Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldai1, UAB

100 000 baldų gera kaina internetu
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Baldai1, UAB

Kristina 2020-11-25 13:41:04
Viskas puikiai organizuota.Sekmes jums ir tikiuosi pirksime daugiau.
Sveiki, dėkojame už jūsų gražius žodžius! Lauksime sugrįžtant:)
Vaida 2020-11-11 22:40:29
Labai šaunus jaunatviškas kolektyvas, greitai ir operatyviai reaguoja į situaciją. Visada perskambina, patikslina, paaiškiną.
Vairuotojai šaunūs ir darbštūs, ačiū jiems. Iš tiesu puiki komanda taip ir toliau! Sėkmės!

p.s. Istorija: tris kartus jau pirkome baldus, buvo ir broko, bet viskas operatyviai buvo išspręsta.
Brokas iš gamintojų, kaip ir viskas aišku.
Sveiki, dėkojame jog pasitikite mumis! Džiaugiamės jog visos situacijos gerai išsisprendė. Visuomet ir siekiame to.Linkime Jums gero baldų naudojimo!
Viskas puikiai organizuota.Sekmes jums ir tikiuosi pirksime daugiau.

Brokas iš gamintojų, kaip ir viskas aišku.
Rob 2020-11-03 10:47:52
Neuzsisakykit niekas is cia. Uzsisakem spinta kur terminas buvo 40d.d
Paskambino ir pasake kad butu dar uz tiek pat. Kas per imone???? Tokiu terminu tikriausiai niekur pasauli nera
Karantinas ko čia verkiat, palauksit kojos nenukris, FUUUU gėda klausytis tokius komentarus.
Rob 2020-11-03 10:47:52
Neuzsisakykit niekas is cia. Uzsisakem spinta kur terminas buvo 40d.d
Sveiki, dėkojame už jūsų komentarą... Pristatymo terminus nustato gamintojas, o jeigu koreaguoja juos ir kažkas keičiasi, iš karto pranešame klientui. Galėtume pasiūlyti jums panašių variantų su trumpesniu pristatymu terminu, jog nereikėtų tiek ilgai laukti. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
Mindaugas 2020-10-27 12:02:00
Užsakius baldus pristatė į mažą Lietuvos miestelį greičiau nei žadėjo. Mandagus aptarnavimas tiek iš vadybininkų, tiek iš atvežusio vairuotojo. Pirksim vėl, rekomenduosiu draugams.
Sveiki, dėkojame už jūsų atsiliepimą. Gero baldo naudojimo ir lauksime sugrįžtant:)
stase 2020-10-26 12:07:47
Sveiki.Gavome uzsakyta prieskambario komplekta, taciau buvo suskiles veidrodis.Pranesus apie tai rastu, darbuotojas tuoj atsake, ir net, nepraejus dviem savaitem, buvo atveztas naujas.Labai malonu pas Jus pirkti.Malonus aptarnavimas.Viskas vyksta labai greitai, nereikia laukti net nustatyto termino.Dabar pirksime tik pas Jus.Aciu.
Laba diena, dėkojame už gražų atsiliepimą. Visuomet stengiames išspręsti susiklosčiusias problemas. Linkime Jums gero baldų naudojimo ir gražios dienos!
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Taip, matome jog gavome iš gamintojo informaciją jog užsakymo pristatymas nusikėlė ir reikės palaukti ilgiau. Labai atsiprašome, pranešėme Jums šią žinią iškart gavus pasikeitimus. Tikėkimes ateityje tokių situacijų nebepasitaikys. Perdavėme atsiliepimą atitinkamiem asmenim.
Ramutė Rušinienė 2020-10-07 13:40:00
Sveiki, kovo 6d. gavau miegamą fotelį, kuriuo retai buvo naudojamasi pagal paskirtį. Deja, iškrito iš kojelių varžteliai ir jų prisukti neįmanoma, nes prasisuka..Ką daryti?
Sveiki, labai atsiprašome jog iškilo tokia bėda. Susisieksime su Jumis asmeniškai ir iškviesime meistrą, kuris galės viską sutvarkyti.
Ramutė Rušinienė
2020-10-07 13:40:00 IP 2i24rl2s
Laba diena, dėkojame už jūsų komentarą. Atsiprašome, jog teko susidurti su nepatogumais grąžinant baldus. Susisieksime su Jumis netrukus asmeniškai ir išspręsime susiklosčiusią situaciją.
Ona 2020-09-09 09:52:49
Vakar gavau užsakytą čiužinį. Apie daikto kokybę negaliu dar nieko pasakyti.
