Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

10000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Daiva Salininkai 2018-12-13 23:19:27
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę įsigyjant baldus ir labai rekomenduoju tiems, kas nebijos surizikuoti ir pirkti baldą jo nepačiupinėję :) Nuo pat pradžių man viskas tiko: platus asortimentas, tikrai geros kainos už gaunamą kokybę. Į klausimus atsakoma greitai, visuomet mandagiai, padėjo pasirinkti. Baldai atvažiavo tuo laiku, kaip ir buvo žadėta. Visi darbuotojai, su kuriais teko bendrauti el.paštu, telefonu ar gyvai - malonūs ir mandagūs. Vairuotojai atvažiavo iš anksto paskambinę, padėjo įnešti baldus į namą, nors kaip ir nepriklausė. Turėjom du užsakymus be problemų, o trečias užsakytas baldas atvažiavo su gamykliniu broku. Turėjau baimę, kad va dabar tai bus mums bėdų... Nieko panašaus. Aiškiai surašiau pretenziją, ko tikiuosi ir per dieną gavau atsakymą, į visas pastabas sureagavo, kas buvo pataisoma - atsiuntė meistrą ir sutaisė, dėl kitų dalykų draugiškai susitarėm - viską įvykdė.
Ačiū labai visam Baldai1 kolektyvui!!! Taip ir toliau!
Visiems rekomenduoju ir tikrai, kai tik reikės dar baldų, ši įmonė bus mano pirmas pasirinkimas.
Laba diena, Daiva, esame tikrai laimingi gavę tokį gražų atsiliepimą, kuris tikrai padrąsins ne vieną mūsų būsimą klientą surizikuoti ir pasitikėti mūsų kompanija, įsigyjant baldus internetu net ir neturint galimybės juos apžiūrėti prieš įsigyjant. Kasdien stengiamės padėti klientams tinkamai pasirinkti baldus, suformuoti užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, pristatyti baldus klientams patogiu metu bei išspręsti problemas, jei su jomis yra susiduriama.
Būtinai perduosime Jūsų gražius žodžius mūsų vadybininkams, su kuriais bendravote užsakymo metu, bei vairuotojui, kuris Jums pristatė baldus.
Iki malonaus bendradarbiavimo ir ateityje! :)
Ačiū labai visam Baldai1 kolektyvui!!! Taip ir toliau!
Aurelija Ko 2018-12-13 10:14:52
Puiki parduotuvė, džiugina platus pasirinkimas, tai pat patogus užsakymas ir dar patogiau, jog galima atsiskaityti gaunant prekę. Vairuotojo paslaugumas taip pat didelis pliusas. Rekomenduoju!
Laba diena, Aurelija, esame dėkingi už Jūsų atsiliepimą. Tikrai labai stengiamės savo klientams užtikrinti kuo patogesnį baldų įsigijimą internetu, tad ir dėl apmokėjimo, ir dėl pristatymo esame tikrai labai lankstūs - derinamės prie kliento poreikių. Labai smagu, kad ir Jūsų užsakymo procesas praėjo sklandžiai bei produktyviai, o Jūs tapote dar viena laiminga mūsų klientė. Lauksime naujų Jūsų užsakymų ateityje. :)
Laura 2018-12-11 19:36:58
Perkam ne pirma karta. Visada pateisina lukescius, pristatymas greitas ir sklandus, vairuotojas taip pat labai malonus. Rekomenduoju 100% :)
Sveiki, Laura, esame tikrai dėkingi, kad pasitikite mūsų komanda ir renkatės mus. Labai vertiname savo nuolatinius klientus ir tikimės, kad dar ne kartą galėsime būti Jums naudingi. Perduosime Jūsų gražų atsiliepimą vairuotojui. Tikrai labai džiaugiamės sklandžiu bendradarbiavimu. Iki malonaus ! :)
Dainius 2018-12-12 08:37:31
Maloniai nustebino. Šiuolaikiška įmonė, paprasta užsisakyti (~3 min. naudojant išmanų telefoną), išsami info apie užsakymo būseną ir labiausiai stebina - apmokėjimas KORTELE kurjeriui (jokių avansų, sutarčių pasirašinėjimo, popierių...). Tiesiog super.
