Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aviva Lietuva, UAGDPB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aviva Lietuva

Atsiliepimai apie Aviva Lietuva, UAGDPB

Parašyk savo nuomonę apie Aviva Lietuva, UAGDPB

Sveiki kas čia per nesamone kodel negaliu atsisakyti tos avivos? Nebenoriu nei vieno cento mokėti, ir kodel turėčiau negaleti galite man paaiškinti kokie čia vėjai vyksta?
Būtų malonu jeigu darbuotojai siūlantys paslaugas nesibrautų, darbo metu prie žmonių kurie dirba. Ir valandų valandas nepasakotų kaip nuostabu kaupti pensiją avivoje, kaip kitur blogai, su aiškia potekste, kokie mes kvaili kad dar ne avivoje. Konsultantai ateinantys į mano darbo vietą, su nuliu profesionalumo, tačiau milžinišku pasitikėjimu savimi, buvo išprašyti per daug kartų, kad neparašyčiau atsiliepimo. Profesionalumo nulis, suprantu konkurenciją, bet manau yra šimtai žmogiškesnių ir etiškesnių būdų kaip pritraukti klientus, o ne nuolatos kalbančių visiškas nesamones 'tetulyčių'.
Mano vyras nutrake avivoje sutarti, kad nebekaups pencijos. Bet aviva vistiek nuskaiciuoja.
Aš nežinau, kaip ten kas su tais draudimais, tad parašysiu komentarą apie įsidarbinimą. Buvo laikas, kai darbo birža nusiuntė į Avivą gyvybės konsultanto darbui. Aš, žinoma, nesutinku dirbti kažkam ir dar pasiimti individualią veiklą tam. Taip pat davė užpildyti baisulinę anketą, kur reikia parašyti KITŲ trijų asmenų duomenis, kuriems jie galėtų skambinti ir paklausinėti apie mane ir tuo pačiu įbrukti draudimą. Atsisakiau pildyti anketą ir išėjau. Neapsigaukite, nedalinkite savo draugų nr.
Matosi, kad LT labai daug finansiškai neraštingų žmonių. Kaupiamasis gyvybės draudimas iš principo geras produktas. Įvertinus GPM lengvatą 20 proc, pasibaigus sutarčiai atsiimi daugiau pinigų negu įdėjai net įvertinus infliaciją. Taip pat visą laiką būni draustas. Kurioj vietoj čia blogai?
Turėjau daugelį metų sutartį jų pensijų fonde. Tačiau išanalizavus sukauptų pinigų likutį, pasirodo pinigai kasmet ne augo pas juos, kaip gražiai žadėjo jų "ekspertai ir konsultantai", o tik mažėjo!!! Pamąstymui. Pasižiūrėkit koks vidutinis atlyginimas šitoj kontoroj - net 5 079, 20 € !!!!!! Va kur investavimo "nuostoliai" nusėda iš mūsų kaupiamų pinigų:/
Konsultantas 2019-04-05 11:59:23
Ger. ninna, Jums ant kaktos neparašyta kokioje bendrovėje kaupiat savo pensijos pinigus. Turėtumėt suprasti, kad rinkos ekonomikoje galioja tam tikros taisyklės ir principai. Vienas variklių yra konkurencija, kuri generuoja geresnių rezultatų tikimybę ir geresnių sąlygų klientui kūrimą. Na, ką ir dėl kokių sumetimų renkatės, vieną ar kitą bendrovę, tai jau Jūsų pasirinkimai, bet ne visada jie būna teisingi, nes neretai elementariai trūksta žinių!
Man atrodo jums pačiai trūksta žinių apie mandagumo standartus, ir kaip jūsų darbuotojams atėjus į darboviete pas tariamus klientus.... Jūsų darbuotojai ateina ir (naglai) siūlo Aviva.... Jeigu jiems pasakai, kad nenoriu keisti arba neturiu laiko nes esu DARBO VIETOJE tai ir reiškia kad NE.... bet vistiek lieka stoviniuoti ir trugdyti... Tada lieka nepatenkintos, kad yra išprašomos... aš matau didelę spraga bendravime ir jūsų įmonėje.
