Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Avitelos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Avitelos prekyba

Atsiliepimai apie Avitelos prekyba, UAB

AVITELA

Parašyk savo nuomonę apie Avitelos prekyba, UAB

Sigita 2019-06-02 16:16:29
Apsipirkinejau Klaipėdos Aviteloje, 4 aukšte. Pirkausi buitinę techniką. Merginos puikiai suprato mano norus ir išpildė visus įgeidžius. Esu dėkinga vadybininkei Sonetai, kuriai bendravo nuoširdžiai, patarinėjo, bendravo tikrai profesionaliai. Ačiū, rekomenduoju!
Laba diena Sigita,

Ačiū Jums už puikų įvertinimą.

Lauksime sugrįžtant.
Apsipirkinėjau RYO Aviteloje, Panevėžyje. Mus aptarnavo pati nuostabiausia, nerealiausia konsultantė vardu Grėta. Jos žinios apie prekes, technologines galimybes, privalumus, trūkumus tiesiog wow. Prie viso to, apsipirkinėjau su vaiku, tai Grėta taip maloniai bendravo su mano vaiku, atsižvelgė į jo poreikius, lūkesčius, nepavargo nuo vaiko klausimų. Dirbo taip, kaip kad pirktų prekę savo vaikui. Mes buvome išskirtiniai klientai, jai kiekvienas klientas ypatingas ir išskirtinis. Nuostabu. Šiandien dienai reta tokių konsultantų. Ačiū, Jums Grėta. Gerb. Avitelos vadovai, labai prašyčiau paskatinti šią konsultantę, nes dėka jos, aš pasiruošusi grįžti ir grįžti į Avitelą, nes tai aptarnavimas su kokybės ženklu.
Dovilė 2019-05-27 11:30:56
Mūsų istorija labai ilga, trūkusi daugiau nei pusmetį.
Istorijos esmė - garantinis. Istorija buvo sudėtinga, tačiau noriu padėkoti UAB "Avitela" už laimingą pabaigą ir už nerealią Kauno Savanorių pr. komandą, kuri padėjo viską išspręsti. Ypatingai dėkojame skyriaus vadovei Ingridai, kuri ne tik profesionaliai pakonsultavo, bet buvo pagrindinis asmuo išsprendęs problemą.
Nuoširdžiai, buvome nuolatiniai klientai, po šios istorijos baigties tokiais ir liksime.
Ačiū.
Laba diena Dovile,

Labai smagu girdėti gražius žodžius apie mūsų darbuotojų darbą.

Ačiū Jums, lauksime sugrįžtant.
Mūsų istorija labai ilga, trūkusi daugiau nei pusmetį.
Ačiū.
Vytis U 2019-05-22 19:25:40
Puikiai aptarnavo kauno savanoriu pr. Pardaveja vardu Reda, ji yra puikus pavyzdys geru emociju ir nuotaikos.
Laba diena Vyti,

Ačiū Jums už gražius atsiliepimus.
Nerijus 2019-05-10 19:08:20
Buvome išsirinkę Avitelos e-parduotuvėje šaldytuvą. atvykome į Kretingos Avitelą pasikonsultuoti, tai pasirinkimą sukritikavo ir pasiūlė kitą šaldytuvą, esantį parduotuvėje. Tai paklausėm patarimo. Tik vėliau paaiškėjo, kad tas pats rekomenduotas šaldytuvas, jų pačių e-parduotuvėje kone 100 eurų pigiau. Tiesiog nuostabu. Toli eisit su tokiais pardavėjais.
Laba diena Nerijau,

Atsiprašome už nesusipratimą.
Konsultantas Jums pasiūlė kitą modelį pagal Jūsų poreikius. Kainodara e-parduotuvėje ir fizinėje skiriasi, vyksta skirtingos akcijos.
Rimvydas Tumas Ukmergė Bočiai 2019-05-18 08:21:51
Ukmergėje teko kreiptis pataisyti sugedusį išorinį kompiuterio diską.
Malonu, kad buvo operatyviai reaguota ir nuolat palaikomas ryšys telefoninėmis žinutėmis.
Dėkoju už operatyvų taisymą ir komunikavimą.
Laba diena Rimvydai,