Laba diena, Dainiau, tikrai labai malonu sulaukti tokio gražaus atsiliepimo. Mes labai stengiamės užtikrinti kuo patogesnį baldų pirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje, tad Jūsų atsiliepimą būtinai perduosime visai komandai. Taip, iš tiesų, pas mus atsiskaitymo būdas yra labai patogus: pavedimu, grynaisiais arba banko kortele baldų pristatymo metu bei nereikalingas avansas. Klientams suteikiame galimybę prekes įsigyti ir lizingu. :)
Arūnas 2018-12-11 12:20:18
Labai nusivylėm šios įmonės paslaugom, pirma tai kad du kartus sugebėjo atvežti apgadintas plokštes virtuvės baldų, o antra tai kad vieno stalviršio niekaip nesugeba atvežti jau mėnesį laiko, beja pinigai jau sumokėti. Niekam nerekomenduoju pirkti šioje įmonėje!!! Geriau kitur sumokėt brangiau, bet gaut kokybiškai ir greitai. Dar neteko susidurt su tokia neatsakinga ir kliento negerbiančia kompanija, GĖDA!!!
Laba diena, Arūnai, dar kartą labai atsiprašome dėl šios situacijos ir virtinę nesusipratimų. Labai nesmagu, kad jus nuvylėme. Šios situacijos nepaliksime ir visas brokuotas dalis pakeisime į naujas. Bet kokiu atveju su jumis susisieksime asmeniškai ir viską išspręsime.
Vilmantas 2018-12-06 23:21:30
Platus pasirinkimas, konkurencingos kainos, atsakingas ir malonus aptarnavimas, patogus pristatymas. Pirkau jau keletą kartų, visada be problemų. Esu patenkintas šios įmonės veikla ir prekėmis.
Sveiki Vilmantai, dėkojame už gražų atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad esate nuolatinis mūsų klientas. Visuomet malonu su Jumis bendradarbiauti. :) Iki malonaus !
Simona 2018-12-06 22:49:54
Prieš pirkdama internetu, stengiuosi pasitikrinti informaciją ir atsiliepimus apie įmonę bei prekių kokybę. Komentarai nuteikė pozityviai, tad nusprendžiau surizikuoti. Likau patenkinta! Labai malonus ir operatyvus aptarnavimas, patogus mokėjimo būdas (tiksliau galimybė jį pasirinkti), prekės tvarkingos ir kokybiškos. Tikrai drąsiai galiu rekomenduoti!
Laba diena, Simona, labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą - galbūt jis padės ir kitiems klientams nuspręsti ar pirkti iš mūsų. :)
Labai džiaugiamės, kad pateisinome lūkesčius, o įsigyti baldai jau puošia Jūsų namus. Lauksime naujų Jūsų užsakymų ir ateityje. :)
Viskas Puikiai, rekomenduosiu draugam ir pirksiu toliau.
Mindaugas 2018-11-30 22:12:10
Viskas SUPER.
Greitas pristatimas, jei yra kokios problemos greitai reguoja ir daro greitus sprendimus.
Tikrai rekomenduoju.
Laba diena, Mindaugai, labai smagu gauti tokius gražius atsiliepimus apie mūsų komandą. Džiaugiamės, jog užsakymas jus pasiekė greitai:) Lauksime ir kitų jūsų pirkinių!
Albina 2018-11-30 18:25:35
Pirkome žurnalinį staliuką, prekės aprašymas truputį netikslus tačiau staliukas mums tiko. Puikus aptarnavimas nuo užsakymo iki įvykdymo.
Laba diena, Albina, ačiū jums už atsiliepimą ir pastabas. Atsiprašome, kad aprašymas buvo netikslus, bet džiaugiamės, jog staliukas jums tiko:)
Viskas SUPER.
Tikrai rekomenduoju.
Egle 2018-11-30 14:00:59
Baldai super, bendravimas dar šaunesnis, labai džiaugiames, dar tikrai planuojam įsigyti baldų iš šios parduotuvės :)
Laba diena, Egle :) labai smagu, kad esate mūsų klientė! Lauksime naujų Jūsų užsakymų ateityje :)
Galina 2018-11-28 10:33:11
Pigiai, greitai ir kokybiškai !
Kainavo pigiau nei kitur.
Atvežė anksciau ir iki durų
Esam labai patenkinti ir jau remkome sau dar ir lova prie įsigytos spintos
Sveiki Galina, labai džiaugiamės, kad viskas vyko sklandžiai, o prekes įsigijote palankia kaina.
Lauksime naujų Jūsų užsakymų ateityje. Iki malonaus !
Pigiai, greitai ir kokybiškai !
Kainavo pigiau nei kitur.