Siaubinga kompanija su siaubingais darbuotojais ir apgavikiškais savo pavadinimais. Investicinis gyvybės draudimas visai ne investicinis, nes kai ekomonika augo didžiausiais savo tempais praradau 500€ per 5metus nuo savo sumokėtų mėnesinių įmokų o ir norint išsiimti savo pinigus kyla labai daug problemu, kurių negaliu išsiimti iki šiol, jie tik gražiai kalba kai siūlo pasirašyti sutarti o kai nori nutraukti jie jau nebe tokie malonūs.
ninna 2019-03-22 14:51:41
Noreciau palikti skunda del pastovei atvaziuojanciu jusu darbuotoju i darbovietes, jau daug laiko isejau is aviva ir perejau i banka, vistiek jusu kolegos drasko akis, kodel ir kaip.Jiems aiskei pasakyta kad nedomina jusu paslaugos. prasau jiems paaiskinti kad butu maziau izulesni...
Piktas 2019-02-19 11:52:54
ar gi gražu pinigautis taip?, 45metų amžiuje atsiunčia laišką, kad atnaujina pensijų kaupimą, kai sutartys jau nutrauktos prieš 6metus... Neduosiu nei vieno cento uždirbti jums...
Tai ponas Piktas, negi Aviva kalta, kad įstatymai keičiami Lietuvos respublikos vyriausybės? Pretenzijas reikšti derėtų pagal adresą, o ne belekam
Tadas 2018-12-02 12:41:26
Man tai juokingi cia kaikurie kalbantys... Tai kas kaltas kad sutarties neskaitot? Konsultantas visko uz jus nepadarys, o jei visa imoka nueina ant draudimo dalies, tai ko verkiat kad nieko neprikaupet? Pasikalbekit su konsultantu ir pasiskirstykit is naujo savo imokas. Ne raketu mokslas cia koks... As tai patenkintas aviva. Gal kad konsultantas mano bendravardis bet siaip viskas OK. As zinau kam mano imoka nueina ir esu patenkintas. Niekad nebuvo problemu, nei su konsultantu, nei su ismokomis. Gavau viena ismoka uz kojos luzi kai slidinejau tai viska labai greitai sutvarke. Visa seima apdrausta tik avivoj.
Tu durnas žmogus, ar kaip? Aš pvz apskritai sutarties nepasirašinejau, šiemiat gaunu laiška kad kaupiu nio 2017 metu. Ir data pasirinko pora dienu iki mano gimtadienio, atsimenu kiekviena savo gimtadieni ir tikrai nevažiuočiau kažkur pensijos kaupti. Sutarties nera. Laišku per du metus negaudavau. Tikiuosi issispresim taikiai. a*******i.
Sandra 2019-01-14 14:23:26
Gerb. Janina įsiskaitykite atidžiai į tą 2 pakopos pensijų kaupimo reformą. Ji nepaveldima ji paskirstoma į anuetus. Geriausia niekur nekaupti bet ir negrįžti į sodrą. Jeigu daug turite sukaupę, tai pristabdykite ir kaip sueis pensiinis amžius atsiimsite.
Gerb. Sandra, jei nieko neišmanote, neklaidinkit žmonių su savo neišmanėliškais patarimais apie II pakopą.
Sveiki. Jūsų nuomone, geriau likti kaupti Avivoj ar pereiti į Swedbank (juolab, kad mano bankas yra Swedbank)? Ačiū už nuomones :)
Tarp nemažai neigiamų atsiliepimų noriu palikti gerą.Esame, geriau sakant buvome klientai, ne vienerius metus, nes atsitikus bėdai, pasikeitė finansinė padėtis. Asitikus bėdai t.y kritinei ligai, o būtent konsultantė ir parekomendavo ją įtraukti i draudimo punktą.Su mumis buvo noriai bendraujama, ačiū už tai konsultantei Vaidai, viskas smulkiai išaiskinta, kokius dokumentus, kada kaip ir kur pristatyti.Ne tą pačią žinoma dieną, bet po trijų mėnesių tikrai gavome pilną išmoką sumos kuria buvome apsidraudę kritinės ligos atveju. Jokių problemų nutraukiant sutartį, konsultantė Vaida tikrai noriai bendrauja ir bendradarbiauja, taip pat pataria.Nelikome nusivylę šia draudimo įmone bėdoje.Ir sėkmės Jums Vaida.
