Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baldų arsenalas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baldų arsenalas

Atsiliepimai apie UAB "Baldų arsenalas"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baldų arsenalas"

Nuoširdus ačiū'Baldų arsenalo'komandai.Iš ties likome sužavėti ir nustebinti Jūsų atliktais darbais.Šaunuoliai!2018m.pabaigoje nutarėme pakeisti virtuvės baldus.Tiesiog atsitiktinai radome internete šią įmonė, kažkodėl ties ja ir apsistojome.Pirmas pokalbis telefonu nustebino maloniu bendravimu.Nuvykę į ofisą dar labiau likome sužaveti maloniu bendravimu, patarimais, sūlomom idėjom.Jau išeidami buvome apsisprendė, kad baldus čia ir užsakysime.Likome patenkinti, kai baldus padarė taip greitai, nei žadėjo.Baldai nuostabūs.Ačiū dizaineriui Vytautui, ačiū, kad esat toks super specialistas.Jūsų dėka maža mūsų virtuvė tapo tikra puošmena..Atvykę montuot baldų darbuotojai tvarkingai viską sudėlioje, laikėsi švaros.Tikri kruopštuoliai.Ačiū ir Jiems.Ačiū visai Jūsų komandai.Linkime Jums ir toliau dirbti, kurti ir realizuoti savo idėjas.
Svarstote kur uzsisakyti baldus? Tik cia!!! Kokybe ir punktualumu niekas neprilygsta! Didziausios ir nuosirdziausios rekomendacijos komandai! Vytautas padejo mums visais klausimais! Uzsisakem virtuve, spibtele voniai ir dvi spintas.
Norime padekoti uz NUOSTABIUS baldus. derinimo etape buvo daug klausimu ir neapsisprendimo, bet dizaineris Vytautas rekomendavo tikrai puikius sprendimus ir galutiniu rezultatu esame be galo patenkinti. Baldai kokybiski ir uz tikrai prieinama kaina. Labiausiai nustebino darbuotojai atvyke montuoti baldu komplekto geraja prasme. Statybu metu nesutikome ne vieno tokio kolektyvo - jie atsiveze slepets, kad neprimindziotu viduje, atsiklause kiekvienos smulkmenos, kur galima pjauti, kur galima padeti ir pan.Virtuvini paliko isvalyta ir po saves susirinko visas siuksles - tikrai puikus specialistai! Esame labai patenkinti. P.s. Pagal sutarti turejo pagaminti per 2.5men, bet baldus pristate per 2 men ir tai del musu, nes nespejome paruosti virtuves montavimui (butume gave dar savaite anksciau). ACIU JUMS, Baldu Arsenalas!
Dėkojame "Baldų arsenalui" už puikiai atliktą darbą. Baldais esame labai patenkinti, viskas tiko ir patiko. Labai didelis ačiū dizaineriui Vytautui, kuris savo darbą atlieka 120proc. Ne tik puikiai parinko baldų spalvas, bet ir patarė interjero klausimais. Jei dar tik renkatės baldininkus - rekomenduojame!
Aptarnavimui priekaištų nėra. Tačiau nerekomenduoju Baldų Arsenale darytis virtuvinį su blizgia danga. Kadangi nuo menkiausio plastikinio žaislo atsitrenkimo krenta dažų sluoksnis. Taip pat iškarto nepastebėjau, kad įmontuojamo šaldytuvo durelių vyriai sudėti ne Blum firmos, kaip numatyta sutartyje.
Malonu bendrauti su tikrais savo darbo ir teikiamų paslaugų profesionalais. Dėkoju "Baldų arsenalui" už naują virtuvę. Likau sužavėta, kaip greitai ir kokybiškai buvo sumontuoti baldai tarybinių laikų blokinio namo virtuvėje (kas susidūrė, tai puikiai žino kaip ypatingai kreivai tuomet buvo "sudėlioti" blokai). Laukti teko du mėnesius nuo užsakymo pateikimo, bet tai tik rodo įmonės paklausumą. Prieš tai bandžiau studijuoti kitus virtuvės atnaujinimo variantus, bet pasiskaičiavusi supratau, kad pats patikimiausias ir mažiausiai mano laiko sąnaudų ir pinigų reikalaujantis būdas yra viską patikėti gerą reputaciją turinčiai įmonei. Visokeriopos sėkmės įmonės kolektyvui!
