Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

10000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Liuda 2018-02-16 17:27:43
Uzsisakiau baldus pirma karta likau patenkinta.Pristate pagal sutarta laika, vairuotojas paslaugus, mandagus.Jokiu priekaistu.Broko neradau.
Laba diena, Liuda, dėkojame už jūsų atsiliepimą. Malonu girdėti, kad esate patenkinti mūsų komandos darbu:)
Komoda 2018-02-15 15:14:53
Pralaukus 4 savaites gautos dvi komodos, viena iš jų subraižyta visas šonas.Baldų plokštės kokybė labai prasta, supjauta net kampų nėra.Nors mokėta buvo po 100€ už komplektą.O galiausiai pristačius prekes vairuotas taip gražiai išvažiavo iš gatvės kad visi posūkiai išarti.Tikiuosi padės, kažkam prieš užsisakant prekės.
Laba diena, atsiprašome, kad Jūsų gauti baldai atvyko pažeisti ir nekokybiški. Gavome Jūsų laišką ir nuotraukas, visa informacija perduota gamintojams, užsakysime naujas komodos dalis, pasistengsime kuo greičiau sutvarkyti šią nemalonią situaciją.
Ačiū už pastabas dėl mūsų vairuotojo, su juo pasikalbėsime asmeniškai, kad tai nesikartotų.
Alla 2018-02-14 21:42:06
Dziaugiosi, kad atradau baldai.1!!!uzsakiau jau ne viena preke, ir esu labai patenkinta.nuostabus aptarnavimas ir puikus pasirinkimas uz labai gera kaina.atskiras Aciu darbuotojams uz baldu pristatyma.!
Laba diena, ačiū Jums už gražų atsiliepimą. Tokie pozityvūs atsiliepimai, mus įpareigoja dar labiau pasitempti :)
Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!
Andrius 2018-02-07 19:30:50
Užsisakėme šioje įmonėje sekciją, gavome, išpakavome ir pamatėme kad ją jau nebe pirmi išpakuojam :))))) Vaizdas nuotraukoje ir pakuotėje skyrėsi kaip diena ir naktis. Sekcija ne tik kad atrodo apgailėtinai, bet ji man atrodo dar ir gali būti pavojinga sveikatai, nes stiklai neateodo, kad saugiai laikytųsi. Žodžiu neimčiau tos sekcijos net dykai, nu nebent į rūsį uogienėms susidėti :))))) Va tokia mano nuomonė apie jūsų prekę!
Laba diena, Andriau, atsiprašome jeigu gautas baldas nepateisino lūkesčių. Galbūt galite su mumis susisiekti asmeniškai telefonu 8 620 20111 arba el.paštu: info@baldai1.lt, norėtume išspręsti nesusipratimą, visas nekokybiškas, nesaugias dalis galime pakeisti. Kas dėl pakuočių, turime baldų, skiltyje 'išpardavimas', kurie yra nauji, bet pažeista pakuote ar yra neoriginalioje pakuotėje, galbūt Jūsų užsakyta sekcija būtent iš ten? Lauksime Jūsų patikslinimo.
Aldona 2018-02-14 17:46:41
Neseniai pirkau baldus. Stalas ir kėdės kaip tik tokie kokių norėjau. Man patiko. Pagaminti ir pristatyti buvo pakankamai greitai. Netgi nesitikėjau, kad taip greitai bus. Darbuotojai labai malonūs. Jei sugalvočiau dar kokių baldų įsigyti, tikrai ieškočiau šioje parduotuvėje.
