Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balsana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balsana

Atsiliepimai apie Balsana, UAB

Kokybė, patikimumas už patrauklią kainą!
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Balsana, UAB

Remigijus 2019-10-09 10:45:00
O kodel iskarto negalejai kainos paklausti kiek kainuos ? Ar tik loti ir gali ?
Atsiprašau jūsų Remigijau kad nepaklausiau kainos, maniau kad kainos panašios kaip pas konkurentus kitoje kelio pusėje esančio serviso, pasirodo klydau.
Lukas 2019-08-29 13:32:47
Labai brangu už padangos taisymą (šniūro įvėrimą) ir vieno rato balansavimą liepė susimoėti 15e
O kodel iskarto negalejai kainos paklausti kiek kainuos ? Ar tik loti ir gali ?
Adafke 2018-08-14 16:52:33
Sudas ta firma ypac Utenoj balsana.pirkau padangas ir jos pradejo laiptuotis. Tas direktorius melagis didziausias
Pikti liežuviai, savęs pirmiausia reik žiūrėti, lodamas už laido parodai savo žemą lygį ;)
Bendradarbiaujame jau daug metu. Gerai dirba, jokiu problemu, viskas sprendziama greitai ir kokybiskai.
Puikus servisas, malonūs darbuotojai, nepriekaištinga švara. Smulkmena, bet daug ką pasakanti: keičiant ratus, varžtai nenumetami ant grindų, o sudedami į prie kiekvieno rato padėtus ant grindų indelius. Kituose servisuose to nebuvau matęs.
Kuo geriausi ispudziai. Operatyvu, profesionalu. Patare kokias padangas parinkti, sumontavo nemokamai uz tai kad pas juos pirkau. Ir dar ziemines padangas uz 25 e. saugoti paliko. Kainos ir ratlankiams ir padangoms apie 20 proc. mazesnes nei pas kitus. Visiems rekomenduoju.
Nepatarčiau pirkti naujų ratlankių, jų nepačiupinėjus, nes užsakius internetu atsiunčia tik panašius ratlankius ir pareiškia, kad tokią nuotrauką pateikia gamintojas. Problemos sprendimo jokio, tiesiog paklausia kokios spalvos mašina ir patikina, kad ta spalva žiūrėsis dar geriau. Daugiau ju paslaugom nebesinaudosiu.
Geri atsiliepimai. Įmonės darbuotojai rodo didelį dėmesį klientams net padangų keitimo piko metu, negaili laiko ir pastangų surasti geriausią variantą klientui. Man net sumontavo naujutėlaičius ratlankius su padangom ant mašinos, vien tik tam, kad pažiūrėčiau ar man gražu. O ir kainos nesikandžioja.
Noriu padėkoti montuotojams už profesionalų darbą.
Nuolat perku čia padangas ir ratlankius. Puiku kad atsirado nauja paslauga padangų oro slėgio daviklių pardavimas ir programavimas.
Linkių ir toliau tobulėti, o mes ir toliau pirksim.
Ačiū už suteiktas paslaugas.
Balsanos klientas esu jau senokai. Anksciau yra padeje skubiai ratus permontuoti, surado tinkamu naudotu padangu, kuriu daugiau niekas Vilniuje neturejo. Dabar uz gera kaina pardave padangas, sumontavo, pataise kitu meistru anksciau pridaryta chaltura, paaiskino, kas buvo nutike. Gerai, kad yra taip savo darba mylinciu zmoniu-gali atvaziuoti be baimes "o ka sikart pridarys".

Valdorama
Mobilus ratų remontas, autoservisas

Adresas: Ateities pl. 30F, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
„VALDORAMA“ – PAGALBA TEN, KUR PATOGIAUSIA JUMS! LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ IR MIKROAUTOBUSŲ SERVISAS KAUNE ATEITIES PLENTE: Lengvųjų automobilių remontas Kaune Mikroautobusų remontas Kaune Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų variklių remontas Kaune Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų važiuoklės remontas Kaune...
Baltyre LT
Moto, auto, agro, miško, sunkvežimių padangos, kameros

Adresas: Stoties g. 30B, LT-28134 Utena.
Veiklos sritys: autoservisai; didmeninė prekyba; importas; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai.
UAB BALTYRE LT yra BALTYRE įmonių grupės narė. Mes jau daugiau nei 20 metų dirbame Jums. Vykdome visų rūšių padangų importą - eksportą bei didmeninę-mažmeninę prekybą Lietuvoje bei kitose šalyse. Mes tiekiame kokybiškas padangas tiesiogiai iš gamintojų Europoje, Rusijoje bei Azijos šalių. Esame išskirtiniai...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Adresas: Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...
Helijo ratai
Prekyba padangomis ir ratlankiais, autoservisas

Adresas: Jonavos g. 106, LT-44138 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Helijo ratai, UAB įsikūrusi Kaune. Įmonės teikiamos serviso paslaugos bei prekyba Europos bei pasaulio gamintojų padangomis. PADANGŲ IR KITŲ AUTOMOBILINIŲ DETALIŲ IR AKSESUARŲ PREKYBA Helijo ratai, UAB oficialus gamintojų MICHELIN, GOODYEAR-DUNLOP atstovas Lietuvoje Žinomų prekinių ženklų MICHELIN, GOODYEAR...
Beriva
Prekyba padangomis ir ratlankiais!

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Padangos-Ratlankiai Savo klientams siūlome platų padangų ir ratlankių asortimentą įvairiems automobiliams, nuolat pristatome naujausius modelius, rengiame įvairias akcijas bei teikiame kvalifikuotą techninę pagalbą renkantis ratlankius, padangas ir jų priedus: varžtus/veržles, ratų užraktus (Slapukus), centravimo...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Pasaulinėje IPO rinkoje – 27% smukimas, blogiausi metai nuo 2016-ųjų
Pasaulinėje IPO rinkoje – 27% smukimas, blogiausi metai nuo 2016-ųjų 10-18 09:23
Pasaulinei viešų akcijų siūlymų (angl. initial public offerings, IPO) rinkai pirmieji devyni šių metų mėnesiai buvo tokie prasti, kokie nebuvo nuo 2016-ųjų.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Caterpillar 132,07 +1,44%
Oracle 55,06 -1,47%