Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aviva Lietuva, UAGDPB

Atsiliepimai apie Aviva Lietuva, UAGDPB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Aviva Lietuva, UAGDPB

ninna 2019-03-22 14:51:41
Noreciau palikti skunda del pastovei atvaziuojanciu jusu darbuotoju i darbovietes, jau daug laiko isejau is aviva ir perejau i banka, vistiek jusu kolegos drasko akis, kodel ir kaip.Jiems aiskei pasakyta kad nedomina jusu paslaugos. prasau jiems paaiskinti kad butu maziau izulesni...
Ger. ninna, Jums ant kaktos neparašyta kokioje bendrovėje kaupiat savo pensijos pinigus. Turėtumėt suprasti, kad rinkos ekonomikoje galioja tam tikros taisyklės ir principai. Vienas variklių yra konkurencija, kuri generuoja geresnių rezultatų tikimybę ir geresnių sąlygų klientui kūrimą. Na, ką ir dėl kokių sumetimų renkatės, vieną ar kitą bendrovę, tai jau Jūsų pasirinkimai, bet ne visada jie būna teisingi, nes neretai elementariai trūksta žinių!
Piktas 2019-02-19 11:52:54
ar gi gražu pinigautis taip?, 45metų amžiuje atsiunčia laišką, kad atnaujina pensijų kaupimą, kai sutartys jau nutrauktos prieš 6metus... Neduosiu nei vieno cento uždirbti jums...
Tai ponas Piktas, negi Aviva kalta, kad įstatymai keičiami Lietuvos respublikos vyriausybės? Pretenzijas reikšti derėtų pagal adresą, o ne belekam
Tadas 2018-12-02 12:41:26
Man tai juokingi cia kaikurie kalbantys... Tai kas kaltas kad sutarties neskaitot? Konsultantas visko uz jus nepadarys, o jei visa imoka nueina ant draudimo dalies, tai ko verkiat kad nieko neprikaupet? Pasikalbekit su konsultantu ir pasiskirstykit is naujo savo imokas. Ne raketu mokslas cia koks... As tai patenkintas aviva. Gal kad konsultantas mano bendravardis bet siaip viskas OK. As zinau kam mano imoka nueina ir esu patenkintas. Niekad nebuvo problemu, nei su konsultantu, nei su ismokomis. Gavau viena ismoka uz kojos luzi kai slidinejau tai viska labai greitai sutvarke. Visa seima apdrausta tik avivoj.
Tu durnas žmogus, ar kaip? Aš pvz apskritai sutarties nepasirašinejau, šiemiat gaunu laiška kad kaupiu nio 2017 metu. Ir data pasirinko pora dienu iki mano gimtadienio, atsimenu kiekviena savo gimtadieni ir tikrai nevažiuočiau kažkur pensijos kaupti. Sutarties nera. Laišku per du metus negaudavau. Tikiuosi issispresim taikiai. a*******i.
Sandra 2019-01-14 14:23:26
Gerb. Janina įsiskaitykite atidžiai į tą 2 pakopos pensijų kaupimo reformą. Ji nepaveldima ji paskirstoma į anuetus. Geriausia niekur nekaupti bet ir negrįžti į sodrą. Jeigu daug turite sukaupę, tai pristabdykite ir kaip sueis pensiinis amžius atsiimsite.
Gerb. Sandra, jei nieko neišmanote, neklaidinkit žmonių su savo neišmanėliškais patarimais apie II pakopą.
Sveiki. Jūsų nuomone, geriau likti kaupti Avivoj ar pereiti į Swedbank (juolab, kad mano bankas yra Swedbank)? Ačiū už nuomones :)
Tarp nemažai neigiamų atsiliepimų noriu palikti gerą.Esame, geriau sakant buvome klientai, ne vienerius metus, nes atsitikus bėdai, pasikeitė finansinė padėtis. Asitikus bėdai t.y kritinei ligai, o būtent konsultantė ir parekomendavo ją įtraukti i draudimo punktą.Su mumis buvo noriai bendraujama, ačiū už tai konsultantei Vaidai, viskas smulkiai išaiskinta, kokius dokumentus, kada kaip ir kur pristatyti.Ne tą pačią žinoma dieną, bet po trijų mėnesių tikrai gavome pilną išmoką sumos kuria buvome apsidraudę kritinės ligos atveju. Jokių problemų nutraukiant sutartį, konsultantė Vaida tikrai noriai bendrauja ir bendradarbiauja, taip pat pataria.Nelikome nusivylę šia draudimo įmone bėdoje.Ir sėkmės Jums Vaida.