Keisti man jūs, žmonės. Norite gauti prekę (draudimą) ir kad jums draudimo kompanija dar primokėtų? Bet koks draudimas yra prekė, nesiskirianti batono ar automobilio, kurie yra prekės. Parodykite man bent vieną darudimo klientą Pasaulyje, kuris skundėsi, kad pvz. jo artimas žmogus sumokėjo vos dvi įmokas po 100 eurų, bet iškeliavo anapilin ir giminės gavo draudimo sumą pvz. 20.000 eurų. Jei mmanote, kad jums draudimo kompanija turi duoti prekę (draudimą) ir dar už tai primokėti, tada atveju pypinkite į kokią nors Maksę, ten prisiimkite prekių išvykai į gamtą už kokius 200 eurų ir pareikalaukite iš PC vadovybės, kad prekės jums būtų nemokamos ir PC jums primokėtų bent 50 eurų. Po tokių reikalavimų skrisite velniop iš PC, palydėti spyriu į jūsų gudrią subinę, kuriai, pasak brolių slavų, yra tam tikras prietaisas su sriegiu.
Sakykit ką norit, bet... Per metus sumokėjau 591, 16€ ir praėitų metų pradžioj buvo sukaupta 5279, 67€. Tad valdėte mano beveik 6000€, o metų gale liko... 5272, 58€ t.y. net keliais eurais mažiau nei buvo metų pradžioje!!! Tai kur dingo mano šiemet įmokėti beveik 600€??? Nepavyko investicijos? Bet tai nesutrukdė jums dar nusiskaičiuoti 212, 42€ įvairiausių fondų skirstymo, valdymo ir pan. mokesčių. Reikia iš čia bėgti ir bėgti greit... Nes minusas per visą draudimo laikotarpį jau beveik 1400€ o dar reikės sumokėti valstybei nutraukus draudimą.... Ir vaiko "studento" draudimas man šiemet atnešė dar 300€ minusą... nes tvarkingai už "investicijas" nuskaičiuota ~150€ ir dar akcijos krito panašiai... Aš ne toks turtingas, kad maitinčiau "investuotojus". Geriau tą 1000 būčiau padėjęs vaikams sąskaiton ir metų gale rasčiau 1000, o ne 0.
Turintis draudimą 2019-02-12 13:43:01
Neo esate visiškai neteisus. Susirgus kritine liga išmokama visa draudimo suma o ne punktas ir gyvybės draudimas lieka galioti toliau. Taip yra visose draudimo kompanijose, kokia draudimo suma tokia ir išmoka. Procentai nuo sumos mokami traumų atveju.
taip taip !!
Turintis draudimą
2019-02-12 13:43:01 IP 2ivrkmiv
Neo 2018-12-21 12:36:09
Kam tu puti zmonems migla i akis ? Palei koki kritiniu ligu punkta tau ismokeko tokia suma ?Net nera tokio punkto, palei kuri tau priklausytu tokia ismoka ir dar uz buk sveikas, atsargus, kritines ligos.Ir visa tai uz 200 litu. Parasiai visiska nesamone ir dar nuotraukas falsifikacija imetei.Kas susidure su "Aviva" ir gavo ismokas tau pasakys kad po to nutrauke sutartis.
Aviva a******ų kontora. Parašiau prašymą nutraukti pensijos kaupimą ir lėšas pervesti į Sodrą. Tai jie apsimetė, kad negavo prašymo[nors turiu kopiją] ir toliau nuskaičiavo pinigus. Būkite budrūs!
Sandra 2019-01-14 14:23:26
mano dukra kuriai suejo 18 metu ir vasaros laike per atostogas dirbo parduotuveje, buvo ateje pas darbuotojus ir siule del pensijos kaupimo, ji pasirase, na o dabar nedirba nes mokosi, tai ir klausiu kaip bus?
Janina 2018-07-10 13:13:41
Laba diena jeigu mergina nedirbs, nieko mokėti nereikės įkritę pinigai investuojami, kai pradės dirbti vėl atskaitys, 2pakopos pensija paveldima viskas gerai...o neatskaiciuos uz ta laika kur nemokes?
Sveiki.Gal galėtumėte pasidalinti savo ar savo artimųjų patirtimi.Ar verta kaupti pensiją Avivoj? Ar suėjus pensiiniam amžiuj sąžiningai išmokami sukaupti pinigai?
