Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

10000 baldų gera kaina internetu
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Marija Džafarova 2019-04-18 16:58:25
Malonus aptarnavimas prasidęjo nuo 6 vnt. baldų užsakymo 2018.11.01, po to nustatytu terminu pristatė ir užnešė į 4-ą aukštą mandagūs darbuotojai, kurie atsakė į visus man rūpimus klausimus. Susiklosčiusiomis aplinkybėmis baldus rinkome tik šių metų balandžio mėnesį. Negalėjau patikėti, bet nieko netrūko, net mažiausio varžtelio nors baldai pakuotėse buvo puse metų. Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu sėkmės visam Jūsų.kolektyvui.
Pagarbiai Marija
Laba diena, dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir džiaugiamės, kad viskas įvyko sklandžiai.Gero baldų naudojimo ir jei ateityje galėsime kuo nors padėti - visuomet kreipkitės :) Gražios dienos Jums :)
Pagarbiai Marija
Liveta 2019-04-12 16:16:14
Labai retai užsakinėju prekes internetu, nes dažniausiai tenka nusivilti. Šį kartą irgi šiek tiek nusivyliau, kadangi prekės teko laukti dvi savaites (buvau informuota). Taip pat buvo prašyta, kad prekę pristatytų kuo vėliau vakare. Tačiau šiandien apie 11h ryto sulaukiau skambučio, kad prekė bus pristatyta po 30min. Teko verstis per galvą ir skubiai rasti žmogų, kuris galėtų už mane atsiimti prekę. Kurjeris atvyko ne po 30min, o po valandos. Pliusas tame, kad bent jau paprašius kurjeris padėjo užnešti prekę. Tikėkimės, kad baldų kokybė nenuvils. :)
Laba diena, Liveta, ačiū už laišką ir pastabas. Atsiprašome dėl ilgo laukimo. Kas liečia pristatymą, tai dieną prieš atvežant Jums skambinome ir teiravomės ar galėsite priimti pirmoje dienos pusėje, jeigu negalite arba būna netinkamas laikas, tikrai baldo nevežame, deriname kitą laiką, kitą datą, stengiamės būti lankstūs su kiekvienu klientu:)
Atsiprašome dar kartą jeigu nuvylėme.
Asta 2019-04-09 11:43:53
Superinė kompanija, tikrai patikima ir vertinanti savo klientus. Gavome sofą, su nežymiu transportavimo defektu ir trūko kelių detalių. Tai įmonė užsakė ir atvežė detales, taip pat grąžino 15 proc sumokėtos sumos. Rekomenduoju, nesigailėsit.
Sveiki, Asta, labai malonu gauti tokį puikų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad nenuvylėme Jūsų ir išsprendėme situaciją Jums palankiausiu būdu. Visuomet siekiame suteikti visokeriopą pagalbą klientams net ir nutikus štai tokiai situacijai. Tikimės bendradarbiauti su Jumis ir ateityje. :) Iki malonaus!
Genė Jarmolavičienė 2019-02-28 09:00:13
Nors ilgai laukiau baldų, tačiau pristatymu buvau nustebinta, pristatymas nurodytu laiku, mandagus aptarnavimas ir konkrečiai norėčiau padėkoti transporto skyriaus vadybininkui Andriui Varnui už supratingumą, už pagalbą. Ačiū visai Jūsų komandai.
Laba diena, Gene, dėkojame Jums už atsiliepimą :) Labai džiaugiamės, kad likote patenkinta mūsų paslaugomis, būtinai perduosime ir kolegai Andriui :))
Gražios Jums dienos ir iki kitų apsipirkimų! :)
Genė Jarmolavičienė
2019-02-28 09:00:13 IP 78.58.84.102
Nikas 2019-02-27 17:24:32
Labai gera paslaugų kokybė. Pirkome spintą, viskas greitai ir patogiai.
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius. Iki malonaus bendradarbiavimo ir ateityje ! :)
Labai gera paslaugų kokybė. Pirkome spintą, viskas greitai ir patogiai.
