Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Auto Parts, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Auto Parts

Atsiliepimai apie Baltic Auto Parts, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Baltic Auto Parts, UAB

Na visu pirma, tiems kurie nori darbintis sioje imoneje noriu pasiulyti gerai pagalvoti, bent jau kol vadovauja T. Mitrikas.
Sitas "tipas" is jusu isciulps viska, kas tik imanoma. Savoka "darbas pagal pareigas" cia negalioja. Galite buti tobulas darbuotojas, bet pagirimu ir premiju nesulauksit, greiciau proto pis*** uz nusizengimus. Darbo nera, EIK DULKIU VALYT ir panasiai.... tarsi pats labai stipriai dirba, jai sugeba buti visur ir visada, ir direktorius ir sandelio vadovas ir jau nekalbu apie pardavejus ir vadyba kurie eina krauti krovinio is furos :) Ta prasme tu samdai zmogu, moki jam alga bet jis visur viska uz tave spredzia. TIRONAS. Dirbau sioje imoneje, bet man gaila prarastu metu veltui. Perspektyvu NULIS. Apsistates parankiniais kurie jam i subine sulinde ir pataikauja, matyt gerai gauna... visi kiti ne zmones. Sekmes.
Turejau interviu su vadovu. Vadovas buvo labai nemandagus vidury darbo pokalbio pasake is kart kad nemato manes savo komandoje kas yra ok, nes nera tobulu ir as toks tikrai nesu, tačau leido sau tai pasakyti labai pasiepiancia tonacija: cituoju “soriukas ne”. Labai nemaloni patirtis, esu turejes tikrai ne viena interviu savo gyvenime, tačiau tokio požiūrio į žmogu bei nepagarbos matyti neteko ir tikiuosi daugiau neteks.
Atėjus į pokalbį kalbos buvo daug ir gražios, o pradėjus dirbti pasirodė, kad tai tik kalbos ir buvo, o realybė smarkiai kitokia, pagrindinė motyvacija yra darbas! Vadovas dažniausiai yra prastas klausytojas kuris nesugeba savęs kontroliuoti ir niekuomet nesugeba kontroliuoti kitų žmonių. Jei negalite dirbti su meile, geriau palikti savo darbą ir sėsti prie šventyklos vartų prašyti išmaldos iš tų, kurie dirba su džiaugsmu!
Teko šiandien apsipirkineti, vadybininkas toks nemandagus jog net persigalvojau pirkti. Neturi laiko paaiškinti, nes pietus jam, vadybininko žodžiai. Tokio bendravimo su vadybininkais man dar netekę matyti.Labai letas ir prastas aptarnavimas. Nesistengia dėl kliento net užpakalio pakelt, kas antra dalį nepataiko tenka gražinti.
Nuomonės formuotojas
2020-07-19 11:42:10 IP 6a9175lc
Kai vadovas mato tik vieną būdą užduotims atlikti, pavaldiniai neturi erdvės augti ir tobulėti, į jų klaidas žvelgiama per padidinamąjį stiklą ir pagiriama tik tuo atveju, jeigu galiausiai pasirenkamas vadovo siūlytas metodas, pavaldiniui jis leidžia dirbti, tačiau galutinį žodį kiekviename žingsnyje nori tarti pats. Taip pats vadovas tampa „butelio kakleliu“, kuris stabdo sklandų darbą. Pavaldiniai dalį laiko praleidžia laukdami, kol vadovas kažką patvirtins, todėl itin nukenčia produktyvumas

Įsivaizduokite vadovą, kuriam nerūpi, kad jo pavaldiniai yra išsekę dėl pernelyg didelio krūvio, kuris nepastebi, kai sutrinka šalia esančių žmonių psichinė sveikata. Jeigu vadovas nesistengia suprasti savo darbuotojų, vadinasi, jis jų nevertina

