Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Avižienių autoservisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Avižienių autoservisas

Atsiliepimai apie Avižienių autoservisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Avižienių autoservisas, UAB

UAB Avižienių autoservisas
2020-05-13 15:47:27 IP 2i2k37m3
Edvinas 2020-05-13 12:06:05
Taromatas kaip neveikia taip neveikia jau menesi!!!
Gerb. Edvinai, nejaugi Jus taip paveikė karantinas, kad negalite atskirti automobilių serviso nuo Maximos taromato? Pas mus panašių dalykų niekada nebuvo !!!
Taromatas kaip neveikia taip neveikia jau menesi!!!
Sveiki, po autoįvykio reikėjo suremontuoti visą automobilio šoną. Per pažįstamų rekomendacijas autoremontą atlekau Avižienių autoservise. Atsiimant auto likau patenkintas remonto darbų kokybe, bendravimu su meistrais derinant keičiamų detalų kainas. Sutaupiau nemažai pinigų, nes autoįvykis buvo nedraudiminis. Viskas SUPER.
sveiki, musu seima turi 3a/m ir reikalui esant anksciau remontuodavome salia namu esanciame autoservise miesto centre. Nebuvome patenkinti sio serviso darbu kokybe ir tik del geografines padeties taisydavome toliau. Zodziu, pradejome dometis del geresnes alternatyvos ir musu kaimynas patare remontuoti a/m "Avizieniu autoservise", nes pasak jo jis jau trys metai savo ir zmonos a/m remontuoja minetame autoservise ir niekada nebuvo nusiviles.
Ir tikrai, jau beveik metai laiko kai mes pastovus, sio autoserviso klientai, nes esame patenkinti a/m remonto kokybe, operatyvumu ir darbuotoju bendravimo kultura. Visada paskambina del detaliu kainos derinimo, siuncia nuotraukas remonto metu. Pries keleta dienu musu a/m Volvo patyre nemaza avarija ir priekines a/m dalies remonta atlikome siame autoservise. Norime padekoti autoserviso kolektyvui uz remonto darbu kokybe, operatyvuma ir darbo kultura. Nesvarbu, mad sis autoservise randasi ne prie namu, bet viskas atsiperka paslaugu kokybe, demesiu klientui. REKOMENDUOJU.
Dalius 2019-10-11 12:01:21
sveiki,
pasiskambinus dėl korozijos taisymo ant automobilio buvo pasakyta, kad garantija 3 dienos ir negarantuoja ilgesniam laikotarpiui. tiek ir baigėsi mūsų bendradarbiavimas.
Ši kompanija, visiškai nesilaiko dažymo technologijos nei elementarių taisylkių. Jie dažo tiesei ant metalo, net nesivargina ne tik grunto uždėti, bet ir rūdžių surišėju sutepti. Įra vartotojų teisės, kurios nagrinėja šį ginčą. Jei servisas užsiėmė, suremontuoti, tai jis neša atsakomybę, nesvarbu kad jis bando išsisukti nuo garantijos. Vartotojo teises gina LR įstatymai.
sveiki,
Dar tokio šios įmonės serviso darbuotojų ar administratorių įžūlumo neteko matyti! Kaip nori remontuoti ir tariesi, tai kaip lapinai "viską padarysim kaip reikiant ir daugiau" o kaip paima remontuoti, daro atbulais nagais.
Man dažė automobilių sparnus, sparnų kraštai buvo parūdiją, dėl to ir kreipiausi į servisą. Prašiau žmoniškai, nušveiskit rūdis, sutepkit rūdžių surišėju, nugruntuokit kaip priklauso, automobilio pardavinėti nesiruošiu, tad padarykit atsakingai. Po keleta dienų gavau skambutį kad galiu atsiimti savo suremontuotą automobilį. Atvažiavau po 4 dienų nes negalėjau. Atvaževęs radau stovintį automobilį ir iš kart pradėjau žiūrėti kaip ar gražiai nudažyta. Kaip tik pasilenkiau prie sparnų pamačiau kad sparnai nudažyti o jų kraštai jau pageltonave rūdimis, tas dienas kaip automobilis buvo suremontuotas ir stovėjo nejudomas, lijo lietus ir buvo drėgna. Atėjo asmuo kuris man prižadėjo tvarkingai ir kokybiškai suremontuoti automobilį, pradėjo šaukti, kad "surūdijusiom detalėm garantijos neteikia" ir parodė kad automobilio pridavimo remontui paraiškoje jis tai yrašė ranka. Kaip aš palikinėjau automobilį tai to užrašo nebuvo, jis jį įrašė vėliau. Galū gale per piktumus sutarėm kad automobilio tas dalis kurios aprūdijo jie suremontuos ir perdažys iš naujo. Po kelių dienų atomobilį pasiėmiau, susimokėjau daugiau nei buvo tartasi bet tiek to. Nepraėjus mėnesiui, rūdys vėl iškilo, pakilo dažū sluoksnis ir matosi aprūdijusios šviežiai dažytos vietos. Paskambinus, vėl ta pati daina "surūdijusiom dalim garantijų neteikiam"