Apie "Baldų arsenalą" sužinojau skaitydama atsiliepimus internete, kurie buvo tik teigiami. Teko nusivilti kitų kompanijų komunikabilumu bei aptarnavimu, tad paskutinis šansas liko "Baldų arsenalas". Likau labai nustebinta gerąja prasme jų paslauga. Dizainerį Vytautą patariu rinktis visiems smulkmeniškiems, turintiems savo didžiulius pageidavimus, gyvenantiems Lietuvoje ir ne tik klientams. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą, apsišarvavęs geležine kantrybe, kreipiantis dėmesį į kiekvieną aikštingą kliento norą. Po matavimo darbų tolimesnis visų detalių derinimas vyko tik internetu (tai nuostabus variantas gyvenant ne Lietuvoje). Užsisakius virtuvės komplektą buvo rekomenduotas žmogus (Rokas), kuris užsiima buitine technika (taip pat nuostabus aptarnavimas bei super puikios kainos).
Virtuvė buvo pagaminta laiku (netgi kiek ankščiau). Mandagūs, labai tvarkingi, atsakingi, greiti meistrai Edik ir Dima viską nepriekaištingai sumontavo per tikrai trumpą laiką. Po viso atlikto darbo liko tik mėgautis puikiu rezultatu! Àčiū JUMS už puikią, gera kaina atliktą paslaugą. Žinau, jog kitam kartui rinksiuosi tik JUS! Išlaikykite tokią pačią darbo kokybę! Sėkmes bei gerų klientų!
Užsisakėme viso kotedžo baldus UAB Baldų arsenale ir likome labai patenkinti. Nuo dizainerio paslaugų ir patarimų iki galutinio baldų pastatymo ir pačių baldų kokybės. Meistrai kurie surinkinėjo baldus mandagūs, tvarkingi.. viską po savęs susirinko išsiurbė ir paskambino, kad galima atvykti jau apžiūrėti baldų. Aukšto lygio servisas - profesionalai- už tikrai konkurencingas kainas. Rekomenduoju!
Kur gamintis virtuvę, ieškojom ilgai ir atsakingai. Pasirinkę Baldų arsenalą visai nenusivylėm, atvirkščiai - likom labai patenkinti. Profesionalūs darbuotojai, procesas paprastas, pasiūlo krūvą variantų, padeda su visais įmanomais klausimais, atvažiuoja matuoti ir persimatuoti, gamina greitai ir gerai. Montavimas paliko labai gerą įspūdį - vyrukai dirbo tvarkingai, sumontavę baldus juos atsakingai išvalė, susirinko savo šiukšles, prašlavė - super. Niekas nevėlavo, darbai buvo atlikti laiku ir greitai.
Ilgai ieškojome kur ir pas ką gamintis virtuvinius baldus ir vonios spintelę ir išsirinkome "Baldų arsenalą". Likome labai nustebinti ir patenkinti atliktu darbu. Užsakymas buvo įvykdytas netgi greičiau nei buvo žadėta (<1, 5 mėn)!!! Ačiū dizaineriui, kuris taip atsakingai žiūri į savo darbą ir į klientų poreikius. Taip pat ačiū už puikius patarimus. Ačiū baldų montuotojams, kurie tvarkingai, greitai ir kokybiškai atliko savo darbą. Džiaugiamės pasirinkę šią įmonę. Rekomenduoju tiems, kurie dar neapsisprendė, kur gamintis baldus. Tikrai liksite maloniai nustebinti profesionalumu.
Prieš ketverius metus buvome maloniai nustebinti "Baldų arsenalo" pagamintais kokybiškais vaikų kambario baldais, kurie puikiai atrodo ir dabar. Šiemet nusprendę atsinaujinti virtuvę vėl kreipėmės į "Baldų arsenalą", kur dirba ištiesų tikri savo darbo profesionalai. Visi mūsų norai ir pageidavimai buvo išgirsti ir išpildyti. Visi sumontuoti baldai atrodo labai kokybiški ir traukia kiekvieno svečio akį. Virtuvė atrodo ištiesų labai nuostabai. Nuoširdžiausias AČIŪ "Baldų arsenalo" vadovui Elsio Korkiško ir visam jo kolektyvui už profesionalumą ir kokybę. Rekomenduojame visiems !!!
Esame dėkingi visam UAB “BALDŲ ARSENALAS” kolektyvui už aukštą aptarnavimo kultūrą, atsakingumą, kruopštumą ir operatyvų darbą. Šioje įmonėje gaminome virtuvės ir vaiko kambario baldus, esame gana išrankūs, įnoringi ir vertinantys kokybiškus daiktus.. Šios įmonės kolektyvas nustebino gebėjimu rasti pusiausvyrą tarp kokybės, estetikos ir praktiškumo. Labai džiaugiamės, kad buvome išgirsti ir suprasti. Ačiū už visus vertingus patarimus, už techninius sprendimus ir profesionaliai atliktą darbą.
Esu labai patenkintas šioje įmonėje užsakytais bei pagamintais kokybiškais prieškambario baldais. Rekomenduoju!