Laba diena, Aldona, kaip malonu gauti tokius gražius atsiliepimus apie baldus ir mūsų įmone. Kiekvieną kartą stengiamės, kad klientai užsakymus gautų kuo greičiau:)
Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!
Rasa 2018-02-12 18:12:48
Patys geriausi atsiliepimai. Malonus ir paslaugus kolektyvas. Vairuotojai patys šauniausi. Vieną kartą truko spintelės detalių, bet šis nesklandumas operatyviai buvo išspręstas. Jau pirkau ne kartą, pirksiu ir toliau pas Baldai 1. Sėkmės Jums.
Laba diena, malonu gauti tokį gražų atsiliepimą, nepaisant, kad buvo nesusipratimų dėl pristatymo. Džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu. Jeigu ateityje kils klausimų dėl užsakymo-kreipkitės:)
Stanislava 2018-02-02 10:43:04
Sveiki, džiaugiuosi jūsų vairuotojų ir kolektyvo darbu. Nusiskundimų neturiu.
Laba diena, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Džiugu girdėti, kad esate patenkinti mūsų komandos darbu:)
Sveiki, džiaugiuosi jūsų vairuotojų ir kolektyvo darbu. Nusiskundimų neturiu.
Liudmila 2018-02-01 13:22:35
Спасибо всем сотрудникам Baldai1, за работу, сотрудники вежливые, заботливые, мебель хорошего качества.
Здраствуйте, Mы благодарим Вас за столь тёплый отзыв, Нам очень приятно знать, что Наши клиенты остались довольны! Если у Вас возникнут какие-либо вопросы в будущем, свяжитесь с нами, Мы всегда будем рады помочь.
Janina 2018-01-26 12:50:35
Puikiai dirba visa Baldai 1 komanda, rekomenduoju rinktis jų paslaugas, tikrai liksite patenkinti.
Laba diena, Janina, ačiū Jums už laišką, malonu girdėti gražų atsiliepimą:)
Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų! :)
ARVYDAS 2018-01-22 16:02:50
Esu labai patenkintas Baldai1 prekėmis (pirkau daug įvairios paskirties baldų namo apstatymui).
Personalas yra profesionalumo, mandagumo ir nepriekaištingo darbo pavyzdys.
Baldai1 prekių kainos ir kokybės santykis itin geras (prieš užsakydamas prekes lyginau analogiškas prekes kitose parduotuvėse).
Jokių priekaištų Baldai1.
Vertinimas 10 iš 10.
Laba diena, Arvydai, ačiū už tokį gražų atsiliepimą, tai labai vertiname, stengiamės nenustoti tobulėti kiekvieną dieną. Jeigu ateityje turėsite klausimų apie baldus, kreipkitės, padėsime kuo galėsime:)
Personalas yra profesionalumo, mandagumo ir nepriekaištingo darbo pavyzdys.
Jokių priekaištų Baldai1.
Vertinimas 10 iš 10.
Alma 2018-01-22 10:01:40
Tik puikiausi atsiliepimai!Visiems rekomenduoju!
Laba diena, Alma, dėkojame už atsiliepimą! Džiugu girdėti, jog rekomenduojate mus kitiems:)
Tik puikiausi atsiliepimai!Visiems rekomenduoju!
Tatjana 2018-01-18 14:28:07

