Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AZURE ENTERPRISE, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AZURE ENTERPRISE

Atsiliepimai apie AZURE ENTERPRISE, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie AZURE ENTERPRISE, UAB

Priekaištų neturime. Darbus atliko tvarkingai, gražiai, po savęs išsivalė, nors mūsų net namie nebuvo.
Silvijai- pas mus taip pat liko išlindę nenudažyti tarpai, bet tai dažytojų kaltė, nes lubos padarytos tame aukšty kaip ir buvo planuota.
O čia kažkas rašėte, kad sąskaitos neišrašė... Na tai suprantu, jei įmonėje darėtės, buhalterija ir t.t. o kam jum asmeniškai ta sąskaita, išsikalti norite? Garantinį lapelį ir be sąskaitos gavote. Ar šiaip durnas principas?
Sėkmės darbuose, rekomenduoju.
Iš trečio karto atliktas darbas nebūtų problema, jeigu karnizo vietoje nesimatytų nešpakliuotos sienos, kadangi lubos padarytos per aukšai. Finale, turėsime peršpakliuoti likusį nenušpakliuotą plėmą, nors kur tai matyta, kai lubos tiesiog turėjo būti padarytos žemiau. Nepaisant to, jog likusių kambarių lubomis esame patenkinti, tačiau įmonės nelankstumas ir darbuotojų atsakomybės stumdymas skatina neigiamas rekomendacijas.
Dėkui už konsultavimą ir kokybišką darbą. Montuotojai ir vadybininkai, su kuriais teko bendrauti, malonūs ir atsako į visus rūpimus klausimus. Per pusdienį gavau tai ko norėjau - klasikines, matines įtempiamas lubas. Neturiu prie ko prikibti.
Neturiu jokiu priekaistu. Atvaziavo, ismatavo, paklause ko noriu, patare, pasake kaina, susitarem montavimo laika, sumontavo. Viskas.
Montavimo kokybe lazerio tikslumu, nors sienos kreivos, lubos susimontavo lygiai
10/10
Kreipsiuosi vel, jei prireiks ir rekomenduosiu saviem.
Negaliu sutikti su blogais atsiliepimais. Padarė viską be broko ir sutartu laiku. Viską po savęs susitvarkė. 10 balų.
Bėkite kuo toliau nuo śios įmonės. Mano atveju - sudarėm sutartį, paėmė avansą, o darbų sutartu laiku neatliko. Darbuotojai stumdo atsakomybę vienas kitam, o įmonės vadovas net nesistengia spręsti konfliktinės situacijos.Avanso negrąžino. Samdėm kitus meistrus ir per porą dienų viskas buvo padaryta.
Perskaičius tokius atsiliepimus kažin ar būčiau čia užsakinėjęs, bet kadangi skaičiau daug atsiliepimų ir apie visus rašo panašiai, tai pasirinkau šią įmonę ir kartu su žmona labai džiaugiamės. Jei vertinčiau balais tai butu 8. kadangi man su rusų kalba problemų nėra, tai viską išsiaiškinom kaip ir kas bus. Pirmiausia viską išklausė, po to paaiškino kas ir kaip, parodė. 90 m2 padarė per darbo dieną. Tikrai esame patenkinti ir džiaugiamės, kad pasirinkom būtent šią įmonę. AČIŪ.

P.S. tos pačios įmonės, tik kiti meistrai lubas montavo mano kolegai - atsiliepimai tik teigiami
NEREKOMENDUOJU. Lubas pakabino daug žemiau negu žadėjo prieš užsakant, todėl teko pjauti/žeminti pagamintas spintas ir virtuvinius baldus (jau nekalbu kad nužemintą patalpos aukštį). Darbuotojai nekalba lietuviškai, vadybininkas Edgaras nekelia ragelio ir neatrašo - šiaip ne taip prisiskambinus kalba terminais “nebesvaikit”. Pakabintas netinkamo ilgio karnizas per visą sieną, medinis balkelis šviestuvui pritvirtinti buvo per trumpas, vadybininkas absoliučiai nesigilino į užsakymą ignoravo skambučius. Pačios lubos įtemptos gražiai, bet tikrai neverta mokėti pinigų ir dar gadinti sau nervus :)
Jau paskaitęs atsiliepimus supratau, kad nieko gero. Vakar turėjo atvažiuoti nuo 18 iki 22 val. Paskambinus po 19 val. pasiteirauti kada maždaug tikėtis, tai sake atskambins bet taip ir nepaskambino. Taip ir prasedejome iki 22 val. like kvailių vietoje. Tokio aptarnavimo dar neesu niekur matęs. Kaip supratau dirba baltarūsai, ukrainiečiai. Nes iš direktoriaus pavardes matosi, kad ne lietuvis. Samdyti reikia tik savus, nes pas tėvus montavo lietuviai (kita įmonė), labai mandagus ir greitai padarė.