Ačiū Jums ir gero naudojimo.
Rimvydas Tumas Ukmergė Bočiai
2019-05-18 08:21:51 IP 88.119.62.34
Ukmergėje teko kreiptis pataisyti sugedusį išorinį kompiuterio diską.
Dėkoju už operatyvų taisymą ir komunikavimą.
Evelina 2019-03-10 14:29:37
Gaila, kai tenka susidurti su kvalifikacijos neturinčiais ir akivaizdžiai meluojančiais darbuotojais. Norėtusi, kad įmonė orientuotusi į klientą....
Laba diena Evelina,

Dėkojame už Jūsų pastabą - tik tokių klientų dėka galime tobulėti. Atsiprašome už patirtą nemalonią situaciją. Gal galėtumėte patikslinti, kokiame mieste pirkotės.
Jau internete buvau nusižiūrėjusi pusiau automatini kavos virimo aparatą. Į Kretingos avitela,
atvykau apžiūrėti gyvai. Viskas buvo liuks, kol nepriejo, , konsultantas" ir mane per vieną minutę atkalbejo, pažemino. Nes būtent tas kurį aš išsirinkau nieko vertas, geriau jau užsipilčiau kavą
puodelyje (konsultanto žodžiai). Ir pasakė, kad geriau nešvaistyčiau pinigų ir, , normaliai investuočiau". Pasikaustęs žiniomis buvo apie vieną, pati brangiausiai kavos aparatą, esantį parduotuveje. Likau nenusipirkusi kavos aparato ir nepatenkinta. Tas konsultantas, geriausiu atveju galėtų sandėlyje dirbti, bet tikrai ne su žmonėmis salėje.
Niekam niekad nerekomenduoju nes garantiniame aptarnavime buvau pridaves ismanu laikrodį kuriam jie po vaizdinio patikrinimo kuris truko 2 savaites jie pareiškė kad dėl įbrėžimų ant apsauginio ekrano man garantija netaikoma nes tai yra mechaninis pažeidimas. Todėl geriau patariu nieko ten nepirkti nes jie tik taupo savo pinigus apgaudinedami žmonės.
Ne pirmą kartą perku Klaipėdos Aviteloje nešiojamą kompiuterį (Pastarąjį kartą tikėjausi, kad pirmasis buvo atsitiktinė klaida), tačiau po šio karto nė nebeketinu kelti kojos į šio tinklo parduotuves. Akivaizdu, kad tikslas ir vidinis šūkis, neskelbiamas pirkėjams - IŠKIŠTI PREKES. Pirmas kompiuteris įsigytas su techniniais gedimais, antrąjį įsigyjau su įskilimu ant korpuso, kurį pastebėjau tik grįžusi namo (įrodyti nieko neįmanoma). Į akis krito, jog konsultantas prieš parduodamas prekę kaskart kažką tariasi su kolegomis, ateina paklausti ar galima pakuoti prekę, kuri yra parodomoji (ne iš sandėlio) arba tiesiog pasako, kad nebėra tokios prekės sandėlyje ir nėra iš ko rinktis. Nesiekiu nieko šmeižti, bet mano asmeninė patirtis tokia.
Lina 2019-01-03 16:57:27
Pirkom televizorių su akcija ir pasitikslinom, gal čia netyčia iš ekspozicijos? Nes prieš tai pirktas iš ekspozicijos Topo centre sugedo vos pradėjus žiūrėt. Mumis patikino, ne, ką jūs, bus užsakytas ir atvežtas iš kito miestelio, ir dar telefonu patikrino, ar nebuvo eksponuotas, gavo atsakymą, kad naujas. Atėjo laikas parsivežti, paprašėm apžiūrėti, kaip pakuotės viduj atrodo TV, pastebėjom, kad nėra lipdukų, darbuotojas pasitaikė su sąžine, ir - ką jūs manot - sako, žinokit, TV tikrai iš ekspozicijos... Kas be ko, turbūt suprantama, kad daugiau šioj užkeltų kainų parduotuvėj nebepirksiu TV, jau buvę problemų su brokuota preke prieš tai (laukiau du mėnesius, kol pakeis), o dabar norėjo apgauti ir prakišti jau naudotą TV kaip už naują. Beje, salės darbuotojai kur seniau dirba irgi nesidomi klientais.
mes pirkom iš elektromarkt naują lg tv 4k su dėže tik visiškai naują dar buvo neišpakuotas užklijuotas gamykloje.visiškai neapsimoka pirkti naudotą iš ekspozicijos. jau 3 metai eina ir liuks nematom problemų.ir nepirkom pratęstos garantijos, sutaupėm apie 100 eurų.dokumentuose parašyta tarnavimo laikas 7 metai.tik garantija 2 metai.
