Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Avon Cosmetics

Atsiliepimai apie Avon Cosmetics, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Avon Cosmetics, UAB

a*******i avon firmoj sedi ir reikalauja 147 eurus susimoketi ir dar kazkokia bauda...Neverta is avon uzsisakyti, bukit atsargus
Užsisakai prekes, kaip įprastoj internetinėj parduotuvėj. Tik pristatymas į namus nemokamas ir sumoki pristatymo metu. Tačiau tai visai neatitinka tiesos. Konsultantė parašo žinutę, kad jau prekes turi, tačiau sako ateit pas ją į darbą ir pasiimt, tai koks čia pristatymas į namus? Jau geriau aš sumokėsiu bankiniu pavedimu už prekes ir papildomai už siuntimą į lp express paštomatą, tai pačiam pirkėjui patogiau. Negu dar tystis į centrą pas konsultantę į darbą.
Sveikos.o as manau reiketu atidziau rinktis konsultante
Ne vienus metus perku kremus veidui "Nutraeffects ageless 35±", kurių pakuotė buvo violetinės spalvos.Nesuprantu Avon sprendimo keisti spalvas ir klaidinti klientus.Šiuo metu įsigijau kremus violetinės spalvos pakuotėse, tinkančius moterims virš 55m.
Meilute Matuleviciene
2018-12-20 23:27:19 IP 28menm4m
Laba vakara, uzsisakiau prekiu uz 75 eurus, taciau siandien mano konsultantas pranese kad sias prekes gausiu tik gruodzio 28diena, man ju reikia Kaledom. Jei as siu prekiu negausiu iki gruodzio 24 dienos, tai jos man bus nereikalingos ir as ju nebeimsiu ir bus sugadinta svente ne tik jum bet ir mano seimai
Rita Novogrodskyte
2018-11-13 21:54:31 IP 5f4soddv
Gavau pirmadienį prekės po penkių vakare sumokėjau grynais už prekes bet man rodo kad dar nėra mokėjimo nedavė nieko pasirasyti
Kas liečia darbą mažai kas išdirbta bandoma
3 mėn po dviejų mėnesių kviecia i pokalbį pas P Asta pagalvokit kaitą priekabos prie bet kokios smulkmenos prikimba, dabar artėjant Kalėdoms reikia žmonių
Sveiki, užsisakiau silikonines pėdų kojines ir dziaugtis teko neilgai. Po penkto karto jos suplyšo. Mano kolegei dar trumpiau tarnavo.Suplyšo per siūlę. Manau turėtumėt išimti nekokybišką prekę.
buvo padarytas uzsakymas 2018-06-12 ir gauni laiska su tekstu:Užsakymas jau ruošiamas. Per 24 val. su tavimi susisieks konsultantas ir sutars dėl užsakymo pristatymo bei atsiskaitymo būdo. paskuj konsultantas Joana Medeišo dar siulo laukti iki 2018-06-21 kur pristatymas yra trys dienos ir dar pati pasako pirmadieni gausi 2018-06-18 o paskuj pasako neturiu as laiko nebent ketvirtadienin dar plius dasideda trys dienos galutinem rezultate lauki desimt dienu
Laba diena

AVON gaminei yra blogi kvepalai toletinis vanduo pakurškus kvapas laikosi 3min o kai padarai užsakyma atsiunčia i paštomata ir duoda klaidinga koduka ir neina paimti prekiu iš paštomato be to visi ju produktai yra iš lenkijos ant prekiu yra kilmės šalis kas esate pirke iš avon pažiurėkite ant kvepalu POLAND šalis o parduoda kaip kad būtu originalus už didžiulė kaina
Laba diena
vasario 28 d. padariau užsakymą per el. katalogą, man sms žinutė atsakė konsultantė Vita kad užsakymą pateiks man kovo 12 d. bet kovo 6 d. gavau el. laišką kad mano pirkinių krepšelis buvo ištrintas ir priekių aš negavau.Esu labai nepatenkinta Jusų darbu ir jeigu Jums nerupi klientai daugiau iš Avon nieko nepirksiu ir visiems savo draugas ir pažįstamiems sakysiu kad irgi nieko pas Jus nepirktu.
Sveiki. Likau labai nepatenkinta. Tai, kad as uzsisakiau is 83 pus. BROWN 22467.O GAVAU SPALVA TAI TOKE KAIP 82pus deep brown 10926.Isvaizda visai neatitiko prekes!!! Kaip cia suprasti?
Laba diena, noreciau suzinoti kokiu tikslu teiravotes apie mano finansine padeti kredit info 2017 06 as su jumis esu nutraukusi sutarti dar 2016 metais savarankiskai neesu uzsakiusi jokiu prekiu juos uzsakinejo Laura Geriksonaite, Prasau pasiaiskinti
Sveiki, norejau suzinot, ar grazinant prekes pas jus mokama uz siuntima, nes konsultante pareikalavo 4euru uz grazinima, kai kitur nereikia moket
Violeta Marčiulionienė
2017-12-01 15:06:56 IP 28m87gtk
Aš patenkinta prekių kokybe, nusivilti neteko jau 12 metų. Įvairovė didelė, konsultantės mandagios, paslaugios. Su malonumu perku sau ir šeimai, kai yra poreikis. Dar didesnės sėkmės ir daugiau patenkintų klientų 2018 metais!
Aš taip pat naudoju Avon kosmetiką jau ne pirmus metus, daugiausia įvairias kūno priežiūros priemones. Turiu ištikimą konsultantę, kuria galiu pasitikėti. Ji visada pristato naujausias prekes ir suteikia galimybę išbandyti nemokamai.
Sveiki pati naudoju avon kosmetika jau dsug metu tikrai patenkinta ja ir dukra ja naudoja jos plaukai velesi tai ten produktu yra super jai norite galiu jums pedeti issirinkti kosmetika nepatiks galesite grazinti man per 30 d skambinkit lauksiu860563117
Laba diena.Gavau Avon prekytes is konsultantes Ausros Bruozytes ir labai nusivyliau gavau prabegusi kuno aliejiuka, buteliukas nepilnas, suslape buvo Avon katalogas bei cakis kuria surasomos prekiu kainos.Susisiekiau su konsultante o ji tik parase kad labai gaila.
Laba diena.. Turiu vieną nusivylima dėl Jūsų prekės tai manikiuro rinkinys trafaretes anspaudas ant nago plokštelės. VISAI NEATITINKA REALYBĖS.. Śiandien išbandžiau patepus laku trafaretą ir jį nubraukus nedaro anspaudų visai.. gaila labai.. O daugeliu prekių esu labai patenkinta perku iš beveik kiekvieno katalogo.. Ta akcija Tomorow kvepalai verta aukšto ivertinimo Jūsų visų darbo taip ir dušo žele su losijonu :-)
Violeta Marčiulionienė 2016-07-28 08:40:50
Laba diena. Aš Jūsų klientė virš 10 metų, kokybė ir prekių įvairovė tenkina. Katalogai labai gražūs ir skoningi.Tik nepatinka Jūsų parduotuvės-salono panaikinimas. Buvo puiku atvažiuoti į prie Šarūno viešbučio esančią Jūsų parduotuvę ir susitikti su puikia Jūsų konsultante Lina Puchašvili bei įsigyti norimų prekių. Dabar nepatogu, nes reikia pas konsultantę iš pradžių gauti katalogą (aklai gi nepirksi naujos prekės, pamatytos el. kataloge), po to išsirinkti prekę, po to vėl susitikti su konsultante kažkur gatvėje, kad atsiimti tą prekę. Nesolidu tokiai rimtai kompanijai. Negi taip brangu išnuomoti patalpas prekių atsiėmimui kokiame nors nebrangiame Vilniaus rajone?Manau, kad ateityje neteksite dar daugiau klientų dėl tokio neracionalaus taupymo. Ateityje tikiuosi išmintingo vadovybės sprendimo šiuo svarbiu klientams klausimu. Linkiu sėkmės versle ir sveiko proto sprendžiant realizavimo problemas.
Miela, Violeta, Aciu uz man skirtus grazius zodzius.Parasykite man laiskeli i el pasta tamada@zebra.lt ir as mielai Jums atsiusiu Avon katlogeli.Lina Puchasvili
Nusivyliau Avon companija. Jau kelinta darta prekes veluoja, ne taip supakuotos arba isvis nepakuotos. 17 kataloge 225psl yra 5 gaminiu rinkinys. Anksciau visada tokie rinkiniai budavo supakuoti, o dabar palaidi sumesti kaip siuksles. Internetu uzsisakius gauni pakuote.wt....? O ka tie klientai kurie uzsisako is katalogo neverti gauti padoriai supakuoto gaminio? Sito niekaip nesupratau. Ar cia konsultatai turi pirkti pakuotes ir atskirai pakuoti?
Labai negraži situacija Klaipėdoje..Viena konsultantė Klaipėdoje siekdama gauti prizą iš Avon kompanijos turėjo surinkti grupę konsultantų. Ji juos surinko. Jų vardu padarė užsakymus, o skolas apmokėti tenka žmonės, kuriuos prikalbino tapti konsultantais. Avon kompanija nežiūri, kad vienas žmogus surenka užsakymus daugiau nei keliasdešimties žmonių, tuo pačiu adresu, tuo pačiu tel. numeriu iš to paties kompiuterio IP adreso. Vardų ir pavardžių neminėsime, bet gėda.
Violeta Marčiulionienė
2016-07-28 08:40:50 IP 5f4sod9s
Labai nusivyliau šia įmone!!!
Prieš kelias dienas įmonės konsultantai įkalbino sudalyvauti AVON loterijoje. Užpildžiau anketą, pasakė, jog yra galimybė laimėti kvepalus... Šiandien sulaukiau skambučio, pasakė, kad laimėjau prizą. Tačiau atsiimti jį galiu tik tam tikromis valandomis. Teko per kamščius važiuoti iki jų būstinės, tačiau nuvykus iš pradžių darbuotoja paprašė nurodyti 5 žmonių kontaktus, su kuriais jie galėtų susisiekti. Atsisakius tai padaryti pasiūlė įsigyti "startinį komplektą" prekybai ir tik tada pardavus prekių už 30 Eur gaučiau kvepalus. (Nors darbuotoja telefonu informavo, jog juos jau laimėjau).
Apibendrinant: atvykau atsiimti prizo, tačiau norint jį atsiimti būtų reikėję dar nemažai pavargti... Valanda prarasto laiko, kuro išlaidos, o rezultate likau apgauta.
Gėda!