia" kad teisiškai viskas gerai, sumokėta. Apeičiau iš ttolo...
Daniliškių autocentras
2018-11-18 18:38:21 IP 28m8600f
Jau seniai bendradarbiauju su šia įmone ir esu patenkintas jos stabilumu ir patikimumu. Vadybininkas Giedrius Matulevičius pasižymi sutartinių įsipareigojimų laikymusi, aukšta kompetencija, patikimumu bei mandagia darbo kultūra, padeda išspręsti iškilusias problemas. Tai įmonė, kurią galima drąsiai rekomenduoti ir kitiems.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Ateities vartai
Adresas: Miškininkų g. 2-4, LT-69421 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
Auviras
AKUMULIATORIAI | PADANGOS | AUTO DALYS

Adresas: Raudondvario pl. 116, LT-47178 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; interneto parduotuvės; padangos, ratlankiai.
AUVIRAS, UAB pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba akumuliatoriais bei automobilių atsarginėmis dalimis. Įmonė įkurta 1996 m. Dabar AUVIRAS gerai žinoma ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Po dviejų veiklos metų įmonė persikėlė į naujas, didesnes patalpas ir išplėtė savo veiklą: pradėjo...
OGTRANSA
Transporto ir logistikos sprendimai

Adresas: Vandžiogalos pl. 83, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
UAB „OGTRANSA“ veikla – pilnų ir dalinių krovinių pervežimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, sandėliavimas ir kompleksinės logistikos paslaugos. Taip pat distribucija Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei krovinių surinkimas Lietuvoje. KOMPLEKSINĖ LOGISTIKA Nuo 2018 metų sausio mėnesio atidarėme naują...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Kauno energijos" grupė šiemet didino pelną 26 kartus
"Kauno energijos" grupė šiemet didino pelną 26 kartus 07-30 18:44
Centralizuotai šilumą tiekianti "Kauno energija" šių metų pirmąjį pusmetį uždirbo 5,138 mln. Eur neaudituoto konsoliduoto grynojo pelno – beveik 26 kartus daugiau nei 2020-ųjų sausio-birželio...
Prie Omano užpultas tanklaivis vėl kontroliuojamas įgulos ir plaukia lydimas JAV pajėgų 07-30 18:17
Japonijai priklausantis naftos tanklaivis, kuris buvo užpultas prie Omano krantų, vėl kontroliuojamas jo įgulos ir atnaujino savo kelionę, penktadienį pranešė laivą valdanti izraeliečių bendrovė.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Pfizer 42,79 -1,52%
Humana 430,75 -2,28%