Renaldas 2018-07-02 17:16:14
Taigi užėjau paskaityti apie AVIVOS draudimą ir nustebau, kad tiek daug blogų atsiliepimų taigi truputis patirties iš manes su gyvybės draudimais turiu išvisi 3 draudimo polisus skirtinguose lietuvos draudimo kompanijose tai seniause polisa AVIVA nuo 2012 metų poto Compensą nuo 2016 metų ir Lietuvos draudimą (ne kaupiamaji o metini) nuo 2017 metų taigi truputi apie mane esu Vyrukas 26 metų dirbu lietuvos kariuomenėje nuo 20 metų (kaitik baigiau profesine mokyklą) Taigi istojau į kariuomene 2012 metais ir iškart panorau apsidrausti nuejau į pirmą pasitaikiuse draudimo kompanija ačiū dievui tai buvo AVIVA ir apsidraudžiau apvaliai sumai 100 000 litų gyvybe, bei nuo kritiniu ligų taipogi buk sveikas draudimu nuo ligų ir traumu aukščiausiu 3 lygiu tai man kainuodavo kas menesi 200litu atrode pinigai dideli nekarta svarsčiau atsisakyti šio draudimo bet persigalvodavau žinoma buvo ir keleta kartu kai apsisprendžiau atsisakyti draudimo tačiau ačiū dievui perkalbedavo nes parodydavo jog puikiai viskas kaupiasi ir investuojasi taigi nurimau ir neatisakiau tesit kaupimo draudime. Na kagi turejau keleta traumu buvo lužes raktikaulis išmojejo apie 950euru aviva, toliau buvo sukile inkstu akmenis už pagulejima ligonineje gavau 400+ euru tačiau tai niekis pasitinkant naujuosius 2018 metus švenčiu išvakarese buvo diegnozuotas man piktybinis papilinis skydliaukės auglys žymimas C73 diegnoze tai buvo tiesiog perkūnas iš girdro dangaus nes kasmet atidžia tikrindavausi sveikata tiek civilinese tiek karinese ligoninese ir visi gyditojai po detalios sveikatos patikros sakydavo jog esu sveikas kaip ridikas sveikatos grupe budavo A lygio (aukščiauses lygis) ir štai prieš naujuosius metus iš A grupes staiga tapau žemiausios F grupes... buvo padaryta operacija pašalinta puse skydliaukes, kreipiausi į visas gyvybes draudmo bendroves del draudiminio įvikio pagal kritinių ligų draudimą. Compensoje turejau 5000eur kritines ligas, Lietuvos Draudime 15 000eur ir galiausei avivoje 33 000+ eur taigi Compensa norejo nusikratyti šio draudiminio įvikio teigdama jog mano auglys permažas tik 0, 5cm o reikalingas minimalus 1cm dydis tačiau po ilgo svarstimo buvo priimtas sprendimas išmoketi draudimo išmoka taigi gavau 5000euru, AVIVA svarste dar ilgiau patikrino visas ligos istorijas visur kur kadanors gydžiausi (kad nebutu sukčiavimo požimių) ir po 2 men išmokejo 33000+ eur druadimo išmoka pagal kritines ligas bei 1200+eur išmoka už atlikta skydliaukės šalinimo operacija lietuvos draudimas dar neišmokejo savo dalies bet manau tai irgi laiko klausimas bendroje sumoje turečiau gauti išmoka 55tukst eurų taigi stipria pakeičiau požiūrį į draudimą siulau pakeisti ir jums, matau jog čia daug blogų atsiliepimu tokie atsiliepimai gali buti tik vienu atveju turite prasta gyvybes draudimo agenta kuriam nerupi jusu poreikiai o tik ibrukti belekoki polisa kuris lemtingu momentu nesuveikia ir žinoma nuvilia... taigi jai nedraudimas kogero situacija butu kurkas liudnesne nei yra dabar kadangi sveikata gerokai pablogejo karo tarnybai kogero busiu nebetinkamas ir prarasiu darbą, gyventi reikes toliau sunkaus darbo dirbti negalesiu, taigi butu tikras išukis palikti darba moketi mokesčius, paskolas ir dar pragyventi, gavus šitokias draudimo išmokas ateitis netokia baisi nes galiu keletą metu netgi nedirbti ir pragyventi vien iš išmokos, jai reikes brangaus gydimo tai irgi nebus problema. Taigi kaip sakau viskas gerai kol yra gerai bet visada pagalvokite o kas jaigu nutiks kažkas tokio ko nesitikejote. Žinau dauguma manote jog tai gali nutikti betkam tik ne jums tačiau deja liga gali aplankyti betkurį ir betkada kai gulejau chirurginiame skyriuje buvo tiek konserno drektoriu tiek furistu vairuotoju visi gulejo bendroje palatoje taigi ligai neidomus koks jusu statusas kiek uždirbate jau net ir jaunas amžius nebegarantuoja jog neužklups tokios ligos kaip manes, beja nerukau, negeriu, sportuoju, sveikai maitinuosi, gimineje neturejau sergančiu giminaičiu onkologinemis ligomis tačiau net ir tai neapsaugojo nuo tokios diegnozes kokia turiu... Siulau pagalvoti ir jums ar tai tikrai nereikalingas produktas nes mano manimu tai turetu buti kone privalomas dalykas kaip automobilio draudimas kievienam...
