Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Balcia Insurance SE Lietuvos filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Balcia Insurance SE Lietuvos filialas

Atsiliepimai apie Balcia Insurance SE Lietuvos filialas

Parašyk savo nuomonę apie Balcia Insurance SE Lietuvos filialas

sveiki labai noriu apsidrausti Jusu imoneje automobili privalomuoju draudimu.Gal galit man atsiusti nuolaidos koda.? Aciu! 865427077
Gera imone, greitai ir saziningai viska sutvarke, rekomenduoju. Dekui uz gera darba.
sveiki,

draustas šioje įmonėje mano dyzelinis automobilis patyrė hidrosmūgį. Susisiekiau, atsiuntė tralą, nuvežė į Mažeikių servisą. Viską sutvarkė (pakeitė variklį) per savaitę. Atsiėmiau ir jokių pretenzijų neturiu. Norėčiau padėkoti už operatyvią pagalbą, įvykus nelaimei kelyje,
pagatbiai

antanas
Plungės rajonas
Balcia Insurance SE Lietuvos filialas 2022-02-11 10:57:00
Dėkojame už Jūsų komentarą.

Jūsų situacija mums yra žinoma, tačiau norėtume Jums padėti suprasti draudimo paslaugą, kurią įsigijote. Mūsų draudimo bendrovėje apsidraudėte privalomuoju transporto priemonių draudimu. Tokiu atveju, kai dėl Jūsų kaltės įvyktų eismo įvykis, mes atlyginsime žalą nukentėjusiems asmenims, tačiau eismo įvykio kaltininko, t. y. Jūsų patirta žala pagal privalomąjį draudimą nėra atlyginama ir tai yra vienas iš privalomojo draudimo principų.

Eismo įvykio kaltininko žala gali būti atlyginama tik pagal savanorišką transporto priemonių draudimą (KASKO). Jeigu eismo įvykio kaltininkas neturi šio savanoriško draudimo, jam žala nėra atlyginama. Tačiau kai eismo įvykio dalyvis nukenčia nuo kitos transporto priemonės valdytojo sukelto eismo įvykio, dėl patirtos žalos atlyginimo turi kreiptis į atsakingo už eismo įvykį asmens draudimo bendrovę, bet ne į savo draudimo bendrovę.

Apgailestaujame dėl įvykusio nesusipratimo.

Linkime saugių kelionių.
Visiškas melas Balcia nieko nenori padenkt.Jus net i telefono skambučius neatsakote. Net ir kasko kai turi. Jus tik padavinet i teisma reik. Ir linkiu kad visi klientai nuo jusu pabektu. Jus bloga draudimo bendrove. Apeikite šita bendrove visi.
Balcia Insurance SE Lietuvos filialas
2022-02-11 10:57:00 IP 2an4a12m
Vilija 2022-01-21 11:09:21
Bendrovė tikrai labai, labai nepatikima, žalos atlyginti nenori, siūlo patiems kreiptis į kaltininko draudimo bendrovę, kosmosas kažkoks, į el. laiškus išvis atsakineja bile ką, ko paklausi to negausi. Apeikit šią draudimo bendrove 1000m spindukiu ir nesidrauskit, nes atsitikus įvykiui iš jų jokios pagalbos nesulauksit, tik pinigus būsit išmetę i balą ir nervus susigadinę. Nepatikima ši bendrovė visiškai.
Dėkojame už Jūsų komentarą.

Apgailestaujame dėl įvykusio nesusipratimo.