Keisti man jūs, žmonės. Norite gauti prekę (draudimą) ir kad jums draudimo kompanija dar primokėtų? Bet koks draudimas yra prekė, nesiskirianti batono ar automobilio, kurie yra prekės. Parodykite man bent vieną darudimo klientą Pasaulyje, kuris skundėsi, kad pvz. jo artimas žmogus sumokėjo vos dvi įmokas po 100 eurų, bet iškeliavo anapilin ir giminės gavo draudimo sumą pvz. 20.000 eurų. Jei mmanote, kad jums draudimo kompanija turi duoti prekę (draudimą) ir dar už tai primokėti, tada atveju pypinkite į kokią nors Maksę, ten prisiimkite prekių išvykai į gamtą už kokius 200 eurų ir pareikalaukite iš PC vadovybės, kad prekės jums būtų nemokamos ir PC jums primokėtų bent 50 eurų. Po tokių reikalavimų skrisite velniop iš PC, palydėti spyriu į jūsų gudrią subinę, kuriai, pasak brolių slavų, yra tam tikras prietaisas su sriegiu.
Sakykit ką norit, bet... Per metus sumokėjau 591, 16€ ir praėitų metų pradžioj buvo sukaupta 5279, 67€. Tad valdėte mano beveik 6000€, o metų gale liko... 5272, 58€ t.y. net keliais eurais mažiau nei buvo metų pradžioje!!! Tai kur dingo mano šiemet įmokėti beveik 600€??? Nepavyko investicijos? Bet tai nesutrukdė jums dar nusiskaičiuoti 212, 42€ įvairiausių fondų skirstymo, valdymo ir pan. mokesčių. Reikia iš čia bėgti ir bėgti greit... Nes minusas per visą draudimo laikotarpį jau beveik 1400€ o dar reikės sumokėti valstybei nutraukus draudimą.... Ir vaiko "studento" draudimas man šiemet atnešė dar 300€ minusą... nes tvarkingai už "investicijas" nuskaičiuota ~150€ ir dar akcijos krito panašiai... Aš ne toks turtingas, kad maitinčiau "investuotojus". Geriau tą 1000 būčiau padėjęs vaikams sąskaiton ir metų gale rasčiau 1000, o ne 0.
Turintis draudimą 2019-02-12 13:43:01
Neo esate visiškai neteisus. Susirgus kritine liga išmokama visa draudimo suma o ne punktas ir gyvybės draudimas lieka galioti toliau. Taip yra visose draudimo kompanijose, kokia draudimo suma tokia ir išmoka. Procentai nuo sumos mokami traumų atveju.
taip taip !!
Turintis draudimą
2019-02-12 13:43:01 IP 89.116.7.7
Neo 2018-12-21 12:36:09
Kam tu puti zmonems migla i akis ? Palei koki kritiniu ligu punkta tau ismokeko tokia suma ?Net nera tokio punkto, palei kuri tau priklausytu tokia ismoka ir dar uz buk sveikas, atsargus, kritines ligos.Ir visa tai uz 200 litu. Parasiai visiska nesamone ir dar nuotraukas falsifikacija imetei.Kas susidure su "Aviva" ir gavo ismokas tau pasakys kad po to nutrauke sutartis.
Aviva a******ų kontora. Parašiau prašymą nutraukti pensijos kaupimą ir lėšas pervesti į Sodrą. Tai jie apsimetė, kad negavo prašymo[nors turiu kopiją] ir toliau nuskaičiavo pinigus. Būkite budrūs!
Sandra 2019-01-14 14:23:26
mano dukra kuriai suejo 18 metu ir vasaros laike per atostogas dirbo parduotuveje, buvo ateje pas darbuotojus ir siule del pensijos kaupimo, ji pasirase, na o dabar nedirba nes mokosi, tai ir klausiu kaip bus?
