Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

10000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Jurgita 2018-10-16 09:40:25
Pirkome valgomojo stalą - atitiko lūkesčius, ačiū. Dar labiau norėčiau padėkoti vakar Vilniuje dirbusiam kurjeriui: kadangi buvau informuota, kad siuntą pristatys antroje dienos pusėje, nesirinkau užnešimo iki durų paslaugos, tikėjausi namiškių pagalbos. Vis dėlto, sulaukusi skambučio, kad siunta atkeliaus perpiet, beprotiškai dėkoju kurjeriui, kad jis sutiko užnešti ją į penktą aukštą! Ačiū, ačiū, ačiū, jūs geriausi!
Laba diena, kaip malonu gauti tokį gražų atsiliepimą:) Būtinai perduosime jūsų žinutę vairuotojui, kuris padėjo užnešti pirkinį:)
Iki kitų susitikimų!:)
Janina Karaliene 2018-10-11 22:32:08
ACIU Jums labai.Labai dziaugiuosi pasirinkus butent Jus.Visi lukesciai pasitvirtino 100 procentu.Pagarbiai Janina Karaliene.
Laba diena, Janina, dėkojame už atsiliepimą. Malonu girdėti, kad mus pasirinkote:) Lauksime ir kitų jūsų užsakymų!
Lina 2018-10-10 11:24:10
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas, nebloga baldų kokybė. Esu patenkinta tuo, ką pirkau iš šios parduotuvės.
Laba diena, ačiū už atsiliepimą. Malonu girdėti, jog likote patenkinta greitu pristatymu. Lauksime ir kitų jūsų užsakymų!:)
Rasa 2018-10-09 07:43:17

užsakėme šioje įmonėje baldus ir labai džiaugiamės maloniu bendravimu ir išsamiu informavinu, lankščiu laiko pasirinkimu baldų pristatymui, greitu baldų sunešimu. Nustebino, kad už užsakymą mokėti galima pristačius baldus, nėra įpareigojimo sumokėti avansą. Baldų spalvos atitinka spalvas nuotraukose. Mes REKOMENDUOJAME šią įmonę ir patys dar ketiname pirkti! SĖKMĖS JUMS
Laba diena, Rasa, dėkojame Jums už tokį gražų ir išsamų atsiliepimą :)
Džiaugiamės, kad likote patenkinta mūsų paslaugomis, tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti :)
Iki kitų apsipirkimų! :))

Karolina 2018-10-07 18:45:56
Geras kainos ir kokybes santykis, taip pat nuosirdus darbuotoju bendravimas-konsultavimas! :) Rekomenduoju!
Laba diena, dėkojame už atsiliepimą:) Džiaugiamės, jog likote patenkinta mūsų aptarnavimu. Jeigu ateityje kils klausimų-kreipkitės, padėsime:)
Greta 2018-10-06 20:03:40
Ne pirmą kartą perku šioje įmonėje ir niekada nenusivyliau! Visuomet gaunu išsamius atsakymus, puiki konsultacija! Vairuotojai taip pat mandagus, malonūs ir visuomet padės net neprašyti! Linkiu kuo didžiausios sėkmės Jūsų visam kolektyvui ir iki kitų apsipirkimų! :)))
Laba diena, Greta, labai malonu gauti tokį gražų atsiliepimą apie mūsų komandos darbą. Lauksime ir kitų jūsų pirkinių!
Viktorija 2018-10-05 13:45:34
siandien gavome baldus, labai dziaugiames. Greitai atveze, greiciau nei buvo zadeta :) Labai malonios vadybininkės. Labai aciu vairuotojui! :)) Neprasant padejo sunesti baldus. Viskas super aciu labai ! :)
Laba diena, Viktorija, ačiū jums už tokį gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, jog nudžiuginome greitu pristatymu:) Lauksime ir kitų jūsų pirkinių!
Edita 2018-10-04 14:03:29
Preke gera, aciu. Komunikavimas geras!
Laba diena, Edita, ačiū už nuotrauką ir komentarą:) Džiaugiamės, jog pasitikite mūsų komanda:) Iki kitų susitikimų!
Preke gera, aciu. Komunikavimas geras!
Edita 2018-10-02 12:16:56
Nepatikima imone. Pinigai paimti, baldu nera. Pazadas pristatyti per 3 savaites, deja laukiam jau 6 savaites. Kaskart turim patys skambinti ir teirautis, nes jie nesiteikia nieko pranesti. O paskambinus aiskina, kad tai gamintojo kalte ir baldu neranda. Likome labai nusivyle ir niekada daugiau neuzsakinesime ir kitiems nerekomenduosime.
