Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

10000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Larisa 2018-08-17 17:37:54
Labai esu patenkinta ir dekinga imones darbuotojams uz absoliuciai puiku darba, demesi or supratyma. Nei karto neturejau problemu, pati budama uz Lietuvos rybu ir laukdama savo uzsakitu baldu uzsieni. Dekoju !
Laba diena, dėkojame už Jūsų atsiliepimą, džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:) Tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti. Jei reikės mūsų pagalbos - mielai Jums padėsime:)
Lina 2018-08-15 11:51:37
Rekomenduoju, labai rekomenduoju jūsų parduotuve. Užsisakiau lova į Šiaulius. Lova atveže laiku, be jokio ibrežimo, be defektu, ir kas man labiausiai patiko yra tas kad visada buvo infuormuota apie mano užsakyma. Kai reikes man kokiu nors dar baldu, tikrai kad pirksiu pas jus.
Laba diena, Lina, labai džiaugiamės skaitydami Jūsų atsiliepimą, dėkojame Jums labai :)
Jei ateityje reikės pagalbos renkantis baldus, visuomet kreipkitės, padėsime :)
Giedrius 2018-08-14 21:39:11
Dėkui už pristatytas prekias, viskas išpildyta gerai
Laba diena, Giedriau, dėkojame Jums už atsiliepimą, mums tai labai svarbu :)
Tikimės, kad galėsime bendradarbiauti ir ateityje :)
Dėkui už pristatytas prekias, viskas išpildyta gerai
Marius 2018-08-13 20:10:56
Puiki įmonė. Pirktas baldas kokybiškas, jau tarnauja kelis mėnesius ir jokių nusiskundimų neturiu. Vairuotojai paslaugūs ir malonūs, viską detaliai paaiškina. Tik teigiamos emocijos. Sekantis baldų pirkimas bus tik iš čia. Ačiū Baldai1.lt komandai!
Laba diena, Mariau, labai džiaugiamės skaitydami tokius komentarus! Būtinai perduosime vairuotojams Jūsų atsiliepimą, mums tai labai svarbu :)
Lauksime kitų Jūsų apsipirkimų, jei ateityje kils klausimų, visuomet kreipkitės, padėsime :)
Aušra 2018-08-13 11:22:40
Labai esu patenkinta šios įmonės operatyvumu, mielu bendravimu, greitu pristatymu, vairuotojų paslaugomis. Užsisakau ne pirmą kartą baldus, bet tikrai ir nepaskutinį. Pakuotės visada tvarkingos, produkto dokumentų pateikimas tvarkingas. Ačiū Jums.
Sveiki, Aušra, dėkojame ir labai džiaugiamės skaitydami Jūsų atsiliepimą :)
Būtinai perduosime ir kolegoms, pristačiusiems Jūsų baldus :)
Lina 2018-08-13 09:52:40
Likau patenkinta preke ir greitu prekės pristatymu. Tikiuosi ir tolimesnio tokio mielo bendradarbiavimo.
Laba diena, Lina, labai dėkojame Jums už atsiliepimą :)
Jurga 2018-08-10 18:15:34
Likau labai patenkinta ir užsakyta preke, ir aptarnavimu! Užsakymas atvyko savaite anksčiau, darbuotojas iš vakaro suderino atvežimo laiką, papildomai perskambino likus valandai iki pristatymo, viską sunešė. Malonu su šia kompanija turėti reikalų!
Laba diena, Jurga, dėkojame jums už atsiliepimą! :) Tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti, jei reikės pagalbos, kreipkitės :)
SNIEGUOLĖ 2018-08-10 20:11:16
Likau labai patenkinta Baldais ir aptarnavimu. Kaina taip pat prieinama. Ačiū Baldai1.
Laba diena, Snieguole, dėkojame Jums už atsiliepimą :) Tikimės, kad ir toliau galėsime bendradarbiauti :)
Monika 2018-08-10 17:35:32
Išsirinkau komodą, patvirtinau užsakymą ir sumokėjau pinigus. Po pusdienio skambina iš parduotuvės ir praneša, kad prekės nebeturi sandėlyje, todėl užsakymą atšaukia. Skambinusi mergina numetė ragelį man net nespėjus paklausti per kiek laiko bus grąžinti pinigai. Po pokalbio praėjus 2 valandoms internete vis dar sėkmingai rodo, kad tą komodą turi sandėlyje.
Laba diena, Monika. Atleiskite, jei teko susidurti su nemalonumais, tikrai stengiamės visuomet aiškiai klientui suteikti informaciją, kadangi būna taip, kad gamintojų turimos kolekcijos keičiasi, iškart turėdami tokią informaciją informuojame, o pačioje mūsų sistemoje reikia maždaug paros laiko, kad informacija atsinaujintų, tačiau tai esame perdavę IT skyriui, sprendžiame :) Visuomet sumokėtus pinigus grąžiname kaip galima skubiau, dažniausiai tą pačia darbo dieną, tad gaila, kad įvyko nesusikalbėjimas. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas ir stengsimės, kad ateityje nebūtų tokių nesusipratimų :)
Vita 2018-08-10 20:52:29
Jau ne pirma kartą perku iš šios įmonės, visad puikios prekės, malonūs vairuotojai. Greitai sprendžia iškilusias problemas ;)) Sėkmės
Laba diena, Vita, dėkojame Jums už atsiliepimą, esame labai patenkinti :) Tikimės, kad ir ateityje bendradarbiausime su Jumis, jei reikės pagalbos, kreipkitės. Iki kitų apsipirkimų! :)
Vaidas 2018-08-09 19:49:18
Labas bendravimas geras ir prekes pristate laiku, viskas liuks.Sekmes
Laba diena, Vaidai, dėkojame Jums už puikų atsiliepimą, tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti :)
Labas bendravimas geras ir prekes pristate laiku, viskas liuks.Sekmes
Renata 2018-08-08 16:19:31
Sveiki, taip pirkau per pastaraji pusmeti keleta kartu.Esu patenkinta aptarnavimu, ir prekemis, na aisku nezinau kaip jos devesis:-) Vairuotojai tikrai labai malonus, prekes pristato sutartu laiku:-) Jokiu priekaistu neturiu, linkiu sekmes JUSU kolektyvui:-) Ivertinimas butu 9, 5 balo:-).