Janina 2018-07-10 13:13:41
Laba diena jeigu mergina nedirbs, nieko mokėti nereikės įkritę pinigai investuojami, kai pradės dirbti vėl atskaitys, 2pakopos pensija paveldima viskas gerai...o neatskaiciuos uz ta laika kur nemokes?
Sveiki.Gal galėtumėte pasidalinti savo ar savo artimųjų patirtimi.Ar verta kaupti pensiją Avivoj? Ar suėjus pensiiniam amžiuj sąžiningai išmokami sukaupti pinigai?
Renaldas 2018-07-02 17:16:14
Taigi užėjau paskaityti apie AVIVOS draudimą ir nustebau, kad tiek daug blogų atsiliepimų taigi truputis patirties iš manes su gyvybės draudimais turiu išvisi 3 draudimo polisus skirtinguose lietuvos draudimo kompanijose tai seniause polisa AVIVA nuo 2012 metų poto Compensą nuo 2016 metų ir Lietuvos draudimą (ne kaupiamaji o metini) nuo 2017 metų taigi truputi apie mane esu Vyrukas 26 metų dirbu lietuvos kariuomenėje nuo 20 metų (kaitik baigiau profesine mokyklą) Taigi istojau į kariuomene 2012 metais ir iškart panorau apsidrausti nuejau į pirmą pasitaikiuse draudimo kompanija ačiū dievui tai buvo AVIVA ir apsidraudžiau apvaliai sumai 100 000 litų gyvybe, bei nuo kritiniu ligų taipogi buk sveikas draudimu nuo ligų ir traumu aukščiausiu 3 lygiu tai man kainuodavo kas menesi 200litu atrode pinigai dideli nekarta svarsčiau atsisakyti šio draudimo bet persigalvodavau žinoma buvo ir keleta kartu kai apsisprendžiau atsisakyti draudimo tačiau ačiū dievui perkalbedavo nes parodydavo jog puikiai viskas kaupiasi ir investuojasi taigi nurimau ir neatisakiau tesit kaupimo draudime. Na kagi turejau keleta traumu buvo lužes raktikaulis išmojejo apie 950euru aviva, toliau buvo sukile inkstu akmenis už pagulejima ligonineje gavau 400+ euru tačiau tai niekis pasitinkant naujuosius 2018 metus švenčiu išvakarese buvo diegnozuotas man piktybinis papilinis skydliaukės auglys žymimas C73 diegnoze tai buvo tiesiog perkūnas iš girdro dangaus nes kasmet atidžia tikrindavausi sveikata tiek civilinese tiek karinese ligoninese ir visi gyditojai po detalios sveikatos patikros sakydavo jog esu sveikas kaip ridikas sveikatos grupe budavo A lygio (aukščiauses lygis) ir štai prieš naujuosius metus iš A grupes staiga tapau žemiausios F grupes... buvo padaryta operacija pašalinta puse skydliaukes, kreipiausi į visas gyvybes draudmo bendroves del draudiminio įvikio pagal kritinių ligų draudimą. Compensoje turejau 5000eur kritines ligas, Lietuvos Draudime 15 000eur ir galiausei avivoje 33 000+ eur taigi Compensa norejo nusikratyti šio draudiminio įvikio teigdama jog mano auglys permažas tik 0, 5cm o reikalingas minimalus 1cm dydis tačiau po ilgo svarstimo buvo priimtas sprendimas išmoketi draudimo išmoka taigi gavau 5000euru, AVIVA svarste dar ilgiau patikrino visas ligos istorijas visur kur kadanors gydžiausi (kad nebutu sukčiavimo požimių) ir po 2 men išmokejo 33000+ eur druadimo išmoka pagal kritines ligas bei 1200+eur išmoka už atlikta skydliaukės šalinimo operacija lietuvos draudimas dar neišmokejo savo dalies bet manau tai irgi laiko klausimas bendroje sumoje turečiau gauti išmoka 55tukst eurų taigi stipria pakeičiau požiūrį į draudimą siulau pakeisti ir jums, matau jog čia daug blogų