Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Avon Cosmetics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Avon Cosmetics

Atsiliepimai apie Avon Cosmetics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Avon Cosmetics, UAB

Susimoki už dovanėles, kurias gali pasiimti padarius užsakymą, bet ir tų negauni :) turi daryt dar kitą užsakymą, kad gautum, absurdas, susimokėjau už orą kaip sakant
Edvinas 2021-04-02 22:34:34
Sveiki, skundas dėl vienos AVON DARBOTOJAS VILNIUS AKVILE JARMALAVIČIŪTĖ! Užsisakiau prekė, adresų Švenčionių raj. Pabradė miestas, kad pristatytų paštomatų į Molėtų g.4. Akvilė, ne paskambinus, padarę užsakymą adresų Vilniusg.108 Švenčionys! Aš parašiau Švenčionių raj. Tai reikėjo pirmiausiai mano manimui pasiskambinti, pasiklausti! O paskui daryti užsakymą... Karantino metų ypač Šv. Velykos laikotarpiui ir po jos, nevarysiu! Nors ir į savo rajoną!
Sveiki jai neturite patikimos geros konsultantes galite kreiptis i mane su malonumu padesiu
R 2020-08-04 01:14:12
Iš gerb. Rimos laukiu atsakymo apie vieną prekę apie pusmetį laiko, atsakymo nesulaukiau dar iki šiol, t.y. apie pusmetį laiko... Aciu, gerbiamoji, buvo, , malonu, , bendraut....
Sveika jai neturite patikimos konsultantes galite kreiptis i mane su malonumu padėsiu jums
Jolanta 2022-01-05 14:37:12
Sveiki, gal galit pasakyti, ant jusu produkcijos spauzdinama pagaminimo ar galiojimo data? Ačiū
Pagaminimo.
Sveiki, labai nusivyliau jūsų kalėdiniais pasiūlimais, siūlot užsisakyti staigmenų maišelį ir neleidžiat, prekės kuri skirta padarius užsakymą už 35 eurus irgi neduodat, tai kam siuntinejet bereikalingas žinutes...
Noriu paprašyti tik tiek, kad darbo skelbimuose nurodytumėte tikslų miestą, kuriame siūlomas darbas. Nes dažnai viename skelbime, skirtingose vietose būna nurodyti du skirtingi miestai.
Puiki kosmetika, daug metų uzsisakineju iš vadybininkės niekada neturėjau jokių problemu
Pinigai sumokėti, prekės užsakytos birželio pradžioje, o keliauja daugiau nei 3 savaites ir dar nėra... Kosmosas... Atrodo, kad iš Kinijos prekės ateitų greičiau nei Lietuvoje...
Aš taip pat esu padariusi užsakymą ir laukiu savo prekių tik neaišku kada jos mane pasieks.
Šiuo atveju apie gerbimą negali būti jokios kalbos! Taip pat laukiu prekiu nuo 2020-06-06....
Man taipogi ta pati situacija, pateikiau užsakymą uz nemaža sumą, ir NUOSTABUSIS avinas pradėjo savo atnaujinimo darbus.... Tiesiog šaunu, Užsakymas pakibęs, neaišku kada gausiu prekes, klientai uzsisake prekes JAU piktinasi!!! Elektroninės.saskaita išrašyta, sumokėjimo terminas už prekes senka, o prekių nėra!! Kompanija pasivede juodai!
Nuostabusis avon atsiuntė birželio mėnesio katalogą, vartykite ir grožėkites. Prisirinkau produktų už ne mažą sumą ir ką galvojate - negaliu prisijungti prie puslapio. Laukiu diena, dvi, jau tuoj bus savaitė kaip vyksta atnaujinimas. Rimtai? Išsiuntėte katalogus ir pradedate atnaujinti puslapį? Gal tokiais reikalais pasirūpinkite prieš išsiųdami katalogus, nes kodėl aš turiu dabar kiekvieną dieną tikrinti puslapį norėdama užsisakyti jūsų prekes. Kantrybės taurė ištuštėjo, metas apsilankyti Droge arba Dougle:-)
a*******i avon firmoj sedi ir reikalauja 147 eurus susimoketi ir dar kazkokia bauda...Neverta is avon uzsisakyti, bukit atsargus
Užsisakai prekes, kaip įprastoj internetinėj parduotuvėj. Tik pristatymas į namus nemokamas ir sumoki pristatymo metu. Tačiau tai visai neatitinka tiesos. Konsultantė parašo žinutę, kad jau prekes turi, tačiau sako ateit pas ją į darbą ir pasiimt, tai koks čia pristatymas į namus? Jau geriau aš sumokėsiu bankiniu pavedimu už prekes ir papildomai už siuntimą į lp express paštomatą, tai pačiam pirkėjui patogiau. Negu dar tystis į centrą pas konsultantę į darbą.