Domanras 2019-02-24 19:15:54
Pliusas tame kad susisieke su manim ir sake viska sutvarkys
Sveiki dar kartą, Domantai, viską pažymėjome ir perduosime asmeniui, kuris yra atsakingas už garantinį aptarnavimą. Kreipsimės į gamintoją ir visas nekokybiškas baldo dalis pakeisime naujomis, tikrai nepaliksime bėdoje :)
Domantas 2019-02-22 19:26:22
Pries metus pirkome kampa iskleidziamos dalies plokste perluzo pusiau begeliai lb prasti ir dar kita plokste kur dedasi pataline irgi trukusi. Zodziu vertinu 1 is 10
Pliusas tame kad susisieke su manim ir sake viska sutvarkys
Agnė 2019-02-16 18:42:15
Nerekomenduociau. Uzsakeme spinta viskas kaip ir butu buve gerai pristate per nustatyta laika, bet buvo spintos pagrindine dalis brokuota uzsakem kita, atveze beveik po 3menesiu ir deja dalis atvyko vistiek netokia. Vietoje sviesios spalvos pristate juoda. Zodziu kol gavome dali, reikejo pastoviai patiems skambinti ir teirautis kur ji yra. Kai jau papraseme grazinti pinigus ir pasiimti likusias dalis net kita diena pristate dali, bet kaip sakiau gaila bet netokia. Ir vel pranesem tai pasiule dar palaukti kol pristatys tinkama, zodziu pasaka begalo. Laukei 3 menesius reiskia gali palaukti ir dar, daugiau is ju imones nesakysimes net paprastos kedes. Labai gerai pagalvokite pries sakantis baldus jeigu planuojate iki tam tikro laiko susitvarkyti tai to tikrai nedarykite. Bent tiek gerai, kad gavome kompensacija.
Laba diena, atsiprašome, kad neužtikrinome baldo kokybės bei neišpildėme Jūsų lūkesčių. Visuomet informuojame klientus apie pristatymo terminus bei vėlavimus, jei taip nutinka. Visas situacijas sprendžiame ir kliento nepaliekame bėdoje - gal galite patikslinti, koks tai užsakymas? Prašome patikslinti savo telefono numerį arba paskambinti mums bendruoju telefonu 862020111, taip pat galite parašyti mums elektroniniu paštu - info@baldai1.lt - norime išspręsti šią situaciją Jums palankiausiu būdu, visada stengiamės, kad mūsų klientai liktų patenkinti mūsų paslaugomis, tad labai lauksime Jūsų skambučio.
As 2019-02-09 16:16:42
Negana to kad teko ilgai laukt komodos, baldas nekokybiskas, manau pradided ilgas kelias grazinimo... Tikrai niekam nerekomenduosiu pirkt is baldai1, nuvyle...
Laba diena, atsiprašome, kad neužtikrinome Jūsų lūkesčių.
Jūsų užsakyta vitrina buvo gaminama, jos pristatymo terminas yra apie 4 savaitės, visuomet stengiamės informuoti klientus apie užsakymo būseną kai matome, kad baldo gaminimas užtrunka keliomis dienomis ilgiau :)
Jei esate nepatenkinti baldo kokybe visuomet galite kreiptis telefonu - 862020111 arba parašykite mums elektroniniu paštu - info@baldai1.lt, atsiųskite baldo nuotraukas, mes kreipsimės į gamintoją ir išspręsime šią situaciją. tikrai nepaliksime bėdoje :)
Birute 2019-01-31 09:29:50
Laba diena. Labai džiaugiuosi, kad norėdama įsigyti veidrodį, pasirinkau Jūsų įmonę, tikrai nesuklydau. Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant užsakymu, baigiant gaminio pristatymu. Pradžioje kažkaip ir bijojau pirkti prekę jos nepačiupinėjus. Gaminio kokybė puiki, aptarnavimas taip pat. Netgi dokumentai pristatymo metu gražiai sudėti segtuve, viskas aišku, kur kreiptis, jei iškiltų neaiškumų, garantija ir t.t. Įsigijau aš, rekomenduosiu ir kitiems. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie mano užsakymo vykdymo. Taip pat ir vairuotojui, kuris mielai sutiko prekę užnešti iki penkto aukšto. Sėkmės darbuose Jūsų įmonei.