Sekmės Tadai,
Labai klaikus aptarnavimas ir labai keistas požiūris į klientus, administracija nesuvokia klientų bendravimo subtilybių, palinkėjimas pasiskaičiuoti ir susidėlioti prioritetus ir kitaip žiūrėti bent į dar likusius klientus, linkėjimai neprarasti kuo daugiau esamu klientų. Turiu nusiskundimų savanorių pr. Nesugebėjo duoti filtro pagal vin kodą ir kitus tikslius nurodytus duomenis. Negana to, kitą dieną paskambinus į savanorių pr. buvo sutarta pakeisti į tinkamą. Atvažiavus, pareiškė, kad turi tik Kareivių g., nors prieš kelias valandas skambinta jiems ir sulaukta, kad atvažiuokit ir pakeisim. Visiška ne kompetencija, kliento laiko ir kuro netaupymas. Aptarnavo jaunas vaikinas su akinukais.
Panašu, kad gandai apie įmonės vadovus kažkiek teisingi. Darbuotojai kalba, kad LR įstatymai jų įmonėje yra kažkaip iškreipti įmonės naudai. Galvojau, gal čia suomių įtaka. Bet turbūt generalinis dar geresnis fruktas už centrinio šalies padalinio vadovą. Gal savininkams per šią krizę užteks proto pakeis kažką iš esmės.
Vergu darbovietė
2020-04-06 17:43:53 IP 2ju3l1u8
Ne vadovas, o tironas, ieškantis paklusniu vergu, kurie dirbtu už ačiū tiek viršvalandžius, tiek savaitgaliais, kiekviena minute išnaudos priskirs darbu ir nesamoningu planu. Kurie save gerbia ir neleidžia būti žeminami už graščius, palieka šia imone.
Džiaugiuosi, kad baigiau savo karjera šioje įmonėje taip greitai, kad net nepradėjau normaliai dirbti direktorius/vadovas nuesiemė kaukę anksčiau laiko :)) Čia dirbti tai tas pats kas save nemylėti ir negerbti, geriau jau "šauti sau į koją". Ateini į normalias vadybininko pareigas o dirbį už gruščiką, vairuotoją, prekių surinkėja, valytoja ar dar mažą ką jis sugalvos. CMON jeigu aš norėčiau dirbti vairuotoju ar gruščikų, tai aš ir ieškočiausi tokio darbo! O čia ateini į pokalbį viska pateikia gražiai, karjera, perspektyva, atlyginimas, o kai reikia jau pradėt dirbti išlenda niuansai kurie buvo nuslėpti per pokalbį... O dar jeigu nesutinki su direktoriaus vadovo nuomone ar pasiūlymų, tai greitai tave atleis! Nes jo principai yra aukščiau visko!!! nes tu privalai ir kito pasirinkimo nera. Arba dirbi arba eini lauk. Pažiūrėkite į darbuotojų svyravimus įmonėje.. ateina išeina ateina išeina.. Ačiū už dėmesį.
Normali įmonė.Neteko patirti nesklandumų.Sėkmės einant savo keliu.
Na ką aš galiu pasakyti, ritasi žemyn, reikia keisti vadovą, per ilgai jis čia sėdi, nesąmones daro, manau savininkas žinotų kaip jis vadovauja būtų senai išmetęs, o tai nuomonės keičiasi kas minutę pas jį, atleist gali už bet ką ar šeip nes jis taip sugalvojo.
Paskutiniuoju laikotarpiu tik blogi atsiliepimai apie šitą įmonę. Kainos didelės, detalių pastoviai neturi, bendravimas tikrai nėra malonus, pristatymas tragiškas, o su kai kuriais darbuotojais, tiesiog nera apie ką kalbėti, nes trūksta kompetencijos.Kur dingo normalus darbuotojai
Prieš einant norečiau įspėti, kad gerai apgalvotumėte, apie vadybininko darbą o šioje įmonėje vadybininko darbo vieta plati (kurjeris, krovėjas, pardavėjas ir t.t) nežinai, ką direktorius sugalvos naktį, nes ryte jau žiurėk reikės krauti prekes visa diena.. arba prekes vežioti.. arba pyragus, arba dulkes valyti sandelyne... įmonė suomiška, įmonės valdymas europosovietinis. Viršvalandžių nėra, apmokėjimo už juos taip pat, o jeigu buvo viršvalandžiai, tai sumokės "taip kaip jiems reikia" kad teisiškai viskas gerai, sumokėta. Apeičiau iš ttolo...
Daniliškių autocentras
2018-11-18 18:38:21 IP 28m8600f
Jau seniai bendradarbiauju su šia įmone ir esu patenkintas jos stabilumu ir patikimumu. Vadybininkas Giedrius Matulevičius pasižymi sutartinių įsipareigojimų laikymusi, aukšta kompetencija, patikimumu bei mandagia darbo kultūra, padeda išspręsti iškilusias problemas. Tai įmonė, kurią galima drąsiai rekomenduoti ir kitiems.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Auviras
AKUMULIATORIAI | PADANGOS | AUTO DALYS

Adresas: Raudondvario pl. 116, LT-47178 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; interneto parduotuvės; padangos, ratlankiai.
AUVIRAS, UAB pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba akumuliatoriais bei automobilių atsarginėmis dalimis. Įmonė įkurta 1996 m. Dabar AUVIRAS gerai žinoma ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Po dviejų veiklos metų įmonė persikėlė į naujas, didesnes patalpas ir išplėtė savo veiklą: pradėjo...
OGTRANSA
Transporto ir logistikos sprendimai

Adresas: Vandžiogalos pl. 83, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
UAB „OGTRANSA“ veikla – pilnų ir dalinių krovinių pervežimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, sandėliavimas ir kompleksinės logistikos paslaugos. Taip pat distribucija Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei krovinių surinkimas Lietuvoje. KOMPLEKSINĖ LOGISTIKA Nuo 2018 metų sausio mėnesio atidarėme naują...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7-424, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...

M. Majauskas ir A. Veryga nesutaria dėl vakcinų finansavimo
M. Majauskas ir A. Veryga nesutaria dėl vakcinų finansavimo 11-30 20:45
COVID-19 vakcinai įsigyti 2021 metų biudžete lėšų nenumatyta, skelbia Mykolas Majauskas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas. Ministras Aurelijus Veryga teigia, kad tokios lėšos...
SGD terminalo dedamoji didėja 0,7%
SGD terminalo dedamoji didėja 0,7% 11-30 20:22
Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo saugumo dedamoji, kurią moka visi dujų vartotojai, nuo kitų metų didėja 0,7%.
NVSPL džiaugiasi sutaupiusi "patobulintu" neskelbiamų derybų būdu
NVSPL džiaugiasi sutaupiusi "patobulintu" neskelbiamų derybų būdu 11-30 20:22
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) vadovas Danas Bakša sako, kad pirmadienį "patobulintų" neskelbiamų derybų būdu vykusio pirkimo metu COVID-19 tyrimams reikalingas...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%