Sveikos.o as manau reiketu atidziau rinktis konsultante
Ne vienus metus perku kremus veidui "Nutraeffects ageless 35±", kurių pakuotė buvo violetinės spalvos.Nesuprantu Avon sprendimo keisti spalvas ir klaidinti klientus.Šiuo metu įsigijau kremus violetinės spalvos pakuotėse, tinkančius moterims virš 55m.
Meilute Matuleviciene
2018-12-20 23:27:19 IP 28menm4m
Laba vakara, uzsisakiau prekiu uz 75 eurus, taciau siandien mano konsultantas pranese kad sias prekes gausiu tik gruodzio 28diena, man ju reikia Kaledom. Jei as siu prekiu negausiu iki gruodzio 24 dienos, tai jos man bus nereikalingos ir as ju nebeimsiu ir bus sugadinta svente ne tik jum bet ir mano seimai
Rita Novogrodskyte
2018-11-13 21:54:31 IP 5f4soddv
Gavau pirmadienį prekės po penkių vakare sumokėjau grynais už prekes bet man rodo kad dar nėra mokėjimo nedavė nieko pasirasyti
Kas liečia darbą mažai kas išdirbta bandoma
3 mėn po dviejų mėnesių kviecia i pokalbį pas P Asta pagalvokit kaitą priekabos prie bet kokios smulkmenos prikimba, dabar artėjant Kalėdoms reikia žmonių
Sveiki, užsisakiau silikonines pėdų kojines ir dziaugtis teko neilgai. Po penkto karto jos suplyšo. Mano kolegei dar trumpiau tarnavo.Suplyšo per siūlę. Manau turėtumėt išimti nekokybišką prekę.
buvo padarytas uzsakymas 2018-06-12 ir gauni laiska su tekstu:Užsakymas jau ruošiamas. Per 24 val. su tavimi susisieks konsultantas ir sutars dėl užsakymo pristatymo bei atsiskaitymo būdo. paskuj konsultantas Joana Medeišo dar siulo laukti iki 2018-06-21 kur pristatymas yra trys dienos ir dar pati pasako pirmadieni gausi 2018-06-18 o paskuj pasako neturiu as laiko nebent ketvirtadienin dar plius dasideda trys dienos galutinem rezultate lauki desimt dienu
Laba diena

AVON gaminei yra blogi kvepalai toletinis vanduo pakurškus kvapas laikosi 3min o kai padarai užsakyma atsiunčia i paštomata ir duoda klaidinga koduka ir neina paimti prekiu iš paštomato be to visi ju produktai yra iš lenkijos ant prekiu yra kilmės šalis kas esate pirke iš avon pažiurėkite ant kvepalu POLAND šalis o parduoda kaip kad būtu originalus už didžiulė kaina
Laba diena
vasario 28 d. padariau užsakymą per el. katalogą, man sms žinutė atsakė konsultantė Vita kad užsakymą pateiks man kovo 12 d. bet kovo 6 d. gavau el. laišką kad mano pirkinių krepšelis buvo ištrintas ir priekių aš negavau.Esu labai nepatenkinta Jusų darbu ir jeigu Jums nerupi klientai daugiau iš Avon nieko nepirksiu ir visiems savo draugas ir pažįstamiems sakysiu kad irgi nieko pas Jus nepirktu.
Sveiki. Likau labai nepatenkinta. Tai, kad as uzsisakiau is 83 pus. BROWN 22467.O GAVAU SPALVA TAI TOKE KAIP 82pus deep brown 10926.Isvaizda visai neatitiko prekes!!! Kaip cia suprasti?
Laba diena, noreciau suzinoti kokiu tikslu teiravotes apie mano finansine padeti kredit info 2017 06 as su jumis esu nutraukusi sutarti dar 2016 metais savarankiskai neesu uzsakiusi jokiu prekiu juos uzsakinejo Laura Geriksonaite, Prasau pasiaiskinti
Sveiki, norejau suzinot, ar grazinant prekes pas jus mokama uz siuntima, nes konsultante pareikalavo 4euru uz grazinima, kai kitur nereikia moket
Violeta Marčiulionienė
2017-12-01 15:06:56 IP 28m87gtk
Aš patenkinta prekių kokybe, nusivilti neteko jau 12 metų. Įvairovė didelė, konsultantės mandagios, paslaugios. Su malonumu perku sau ir šeimai, kai yra poreikis. Dar didesnės sėkmės ir daugiau patenkintų klientų 2018 metais!
Aš taip pat naudoju Avon kosmetiką jau ne pirmus metus, daugiausia įvairias kūno priežiūros priemones. Turiu ištikimą konsultantę, kuria galiu pasitikėti. Ji visada pristato naujausias prekes ir suteikia galimybę išbandyti nemokamai.
