VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Specialioji uždarojo tipo privataus kapitalo investicinė bendrovė "INVL Technology" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Specialioji uždarojo tipo privataus kapitalo investicinė bendrovė „INVL Technology“ paskelbti pranešimai ir naujienos

2015-12-04 BAIP aktyviai plečiasi Baltijos šalyse
2021-01-22 15:39

Lietuvos kritinės IT infrastruktūros įmonė BAIP aktyviai plečiasi Baltijos šalyse. Gegužės mėnesį BAIP pradėjo veiklą ir įsiregistravo mokesčių mokėtoju, o rugsėjo mėnesį ir PVM mokėtoju Latvijoje ir Estijoje, kur teikia integruotas mobilumo, debesų kompiuterijos ir pilnai valdomas IT paslaugas.

Pirmieji BAIP klientai Latvijoje ir Estijoje – didžiausi mažmeninės prekybos tinklai ir Skandinavijos bankai.

„Mobilumo, debesų kompiuterijos ir pilnai valdomų IT paslaugų (angl. managed services) eksportas bei plėtra yra vieni iš įmonės strateginių prioritetų. Pasirašę daugiau nei 1 milijono eurų vertės sutartis su didžiausiais skandinavų kapitalo bankais, mažmeninės prekybos tinklais Baltijos šalyse, siekiame būti kuo arčiau savo klientų. Turėdami savo darbuotojus, kalbančius vietos kalba, galėsime klientams teikti geriausią ir efektyviausią aptarnavimą: operatyviai reaguoti, spręsti individualius klientų klausimus, teikti garantinį ir pogarantinį aptarnavimą“, – teigia UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Baltijos šalyse aptarnaujame dideles organizacijas IT sistemų priežiūros ir mobilių sprendimų srityse ir numatome tolimesnę veiklos plėtrą Latvijoje ir Estijoje. Pradėję komercinę veiklą šiose šalyse pirmame etape pasirinkome mobilių darbo vietų koncepciją, kai samdomi nuolatiniai darbuotojai atlieka IT priežiūrą ir sprendžia incidentus klientų darbo vietose“, - komentavo BAIP vadovas.

Visas klientų užklausų valdymo procesas, kaip ir iki šiol, bus organizuojamas centralizuotai, per BAIP paslaugų tarnybą Lietuvoje. Tikimasi, kad toks klientų aptarnavimo modelis leis dar efektyviau užtikrinti įsipareigojimų klientams vykdymą. Visose Baltijos šalyse BAIP teikia paslaugas visą parą, 7 dienas per savaitę.

Tolimesniame veiklos etape įmonė Baltijos šalyse stambiems užsakovams pasiūlys kritinės IT infrastruktūros projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas, debesų kompiuterijos bei didžiausių techninės įrangos gamintojų garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

Apie UAB BAIP

UAB BAIP veikla apima kritinės IT infrastruktūros projektavimą, diegimą ir priežiūrą per sutartą laikotarpį (SLA), duomenų archyvavimo, debesų kompiuterijos ir virtualizacijos sprendimus, duomenų bazių ir aplikacijų migraciją, įrangos garantinį aptarnavimą. BAIP yra strateginė IT infrastruktūros architektūros partnerė, turinti didelės apimties projektų įgyvendinimo patirties bei padedanti organizacijoms įsidiegti veiklos tęstinumą užtikrinančius procesus ir technologijas.

Įmonė yra valdoma investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės AB „INVL Technology“ (Nasdaq Vilnius: INC1L), kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Kartu su kitomis „INVL Technology“ valdomomis įmonėmis, BAIP jau kelerius metus sėkmingai įgyvendina projektus Rytų Afrikos regione – Burundyje, Ruandoje, Tanzanijoje, Zimbabvėje ir Mauricijuje. Pietryčių Azijos regione BAIP padeda „INVL Technology“ įmonėms NRD CS bei Norway Registers Development AS įgyvendinti Butano nacionalinės reagavimo į kibernetinės saugos incidentus tarnybos BtCIRT sukūrimo projektą, taip pat nustatyti bei apsaugoti šalies ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros objektus.

Kiti INVL TECHNOLOGY pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kalnėnų slėnis
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: investicinė veikla; nekilnojamasis turtas; statyba.
„Kalnėnų slėnis“ – namai šalia gamtos. Gyvenvietėje kuriamos laisvalaikio zonos, kuriose aktyviai leisti laiką galės tiek mažieji „Kalnėnų slėnis“ gyventojai, tiek jų tėveliai. Mažiesiems numatytos laisvalaikio erdvės: žiemą „Kalnėnų slėnis“ gyventojai galės mėgautis žiemos malonumais – slidinėti su rogėmis nuo...
NOD Baltic
ESET Lietuva

Adresas: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; didmeninė prekyba; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
„NOD Baltic“ - ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda, sprendžianti kibernetinio saugumo, verslo efektyvinimo ir duomenų analitikos problemas. Savo veiklą pradėjome 2005 m., pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET siūlomų produktų atstovavimu ir platinimu Lietuvoje. Intensyviai plėsdami bendraminčių ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
ConocoPhillips 55,62 +3,65%
Ford 12,17 -3,03%
Twitter 70,86 -3,81%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7972,15 +2,57%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%
Nafta 61,28 +2,56%
Jautiena 4,46 +1,36%
Anglis 86,83 +4,58%
Sidabras 25,88 +3,64%
Ryžiai 545,00 +4,81%