Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

100 000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Valentinas 2021-05-02 20:50:12
Pirkau spintą, pristatymas buvo nurodytas per 22 darbo dienas. Po mėnesio susisiekiau, paklausiau kada pristatymas, atsakė kad teks palaukti dar mėnesį. Po ilgų dviejų mėnesių pristatė ne tos spalvos, išsivežė ir pasiūlė palaukti dar. Laukiu jau mėnesį.
Sveiki, labai atsiprašome už patirtus nepatogumus, matome, kad per klaidą iš tiekėjo, buvome gavę ne tos spalvos spintą.
Pažadame pritaikyti Jums simbolinę nuolaidą šiam užsakymui, dėl sukeltų nepatogumų. Artimiausiu metu susisieksime su Jumis.
Asta 2021-04-30 10:05:54
Pirkome sofą lovą. Likome labai labai sužavėti viskuo nuo pasirinkimo el.parduotuvėje iki pristatymo: kadangi parduotuvėje išsamiai nurodyti baldų matmenys bei patogūs filtrai, labai greit ir tiksliai išsirinkome tinkamą baldą.Toliau buvome nuosekliai ir aiškiai informuojami apie užsakymo vykdymą.Baldas buvo pristatytas nurodytais terminais. Kokybė atrodo geresnė nei tikėjomės. Vairuotojai pristatę baldą paslaugūs ir mandagūs. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad turime tokius nuotabius pardavėjus! Linkime jums tik sėkmės ir išlikti tokiais kokie esate ;)
Sveiki, dėkojame už Jūsų gražų atsiliepimą ir labai džiaugiames, kad likote patenkinti! :) Lauksime Jūsų sugrįžtant! :)
Šarūnas 2021-04-22 11:19:29
Esu užsisakęs stalą, čiužinį ir kampą. Jokių problemų neturėjau šiai dienai, kas patinka, kad kiek dienų nurodyta, per tiek ir pristato. O kurjeriai labai malonus, buvau nustebęs, kai kurjeris pasiūlė padėti užnešti čiužinį, nors nebuvau užnešimo užsisakęs.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą, lauksime Jūsų sugrįžtant!
Saule 2021-04-19 17:44:23
Pirkau 2 spintas, niekam nerekomenduociau, patyriau gyvenimo kosmara, spintos nepazymetos niekaip neatskirsi deziu kur kuri, dalys pagal isntrukcija nepazymetos ir varztai kurie instrukcijoje turi buti atskirti su pavadinimais sumesti i viena maisa, kur pats nuspresk pasiemes kokie jie yra K2 o kokie ne pagal instrukcija, tuo lanbiau net neaisku kuri plokste nuo kurios spintos. Uz tokius pinigus tragedija o ne pirkinys, gyvenime niekam nesiulyciau nieko is cia pirkti. SCAM.
Laba diena. Labai atsiprašome, kad teko susidurti su sudėtinga surinkimo instrukcija. Baldai užsakomi iš tiekėjų, todėl ne visada surinkimo dalys būna pažymėtos atitinkamais skaičiais, o instrukcijų išversti į lietuvių kalbą galimybės neturime, asortimentas keičiais, o baldų patys negaminame ir nepakuojame. Visada galime pasiūlyti baldų surinkimo kontaktus, mūsų partnerių, jeigu baldą surinkti tampa sudėtinga. Dar kartą atsiprašome, kad surinkimo dalys nebuvo sudėtos tvarkingai, komunikuojame su tiekėjais dėl baldų pakuočių ir jų tvarkos. Tikimės, kad baldą surinkote sėkmingai.
Rima 2021-04-19 14:09:01
Įmonės bendravimas su klientu apgailėtinas: atvežė spintą be rankenėlės. Kai po savaitės parašiau el.laišką su klausimu, kada rankenėlė bus pristatyta, gavau atsakymą, jog tokios spalvos, kuri užsakyta, jau nebegamina. Ir pasiūlymą- paimti rožinės spalvos rankenėlę ir ją persidažyti norima spalva! Po maždaug 7 susirašinėjimo laiškų (juos rašo elementariausių rašybos klaidų darantis darbuotojas) užsakytos spalvos rankenėlę vis dėlto atvežė. Patyriau daug nemalonių emocijų. Niekada nieko čia nepirksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Sveiki, labai atsiprašome už patirtus nepatogumus, susisieksime su Jumis telefonu, kad galėtume išspręsti iškilusias problemas.
