Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

Atsiliepimai apie Baldai1, UAB

100 000 baldų gera kaina internetu
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Angele 2020-05-31 11:47:40
Laba diena, labai norime padėkoti už poroloninį čiužinuką, už nuostabų bendravimą ir pristatymą, bei užsakymas nei dienos nevėlavo.Ačiū Jums ir iki malonaus.
Laba diena, dėkojame už jūsų gražius žodžius, lauksime Jūsų kitų užsakymų ir tolimesnio bendradarbiavimo ateityje.
UAB Baldai1 2020-05-12 15:02:38
Laba diena, labai gaila, kad teko susidurti su nepatogumai. Džiaugiamės, kad viską išsprendėme ir vis dėlto likote patenkinti :) Labai atsiprašome dėl sukeltų nemalonumų. Tikimės, kad užsakant ateityje viskas bus gerai :) Iki malonaus!
Eglė Č. 2020-05-12 14:39:08
Užsisakius prekę ji buvo pristatyta greitai, pristatė labai malonūs darbuotojai. Deja renkant baldą paaiškėjo, kad jis yra nekokybiškas, neina pilnai surinkti, galbūt pasitaikė gamyklinis brokas. Išsiuntus pretenziją su prašymu grąžinti pinigus sureaguotą buvo itin skubiai, nuostoliai kompensuoti. Atsakymas į pretenziją, kuri buvo išsiųsta jau po darbo valandų, buvo gautas sekančią dieną ir iš karto nurodytas palankus sprendimas. Gaila, kad baldas nenaudojamas, tačiau klaidų pasitaiko visiems, svarbu, kad buvo greitai sureaguotą ir rastas sprendimas. Paslaugomis toliau bus galima naudotis ateityje žinant, kad jei iškils kokių nesusipratimų - bus rastas pirkėjui priimtinas sprendimas. Tai buvo ne pirmas pirktas baldas iš Baldai1, tačiau pirmas pasitaikęs nekokybiškas, dėl kurio jokie nuostoliai nepatirti, nes įmonė juos kompensavo. Likau maloniai nustebinta įmonės darbuotojų profesionalumu, aptarnavimo kokybe bei pačios įmonės požiūriu į klientą. Rekomenduoju šią įmonę kaip patikimą.
Santa 2020-05-11 20:11:26
Labai esu dekinga Jums. Tiesiog nesitikejau, kad taip greit sulauksim, nors buvome perspeti jog iki 6sav reiks laukti. Aptarnavimas 10 balu, kokybe 10balu, greitumas 10balu. Mane tuesiog suzavejo net elementariausios smulkmenos, kaip sunumeruota kiekviena detale, varztelis ir pan. Super
Laba diena, labai džiaugiamės, kad įgyvendinome Jūsų lūkesčius, kad likote viskuo patenkinti. Gero naudojimosi baldu! Iki malonaus ateityje :)
Vida Juškevičienė 2020-04-29 09:46:18
Užsisakę šioje svetainėje, nepamirškite įkyriai skambinėti ir priminti apie save. Priešingu atveju užsakymo lauksite labai ilgai. Jų internetiniame puslapyje skelbiama informacija, kad prekė yra sandėlyje, nereiškia, kad sandėlis Lietuvoje, ta prekė stovi sandėlyje pas gamintoją, kuris gali rastis bet kurioje šalyje. Ar prekė greitai pasieks Lietuvą priklauso nuo tiekėjo... Taip, kad reikia labai pasistengti pakovoti, kad prekė pasiektų jus per tą terminą kuris skelbiamas internetiniame puslapyje. Sėkmės visiems ateityje perkantiems čia. Aš daugiau niekada nesusigundysiu pirkti būtent šioje svetainėje, nerekomenduoju ir kitiems.
Labai gaila, kad Jus nuvylėme. Užsakymas jau visas atvyko. Vairuotojas prieš atvažiuodamas pas Jus, paskambins.
Vida Juškevičienė 2020-04-29 09:29:14
Labai įdomu kur jūs matote informaciją apie galimybę vėluoti dvi dienas ? Aš tokios informacijos neturiu... Net ir šiandien bendraudama telefonu su jūsų vadybininke Juste, aš neišgirdau tokios informacijos.... Eilinį kartą buvo sekama, , pasakėlė"
Mūsų puslapyje nurodoma, kad terminai yra vidutiniai. Dar kartą atsiprašome dėl iškilusių nepatogumų.
