Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baitukas ir partneriai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baitukas ir partneriai

Atsiliepimai apie Baitukas ir partneriai, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Baitukas ir partneriai, UAB

Daugelis komentarų neigiami, na, o aš turėjau gerą patirtį su Baituku, nors vėlavo porą dienų, užsakiau žaidimo diską iš baitukas.lt, pristatė kažkur apie 1-2 savaites, nes tokį daiktą jie užsisakė iš tiekėjo sandėlio, šią savaitę gavau daiktą ir žaidimo diskas veikia kuo puikiausiai. Labai ačiū tokiai įmonei!
Sveiki. Nepirkite nieko is Baitukas. Nenori grazinti pinigus uz brokuota preke.
06.22 padarėme užsakymą paspirtuko. Liepos 4 turėjo pristatyti. Aišku nepristatė, net nesusisiekė. Vakar skambinu teirautis, kur mūsų užsakymas, sako pasidomės ir perskambins, taip ir nepaskambino. Šiandien skambinu vėl, jau pasakoja kad liepos 18 bus turėtų su kita siunta atvežti paspirtuką, TURĖTŲ. Gaila, kad tik neseniai paskaičiau atsiliepimus ir supratau, kad čia nėra rimta įmonė. Žmonės nepasimaukit ant jų. Geriau mokėt brangiau, nes tie keli eurai pigiau kainuos jums nervų. Vienareikšmiškai NEREKOMENDUOJU.
Pirkau žaidimų figūrėlę iš baitukas.lt. Prekė atėjo su stipriai pažeista pakuote, realiai atplėšta (prekės aprašyme apie tai nei žodžio nebuvo). Kadangi daiktas turėjo būti skirtas žmogui, kuris kolekcionuoja tokias fogūrėles, pažeista pakuotė realiai padarė jį beverčiu. Kadangi Klaipėdoje baituko nėra tą pačią dieną kreipiausi į juos el.paštu dėl situacijos sprendimo. Nesulaukiau absoliučiai jokio atsakymo iš jų (praėjo savaitė) ar bent atsiprašymo. Klientai yra ignoruojami, o internetu perkamos prekės yra katės maišuose. Pirmas ir paskutinis "apsipirkimas" pas juos.
Pardavinėja tai, ko neturi. Nors žino, kad neturi, vistiek puslapyje skelbiasi, kad sandėlyje yra. Užsakius, atsiunčia pranešimą, kad prekė bus pas juos po 8-ių dienų. Praeina tos dienos, tyla. Po dar keturių dienų, gaunu pranešimą, kad prekė bus dar po 5-ių dienų. Gal bus o gal ir nebus. Man rodos paprasčiau pardavinėti ką turi, o ne tikėtis, kad kur nors pavyks gauti.
Kaip ir visi norėjai nupirkti savo oro kondicionerį pigiau, bet...dabar rašau skundą VVTAT. Iš pat pradžiu viskas veikė.Po to nustojo veikti šildymo funkcija.Paskambinau į parduotuvė, liepė vežti pačiai (pirmin ir atgal), nors garantijos metu, jeigu prekės svoris didesnis kaip 10 kg turi transportuoti pati firma.Pagaliau susitarem dėl transportavimo, tai pradėjo sąmoningai klaidynti dėl TINKAMO supakavimo ir dėl prekės paėmimo kurjeriais iš Venipak. Paklausiau ar gerai būtų, jeigu aš supkuosiu į burbulinė plevelė ir dar juoda ant viršaus, atsakymas "TAIP".O kai į parduotuvė atvažiavo mano prekė su sudaužyta papildomą detalę apkaltino mane, kad netinkamai supakavau. Po mėnėsio laiko supakavo lygiai taip pat kaip aš ir atsiuntė man atgal. Priėmiau. Kadangi pakuotė ne buvo pažeista. Viduje radau sudaužyta kondicionerį. STIPRIAI.Šildymo funkcija pradėjo veikti tik iš 4-to karto...Paskambinau ir parašiau lašką.TYLA
Ačiū už puikų aptarnavimą.
