Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baitukas ir partneriai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baitukas ir partneriai

Atsiliepimai apie Baitukas ir partneriai, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Baitukas ir partneriai, UAB

Labai nekokia patirtis su prekes.net
Pasidomejau ar i Nintendo switch Animal Crossing limites edition ieina zaidimas sake kad ne nors ant ju dezes parasyta jog ieina, girdejau nekarta parduoda preke i kuria ieina kodas bet koda isema ir pardudoa atskirai nors priklauso pirkejui. Norejau pirkti kai kaina buvo puslapyje 419.99€ man atrase jog dar turi vietoje taciau ta diena nedirba ir per nakti uzkele kaina iki 459.99€ parasiau jiems man atrase kad nuo tekejo priklauso kaina nors sake jog prekee turi. parasius neigiama atsiliepima ju puslapyje parase jog vis del to is kazkur turi du vienetus dar uz 429.99€ nors ir brangiau nei rase ta diena sutikau nusipirkti, taciau duagiau niekas man ir nebeatrase nes tikriausiai nenorejo parduoti uz sia kaina. paskaicius atsiliepimue ju facebooko puslapyje supratau kad likau ne viena apgauta.
Parduotuvė užsidėjusi sumažintas kainas, tačiau sumokėjus, paaiškėja, kad prekių nėra. Apie tai 3 dienas tylėjo, kol nepaskambinau ir nepaklausiau. Tada grąžino pinigus. Koks tikslas "pardavinėti" prekes, kurių neturi?
Pirkau Fortnite Neo Versa PS4™ Bundle 2pultelius, išpakuoju juos ir ten nėra jokių žaidimo kodu, tada parašius jiems i el.paštą man MĖNESĮ neatrašė, kol i facebook paskyrą neparasiau, o jie normalaus atsakymo neturi kodėl, tik teigia, kad jei pigiau pirkau (per black friday) tada mane perspėjo, kad nebus jokių kodu, Bet tikrai pardavėjas to nepadarė, pirkau akropolyje Vilniaus, iš viso išleidau 400€+ ir gavau žiauriai prastą aptarnavimą, jau nekalbu apie pultelius. Daugiau čia niekada neisiu ir manau kreipsiuosi i vartotojų teises.
nokla n95 6g 3sim tv
2019-10-06 17:55:56 IP 2e7r445c
Stay strong Gameroomo darbuotojai :P Wii žaidimų išparduotuvės kainom vis tiek neturit. Nei stimo kortelių. O servisas kaip servisas. Darbuotojai (jau dabar?) išmano savo darbe. Žmonių nėra, bet parduotuvkės kažkaip dar kvėpuoja. Tikriausiai todėl, kad koks trečdalis lietuviško fizinio importo iki šiol eina per Baituką, o ne per visokius Gameroomus ;)

O šiaip, aš tai rimtai nustebau sužinojęs, kad Baitukas dar kvėpuoja xD Nesakyčiau, kad tai buvo *mano* vaikystė (ten labiau Akelotė ir Acme arba kas tenai dar buvo), arba patrakliausiai atrodanti kontora, bet ji egzistavo nuo seniai. Toli gražu ne pats geriausias geek shop pasaulyje, gal net arčiau į sąrašo galą, bet kitų čia nemačiau. Minimalus asortimentas yra. Kainų mačiau ir kosminių, ir dykinių, o Amazoną ir t.t. galite įkišti kur nors, niekada greičiau negu per pusantros-dvi savaites nieko iš Amazono (būtent sold by Amazon) nebuvau sulaukęs, nesvarbu France U.K. ar Deutschland. Beje, Gameroomas turi tik vieną poskyrį (mažesnis tinklas = labiau rizikuoji dar pridėti už siuntimą), tad ne prie ko.

