Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

100 000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Darius 2022-05-18 13:52:50
Rekomenduoju šią įmonę.
Tvarkingai informuoja apie užsakymo eigą ir derina pristatymo laiką.
Labai rūpinasi baldų kokybe, maloniai siūlo spręsti nepatogumus kilusius dėl gamintojo kaltės.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Lauksime sugrįžtant! :)
Rekomenduoju šią įmonę.
Tvarkingai informuoja apie užsakymo eigą ir derina pristatymo laiką.
Ela 2022-05-10 18:03:17
Baldai kokybiški, Atvežimas ir užnesimas 10 balų. Šaunuoliai!
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą ir gražius žodžius. :)
Baldai kokybiški, Atvežimas ir užnesimas 10 balų. Šaunuoliai!
Kathreen 2022-04-30 22:09:25
Noriu pagirti šios įmonės darbuotojus už paslaugumą, profesionalumą, požiūrį į klientą.
Tiek administratoriai, tiek kurjeriai nepriekaištingai atlieka savo darbą, labai kultūringai ir maloniai bendrauja ir yra supratingi. Linkiu taip ir toliau tęsti sėkmingai veiklą!
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Malonu, kad likote patenkinti, tikimės dar sugrįšite! :)
Liveta 2022-04-27 19:21:18
Komoda gavau labai greitai ir pristatė kokybiškai viskas gerai, džiaugiausi komoda, nors tikrai atrodė kokybišką.Gaila, bet praėjo metai laiko pradėjo kristi guoliai išlūžo stalčius. Ar sakyciausi dar karta iš čia ? Ne.
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Primename, kad baldams galioja 2 metų garantija. Deja nematome Jūsų užsakymo, todėl prašome su mumis susisiekti kontaktais: telefonu 8 620 20111 arba el.paštu [email protected] Norėtume išsiaiškinti situaciją ir Jums padėti. :)
Irena 2022-04-22 17:14:27
Labai patenkinta baldo kokybe, greitu pristatymu, mandagiu aptarnavimu. Jeigu reikėtų vertinti balais rašyčiau 10+. Perku internetu ne pirmą kartą, deja kitoms firmoms reikia dar daug stengtis, kad paliktų tokį įspūdį, kokį palikote jūs BALDAI 1. Esate šaunuoliai, taip ir toliau!
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Gera žinoti, kad likote patenkinti. Tikimės, kad sugrįšite pas mus! :)
Ings 2022-04-23 12:40:55
Norėčiau padėkoti už įmonės supratingumą ir personalo profesionalumą reaguojant į kliento nusiskundimus. Buvo iškart susisiekta, pasiūlyti įmanomi problemos sprendimai, malonus bendravimas ir svarbiausia nebuvo bandoma priekaištauti, kad "pats klientas sugadino", kaip labai dažnai pasitaiko su kitomis įmonėmis. Esate pavyzdys kitiems pardavėjams. Dėkojame ir sėkmės!
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Džiugu, kad pavyko viską greitai išspręsti, tačiau dar sykį atsiprašome dėl keblumų. Tikimės, kad dar grįšite pas mus. Iki malonaus! :)
Ings 2022-04-11 23:35:28
Nesenai pirkome miegamojo lovą. Pristatymas įvykdytas laiku, kaip ir viskas gerai, bet..... lovos priekyje, vienos pusės gobelėnas nelygus, kažkaip banguotai pritvirtintas ir tikrai labai matosi. Tai nusivyliau, nes lova nėra jau labai ir pigi: (
Alma 2022-04-21 19:32:42
Pirkau nemažai baldų baldai1.lt
Patenkinta viskuo :) greitas pristatymas.
Sveiki, dėkojame Jūsų atsiliepimą ir džiaugiamės, kad likote patenkinti. :)
Reda 2022-04-21 18:47:58
Viskas puiku????
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. :)
Pirkau nemažai baldų baldai1.lt
Patenkinta viskuo :) greitas pristatymas.
Viskas puiku????
Ings 2022-04-11 23:35:28
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Atsiprašome dėl nepatogumų, susisieksime su Jumis asmeniškai dėl situacijos sprendimo.