Padariau klaidą nepaskaičiusi atsiliepimų prieš šitoj kontoriūkštėj perkant ir susigundžiau keliais eurais pigesne kaina.Pirkau alkotesterį, paklausus ar jis parduodamas jau nukalibruotas, atsakė, kad "negalime į šį klausimą atsakyti".Lyg apie kaimyno prekes klausčiau, čia jūsų prekės ir jūs privalot atsakyti į visus klausimus.Žodžiu dedu kryžiu ant šitos nesąmonės????
Rekomenduoju ieškoti prekių kitur. Labai bloga patirtis. Sugadintos Kalėdos.
Buvo užsakytas žaidimas, kurį buvo galima nusipirkti tik šuoje parduotuvėje, užsakymo metu rodė, jog yra >50vnt tiekėjų sandėlyje, parduotuvėje priieš užsakant patikino, jog tikrai bus. Laukus >10 darbo dienų į rašomus email nebuvo atsakyta, užsakymas tiesiog atšauktas ir tuoj pat gražinti pinigai.
Neigiama patirtis. Pirkau žaidimą, baitukas buvo vienintelė svetainė leidžiusi pirkti (kas leido manyti kad jie vieninteliai šiuo metu turi šį žaidimą). Bet pasirodo ne. Atsidūriau panašioje situacijoje, kaip ir anksčiau komentavę - prekės jau laukiu 20 d... Staigmena artimam sugadinta. :) Labai yra keista jog leido įsigyti prekę, kurios net neturi. Bet jau prieš perkant prie aprašymo kaip kokie "Senukai" ar "ERMITAŽAS", rodykit likutį kad išvis net Lietuvoje neturit ir siųsit iš kažkur toli toli, kas užims nežinia kiek laiko..
Prekiu neturi.Apmokėjus uz prekes internetu buvo pasakyta jog ju nera ir nezino kada bus.paskambinus dar su pasisaipymu kalba.Kauno akropolis.Tikrai nekokia patirtis profesonalumo nulis. (pinigai dabar kedes po pietu).Aciu uz sutrugdyta laika.
Jeigu planuojate ten dirbti, persigalvokite ir dinkite iš ten. Konsultantas ten yra salės darbuotojas, buhalteris, kasininkas ir valytojas viename už tuos suknistus 650 eurų. Didžiulė atsakomybė už chujovą atlygį. Beata, Audrius ir Milda, visi trys pasipūtę ir jiems ant visko dzin. Bėkit kuo tolyn nuo jų!
O aš noriu padėkoti "baitukas" Akropolio komandai, kuri mane jau antrą kartą išgelbėja. Visada užtaikau ant labai malonaus vyruko, kuris nuoširdžiai ir operatyviai pataria ir padeda. Neturiu jokių nusiskundimų, miniu tik geru žodžiu ir tariu nuoširdų ačiū, kad padėjo! Sugrįšiu dar ne kartą į šią parduotuvę :)
Išsirinkau smulkmeną už13, 66 Eur. Paskambinus į parduotuvę ją rezervavau ir paprašiau dukros parnešti namo. Nustebau pamatęs kainą 18, 99 Eur. Paskambinus į parduotuvę paaiškino kad kaina tokia didelė perkant vietoje. Tai yra SUKTYBĖ. Niekur nenurodyta tinklalapyje kad kaina internetinė, be pvm, kad vietoje brangiau ir pan. Principas paprastas- tuščias neišeisi, o kad pemoki - laimi ''Baitukas''.Prekę gražinsiu būtinai.