Apie pačią firmą. Teko daug kartu bendrauti telefonu su konsultantais. Bendravo maloniai. Paaiškino, kad prekih prisratymas gali veluoti (taip ir buvo). Logistikos skyrius operatyviai informavo kada bus pristatyta prekė. Gavau info pradedant telefonu, baigiant emailu. Net info buvo suteikta koks vairuotojas atveš.
Paperka malonus bendravimas, o apie daiktų kokybę, jog jie negamina, yra tiekejai. Šaunu, dėkoju. Jei reiktų vel kreipčiausi. Sekmes visai komandai
Laba diena, ačiū už gražų atsiliepimą! Tikimės, kad čiužinys atitinka poreikius. Iki malonaus ateityje :)
Vakar gavau užsakytą čiužinį. Apie daikto kokybę negaliu dar nieko pasakyti.
Jovita 2020-08-27 11:56:47
Ačiū, žurnaliniai staliukai atitiko ir foto, ir aprašymus. Kokybė atitiko ir kainą ir lūkesčius. Malonus kurjeris ir personalas kuris skambino telefonu ir 2d. manęs ieškojo, taikėsi priemanęs, kad pristatyti siuntinį. Likau patenkinta.
Laba diena, dėkojame už jūsų gražius žodžius, lauksime Jūsų kitų užsakymų ir tolimesnio bendradarbiavimo ateityje.
Ona 2020-08-25 12:56:21
Perskaičiau aibę atsiliepimų. Nuomonės neturiu. Vieni blogi, kiti geri.
Tikiuosi būsiu tam rate kur viskas gerai.
Ar tikrai nuolat nukeliamas prekių pristatymo terminas. Pasirinkau jus, nes reikalingas greitas pristatymas. Apie pati tinklalapį. ID specialistai nera tinkamai sutvarkę puslapį. Va rašo įvedus duomenis galite matyti užsakymo info. Matau užsakytas, bet toliau kur šiuo metu randasi, atsakymas jūsų užsakymas Nerastas..
Dar sako, kad norint gauti prekę turi nuolat skambinti? Kodėl!
Nemanau, kad uzsakydami prekę is tiekejo uzsakote vieną.
Matome jog jūsų užsakyto čiužinio vidutinis pristatymo terminas yra 18 d.d. (3, 5sav) nuo užsakymo priėmimo datos t.y. 08-11. Tvirtinant užsakymą telefonu, turėjo kolegos paminėti šį terminą ir paklausti ar žadate laukti ar visgi ne.Kol kas matome terminas dar nėra praėjęs. Netrukus su Jumis susisieks mūsų vadybininkė ir pabandysime visą situaciją išspręsti. Labai atsiprašome už susiklosčiusius nesklandumus.
Perskaičiau aibę atsiliepimų. Nuomonės neturiu. Vieni blogi, kiti geri.
Tikiuosi būsiu tam rate kur viskas gerai.
Dar sako, kad norint gauti prekę turi nuolat skambinti? Kodėl!
Nemanau, kad uzsakydami prekę is tiekejo uzsakote vieną.
Giedrė 2020-08-24 09:59:40
Labai noriu padėkoti už malonų ir kokybišką aptarnavimą. Bei ačiū maloniam ir supratingam vairuotojui Vitalij. Sėkmės Jums darbuose.

Dėkojame už gražius žodžius. Linkime gero baldo naudojimo!
Inga 2020-07-21 00:00:55
uzsisakiau miegamo lova likau labai patenkinata viskas tiko ir atitiko be problemu uzsakyma ivygde greitai aciu labai pirksiu tikrai dar kai jau ko isireiks sekmes
Laba diena, labai džiaugiamės ir linkime gero naudojimo! Lauksime sugrįžtant.
Laurynas 2020-07-08 10:41:34
Minkštų baldų komplektas MTV11 Minkštų baldų komplektas MTV11 (Mono 245 + Mono 243) toks buvo uzsakymas kodel gavau kitus baldus?
Sveiki, labai atsiprašome, jog turite problemų su užsakytais baldais. Sakykite, ar rašėte laišką į info@baldai.lt? Garantinio skyrius išspręs susiklosčiusią problemą.
Estela 2020-07-01 17:42:01
Parašo, kad turi sandelyje. Tai atrodo, kad gausi be problemų - greitai. Bet dėja praėjus 3 savaitėm skambina, kad vėluos dar kelias dienas, bus savaitės gale..., bet savaitės gale vėl skambutis, atveš tik kitos savaitės pradžioje.
truksta lankstumo sprendžiant įsipareigojimų politikos nesilaikymo.
Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą bei labai atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Deja, esame priklausomi nuo užsienio gamintojų ir kartais baldai gali vėluoti kelias dienas, savaite ar netgi kelias. Visada stengiames pasikeitusius terminus pranešti iš anksto, jog klientai liktų informuoti. Tikimės ateityje tokių situacijų nebe pasikartos!
truksta lankstumo sprendžiant įsipareigojimų politikos nesilaikymo.