Ačiū už malonų bendravimą. Patiko administracijos darbas (buvo klausimų dėl sąskaitos). Vairuotojai malonūs.
Laba diena, Tatjana, džiugu gauti gerą atsiliepimą apie mūsų komandos darbą :) Lauksime kitų Jūsų užsakymų!

Kristina 2018-01-11 23:06:39
Pristatė baldus anksčiau, nei žadėjo :) Vairuotojai patys ir sunešė į butą viską, nors įnešimas neįeina į kainą ir paaiškino viską maloniai, ką daryti, jei tektų grąžinti prekes. Bet labai tikiuosi, kad to neprireiks, kol kas dar nesusukti baldai :)
Laba diena, Kristina, malonu gauti tokius gražius atsiliepimus dėl komandos darbo, visada stengiamės, kad kliento lūkesčiai būtų įgyvendinti:) Jeigu kils klausimų - visuomet kreipkitės, padėsime kuo galėsime.
Andrius 2017-11-02 02:00:36
Ačiu už profesionaliai ir kokybiškai atliktą użsakymą! Aptarnavimas puikus ir malonus! Baldai pristayti anksciau negu sutarta! Viskas tiesiog puiku! :)

dėkoje už gerą įvertinimą, visada stengiamės, kad kliento lūkesčiai būtų įgyvendinti :) Lauksime Jūsų sugrįžtant ateityje. Iki malonaus! :)
Urtė 2017-12-19 09:16:38
Nusivyliau Baldai1. Užsisakiau baldus dar rugsėjį. Iš pradžių buvo žadėta, kad baldus pavyks pristatyti greičiau nei per 5 savaites, po to niekas neskambino, o vėliau pranešta, kad vienas iš baldų bus pagamintas vėliau, kadangi gamintojas "persikraustė į naujas patalpas". Galų gale, kai sulaukiau baldo, jį atvežė su žiauriu transportavimo broku. Pagal taisykles kitas detales turėjau gauti per 15-45 darbo dienas. Šiandien jau 45 dienos ir vis dar TYLA. Skambinant į įmonę vis tenka klausytis tų pačių pažadų, kad "pasistengsime greičiau", bet viskas tuo ir baigiasi.
Laba diena, Urte, nuoširdžiai atsiprašome už nesklandumus. Nuolat stengiamės dėl terminų trumpinimo, tačiau esame priklausomi nuo gamintojų, tad darome viską, kad tik kuo greičiau galėtume pristatyti. Garantinio pristatymo terminas dar nepraėjo, Jūsų naują dėžę gavome iš gamintojo, tad pristatysime Jums rytoj. Dar šiandien paskambinsime dėl tikslesnio laiko. Visada stengiamės, kad mūsų klientai liktų patenkinti savo prekėmis, tad dar kartą nuoširdžiai atsiprašome, kad nepateisinome lūkesčių.
Olga 2017-12-14 15:47:01
Dar vasara uzsakiau po du komplektus lovos ir stalo serijos LVB. Likau labai patenkinta aptarnavimu bei visos “Baldai1” komandos darbu (konsultavimas, informavimas, pristatymas) bei prekemis. Baldu kokybe yra gera, jie patogus. Tikrai geras kainos ir kokybes santykis. Planuoju ir dar naudotis imones paslaugomis.
Aciu, “Baldai1”! Sekmes ir Imones klestejimo!
Laba diena, Olga, malonu girdėti, jog esate patenkinta pirkiniu, bei mūsų komandos darbu. Stengiamės kiekvieną dieną tobulėti, padėti išsirinkti tinkamus baldus, kad jais džiaugtumėtės kiekvieną dieną:) Lauksime ir kitų Jūsų pirkinių!
Aciu, “Baldai1”! Sekmes ir Imones klestejimo!
Kristina 2017-12-13 17:49:19
Šiandien gavome ir susistatėme savo prekę.Esame patenkinti. AČIŪ vairuotojui Martynui už prekės užnešimą, už malonų bendravimą.Ir AČIŪ visai jūsų komandai.Sėkmės darbuose ir jaukių, smagių artėjančių švenčių!
Laba diena, Kristina, džiugu gauti tokį gerą atsiliepimą, linkėjimus perduosime mūsų vairuotojui Martynui :) Gražių artėjančių Švenčių! :)
Rasa 2017-12-12 13:10:35
Labai maloniai nustebinot. Pristatymas punktualus, bendravimas malonus, vairuotojas šaunus žmogus - paslauga atlikta tobulai.
Pačių baldų kokybė taip pat labai nudžiugino. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Didelis AČIŪ visai Baldai1 komandai.
Laba diena, Rasa, dėkojame už gražų atsiliepimą. Džiugu girdėti, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:) Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų ateityje.