Šaunuoliai.Tikri savo darbo profesionalai
Laukiau 1, 5 men, nemelavo kad taip ilgai. Bet kiekvienas atejes i namus musu paklausia kur daremes virtuve!? Aciu vyrukams!
Dažnai tenka rinkis: kokybė ar kaina. Jūs profesionaliai sugebate suderinti kainos ir kokybės santykį (kaip pastebėjau, medžiagas ir furnitūras naudojate tokias pačias, kaip ir garsieji gamintojai). Ačiū už greitą ir kokybišką darbų atlikimą.
Šioje įmonėje užsisakiau virtuvės koplektą. Kadangi ankstesni baldininkai pavedę, teko labai greitai ieškoti kitų. "Baldų arsenalo" darbuotojai pasirodė labai malonūs, o dar ir kainą mažesnę pasiūlė, tai greitai radom bendrą kalbą. Dizaineris pasiūlė dizainą, kurio iš pradžių atsisakiau, nes turėjau kiokią viziją, bet vis tik gerai pagalvojus nuprendžiau paklausyt dizainerio ir dabar negaliu atsidžiaugti virtuvės baldais. Buvau maloniai nustebintą, nes komplektą pagamino dar net greičiau nei per 1, 5 mėn. Baldus montavę meistrai buvo labai malonūs ir stebėtinai tvarkingi. Buvo iškilę kausimų, ką daryt su rozetėm, tai meistrai gretai pasiūlė sprendimą ir viską sutvarkė. Žodžiu, likau labai patenkinta ir visiems rekomenduoju :)
Labai dziaugiuosi ir sakau garsu "dekui" uz fantastiskas virtuvines spinteles- stalcius... Puikus dizaineris ikalbejo rinktis nuostabu derinis, kiti darbuotojai kokybiskai ta "derini" pagamino bei italpino ir mano virtuve nusvito naujom spalvom... jau netveriu uzsisakyti dar ka nors, , , , dekui, dekui!!!!
Labai ačiū "Baldui arsenalui" už pagamintus baldus - virtuvės komplektą, kolidoriaus spintą, batų dėžę, medinę nišą kolidoriuje. Esame labai patenkinti, nes gavome aukštos kokybės baldus ir už priimtiną kainą. Baldus pagamino greitai - per 1, 5 mėn, kai tuo tarpu kitos įmonės gamina 2-3 mėn. Labai patiko meistrai - jie stropūs, orentuoti į darbą, labai profesionalūs greitai dirbantys. Dirbo neskaičiuodami laiko. Užtruko 10 val, bet padarė, ką buvo užsibrėžę. Labai tvarkingi. Po darbo nepaliko nei vienos šiukšlelės, iššlavė bei sutvarkė savo darbo vietą. Patiko, kad įmonė laikosi duoto žodžio. Pagamina laiku gerą produktą ir už gerą kainą (rinkoje kiti gamintojai prašo žymiai daugiau).
Šioje įmonėje prieš keletą metų užsakėme komodą, kurią pagamino per 2 savaites. Komoda iki šiol stovi kaip naujut naujutėlė. Taip pat noriu pagirti dizainerį. Dirba profesionaliai. Atvažiuoja į namus, išmatuoja, parengia brėžinius žiūrėjimui kompiuteryje. Maloni, paslaugi konsultantė. Puikus įmonės vadovas - energinas ir veiklus.
Rekomenduoju "BALDŲ Arsenalą" visiems ir iš širdies!
Nuoširdžiai dėkojame kolektyvui UAB "Baldų arsenalas" už pagamintus virtuvinius baldus. Tikri profesionalai. Žino savo darbą 100 proc. Baldai buvo pagaminti laiku, sumontuoti be jokių priekaištų.Linkime kreiptis ir gaminti baldus būtent šioje įmonėje tiems, kas vertina laiką, kokybę, prieinamą kainą ir labai malonų aptarnavimą. Dėkojame įmonei kad išpildė mūsų svajonę.
Ateity kreipsimės tik į Jus. Linkime sėkmės versle ir daug daug naujų įdomių projektų.
Jau 14 metų dirbu valstybinėje švietimo įstaigoje Vaikų ir jaunimo klube "Olimpija", ugdome vaikus ir jaunimą kūrybiškai organizuodami jų laisvalaikį po pamokų. Dauguma ateinančių vaikučių yra iš šeimų, gyvenančių žemiau skurdo ribos, turintys įvairiausių emocinių ir psichologinių problemų. Visada trūksta lėšų rankdarbių priemonėms įsigyti.