Arūnas 2020-06-02 17:44:28
Logistika - visiškas chaosas. Pirkau stalą, kurio laukiau tris savaites. Atvežė tik pusę detalių. Tiesa, personalas malonus, pasiūlė 10% nuolaidą ir užsakė naujai. Palaukus dar truputį virš trijų savaičių ir padarius ne vieną skambutį paaiškėjo, kad naujas stalas pasimetė ir reikėjo vėl užsakinėti. Dar po savaitės pristatė, tačiau ir vėl sumaišytos detalės (ne pagal komplektaciją). Galiausiai nusprendžiau susitvarkyti jį pats senukuose nusipirkęs dalių už tą pačią nuolaidą (nes jau nebenorėjau gadintis nervų).
Paskaitęs daugiau atsiliepimų - matau, kad nesu vienintelis su panašia patirtimi. Todėl nerekomenduoju pirkti šioje parduotuvėje.
Laba diena, labai atsiprašome jog turėjote problemų su baldo pristatymu ir jo kokybe. Visada stengiamės išspręsti susidariusios situacijas, norėjome padėti išspręsti ir Jums. Kadangi matome, jau užsakymas užbaigtas, visas pastabas pasižymėjome ir perdavėme kolegoms. Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Angele 2020-05-31 11:47:40
Laba diena, labai norime padėkoti už poroloninį čiužinuką, už nuostabų bendravimą ir pristatymą, bei užsakymas nei dienos nevėlavo.Ačiū Jums ir iki malonaus.
UAB Baldai1 2020-05-12 15:02:38
Laba diena, labai gaila, kad teko susidurti su nepatogumai. Džiaugiamės, kad viską išsprendėme ir vis dėlto likote patenkinti :) Labai atsiprašome dėl sukeltų nemalonumų. Tikimės, kad užsakant ateityje viskas bus gerai :) Iki malonaus!
Eglė Č. 2020-05-12 14:39:08
Užsisakius prekę ji buvo pristatyta greitai, pristatė labai malonūs darbuotojai. Deja renkant baldą paaiškėjo, kad jis yra nekokybiškas, neina pilnai surinkti, galbūt pasitaikė gamyklinis brokas. Išsiuntus pretenziją su prašymu grąžinti pinigus sureaguotą buvo itin skubiai, nuostoliai kompensuoti. Atsakymas į pretenziją, kuri buvo išsiųsta jau po darbo valandų, buvo gautas sekančią dieną ir iš karto nurodytas palankus sprendimas. Gaila, kad baldas nenaudojamas, tačiau klaidų pasitaiko visiems, svarbu, kad buvo greitai sureaguotą ir rastas sprendimas. Paslaugomis toliau bus galima naudotis ateityje žinant, kad jei iškils kokių nesusipratimų - bus rastas pirkėjui priimtinas sprendimas. Tai buvo ne pirmas pirktas baldas iš Baldai1, tačiau pirmas pasitaikęs nekokybiškas, dėl kurio jokie nuostoliai nepatirti, nes įmonė juos kompensavo. Likau maloniai nustebinta įmonės darbuotojų profesionalumu, aptarnavimo kokybe bei pačios įmonės požiūriu į klientą. Rekomenduoju šią įmonę kaip patikimą.
Santa 2020-05-11 20:11:26
Labai esu dekinga Jums. Tiesiog nesitikejau, kad taip greit sulauksim, nors buvome perspeti jog iki 6sav reiks laukti. Aptarnavimas 10 balu, kokybe 10balu, greitumas 10balu. Mane tuesiog suzavejo net elementariausios smulkmenos, kaip sunumeruota kiekviena detale, varztelis ir pan. Super
Laba diena, labai džiaugiamės, kad įgyvendinome Jūsų lūkesčius, kad likote viskuo patenkinti. Gero naudojimosi baldu! Iki malonaus ateityje :)
Vida Juškevičienė 2020-04-29 09:46:18
Užsisakę šioje svetainėje, nepamirškite įkyriai skambinėti ir priminti apie save. Priešingu atveju užsakymo lauksite labai ilgai. Jų internetiniame puslapyje skelbiama informacija, kad prekė yra sandėlyje, nereiškia, kad sandėlis Lietuvoje, ta prekė stovi sandėlyje pas gamintoją, kuris gali rastis bet kurioje šalyje. Ar prekė greitai pasieks Lietuvą priklauso nuo tiekėjo... Taip, kad reikia labai pasistengti pakovoti, kad prekė pasiektų jus per tą terminą kuris skelbiamas internetiniame puslapyje. Sėkmės visiems ateityje perkantiems čia. Aš daugiau niekada nesusigundysiu pirkti būtent šioje svetainėje, nerekomenduoju ir kitiems.