Laba diena, Edita, dėkojame už jūsų atsiliepimą, ir atsiprašome, kad negavote užsakymo per nurodytą vidutinį terminą. Tiekėjai gerokai vėluoja pristatyti visus šiuos virtuvės komplektus, nes pilnai neturi dalies spintelių. Kaip ir kalbėjome telefonu, pasiteiravome tiekėjo kada žada turėti komplektus, tai kai tik gausime atsakymą-susisieksime. Dėl pavedimo, sumokėtus pinigus visuomet galime grąžinti atgal į sąskaitą, o kai pristatysime baldus, sumokėsite vairuotojui.
Vega 2018-09-27 08:06:05
Dėkoju Baldai1 komandai už puikiai įvykdytą užsakymą - džiaugiuosi nauja ir patogia sofa - lova. Sėkmės Jums dabar ir ateityje!
Laba diena, ačiū jums už atsiliepimą ir gražią sofos nuotrauką :) Iki kitų susitikimų!
Laimonas 2018-09-26 16:24:23
Prekės kokybe esu patenkintas. Pavežėjas Martynas, malonus ir atsakingas žmogus. Puikiai atliko savo darbą derinantis pristatymo laiką, nebuvo jokių nesklandumų.
Šauniai dirbate. Sveikinu!
Laba diena, Laimonai, dėkojame už atsiliepimą:) Linkėjimus perduosime vairuotojui Martynui! Iki kitų pirkinių!
Šauniai dirbate. Sveikinu!
Algirdas 2018-09-26 14:09:14
Aciu umalonu aptarnavyma tikrai liuks komanda pasakiau padariau nera jokiu palauk vienu zodziu *oki* viskas tikrai saunu geros jums darbo eigos ir dar uzsisakysim dar pas jus greitu laiku daugiau visko buvo malonu bendrauti
Laba diena, Algirdai, dėkojame už jūsų atsiliepimą. Džiugu girdėti, jog užsakyta komoda ir mūsų komandos darbas jums patiko:)
Lauksime ir kitų jūsų užsakymų!
Indrė 2018-09-25 11:04:55
Radusi daug neigiamų komentarų labai abejojau, ar rizikuoti pirkti staliuką iš šios įmonės, surizikavau. Įdomu tai, jog staliukas atvežtas dėžėje, kuri nebuvo užklijuota (vadinasi, jį tikrai buvo apžiūrėję). Išėmus iš dėžės staliuką iš karto buvo aišku, jog jis brokuotas - medinis paviršius pažeistas, o metalo dažai atsilupę. Kadangi ir kitos įmonės pardavinėja tokius staliukus, tik brangiau, kyla įtarimas, jog tai gali būti nekokybiška kopija...beje, dėžėje netgi rastas prieš tai buvusio pirkėjo iš Latvijos priėmimo lapas su adresu, vardu, pavarde...
Tačiau esu dėkinga, jog pardavėjai noriai sutiko priimti prekę atgal..
Laba diena, Indre, atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos dėl užsakymo. Tą staliukų komplektą, kurį užsakėte iš 'išpardavimas' skilties, jį turėjo mūsų kolegos Latvijos sandėlyje, užsakymas grįžęs iš kito kliento, todėl radote informaciją apie jį. Žinoma, jis neturėjo atsidurti mūsų svetainėje, nes staliukas brokuotas, tai mūsų klaida, kad nepatikrinta prekė. Dar kartą atsiprašome ir dėkojame už komentarą. Stengiamės, kad tokie nemalonūs atvejai nesikartotų.
Tačiau esu dėkinga, jog pardavėjai noriai sutiko priimti prekę atgal..
Simona 2018-09-24 16:58:40
Tikiuosi įvykdysit ssvo duotus pažadus.
Dėkojame už supratingumą ir kantrybę.
UAB Baldai1 2018-09-24 16:55:54
Sveiki, Simona. Tikrai dar kartą apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų Jums. Nuo baldo užsakymo iki pristatymo klientui yra praeinama daug etapų, kuriuose dirba daug žmonių, todėl kartais gali pasitaikyti klaidų dėl informacijos tikslumo. Bet visada stengiamės kuo skubiau ir kuo palankiau klientui išspręsti kilusias problemas, kaip ir šiuo atveju. Būtinai informuosime Jus dėl tolimesnių veiksmų kiekviename žingsnyje. Mums svarbi Jūsų nuomonė, nes stengiamės taisyti klaidas ir mokytis iš jų, kad jos nepasikartotų ateityje.
