Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldų projektavimas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baldų projektavimas

Atsiliepimai apie Baldų projektavimas, MB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Baldų projektavimas, MB

Nerekomeduojame.
Taip pat, kaip ir kiti - baldų laukėme dvigubai ilgiau nei žadėta, o žada visada 3 mėnesius.
Blogiausia - komunikacijos nebuvimas - neatsako, neatsiliepia, ignoruoja. Sutarus susitikti objekte - neatvažiuoja ir neatsiliepia. Negerbia nei kliento, nei jo laiko.
Atvykus montuoti - meistrai dirba netvarkingai, po savęs nesusitvarko, apdaužė sienas, silikoną tepa netvarkingai, montuoja daugiau dienų nei žadėta, vis pritrūkstant kažkokių detalių.
Pasitikėjome šia įmone, kaip jauna, norinčia įsitvirtinti rinkoje, tačiau su tokiu požiūriu - tai yra neįmanoma.
Ačiū Lukui už patarimus kaip geriau įrengti virtuvę. Virtuvę sumontavo greitai ir tvarkingai. Įmonė pateisino lūkesčius! ????
LABAI NEREKOMENDUOJU!

Ir dabar naujiems klientams sako, kad baldų pagaminimo terminas 3 mėn, nors baldai užsakyti 2021 gegužę ir dar nepabaigti. Šiandien 2022.05.06. Nekelia, neatrašo, meluoja. Nepasitikėkite ir neapsigaukite. Ima naujus projektus, tam kad pasiėmę avansus atkištų senus darbus, bet ir tai nepavyksta. Daug nusivylusių ir nežinančių ką daryti klientų.
Bet direktoriaus, Luko, posakis nesijaudinkite 3 mėn baldų gaminimo terminas, tai man, ne Jums, galbūt gausite ir anksčiau. :))) Deja terminas atėjo iki 12 mėn ir nepabaiga.
virtuvės baldai užsakyti 2021-05-13, montavimą pradėjo 2021 m. lapkričio mėnesį, šiai dienai (2022-05-06) dar nebaigti darbai iki galo. Komunikacija prasta ir darbai pajuda tik po oficialių pretenzijų ir pasakymų, kad bus kreiptasi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą ar teismą, nes kantrybės neliko. Labai nerekomenduoju.
Uzsakytas virtuves komplektas, veluoja 2 men nuo zadetos datos, baldu dar neturim, zada tai po 2 savaiciu tai kita savaite, bet deja. Nerekomenduoju, nepatikimi. Uzsakymas pateiktas 2021 spali, kovo 17 2022, baldu dar nera!
Buvo užsakyti 8 skirtingi baldai. Kolkas baldu kokybe negaliu skustis, bet atideliojimu pabaigti darbą iki galo buvo itin daug. Karantinas, viską supratom ir kantriai laukėm. Taigi baldai sureguliuoti, spintelės prisuktos ir virtuvės led pajungtas po metų. O gražus bendavimas baigėsi tuo, kad 1 kartą pamiršo pagaminti trūkstamų dalių, skambučius piktybiškai ignoravo, o pagaminus ir pažadėjus 10 kartų atvešti ir sumontuoti, taip to ir nepadarė.. Sekmės darbuose.

Vokė-III
Adresas: Piliakalnio g. 70, Nemenčinė, LT-15175 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba.
Jau 30 metų kuriame nestandartinius virtuvės, vonios, drabužinės ir kitus svajonių namų baldus. Juos projektuojame ir gaminame, kiekvieną kartą atsižvelgiame į individualius kliento poreikius. Todėl mūsų specialistai pasiūlo klientui geriausiai tinkantį variantą. Per metus pagaminame daugiau nei 4000 virtuvių ir...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Eigida
Korpusinių ir metalinių baldų gamyba

Adresas: Ringuvos g. 51A, LT-45230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai.
UAB „EIGIDA“ – esame vienas didžiausių standartinių ir nestandartinių įvairios paskirties korpusinių baldų ir metalinių konstrukcijų gamintojų Lietuvoje, savo veiklą sėkmingai vykdančių jau daugiau nei 13 metų. Mūsų tikslas – užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę ir pasiūlyti sprendimą, kuris 100% išpildytų klientų...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44110 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...
Lietuvos energetinę nepriklausomybę savo šešėlyje marina 2 GW "lubos"
Lietuvos energetinę nepriklausomybę savo šešėlyje marina 2 GW "lubos" 08-15 23:35
Atsinaujinančiosios energetikos ekspertai teigia, kad Lietuva – kaip graži panelė, kuri nori dailiai įdegti, bet nedrįsta išeiti į lauką ir slepiasi po monolitinėmis lubomis. Taip ir su mūsų...
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 216,42 +2,41%
Walt Disney 124,26 +2,21%