Sveiki. Paprastai perkuosi internetinėse parduotuvėse, bet susiklostė tokia situacija, kad reikėjo daikto neatidėliotinai dabar. Prieš važiuodamas į parduotuvę pasiskambinau į Kretingos Avitela parduotuvę. Konsultantas paaiškino, kad turi kelis mane dominančius variantus. Paprastai tada būna nuvažiuoji ir nusiperki prekę. Tuom istorija ir užsibaigia, bet likau nenupirkęs prekės ir kaip konsultantė pareiškė tokios šventės o aš gadinu nuotaiką. STOP. Sutinku noriu tuo tikėti, kad konsultantai savo darbo profesionalai ir jų pareiga siūlyti ir parinkti kuo geresnę prekę. Šiandien buvo taip, kad žinojau ko man reikia ir kiek tam galiu skirt Eur. Vienas iš konsultantų parodė kur mane dominančios prekės. Suabejojau ar man tiks ir paklausiau ar yra kitas variantas, gal yra variantas užsakyt internetu. Atsakė - nėra ir nuėjo. Likau stovėti su preke su mintim pasiimt, nes kito varianto nėra. Pirkėjų nelabai buvo, matomai pokalbį nugirdo kitas konsultantas ir rėžė- gal jums kelis kilometrus laido duot, nors buvau paaiškinęs, kad reikia bevielio įrenginio, o ne laido. Aš suprantu pošventinę nuotaiką, bet tai nuskambėjo neskaniai. Išėjau, nes diskutuot buvo beprasmiška
Nesvarbu 2018-12-11 21:41:31
Pirkau zaidimu konsole uz 99€ o pasirodo ta konsole visiskai nera verta tokiu pinigu, kita diena ja nunesiau grazinimui, tai jie man atsake kad nekeicia ir neprima el.daiktu atgal, tai vaizdas toks kad tik prastumti daikta pirkejui ir pasimti pinigus.Apmaudu bet del to avitelos parduotuve bus paskutine i kuria aisiu apsipirkti.
Aciu vaida kučinskiene, uz ižspresta problema ir man labiau tinkati pasiulima.
Sveiki, tai kaip cia yra su aviteli, isdurineja zmones ? Toks jausmas, kad tikrai taip. Pirkau kompiuteri pries beveik 2 metus, viena karta sugedo, tvarke 2 su virs menesio, kol atgavau atgal, dabar sugedo vel, nunesiau i garantijos centra, pasakiau visa situacija ir atsisakiau priimti kompiuteri, siuliau grazinti pinigus, arba nauja kompiuteri i vieta, nes nebeimanoma naudotis, pastoviai genda, jie man pasake issiusime i Olandija acer centra, o ten jie spres, grysta kompas po 1 menesio, atvaziuoju i avitela, ir jie man pasako mes nutraukiame jums garantini nes, jusu klaviatura buvo purvina, ir gali but isiveisusi erozija ar kazkas panasaus. Taigi jie man nutraukia garantini ir pasako kad kompui blogai su operacine sistema ir kazkas su kompo vidumi blogai. As nunesiau pas kompiuteriu meistra, jis pasake kad tik pakrovejas blogas, ir nekrove pakrovejas. Pagal mane avitela pasieme is garantinio nauja kompa, o man atidave sena ir dar nutrauke garantini, UZ TAI KAD PURVINA KLAVIATURA !!!!!! Truputi nuo realybes atsilieka, tai kas meluoja ar avitela ar pats acer centras ? O galiausiai pasako garantinio centre, mes jei norite sutvarkysime jums kompa uz dyka paskutini karta, pagal acer gedimas buvo klaviatura ir programine iranga, o tikras gedimas buvo pakrovejas nes nebekrove kompo.
dėkojame už Jūsų komentarą. Norime informuoti, kad šį žaidimą parduoti mūsų regione nėra draudžiama.
Žaidimo leidėjas yra nutraukęs žaidimo palaikymą Online, uždaręs Online turinį bei nutraukęs žaidimo pardavimus.
Žaidimu naudotis galima, iškyrus Online funkcijas.
Jei esate nepatenkintas įsigytos prekės kokybe, mielai aptarsime Jūsų patirtus nepatogumus ir priimsime abi puses tenkinantį sprendimą.
Kreipkitės į info@avitela.lt.
Vakar (2018-11-22) pirkome Just sing žaidimą Kėdainių aviteloje, ir tik grįžę namo pamatėme, jog šis žaidimas išvis nebeturi būti prekiaujamas (jau nuo šių metų birželio). Manau, kad nereiktų bandyti pardavinėti žaidimų, kurie jau net pusmetį neturi būti prekiaujami ir bandyti taip užsidirbti, nes dabar žaidimo kokybės neliko, ir žaisti kokybiškai beveik neįmanoma
Šią savaitę Šiaulių Aviteloje pirkau televizorių Sony 32". Televizorių pats išsirinkau internetu, tai apie konsultantų darbą nieko negaliu pasakyti. Atvykau į parduotuvę atsiimti televizoriaus ir paprašiau pasiūlyti sieninį televizoriaus laikiklį. Jie man pasiūlė acme laikiklį skirtą 26-50" dydžio televizoriams. Kadangi nieko tinkamesnio nebuvo, tai nusipirkau tą laikiklį. Kad tai visiškas šlamštas, paaiškėjo tvirtinant laikiklį prie sienos ir televizorių prie jo. Visų pirma pasirodo laikiklio rėmeliai yra per ilgi ir prisukus televizorių, jie išsikiša apačioje po ~ 5 cm. Teko nupjauti tuos galus. Tvirtinant rėmą prie sienos paaiškėjo kad dėl savo neprotingo dydžio jis iš dalies dengia rozetę per kurią ateina TV kabelis. Teko išpjauti rozetės rėmelio gabalą... Žodžiu Avitelos TV pardavėjai siūlo bet ką, net nežinodami ar tai tinka konkrečiam televizoriui. Pagailo laiko, būčiau tikrai grąžinęs tą laikiklį, bet norėjosi greičiau pritvirtinti televizorių. Visiems rekomenduoju nepirkti universalių acme TV laikiklių 26-50" televizoriams. Kas tinka viskam, tas netinka niekam!