Didelis AČIŪ visai Baldai1 komandai.
Audrone 2017-12-06 11:56:08
Pirmą kartą pasinaudojau šios įmonės paslauga, aptarnavimas puikus, pristatymas anksčiau termino. Rekomenduoju :)
Laba diena, Audrone, dėkojame už atsiliepimą, džiaugiamės, jog likote patenkinti mūsų paslaugomis :)
Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Sakalėlis" 2017-12-05 17:29:47
Sužavėjo Baldai1.lt vadovės gerb. p. Rūtos Paužienės ir jos komandos geranoriškas ir supratingas atsakas į mūsų prašymą. Dar nesulaukus šv. Kalėdų, jau džiaugiamės dovanomis - rašomuoju stalu ir komoda (bei operatyviu jų pristatymu)! Nustebino ir šios įmonės visų darbuotojų (ir vadybininkų, ir vairuotojų) aptarnavimo kultūra, malonus bendravimas. Linkėdami visų planų įgyvendinimo sėkmės ir tikėdami, kad ši įmonė bus sektinas pavyzdys ir kitiems, tariame nuoširdų AČIŪ už parodytą mums dėmesį ir ištiestą pagalbos ranką.
Laba diena, ačiū už tokį gražų atsiliepimą ir palinkėjimą, tai labai vertiname, stengiamės nenustoti tobulėti kiekvieną dieną. Visuomet malonu nudžiuginti klientus, kai baldus pristatome anksčiau laiko nei tikėtasi :) Jeigu ateityje turėsite klausimų apie baldus, kreipkitės, padėsime kuo galėsime.
Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Sakalėlis"
2017-12-05 17:29:47 IP 85.232.136.178
Sandra 2017-12-04 22:57:50
Patikima imone, laiku pristatytas uzsakymas, malonus bendravimas.Baldai atitiko nuotraukai ir kokybei.
Laba diena, ačiū už gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, jog esate patenkinti pirkiniu:)
Danutė 2017-11-30 21:23:35
Pirkau spintą, esu labai patenkinta, geras aptarnavimas ir pristatymas, prireikus baldų ir vėl užsisakysiu, rekomenduosiu ir kitiems
Laba diena, Danute, ačiū Jums už laišką. Džiugu girdėti, jog esate patenkinta pirkiniu ir mūsų komandos darbu. Jeigu reikės pagalbos renkantis baldus - kreipkitės, padėsime :)
J.k. 2017-11-28 08:08:26
Labai patikima imone. Pristate baldus net anksciau nei tikejomes ir norsnepraseme pakeisti vienos detales, jie vistiek pristate nauja! Labai patenkinti likome!
Laba diena, ačiū už gražų atsiliepimą, džiugu jog baldus gavote anksčiau nei planuota. Jeigu ateityje kils klausimų užsakant baldus-kreipkitės :)
JurgaKvietkauskienė 2017-11-24 16:09:42
Nors patyriau labai daug nepatogumų pirkdama baldus šioje įstaigoje, bet savo kaltę pripažino ir pasistengė kompensuoti savo darbo trūkumus.
Laba diena, Jurga, ačiū už komentarą, dar kartą atsiprašome už nesusipratimų virtinę. Džiaugiuosi, jog viską išsiaiškinome ir radome bendrą sprendimą. Jeigu ateityje kils klausimų dėl gautų baldų - kreipkitės, padėsime kuo galėsime.
JurgaKvietkauskienė
2017-11-24 16:09:42 IP 78.60.142.91
Vidita 2017-11-22 19:49:39
Pirkau komoda, nuostabus aptarnavimas, patarimai.Aciu Jums, sekmes visai komandai darbuose.
Laba diena, dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir gražų komentarą:) Jeigu ateityje kils klausimų, kreipkitės-padėsime kuo galėsime :)
Tautvydas Jankauskas 2017-11-17 19:51:56
Lankščiausia ir patogiausia internetinė parduotuvė su kuria esu susidūrusi. Visiškai jokios rizikos perkant - nepatikųsi baldą galima grąžinti visus metus:) o dar ir jokio papildomo avanso. Gauni baldus ir susimoki, viskas super paprasta.Tiesa, baldas šiek tiek vėlavo, bet vadybininkai informavo apie kiekvieną baldo būseną ir net nuolaidėlę pritaikė. 100% rekomenduoju!
Laba diena, Tautvydai, malonu girdėti tokį gerą atsiliepimą apie mus, net ir šiek tiek vėluojant pristatyti užsakymą:) Jeigu kils klausimų užsakant baldus ateityje - kreipkitės:)

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Deluxe baldai
Elegancija ir prabanga Jūsų namuose!

Adresas: Baltijos pr. 10, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos.
SOFOS, KOMPLEKTAI Gausi klasikinių ir modernių baldų kolekcija. Kliento pageidavimu yra galimybė pirkti komplektus ir atskiras jų dalis. Sofos ir komplektai gaminami su kelių tipų miegamaisiais mechanizmais, taip pat labai platus apmušalų pasirinkimas. KAMPAI Didelis minkštų kampų asortimentas! Galimi įvairūs kampų...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus 02-21 16:59
Lietuvą milžiniška investicija pradžiuginusi Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija "Continental" ir kita vokiška bendrovė – automobilių dalių ir elektronikos...
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio 02-21 16:34
Jungtinė Karalystė (JK) ir ES ir vėl nesutaria dėl fundamentalių "Brexit" elementų. Londonas siekia pratęsti "Brexit" pereinamąjį laikotarpį tiek, kiek reikės, kai ES jau yra nurodžiusi terminą...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 46,32 +1,67%