Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baldai1

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

10000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Rita 2018-05-21 13:53:49
jau seniai nevaikštau po baldų parduotuves, nes tam nelabai turiu laiko, bet atradau Jūsų elektroninę parduotuvę, kurioje įsigijau jau nevieną baldų komplektą. Gražūs baldai - gera kaina...Šaunuoliai! Jūs esate visi nuostabūs, linkiu gero pasisekimo visur ir visada. Ačiū, kad rūpinatės mumis.

Rita
Laba diena, Rita, ačiū už tokį gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, jog palengviname Jūsų baldų apsipirkimą internetu:) Šiuos gražius linkėjimus perduosime kolegoms! Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!:)

Rita
Stasė 2018-05-17 14:24:57
labai džiaugiuosi savo pirkiniui vėl pasirinkusi baldai1. Naudojuosi Jūsų paslaugomis ne pirmą kartą, ir kaskart vis labiau džiaugiuosi paslaugiais vadybininkais, kantriai atsakančiais
kartais ir į nelabai logiškus klausimus. Jokių problemų nekilo ir su pristatymu - vairuotojas malonus ir paslaugus, informavo iš anksto, paprašytas - ir prieš valandą.
Dėl pirkinio kokybės (ar visus varžtelius gavom:) galėsiu parašyti vėliau, nes baldai dar montuojami.
Sėkmės Jūsų visam kolektyvui!
Laba diena, labai malonu gauti tokį gražų atsiliepimą. Jūsų pagyrimus perduosime kolegoms:)
Tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti. Jei reikės pagalbos renkantis baldus, kreipkitės - padėsime :)
Sėkmės Jūsų visam kolektyvui!
Jolita 2018-05-14 21:19:26
Viskas tiesiog puiku, malonus bedravimas, pristatymas, esam labai patenkinti pirkiniu, sėkmės jums kuo didžiausios.
Sveiki Jolita, labai džiaugiamės dėl Jūsų tokio gražaus atsiliepimo :)
Visos komandos vardu dėkojame Jums ir iki kitų apsipirkimų! :)
Audrius 2018-05-11 15:50:58
Puikus aptarnavimas, puikus paslaugos teikimo požiūris. Labai geras pristatymas.
Laba diena, Audriau, visuomet malonu gauti tokius gražius atsiliepimus apie mūsų komandos darbą. Stengiamės tobulėti kiekvieną dieną:)
Eugenijus 2018-05-04 19:10:44
Šaunuoliai, 10 balu
Sveiki, Eugenijau, dėkojame už Jūsų įvertinimą, džiaugiamės, kad pilnai išpildėme Jūsų lūkesčius :) Tikimės, kad ir toliau kreipsitės į mus ;)
Šaunuoliai, 10 balu
Deividas 2018-04-30 22:38:42
Tik pozityvios emocijos po apsipirkimo, profesionalūs pardavimo vadybininkai bei malonus kurjeris :)
Sveiki Deividai, labai džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius ir dėl tokio gražaus atsiliepimo :)
Jeigu ateityje kils klausimų, visuomet užsukite pas mus, padėsime :)
Iki kitų apsipirkimų! :)
Arturas 2018-04-28 09:50:52
Puikus aptarnavimas! Malonūs vairuotojai ir vadybininkai. Taip ir toliau, sekmės!
Sveiki Artūrai, dėkojame Jums už gerą atsiliepimą, būtinai perduosime visiems kolegoms Jūsų žodžius :)
Jeigu ateityje kils klausimų, visuomet užsukite pas mus, padėsime kuo galėsime :)
Zigmantė 2018-04-25 15:42:16
Užsakymas ir pristatymas vyko sklandžiai. Esu patenkinta Jūsų darbo organizavimu, aptarnavimu ir pristatymu. Jūsų vairuotojas Artūras ypatingai mandagus ir paslaugus. Darbą vertinu puikiai - 10 balų!!!