Tai tiek kad nesu feikas ar kažkoks draudimo brokeris su išgalvota istorija galiu prideti savo kontaktinius duomenis Esu iš Kauno jai kam reikia galiu susitikti išgerti kavos papasakoti daugiau apie draudimą ir plačiau apie savo patirtis plačiau papasakoti kuris draudimas kokiu atveju yra naudingiauses nemokamai, tiesiog dabar matau jog tai prasmingas dalykas kurį lietuvei gerokai pernelyg nuvertina kogero labiausei del finansinio raštingumo stokos
taigi mano facebook Renaldas Rimkus
tel nr 869218684
pridedu nuotraukas su katik gautum išmokom į sąskaita čia vien iš AVIVOS
Nijolė 2018-10-21 10:15:30
kas per monai, kodėl šį mėnesi atskaičiavo 70, 52, o ne 67, 41? Jokių sutarčių papildomai nepasirašiau ir niekas nesiteike pranešti? Laukiu paaiškinimo?????
pakilo mokesčiai, jeigu turit gyvyės draudima jum kyla kasmetiniai mokesčiai, jog nesumažėtų apsaugos, jeigu jūs būtūmėt sakius, kad nenorit jog kiltų suma, jūsų GD apsaugos mažėtų tiesiog. arba jei neturit gyvybės draudimo, tiesiog administraciniai mokesčiai didėja
Pasirasiau Joniskyje darbo sutarti ir salia sedejo du avivos darbuotojai, vienas vyresnis zmogus be plauku buvo malonus, o kita ponia apie 45-50 metu, kuri buvo labai agresyvi. Labai patirties daug neturiu tokiuose dalykuose, bet taip bande pavaizduot lyg cia butinai privalau kaupt tuos 2%, bet nepakibau. Nors ir atsisakai, kabina toliau makoronus.Suprantu, kad nuo kitu metu reiks 2% kaupt per tuos fondus, bet svarbiausia, kad cia tik menesi varai padirbt i uzsieni ir jie agresyviai p****i prie kiekvieno pasirasiusio sutarti. Gal taip sukasi zmones, bet kaip slyksciai..
Arkadijus Kuliesas didziai nekompetentingas sios firmos darbuotojas. Tokio nesupratingo, savo tikslu siekiancio darbuotijo neteko sutikti. Nenoriu tureti jokiu reikalu su sia bendrove, kurios varda gadina netinkami darbuotojai
Esu pasibaisėjusi kompanijos darbuotojais. Teko stebėti kaip Ignalinoje viena Aviva ponia, Naglai prisikabino prie tuo metu dirbančio (esančio savo darbo vietoje) vaikinuko. mažiausiai 15minučių trukdė jam dirbti su savo pensijų fondu, kol galiausiai vaikinas, pasirašė ant sutarties kuri jam buvo pakišta po nosim, nes kitaip nebutų atstojusi ir toliau trugdžiusi dirbti. Įdomu ka ji galėjo jam pasiūlyti nematydama nei jo pajamų nei šeimos sudieties? Esu pasipiktinusi tokiu elgesiu, dokit vizitines korteles savo Ponioms ir tegu dalima, o ne gaišina kitų žmonių laiko. Niekad nesikreipsiu i jūsų įmonę vien dėl tokio konsultantų elgesio.
Uz finansini rastinguma 2018-05-09 16:01:55
Mane stebina žmonės, kurie svajoja, kad per porą metų sukaups kalnus pinigų. Natūralu, kad draudimo bendrovės irgi turi iš kažko gyventi, samdyti gerus specialistus, kad sėkmingai investuotų jūsų pinigus. Jūsų pinigai pradeda kauptis trečiais metais ir kiek kaupiasi priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos dydžio ir kitų dalykų. Kaip galima pasirašinėti sutartis neįsigilinus į jas?