Toks atrodo rimtas tinklapis o realiai tai nieko verti
Edgaras 2021-08-27 18:27:53
Matyt busite konkurentas ir smeiziate imone nebutom kalbom…
1.Mediniu konstrukciju nemontuojame
2.Darbus atliekame svariai po saves susitvarkome
3.Saskaitas israsome:)
Nebutom kalbom :D Taigi vaziavot tvarkyt broka, ka dar imanoma padaryti. Jusu komentaras gerai atspindi imones veikla. Vietoj klaidos pripazinimo ir atsiprasymo akivaizdziai meluojate. 1. Saket sviestuvas nebus standus, nes jis ant medinio 5×5 bruselio. 2. Melas. Kas nustebino po apsilankymo tvarkyt broka - siuksles vistiek palikote. Lubo pleveles atraizos, profiliu gabaliukai ir tie patys bruseliai kuriu sakot nenaudojat. 3. Saskaitos prasiau 4 kartus. Negavau. Gavau tik, garantini lapa. Akivaizdu, del mokesciu slepimo.

Beje patalpa negyvenama, tai tas siuksles bet kada galit atvaziuot pasiimt. Vis dar yra :)
Aivaras 2021-07-07 15:30:25
Kalbejomes telefonu, sakiau reikia konsultacijos del apsvietimo, patvirtino, kad atvaziuos vadybininkas pasiulys, patars. Tai pasiule viena varianta ledine ileidziama lempute. Tai tuo ir bagesi visi patarimai ir konsultacijos. Kainos ir akcijos labai skiriasi su reklamuojamom. Atvaziavo deti lubu du rusakalbiai vyrukai (saunus vyrai), bet as rusiskai nemoku tai susikalbeti neimanoma. Ant lubu nupaisiau kaip turi but sviestuvai tai pakabino ne taip, pataisyt sake nebegalima. Neisiklause ir prasyma, karniza padaryt kuo arciau sienos, vistiek kazkodel padare tarpa apie 15 cm. 48 kvadratus dejo dvi dienas, nors sake sudes per viena. Lubose suko mediena sviestuvam tvirtinti, vienas padarytas zemiau lubu, ir lubose matosi aptemptas pagalys. Po darbu paliko savo siuksles, tokias kaip likusi lubu plevele. Pinigus ima grynais, saskaitos neisraso. Tai tik tiek trukumu :D
Matyt busite konkurentas ir smeiziate imone nebutom kalbom…
1.Mediniu konstrukciju nemontuojame
2.Darbus atliekame svariai po saves susitvarkome
3.Saskaitas israsome:)
Labai patikima įmonė. Malonus bendravimas, greitai ir labai kokybiškai atliktas darbas. Tikrai rekomenduoju visiems. Dar būtinai kreipsimės. Sėkmės darbuose :)
Didelis Ačiū už Jūsų profesionalumą, malonų bendravimą ir rūpestingumą. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju!!!
Visiškai nepatikimi. Svarbiausia jiems, paimti iš žmonių avansą, o vėliau prasideda - atvažiuoja meistras ir negali atlikti užsakyto darbo (neturi tam kompetencijos ir įrangos (keisti klausimai užsakovui: mums reikia kopėčių, ar turėsite?" arba "reikalingi ilgi varžtai, turėsite?"), o tuo tarpu vadybininkai apsimeta, kad viskas tvarkoje ir vilkina laiką. Darbų nesugebėjo atlikti per porą savaičių (sumoje laukėme mėnesį), neiškentėme, užsisakėme kitus, kurie atliko per dieną ir nekilo jokių klausimų ar nesklandumų (vadinasi, bėda tikrai ne mūsų patalpose). Galiausiai, nesiteikia grąžinti avanso už neatliktus darbus.
NErekomenduojame! Rinkitės kitus - patikimus ir kompetetingus!

Adeso
Statyba. Pastatų įrengimas. Remontas

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Leoresta
Adresas: Baltininkų g. 15, Baltininkų k., LT-88268 Telšių r.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Buveinės adresas: A. Goštauto g. 8-257, Vilnius Statyba ir renovacija (gyvenamųjų namų, visuomeninių, administracinių ir komercinių pastatų, inžinerinių statinių statyba, renovacija, remontas) Pastolių nuoma ir pardavimas (fasadiniai ir moduliniai pastoliai, mobili tvora) Statybinės technikos nuoma ir paslaugos...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%