Sveiki, Zigmante :) labai malonu skaityti Jūsų komentarą, dėkojame :)
Būtinai perduosime kolegai Artūrui Jūsų žodžius ir tikimės, kad ir ateityje su Jumis galėsime bendradarbiauti :)
Violeta 2018-04-25 10:49:20
Perku ne pirmą kartą. Prekės kokybiškos, puikus aptarnavimas. Kurjeris iš anksto suderina pristatymo laiką, tad nekyla papildomų rūpesčių. Džiaugiuosi pirkiniais kiekvieną dieną. Dėkoju už Jūsų, Baldai1, sąžiningumą, kokybiškas prekes, dėmesingumą klientui. Sėkmės!
Sveiki Violeta, labai džiaugiamės gavę tokį gražų atsiliepimą, tai mus verčia vis labiau tobulėti :)
Tikimės, kad dar ne kartą su Jumis galėsime bendradarbiauti, jei turėsite klausimų - kreipkitės :)
Deivydas 2018-04-23 15:20:04
pirkau TV staliuką MT474. Atvežė daug anksčiau nei tikėjausi, susisiekė iš vakaro, ir dar vairuotojas paskambino pristatymo dieną 30 min iki atvežimo. Viskas puiku. Prekė kokybiška, nepažeista. Kilo tam tikrų nesklandumų dėl komplektacijos, tačiau paskambinau pardavėjui ir klausimas labai greitai buvo išspręstas. Super operatyvūs, mandagūs ir konkretūs. Rekomenduoju.
Sveiki Deividai, norime Jums padėkoti už tokį gražų atsiliepimą :)
Irena 2018-04-22 17:37:14
Pirkau sekciją, esu patenkinta -gauta prekė kokybiška.Ačiū Jūsų komandai už malonų bendravimą ir puikų aptarnavimą.Ačiū vairuotojui Andriui.
Sveiki, labai džiaugiamės dėl Jūsų atsiliepimo, būtinai perduosime vairuotojui Andriui Jūsų pagiras :) Tikimės, kad ir ateityje prireikus kreipsitės į mus :)
Ieva 2018-04-19 11:17:39
Neturime jokių nusiskundimų, tikrai labai šauniai Jūsų kolektyvas dirba. Labai maloniai pabendravome gyvai, nes buvome atvykę į sandėlį, ir vairuotojui priekaištų nėra. Baldų sulaukėme netgi greičiau negu tikėjomės, taip kad tikrai stipriu 10 vertiname.
Laba diena, Ieva, džiugu gauti tokius gražius atsiliepimus apie mūsų darbą. Šie atsiliepimai, mus įpareigoja dar labiau pasitempti :) Jeigu ateityje kils klausimų, visuomet užsukite pas mus, padėsime kuo galėsime.
Justas 2018-04-13 09:08:50
Labai patiko. Pristatymas nevėlavo kas labai gerai. Kokybė taip pat puiki. Kaina jeigu ir didesnė tikrai verta pirkti. Tegiami atsiliepimai, kuriuos skaičiau prieš pirkimą ir dėl kurių pasirinkau pirkti būtent čia, tikrai nemelavo. Taip pat labai patiko aptarnavimas pristatant ir informavimas. Jei reiks daugiau baldų, pirmiausia ieškosiu čia.
Laba diena, Justai, norime jums padėkoti už tokį gražų atsiliepimą, labai vertiname kliento atsiliepimus, stengiamės nenustoti tobulėti kiekvieną dieną.
Oksana 2018-04-09 11:00:02
Esu labai patenkinta Jusu darbu ir aptarnavimu.Bet nieko gero negaliu pasakyti apie Jusu partnerius kurios rekomenduojate kurie atlieka baldu surinkimo ir kitus darbus.Sugadino pirkta komoda, nusiunčiau nuotraukas sugadintos prekes tai iki šiol nekelia ragelio ir neatsako nieko...žodžiu...be komentarų...
Laba diena, Oksana, dėkojame už gražų atsiliepimą apie mūsų įmonės darbuotojus. Atsiprašome, kad mūsų rekomenduoti meistrai neatliko savo pareigų, jūsų laišką perduosime vadovui, kad tokie nemalonūs dalykai nesikartotų. Su Jumis dar susisieksime asmeniškai, išspręsime nemalonią situaciją.
Ramunė 2018-04-06 22:33:30