Atvežė anksciau ir iki durų
Esam labai patenkinti ir jau remkome sau dar ir lova prie įsigytos spintos
Hilda 2018-11-23 17:27:25
Greitai pristatytos prekės, pilnai komplektuoti, tik prie stalo trūko instrukcijos, bet nesunku buvo suprasti kas kaip. 9/10
Laba diena, Hilda, dėkojame Jums už atsiliepimą :)
Kartais gamintojas per klaidą neįpakuoja instrukcijos, tad jei kitą kartą taip pasitaikytų - kreipkitės, atsiųsime mes :)
Tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti su Jumis, iki malonaus! :)
Vilma 2018-11-23 15:17:06
Tikrai gera kaina! Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, o ir žmogui gavus prekę reikia atidžiau pasidomėti, na kur tos kėdės kojos sliapiasi, ogi pačioje kėdės viduje, dugnas tai su užtrauktuku, ačiu už kantrybę:)
Laba diena, smagu, kad esate patenkinta mūsų baldais ir Ačiū Jums, kad tapote dar viena laiminga kliente :)
Monika 2018-11-22 23:42:43
Viskas puikiai, ir kainos geros, aptarnavimo lygis aukstas, balgu kokybe puiki, sklandus greitas, laiku pristatymas, rekomenduosiu tikrai jus ir pirksim ne karta pas jus! :))
Laba diena, Monika, labai malonu gauti tokius atsiliepimus, dėkojame! :)
Iki kitų apsipirkimų! :))
Daiva 2018-11-22 16:33:12
super, ačiū, pirksiu tik pas jus, rekomendavau draugams, sėkmės jums.
Laba diena, ačiū jums už gražų atsiliepimą apie mus:) Lauksime ir kitų jūsų užsakymų!
super, ačiū, pirksiu tik pas jus, rekomendavau draugams, sėkmės jums.
Aldona Blažienė 2018-11-20 16:06:04
Užsakymas įvykdytas laiku, baldai geros kokybės, sukomplektuoti, ko daugiau norėti? Šaunuoliai
Laba diena, Aldona, ačiū jums už atsiliepimą. Džiugu, kad pasitikite mūsų komanda. Iki kitų susitikimų!
Teresa 2018-11-20 11:41:33
Jūs tiksliai žinote, ko jums reikia ir neturite laiko vaikščioti po parduotuves, geriausias būdas padaryti, kaip aš, aplankyti internetinę baldų parduotuvę Baldai 1. Puikus pasirinkimas, prieinamos kainos, greitas aptarnavimas.
Puiki premija: galite gauti nuolaidą ir sutaupyti, nemokamas pristatymas.
Laba diena, Teresa, labai džiaugiamės Jūsų atsiliepimu, dėkojame :)
Perduosime Jūsų gražius žodžius visai komandai:)

Iki kitų apsipirkimų!
Puiki premija: galite gauti nuolaidą ir sutaupyti, nemokamas pristatymas.
Sigita 2018-11-19 14:05:22
PERKU SIOJE PARDUOTUVEJE JAU TRECIA KARTA.Kodel?Todel, kad cia pats didziausias iv.baldu pasirinkimas.Dirbama operatyviai, naujoviskai.Visos pirktos prekes buvo kokybiskos.Siulyciau dar papildomai isivesti baldu surinkimo paslauga.Butu visai super.O aplamai viskas sioje internetineje parduituveje gerai Taip ir laikykikite ir sekmes!
Miela Sigita, be galo šaunu turėti lojalius klientus, kurie pas mus sugrįžta ne pirmą ir ne paskutinį kartą :) Tikrai turime labai platų baldų asortimentą, tad džiaugiamės, kad galite atsinaujinti namų interjerą su mūsų siūloma produkcija. Ačiū Jums, kad pasitikite mumis ir vertinate mūsų darbą ! :)
Gaila, bet šiuo metu surinkimo paslaugos mes patys neteikiame, tačiau tikrai galime rekomenduoti patikimus meistrus, kuriuos siūlome daugumai savo klientų. Jei prireiks pagalbos - mielai lauksime Jūsų skambučio ;)
Saida 2018-11-19 09:59:58
Viskas greit ir gera kaina.
Laba diena, Ačiū Jums už atsiliepimą :) Džiaugiamės, kad esate patenkinti mūsų paslaugomis!
Viskas greit ir gera kaina.
