Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BALDAINAS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BALDAINAS

Atsiliepimai apie BALDAINAS

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie BALDAINAS

Viešinkite visur su nuotraukom
2020-09-14 14:31:49 IP 2e8omm10
Kovosit su vėjo malūnais - žmogus antstoliams skolose, nemokus, turi tikslą bankrutuoti ir taip išvengti atsakomybės. Kelsit teismą - tikėsites, kad laimėsit ir jis susimokės už visas išlaidas, o iš tikro tik sumerksit pinigus. Tv pagalbą jam kvieskit ir viešinkit, kad kuo daugiau žmonių apie jį sužinotų ir jo aferų išvengtų.
žiauru, kad neužsukau pasiskaityti komentarų prieš pasirašant sutartį. Nuplaukė sumokėtas avansas, baldų neturim. Įmonės ir savininko darbo specifika - aiški. Kas pasiruošęs kovoti dėl savo pinigų, prašau, susisiekit su manimi: mctokas@gmail.com
Pigilova.lt neigali kontora...pralaukeme 1, 5 men uzsakytos lovos bet neatvaziavo...po to prase palaukt dar 2 savaites..bet vel neatvaziavo...po to dar 2 ir dar 2 savaites
a*******s, pažadukas, nevygdo savo įsipareigojimų, paėmė avansą ur jokių žinių, meluoja, neprasidėkit su šiuo žmogumi, nes būsit apgauti.
Tomas 2018-12-27 23:19:43
Kaip žiauru, kad tik dabar čia apie jį. Jis keičia įmonių pavadinimus, taip galedamas apgauti daugiau žmonių. Jau seniai jis paima avansus, o įsipareigojimų niekada nevygdo. Tai jau daro eilę metų. Mes jau apie jį ir jo apgaules jau isgirdome gal 8metai atgal ir tuo metu jei neklystu jo įmonės pavadinimas buvo Alionio baldai ar kažkas panašaus.
Jūs visiškai teisus. Pasipylus apgautiems Baldaino, jau naudojamas naujas email adresas. Būkite atsargūs, manau greit ši įmonė gali patapti į Baldų laimė UAB, tik bėda, kad laime tai nei iš to kvepia.
Darius 2018-12-18 14:16:50
Su šiuo baldininku nutraukėm sutartį tik dėl šventos ramybės. Vėlavo pagaminti baldus kaip ir daugumai mėnesius, pradėjus baldu montavimo darbus jau pirma diena pradėta nuo broko (nesugeba net išmatuoti nišą kad atpjauti stalviršį pagal išmatavimus). Praradom pinigus, laiką. Vienintelis patarimas negaišt laiką nei bendraujant su anstolias arba vartotojų teisėm, šios instancijos tik laiko gaišimas. Vienintelis būdas kreiptis į teismą. Patarimas renkantis baldininkus ar kitus meistrus, atidžiai skaityti sutartį, nes šio baldininko sutartis sudaryta "į vienus vartus". O dar geriau apeiti šį meistrą už kilometrą, nes žadėt jis moka, o vikdyti savo pažadu nuo pat pradžiu net neketina. (svarbu įtikinti sumokėti avansą, o ieškot galų vėliau gan sunku, juk pati įmonė registruota garažu masyvuose, kur net iškabos nėra).Jei tik turite galimybe išvengti šios įmonės, labai rekomenduoju pasinaudoti mūsų neigiama patirtimi.
Dar akciją paskelbė avansų surinkimui!
Apgauti 2018-12-17 08:50:45
Mums pagamino vėluodami 2 mėn., bet pagaminti baldai netilpo, išsivežė ir dingo be žinios. Vilčių turėti baldus mažai. Jis net vartotojų teisėm nesiteikia perskambinti jau 5 savaitės.
Mes irgi jungiames prie nukentejusiu. Parasysiu i pasta nukenkteje@gmail.com, nesam pareiskimus ir pas antstolius greiciau.
Nepasitikinti 2018-12-11 15:37:17
Su manim lygiai tokia pati situacija. Paėmė avansą o baldų vis dar nėra ir datas nukelinėja. Ar yra kam jis pagaminęs baldus? ar tikrai tik paima avansą ir dingsta?
Tik neigiami atsiliepimai.viena ką sugeba daryt gerai taip paimti avansą bei pudrint smegenys.pasibaigus sutarties terminui jau senai apie jokį baldų montavimą net kalbos nėra.isiskolines tiekėjams, baldų surinkėjų nėra. Reklamoje naudoja ne savo pagamintų baldų video, tad manau kad visas marketingas sukurtas tik avanso surinkimui.
Laura 2018-11-21 22:19:27
Nepatarčiau su jais prasidėti avansą matysit kaip savo ausis...apgaudinėja sako vis kitą datą kada padarys ir vis nepadaro, neatsiliepia į skambučius atmetinėja parašo, kad persuks taip ir nepersuka...turbūt darbuotojų neturi ir pinigų...grasinom ir policija i teismu jis tik juokiasi ir jam vienodai....dar nesupranta ką jis padarė ale tik vėluoju ir ką???? sako nenori baldų attsisakyk raštu ir avanso nematysi...tik to ir laukia raštiško atsisakymo, pagal kurį avansas jam lieka ir dirbt nereikia. o avansą ima 40 proc. Tikrai neprasidėčiau ir niekam nerekomenduoju
Visiškai ta pati situacija. Ir kiek suprantu tokių nukentėjusių yra minios.
Darius 2018-11-05 10:40:10
Pagaliau yla išlindo iš maišo ir pasipilė komentarai atitinkantis realybę. Mes taip pat esam nukentėja nuo šio baldininko. Apie avanso gražinimą net kalbos nėra (bent taip suregzta Baldaino sutartis). Stebimės, kad tik dabar apgauti žmonės pradėjo viešai kalbėti. Vartotoju teises, tai tik tarpine instancija i kuria kreipiames. Iki susitikimo teisme p. Arvydai.
Dariau, visur viešoje erdvėje komentarai yra ištrinami. Turbūt iš žmonių surinktų avansų dirba komanda, kad juos visur trintų. Mano žiniomis buvo bandyta ištrinti ir čia. Susisiekite prašau šiuo email su manimi: nukenkteje@gmail.com
Labas nepatariu niekam su juo susideti vargstu visa vasara netgi per policija ejau pradejo rinkti daviau biski pinigu vel dingo
Kovojame per vartotojų teises, kad atgautume avansą. Nepatikimi, meluoja, nesilaiko terminų daugybe kartų, mėnesį ir daugiau ignoruoju, kur tik gali ištrina neigiamus atsiliepimus, rekomendacijos tik iš artimųjų rato, dirba nelegaliai, darbuotojai neįdarbinti, pagaminti baldai neatitinka matavimų ir daug kitų neigiamų aspektų. Jei tik turite galimybe išvengti šios įmonės, labai rekomenduoju pasinaudoti mūsų neigiama patirtimi.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kulik Company LT
Ergonominės kėdės Kulik System

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); biuro įranga; eksportas; gamyba; importas.
Italų kompanija KULIK SYSTEM yra viena iš lyderių ergonominių kėdžių srityje. Įmonė turi galingą intelektualinę bazę ir aukštųjų technologijų gamybinius kėdžių pajėgumus. Pagrindinė KULIK SYSTEM kėdžių koncepcija – tai patentuota stuburo palaikymo, korekcijos ir reabilitacijos sistema. O taip pat kėdės dizaino...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Žirmūnų g. 98-10, LT-09122 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?