Baitukas apgailietina net neturiu zodziu pradesiu nuo sito neskubejau su prekem viska ziurejaus kur pigiau tai keleta prekiu baituke buvo pigiau kaitlente ir gartraukis uzsisakiau kaitlente dar jos netikrinau veike neveike tik ispakavau paziureti ar viskas yra na liktais visi laidai viskas okey yra ispakuoju gartrauki o ten maitinimo laido nera ;D skambinu i baitukas aiskinu kaip pasijungti be maitinimo laido sako rasykit i gmaila laiska okey parasiau atrase man uz savaites kad komplekte nekomplektuojamas ;D normaliai galvoju pardavinieja nupirkus negali net nauduotis parasau zinute bei skambinu kad man tada parduotu ta laida arba nukreiptu kur yra atrodo normaliai snekames viskas okey perskambinsim kaip nesulaukiau skambucio taip nesulaukiau sendiena taipat skambinaus sake
Uz valandos paskambins man suras kur nusipirkti laida nes as visa klaipeda isvaziniejau niekur nera pirkti laiko internete irg neradau tai kaip
Man ta gartrauki pasijingti ka ? Kaip jus galite pardavinieti galiejo bet buti parasyta kad gartraukis nekomplektuojamas o
Sito nebuvo nemaciau zodziu siulau man kazka ten siusti preke
Jiems savo saskaita ;D dar tokiu veju nesu mates ju klaidos as dar apsimoku ? Kur kitos parduotuves jei kazkas blogai atvaziuoja kurjeris pasiema preke o
Cia as turiu pats siusti ? Zodziu
Man rodos bus taip as nepagailiesiu savo laiko
Ir kuro atvaziuosiu i artimiausia jusu parduotuve grazinsiu gartrauki tiek kaitlente ir pakelsiu toki bardaka kokio dar nebusit mate man sumokesit uz kura uz mano miela laika uz moralia nerekomenduoju nusipirkei suges i garantini irg siusi jauciu savo kisene geriau moketi biski daugiau bet bus patikimiau palauksiu iki pirmadienio nesusisieksit su manim pazadu atvaziuosiu reikes prakaituoti
Nusipirkus neveikiančią prekę ją teko vežti atgal grąžinimui. Patikrinus, kad prekė tikrai neveikia, susisiekė, kad gali grąžinti pinigus, bet reikia nuvykti į vietą. Nuvykus labai ilgai pildė dokumentus ir kaip paaiškėjo reikėjo tik parašo, o pinigus perves į sąskaitą iš kurios buvo mokėta! Laiko gaišinimas, o taikomi metodai 20 a... Vilniaus Akropolis.
Daugelis komentarų neigiami, na, o aš turėjau gerą patirtį su " Baituku ". Prekė buvo užsakyta, gavau laišką jog prekės sandėlyje nėra ir laukiama papildymo kuris turėjo būti po poros dienų Gavau kitą laišką dieną po užsakymo, kad siuntą jau išsiųsta. Pristatė per porą dienų, prekė taip pat labai kokybiška, pirkom ventiliatoriu, dabar belieka tik tikėtis, kad tarnautu ilgai. Ačiū labai įmonėj.:)
Kaip ir kažkas jau minėjo-pardavinėja prekes net neturėdami jų, o gavę apmokėjimą, maitina pažadais kad prekę gausime tą ir tą dieną, atejus tai dienai vėl žada, kad dar negavo prekės, ir gaus už savaitės ir taip toliau..pirmas ir paskutinis kartas kai pirkau iš čia..
Prašome neapgadinėti pirkėjų ir rašyti tinklapyje, kad šiuo metu prekės (ventiliatoriaus OroMed Oro-Electric Fan) neturime ir nurodyti kada ją gausite.Prekę užsakiau 0708, tikėdama ją gauti ne vėliau 07.10-11d, o dabar kai jau intrnetu apmokėjau už prekę, pranešate, kad prekių papildymas bus tik 0715, t.y. visą savaitę vėliau.
Vertinant atsiųstą pastabą (0709)reiškia, kad žinojote, jog prekės neturite, bet priėmete užsakymą. Prekę geriausiu atveju gausime 07 18, kada jos mums jau nebereikės. Prašau spręsti prekės pristatymą ne vėliau nei liepos 16 dieną.
Atvažiuoji nusipirkti prekės, kurios kaina internetiniame puslapyje parašyta 36 EUR. Atvykus į parduotuvę kaina jau kita - 41 EUR. Pardavėjas aiškina, kad ten internetinė kaina ir norint nusipirkti pigiau reikia užpildyti viską internetu ir laukti apie valandą ar ilgiau. Jūsų puslapyje nėra niekur parašyta apie jokias internetines kainas! Kam apgaudinėjate klientus su kainomis???