atsiliepimu tokie atsiliepimai gali buti tik vienu atveju turite prasta gyvybes draudimo agenta kuriam nerupi jusu poreikiai o tik ibrukti belekoki polisa kuris lemtingu momentu nesuveikia ir žinoma nuvilia... taigi jai nedraudimas kogero situacija butu kurkas liudnesne nei yra dabar kadangi sveikata gerokai pablogejo karo tarnybai kogero busiu nebetinkamas ir prarasiu darbą, gyventi reikes toliau sunkaus darbo dirbti negalesiu, taigi butu tikras išukis palikti darba moketi mokesčius, paskolas ir dar pragyventi, gavus šitokias draudimo išmokas ateitis netokia baisi nes galiu keletą metu netgi nedirbti ir pragyventi vien iš išmokos, jai reikes brangaus gydimo tai irgi nebus problema. Taigi kaip sakau viskas gerai kol yra gerai bet visada pagalvokite o kas jaigu nutiks kažkas tokio ko nesitikejote. Žinau dauguma manote jog tai gali nutikti betkam tik ne jums tačiau deja liga gali aplankyti betkurį ir betkada kai gulejau chirurginiame skyriuje buvo tiek konserno drektoriu tiek furistu vairuotoju visi gulejo bendroje palatoje taigi ligai neidomus koks jusu statusas kiek uždirbate jau net ir jaunas amžius nebegarantuoja jog neužklups tokios ligos kaip manes, beja nerukau, negeriu, sportuoju, sveikai maitinuosi, gimineje neturejau sergančiu giminaičiu onkologinemis ligomis tačiau net ir tai neapsaugojo nuo tokios diegnozes kokia turiu... Siulau pagalvoti ir jums ar tai tikrai nereikalingas produktas nes mano manimu tai turetu buti kone privalomas dalykas kaip automobilio draudimas kievienam...
Tai tiek kad nesu feikas ar kažkoks draudimo brokeris su išgalvota istorija galiu prideti savo kontaktinius duomenis Esu iš Kauno jai kam reikia galiu susitikti išgerti kavos papasakoti daugiau apie draudimą ir plačiau apie savo patirtis plačiau papasakoti kuris draudimas kokiu atveju yra naudingiauses nemokamai, tiesiog dabar matau jog tai prasmingas dalykas kurį lietuvei gerokai pernelyg nuvertina kogero labiausei del finansinio raštingumo stokos
taigi mano facebook Renaldas Rimkus
tel nr 869218684
pridedu nuotraukas su katik gautum išmokom į sąskaita čia vien iš AVIVOS
Nijolė 2018-10-21 10:15:30
kas per monai, kodėl šį mėnesi atskaičiavo 70, 52, o ne 67, 41? Jokių sutarčių papildomai nepasirašiau ir niekas nesiteike pranešti? Laukiu paaiškinimo?????
pakilo mokesčiai, jeigu turit gyvyės draudima jum kyla kasmetiniai mokesčiai, jog nesumažėtų apsaugos, jeigu jūs būtūmėt sakius, kad nenorit jog kiltų suma, jūsų GD apsaugos mažėtų tiesiog. arba jei neturit gyvybės draudimo, tiesiog administraciniai mokesčiai didėja
Pasirasiau Joniskyje darbo sutarti ir salia sedejo du avivos darbuotojai, vienas vyresnis zmogus be plauku buvo malonus, o kita ponia apie 45-50 metu, kuri buvo labai agresyvi. Labai patirties daug neturiu tokiuose dalykuose, bet taip bande pavaizduot lyg cia butinai privalau kaupt tuos 2%, bet nepakibau. Nors ir atsisakai, kabina toliau makoronus.Suprantu, kad nuo kitu metu reiks 2% kaupt per tuos fondus, bet svarbiausia, kad cia tik menesi varai padirbt i uzsieni ir jie agresyviai p****i prie kiekvieno pasirasiusio sutarti. Gal taip sukasi zmones, bet kaip slyksciai..