M. 2021-04-18 09:00:17
Dėkojame, kad pasidalinote nuoroda. Iš tiesų, šioje situacijoje padarėme klaidą ir nuvylėme klientą. Mes, savo ruožtu, išsiaiškinome, kur problema atsirado, ir pasirūpinome, kad bent kiti klientai ateityje su ja nesusidurtų. Gaila, kad tai teko padaryti blogos paties patirties sąskaita.
Edita 2021-04-11 09:03:48
Laba diena tikrai esu patenkinta savo kampu nedidelis nedideliam kambary labai gerai aciu jum
Sveiki, dėkojame Jums už atsiliepimą, bei lauksime sugrįžtant!
Sandra 2021-03-18 20:40:38
Pirkome miegamojo lovą su pakėlimo mechanizmu, kuris neveikia. Į laišką atsiuntė dar kartą tą pačią instrukciją, kuri buvo pridėta prie baldo, atrašius, kad viską darėme pagal instrukcijas, ir jis vistiek neveikia, atsakymo taip ir nesulaukėme.
Labai atsiprašome jog kilo bėdų su lovos pakėlimo mechanizmu, parašykite mums savo užsakymo numerį, tuomet nedelsiant susisieksime. Kadangi šiuo metu savo sistemoje pagal turimus duomenis nieko nėra. Visuomet kiekvieną situaciją sprendžiame individualiai ir tikrai nepaliekame neišspręstų.
Audra 2021-03-14 14:21:45
Pirkom sofa lova, kokie nemokšos ja darė, tai galva neišneša, ratai išvažiuoja neužsifiksave, matmenys neatitinka, visa savaitgali gavom tvarkyti nauja lova, nes paskambine i baldai1, supratom, kad nieko nepešim.Sumokėjom nemazus pinigus už nieka.Niekam nepatariu užsisakinėt, nebent laisvalaikiu norit baldžiais padirbėt....VX
Sveiki, tikriausiai buvo problemų su baldo surinkimu. Turime meistrą, su kuriuo bendradarbiaujame ir galėtume pakviesti pas Jus apsilankyti, bei surinkti baldą iki galo. Kadangi pagal turimus duomenis, nematome Jūsų užsakymo, gal galėtumėte susisiekti su mumis kontaktiniu tel nr.:862020111 arba el.paštu info@baldai1.lt
Taipogi dėl neatitinkančių matmenų, reikėtų jog tiksliai mums praneštumėte, kokie duomenys neatitinka, tada pakeisime juos pas save svetainėje ir išspręsime Jums kilusią problemą.
Algirdas 2021-03-14 13:37:24
Pirkom sofa lova rn2 internetu.Su pristatymu viskas ok bet surinkimo kokybė tragiška.Reikėjo naują daiktą perdarynėt.
.Neverta tos kainos niekaip.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą! Tikrai galėtume pagelbėti su baldo surinkimu. Turime meistrą, su kuriuo bendradarbiaujame ir galėtume pakviesti pas Jus apsilankyti, bei surinkti baldą iki galo. Kadangi pagal turimus duomenis, nematome Jūsų užsakymo, gal galėtumėte susisiekti su mumis kontaktiniu tel nr.:862020111 arba el.paštu info@baldai1.lt
.Neverta tos kainos niekaip.
grazvydas 2021-02-27 06:49:46
tik geru žodžiu galiu atsiliept- nuo bendravimo iki pristatymo
lova esu patenkintas atrodo kokybiška- gavom būtent tai ko ir norėjom- linkėjimai visai komandai
Sveiki, dėkojame už jūsų gerą atsiliepimą. Linkime gero naudojimo ir visuomet lauksime sugrįžtant Jūsų.
tik geru žodžiu galiu atsiliept- nuo bendravimo iki pristatymo
Arlandas 2021-02-26 14:36:00
Sveiki, buvau užsisakęs minkštą kampą tai gavau netik, kad anksčiau, bet ir atvežę vaikinukai, besišypsantys, bendraujantys, linksmi padėjo užnešti, nors tai nebuvo užsakyta ir galėjau tai padaryti pats.
Kuo daugiau tokių žmonių. Ačiū už greitą pristatymą ir aptarnavimą. Sėkmės Jums.