Tikiuosi įvykdysit ssvo duotus pažadus.
Simona 2018-09-24 15:18:57
Melagiu melagiai. Užsisakiau 2 komodas dariau vieną užsakymą. Pristatys sakė per 2sav. Praėjo 2sav jokių žinių, paskambinau klausti kur mano užsakymas, o jis pasirodo dar nepagamintas. Patikino, kad kitą savaitę jau bus, na sakau gerai yra kaip yra palauksiu, bet..... atėjo kita savaitė vėl kreipiuos pati, nes jie patys nesiteikia pranešti nieko. Pasirodo taip, kad atkeliavo į sandelį tik viena komoda pradėjo kaltinti gamintojus.... po kiek laiko pasakė jog kitą komodą kurią užsakiau nuveźė kitam klientui.... užsakymą dariau ir derinausi laiką, kad spėčiau kol reiks vykti į ligoninę gimdymui. Tada jie pasakė jog nuvyks atsiimti baldo iš to kito kliento ir pristatys man. Daviau tam kelias dienas, bet kaip suprantu jie to padaryti nesugeba, ir taip išeina, kad turiu nevykt į ligoninę ir laukt kol jie atvež. Nesugeba iš Vilniaus į Klaipėda atvežt per 2d. Juokinga tiesiog kokie ten dirba neatsakingi žmogystos... pirmas ir paskutinis pirkimas pas juos... nurodo neteisingus terminus ir poto kaltina gamintojus, nors ištikrųjų yra jų kaltė...
Jurgita 2018-09-20 17:12:36
Pirkau sekcija ir esu begalo patenkinta. Realybeja baldas dar grazesnis. Malonus bendravimas is anksto suderintas prystatymo laikas. Net ir po prekes prystatymo buvo susisiekta ir pasiteirauta ar viskas iviko sklandziai
Laba diena, Jurgita, dėkojame už nuotrauką ir gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad nudžiuginome ir likote patenkinti baldu, bei mūsų komandos darbu:) Iki kitų pirkinių!
vida 2018-09-15 13:41:06
Laba diena, Esu labai patenkinta aptarnavimu ir vairuotojo paslaugumu, ir informacija suteikta telefonu, Malonu bendrauti, Sekmes jums darbuose!!!
Laba diena, labai džiaugiamės skaitydami tokį atsiliepimą, būtinai perduosime jį vairuotojui, mums tai labai svarbu :)
Lauksime kitų Jūsų apsipirkimų, jei ateityje kils klausimų, visuomet kreipkitės, padėsime :)
Edgar 2018-09-10 15:37:15
Buvau labai patenkintas aptarnavimo kokybe. Tikrai uzsakinedamas neisitikejau, kad mano uzsakymui bus skirta tiek demesio. Uzsakinejau virtuve, tai papasakojo aiskiai kas bus komplekte ir kokias tvirtinimo detales neieina i komplekta. Padejo pagal buto plana net susiprojektuoti. Atsitikus nelaimei pats dalyvauti pristatymo metu negalejau, mamai pasitikus vairuotoja jis viska pats sunese i buta, neleisdamas mamai pakelt nei dezes, nors uzsakinejau be uznesimo. Aciu jums!
Laba diena, Edgar, dėkojame už tokį gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, jog pasitikėjote mumis ir likote patenkinti tiek užsakymo vykdymu, tiek baldų pristatymu:) Lauksime ir kitų jūsų užsakymų!:)
Alvita 2018-08-29 16:10:37
Puiki darbuotojų komanda, sugebanti labai operatyviai pristatyti prekes, draugiškas bendravimas su vairuotojais, atvežančiais prekes, prekių kokybė -pagrindas vėl ieškoti kažko naujo savo interjerui papuošti šioje svetainėje. Ačiū.
Laba diena, dėkojame Jums už atsiliepimą, esame labai patenkinti :) Tikimės, kad ir ateityje bendradarbiausime su Jumis, jei reikės pagalbos, kreipkitės. Iki kitų apsipirkimų! :)
Larisa 2018-08-17 17:37:54
Labai esu patenkinta ir dekinga imones darbuotojams uz absoliuciai puiku darba, demesi or supratyma. Nei karto neturejau problemu, pati budama uz Lietuvos rybu ir laukdama savo uzsakitu baldu uzsieni. Dekoju !