Noriu padėkoti visai UAB "Baldai1" komandai. Esame patenkinti ir kokybe, ir vadybininkų darbu, ir pristatymu, ir aplamai viskuo. Rekomenduosime visiems savo draugams :)
Laba diena, Ramune, ačiū Jums už gražius žodžius. Smagu girdėti, jog esate patenkinti mūsų parduodama produkcija. Jeigu ateityje norėsite įsigyti baldų-kreipkitės, padėsime kuo galėsime :)

Natalija 2018-04-06 10:54:36
Džiaugiuosi, jog užsakėme baldus šioje įmonėje, nes likome patenkinti užsakymu: patogus internetinis puslapis ir paieška, greitas užsakymas, prekių atvežimas ir pristatymas. Rekomenduoju ieškantiems nebrangių ir kokybiškų baldų. Kaina - tikrai konkurencinga.
Laba diena, ačiū už gražų atsiliepimą, tai labai vertiname, nes stengiamės tobulėti kiekvieną dieną. Jeigu ateityje turėsite klausimų apie baldus, kreipkitės, padėsime kuo galėsime:)
Erika 2018-04-03 11:22:24
Esame labai patenkinti šios firmos darbo organizuotumu, prekių pristatymu ir baldų kokybe. Viskas atlikta operatyviai.
Džiaugiamės atradę firmą, kuriai rūpi jos klientas.
Laba diena, Erika, dėkojame už atsiliepimą. Malonu girdėti, jog esate patenkinti pirkiniu ir mūsų operatyvumu:) Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!
Džiaugiamės atradę firmą, kuriai rūpi jos klientas.
Irena 2018-03-26 17:20:35
Laba diena, esu labai patenkinta jūsų darbų organizavimu.
Neatmenu, ar tokį puikų aptarnavimą teko kur nors anksčiau patirti.
Tikrai esate verti GAZELĖS.
Sėkmės!
Laba diena, Irena, kaip džiugu gauti tokį gražų atsiliepimą apie mūsų įmonę. Stengiamės su kiekvienu baldo pristatymu tobulėti ir perduoti geras emocijas klientams:)
Ačiū Jums!
Laba diena, esu labai patenkinta jūsų darbų organizavimu.
Neatmenu, ar tokį puikų aptarnavimą teko kur nors anksčiau patirti.
Tikrai esate verti GAZELĖS.
Sėkmės!
Artūras 2018-03-20 16:45:19
Ačiū už malonu aptarnavima, baldai pristatyti laiku, viskas viko sklandžiai, komplektacija pilna, netruko nieko.
Laba diena, ačiū už gražų laišką. Džiaugiamės, kad likote patenkinti aptarnavimu:) Jeigu ateityje kils klausimų dėl užsakymo - kreipkitės, padėsime kuo galėsime.
Vida 2018-03-19 10:20:27
Puikus aptarnavimas: greitas pristatymas, baldai kokybiški, puikiai komunikuoja. Dėkui. Jūsų parduotuve verta pasitikėti;)
Laba diena, Vida, kaip smagu gauti tokį pozityvų atsiliepimą. Ačiū Jums, kad pasitikite ir perkate pas mus:)
Manfredas 2018-03-14 19:13:33
Apie BALDAI 1 galima vertinti tik gerai.Produkcija pakankamai gera, pristatymas greitas ir nemokamas.
M.BRIDŽIUS
Laba diena, Manfredai, ačiū už atsiliepimą, džiugu girdėti, jog esate patenkinti mūsų baldais ir greitu pristatymu:)
M.BRIDŽIUS
Galina 2018-03-12 09:05:15
Ačiū, esu patenkinta produktu ir aptarnavimu.
Laba diena, Galina, ačiū už gražų komentarą, smagu girdėti, jog esate patenkinta pirkiniu:)
Neringa 2018-02-28 09:44:03
Labai esu patenkita ir pristatymu ir baldo kokybe. Aciu
Laba diena, Neringa, džiugu girdėti, jog esate patenkinti savo pirkiniu:) Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!
Ačiū, esu patenkinta produktu ir aptarnavimu.
Labai esu patenkita ir pristatymu ir baldo kokybe. Aciu
Lina 2018-02-26 23:26:45
Viskas sklandžiai, laiku, tvarkingai, mandagiai, profesionaliai: nuo užsakymo iki atvežimo. Už tokį požiūrį ir aptarnavimą negaila pasakyti AČIŪ ir viešai. Šaunuoliai. Galiu rekomenduoti.
Laba diena, Lina, džiugu girdėti tokį malonų atsiliepimą apie mus. Stengiamės kiekvieną dieną tobulėti ir džiuginti klientus:)
Jeigu ateityje kils klausimų dėl baldų-kreipkitės, visuomet padėsime:)
Irena 2018-02-24 21:31:19
Labai likau patenkinta jusu imone kokybiski baldai, visi labai nuosirdus, taip pat malonus ir kurjieriu aptarnavimas aciu visiems
Laba diena, dėkojame už gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, jog likote patenkinti pirkiniu ir mūsų komandos darbu.

Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Dariaus verslo grupė
Adresas: Suvalkėlių g. 2, LT-46138 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); eksportas; grafika, dizainas; projektavimas.
Konsultuojame, projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus. Pateikiame pageidaujamų baldų vizualizacijas bei siūlome platų baldų gamybai naudojamų medžiagų ir furnitūros asortimentą, padedame nepasiklysti tarp daugybės pasirinkimo galimybių, daugiau kaip 200 atspalvių įvairių gamintojų LMDP; medienos masyvas...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Deluxe baldai
Elegancija ir prabanga Jūsų namuose!

Adresas: Baltijos pr. 10, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos.
SOFOS, KOMPLEKTAI Gausi klasikinių ir modernių baldų kolekcija. Kliento pageidavimu yra galimybė pirkti komplektus ir atskiras jų dalis. Sofos ir komplektai gaminami su kelių tipų miegamaisiais mechanizmais, taip pat labai platus apmušalų pasirinkimas. KAMPAI Didelis minkštų kampų asortimentas! Galimi įvairūs kampų...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda