Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aviva Lietuva, UAGDPB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aviva Lietuva

Atsiliepimai apie Aviva Lietuva, UAGDPB

Parašyk savo nuomonę apie Aviva Lietuva, UAGDPB

Skambina siūlyti pensijų kaupimą, pasakius kad nedomina įžeidžiai pasako, jog man nerūpi mano ateitis. Taip nepagarbiai kalbėti nedera. Ir dar į namus nori atvažiuoti, viršūnė. Vieni Minusai.
Viktoras 2021-07-21 11:59:11
Paskaičiau komentarus apie AVIVA ir pradėjau bijoti dėl savo pinigų, kurių nekantriai laukiu. Sukaupta mažiau nei 2 tūkst. Bet man tai dideli pinigai. Maistas kasdien vis brangesnis, , o pinigus delsia atiduoti. Telefonu nekelia. Jaučiuosi mulkinamas.
Tapati situacija ir pas mus, dabar sukaupta suma buvo 841, pateikus prasyma nutraukti sutarti pamazejo iki 830, kazi kiek dar numus????
Toma 2020-07-17 16:13:25
Sveiki kas čia per nesamone kodel negaliu atsisakyti tos avivos? Nebenoriu nei vieno cento mokėti, ir kodel turėčiau negaleti galite man paaiškinti kokie čia vėjai vyksta?
Viską galite, man konsultantė irgi sakė, kad negalima nutraukti sutarties: D cirkai, sunku, nukreipinėja visur, telefonu nekelia, konsultantė dar grąsina, kad jos karjerą gadinu nutraukdama sutartis :D bet viskas įmanoma
Sigita 2021-02-25 18:39:51
Nutraukus sutartį gražino, tik pusę sukauptos sumos..
Nu visų aplinkinių susidūrusių su šia įstaiga pasakojimai tik pasirvirtino.
Jums "pasisekė" kad nors pusę atgavot... Negalvojau, kad šiais laikais įmanomi tokie dalykai.... Bėkit nuo šitos įmonės!
Fasadai Statyba 2021-07-07 23:26:20
Situacia tokia. Darbo metu nežinia iš kur atsiranda dvi moteriškės prisistato Avivus atstoves ir klausia ar mes turim pensiju kaupimo konsultantus. Atsakymas kad ne. Tai Avisus suteiks turesim kas konsultuoja. Iš kart klausia asmeniniu duomanų vardas pavarde AK. rašyt sutartį kolega spėjo pasirašyt as susigaudžiau kad čia apgaulė. Sutartis tai pensijų kaupimo perasymas pereiti į Avivus. Jieško patiklių žmoniu ir apgaulės budu bando išvyliot kad pereiti pas juos. Labai išsigando tos moteriškės kad as paskambinau i banka pasiklaust ar čia turetu taip but. Atsake ne nereikia nieko pasirasynėt. Bukit atsargus nepasimaukit žmonės!!!
TAIVA BUTENT IR MAN TAIP BUVO, PRIEJO 2 KAZKOKIOS BLONDINES BOBOS, VIENA VYRESNE KITA JAUNESNE, IR MUILINA KAD AR AS KAUPIU PENSIJU KAUPIME II PAKOPOJ, SAKAU JO TAI SAKO PEREIK PAS MUS PAS MUS GERIAU :D SAKAU AS ZINAU VISA SITA VALSTYBES APGAULE, KAI PASIRASAI JAU KELIO ATGAL NEBERA, GALI TIK PAS KITA KAUPEJA PEREIT IR TIPP ATSEIT PERKELIA TUOS PINIGUS IS.VIENO PAS KITA ???? zodziu tau nugrezia kas menesi po 60 euru, kur tau po 30 metu tas 60 euru pus kaip 60 rusisku rubliu ???? nes juk valiuta pastoviai nuverteja, senais laikais galejai pastatyt nama 2 aukstu uz 50 tukst LITU o dabar uz 100 gal tik ir tai. Jie zino, kad jiem DABAR naudos reikia ir tik dabar daugiau gaunasi, o mes ta dabartine nauda ir prarandam, ras 2% tai nuo popierines algos nuskaito o nuima tai nuo to ka gauni - dar nerasyta taisykle, realiai ne 2% tau nueda, bet kokiu 4% ir tai yra dideli pinigai rimtai.
Sveiki norėjau informacijos kaip suprasti jai išeini į pensiją sukaupta daugiau nei 5000€ 2 pakopoje tai neatiduoda o padalina 20m.po 26€ nesuprantu čia juk mano sukaupti pinigai gal kas esate susidure ačiu
Šį įstaiga tik tiems, kas nori iššvaistyti savo pinigus. Nutraukiant sutartį po ilgo laiko grąžinama mažesnė nei 50proc įmokėta suma, o konstultantai, kaip visuomet, iki tol labai malonus buvę, paklausus kiek bus atgauta atkerta "gal nulio ir negausit". Jokiu būdu nerekomemduoju susidėti su šia įstaiga nei dėl pensijų kaupimo, nei dėl draudimo. Siaubas.
Klientė 2021-02-03 09:47:20
Noriu pagirti bei pasididžiuoti savo finansų konsultante Stefanija Lukoševičiene iš Šiaulių skyriaus, jog dirba klientų naudai bei rūpinasi savo klientais. Mūsų situacija buvo tokia, jog įmoka buvo klaidingai nustatyta. Bet konsultantė nenuleido rankų, kreipėsi į įmonę, bendradarbiavo ir to pasekoje išmoka buvo perskaičiuota. Labai džiaugiamės, jog turime tokią puikią konsultantę ir rekomenduojame kitiems! :)
Tai aišku kad labai malonūs konsultantai, kai juos šeri pinigais
Lilija 2021-02-09 09:24:42
Nuoširdžiausiai noriu padėkoti mūsų konsultantėi iš Klaipėdos Jūratei Pocenei, už nuolatinį rūpestį ir profesionalumą. Labai norei bendrauja, visada viską išaiškina, kokius dokumentus, kada ir kaip ir kur pristatyti. Draudimo išmokas visada gaunam laiku, niekada nebuvo jokių nesusipratimų. Džiugina konsultantės nuoširdumas. Ačiū jums Jūratė.
O jūs paprašykit grąžinti pinigus, pamatysit tikraji konsultanto veidą
Mano asmenine "Kaupimo" -gyvybes istorija pagal X formule.Verciu korta...viskas prasidejo pries 11.5 (vienuolika su puse) metu kai gerb. konsultantas maloniai pateikė sistema kaip galima sutaupyti ne "kojines" principu ir tureti naudos t.y tureti "teisinga" investavima i ateiti su pelnu ir kaip geriausias puikiausias pasiūlymas tureti apsaugas t.y draudima ir tuo pačiu sutaupyti ir uzdirbti pinigu..Buvo žadama...Jei po triju metu issimi savo sukaupta indeli neapsimoka nes lesos tiesiog adminstruojamos ar kitaip perskaiciuojamos zodziu dar fondai jauni ir t..t turesim minusa po 6-7m jau galima savo pinigelius issimti ir išeiti su tiek kiek idejai t.y nutraukus sutarti iseini su savais pinigais..juk turejai apsaugas gyvybei -sveikatai o geriausias budas po 10 metu isimti su labai gera marža Juk imone rodo tokius gerus rezultatus..Reziume dabar nusprendziau pasiimti savo maitinta uzauginta"aukso versi" ir "dziugu" po septynerių sutarties nutraukimo dienu gavau net 13% sumos sumoketos periodines sumos t.y minus 87% nuo mano inestu arba kitaip.. Pagal imone sukaupta investuota ir "uzdirbta" 60% imoku ir tada..ismoketa dar minus 16.6% mano pinigu žodžiu visus šiuos metus turejau "nerealiai" brangu gyvybes draudima ir atsargus ir sveikas.. Per visa si laikotarpi turejau tik viena !!! ivyki ikando suo..kreipiausi del ismoku bet pasirodo per mazai ikando per mazas randas.Taip kad "ACIŪ..uz puikias investicijas ir "puikius"rezultatus su mano pinigais..i nerealu minusa..Dabar supratau kas paslepta po graziais imones rezultatais..
Nutraukus sutartį gražino, tik pusę sukauptos sumos..
Nu visų aplinkinių susidūrusių su šia įstaiga pasakojimai tik pasirvirtino.
Buvau apdraudusi vaiką bei padarius kaupiama sąskaitą, pas draudeja iš Prienų Rasa kantoraviciute. Buvo pasakojus kaip gerai avivoj kokios išmokos ir kad jeigu po 1metu kaupimo noresiu išeiti atgausiu pinigus kaupimo visus ir pan. Pirmą kartą su vaiku atsigulem su vaiku į ligoninę pragulejom 4dienas, pasakė jog dar trūksta vienos paros iki išmokos negavom, po metų atsigulem į ligoninę su rimtą bėdą pragulejom 2aavaites draudeja pasakė jog tai yra kritinė liga ir kad gausime už kritinė liga bei už gulejima ligoninei už 3dienas po 200€ ir iš visą to jos pasakojimo ką gausime, gavom vos 320€ ir tada pradėjau aš pas ją visko klausinėti kodėl tiek tai kada už gulejima pinigai o ji man nieko neatsakė tik parašė (aš parasysiu tau po pietų) ir tai tęsėsi 3dienas tai neisksntus skambinau į Vilnių aiškintis ir po pokalbio iš Vilniaus centro žmonėmis, paaiškėjo jog mes visų sukauptų vaiko pinigėlių atgausim tik 200€ (tikiuosi kad tikrai bent juos atgausim) ir negana to sužinojau jog mūsų draudeja RASA KANTORAVICIUTE pasakojo mano giminaitei apie mano vaiko būklę išmokas kokias jis gaus, be mano žinios ir aplamai kokia ji teisia turi kalbėti apie mano vaiką tai gali būti bet kuris žmogus kuris pas ją draudžiasi. Melagių melage ir pletkinyke patarimus pas RASA KANTORAVICIUTE niekam nesidrausti.
Nuoširdžiausiai noriu padėkoti savo draudėjai Elenai Malinauskienei už nuolatinį rūpestį ir profesionalumą.Šiandien sulaukiau skambučio iš savo Draudėjos, aptarėme investavimo rezultatus-kad jums būtų ramu-patikino.Labai džiaugiuosi, turėdama tokią atsakingą Draudėją ir jaučiuosi saugi, nes visada sulaukiu reikiamos pagalbos.Toks Darbuotojas tikrai nusipelno pačios didžiausios pagarbos ir dėmesio.Dėkoju Jums!
Turėjau sudariusi gyvybės draudimo sutartį su Aviva Lietuva. Buvo gražiai kalbama apie susigrąžinamą GPM lengvatą, kuria galėsiu pasinaudoti, bei priaugsiančias pinigėliais (konsultantė Svetlana). Įmokas mokėjau 4 metus ir vieną mėnesį, nutraukusi sutartį pasitraukiau ne tik su dideliu nuostoliu, tačiau išskaičiavo ir per tuos metus panaudotą GPM lengvatą. Netikėkite gražiais konsultantų žodžiais, nuo pritrauktų klientų auga tik jų investicijos.
Audrius 2019-03-13 15:30:07
Sveiki. Jūsų nuomone, geriau likti kaupti Avivoj ar pereiti į Swedbank (juolab, kad mano bankas yra Swedbank)? Ačiū už nuomones :)
Swed Bankas Jūsų??? Jis net ne Lietuvos...
Paskaitykite oficialią spaudą, Lietuvos Banko atliktų auditų išvadas, gal akys atsivers.
Nuoširdžiai to linkiu!
Būtų malonu jeigu darbuotojai siūlantys paslaugas nesibrautų, darbo metu prie žmonių kurie dirba. Ir valandų valandas nepasakotų kaip nuostabu kaupti pensiją avivoje, kaip kitur blogai, su aiškia potekste, kokie mes kvaili kad dar ne avivoje. Konsultantai ateinantys į mano darbo vietą, su nuliu profesionalumo, tačiau milžinišku pasitikėjimu savimi, buvo išprašyti per daug kartų, kad neparašyčiau atsiliepimo. Profesionalumo nulis, suprantu konkurenciją, bet manau yra šimtai žmogiškesnių ir etiškesnių būdų kaip pritraukti klientus, o ne nuolatos kalbančių visiškas nesamones 'tetulyčių'.
Mano vyras nutrake avivoje sutarti, kad nebekaups pencijos. Bet aviva vistiek nuskaiciuoja.
Aš nežinau, kaip ten kas su tais draudimais, tad parašysiu komentarą apie įsidarbinimą. Buvo laikas, kai darbo birža nusiuntė į Avivą gyvybės konsultanto darbui. Aš, žinoma, nesutinku dirbti kažkam ir dar pasiimti individualią veiklą tam. Taip pat davė užpildyti baisulinę anketą, kur reikia parašyti KITŲ trijų asmenų duomenis, kuriems jie galėtų skambinti ir paklausinėti apie mane ir tuo pačiu įbrukti draudimą. Atsisakiau pildyti anketą ir išėjau. Neapsigaukite, nedalinkite savo draugų nr.
Matosi, kad LT labai daug finansiškai neraštingų žmonių. Kaupiamasis gyvybės draudimas iš principo geras produktas. Įvertinus GPM lengvatą 20 proc, pasibaigus sutarčiai atsiimi daugiau pinigų negu įdėjai net įvertinus infliaciją. Taip pat visą laiką būni draustas. Kurioj vietoj čia blogai?
Turėjau daugelį metų sutartį jų pensijų fonde. Tačiau išanalizavus sukauptų pinigų likutį, pasirodo pinigai kasmet ne augo pas juos, kaip gražiai žadėjo jų "ekspertai ir konsultantai", o tik mažėjo!!! Pamąstymui. Pasižiūrėkit koks vidutinis atlyginimas šitoj kontoroj - net 5 079, 20 € !!!!!! Va kur investavimo "nuostoliai" nusėda iš mūsų kaupiamų pinigų:/
Konsultantas 2019-04-05 11:59:23
Ger. ninna, Jums ant kaktos neparašyta kokioje bendrovėje kaupiat savo pensijos pinigus. Turėtumėt suprasti, kad rinkos ekonomikoje galioja tam tikros taisyklės ir principai. Vienas variklių yra konkurencija, kuri generuoja geresnių rezultatų tikimybę ir geresnių sąlygų klientui kūrimą. Na, ką ir dėl kokių sumetimų renkatės, vieną ar kitą bendrovę, tai jau Jūsų pasirinkimai, bet ne visada jie būna teisingi, nes neretai elementariai trūksta žinių!
Man atrodo jums pačiai trūksta žinių apie mandagumo standartus, ir kaip jūsų darbuotojams atėjus į darboviete pas tariamus klientus.... Jūsų darbuotojai ateina ir (naglai) siūlo Aviva.... Jeigu jiems pasakai, kad nenoriu keisti arba neturiu laiko nes esu DARBO VIETOJE tai ir reiškia kad NE.... bet vistiek lieka stoviniuoti ir trugdyti... Tada lieka nepatenkintos, kad yra išprašomos... aš matau didelę spraga bendravime ir jūsų įmonėje.
Siaubinga kompanija su siaubingais darbuotojais ir apgavikiškais savo pavadinimais. Investicinis gyvybės draudimas visai ne investicinis, nes kai ekomonika augo didžiausiais savo tempais praradau 500€ per 5metus nuo savo sumokėtų mėnesinių įmokų o ir norint išsiimti savo pinigus kyla labai daug problemu, kurių negaliu išsiimti iki šiol, jie tik gražiai kalba kai siūlo pasirašyti sutarti o kai nori nutraukti jie jau nebe tokie malonūs.
ninna 2019-03-22 14:51:41
Noreciau palikti skunda del pastovei atvaziuojanciu jusu darbuotoju i darbovietes, jau daug laiko isejau is aviva ir perejau i banka, vistiek jusu kolegos drasko akis, kodel ir kaip.Jiems aiskei pasakyta kad nedomina jusu paslaugos. prasau jiems paaiskinti kad butu maziau izulesni...
Piktas 2019-02-19 11:52:54
ar gi gražu pinigautis taip?, 45metų amžiuje atsiunčia laišką, kad atnaujina pensijų kaupimą, kai sutartys jau nutrauktos prieš 6metus... Neduosiu nei vieno cento uždirbti jums...
Tai ponas Piktas, negi Aviva kalta, kad įstatymai keičiami Lietuvos respublikos vyriausybės? Pretenzijas reikšti derėtų pagal adresą, o ne belekam
Tadas 2018-12-02 12:41:26
Man tai juokingi cia kaikurie kalbantys... Tai kas kaltas kad sutarties neskaitot? Konsultantas visko uz jus nepadarys, o jei visa imoka nueina ant draudimo dalies, tai ko verkiat kad nieko neprikaupet? Pasikalbekit su konsultantu ir pasiskirstykit is naujo savo imokas. Ne raketu mokslas cia koks... As tai patenkintas aviva. Gal kad konsultantas mano bendravardis bet siaip viskas OK. As zinau kam mano imoka nueina ir esu patenkintas. Niekad nebuvo problemu, nei su konsultantu, nei su ismokomis. Gavau viena ismoka uz kojos luzi kai slidinejau tai viska labai greitai sutvarke. Visa seima apdrausta tik avivoj.
Tu durnas žmogus, ar kaip? Aš pvz apskritai sutarties nepasirašinejau, šiemiat gaunu laiška kad kaupiu nio 2017 metu. Ir data pasirinko pora dienu iki mano gimtadienio, atsimenu kiekviena savo gimtadieni ir tikrai nevažiuočiau kažkur pensijos kaupti. Sutarties nera. Laišku per du metus negaudavau. Tikiuosi issispresim taikiai. a*******i.
Sandra 2019-01-14 14:23:26
Gerb. Janina įsiskaitykite atidžiai į tą 2 pakopos pensijų kaupimo reformą. Ji nepaveldima ji paskirstoma į anuetus. Geriausia niekur nekaupti bet ir negrįžti į sodrą. Jeigu daug turite sukaupę, tai pristabdykite ir kaip sueis pensiinis amžius atsiimsite.
Gerb. Sandra, jei nieko neišmanote, neklaidinkit žmonių su savo neišmanėliškais patarimais apie II pakopą.
Tarp nemažai neigiamų atsiliepimų noriu palikti gerą.Esame, geriau sakant buvome klientai, ne vienerius metus, nes atsitikus bėdai, pasikeitė finansinė padėtis. Asitikus bėdai t.y kritinei ligai, o būtent konsultantė ir parekomendavo ją įtraukti i draudimo punktą.Su mumis buvo noriai bendraujama, ačiū už tai konsultantei Vaidai, viskas smulkiai išaiskinta, kokius dokumentus, kada kaip ir kur pristatyti.Ne tą pačią žinoma dieną, bet po trijų mėnesių tikrai gavome pilną išmoką sumos kuria buvome apsidraudę kritinės ligos atveju. Jokių problemų nutraukiant sutartį, konsultantė Vaida tikrai noriai bendrauja ir bendradarbiauja, taip pat pataria.Nelikome nusivylę šia draudimo įmone bėdoje.Ir sėkmės Jums Vaida.
Keisti man jūs, žmonės. Norite gauti prekę (draudimą) ir kad jums draudimo kompanija dar primokėtų? Bet koks draudimas yra prekė, nesiskirianti batono ar automobilio, kurie yra prekės. Parodykite man bent vieną darudimo klientą Pasaulyje, kuris skundėsi, kad pvz. jo artimas žmogus sumokėjo vos dvi įmokas po 100 eurų, bet iškeliavo anapilin ir giminės gavo draudimo sumą pvz. 20.000 eurų. Jei mmanote, kad jums draudimo kompanija turi duoti prekę (draudimą) ir dar už tai primokėti, tada atveju pypinkite į kokią nors Maksę, ten prisiimkite prekių išvykai į gamtą už kokius 200 eurų ir pareikalaukite iš PC vadovybės, kad prekės jums būtų nemokamos ir PC jums primokėtų bent 50 eurų. Po tokių reikalavimų skrisite velniop iš PC, palydėti spyriu į jūsų gudrią subinę, kuriai, pasak brolių slavų, yra tam tikras prietaisas su sriegiu.
Sakykit ką norit, bet... Per metus sumokėjau 591, 16€ ir praėitų metų pradžioj buvo sukaupta 5279, 67€. Tad valdėte mano beveik 6000€, o metų gale liko... 5272, 58€ t.y. net keliais eurais mažiau nei buvo metų pradžioje!!! Tai kur dingo mano šiemet įmokėti beveik 600€??? Nepavyko investicijos? Bet tai nesutrukdė jums dar nusiskaičiuoti 212, 42€ įvairiausių fondų skirstymo, valdymo ir pan. mokesčių. Reikia iš čia bėgti ir bėgti greit... Nes minusas per visą draudimo laikotarpį jau beveik 1400€ o dar reikės sumokėti valstybei nutraukus draudimą.... Ir vaiko "studento" draudimas man šiemet atnešė dar 300€ minusą... nes tvarkingai už "investicijas" nuskaičiuota ~150€ ir dar akcijos krito panašiai... Aš ne toks turtingas, kad maitinčiau "investuotojus". Geriau tą 1000 būčiau padėjęs vaikams sąskaiton ir metų gale rasčiau 1000, o ne 0.
Turintis draudimą 2019-02-12 13:43:01
Neo esate visiškai neteisus. Susirgus kritine liga išmokama visa draudimo suma o ne punktas ir gyvybės draudimas lieka galioti toliau. Taip yra visose draudimo kompanijose, kokia draudimo suma tokia ir išmoka. Procentai nuo sumos mokami traumų atveju.
taip taip !!
Turintis draudimą
2019-02-12 13:43:01 IP 2ivrkmiv
Neo 2018-12-21 12:36:09
Kam tu puti zmonems migla i akis ? Palei koki kritiniu ligu punkta tau ismokeko tokia suma ?Net nera tokio punkto, palei kuri tau priklausytu tokia ismoka ir dar uz buk sveikas, atsargus, kritines ligos.Ir visa tai uz 200 litu. Parasiai visiska nesamone ir dar nuotraukas falsifikacija imetei.Kas susidure su "Aviva" ir gavo ismokas tau pasakys kad po to nutrauke sutartis.
Aviva a******ų kontora. Parašiau prašymą nutraukti pensijos kaupimą ir lėšas pervesti į Sodrą. Tai jie apsimetė, kad negavo prašymo[nors turiu kopiją] ir toliau nuskaičiavo pinigus. Būkite budrūs!
Sandra 2019-01-14 14:23:26
mano dukra kuriai suejo 18 metu ir vasaros laike per atostogas dirbo parduotuveje, buvo ateje pas darbuotojus ir siule del pensijos kaupimo, ji pasirase, na o dabar nedirba nes mokosi, tai ir klausiu kaip bus?
Janina 2018-07-10 13:13:41
Laba diena jeigu mergina nedirbs, nieko mokėti nereikės įkritę pinigai investuojami, kai pradės dirbti vėl atskaitys, 2pakopos pensija paveldima viskas gerai...o neatskaiciuos uz ta laika kur nemokes?
Sveiki.Gal galėtumėte pasidalinti savo ar savo artimųjų patirtimi.Ar verta kaupti pensiją Avivoj? Ar suėjus pensiiniam amžiuj sąžiningai išmokami sukaupti pinigai?