Laba diena, Birute. Esame labai Jums dėkingi už tokį išsamų ir gražų atsiliepimą. Mūsų tikslas - laimingi klientai. Visa didelė mūsų komanda kasdien dirba vieningai siekdami šio tikslo. Todėl labai džiaugiamės, kad tapote dar viena laiminga kliente ir tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo. :) Iki malonaus !
Minijus 2019-01-29 13:33:58
Tikrai rekomenduociau rinktis sita imone jokiu nesklandumu nebuvo, baldai pristatyti laiku ir iki pat duru.Rinkites baldai1, nenusivilsyt.
Laba diena, Minijau, labai dėkojame Jums už gražų atsiliepimą!
Džiaugiamės, kad likote patenkintas mūsų paslaugomis ir tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti! :)
Iki kitų apsipirkimų ! :)
Romas 2018-12-13 11:25:56
Gera ir patogi e-parduotuvė. Patogiai galima filtruotis prekes pagal poreikius. Taip pat maloniai nustebino lanksčios atsiskaitymo galimybės: pavedimu, grynais arba kortele sumokant kurjeriui jau gavus prekę.
Laba diena, Romai, dėkojame Jums už atsiliepimą, labai džiaugiamės dėl Jūsų komentaro, jaučiamės įvertinti, nes stengiamės savo klientams suteikti kuo patogesnes sąlygas pirkti pas mus :)
Tikimės, kad su Jumis ir ateityje galėsime bendradarbiauti :) Iki malonaus! :)
Daiva Salininkai 2018-12-13 23:19:27
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę įsigyjant baldus ir labai rekomenduoju tiems, kas nebijos surizikuoti ir pirkti baldą jo nepačiupinėję :) Nuo pat pradžių man viskas tiko: platus asortimentas, tikrai geros kainos už gaunamą kokybę. Į klausimus atsakoma greitai, visuomet mandagiai, padėjo pasirinkti. Baldai atvažiavo tuo laiku, kaip ir buvo žadėta. Visi darbuotojai, su kuriais teko bendrauti el.paštu, telefonu ar gyvai - malonūs ir mandagūs. Vairuotojai atvažiavo iš anksto paskambinę, padėjo įnešti baldus į namą, nors kaip ir nepriklausė. Turėjom du užsakymus be problemų, o trečias užsakytas baldas atvažiavo su gamykliniu broku. Turėjau baimę, kad va dabar tai bus mums bėdų... Nieko panašaus. Aiškiai surašiau pretenziją, ko tikiuosi ir per dieną gavau atsakymą, į visas pastabas sureagavo, kas buvo pataisoma - atsiuntė meistrą ir sutaisė, dėl kitų dalykų draugiškai susitarėm - viską įvykdė.
Ačiū labai visam Baldai1 kolektyvui!!! Taip ir toliau!
Visiems rekomenduoju ir tikrai, kai tik reikės dar baldų, ši įmonė bus mano pirmas pasirinkimas.
Laba diena, Daiva, esame tikrai laimingi gavę tokį gražų atsiliepimą, kuris tikrai padrąsins ne vieną mūsų būsimą klientą surizikuoti ir pasitikėti mūsų kompanija, įsigyjant baldus internetu net ir neturint galimybės juos apžiūrėti prieš įsigyjant. Kasdien stengiamės padėti klientams tinkamai pasirinkti baldus, suformuoti užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, pristatyti baldus klientams patogiu metu bei išspręsti problemas, jei su jomis yra susiduriama.
Būtinai perduosime Jūsų gražius žodžius mūsų vadybininkams, su kuriais bendravote užsakymo metu, bei vairuotojui, kuris Jums pristatė baldus.
Iki malonaus bendradarbiavimo ir ateityje! :)
Ačiū labai visam Baldai1 kolektyvui!!! Taip ir toliau!