Visas vakarų pasaulis gyvena su gyvybės draudimu, niekas kitaip net neįsivaizduoja. Tik pas mus kažkodėl visi v***s ir a*******i... Imdami paskolą iš banko irgi neskaitot sutarčių?
Gal ir gyvena visas pasaulis, tik sudraudimu normaliose kompanijose, o ne tokiose kaip AVIVA
Eglė 2018-04-17 17:48:24
Prie bloguju komentaru apie AVIVA tenka prisideti ir
man. Deja musu seimai teko susidurti su sia imone. Buvome apgauti ir apvogti. Vyras kaupe daugiau nei 6 metus pinigus. Uz draudima su kaupimu mokejo nuo 50 keliu euru iki 70 keliu. Per 6 metus nepasinaudojo jokia draudimine ismoka, o isejus is bendroves atgavo tik siek tiek daugiau nei 1000 euru. Is gerbemos draudimo konsultantės Renatos Urvakienės negavome normalaus paaiskinimo, kodel ismoketa tokia maza pasitraukimo ismoka. Taip pat gavome pasiulyma zalotis, jeigu norime, gauti pinigu is sios bendroves. NEPAGARBA ir APGAVYSTES yra sios imones stipriausios savybes.
Man panašiai įvyko, kaip ir Jums. Agentas "užverbavo" gyvybės kaupiamam draudimui. Tai buvo maždaug 2004 metais Klaipėdoje. Jeigu trumpai, tai per 9 metus sumokėjau apie 14 tūkst. litų, išeidamas atgavau apie 4 tūkst. Per tą laikotarpį išmokėjo kelis šimtus išmokų. Viskas. Žodžiu oficialūs VAGIŲ IR PLĖŠIKŲ ŠAIKA. Jokiu būdu nesidrauskite kaupiamuoju draudimu, nes būsite "nubasinti", kaip ir aš. Beje žinau dar porą žmonių su panašiu likimu.
Mano vyras prieš kelias dienas skambino savo konsultantei, ta neturėjo laiko kalbėt, sakė pati paskambins po 20 min. Jau praėjo kelios dienos - jokio skambučio. Nepagarba ir tiek. O priešistorė tokia, kad jis prieš daug metų pasirašęs sutartį, bet niekas jam nesiuntė jokių laiškų su info kiek sukaupta pinigų. Kai per vargus aš priskambinau į Kauno Aviva, tai pradėjo pasakot, kad neva duotas blogas adresas ir pan. Bet pagaliau turi žmogaus asmens kodą. Pinigai juk eina (čia antra pensijos pakopa). Tarkim, žmogus numiršta, o jo paveldėtojai net nzn kur ir kiek sukaupta pinigų. Kyla visokių negerų įtarimų....
Janina 2018-07-04 23:21:08
Sveiki, turiu klausima, mano vaikui 18 metu bet dar mokosi, per vasara isidarbino parduotuveje, viena vakara gryzo namo ir pasake kad buvo AVIVA konsultantas ir apdraude pensijos fondui, sake kad nemokamai bus, as netikiu tuom, nemokamai nebuna, as manau kol dirba atskaiciuos, o kas bus kai baigsis darbas ir grys i mokykla, is ko atskaitines? paskaiciau komentarus darosi baisu kur mano mergaite per savo jaunyste kvailyste ikiso galva, tokias jaunas, nepatyrusias galima apgauti.
Janina 2018-07-04 23:21:08
Čia mano kompensos išmoka į kitą banko sąskaita
išmokos iš AVIVOS
taigi mano facebook Renaldas Rimkus
tel nr 869218684
pridedu nuotraukas su katik gautum išmokom į sąskaita čia vien iš AVIVOS
jadvyga 2017-09-17 14:07:14
Sveiki, nežinau kas tas senas diedas reguliariai prisistatantis iš AVIVA draudimo kompanijos mūsų darbovietėje Kuršėnuose Devold AMT uab. Kad iš AVIVA galima spręsti iš antkaklio, nes kortelė visada būna paslėpta po švarku. Atsivelka per mūsų laisvą nuo darbo laiką, kai mes pietaujame ir knisa protą, kokie mes neišmanėliai, jei pasirinkome ne AVIVA. Ir kad būtinai pereitumėm į jo atstovaujamą bendrovę, nes jam pinigai už naujas sutartis nubyra. Kas šlykščiausia, kad jis vagia mūsų asmeninį laiką skirtą poilsiui, užgrūsdamas ji reklamomis. Būtų radijas - išjungtumėme ir ramybė. Šlykštesnio ir įkyresnio padaro nebuvau dar sutikusi. Teks pasidomėti vartotojų teisėmis, ar gali tokie parazitai be mūsų leidimo pastoviai veržtis į asmeninę poilsio zoną
Žmonės! Negi yra paprasčiau problemą spręsti internete, nei mandagiai, kaip šiuo atveju, paprašyti draudimo agento jūsų netrukdyti?!
