Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balima, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balima

Atsiliepimai apie Balima, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Balima, UAB

Prašymas registruoti Juridinių asmenų registre / Dėl teisinio statuso "likviduojamas" įregistravimo 2019-05-24 2019-05-31 2019-06-05

Nuveziau daiktus valymui, atgauti isvalytus turejau 2019 06 05, numeriai isjungti, nei daiktu, nei pinigu kuriuos sumokejau uz valyma

Imone nepranese nieko, apie uzdaryma, ir dabar net nera kur kreiptis kad atsiimti.
Dekojam visiems musu klientams uz palaikyma ir maloniai kvieciame pasinaudoti musu paslauga.
Ana
Sveiki, neseniai buvau apsilankiusi BALIMOJE ir labai malonus aptarnavimas ypač Ozo gatvei, tik geri atsiliepimai, malonus aptarnavimas likau labai patenkinta :)
PATARIU NAUDOTIS DRABUŽIŲ VALYKLOS, BALIMA PASLAUGOMIS.
GERAI, LAIKU ATLIEKA SAVO DARBĄ.
Sveiki, neseniai buvau apsilankiusi Balima ir labai malonus aptarnavimas ypač Savanoriu gatvei kuri yra PC Maxima, tik geri atsiliepimai, malonus aptarnavimas likau labai patenkinta
Dažnai su vyrų Balimoje drabužius valome, labai esame patenkinti. Dėl įrašo, nedarau problemos, jie turi apžiurėti daikta, kad vėliau ne būtų problemu. Daiktus gauname per 2 - 3 dienas.
Hello, I'm from Belarus and every week I'm coming to Vilnius for work. So I stay in one hotel where Balima have they dry cleaning service, And I want to say than you! Everything so fast like in 2 days. I will recommend BAlima for everyone!
Jeigu gerbiate savo laiką - čia neikite. Padariau klaidą ir vietoj savo įprastinės Švaros, užlėkiau greitai čia. Kiekvienas daiktas yra tikrinamas ir smulkiai aprašomas ranka. Vargšė niekuo dėta moteris, kuri priėmė mano užsakymą, baisiai atsiprašinėjo, kad turi tai daryti - sako, kad taip liepia. Tikrina kiekvieną užtrauktuką, išverčia į visas puses visus drabužius. Paskaičiavau, kad vieno drabužio apžiūrai ir aprašymui - 5min. Aš nešiau tris švarkus, keturis megztinius, kalną patalynės (kurios kiekvieną dalį taip pat smulkiai apžiūri ir aprašo). Užtrukau 30min vien tik priduoti viską.
Kiekvienam skirtingam daiktų tipui - atskiras lapelis ir atskiras čekis.
Neturi patalynės svarstyklių, pakilnojo rankomis, sako, manau, kad apie 2kg. Sakau gal jūs pirma pasverkit normaliai, o tada jau man kainą rašykit.
Valymas užtrunka savaitę.
Nors kiek keistesnis daiktas - jau neįsivaizduoja, kaip jį įvesti ir kokia jo kaina (nešiau jojimo pobalnius, baisus sujudimas buvo, trys skambučiai, ką čia dabar rašyti).
Jau nekalbu apie gal penkis A4 print-out'us, kuriuose daugiausiai aiškinama, kaip jie už nieką neatsakingi, kainos taisytos baltu korektoriumi (nes žiauriai sunku gi atspausdinti naują A4) ir kalnas rašybos klaidų (patal-I-nė).
Žodžiu, košmaras. Savininkai turi rimtai pagalvoti apie procesų optimizavimą ir klientų aptarnavimą, jei nori nebankrutuoti. Niekada nebegrįšiu.
Dėkoju " Balimai "už profesionalią pagalbą,

Už naudingą informaciją, šiltą bendravimą...
Tikiuosi, kad teks dar su Jumis susitikti.
Dėkoju ir gero Jums darbo.

LINAS
Ačiū Jums dar kartą už paltuką ir nuolaidą. Gavau ir drąsiai galiu teigti, kad patenkinta valymo kokybė.

Ačiū
Šiaip jau senokai laikas keisti ponią priėmėją Jūsų punkte Maximoje (Dariaus ir Girėno g. 19B, Vilnius). Nuolat susiraukusi. Apie bendravimo kultūrą apskritai turbūt net nėra girdėjusi. Maža to, dar nuolat apgauna, tai 1€ mažiau grąžos duoda, tai 20, 30 ct. Atsiprašau, bet jei nenori dirbti, tai nedirbk. Nes klientai bėgs nuo Jūsų ir akcijos po -35% nepadės. Sėkmės!
labai nepatenkinta sios imones paslaugomis.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Greenas
Valymo paslaugos Klaipėdoje

Adresas: Tilzės g. 46a, LT-91112 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
UAB GREENAS - valymo paslaugos Klaipėdoje,Vilniuje, patalpų valymas Klaipėdoje, Vilniuje. UAB GREENAS siūlo visas patalpų valymo bei teritorijų priežiūros paslaugas. Įmonės prioritetai yra kokybiškas ir operatyvus paslaugų atlikimas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie kintančių kliento poreikių. UAB GREENAS...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 6 tunelines plovyklas, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 6 automobilių švaros centrus...

Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų
Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų 07-19 14:52
Lietuvos investicijų valdymo įmonės "Capitalica Asset Management", priklausančios SBA grupei, valdomas fondas NT fondas "Capitalica Baltic Real Estate Fund I" pritraukė lėšų ne tik iš pensijų...
"Lietuvos energija" dairosi biuro, kurį gali pasiūlyti rinka
"Lietuvos energija" dairosi biuro, kurį gali pasiūlyti rinka 07-19 14:37
"Lietuvos energija" keičia ankstesnę strategiją nuomotis specialiai jai pastatytą biurų pastatą ir rinksis iš patalpų, kurias pasiūlys rinka.
Seime sumaištis dėl A. Širinskienės
Seime sumaištis dėl A. Širinskienės 07-19 14:26
Seimo narei Agnei Širinskienei perėjus į "tvarkiečių" frakciją Seime kilo sumaištis dėl jos pareigų, į kurias parlamentarę yra delegavusi "valstiečių" frakcija.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%