Aurelija Ko 2018-12-13 10:14:52
Puiki parduotuvė, džiugina platus pasirinkimas, tai pat patogus užsakymas ir dar patogiau, jog galima atsiskaityti gaunant prekę. Vairuotojo paslaugumas taip pat didelis pliusas. Rekomenduoju!
Laba diena, Aurelija, esame dėkingi už Jūsų atsiliepimą. Tikrai labai stengiamės savo klientams užtikrinti kuo patogesnį baldų įsigijimą internetu, tad ir dėl apmokėjimo, ir dėl pristatymo esame tikrai labai lankstūs - derinamės prie kliento poreikių. Labai smagu, kad ir Jūsų užsakymo procesas praėjo sklandžiai bei produktyviai, o Jūs tapote dar viena laiminga mūsų klientė. Lauksime naujų Jūsų užsakymų ateityje. :)
Laura 2018-12-11 19:36:58
Perkam ne pirma karta. Visada pateisina lukescius, pristatymas greitas ir sklandus, vairuotojas taip pat labai malonus. Rekomenduoju 100% :)
Sveiki, Laura, esame tikrai dėkingi, kad pasitikite mūsų komanda ir renkatės mus. Labai vertiname savo nuolatinius klientus ir tikimės, kad dar ne kartą galėsime būti Jums naudingi. Perduosime Jūsų gražų atsiliepimą vairuotojui. Tikrai labai džiaugiamės sklandžiu bendradarbiavimu. Iki malonaus ! :)
Dainius 2018-12-12 08:37:31
Maloniai nustebino. Šiuolaikiška įmonė, paprasta užsisakyti (~3 min. naudojant išmanų telefoną), išsami info apie užsakymo būseną ir labiausiai stebina - apmokėjimas KORTELE kurjeriui (jokių avansų, sutarčių pasirašinėjimo, popierių...). Tiesiog super.
Laba diena, Dainiau, tikrai labai malonu sulaukti tokio gražaus atsiliepimo. Mes labai stengiamės užtikrinti kuo patogesnį baldų pirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje, tad Jūsų atsiliepimą būtinai perduosime visai komandai. Taip, iš tiesų, pas mus atsiskaitymo būdas yra labai patogus: pavedimu, grynaisiais arba banko kortele baldų pristatymo metu bei nereikalingas avansas. Klientams suteikiame galimybę prekes įsigyti ir lizingu. :)
Arūnas 2018-12-11 12:20:18
Labai nusivylėm šios įmonės paslaugom, pirma tai kad du kartus sugebėjo atvežti apgadintas plokštes virtuvės baldų, o antra tai kad vieno stalviršio niekaip nesugeba atvežti jau mėnesį laiko, beja pinigai jau sumokėti. Niekam nerekomenduoju pirkti šioje įmonėje!!! Geriau kitur sumokėt brangiau, bet gaut kokybiškai ir greitai. Dar neteko susidurt su tokia neatsakinga ir kliento negerbiančia kompanija, GĖDA!!!
Laba diena, Arūnai, dar kartą labai atsiprašome dėl šios situacijos ir virtinę nesusipratimų. Labai nesmagu, kad jus nuvylėme. Šios situacijos nepaliksime ir visas brokuotas dalis pakeisime į naujas. Bet kokiu atveju su jumis susisieksime asmeniškai ir viską išspręsime.
Vilmantas 2018-12-06 23:21:30
Platus pasirinkimas, konkurencingos kainos, atsakingas ir malonus aptarnavimas, patogus pristatymas. Pirkau jau keletą kartų, visada be problemų. Esu patenkintas šios įmonės veikla ir prekėmis.
Sveiki Vilmantai, dėkojame už gražų atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad esate nuolatinis mūsų klientas. Visuomet malonu su Jumis bendradarbiauti. :) Iki malonaus !
Simona 2018-12-06 22:49:54
Prieš pirkdama internetu, stengiuosi pasitikrinti informaciją ir atsiliepimus apie įmonę bei prekių kokybę. Komentarai nuteikė pozityviai, tad nusprendžiau surizikuoti. Likau patenkinta! Labai malonus ir operatyvus aptarnavimas, patogus mokėjimo būdas (tiksliau galimybė jį pasirinkti), prekės tvarkingos ir kokybiškos. Tikrai drąsiai galiu rekomenduoti!