Sveiki pati naudoju avon kosmetika jau dsug metu tikrai patenkinta ja ir dukra ja naudoja jos plaukai velesi tai ten produktu yra super jai norite galiu jums pedeti issirinkti kosmetika nepatiks galesite grazinti man per 30 d skambinkit lauksiu860563117
Laba diena.Gavau Avon prekytes is konsultantes Ausros Bruozytes ir labai nusivyliau gavau prabegusi kuno aliejiuka, buteliukas nepilnas, suslape buvo Avon katalogas bei cakis kuria surasomos prekiu kainos.Susisiekiau su konsultante o ji tik parase kad labai gaila.
Laba diena.. Turiu vieną nusivylima dėl Jūsų prekės tai manikiuro rinkinys trafaretes anspaudas ant nago plokštelės. VISAI NEATITINKA REALYBĖS.. Śiandien išbandžiau patepus laku trafaretą ir jį nubraukus nedaro anspaudų visai.. gaila labai.. O daugeliu prekių esu labai patenkinta perku iš beveik kiekvieno katalogo.. Ta akcija Tomorow kvepalai verta aukšto ivertinimo Jūsų visų darbo taip ir dušo žele su losijonu :-)
Violeta Marčiulionienė 2016-07-28 08:40:50
Laba diena. Aš Jūsų klientė virš 10 metų, kokybė ir prekių įvairovė tenkina. Katalogai labai gražūs ir skoningi.Tik nepatinka Jūsų parduotuvės-salono panaikinimas. Buvo puiku atvažiuoti į prie Šarūno viešbučio esančią Jūsų parduotuvę ir susitikti su puikia Jūsų konsultante Lina Puchašvili bei įsigyti norimų prekių. Dabar nepatogu, nes reikia pas konsultantę iš pradžių gauti katalogą (aklai gi nepirksi naujos prekės, pamatytos el. kataloge), po to išsirinkti prekę, po to vėl susitikti su konsultante kažkur gatvėje, kad atsiimti tą prekę. Nesolidu tokiai rimtai kompanijai. Negi taip brangu išnuomoti patalpas prekių atsiėmimui kokiame nors nebrangiame Vilniaus rajone?Manau, kad ateityje neteksite dar daugiau klientų dėl tokio neracionalaus taupymo. Ateityje tikiuosi išmintingo vadovybės sprendimo šiuo svarbiu klientams klausimu. Linkiu sėkmės versle ir sveiko proto sprendžiant realizavimo problemas.
Miela, Violeta, Aciu uz man skirtus grazius zodzius.Parasykite man laiskeli i el pasta [email protected] ir as mielai Jums atsiusiu Avon katlogeli.Lina Puchasvili
Nusivyliau Avon companija. Jau kelinta darta prekes veluoja, ne taip supakuotos arba isvis nepakuotos. 17 kataloge 225psl yra 5 gaminiu rinkinys. Anksciau visada tokie rinkiniai budavo supakuoti, o dabar palaidi sumesti kaip siuksles. Internetu uzsisakius gauni pakuote.wt....? O ka tie klientai kurie uzsisako is katalogo neverti gauti padoriai supakuoto gaminio? Sito niekaip nesupratau. Ar cia konsultatai turi pirkti pakuotes ir atskirai pakuoti?
Labai negraži situacija Klaipėdoje..Viena konsultantė Klaipėdoje siekdama gauti prizą iš Avon kompanijos turėjo surinkti grupę konsultantų. Ji juos surinko. Jų vardu padarė užsakymus, o skolas apmokėti tenka žmonės, kuriuos prikalbino tapti konsultantais. Avon kompanija nežiūri, kad vienas žmogus surenka užsakymus daugiau nei keliasdešimties žmonių, tuo pačiu adresu, tuo pačiu tel. numeriu iš to paties kompiuterio IP adreso. Vardų ir pavardžių neminėsime, bet gėda.
Violeta Marčiulionienė
2016-07-28 08:40:50 IP 5f4sod9s
Labai nusivyliau šia įmone!!!
Prieš kelias dienas įmonės konsultantai įkalbino sudalyvauti AVON loterijoje. Užpildžiau anketą, pasakė, jog yra galimybė laimėti kvepalus... Šiandien sulaukiau skambučio, pasakė, kad laimėjau prizą. Tačiau atsiimti jį galiu tik tam tikromis valandomis. Teko per kamščius važiuoti iki jų būstinės, tačiau nuvykus iš pradžių darbuotoja paprašė nurodyti 5 žmonių kontaktus, su kuriais jie galėtų susisiekti. Atsisakius tai padaryti pasiūlė įsigyti "startinį komplektą" prekybai ir tik tada pardavus prekių už 30 Eur gaučiau kvepalus. (Nors darbuotoja telefonu informavo, jog juos jau laimėjau).
Apibendrinant: atvykau atsiimti prizo, tačiau norint jį atsiimti būtų reikėję dar nemažai pavargti... Valanda prarasto laiko, kuro išlaidos, o rezultate likau apgauta.
Gėda!

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%