Koktu skaitant kaip žmonės pasirašo nieko neskaitę, patikėję žodžiais, o paskui skundžiasi. Viskas draudimo bendrovėse vyksta, remiantis draudimo taisyklėmis, jei jose randat savo atvejį kaip draudžiamąjį, o jums sako kitaip- kibkit į atlapus, bet jei jūs užsimerkę pirkot pažadus, kam kaltint draudimo bendrovę? Skaitydama daugelį atsiliepimų/ skundų, matau, kad dažniausiai yra atvejai, kai lūkestis buvo didesnis nei draudimo apimtys.
Skaitykit sutartis ir taisykles, tautiečiai, nesvarbu, kad ten daug lapų, bet juk susirašot su draudimo bendrove ilgiems metams, reikia tą daryti BŪTINAI.
Uz finansini rastinguma
2018-05-09 16:01:55 IP 2ju3ksu3
Eglė 2018-04-17 17:48:24
Prie bloguju komentaru apie AVIVA tenka prisideti ir
eilinis komentaras žmogaus, kuris žalio supratimo neturi apie ką kalba. man, kaip klientui, buvo išaiškinta, kad gyvybės draudimo su kaupimu pirminė funkcija yra apsauga - gyvybės, traumų, ligų, kritinių ligų. ir tik paskui kaupimo. apskritai tai ne sutartis skirta taupymui. visos apsaugos kainuoja. neabejoju, kad Jūsų atveju draudimo suma mirties atveju buvo keliasdešimt tūkstančių. dėl to tokia išperkamoji suma. tai, ką Jūs neabejotinai praleidot kai pasirašinėjote sutartį. Turėtumėte gėdos kalbėt tokias nesąmones. tačiau gėdos Jūs, gerbEma Egle, neturit, nes akivaizdu, kad SILPNAPROTYSTĖ yra jūsų stipriausia savybė.
Prie bloguju komentaru apie AVIVA tenka prisideti ir
Pavyzdys- zmogui Klaipedos poliklinikoje, padarius rentgena itariamas kelio menisko plysimas, duodamas chirurgo siuntimas I ligonine su prierasu, , kelio menisko plysimas?" Ligonine, padariusi dar karta kelio rentgena, chirurgas liepia rinktis ar daryti operacija arba nesioti 7 sav.itvara, del kelio menisko plysimo. Buvo pasirinkta nesioti itvara. Taciau nuejus ir pateikus doc. I Aviva, jos med.komisija nemato menisko plysimo, jiems reikia magnetinio rezonanso nuotrauku!!!!. Realybe tokia, kad poliklinikos chirurgas mato kelio menisko plysima, ligonines chirurgas mato, kad plyses, magnetinio rezonanso nedare todel, kad sako aiskiai matosi!!! O avivos mediku ekspertai nemato...pasityciojimas is zmogaus!!!
Kompanija dirbanti (tiktai) sau, o ne klientams. https://www.delfi.lt/verslas/verslas/lietuvos-bankas-aviva-lietuva-neteisetai-pelnesi-is-50-tukst-klientu.d?id=77427231#cxrecs_s
olegas 2017-03-23 15:21:08
as irgi apsidraudziau, bet jauciu kol nevelu reiks is ten begti...daug girdejau negatyviu atsiliepimu.
Apie betkoki draudima bus negatyviu komentaru. Aviva pati stipriausia ir saugiausia ir skaidriausia bendrove, siais metais pasaulyje ivertinta AAA+3 lygiu, nei vienas kitas lt draudimas neturi tokio lygio.