Laba diena, Simona, labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą - galbūt jis padės ir kitiems klientams nuspręsti ar pirkti iš mūsų. :)
Labai džiaugiamės, kad pateisinome lūkesčius, o įsigyti baldai jau puošia Jūsų namus. Lauksime naujų Jūsų užsakymų ir ateityje. :)
Viskas Puikiai, rekomenduosiu draugam ir pirksiu toliau.
Mindaugas 2018-11-30 22:12:10
Viskas SUPER.
Greitas pristatimas, jei yra kokios problemos greitai reguoja ir daro greitus sprendimus.
Tikrai rekomenduoju.
Laba diena, Mindaugai, labai smagu gauti tokius gražius atsiliepimus apie mūsų komandą. Džiaugiamės, jog užsakymas jus pasiekė greitai:) Lauksime ir kitų jūsų pirkinių!
Albina 2018-11-30 18:25:35
Pirkome žurnalinį staliuką, prekės aprašymas truputį netikslus tačiau staliukas mums tiko. Puikus aptarnavimas nuo užsakymo iki įvykdymo.
Laba diena, Albina, ačiū jums už atsiliepimą ir pastabas. Atsiprašome, kad aprašymas buvo netikslus, bet džiaugiamės, jog staliukas jums tiko:)
Viskas SUPER.
Tikrai rekomenduoju.
Egle 2018-11-30 14:00:59
Baldai super, bendravimas dar šaunesnis, labai džiaugiames, dar tikrai planuojam įsigyti baldų iš šios parduotuvės :)
Laba diena, Egle :) labai smagu, kad esate mūsų klientė! Lauksime naujų Jūsų užsakymų ateityje :)
Galina 2018-11-28 10:33:11
Pigiai, greitai ir kokybiškai !
Kainavo pigiau nei kitur.
Atvežė anksciau ir iki durų
Esam labai patenkinti ir jau remkome sau dar ir lova prie įsigytos spintos
Sveiki Galina, labai džiaugiamės, kad viskas vyko sklandžiai, o prekes įsigijote palankia kaina.
Lauksime naujų Jūsų užsakymų ateityje. Iki malonaus !
Pigiai, greitai ir kokybiškai !
Kainavo pigiau nei kitur.
Atvežė anksciau ir iki durų
Esam labai patenkinti ir jau remkome sau dar ir lova prie įsigytos spintos
Hilda 2018-11-23 17:27:25
Greitai pristatytos prekės, pilnai komplektuoti, tik prie stalo trūko instrukcijos, bet nesunku buvo suprasti kas kaip. 9/10
Laba diena, Hilda, dėkojame Jums už atsiliepimą :)
Kartais gamintojas per klaidą neįpakuoja instrukcijos, tad jei kitą kartą taip pasitaikytų - kreipkitės, atsiųsime mes :)
Tikimės, kad ir ateityje galėsime bendradarbiauti su Jumis, iki malonaus! :)
Vilma 2018-11-23 15:17:06
Tikrai gera kaina! Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, o ir žmogui gavus prekę reikia atidžiau pasidomėti, na kur tos kėdės kojos sliapiasi, ogi pačioje kėdės viduje, dugnas tai su užtrauktuku, ačiu už kantrybę:)
Laba diena, smagu, kad esate patenkinta mūsų baldais ir Ačiū Jums, kad tapote dar viena laiminga kliente :)

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta 04-18 18:11
Neseniai pristatytas beveik 2.000 USD kainuosiantis "Samsung" išmanusis telefonas "Galaxy Fold", turintis perpus sulenkiamą ekraną, lūžta vos po kelių dienų naudojimo, teigia apžvalgininkai.
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą 04-18 17:36
Vakarų Europos akcijų biržose investuotojai ketvirtadienį nusprendė, kad prieš Velykas reikia susikoncentruoti į gerus įmonių rezultatus ir nesureikšminti makroekonominių duomenų, kurie ne visi...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%