Arkadijus Kuliesas didziai nekompetentingas sios firmos darbuotojas. Tokio nesupratingo, savo tikslu siekiancio darbuotijo neteko sutikti. Nenoriu tureti jokiu reikalu su sia bendrove, kurios varda gadina netinkami darbuotojai
Esu pasibaisėjusi kompanijos darbuotojais. Teko stebėti kaip Ignalinoje viena Aviva ponia, Naglai prisikabino prie tuo metu dirbančio (esančio savo darbo vietoje) vaikinuko. mažiausiai 15minučių trukdė jam dirbti su savo pensijų fondu, kol galiausiai vaikinas, pasirašė ant sutarties kuri jam buvo pakišta po nosim, nes kitaip nebutų atstojusi ir toliau trugdžiusi dirbti. Įdomu ka ji galėjo jam pasiūlyti nematydama nei jo pajamų nei šeimos sudieties? Esu pasipiktinusi tokiu elgesiu, dokit vizitines korteles savo Ponioms ir tegu dalima, o ne gaišina kitų žmonių laiko. Niekad nesikreipsiu i jūsų įmonę vien dėl tokio konsultantų elgesio.
Uz finansini rastinguma 2018-05-09 16:01:55
Mane stebina žmonės, kurie svajoja, kad per porą metų sukaups kalnus pinigų. Natūralu, kad draudimo bendrovės irgi turi iš kažko gyventi, samdyti gerus specialistus, kad sėkmingai investuotų jūsų pinigus. Jūsų pinigai pradeda kauptis trečiais metais ir kiek kaupiasi priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos dydžio ir kitų dalykų. Kaip galima pasirašinėti sutartis neįsigilinus į jas?
Visas vakarų pasaulis gyvena su gyvybės draudimu, niekas kitaip net neįsivaizduoja. Tik pas mus kažkodėl visi v***s ir a*******i... Imdami paskolą iš banko irgi neskaitot sutarčių?
Gal ir gyvena visas pasaulis, tik sudraudimu normaliose kompanijose, o ne tokiose kaip AVIVA
Eglė 2018-04-17 17:48:24
Prie bloguju komentaru apie AVIVA tenka prisideti ir
man. Deja musu seimai teko susidurti su sia imone. Buvome apgauti ir apvogti. Vyras kaupe daugiau nei 6 metus pinigus. Uz draudima su kaupimu mokejo nuo 50 keliu euru iki 70 keliu. Per 6 metus nepasinaudojo jokia draudimine ismoka, o isejus is bendroves atgavo tik siek tiek daugiau nei 1000 euru. Is gerbemos draudimo konsultantės Renatos Urvakienės negavome normalaus paaiskinimo, kodel ismoketa tokia maza pasitraukimo ismoka. Taip pat gavome pasiulyma zalotis, jeigu norime, gauti pinigu is sios bendroves. NEPAGARBA ir APGAVYSTES yra sios imones stipriausios savybes.
Man panašiai įvyko, kaip ir Jums. Agentas "užverbavo" gyvybės kaupiamam draudimui. Tai buvo maždaug 2004 metais Klaipėdoje. Jeigu trumpai, tai per 9 metus sumokėjau apie 14 tūkst. litų, išeidamas atgavau apie 4 tūkst. Per tą laikotarpį išmokėjo kelis šimtus išmokų. Viskas. Žodžiu oficialūs VAGIŲ IR PLĖŠIKŲ ŠAIKA. Jokiu būdu nesidrauskite kaupiamuoju draudimu, nes būsite "nubasinti", kaip ir aš. Beje žinau dar porą žmonių su panašiu likimu.
Mano vyras prieš kelias dienas skambino savo konsultantei, ta neturėjo laiko kalbėt, sakė pati paskambins po 20 min. Jau praėjo kelios dienos - jokio skambučio. Nepagarba ir tiek. O priešistorė tokia, kad jis prieš daug metų pasirašęs sutartį, bet niekas jam nesiuntė jokių laiškų su info kiek sukaupta pinigų. Kai per vargus aš priskambinau į Kauno Aviva, tai pradėjo pasakot, kad neva duotas blogas adresas ir pan. Bet pagaliau turi žmogaus asmens kodą. Pinigai juk eina (čia antra pensijos pakopa). Tarkim, žmogus numiršta, o jo paveldėtojai net nzn kur ir kiek sukaupta pinigų. Kyla visokių negerų įtarimų....