2020-04-29 09:46:18 IP 2e7r426v
2020-04-29 09:29:14 IP 2e7r426v
UAB Baldai1 2020-04-29 09:19:18
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Labai atsiprašome, kad kilo nesklandumų. Mūsų užsakymo terminai yra vidutiniai. Stengiamės visur nurodyti, kad užsakymas gali būti ir keliomis dienomis anksčiau, bet gali ir kelias dienas vėluoti. Kaip matau, prie Jūsų užsakymo pristatymo termino prisideda 2 dienos. Tikimės, kad tai nesukelia didelių nepatogumų. Artimiausiu metu su Jumis bus susisiekta dėl pristatymo.
Vida Juškevičienė 2020-04-29 08:48:00
Užsakymas vėluoja, pirkėjas apie tai neinformuojamas, paskambinus, atsiliepę vadybininkės nesugeba atsakyti į paprastus klausimus aiškiai ir konkrečiai, mala pilna ta žodžio prasme š.... Kiek kartų skambinsi, atsiliepus vis kitai mergužėlei išgirsi vis kitokią, , pasakaitę" kodėl laiku nepristatytas užsakymas, kodėl nebuvai informuotas, kad užsakymas vėluos.
2020-04-29 08:48:00 IP 2e7r426v
Evelina 2020-04-20 10:00:00
Vėluoja su užsakymu ir niekam nerūpi. Prekė jau miesto sandėlyje, bet jos gauti negalime, nes suruošti pristatyma reikia laiko nuo 1 iki 2 darbo dienų. Niekada daugiau nepirkčiau baldų iš šitos kompanijos.
Laba diena, Jūsų užsakymą į sandėlį gavome penktadienį. Visada dieną į priekį planuojami maršrutai, o tuo laiku, kai gavome jau viskas buvo suplanuota. Šiuo metu Jums užsakymo pristatymas yra planuojamas rytoj. Šiandien dar paskambins patikslinti laiko. Tikrai labai atsiprašome dėl poros dienų vėlavimo. Tikimės, kad tai nesukėlė nemalonumų. Iki malonaus!
Diana 2020-04-03 18:53:32
Puiki kompanija, kokybiški baldai, platus pasirinkimas. Naudojamės Baldai1 paslaugomis jau ne pirmą kartą, taigi, galime teigti, kad laiko patikrinti baldai.
Esame labai patenkinti kompanijos požiūriu į klientą: užsakymą galima sekti nuo pirmos užsakymo minutės, klientų aptarnavimo skyrius, logistikos skyrius, vairuotojai visa komanda tikrai nuoširdžiai dirba, kad užsakovas būtų patenkintas.
Rekomenduojame kaip rimtą, patikimą įmonę, tiekiančią kokybišką produkciją.
Ačiū Jums, sėkmės!
Laba diena, labai malonu matyti tokį atsiliepimą! Džiaugiamės, kad likote patenkinti. Gero naudojimosi baldais. Iki malonaus :)
Rekomenduojame kaip rimtą, patikimą įmonę, tiekiančią kokybišką produkciją.
Ačiū Jums, sėkmės!
Ivona 2020-03-26 09:10:06
Ačiū labai gavom minkšta kampa esam labai patenkinti.
Laba diena, labai džiaugiamės, kad likote patenkinti baldu! Iki malonaus ateityje :)
Ačiū labai gavom minkšta kampa esam labai patenkinti.
Sandra 2020-03-13 22:53:58
Sveiki, šiandien atvežė minkštą kampą, atvežė po 3 sav nuo užsakymo, buvau užsakiusi užnešimo paslaugą į namus, nu viskas super, priekaištų jokių, tik geriausi atsiliepimai, ačiū jums, rekomenduoju ir kitiems.
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius! Iki malonaus ateityje :)
Darius 2020-02-28 12:34:41
Likome maloniai nustebinti universalaus prieškambario baldo BFG12 kokybe. Pristatymas nurodytais terminais, konsultacija telefonu. Vienintelis momentas, tai, kad is baldo aprašymo ir demo filmuko aiškiai negalima suprasti, ar tai veidrodis ar matinio dekoro elementas. Burlington ąžuolo spalva internete atvaizduota ne visai tiksliai ir skiriasi nuo realausbaldo, bet mūsų atveju gavosi dar geriau. Sėkmės
Laba diena, ačiū Jums už atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad likote patenkinti. Spalvos gali skirtis dėl skirtingų kompiuterių ekranų. Bet smagu, kad tas skirtumas tik dar labiau tiko :) Visada, jei tik kyla klausimų galite mums skambinti, rašyti el. paštu - visada atsakome. Iki malonaus ateityje!