Dėl ukrainiečių 2022-04-09 16:15:15
Priėmiau ukrainiečių šeimą į savo namus. Šeimai iki pilno komforto trūko sofa-lova. Baldai1 padovanojo kokybišką sofa-lova, nemokamai atvežė, o kurjeriai nemokamai užnešė į antrą aukštą. Sofa-lova - graži ir kokybiška. Rekomenduoju visiems Baldai1. Dėkingas ir aš, ir ukrainiečių šeima. :) Linkiu įmonei ir jos darbuotojams didelės sėkmės.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Malonu, kad likote patenkinti! :)
Dėl ukrainiečių
2022-04-09 16:15:15 IP 2bef3623
Gražina 2022-04-05 21:33:52
Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos ???? Baldai atitiko mano norus ???? Pristatymas greitas ir sklandus ???????? Vairuotojas supratingas, mandagus vaikinukas ????
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą ir džiaugiamės dėl Jūsų patirties. Iki malonaus!
Edita 2022-04-05 20:39:28
Pirkau komodą iš baldai1. Pristatė greitai, o komoda atitiko kainos ir kokybės santykį. Sakyčiau, jog dar gražesnė, nei nuotraukose.
Kad jau nusisekė pirmasis pirkinys, nusprendžiau įsigyti spintą. Buvau informuota, jog užsakymas bus pristatytas per 5 savaites. Mano džiaugsmui, spinta atkeliavo per 3.
Viskas, pradedant prekės užsakymu, baigiant jos pristatymu, ir užnešimu į namus, vyko sklandžiai. Darbuotojai malonūs, informaciją pateikia aiškiai. Neturiu jokių nusiskundimų ir, tikiuosi, neturėsiu ateityje. Sėkmės !
Sveiki, dėkojame už gražius žodžius. Tikimės, kad dar sugrįšite ne kartą. :)
Sveiki, Aleksandrai. Malonu, kad likote patenkinti ir viskas vyko sklandžiai. Jei reikėtų pagalbos renkantis baldus - mes visada Jūsų paslaugoms. Iki malonaus! :)
Pirkome prieškambarį, rinkomės atsargiai, nes pirmą kartą. Jūs viršijot mūsų lūkesčius: aptarnavote greitai, mandagiai ir kokybiškai! Ačiū atvežusiems jaunuoliams, kurie labai mandagūs, kantrūs ir paslaugūs. Per vieną dieną sudėjau, žmona patenkinta ir kadangi seniai svajojo pakeisti seną virtuvės komplektą, šiandien nuo ryto kompiuteryje
dėlioja Jūsų virtuvės baldus. Ačiū Jums.Aleksandras.
Ingrida 2022-03-28 19:12:45
Pirkome, fotelius bei staliuką sklandžiai papasakojo per kiek dienų atvyks prekės, greitas ir patogus pristatymas, malonus vairuotojas kuris pristatė prekės.labai patiko jog pristatymas nemokamas, kai kitos firmos net į mūsų pusę neveža užsakymų. Ačiū jums bendradarbiausime ir ateityje ????
Tadas 2022-03-23 15:14:27
SIAUBAS. NEREKOMENDUOJU.
Uzsakiau lova uz 300eur pries menesi. Turejo pristatyti per 5-10d.d.
Joks uzsakymas negautas. I el-pasta neatraso. Susiskambinus sako, atvesim kai bus dar vienas uzsakymas is tos puses, tai kam as moku 35eur uz atvezima jei nesugebate atvesti. Susikambinus su imone sako: atvesim, kada noresim, viso gero. Pinigu negrazina, bus tyrimas su kitomis institucijomis.
Sveiki, Tadai. Nemalonu, kad turite tokią patirti, tačiau iš Jūsų komentaro panašu, kad užsakymas darytas ne pas mus. Galbūt galėtumėte su mumis susiekti telefonu 8 620 20111? Taip pat mes Jums parašėme Jūsų nurodytu el.paštu laišką, nes norėtume išsiaiškinti situaciją ir padėti.
SIAUBAS. NEREKOMENDUOJU.
Uzsakiau lova uz 300eur pries menesi. Turejo pristatyti per 5-10d.d.
Benita 2022-03-23 09:47:34
Nuoširdi padėka už pagalbą tiek nuo mūsų, tiek nuo pačios ukrainiečių šeimynos, kuriai buvo užsakytos ir padovanotos visiškai naujos 2 komodos! Komodos dailios, kokybiškos, surinkti taip pat paprasta.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą ir džiaugiamės galėdami padėti. :)
Lina 2022-03-19 11:56:07
Užsisakėme TV staliuką, pristatymas ilgai neužtruko - teko luktelėti tik savaitę. Surinkome baldą, viskas būtų kaip ir neblogai, jeigu nuo televizoriaus svorio staliuko viršutinė plokštė nelinguotų ;) Svoris, kurį ta plokštė galėtų atlaikyti, svetainėje nenurodomas. Paklausus konsultantų taip pat neįvardijamas. Surizikavome, tačiau ir nusivylėme.