Mielieji Aviva klientai.Nuosirdziai sakau, kol nepasirasete su Aviva sutarties, kol nepradejote moketi savo sunkiai uzdirbtu pinigeliu, geriau dekite i kojine, is jos bet kuriuo metu susirge ar atsitikus kitai problemai visada issiimsite kiek sukaupe turejot.Mes su vyru patekom i sia skyle, nepilnai isaiskinti agentes.Mokejom kiekviena menesi, o dabar po 3 metu, visiskai atsitiktinai suzinojom is svetimu zmonii, kaip jie "susitaupe "gyvybes kaupiamajame draudime.Tai as issiaiskinus nutraukiau savo sutarti.Ismokejom virs 5000€, o siandien mano saskaitoj nepilni 500€.Dingo pinigai.Ne bent turejom stipriai susirgti, susilauzyti ar net numirti.Tada gal ir butume atgave.Pagalvokite, susipazinkite su viskuo, ka sako, kas parasyta...O geriausiai - draudimas KOJINEJE.Graziu sv.Kaledu
Pilietis 2017-02-21 20:13:25
Pries pasirasant sutarti pasidomekite, kada galite ja nutraukti, nes pagal vadybininko zodzius ja gali nutraukti praejus 2 metams... Man apie tai pasirasymo metu nepasake... Dar toli iki 2 metu, bet matau kad nesusitvarkau su mokejimais, tad paprasiau sustabdyti laikinai, sako galima tik po 2 metu, sakau tada noriu atsiskayti, sako irgi tik po 2 metu! Kaip negalima atsisakyti draudimo? Kuo jis skiriasi nuo kitu draudimu?! O jei darbo netekciau, kas tada?! Sutartis perduota teisininkams, aiskinsimes... Beto pastebejau kad turi iproti skambineti dienu dienom, jei neprisiskambina jums, skambina visiem ka pazista is jusu rato, kad perskambintumet, naglumas nerealus... Nusivyles ir nerekomenduoju...
Nutraukti galima bet kada, net ir nepraejus dviems metams. Bet jeigu tai universalus GD tai neatgausite nieko ka sumokejot iki 2 m. Todel ir rekomenduoja jums nenutraukti. O del sustabdymo, draudimo taisykles neleidzia stabdyti nepraejus 2 metams. Nes stabdymo metu, galioja draudimas mirties atveju. O kadangi jus laikinai nemokesite įmokų, turi buti kazkiek sukaupta, kad būtų is ko atsksityti rizikos kastus.
Tai va...Mokejau du metus Vip pensija... Nebeturedamas euriuku, pasibaigus dvieju metu sutarciai, nutraukiau sutarti... Pinigus grazino po dvieju savaiciu... Bet neuzdirbau is savo euriuku, o ateme 360euriuku... Pries pasirasant sutarti su Aviva bukit pasiruose isklausineti kiek, kada, kaip...!!! Nes pradzioj man prizadejo kad as uzdirbsiu, bet... As daugiau neturesiu niekada jokiu reikalu kas susije su AVIVA !!!

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiestis, LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Pažaislio g. 6-1, LT-45362 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; draudimas; finansai.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Protestai Baltarusijoje nerimsta: Minkse kyla barikados, pranešama apie pirmą mirtį 08-10 11:19
Sekmadienio naktį, paskelbus pirminius prezidento rinkimų rezultatus, prasidėję neramumai Baltarusijoje tęsiasi: Minske kyla barikados, pranešama apie pirmą žuvusįjį, auga sužeistų bei sulaikytųjų...
L. Linkevičius apgailestauja, kad rinkimai Baltarusijoje nebuvo demokratiški
L. Linkevičius apgailestauja, kad rinkimai Baltarusijoje nebuvo demokratiški 08-10 10:39
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Baltarusijos prezidento rinkimai nebuvo sąžiningi, o pilietinė visuomenė parodė, jog yra subrendusi permainoms. Užsienio reikalų...
SBA baldų sektoriaus pusmetis tuštesnis, bet plėtros planai išlieka
SBA baldų sektoriaus pusmetis tuštesnis, bet plėtros planai išlieka 08-10 10:26
SBA baldų sektorius, apimantis 5 fabrikus Lietuvoje ir vieną Baltarusijoje, pirmąjį šių metų pusmetį pasiekė 125,5 mln. Eur pardavimus – 17% mažiau nei tuo pat laikotarpiu pernai, kai pardavimai...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%