Labas rytas, mes pirkome televizoriu, po devynių mėnesių sugedo.Nuvežėm taisyti, nes yra garantinis sakė po mėnesio sutaisys, bet sutvarkė po dviejų savaičių.Iš mūsų pusės geri atsiliepimai.Miestas Šilutė.
Manyčiau, kad darbas šioje įmonėje organizuotas neigiamai. Nupirkus internetu skalbimo mašiną, pajungus pagal instrukcijos reikalavimus ir paleidus dirbti, po 20 minučių pradėjo jaustis degėsių gumos kvapas. Ilgai skambinus ir derinus garantinio laiką, pasiūlė meistrą po 8 dienų.Reiškia nusiperki daiktą, kuris tau yra labai reikalingas, pasidedi į sekciją ir gėriesi, skalbi rankomis ir džiaugiesi, kad gali "pajudėti". Susisiekti su vadovu nėra galimybės. Siūlyčiau atsisakyti "Avitelos"paslaugų. Esu pasipiktinus.
Tik geri atsiliepimai apie Alytaus Avitela. Pardavejai ismano savo darba, prisitaiko prie kliento poreikiu.
Arturas Baltrušaitis
2018-09-20 09:14:18 IP 90.131.46.203
Niekada nepirkite šioje parduotuveje televizoriu samsung su garantija. Nes parduotuves atstovai visais budais vengs padaryti garantini remonta. Labai nusiviliau.
Violeta 2018-08-10 16:13:31
Esu labai nepatenkinta Kupiškio parduotuve. Nusipirkau telefoną, o parsivežus namo paaiškėjo, kad kalbant traška, aidas, trūkinėja žodžiai. Kaltė ne ryšio, nes įdėjus kortelę į kitą telefoną, viskas tvarkoje. Tai sekančią dieną nuvežus į parduotuvę, pardavėjas pareiškė, kad elektronikos nepriima. Kas čia per nesamonė? Juk 14 dienų grąžinimas ir dar prekė nekokybiška. Geriausiu atveju pasiūlė garantinį. Kaip šaunu, paturėjus telefoną 1 parą iš karto garantinis.. Parašiau prašymą dėl pinigų grąžinimo, tai dar neaišku ar grąžins. Dabar nei pinigų, nei telefono. JOKIOS PAGARBOS KLIENTUI.. Kitose elektronikos parduotuvėse, kiek teko susidurti su netikusia ar nekokybiška preke, tokių kuriozų nebūna: pasiūlo kitą prekę arba atiduoda pinigus.
Tai vat užbaigiant šią istoriją, garantinio išvada: telefonas be defektų. Na kaip gi kitaip ir bus. Nes tada reiktų grąžinti pinigus. Nežinau ar pakeitė aparatą, ar tiesiog ką pakrapštė, bet dabar veikia gerai. Tik pikta, kad mausto pirkėją kaip kaimo BOBĄ atsiprašant, atseit viskas buvo tvarkoj. Jei būtų buvę gerai, net nebūčiau kreipusis ir sedėjus be naujo telefono 3 savaites.. KOŠMARAS kažkoks su aptarnavimu, tai bent pakaitinį būtų pasiūlę, o dabar nieko. Dar net turėjau jaustis kalta, kad atseit be reikalo trukdžiau. Daugiau kojos nekelsiu į tokią parduotuvę ir visiems pažystamiems antirekomenduodiu Avitelą. Be to ir kainos visada didesnės nei kur kitur, a*******i. Ne viena juk elektronikos parduotuvė Lietuvoje.
Nusifotografavusi su vienu iš parduodamų telefonų, po maždaug savaitės grįžus į tą pačią parduotuvę, šiandien išgirdau ne itin malonią bei adekvačią frazę iš darbuotojos: "Tau dėmesio trūkumas, gal tu galvą persišviesk?"
Aciu konsultantei Redai is Kauno Avitelos Savanoriu pr. uz profesionaluma. Siulau visiems kreiptis i sia konsultante ir turesime reikiama technika uz geriausia kaina.
Labai patiko aptarnavimas Ryo parduotuveje Panevezyje. Specialistai zino ka daro, prisitaiko prie kliento poreikiu, svarbiausia kantriai ir argumentuotai konsultuoja. Super.
Puiküs pardavėjai dirba Kretingos parduotuvèje. Labai išmintingai parinko virtuvès techniką, ir nuolaidą pritaikė, atvežė į namus nemokamai. Gavome gerų patarimų, žmonės išmano savo darbą.Sėkmės jums ir dėkojame!
Į Avitelą daugiau negrįšiu! Teko pirkti maršrutizatorių (Panevėžys-RYO) ir konsultantui buvo aiškiai išdėstytas poreikis ir sąlygos. Per konsultanto atlaidumą ir neįsiklausimą nusipirkau, žinoma, ne tokį daiktą, kokio reikėjo. Kadangi esu iš rajono, tai teko papildomai suvažinėti dar 140km, o kas man tai atpirks?! Pridavus maršruzitatorių konsultantas net nesiteikė atsiprašyti. Fu!:)
uzsakem filtra jau menesi laiko laukiam jokio atsakymo, aptarnavimas""suuper', turiu pats eit klaust kaip ir kada......

