Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai PL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baldai PL

Atsiliepimai apie Baldai PL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baldai PL, UAB

Tikrai niekada daugiau ten nieko neuzsakinesiu. Tokiu bjauriu kurjeriu dar nebuvau sutikus. Trys savaites bande atvezt spinta. Rodos tyciojosi is zmoniu. Pasisiule pats uznesti spinta, tik kad priimtume darbo metu ta spinta. O atvazeves tiesiog numete prie namo ir isvaziavo. Nerekomenduoju.
2020.03.03 d. - buvo priimtas užsakymas lentynai (spintelei), pervesti pinigai.
04.02d. - gavau info, kad dėl karantino įmonė pradės baldų gamybą gegužės mėnesį ir patvirtinau, kad sutinku lentynos sulaukti birželio mėnesį.
07.15d. - nesulaukusi jokių žinių vėl kreipiausi paaiškinimo ir pažadėta, kad užsakymas bus įvykdytas ateinančią savaitę.
Šiandien 08.01d. - vėl jokių žinių.
ATSIBODO bergždžias susirašinėjimas. Prašau grąžinti pinigus.
Izabelė 2020-06-18 21:10:07
Rekomenduoju tik geriausi atsiliepimai! Aptarnavinas be priekaištų kaina pigiausia nei kitur :)
Ačiū, Izabelė
Sveiki, esu sužavėtas Baldai PL lankstumu sprendžiant problemas. Tiek žiūrint į komentarus čia, tiek iš savo asmeninės patirties. Patys per klaidą užsisakėm ne tokių išmatavimų čiužinį ir nieko nesitikėdamas parašiau laišką su paklausimu ar nepakeistų. Tai mano nuostabai čiužinys ne tik buvo pakeistas, bet ir pasiimtas be papildomo mokesčio. Nuoširdžiai dėkojame už tokį servisą!
Gabrielė 2019-08-01 09:22:32
Pirkom lovyte vaikui, tai mokant tokius pinigus kaip už nauja ir norėtųsi naujos... bet gavom visa subraizyta ir nusilupusiais dažais. Kita karta prieš vežant zmogui pirmiausia apžiūrėkite kokios bukles lova ir informuokite žmogų kad atsižvelgtų į tai ir nuspręstų ar tikrai verta pirkti
Sveiki, tikrai labai atsiprašome už tokį defektą, prekės supakuotos gamykloje, neturime galimybės atidaryti pakuočių, nes vėliau negalėsime taip pat supakuoti. Tokiu atveju visada galite kreiptis į mus ir mes visus defektus sutvarkysime, pakeisime detales į kokybiškas, būtinai parašykite mums el paštu info@baldaipl.lt ir mes jums pristatysime naujas detales. Baldai PL
Marija 2019-06-04 00:15:26
Prekę gavau per savaitę. Viskas tvarkoje. Jokių nusiskundimų.
Marija, ačiū jums labai už atsiliepimą.
Tadas 2018-12-12 19:38:57
Viskas sklandziai. Baldai geresne kaina nei kitur, o ir kokybe pagal kaina auksciau vidutines. Pristatymo terminas buvo maksimalus nurodytas, bet ne per ilgas. Be to, baldai buvo svieziai gaminami, o ne is sandelio uzsistoveje atvezti.
Tadai, dėkojame už jūsų atsiliepimą, mums labai malonu kad jums patiko baldai ir aptarnavimas.
Prekę gavau per savaitę. Viskas tvarkoje. Jokių nusiskundimų.
BaldaiPL 2018-04-14 16:57:54
Sveiki, Gintarė. prie prekės nurodomas vidutinis pristatymo terminas darbo dienomis. lovos iš tiesų atlaiko svori 70-100 kg, tačiau svoris paskirstomas ant viso miegojimo pločio (testavome tai patys), kai kurios atlaiko ir daugiau, o kai kurios mažiau, daugiau informacijos nurodyra prie konkrečios prekės.

kaip supratome iš pokalbio telefonu, jums truko vienos lentutes kuri suriša lova per vidurį, tačiau rekomenduojame nepradėti taisyti patiems o kreiptis į pardavėją, nes yra taikoma 2 metu garantija.

Jūsų patirtas taisymo išlaidas padengėme, tikimės kad tokių klaidų iš mūsų pusės bus mažiau. atsiprašome už suteiktus nepatogumus. BaldaiPL
Aš užsisakiau baldus jau praėjo pusantro mėnesio dar baldų nėra neaišku ar išvis bus sakė bus ryte nakti parašė paskui parašė kitą diena sugedo mašiną paskui sudužo masina su baldais kurios užsakiau žadėjo susisiekti likau ant ledo kaip ta firma išvis laikosi turėtų baudos būt skiriamos už žmonių gaisinima
Gintare 2018-01-22 15:42:16
Uzsakem vaikiska lovyte, buvo parasyta, kad pristatys per 14d, gavom po menesio beveik. Bet beda ne cia. Lova brokuota, sonines lentos per ilgos, sudejus lova, jos issiskleide, ko pasekoje lovos groteles gavosi per trumpos. El.laiske baldaipl parase, kad atlaiko svori 70-100 kg, bet lentos luzo nuo 55 kg. Teko pirkti naujas lentas ir patiem gaminti groteles.

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Taikos pr. 24-13, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

S. Tichanovskajos štabas: iš šalies ji buvo išvežta pareigūnų
S. Tichanovskajos štabas: iš šalies ji buvo išvežta pareigūnų 08-11 10:42
Baltarusijos naujienų kanalai praneša, kad Svetlana Tichanovskaja, opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose, šiuo metu esanti Lietuvoje, iš šalies buvo išvežta pareigūnų.
Per parą patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų
Per parą patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų 08-11 10:37
Per praėjusią parą patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų, bendras skaičius siekia 2.283, antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Darbo inspekcija pradeda specialų projektą aiškintis priverstinio darbo atvejams 08-11 10:04
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pradėjo vykdyti bandomąjį projektą, skirtą aiškintis priverstinio darbo atvejams.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%