Neigiamas atsiliepimas apie Kauno Akropoly esanti baituka. Nepatiko aptarnavimas, kazkokia piemburne, dar aiskina kaip kauke uzsidejus reikia buti. Nuperku tikrai nemazai zaidimu, bet ten nepirkau is principo ir nebepirksiu niekad.
Galiu palikti teigiamą atsiliepimą...užsakyta prekė gavau, tik reikėjo papildomai klausti kada bus pristatyta...pasakė kad bus po savaitės taip ir buvo...taip kad
Išankstine sąskaita sumokėjau už monitorių ir gavau skambutį po 11 dienų, kad užsakymas atšaukiamas nes nebeturi. Aš patyliu. Galėjau pirkti iš kokių senukų ar varlės, bet buvo pigiau baituke. O dabar nebėra už tokią kainą to monitoriaus. O rašė, kad užsakymas, , priimtas ir vykdomas". Manau mano nuomonę galite suprasti jau. ;)
Norejau rašyti neigiama komentarą bet paskaičius kitus supratau aš ne viena ir kad Baitukas o kitaip Beatą ir Andrius a*******i niekaip nesuprantu iš kur pas juos dar 4žvaigždutes matyt patys sėdi save vertina siūlau apeiti 10 km spinduliu
Labai nekokia patirtis su prekes.net
Pasidomejau ar i Nintendo switch Animal Crossing limites edition ieina zaidimas sake kad ne nors ant ju dezes parasyta jog ieina, girdejau nekarta parduoda preke i kuria ieina kodas bet koda isema ir pardudoa atskirai nors priklauso pirkejui. Norejau pirkti kai kaina buvo puslapyje 419.99€ man atrase jog dar turi vietoje taciau ta diena nedirba ir per nakti uzkele kaina iki 459.99€ parasiau jiems man atrase kad nuo tekejo priklauso kaina nors sake jog prekee turi. parasius neigiama atsiliepima ju puslapyje parase jog vis del to is kazkur turi du vienetus dar uz 429.99€ nors ir brangiau nei rase ta diena sutikau nusipirkti, taciau duagiau niekas man ir nebeatrase nes tikriausiai nenorejo parduoti uz sia kaina. paskaicius atsiliepimue ju facebooko puslapyje supratau kad likau ne viena apgauta.
Parduotuvė užsidėjusi sumažintas kainas, tačiau sumokėjus, paaiškėja, kad prekių nėra. Apie tai 3 dienas tylėjo, kol nepaskambinau ir nepaklausiau. Tada grąžino pinigus. Koks tikslas "pardavinėti" prekes, kurių neturi?
Pirkau Fortnite Neo Versa PS4™ Bundle 2pultelius, išpakuoju juos ir ten nėra jokių žaidimo kodu, tada parašius jiems i el.paštą man MĖNESĮ neatrašė, kol i facebook paskyrą neparasiau, o jie normalaus atsakymo neturi kodėl, tik teigia, kad jei pigiau pirkau (per black friday) tada mane perspėjo, kad nebus jokių kodu, Bet tikrai pardavėjas to nepadarė, pirkau akropolyje Vilniaus, iš viso išleidau 400€+ ir gavau žiauriai prastą aptarnavimą, jau nekalbu apie pultelius. Daugiau čia niekada neisiu ir manau kreipsiuosi i vartotojų teises.