Laba diena, dėkojame už Jūsų atsiliepimą, džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:) Tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti. Jei reikės mūsų pagalbos - mielai Jums padėsime:)
Lina 2018-08-15 11:51:37
Rekomenduoju, labai rekomenduoju jūsų parduotuve. Užsisakiau lova į Šiaulius. Lova atveže laiku, be jokio ibrežimo, be defektu, ir kas man labiausiai patiko yra tas kad visada buvo infuormuota apie mano užsakyma. Kai reikes man kokiu nors dar baldu, tikrai kad pirksiu pas jus.
Laba diena, Lina, labai džiaugiamės skaitydami Jūsų atsiliepimą, dėkojame Jums labai :)
Jei ateityje reikės pagalbos renkantis baldus, visuomet kreipkitės, padėsime :)
Iki kitų apsipirkimų! :)
Giedrius 2018-08-14 21:39:11
Dėkui už pristatytas prekias, viskas išpildyta gerai
Laba diena, Giedriau, dėkojame Jums už atsiliepimą, mums tai labai svarbu :)
Tikimės, kad galėsime bendradarbiauti ir ateityje :)
Dėkui už pristatytas prekias, viskas išpildyta gerai
Marius 2018-08-13 20:10:56
Puiki įmonė. Pirktas baldas kokybiškas, jau tarnauja kelis mėnesius ir jokių nusiskundimų neturiu. Vairuotojai paslaugūs ir malonūs, viską detaliai paaiškina. Tik teigiamos emocijos. Sekantis baldų pirkimas bus tik iš čia. Ačiū Baldai1.lt komandai!
Laba diena, Mariau, labai džiaugiamės skaitydami tokius komentarus! Būtinai perduosime vairuotojams Jūsų atsiliepimą, mums tai labai svarbu :)
Aušra 2018-08-13 11:22:40
Labai esu patenkinta šios įmonės operatyvumu, mielu bendravimu, greitu pristatymu, vairuotojų paslaugomis. Užsisakau ne pirmą kartą baldus, bet tikrai ir nepaskutinį. Pakuotės visada tvarkingos, produkto dokumentų pateikimas tvarkingas. Ačiū Jums.
Sveiki, Aušra, dėkojame ir labai džiaugiamės skaitydami Jūsų atsiliepimą :)
Būtinai perduosime ir kolegoms, pristačiusiems Jūsų baldus :)
Lina 2018-08-13 09:52:40
Likau patenkinta preke ir greitu prekės pristatymu. Tikiuosi ir tolimesnio tokio mielo bendradarbiavimo.
Laba diena, Lina, labai dėkojame Jums už atsiliepimą :)
Iki kitų apsipirkimų! :)

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dariaus verslo grupė
Adresas: Suvalkėlių g. 2, LT-46138 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); eksportas; grafika, dizainas; projektavimas.
Konsultuojame, projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus. Pateikiame pageidaujamų baldų vizualizacijas bei siūlome platų baldų gamybai naudojamų medžiagų ir furnitūros asortimentą, padedame nepasiklysti tarp daugybės pasirinkimo galimybių, daugiau kaip 200 atspalvių įvairių gamintojų LMDP; medienos masyvas...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...

Traukiasi ESO Paslaugų tarnybos direktorius
Traukiasi ESO Paslaugų tarnybos direktorius 10-18 18:12
Iš AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) valdybos nario ir Paslaugų tarnybos direktoriaus pareigų traukiasi Ignas Pranskevičius. Jis pranešė pareigas paliekantis savo noru nuo lapkričio 1 d.
Lietuvos žemdirbiai įteikė peticijas ES Parlamentui ir Komisijai
Lietuvos žemdirbiai įteikė peticijas ES Parlamentui ir Komisijai 10-18 18:06
Lietuvos žemdirbiai, reikalaudami didesnių Europos Sąjungos (ES) tiesioginių išmokų, ketvirtadienį Briuselyje įteikė peticijas Europos Parlamentui bei Komisijai.
"Lietuvos energija" ieško 500 inovacijų idėjų
"Lietuvos energija" ieško 500 inovacijų idėjų 10-18 17:52
UAB "Lietuvos energija" inovacijų pritraukimo praktikas iš įmonių grupės bendrovių buria po viena vėliava ir naujovių žvalgosi užsienyje.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Goldman Sachs 228,28 +2,97%