Tai kad būkit atsargūs su šiuo servisu!
Apie tai pranešta vartotojų teisėms.
Petras 2019-03-15 14:03:39
Liudininkas ponui Mindaugui
Kaip serviso klientas tuo metu remontavau savo auto ir mačiau tą bamperį.Deformuotas, įtrūkęs, jau anksčiau remontuotas.Ponas užmiršo, kad už bamperio nuėmimą ir pastatymą reikia taip pat mokėti pinigus. Kaina yra nustatoma atvažiavus į servisą, o ne piktintis, kad telefoninis pasakojimas nesutampa vizualiai autoservise.
Geda man uz Jus, kad meluojate, kad esate liudininkas. Tuo metu lijo lietus ir kalbejomes lauke tik su vienu zmogumi, kuris paskambinus, nusileido is antro auksto. Ka Jus cia kuriate ir meluojate.. Bamperio nuemimo ir pastatymo kaina siame servise nurode 30 EUR. Ejo kalba tik apie dazyma ir kaina bamperio nuemimo ir pastatymo skaiciuojama papildomai prie kainos. Apie koki Jus deformuota, remontuota bamperi kalbate? Nesekite pasaku. Automobili turiu nuo pat isigyjimo, pirkau nauja Lietuvoje. Dar parasynekite melagingu komentaru ir uz smeizta turesite atsakyti, kadangi yra automobilio visa istorija + treciadieni is kito serviso gausiu saskaita su atliktais darbais ir defektacija (sutarta kaina 110 EUR su PVM uz perdazyma, nuemimo ir bamperio uzdejima). Pridedu nuotrauka kaip atrodo mano bamperis, kad suprastumete, jog sie zmones yra apsimelave iki ausu. GEDA, kad yra tokiu zmoniu ir tokiu verslu su tokio zemo intelekto vadovais..
Liudininkas ponui Mindaugui
Viena diena sutari viena kaina, kita diena jau 55% aukstesne. Paskambinau, paklausiau kiek kainuos perdazyti bamperi. Nurodziau automobilio marke, modeli, metus. Pasake kaina 90€. Kita diena specialiai atvykau is miesto centro i Avizenius susitarti ir isitikinti, kad kaina nesikeis, o atejas zmogus is serviso man sako “labai didelis bamperis, daug dazu reikes, todel kaina 140€”. Visiskas neprofesionalumas ir laiko gaisimas su zmogum, kuris nezinodamas sako kaina mazesne, o kai reikia daryti staiga pakelia net 55%.. Idomu koki bamperi isivaizdavo, gal zaislines masinos?
Avižienių autoservisas, UAB
2018-11-13 14:40:52 IP 5juc48ck
Raimondas 2018-11-05 23:11:13
Buvo sutarta pilnai perdažyti dvejos automobilio durys, paaiškinta, kad būtina pilnai išrinkti, dėl to kaina sutarta su pilnu perrinkimu ir pilnas abiejų durelių dažymas. Atsiėmus automobilį paaiškėja, kad buvo padažyta tik viena, dvi durelių lokalios korozijos pažeistos vietos nuimant tik išorines rankenėles. Pareiškus savininkui pretenzija ir paprašius grąžinti dalį pinigų, nes darbų buvo atlikta ženkliai mažiau, nei derėtasi, įmonės savininkas atsisako tai daryti, mėtosi parodymuose, kas buvo atlikta.
Neprasidėkite su šiuo servisu, nes įmones direktorius nesugeba sąžiningai atlikti darbų ir akivaizdžiai sukčiauja ir apgaudinėja klientus!
P. Raimondas mūsų autoservise remontavo kėbulo dalis pagal draudiminį įvykį ir papildomai paprašė suremontuoti kai kurias dalis nesusietas su draudiminiu įvykiu. Po remonto šis ponas priėmė automobilį, pasirašė dokumentuose, pervedė pinigus už remontą. P. Raimondo pretenzijos servisui yra be pagrindo ir nesuprantamos. Iš turimos bendros informacijos UAB „Eljunga“ yra pasižymėjusi daugelyje servisų su nepagrįstomis pretenzijomis, todėl daugumoje iš jų nėra laukiama.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Gerbiami Kolegos, Partneriai, Klientai, Kaip ir visi gyventojai bei įmonės esame paveikti viruso COVI-19 plitimo padarinių. Kaip ir visi turime prisitaikyti prie naujai pasikeitusių gyvenimo bei darbo sąlygų. Todėl norime pasakyti, kad, nors ir persitvarkiusi, įmonė toliau sėkmingai dirba. Ėmėmės visų galimų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų
JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų 05-31 21:53
JAV per tris paras neramumų mažiausiai 15 valstijų ir Kolumbijos apygardoje, kuriuos sukėlė afroamerikiečio mirtis jį areštuojant, buvo sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų, rodo agentūros...
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų 05-31 19:52
Baltarusijos žmogaus teisių gynimo aktyvistai praneša, kad per sekmadienį šalyje vykusius piketus, kurių metų buvo renkami parašai dėl kandidatų į prezidentus iškėlimo, sulaikyta mažiausiai 17...
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams 05-31 18:39
Vilniaus miesto savivaldybė už 302.500 Eur nupirko 12.100 dovanų kortelių, kurios išdalintos sostinės medikams kaip padėka už kovą su koronavirusu.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%