Janina 2018-07-04 23:21:08
Sveiki, turiu klausima, mano vaikui 18 metu bet dar mokosi, per vasara isidarbino parduotuveje, viena vakara gryzo namo ir pasake kad buvo AVIVA konsultantas ir apdraude pensijos fondui, sake kad nemokamai bus, as netikiu tuom, nemokamai nebuna, as manau kol dirba atskaiciuos, o kas bus kai baigsis darbas ir grys i mokykla, is ko atskaitines? paskaiciau komentarus darosi baisu kur mano mergaite per savo jaunyste kvailyste ikiso galva, tokias jaunas, nepatyrusias galima apgauti.
Janina 2018-07-04 23:21:08
Čia mano kompensos išmoka į kitą banko sąskaita
išmokos iš AVIVOS
taigi mano facebook Renaldas Rimkus
tel nr 869218684
pridedu nuotraukas su katik gautum išmokom į sąskaita čia vien iš AVIVOS
jadvyga 2017-09-17 14:07:14
Sveiki, nežinau kas tas senas diedas reguliariai prisistatantis iš AVIVA draudimo kompanijos mūsų darbovietėje Kuršėnuose Devold AMT uab. Kad iš AVIVA galima spręsti iš antkaklio, nes kortelė visada būna paslėpta po švarku. Atsivelka per mūsų laisvą nuo darbo laiką, kai mes pietaujame ir knisa protą, kokie mes neišmanėliai, jei pasirinkome ne AVIVA. Ir kad būtinai pereitumėm į jo atstovaujamą bendrovę, nes jam pinigai už naujas sutartis nubyra. Kas šlykščiausia, kad jis vagia mūsų asmeninį laiką skirtą poilsiui, užgrūsdamas ji reklamomis. Būtų radijas - išjungtumėme ir ramybė. Šlykštesnio ir įkyresnio padaro nebuvau dar sutikusi. Teks pasidomėti vartotojų teisėmis, ar gali tokie parazitai be mūsų leidimo pastoviai veržtis į asmeninę poilsio zoną
Žmonės! Negi yra paprasčiau problemą spręsti internete, nei mandagiai, kaip šiuo atveju, paprašyti draudimo agento jūsų netrukdyti?!
Koktu skaitant kaip žmonės pasirašo nieko neskaitę, patikėję žodžiais, o paskui skundžiasi. Viskas draudimo bendrovėse vyksta, remiantis draudimo taisyklėmis, jei jose randat savo atvejį kaip draudžiamąjį, o jums sako kitaip- kibkit į atlapus, bet jei jūs užsimerkę pirkot pažadus, kam kaltint draudimo bendrovę? Skaitydama daugelį atsiliepimų/ skundų, matau, kad dažniausiai yra atvejai, kai lūkestis buvo didesnis nei draudimo apimtys.
Skaitykit sutartis ir taisykles, tautiečiai, nesvarbu, kad ten daug lapų, bet juk susirašot su draudimo bendrove ilgiems metams, reikia tą daryti BŪTINAI.
Uz finansini rastinguma
2018-05-09 16:01:55 IP 90.131.35.75
Eglė 2018-04-17 17:48:24
Prie bloguju komentaru apie AVIVA tenka prisideti ir
eilinis komentaras žmogaus, kuris žalio supratimo neturi apie ką kalba. man, kaip klientui, buvo išaiškinta, kad gyvybės draudimo su kaupimu pirminė funkcija yra apsauga - gyvybės, traumų, ligų, kritinių ligų. ir tik paskui kaupimo. apskritai tai ne sutartis skirta taupymui. visos apsaugos kainuoja. neabejoju, kad Jūsų atveju draudimo suma mirties atveju buvo keliasdešimt tūkstančių. dėl to tokia išperkamoji suma. tai, ką Jūs neabejotinai praleidot kai pasirašinėjote sutartį. Turėtumėte gėdos kalbėt tokias nesąmones. tačiau gėdos Jūs, gerbEma Egle, neturit, nes akivaizdu, kad SILPNAPROTYSTĖ yra jūsų stipriausia savybė.