Renaldas 2018-07-02 17:16:14
Taigi užėjau paskaityti apie AVIVOS draudimą ir nustebau, kad tiek daug blogų atsiliepimų taigi truputis patirties iš manes su gyvybės draudimais turiu išvisi 3 draudimo polisus skirtinguose lietuvos draudimo kompanijose tai seniause polisa AVIVA nuo 2012 metų poto Compensą nuo 2016 metų ir Lietuvos draudimą (ne kaupiamaji o metini) nuo 2017 metų taigi truputi apie mane esu Vyrukas 26 metų dirbu lietuvos kariuomenėje nuo 20 metų (kaitik baigiau profesine mokyklą) Taigi istojau į kariuomene 2012 metais ir iškart panorau apsidrausti nuejau į pirmą pasitaikiuse draudimo kompanija ačiū dievui tai buvo AVIVA ir apsidraudžiau apvaliai sumai 100 000 litų gyvybe, bei nuo kritiniu ligų taipogi buk sveikas draudimu nuo ligų ir traumu aukščiausiu 3 lygiu tai man kainuodavo kas menesi 200litu atrode pinigai dideli nekarta svarsčiau atsisakyti šio draudimo bet persigalvodavau žinoma buvo ir keleta kartu kai apsisprendžiau atsisakyti draudimo tačiau ačiū dievui perkalbedavo nes parodydavo jog puikiai viskas kaupiasi ir investuojasi taigi nurimau ir neatisakiau tesit kaupimo draudime. Na kagi turejau keleta traumu buvo lužes raktikaulis išmojejo apie 950euru aviva, toliau buvo sukile inkstu akmenis už pagulejima ligonineje gavau 400+ euru tačiau tai niekis pasitinkant naujuosius 2018 metus švenčiu išvakarese buvo diegnozuotas man piktybinis papilinis skydliaukės auglys žymimas C73 diegnoze tai buvo tiesiog perkūnas iš girdro dangaus nes kasmet atidžia tikrindavausi sveikata tiek civilinese tiek karinese ligoninese ir visi gyditojai po detalios sveikatos patikros sakydavo jog esu sveikas kaip ridikas sveikatos grupe budavo A lygio (aukščiauses lygis) ir štai prieš naujuosius metus iš A grupes staiga tapau žemiausios F grupes... buvo padaryta operacija pašalinta puse skydliaukes, kreipiausi į visas gyvybes draudmo bendroves del draudiminio įvikio pagal kritinių ligų draudimą. Compensoje turejau 5000eur kritines ligas, Lietuvos Draudime 15 000eur ir galiausei avivoje 33 000+ eur taigi Compensa norejo nusikratyti šio draudiminio įvikio teigdama jog mano auglys permažas tik 0, 5cm o reikalingas minimalus 1cm dydis tačiau po ilgo svarstimo buvo priimtas sprendimas išmoketi draudimo išmoka taigi gavau 5000euru, AVIVA svarste dar ilgiau patikrino visas ligos istorijas visur kur kadanors gydžiausi (kad nebutu sukčiavimo požimių) ir po 2 men išmokejo 33000+ eur druadimo išmoka pagal kritines ligas bei 1200+eur išmoka už atlikta skydliaukės šalinimo operacija lietuvos draudimas dar neišmokejo savo dalies bet manau tai irgi laiko klausimas bendroje sumoje turečiau gauti išmoka 55tukst eurų taigi stipria pakeičiau požiūrį į draudimą siulau pakeisti ir jums, matau jog čia daug blogų atsiliepimu tokie atsiliepimai gali buti tik vienu atveju turite prasta gyvybes draudimo agenta kuriam nerupi jusu poreikiai o tik ibrukti belekoki polisa kuris lemtingu momentu nesuveikia ir žinoma nuvilia... taigi jai nedraudimas kogero situacija butu kurkas liudnesne nei yra dabar kadangi sveikata gerokai pablogejo karo tarnybai kogero busiu nebetinkamas ir prarasiu darbą, gyventi reikes toliau sunkaus darbo dirbti negalesiu, taigi butu tikras išukis palikti darba moketi mokesčius, paskolas ir dar pragyventi, gavus šitokias draudimo išmokas ateitis netokia baisi nes galiu keletą metu netgi nedirbti ir pragyventi vien iš išmokos, jai reikes brangaus gydimo tai irgi nebus problema. Taigi kaip sakau viskas gerai kol yra gerai bet visada pagalvokite o kas jaigu nutiks kažkas tokio ko nesitikejote. Žinau dauguma manote jog tai gali nutikti betkam tik ne jums tačiau deja liga gali aplankyti betkurį ir betkada kai gulejau chirurginiame skyriuje buvo tiek konserno drektoriu tiek furistu vairuotoju visi gulejo bendroje palatoje taigi ligai neidomus koks jusu statusas kiek uždirbate jau net ir jaunas amžius nebegarantuoja jog neužklups tokios ligos kaip manes, beja nerukau, negeriu, sportuoju, sveikai maitinuosi, gimineje neturejau sergančiu giminaičiu onkologinemis ligomis tačiau net ir tai neapsaugojo nuo tokios diegnozes kokia turiu... Siulau pagalvoti ir jums ar tai tikrai nereikalingas produktas nes mano manimu tai turetu buti kone privalomas dalykas kaip automobilio draudimas kievienam...