nokla n95 6g 3sim tv
2019-10-06 17:55:56 IP 2e7r445c
Stay strong Gameroomo darbuotojai :P Wii žaidimų išparduotuvės kainom vis tiek neturit. Nei stimo kortelių. O servisas kaip servisas. Darbuotojai (jau dabar?) išmano savo darbe. Žmonių nėra, bet parduotuvkės kažkaip dar kvėpuoja. Tikriausiai todėl, kad koks trečdalis lietuviško fizinio importo iki šiol eina per Baituką, o ne per visokius Gameroomus ;)

O šiaip, aš tai rimtai nustebau sužinojęs, kad Baitukas dar kvėpuoja xD Nesakyčiau, kad tai buvo *mano* vaikystė (ten labiau Akelotė ir Acme arba kas tenai dar buvo), arba patrakliausiai atrodanti kontora, bet ji egzistavo nuo seniai. Toli gražu ne pats geriausias geek shop pasaulyje, gal net arčiau į sąrašo galą, bet kitų čia nemačiau. Minimalus asortimentas yra. Kainų mačiau ir kosminių, ir dykinių, o Amazoną ir t.t. galite įkišti kur nors, niekada greičiau negu per pusantros-dvi savaites nieko iš Amazono (būtent sold by Amazon) nebuvau sulaukęs, nesvarbu France U.K. ar Deutschland. Beje, Gameroomas turi tik vieną poskyrį (mažesnis tinklas = labiau rizikuoji dar pridėti už siuntimą), tad ne prie ko.

Ai dar. Asortimentas iš dalies sutampa su 1A ir kitais Skytechais, bet jau tai Baituko svetainėj dauguma (ne visos) pozicijų pigesnės. Make of that what you will.
Parduotuvė užsimetus didžiausius antkainius, nerekomenduoju ten nieko pirkti, geriau pasirinkite gameroom. Pirkau kelis žaidimus ir ps plus kortele, čekyje buvo išmušta ps4 įranga ant visų dalykų, tai kas per absurdas?! Ir žaidimai ir kortele priklauso tai pačiai skilčiai? Tai jei norėčiau gražinti kortele, kaip įrodyčiau? Patariu visiems kas skaito šį atsiliepimą nieko ten nepirkti, tokio tipo prekeiviai neturėtu pardavinėti...
Vilniuje, Akropolyje, Baituke pardaveja moteriske apie 50.m amziaus pardave zaidima, kuri sutarem grazinsiu, jai namie turiu vienoda, mat 5.m laiko nezaides.
Isidejes prisiminiau, kad kazkur namie turiu, todel iskarto paskambinau, o ji pasake, kad CELOFANAS NUIMTAS, todel negrazins pinigu, ir i kita neapkeis?!
Formaliai ji teisi del prekes negrazinimo, BET KUR ELEMENTARUS ZMONISKUMAS !!??
NIEKADA TEN NEPIRKSIU IR NIEKAM NESIULAU.!!!
Niekams nesiūlau į tokius kreiptis: labai nekonkretūs, pažadų dalintojai:
Atvešim antradienį: neatvežė, atvešim penktadienį: atvežė tik vieną įrenginį, kitas bus antradienį: neatvežė. Atvešim penktadienį: atvežėm, bet ne tokį modelį antro įrenginio, o senesnį modelį.
Jeigu turite laiko švaistymui, kreipkitės, pasirūpins jumis.
Konkretumo- 0.
Atnešus taisyti į garantinį dėl vieno gedimo prietaisas atiduodamas su kitu, kurio garantinis neaptarnauja.
Pries savaite uzsukau atsispausdinti 1 lapa ir netekau zado kai pasake 0.54eur. Suprantu, kad truksta klientu, bet su tokiomis paslaugu kainomis ju nepadauges. Apsilankiau pirma ir paskutini karta ir draugus ispesiu apie kosmines kainas.
Marius 2015-11-03 18:18:54
Kažkada teko pas juos spausdinti 1 puslapi sumokėjau apie 0, 4 €, paklausus kodėl taip brangiai aiškino kad jiems kainuoja resursai t, y internetas, kompiuteris :D
Aš irgi 2 lapus už 0, 52 EUR atspausdinau, nerekomenduoju ir daugiau paslaugom jokiom nesinaudosiu :)
Sveiki, parduodate nekokybiska produkcija, jau tris dienas miname pas Jus, bet specialistu neturite....kaip komprsuosite ar bankrutupsite...
Uzsirezervavau zaidimo kopija ir kai atvykau paimti buvo pranesta kad rezervuotos kopijos nera. Parodzius susirasinejima telefonu su firmos telefono numeriu pasake kad nieko nezino ir kad tai ne irodymas.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%