Mindaugas 2020-02-26 15:41:35
Pristatymas vėlavo, bet nedaug, kurjeris malonus, viskas kaip ir ok, jei ne tragiška baldų kokybė... Užsisakėme dvigulę lovą su grotomis, ant kurių tiesiasi čiužinys. Ant lovos pašokinėjo 11 kg sveriantis vaikas ir grotų "metalinė" konstrukcija sulinko, miegojome "duobėje". Gal ir gerai, kad po kelių dienų atsisėdo ant lovos krašto žmonos brolis sveriantis 90 kg ir lova sulūžo. Tiesiogine to žodžio prasme - sulūžo. Išlūžo visi laikikliai, sutrupėjo plokštės iki pjuvenų, teko ramstyti knygomis kol atkeliavo nauja lova iš lietuviškos įmonės. Sumokėjome šiek tiek brangiau, bet surinkimas visiškai kitas, grotos patvarios, mechanizmai veikia be priekaištų, visi sujungimai tikslūs ir kokybiškai padaryti. Geriausiai išmokta pamoka, jog šykštus moka du kartus. Kitą kartą iškart rinksiuosi kokybę už brangiau, nei iš baldai1 problemų rinkinį. P.S. Baldai1 lovą surinkinėjau 2 valandas, naująją lovą - 20-30 min - viskas super paprastai ir kokybiškai padaryta (genialumas slypi paprastume).
Laba diena, labai atsiprašome, kad gavote nekokybišką baldą. Visada iš savo tiekėjų tikimės kokybės, todėl labai nesmagu, kad šįkart nusivylėte mumis. Būtume dėkingi, jei kreiptumėtės į mus el. paštu info@baldai1.lt arba telefonu 862020111. Visada stengiamės išspręsti situacijas, norėtume padėti išspręsti ir Jums. Lauksime. Iki malonaus.
Robertas 2020-02-25 19:50:53
pristatymo kokybė puiki, tačiau liūdna dėl baldų kokybės. kelintas užsakymas atvyksta perrinktas, perpakuotas, su papildomom detalėm iš kurių neįmanoma surinkti baldų. susirūpinkite parduodamų baldų pakavimo kokybe. trys užsakymai - trys nesusipratimai.
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Labai gaila, kad vis tenka susidurti su nemalonumais, atsiprašome dėl to. Kaip matau situacijos yra išspręstos. Tikimės, kad išsprendėme viską pakankamai greitai. Dėl naujausio Jūsų užsakymo, matau, kad kolegos sprendžia iš karto ir kaip galima greičiau atvyksime pasiimti, kad nereikalingi baldai Jums neužimtų vietos. Susisieksime su Jumis.
Sonata 2020-02-24 13:08:32
Esu labai patenkinta darbo stalu ir darbo kede.Kokybiski baldai ir pristatyti anksciau numatyto termino.Ateityje sakysiuos dar ne viena karta.Esu dekinga vairuotojui Algirdui, kuris suderino man tinkama laika ir uznese baldus.Tik medeliu negavau, nes buvo rasyta uzsakius 1 preke, pasodinamas medelis.Iki malonaus.
Laba diena, ačiū už atsiliepimą. Džiaugiamės, kad likote patenkinti baldais ir pristatymu. O kur yra sodinami medeliai smulkiau galite paskaityti štai čia - https://www.baldai1.lt/1-uzsakymas-1-medis.html. Jūsų užsakymui taip pat priklauso 1 medelis, kuris bus taip pat pasodintas :)
Rasa 2020-02-14 22:01:22
Labai keista skaityti tiek daug neigiamų atsiliepimų...Pirkau minkštą kampą, miegamojo lovą, spinteles... Viskas puiku. Vadyba dirba puikiai, pristatymas anksčiau žadėto laiko, vairuotojai superiniai. Ne tik užnešė baldus, bet ir įnešė į kambarį (reikėjo jiems pavargti, nes baldai vos tilpo per duris).Didelis jiems AČIŪ.Baldų kokybė gera, priekaištų neturiu.Šaunuoliai.