Prie bloguju komentaru apie AVIVA tenka prisideti ir
Pavyzdys- zmogui Klaipedos poliklinikoje, padarius rentgena itariamas kelio menisko plysimas, duodamas chirurgo siuntimas I ligonine su prierasu, , kelio menisko plysimas?" Ligonine, padariusi dar karta kelio rentgena, chirurgas liepia rinktis ar daryti operacija arba nesioti 7 sav.itvara, del kelio menisko plysimo. Buvo pasirinkta nesioti itvara. Taciau nuejus ir pateikus doc. I Aviva, jos med.komisija nemato menisko plysimo, jiems reikia magnetinio rezonanso nuotrauku!!!!. Realybe tokia, kad poliklinikos chirurgas mato kelio menisko plysima, ligonines chirurgas mato, kad plyses, magnetinio rezonanso nedare todel, kad sako aiskiai matosi!!! O avivos mediku ekspertai nemato...pasityciojimas is zmogaus!!!
Kompanija dirbanti (tiktai) sau, o ne klientams. https://www.delfi.lt/verslas/verslas/lietuvos-bankas-aviva-lietuva-neteisetai-pelnesi-is-50-tukst-klientu.d?id=77427231#cxrecs_s
olegas 2017-03-23 15:21:08
as irgi apsidraudziau, bet jauciu kol nevelu reiks is ten begti...daug girdejau negatyviu atsiliepimu.
Apie betkoki draudima bus negatyviu komentaru. Aviva pati stipriausia ir saugiausia ir skaidriausia bendrove, siais metais pasaulyje ivertinta AAA+3 lygiu, nei vienas kitas lt draudimas neturi tokio lygio.
Mielieji Aviva klientai.Nuosirdziai sakau, kol nepasirasete su Aviva sutarties, kol nepradejote moketi savo sunkiai uzdirbtu pinigeliu, geriau dekite i kojine, is jos bet kuriuo metu susirge ar atsitikus kitai problemai visada issiimsite kiek sukaupe turejot.Mes su vyru patekom i sia skyle, nepilnai isaiskinti agentes.Mokejom kiekviena menesi, o dabar po 3 metu, visiskai atsitiktinai suzinojom is svetimu zmonii, kaip jie "susitaupe "gyvybes kaupiamajame draudime.Tai as issiaiskinus nutraukiau savo sutarti.Ismokejom virs 5000€, o siandien mano saskaitoj nepilni 500€.Dingo pinigai.Ne bent turejom stipriai susirgti, susilauzyti ar net numirti.Tada gal ir butume atgave.Pagalvokite, susipazinkite su viskuo, ka sako, kas parasyta...O geriausiai - draudimas KOJINEJE.Graziu sv.Kaledu
Pilietis 2017-02-21 20:13:25
Pries pasirasant sutarti pasidomekite, kada galite ja nutraukti, nes pagal vadybininko zodzius ja gali nutraukti praejus 2 metams... Man apie tai pasirasymo metu nepasake... Dar toli iki 2 metu, bet matau kad nesusitvarkau su mokejimais, tad paprasiau sustabdyti laikinai, sako galima tik po 2 metu, sakau tada noriu atsiskayti, sako irgi tik po 2 metu! Kaip negalima atsisakyti draudimo? Kuo jis skiriasi nuo kitu draudimu?! O jei darbo netekciau, kas tada?! Sutartis perduota teisininkams, aiskinsimes... Beto pastebejau kad turi iproti skambineti dienu dienom, jei neprisiskambina jums, skambina visiem ka pazista is jusu rato, kad perskambintumet, naglumas nerealus... Nusivyles ir nerekomenduoju...
Nutraukti galima bet kada, net ir nepraejus dviems metams. Bet jeigu tai universalus GD tai neatgausite nieko ka sumokejot iki 2 m. Todel ir rekomenduoja jums nenutraukti. O del sustabdymo, draudimo taisykles neleidzia stabdyti nepraejus 2 metams. Nes stabdymo metu, galioja draudimas mirties atveju. O kadangi jus laikinai nemokesite įmokų, turi buti kazkiek sukaupta, kad būtų is ko atsksityti rizikos kastus.