Nuoširdžiai dėkoju UAB "Baldų arsenalas" kolektyvui visų vaikų ir mokytojų vardu už padovanotus karštus klijus ir karštų klijų panaudojimui specialiai skirtus pistoletus. Laimingo atsitiktinumo dėka mes sutikom šiuos gerumo žmones, kurie savo lėšomis nupirko mums priemonių rankdarbiams. Daugiau tokių nuoširdžių žmonių, ne veltui sakoma, kad žmonės dirbantys su medžiu turi labai gerą širdį ir auksines rankas. Te lydi Jus sėkmė Jūsų verslo kelyje.

Nuoširdžiai
Liongina
Vaikų ir jaunimo klubo "Olimpija" neformalaus ugdymo organizatorė
uzsisakiau pas juos virtuves baldus nes pasiule patrauklia kaina (veliau paaiskejo kad suklydo bet kaina paliko ta pacia zemesne) ir del to kad geri atsiliepimai, sudare labai gera ispudi, su jais jokiu problemu, suderinom projekta, apsitarem, sumokejau avansa, baldus padare tada kada zadejo, atvaziavo, sumontavo - pagal mano pageidavimus buvo pora korekciju, bet tai jiems nesukele problemu. jei visi taip dirbtu nereiketu skundu puslapiu:) pas juos viskas sklandziai ir paprastai, be parkiu:)
Ačiū kolektyvui už užpildytą svajonę turėti gražius ir šiuolaikiškus virtuvės baldus, likau sužavėta dizainerio išmone ir idėjomis siūlant įvairius, originalius variantus, kurie su kaupu atpirko mano poreikius ir lūkesčius. Kol nebuvau nusprendusi, kur gaminti baldų aplankiau ne vieną firmą- dėliojome įvairius siūlymus, darėme brėžinius, bet galiausiai pasirinkau Baldų arsenalą, kur radau net tik puikų kainos ir kokybės santykį, bet ir malonų bendravimą, kompetenciją bei operatyvų ir kruopštų darbų atlikimą. Dėkoju už profesionalumą ir parodytą požiūrį į klientą įgyvendinant norus ir vizijas, net neabejoju mūsų tolimesniu bendradarbiavimu, galiu būti užtikrinta rekomenduodama Jus savo draugams ir pažįstamiems. Sėkmės darbuose.
Jaunas, bet labai profesionalus kolektyvas. Tai ne šiaip baldų gamintojai, tai baldų meistrai, o tiksliau menininkai. Esu labai patenkintas darbu ir dėmesiu klientui. Taip dirbti gali tik žmonės, kurie myli savo darbą. Viską, dėl ko susitarėm buvo pagaminta ir sumontuota tiksliai ir laiku. Toks požiūris į darbą galėtų būti pavyzdys didelėms baldų įmonėms.
Vaidas Borusevičius
2014-08-07 20:25:22 IP 78.60.29.105
Esu patenkintas tiek virtuviniu komplektu tiek spintomis, tikrai puikus aptarnavimas. Rekomenduosiu ir savo draugams.
esu labai patenkinta savo pasirinkimu. puikus požiūris į klientą: tiek dizainerio, tiek darbų vadovo, tiek vaikinų, kurie montavo baldus. Gavau atsakymus į visus man rūpimus klausimus ir labai operatyviai. Baldai buvo pagaminti ir sumontuoti greičiau nei numatyta sutartyje. Baldai kokybiški, didelis medžiagų pasirinkimas, tai kiekvienas gali rinktis kas labiausiai jam patinka. Su šia įmone bendrausiu ir ateityje.
Operatyvūs, tikslūs, patikimi! Likau tikrai patenkinta profesionalia komanda, plačiu medžiagų pasirinkimu, kokybiškai padarytais baldais. Rekomenduoju rinktis šią įmonę!
Gaminausi baldus sioje firmoje, tai tikrai geras aptarnavimas, maloniai bendrauja, darbininkai tvarkingai ir atsakingai pastate baldus.
Šaunuoliai! Visa komanda superinė, džiaugiuosi pasirinkus juos, rekomenduoju 100%.
Gaminausi baldus sioje firmoje, tai tikrai geras aptarnavimas, dizaineris pataria kas ir kaip labiau tiktu, maloniai bendrauja, medziagu pasirinkimas didelis, baldu kokybe gera, niekas nebarska, tvirtai ir kokybiskai viskas susukta, darbininkai tvarkingai ir atsakingai pastate baldus, rekomenduoju.
Labai patiko sios imones darbuotoju poziuris i pirkeja, greitai radom bendra kalba del baldu dizaino ir isdestymo, pasiule protinga kaina - likau patenkiontas. Rekomenduoju ;)
Puikus dizaineriai, geri baldai, didelis pasirinkimas. 10 points ! :)
Imone dirba profesionaliai, profesionali komanda ismano savo darba tiek dizaino tiek gamybos klausimais.dziaugiuosi, kad yra imoniu kurios atsakingai ziuri i savo darba.

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%