Laba diena, labai ačiū Jums už gerą atsiliepimą! Smagu žinoti, kad padarėme viską, kaip ir tikėjotės. Tikimės, kad ateityje lygiai taip sėkmingai bendrausime :)
Danutė 2020-01-21 09:13:12
Jau ne pirmą kartą perku iš baldai1 ir pirksiu ateity. Paskutinį kartą pirkau čiužinį, jį atvežė transporto vadybininkas Aurimas, kuris buvo malonus ir paslaugus. Ir šiaip jūsų įmonės darbuotojai, su kuriais buvau susitikus per ankstesnius užsakymus buvo paslaugūs ir malonūs.
Linkėjimai iš Telšių.
Laba diena, smagu žinoti, kad išpildėme Jūsų lūkesčius. Ačiū už gerus žodžius ir linkėjimus! Iki malonaus ateityje :)
Linkėjimai iš Telšių.
Asta 2019-12-26 17:09:03
Žinote, jei visi taip dirbtų kaip baldai1, tai mes jau seniai būtume perspjovę Šveicariją :) Puiki vadyba. Gaila, kad komoda brokuota. Kai pamačiau ant pakuotės Made in Germany, pamaniau - 100% kokybė. Deja. Gerai, kad mano vyro rankos išaugusios iš teisingos vietos, tad jis pats viską sutvarkė :) Buvau suplanavusi didesnių pirkinių, bet bijau dėl galimo broko. Sėkmingų Naujųjų 2020 metų!
Laba diena, ačiū Jums už gražius žodžius. Taip pat labai atsiprašome, kad neužtikrinome baldų kokybės. Žinoma, visada, jei gaunate nekokybiškus baldus, galite kreiptis į mus - stengsimės išspręsti.
Vis dėlto tikimės, kad bendradarbiausime su Jumis ateityje ir daugiau neteks nusivilti.
Gerų ir Jums Naujųjų metų ;)
Justina 2019-11-21 18:45:29
Sulaukėm savo užsakytos prekės. Pradėjus rinki, pastebėjom gamyklinio broko, labai nusivyliau..sumokėjom pinigus ir gavom brokuota preke...foto ne visos kiek yra broko
Laba diena, atsiprašome, kad neužtikrinome prekės kokybės. Tikrai norime išspręsti šią nemalonę situaciją, todėl norime Jūsų paprašyti, kad atsiųtumėte broko nuotraukas mums elektroniniu paštu: info@baldai1.lt. Informaciją būtinai perduosime garantiniam skyriui ir išspręsime šią situaciją.
Vytautas 2019-11-20 17:42:55
Didelis ačiū Lukui Blužui. Operatyviai sureagavo ir išsprendė kilusią problemą.
Laba diena, labai atsiprašome už kilusius nesklandumus. Džiugu, kad pavyko viską greitai ir sklandžiai išspręsti, Jūsų padėką būtinai perduosime kolegai.
Didelis ačiū Lukui Blužui. Operatyviai sureagavo ir išsprendė kilusią problemą.
Liusė Staponkienė 2019-11-15 08:53:08
Noriu padėkoti Lukui Blužui už garantinį aptarnavimą. Greitai atsakyta ir išspręsta problema. Ačiū.
Laba diena, labai malonu! Ačiū už gerus žodžius. Jūsų padėką perdavėme. Iki malonaus!
Vytautas 2019-11-15 08:47:50
Atvyko beveik mėnesį laukti baldai. Juos surinkus ir įdėmiai juos apžiūrėjus, pastebėta, kad yra begalybė gamyklinio broko, medžiagų kokybė ypač prasta. Staliukas YN491 pagrinde yra visur brokuotas ir nevertas tokių sumokėtų pinigų. TV staliukas tvarkingesnis, bet kaikurios jo dalys yra pasibaisėtinos kokybės, net durelės išfrezuotos yra pasibaisėtinai. Kokybė tikrai netenkina tiek TV staliuko, o ypač kavos staliuko. Pastačius televizorių ant TV staliuko (jo tokia ir paskirtis), staliukas ties savo viduriu sulinko. Staliuko šonuose atstumas iki grindų yra 10cm, ties viduriu jau 9cm. Niekam nerekuomenduoju pirkti iš čia.