Labai gaila, kad Jus nuvylėme. Užsakymas jau visas atvyko. Vairuotojas prieš atvažiuodamas pas Jus, paskambins.
Vida Juškevičienė 2020-04-29 09:29:14
Labai įdomu kur jūs matote informaciją apie galimybę vėluoti dvi dienas ? Aš tokios informacijos neturiu... Net ir šiandien bendraudama telefonu su jūsų vadybininke Juste, aš neišgirdau tokios informacijos.... Eilinį kartą buvo sekama, , pasakėlė"
Mūsų puslapyje nurodoma, kad terminai yra vidutiniai. Dar kartą atsiprašome dėl iškilusių nepatogumų.
2020-04-29 09:46:18 IP 2e7r426v
2020-04-29 09:29:14 IP 2e7r426v
UAB Baldai1 2020-04-29 09:19:18
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Labai atsiprašome, kad kilo nesklandumų. Mūsų užsakymo terminai yra vidutiniai. Stengiamės visur nurodyti, kad užsakymas gali būti ir keliomis dienomis anksčiau, bet gali ir kelias dienas vėluoti. Kaip matau, prie Jūsų užsakymo pristatymo termino prisideda 2 dienos. Tikimės, kad tai nesukelia didelių nepatogumų. Artimiausiu metu su Jumis bus susisiekta dėl pristatymo.
Vida Juškevičienė 2020-04-29 08:48:00
Užsakymas vėluoja, pirkėjas apie tai neinformuojamas, paskambinus, atsiliepę vadybininkės nesugeba atsakyti į paprastus klausimus aiškiai ir konkrečiai, mala pilna ta žodžio prasme š.... Kiek kartų skambinsi, atsiliepus vis kitai mergužėlei išgirsi vis kitokią, , pasakaitę" kodėl laiku nepristatytas užsakymas, kodėl nebuvai informuotas, kad užsakymas vėluos.
2020-04-29 08:48:00 IP 2e7r426v
Evelina 2020-04-20 10:00:00
Vėluoja su užsakymu ir niekam nerūpi. Prekė jau miesto sandėlyje, bet jos gauti negalime, nes suruošti pristatyma reikia laiko nuo 1 iki 2 darbo dienų. Niekada daugiau nepirkčiau baldų iš šitos kompanijos.
Laba diena, Jūsų užsakymą į sandėlį gavome penktadienį. Visada dieną į priekį planuojami maršrutai, o tuo laiku, kai gavome jau viskas buvo suplanuota. Šiuo metu Jums užsakymo pristatymas yra planuojamas rytoj. Šiandien dar paskambins patikslinti laiko. Tikrai labai atsiprašome dėl poros dienų vėlavimo. Tikimės, kad tai nesukėlė nemalonumų. Iki malonaus!
Diana 2020-04-03 18:53:32
Puiki kompanija, kokybiški baldai, platus pasirinkimas. Naudojamės Baldai1 paslaugomis jau ne pirmą kartą, taigi, galime teigti, kad laiko patikrinti baldai.
Esame labai patenkinti kompanijos požiūriu į klientą: užsakymą galima sekti nuo pirmos užsakymo minutės, klientų aptarnavimo skyrius, logistikos skyrius, vairuotojai visa komanda tikrai nuoširdžiai dirba, kad užsakovas būtų patenkintas.
Rekomenduojame kaip rimtą, patikimą įmonę, tiekiančią kokybišką produkciją.
Ačiū Jums, sėkmės!
Laba diena, labai malonu matyti tokį atsiliepimą! Džiaugiamės, kad likote patenkinti. Gero naudojimosi baldais. Iki malonaus :)
Rekomenduojame kaip rimtą, patikimą įmonę, tiekiančią kokybišką produkciją.
Ačiū Jums, sėkmės!
Ivona 2020-03-26 09:10:06
Ačiū labai gavom minkšta kampa esam labai patenkinti.
Laba diena, labai džiaugiamės, kad likote patenkinti baldu! Iki malonaus ateityje :)
Ačiū labai gavom minkšta kampa esam labai patenkinti.
Sandra 2020-03-13 22:53:58
Sveiki, šiandien atvežė minkštą kampą, atvežė po 3 sav nuo užsakymo, buvau užsakiusi užnešimo paslaugą į namus, nu viskas super, priekaištų jokių, tik geriausi atsiliepimai, ačiū jums, rekomenduoju ir kitiems.
Laba diena, ačiū už Jūsų komentarą. Džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius! Iki malonaus ateityje :)

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%