Ai dar. Asortimentas iš dalies sutampa su 1A ir kitais Skytechais, bet jau tai Baituko svetainėj dauguma (ne visos) pozicijų pigesnės. Make of that what you will.
Parduotuvė užsimetus didžiausius antkainius, nerekomenduoju ten nieko pirkti, geriau pasirinkite gameroom. Pirkau kelis žaidimus ir ps plus kortele, čekyje buvo išmušta ps4 įranga ant visų dalykų, tai kas per absurdas?! Ir žaidimai ir kortele priklauso tai pačiai skilčiai? Tai jei norėčiau gražinti kortele, kaip įrodyčiau? Patariu visiems kas skaito šį atsiliepimą nieko ten nepirkti, tokio tipo prekeiviai neturėtu pardavinėti...
Vilniuje, Akropolyje, Baituke pardaveja moteriske apie 50.m amziaus pardave zaidima, kuri sutarem grazinsiu, jai namie turiu vienoda, mat 5.m laiko nezaides.
Isidejes prisiminiau, kad kazkur namie turiu, todel iskarto paskambinau, o ji pasake, kad CELOFANAS NUIMTAS, todel negrazins pinigu, ir i kita neapkeis?!
Formaliai ji teisi del prekes negrazinimo, BET KUR ELEMENTARUS ZMONISKUMAS !!??
NIEKADA TEN NEPIRKSIU IR NIEKAM NESIULAU.!!!
Niekams nesiūlau į tokius kreiptis: labai nekonkretūs, pažadų dalintojai:
Atvešim antradienį: neatvežė, atvešim penktadienį: atvežė tik vieną įrenginį, kitas bus antradienį: neatvežė. Atvešim penktadienį: atvežėm, bet ne tokį modelį antro įrenginio, o senesnį modelį.
Jeigu turite laiko švaistymui, kreipkitės, pasirūpins jumis.
Konkretumo- 0.
Atnešus taisyti į garantinį dėl vieno gedimo prietaisas atiduodamas su kitu, kurio garantinis neaptarnauja.
Pries savaite uzsukau atsispausdinti 1 lapa ir netekau zado kai pasake 0.54eur. Suprantu, kad truksta klientu, bet su tokiomis paslaugu kainomis ju nepadauges. Apsilankiau pirma ir paskutini karta ir draugus ispesiu apie kosmines kainas.
Marius 2015-11-03 18:18:54
Kažkada teko pas juos spausdinti 1 puslapi sumokėjau apie 0, 4 €, paklausus kodėl taip brangiai aiškino kad jiems kainuoja resursai t, y internetas, kompiuteris :D
Aš irgi 2 lapus už 0, 52 EUR atspausdinau, nerekomenduoju ir daugiau paslaugom jokiom nesinaudosiu :)
Sveiki, parduodate nekokybiska produkcija, jau tris dienas miname pas Jus, bet specialistu neturite....kaip komprsuosite ar bankrutupsite...
Uzsirezervavau zaidimo kopija ir kai atvykau paimti buvo pranesta kad rezervuotos kopijos nera. Parodzius susirasinejima telefonu su firmos telefono numeriu pasake kad nieko nezino ir kad tai ne irodymas.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

"Ūrus ir Ko" atliekų sutvarkymas valstybei jau kainavo 1,7 mln. Eur
"Ūrus ir Ko" atliekų sutvarkymas valstybei jau kainavo 1,7 mln. Eur 07-08 08:14
Bankrutuojančios atliekų surinkimo aikštelę turėjusios įmonės "Ūrus ir Ko" paliktų atliekų sutvarkymas valstybei jau kainavo 1,7 mln. eurų, rašo naujienų portalas "delfi.lt".
JAV oficialiai traukiasi iš PSO
JAV oficialiai traukiasi iš PSO 07-08 07:37
JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį oficialiai pradėjo savo šalies pasitraukimo iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) procedūrą, įgyvendindamas grasinimus atimti iš šios Jungtinių...
Teismą pasiekė pirmasis verslo skundas dėl karantino draudimų
Teismą pasiekė pirmasis verslo skundas dėl karantino draudimų 07-08 07:03
Verslo atstovai trečiadienį teismui pateikė skundą dėl karantino metu įvestų draudimų teikti paslaugas, pranešė advokatas.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 126,95 +6,78%