Sveiki, Lina. Dėkojame už atsiliepimą ir labai apgaislestaujame, kad baldas Jus nuvylė. Norėtume išsiaiškinti situaciją ir Jums padėti, tačiau nematome Jūsų užsakymo. Galbūt galėtumėte susisiekti su mumis el.paštu [email protected] arba telefonu 8 620 20111? Lauksime žinių. :)
Jolita 2022-03-16 10:56:43
Labai ačiū baldai1 už suteiktą paramą iš Ukrainos atvykusiems žmonėms. Dėka jų gavome naują puikią lovą, nuo šiol mūsų apgyvendinta šeima miegos patogiai :) darbuotojai informavo viso pristatymo metu apie paramos užsakymo statusą, viską pristatė kaip planavę. Labai dėkojame už jūsų gerumą!
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Stengiamės padėti kuo galime. :)
Gabrielė 2022-03-09 17:06:26
Visada viskas iki detalių tiksliai, ačiū už malonu ir šiltą bendravimą:)
Sveiki, dėkojame už gražius žodžius. Tikimės, kad dar sugrįšite ne kartą. :)
Antanas 2022-03-09 21:50:57
Labai ačiū už laiku pateiktus kokybiškus baldus.
Su kiekvienu užsakymu maloniai nustebina darbuotojų profesionalumas ir mandagumas, suderintų terminų laikymasis, bei puikus kainos ir kokybės santykis. Iki sekančio užsakymo.
Labai ačiū už laiku pateiktus kokybiškus baldus.
Visada viskas iki detalių tiksliai, ačiū už malonu ir šiltą bendravimą:)
Audrius 2022-03-09 15:01:58
Pirkau minkštą kampą, užsakymas ivyko greičiau nei buvo numatyta. Bet gavom ne tos pusės kurią užsakėm, pasiskambinom į baldai1 ir tą pačia dieną problemą išsprendėm, kompensavo dali pinigų, žinoma galėjom luktelt ir būtume gavę prekę tokią kokia užsakėm. Rekomenduoju šitą įmonę, kadangi viskas išsisprendė greitai. Ne pirmą ir ne paskutinį karta perkame
Sveiki, Andriau, dėkojame už atsiliepimą ir dar sykį norime atsiprašyti dėl įvykusios klaidos. Tikimės, kad ateityje dar grįšite pas mus, iki malonaus :)
Zita 2022-03-08 19:17:10
Buvau užsisakiusi spintas ir lentynas. Net nesitikėjau, kad taip bus lengva sumontuoti. Taip viskas tiko ir atitiko, taip aiškiai parodyta brėžiniuose, kad net moterims vargo jokio nebuvo! Taip pat aptarnavimas ir pristatymas dalykiškas, geranoriškas, profesionalus, mandagus. Tikrai rekomendavau ir savo draugams. Didelis dėkui už jūsų darbą!
Laba diena. Džiaugiamės, kad viskas pavyko sklandžiai, iki malonaus. :)
Agne 2022-03-08 18:14:03
Baldai - puikūs, pristatymas sklandus ir vairuotojai demesingi klientui! Rekomenduoju ;)
Laba diena. Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą! :)
V. Ka. 2022-03-08 15:47:52
Puiki ir patogi paslauga. U= kiekvien1 pirkimą žadama pasodinti 1 medelį. Tai mūsų medelių jau tuoj bus 8. O tai jau beveik giria. Na, o jei rimtai, tai baldų kokybė puiki, surinkinėti vienas malonumas - viskas aišku ir viskas sužymėta labai tiksliai. Tai tiesiog lego suakusiems, nors ir vaikai su malonumu įsitraukia į pagalbą - prilaikyti, pasukti, paduoti... Rekomenduoju 100 procentų.
Sveiki, labai džiaugiamės, kad esate patenkinti ir prisidedate prie medžių sodinimo. Tikimės, kad dar grįšite pas mus ne kartą. :)
Andrius 2022-03-01 14:44:59
Rekomenduoju. Suklydau užsisakydamas prekes, susisiekus apkeitė be jokių kalbų. Ačiū! Puikus aptarnavimas, savalaikė informacija, mandagūs išvežiotojai.
Laba diena. Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą! :)

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%