Tomas 2018-11-16 11:14:52
I lenkiskus baldus mano poziuris buvo abejotinas, baldai1 mano nuomone pakeite, baldai ir aptarnavimas aukstos kokybes ivertinimas 10/10 baldu kokybe stebinanti, plokstes kokybiskos, net persistengus sukant varstus ju neprasuka, niekas neisluzta ir viskas tiksliai ispjauta. Super, saunuoliai.
Laba diena, labai džiaugiamės, kad pasidalinote savo įspūdžiais apie lenkiškus baldus ! Džiugu girdėti, kad baldų kokybė Jūsų nenuvylė ir esate patenkintas pirkiniu :) Sėkmės Jums ir lauksime sugrįžtant !
Viaceslav 2018-11-15 21:32:45
Jau uzsakem pakankamai daug baldu is Baldai1 firmos ir kas kart liekam patenkinti tiek baldu kokybe, tiek aptarnavimu bei pasirinkimu.
Uzsakymai visada ateina laiku, labai malonus kurjeris, baldu kokybe taip pat labai gera.
Sekmes jusu firmai, o mes dar butinai kreipsimes jeigu prireiks kokiu baldu.
Laba diena, Viaceslav, labai malonu gauti tokius atsiliepimus, perduosime visai komandai Jūsų žodžius, dėkojame! :)
Iki kitų apsipirkimų! :)
Sekmes jusu firmai, o mes dar butinai kreipsimes jeigu prireiks kokiu baldu.
Edita 2018-11-15 09:27:41
Baldai pristatyti per dvi savaite nuo uzsakymo pateikimo. Pakankamai greitai. Aptarnavimas, bendravimas puikus, baldus pristate man patogiu laiku. Gal siek tiek tikejausi aukstesnes kokybes, bet siaip minkstas kampas atrodo gan graziai. Aciu baldai 1 komandai.
Laba diena, dėkojame Jums už tokį gražų ir išsamų atsiliepimą :)
Džiaugiamės, kad likote patenkinta mūsų paslaugomis, tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti :)
Iki kitų apsipirkimų! :)
Neringa 2018-11-13 21:24:38
Viskas vyko labai sklandžiai ir greitai. Kas liečia pirktą komodą, tai pamačius gyvai, lūkesčiai buvo išpildyti 100%. Šaunuoliai!!!!! Linkiu, kad ši įmonė gyvuotų dar ilgai.
Laba diena, Neringa, ačiū Jums už gražius linkėjimus, tikimės jie išsipildys :) Iki kitų susitikimų!
Sandra 2018-11-12 11:02:38
Kol kas tik geriausi atsiliepimai, labai dėkoju vairuotojui kuris padėjo užnešti, nors prekės buvo pirktos be užnešimo paslaugos. Sėkmės pardavimuose.
Laba diena, Sandra, ačiū už Jūsų žinutę ir gražius žodžiu:) Linkėjimus perduosime vairuotojui! Iki kitų susitikimų!
Janina 2018-11-12 08:49:21
Kai nusprendžiau, kad man reikia komodos, pradėjau jos ieškoti internete, - pats geriausias būdas apsipirkti. Ir prisiminiau seną gerą draugą- baldai1.lt. Esu pirkusi iš jų prieškambario komplektuką. Man patinka tai, kad viskas vyksta sklandžiai, informaciją gaunu labai greitai. Jei kyla problemų, vadybininkai iš karto susisiekia, išsiaiškinam. Ir atveža nemokamai! Ir darbuotojai labai mandagūs, malonūs. Ir baldų kokybė puiki.
Laba diena, Janina, dėkojame už tokį gražų atsiliepimą apie mus:) Malonu, jog grįžtate ir pasitikite mūsų komanda. Jeigu ateityje kils klausimų-kreipkitės, padėsime kuo galėsime.

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė
Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė 12-14 18:22
Lietuvos sporto universiteto (LSU) taryba penktadienį universiteto rektore išrinkto Dianą Rėklaitienę, BNS informavo LSU atstovas Žilvinas Slauskis.
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES 12-14 18:19
Darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje trečiąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pat laiku 2017 metais, buvo vienas didžiausių tarp 28-ių Europos Sąjungos (ES) šalių, skelbia Eurostatas.
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon"
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon" 12-14 18:02
Verslo akceleravimo programą "Open Accelerator" Milane (Italijoje) baigęs Kauno medicinos technologijų startuolis "Fidens" pritraukė 50.000 Eur investiciją ir pradėjo bendradarbiauti su Italijos...

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%