Tai va...Mokejau du metus Vip pensija... Nebeturedamas euriuku, pasibaigus dvieju metu sutarciai, nutraukiau sutarti... Pinigus grazino po dvieju savaiciu... Bet neuzdirbau is savo euriuku, o ateme 360euriuku... Pries pasirasant sutarti su Aviva bukit pasiruose isklausineti kiek, kada, kaip...!!! Nes pradzioj man prizadejo kad as uzdirbsiu, bet... As daugiau neturesiu niekada jokiu reikalu kas susije su AVIVA !!!
''Atsakymas mane pribloškė. Kaip rašytas tokios kompanijos teisininkų, jis atrodė primityvus, įžūlus ir įžeidžiantis. Jie iš visur susirinko mano ligos istorijas ir teigė atradę, kad nuslėpiau nuo jų, kad man nustatyta priešvėžinė krūties vėžio būklė. Taip jie traktavo rastas cistas mano krūtyse. Žinoma, kaip ir visos moterys, tikrindavausi krūtis, bet net neprisiminiau apie jas, pildydama anketą, kadangi nė vienas gydytojas man nėra pasakęs, kad turėčiau nerimauti dėl cistų. Tačiau buvau apkaltinta, kaip galėjau anketoje nuslėpti tokį faktą. Esą jei būčiau paminėjusi, jie netgi nebūtų manęs draudę. Dvi dienas verkiau krokodilo ašaromis, nes labai įskaudino ir įžeidė formuluotės. Tai buvo dviejų puslapių laiškas, kurio tikslas - vienu smūgiu užmušti žmogų“, - pasakojo Laima.''

Ramunas 2017-11-29 11:58:37
Sveiki. Du metus mokejau Vip pencija imokas... Rugsejo men man skyre 2gr invaliduma, tad nebeturejau is ko moket imokas ir sutarti nutraukem. Pries sudarant sutarti Avivos darbuotoja graziai kalbejo apie tai kaip augs pinigelei, bet dabar jau antra savaite nei grazina pinigu, ir net nezinau kiek ir kada grazins... 24 imokas mokejau po 115eur... Ir nutraukiant sutarti nebekalbejo graziai, o dabar sake kad as jau nebeuzdirbau o dar ir atskaiciuos is mano pinigu... Tai man niekas nepranesa kiek ir kada grazins...
Atsakymo nera...?
Gintarė 2017-11-14 14:08:45
Pasirašiau sutartį su aviva ir nežinojau, kad ją galima nutraukti per 30 dienų nuo sudarymo. To konsultantė nepasakė. Ir aišku aš pavėlavau panagrinėti sutartį pilnai. O dabar neįmanoma jos nutraukti. Naudos jokios iš to nematau tik atskaičiuojamus pinigus kas mėnesį. Nesąmoningas įstatymas, kad negalima nutraukti sutarties. Padarytas turbūt todėl, kad bijo, kad pabėgs labai daug klientų, nes kiek skaitau yra labai daug nepatenkintų aviva ir pensijų fondais ir daug kas nori nutraukti. O tai yra teisių pažeidimas, kad to padaryti negalima. Turi leisti nutraukti sutartį. Ne kokia stebuklinga yra. Susigalvojimas tiesiog. Esu labai nepatenkinta ir turbūt reiks per teismus eiti, kad sutartį nutraukti, nes tokias nesămones daro.
Laba diena...Galima nutraukti sutarti, bet kada...nesamone jums pasake, kad negalima...paprasciausiai kolsultantas tures grazinti komisini mokesti, kuri gavo uz jusu sutarti...
Nu bet tokie jau nemalonus ir nesaziningi. Siai kompanijai linkiu susidegint Pragare !
SLYKSTUS ZMONES !!! JUS ESAT

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta 04-18 18:11
Neseniai pristatytas beveik 2.000 USD kainuosiantis "Samsung" išmanusis telefonas "Galaxy Fold", turintis perpus sulenkiamą ekraną, lūžta vos po kelių dienų naudojimo, teigia apžvalgininkai.
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą 04-18 17:36
Vakarų Europos akcijų biržose investuotojai ketvirtadienį nusprendė, kad prieš Velykas reikia susikoncentruoti į gerus įmonių rezultatus ir nesureikšminti makroekonominių duomenų, kurie ne visi...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%