Tai tiek kad nesu feikas ar kažkoks draudimo brokeris su išgalvota istorija galiu prideti savo kontaktinius duomenis Esu iš Kauno jai kam reikia galiu susitikti išgerti kavos papasakoti daugiau apie draudimą ir plačiau apie savo patirtis plačiau papasakoti kuris draudimas kokiu atveju yra naudingiauses nemokamai, tiesiog dabar matau jog tai prasmingas dalykas kurį lietuvei gerokai pernelyg nuvertina kogero labiausei del finansinio raštingumo stokos
taigi mano facebook Renaldas Rimkus
tel nr 869218684
pridedu nuotraukas su katik gautum išmokom į sąskaita čia vien iš AVIVOS
Nijolė 2018-10-21 10:15:30
kas per monai, kodėl šį mėnesi atskaičiavo 70, 52, o ne 67, 41? Jokių sutarčių papildomai nepasirašiau ir niekas nesiteike pranešti? Laukiu paaiškinimo?????
pakilo mokesčiai, jeigu turit gyvyės draudima jum kyla kasmetiniai mokesčiai, jog nesumažėtų apsaugos, jeigu jūs būtūmėt sakius, kad nenorit jog kiltų suma, jūsų GD apsaugos mažėtų tiesiog. arba jei neturit gyvybės draudimo, tiesiog administraciniai mokesčiai didėja
Pasirasiau Joniskyje darbo sutarti ir salia sedejo du avivos darbuotojai, vienas vyresnis zmogus be plauku buvo malonus, o kita ponia apie 45-50 metu, kuri buvo labai agresyvi. Labai patirties daug neturiu tokiuose dalykuose, bet taip bande pavaizduot lyg cia butinai privalau kaupt tuos 2%, bet nepakibau. Nors ir atsisakai, kabina toliau makoronus.Suprantu, kad nuo kitu metu reiks 2% kaupt per tuos fondus, bet svarbiausia, kad cia tik menesi varai padirbt i uzsieni ir jie agresyviai p****i prie kiekvieno pasirasiusio sutarti. Gal taip sukasi zmones, bet kaip slyksciai..
Arkadijus Kuliesas didziai nekompetentingas sios firmos darbuotojas. Tokio nesupratingo, savo tikslu siekiancio darbuotijo neteko sutikti. Nenoriu tureti jokiu reikalu su sia bendrove, kurios varda gadina netinkami darbuotojai

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka.
DARBO PASIŪLYMAI VAIRUOTOJAMS, DARBAS UŽSIENYJE Darbas vairuotojams užsienyje Galite dirbti per mus arba tiesiogiai Business Link nėra įdarbinimo agentūra. Mums svarbūs bendradarbiavimo, pagarbos ir tęstinumo principai, todėl tikimės, kad Jūs esate savo srities specialistas ir atsakingai žiūrite į darbą bei...
Lutora, UAB
AUTOBAZĖ

Adresas: Tilžės g. 156, LT-76351 Šiauliai.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; draudimas; tarpininkavimas; tepalai, alyvos.
„Autobazė“ - sparčiai besiplečiantis, proaktyvus prekės ženklas teikiantis platų spektrą paslaugų automobilių srityje: 1. Automobilių stovėjimo/pardavimo aikštelė. Čia galite pirkti/parduoti/pastatyti savo automobilį. Paros stovėjimo kaina TIK 0,60 Eur., į kainą įskaičiuoti nemokami skelbimai www.autobaze.lt...

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%