Renata
Laba diena, Renata. Dėkojame už atsiliepimą ir džiaugiamės, kad viskas vyko sklandžiai. Iki kitų kartų! :)

Renata
Svetlana 2018-08-08 01:40:01
Prekės pristatymas vėlavo 2 savaitėms. Nors nebuvo jokio broko, minkštas baldas buvo labai kietas ir nepatogus. Džiaugiuosi bent tuo, kad bendromis pastangomis pavyko išspręsti problemą ir atgavau savo pinigus. Patarčiau tokios ir panašių prekių aprašymuose naudoti prierašą su rekomendacija dažnam miegojimui naudoti antčiužinį, kaip prie atskirų modelių tai parašo Magrės baldai. Ačiū, kad buvote geranoriški ir supratingi.
Laba diena, Svetlana, dėkojame Jums už atsiliepimą, mums labai svarbi kiekvieno kliento nuomonė, tad būtinai perduosime Jūsų pastabas atsakingiems asmenims :)
Visuomet lanksčiai reaguojame į susiklosčiusias situacijas ir ieškome geriausio sprendimo mūsų klientams, tad malonu, kad pavyko greitai išspręsti visus nesusipratimus :)

Tikimės, kad mūsų nepamiršite ir ateityje prireikus, kreipsitės į mus, visuomet Jums padėsime :)
Inga 2018-08-06 10:59:49
Rekomenduoju visiems baldai1 nes puikus aptarnavimas, viskas atvyko laiku ir kokybe tikrai nesiskundziu. labai aciu jums
Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už puikų atsiliepimą ! Visada stengiamės dėl savo klientų, tad tikimės, kad ir ateityje nenusivilsite mūsų darbu :)
Vaida 2018-08-02 15:30:06
Tikrai buvau nustebinta puikiu ir greitu aptarnavimu :) 10 balų nuoširdžiai.
Laba diena, ačiū už gražų atsiliepimą:) Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų! :)
Tikrai buvau nustebinta puikiu ir greitu aptarnavimu :) 10 balų nuoširdžiai.
Sandra 2018-08-02 09:41:23
Puikus aptaravimas! Labai viskas super.
Laba diena, dėkojame Jums už atsiliepimą. Džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:)
Puikus aptaravimas! Labai viskas super.
Urte 2018-08-01 09:21:00
Tik geriausi atsiliepimai apie sia imone. Viskas vyko sklandziai, baldus gavau greitai, laiku ir pigiai. Rekomenduoju kitiems!
Laba diena, Urte, ačiū Jums už tokius gražius žodžius:) džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:)
Jeigu ateityje turėsite kokių klausimų-kreipkitės, padėsime kuo galėsime.
Artur 2018-08-01 07:09:18
Viskas vyko puikiai. Bendravimas malonus, prekė atvyko laiku, kokybė džiugina.
Laba diena, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Džiaugiamės jog likote patenkinti mūsų komandos darbu:) Iki kitų susitikimų!
Viskas vyko puikiai. Bendravimas malonus, prekė atvyko laiku, kokybė džiugina.
Alytė 2018-07-31 11:14:42
Dekinga Baldai1 komandai už puikiai ir savalaikiai išpildyta užsakymą. Maloniai bendraujantis ir paslaugus vairuotojas Algirdas.
Šią komandą verta pasitikėti.
Laba diena, dėkojame Jums už tokį gražų atsiliepimą apie mūsų komandą:) Linkėjimus Algirdui perduosime asmeniškai!
Šią komandą verta pasitikėti.
Tomas 2018-07-30 15:23:54
Dekingas Baldai1 komandai uz puikiai, mandagiai ir savalaikiai ispildyta uzsakyma.
Realiai turbut vienas geriausiu e-shopu Lietuvoje. Aukstai iskelta service level kartele. Saunuoliai!
Laba diena, Tomai, kaip smagu gauti tokį gražų atsiliepimą. Tikrai stengiamės kiekvieną dieną tobulėti ir klientams padėti kuo tik galime:) Iki kitų susitikimų!:)
Vaiva 2018-07-30 14:07:03