Sveiki, dėkojame labai už gražius žodžius. Lauksime sugrįžtant! :)
Stanislava 2021-02-23 19:01:06
Šiandien pristatė komodą namo, viskas puiku, ypač noriu pagirti kurjerį Aleksandrą, tikrai malonus aptarnavimas, atnešė net namo, nors tai neprivaloma. Daugiau tokių gerų žmonių. Ačiū, sėkmės
Sveiki! Labai malonu sulaukti tokių gražių komentarų. Visuomet stengiamės dėl savo klientų jog išpildytumėme visus Jūsų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant ir vėl!
Genadijus 2021-02-19 14:56:30
Atlikus remontą, nusprendėme atsinaujinti salono baldus. Užsakėm vienus brangesnių, del kokybės. Deja, atvežus pasitaikė labai daug brokų skirtingose vietose. Pateikus skundą ir jiems užfiksavus laukiame detalių/pakaitinių baldų beveik 60d. Neparaginus, nesugeba susisiekt kaip pažada. Galų gale atvežė pakaitines detales, bet dauguma ne tos, kurias prašėme.

Labai nusivyliau, daugiau nebepirksime ir nerekomenduoju kitiems. Jeigu išleidi beveik 3k eur, gauni tokį aptarnavimą, geriau neprasidėti.
Sveiki, labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Perdavėme jūsų komentarą atitinkamiem asmenims, kurie atsakingi už garantines dalis bei jūsų užsakymą ir nedelsiant su Jumis susisieksime.

Gražina 2021-02-08 13:40:54
Labai puikus aptarnavimas.Nors, gaila, teko grąžinti sofą-lovą dėl ištiesimo mechanizmo, labai operatyviai vadybininkė sutvarkė grąžinimo procedūrą.Labai malonūs ir tikslūs laiko atžvilgiu baldų vežėjai. Dėkoju.
Sveiki, dėkojame už jūsų nuoširdų komentarą ir labai apmaudu jog teko grąžinti baldą dėl broko. Svarbiausia pavyko išspręsti situaciją! Lauksime jūsų sugrįžtant ir tikimės daugiau tokių situacijų nebe pasikartos.
Arturas 2021-02-05 14:32:10
Pirkome panašu, kad pirksime ateityje, geras aptarnavimas, visada praneša apie užsakymo patvirtinimą ir preliminarų pristatymo laiką, kaip kad ir turi būti normalioje įmonėje.
Prieš pristatant visada suderina patogų pristatymo laiką, kas irgi labai aktualu.
Malonūs ir draugiški vadybininkai bei vairuotojai.
Rekomenduoju!!!!!!
Taip ir toliau
Sveiki, dėkojame labai už jūsų nuostabų komentarą! Visuomet rūpinamės visais savo klientais, o jeigu iškyla, kokios nors situacijos, nedelsiant jas sprendžiame. Linkime jums gero baldų naudojimo bei lauksime sugrįžtant.
Malonūs ir draugiški vadybininkai bei vairuotojai.
Rekomenduoju!!!!!!
Taip ir toliau
Jūratė 2021-02-01 17:28:13
Užsakymu esu labai patenkinta. Pristatė anksčiau nei buvo numatyta. Baldai kokybiški, lūkesčiai išpildyti. Rekomenduoju.
Sveiki, dėkojame Jums už jūsų komentarą. Džiaugiamės jog esate patenkinti ir lauksime jūsų sugrįžtant!
Pirkėja 2021-01-29 16:50:22
Likau labai maloniai nustebinta aptarnavimu bei pristatymo/grąžinimo sąlygomis. Prekę gavau greičiau nei buvo žadėta, ir deja netikus prekės dydžiui, kreipiausi dėl grąžinimo. Viskas vyko sklandžiai ir jau po kelių dienų vairuotojas atvyko paimti siuntos. Viskas lengva ir paprasta. Puiki pirkėjo patirtis. Rekomenduoju. Ačiū ir sėkmės!
Sveiki, dėkojame už tokį nuostabų atsiliepimą. Tikimės sulaukti jūsų ateityje.
Baldai1, UAB 2021-01-15 13:25:49
Sveiki, bandėme su Jumis susisiekti telefonu 2 kartus, tačiau negauname iš Jūsų atsakymo. Prašome susisiekite su mumis telefonu.: 862020111. Dėkojame. Norime kuo greičiau išspręsti susiklosčiusią situaciją.