Laba diena, atsiprašome Jūsų, kad neužtikrinome baldų kokybės. Ačiū, kad kreipėtės, Jūsų situacija yra perduota atsakingam skyriui. Šiandien su Jumis susisieksime, kad galėtume kuo greičiau išspręsti situaciją. Iki malonaus.
Liusė Staponkienė
2019-11-15 08:53:08 IP 66ikame1
Zosia Platakytė 2019-11-14 07:54:33
Labai patenkinta šia internetine parduotuve. Užsakymas įvykdytas laiku. Baldas kokybiškas. Informacija pateikiama išsamiai ir patogiai.
Laba diena, ačiū už atsiliepimą! Laba smagu, kad pateisinome lūkesčius :) Gero naudojimosi baldu. Iki malonaus.
Zosia Platakytė
2019-11-14 07:54:33 IP 2g5vdui4
Pijus Makarevičius
2019-11-08 14:33:24 IP 2i24uh1o
Rasa 2019-11-08 13:50:53
Labai nusivyliau sia internetine parduotuve. Tikrai ateityje neuzsisakysiu nors ir pigiau. Taip pat nerekomenduosiu ir kitiems. Pirkau ciuzini, kuris pazymetas, kad yra tiekejo sandelyje, kaip veliau paaiskejo tai reiskia, kad jis dar tik bus uzsakomas gamybai... Ir pristatymas per 12d.d nerealus, nes as vis dar ciuzinio laukiu, kuris jau, aciu dievui, raso, kad yra baldai1 sandelyje 3diena, taciau ir is ten jo nesugeba atvezti. Viskas butu dzin, bet kai lova tuscia jau 3savaite stovi o tu su kudikiu miegi ant grindu tai nekazka... Manau labai nesazinga pateikti klaidinancia informacija nes jei butu pateikta teisinga buciau nepirkus
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Jūsų užsakymo pristatymo terminas apie 12 d.d. Jį tiekėjas turėjo sandėlyje ir išsiuntė. Galbūt kolegė ne taip pasakė, bet jis buvo pagamintas ir išsiųstas, kai tik užsakymas buvo patvirtintas. Mes jį gavome lapkričio 6 d. Nuo tos dienos bandome su Jumis susisiekti, tačiau vis nesėkmingai. Prašytume Jūsų paskambinti mums bendruoju numeriu 862020111 ir patikslinti savo kontaktus. Labai atsiprašome, jei suklaidinome Jus dėl informacijos. Kaip matau ji yra pateikta teisinga ir viskas vyko laiku. Lauksime duomenų patikslinimo. Iki malonaus!
Minkštas kampas 2019-11-08 09:44:55
Nesugeba atvežti minkšto kampo jau du mėnesius. Išsikviečia iš darbo pasirodo, tai ne tas kampą, po to atvažiuoji išvis kampo nepasikrove, o skambina, kad jau kampas yra, trečia kartą pusia jo yra pasikrove pusia ne. Neturiu žodžių...
Laba diena, labai atsiprašome dėl kilusių nesklandumų. Gal galite mums paskambinti, kad galėtume patikrinti Jūsų užsakymą ir kuo greičiau viską sutvarkyti? Lauksime. Iki malonaus.
Minkštas kampas
2019-11-08 09:44:55 IP 28meom7f
Erik 2019-11-07 13:04:57
Užjaučiu dėl lapkričio 6 d. įvykio
Laba diena, dėkojame.
Užjaučiu dėl lapkričio 6 d. įvykio

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Taikos pr. 24-13, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
UAB "Balt Furn"
EASE. Mano namų stilius

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Suprantame, kad laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant praleisti laiką vertingai su šeima ar individualiai, bei pailsėti ir paskui...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia
Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia 06-02 13:22
Preliminariais duomenimis, gegužės mėnesį valstybės biudžetas pajamų gavo apie 29,6% (257,3 mln. Eur) mažiau nei prognozuota ir apie 19,9% (151,9 mln. Eur) mažiau nei praėjusių metų gegužę...
FNTT: prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių 06-02 12:56
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) skelbia įtarianti, jog prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių.
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos 06-02 12:46
Aplinkos ministerija iš Klimato kaitos programos šiemet skyrė 10 mln. Eur paramos taršioms technologijoms keisti mažiau taršiomis ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje dalyvaujančiose...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%