Vertiname 10 iš 10 :) iki pirkimo greitai ir informatyviai atsakė į visus iškilusius klausimus, kas padėjo apsispręsti ir išsirinkti sekciją. Baldus pristatė greičiau nei žadėjo. Vairuotojas buvo mandagus. Trumpai tariant, viskas puikiai :)
Laba diena, ačiū už gražius žodžius, džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:)
Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!
Inga Pauliukonienė 2018-07-27 13:50:46
Labai ačiū Jums už pagalbą didelę. Ne galo esu dėkinga ir rekomenduoju Jums kitiems.
Laba diena, dėkojame už atsiliepimą. Džiaugiamės jog likote patenkinti mūsų komandos darbu:) Lauksime ir kitų Jūsų pirkinių!
Inga Pauliukonienė
2018-07-27 13:50:46 IP 84.15.176.16
Lina 2018-07-27 09:12:14
Labai puikus aptarnavimas! Esu patenkinta viskuo: nuo užsakymo iki įvykdymo.
Laba diena, Lina, smagu gauti tokį gražų atsiliepimą apie mūsų įmonę. Stengiamės kiekvieną dieną tobulėti ir nenuvilti klientų:)
Labai puikus aptarnavimas! Esu patenkinta viskuo: nuo užsakymo iki įvykdymo.
Rasa 2018-07-24 08:40:23
Dėkojame už gerai atliktą darbą.
Laba diena, dėkojame už gražų atsiliepimą ir iki kitų susitikimų!:)
Dėkojame už gerai atliktą darbą.
Giedre 2018-07-23 17:12:25
Puikus aptarnavimas (nuo užsakymo priėmimo iki pristatymo)!
Pirktų baldų kainos ir kokybės santykis adekvatus.
Laba diena, Giedre, dėkojame už gražų atsiliepimą, džiaugiamės, jog esate patenkinti mūsų komandos darbu:)
Lauksime ir kitų Jūsų užsakymų!
Puikus aptarnavimas (nuo užsakymo priėmimo iki pristatymo)!
Pirktų baldų kainos ir kokybės santykis adekvatus.

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dariaus verslo grupė
Adresas: Suvalkėlių g. 2, LT-46138 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); eksportas; grafika, dizainas; projektavimas.
Konsultuojame, projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus. Pateikiame pageidaujamų baldų vizualizacijas bei siūlome platų baldų gamybai naudojamų medžiagų ir furnitūros asortimentą, padedame nepasiklysti tarp daugybės pasirinkimo galimybių, daugiau kaip 200 atspalvių įvairių gamintojų LMDP; medienos masyvas...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...

Grybauskaitė ir Adamkus ragina transatlantinę bendriją laikytis įsipareigojimų
Grybauskaitė ir Adamkus ragina transatlantinę bendriją laikytis įsipareigojimų 08-22 10:39
Transatlantiniai santykiai tarptautinio ir regioninio saugumo užtikrinimo srityje neturi alternatyvos, todėl Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir Europai būtina įveikti iškilusias įtampas ir veikti...
Pranckietis mąsto apie PVM mažinimą būtiniausiems maisto produktams
Pranckietis mąsto apie PVM mažinimą būtiniausiems maisto produktams 08-22 10:16
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis svarsto, jog siekiant sumažinti arba stabilizuoti kainas, galėtų būti išbandytas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) sumažinimas tam tikriems būtiniausiems...
Teikiantys patikos paslaugas turi registruotis
Teikiantys patikos paslaugas turi registruotis 08-22 10:12
Visos patikos paslaugas teikiančios bendrovės turės registruoti tokią savo veiklą Juridinių asmenų registre (JAR), o tokias paslaugas teikiantys fiziniai asmenys – Valstybinėje mokesčių...

Primenybe teikiate..

Skoda