Aš jum jau 4kartus skambinau, bet nekeliat ragelio.Viena kart pakele mergina, kai pasakiau del lovos, tuoj padejo rageli ir po to niekas nebekiele ragelio.
Orinta 2021-01-15 13:10:52
Tikrai, ši lova daug pigesne, nei mes užsisakem.Lauksiu jusu sprendimo, ar gražinsite pinigus, ar sukeisite preke.
Orinta 2021-01-15 10:06:30
Stipriai nusivyleme.Užsisakeme lova, gan ne pigi.O atejo visiškai kitokia ir neatitinka spalva.Labai gaila, pralaukeme 3menesius, o gavome visiškai ne tokia lovą.Kokybe prasta.Nerekomenduoju.
Sveiki, labai atsiprašome jog gavote ne tokį baldą. Akivaizdžiai matome iš jūsų pateiktos nuotraukos, jog tai ne šis baldas, kurį Jūs užsisakėte. Nedelsiant perduodame visą informaciją kolegoms ir artimiausiu metu su Jumis susisieks.
Julija 2020-12-26 16:35:05
Spintą gavome greičiau negu buvo žadėta. Tačiau trūksta surinkimo dalių. Kaip matau komentaruose, ne vienam jau pasitaikė ta pati problema.
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Džiugu girdėti, jog baldas atkeliavo anksčiau. Dėl trūkstamų surinkimo detalių susisiekite su mumis el.paštu info@baldai1.lt ir mes jums užsakysime naujai surinkimo detales arba jeigu jau pavyko asmeniškai susirinkti baldą, tai kompensuosime išlaidas.
Viktorija 2021-01-02 21:07:58
Labai abstrakciai parasyta kilmes salis- Europa (kalbant apie lovas), vis del to norisi zinoti konkreciai kokioje salyje gaminta?
Sveiki, dėkojame už klausimą. Kadangi kiekvienas baldas turi skirtingą užsienio tiekėją, dėl to reikėtų žinoti tikslų baldo kodą ir tada mes galėsime tiksliai atsakyti, kokioje šalyje gaminamas baldas. Susisiekite su mumis el.paštu info@baldai1.lt arba kontaktiniu tel.: 862020111 ir viską Jums išsąmiai papasakosime.
Saulius 2020-12-29 14:37:10
Užsakiau tris skirtingas komodas. Gavau netgi anksčiau sutarto laiko. Puikus bendravimas, viskas buvo puikiai, prekės kokybiškos be problemų.
Rekomenduoju.
Laba diena, Ačiū Jums už nuostabų komentarą. Lauksime Jūsų kitų užsakymų ateityje!
Rekomenduoju.
Paulina 2020-12-07 00:13:30
Super aptarnavimas! Kokybė taip par nustebino. Ačiū
Sveiki, labai smagu! Ačiū už gražius žodžius bei gero naudojimosi baldais :)
Super aptarnavimas! Kokybė taip par nustebino. Ačiū
Kristina 2020-11-25 13:41:04
Viskas puikiai organizuota.Sekmes jums ir tikiuosi pirksime daugiau.
Sveiki, dėkojame už jūsų gražius žodžius! Lauksime sugrįžtant:)

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

"Eika" investavo į Jungtinės Karalystės startuolį
"Eika" investavo į Jungtinės Karalystės startuolį 05-17 17:38
Nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė "Eika" investavo 116.000 Eur į būsto pardavimo platformą kuriantį Jungtinės Karalystės startuolį "Movewise".
URM: Minsko kaltinimai Lietuvai – bandymai pateisinti totalitarinius sprendimus
URM: Minsko kaltinimai Lietuvai – bandymai pateisinti totalitarinius sprendimus 05-17 17:04
Minskui pareiškus apie neva turimus duomenis dėl Lietuvoje veikusio SS bataliono nusikaltimų vykdant "baltarusių genocidą", Lietuvos Užsienio reikalų ministerija teigia, jog tai yra "apgailėtini...
A. Lukašenka plečia jėgos struktūrų galimybes veikti prieš protestuotojus
A. Lukašenka plečia jėgos struktūrų galimybes veikti prieš protestuotojus 05-17 16:41
Baltarusijos neteisėtas prezidentas Aliaksandras Lukašenka pasirašė įstatymą, suteikiantį vidaus reikalų organams teisę naudoti kovinę ir specialiąją techniką malšinant masinius neramumus.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%