Linkime saugių kelionių.
Šita draudimo kompanija yta pati blogiausia iš visų kurios egzistuoja Lietuvoje. Niekas nesidrauskite tenai, neužsikabinkite pagundom. Atsakymus tokius duoda į užklausimus, kad norisi nuvažiuoti į ofisą ir paklausti pačio vadovo ar jis supranta ką jo darbuotojai kalba ir rašo, o draudimo vadovas vardu Arturas visą šitą šlamštą palaiko. Yra oficialus dokumentai kur įrodo, kad įvykis buvo įvykęs ir taip pat yra liūdininkai, o jų draudimo kažkoks ekspertas kuris dar yra matomai nesubrendes, kuris net nebuvo įvykio vietoje aiškina, įrodinėja, kad įvykis negalėjo būti toje vietoje, o galėjo būti kitoje. Tiesiog tikrai nesidrauskite tenais nes turėsite didelių problemų. Visiems brokeriams apie juos yra pranešta, kad nesusidėtu ir nesiūlytu žmonėms šitos draudimo kompanijos. Rinkites geriau kitas draudimo kompanijas, bet tikrai ne šitą. Mūsų advokatai jau ruošia dokumentus į Lietuvos banko priežiūros tarnybą ir manau poto keliaus į teismą ir aš jum pažadu, kad aš jums viską paviešinsiu.
Nukentėjas. Tikrai niekam nepatariu draustis šitoje bendrovėje. Turime su jais problemų. Žalų ekspertai nebendrauja, sumas, sąmatas prigalvoja iš lūbų. Yra ten tokia darbuotoja Ligita kuri aplamai neadekvati, bendrauja lyg būtų savininkė šios draudimo bendrovės, neatrašo į emailus. Tikrai nepatariu žmonėms tenais draustis.
Sveiki, pas mus irgi yra problema su šitu draudimu. Taip pat mūsų advokatas ruošia į Lietuvos banko priežiūros tarnybą skundą nes šitas draudimas nesilaiko savo įsipareigojimų, skaičiuoja sąmatas išgalvotai pagal savo fantazijas. Į telefoninius skambučius neatsakinėja, brokeriai irgi negalim prisiskambinti jiems kurie mus draudė su šią bendrovę, o visi kas skaito tai tikrai nesiulau draustis šitoje bendrovėje. Geriau sumokėti brangiau, bet apsidrausti rimtoje draudimo bendrovėje kur neturėsite problemų, o šito draudimo bendrovę apeikite. Jeigu galite susisiekite su mumis arba parašykite telefoninį numerį ir mūsų advokatas susisieks nes matau, kad mes su jais bylinesimes teisme.
Bekite kuo greičiau iš šito draudimo. Apeikite kuo toliau. Ten vien negativas.
Tokio sunkiai suprantamo draudimo tinklapio neesu matęs. Vien informacija "apie mus" sutarčių pavyzdžiai, o tiesiog paprastos nuorodos, kur isigyti privalomąjį automobilio draudimą, nėra.
Nesulaukiu automobilio KZS199 Volvo XC60 civilinės atsakomybės draudimo poliso į el. paštą. Prašau pagalbos.Draudžiau per DraudimaiLT. Jie neatsiliepia.
Balcia Insurance SE Lietuvos filialas
2020-05-20 09:54:42 IP 2an4a12m
Valentinas Šiupienius 2020-05-19 19:28:04
Laba diena.Balandžio 26 dieną pirkau Jūsų draudime privalomąjį draudimą automobiliui opel insignia LIP246 ir kartu sumokėjau už žalios kortos atsiuntimą. Deje kortos iki šiol dar nesulaukiau.

Matome, jog draudimą įsigijote per tarpininką. Todėl ir už žalios kortelės atsiuntimą yra atsakingas tarpininkas. Susisieksime su įmone, per kurią pirkote draudimą ir informuosime apie šią situaciją.
Esame visuomet pasirengę Jums padėti, tad jei turite kokių klausimų ar nusiskundimų, galite kreiptis į mus tiesiogiai.
Valentinas Šiupienius
2020-05-19 19:28:04 IP 2e7r4162
Atsibodo rasineti atsileplimus trecias atsilepimas jau visi atsilepimai yra trinami nes matyt siai firmai sunku priimti kritika maniau kad zalos specelistas karolis tik neprofesionalus specelistas Zalos paskaiciavimas pats zemiausias ir pats neprofesionalus vien neigiami atsilpeimai komentarai trinami

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai 05-25 08:57
Iš beveik 900 jaunųjų bendrovių – mokinių mokomųjų verslų – Nacionalinėje "accelerator_x" programos eXpo pergalės laurus pelnė komanda iš Klaipėdos, dar keliolika išsidalino vardines "Lietuvos...
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo 05-24 16:58
Jeigu reikėtų įvardyti vieną įdomiausių, o tuo pačiu – ir sudėtingiausių ekonominės veiklos sričių, rimtas kandidatas į šį titulą galėtų būti žemės ūkis. Mažai kuriame versle vyksta tokių sandūrų...
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams 05-24 13:02
Šių metų pabaigoje prekybininkų laukia įtemptas laikotarpis – pasikeitus kasų aparatų naudojimo taisyklėms, bus privaloma per trumpą laiką kasose įdiegti naujus technologinius sprendimus. Prekybos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AutoZone 1910,22 +5,82%
Google 2118,52 -5,14%