kaip norim ka pirkt tai greit isiulo, bet kai reik menkiausios detales gauni spyga, Jonava
Taip, tikrai su kainom apgauna ir ne tik parduotuvėje, bet ir internetiame puslapyje,. Užsisakiau radiją Sony 306, buvo parašyta, kad tai dienos prekė. Užsisakiau, kita diena dienos prekės akcija baigėsi ir radija dar atpigo :))) Parašiau mailą, gavau atsakymą kad išsiaškins, bet aišku niekas nieko daugiau neatrašė ir po pakartotinu užklausimu. NEPIKRIT jokių dienos akcijų, nes AVITELA APGAUDINĖJA!!!
Sveiki, iki vakar buvau lojalus Avitelos klientas, arti 10tūkst. Eur. Šeštadienį, Kretingos Aviteloje sugalvojome pasinaudoti kuponu (čekiuku už planšetę 290Eur, 20% = 58EUR±). Didelio reikalo nebuvo, bet 58EUR suviliojo. Susigalvojom nusipirkti dulkių siurblį - šluotą SAMSUNG. Pasikliovėme konsultanto sąžiningumu, nes tokio siurblio vitrinoje nebuvo ir pradinės kainos nematėm, o konsultantas pažadėjo, kad pritaikys visas nuolaidas. Sumokėjome 175EUR. Kaip vėliau paaiškėjo, jokios nuolaidos taip ir nesigavo, netgi brangiau. Kartais norisi pabendrauti su gyvais žmonėmis, pasikalbėti apie prietaisų ypatybes. Pirkti internetu efektyvu, bet nuobodu. Dabar įsitikinau, kad Avitelos darbuotojai tikrai nesąžiningi. Supykęs siurblį gražinau, o nuolaidos kuponas taip ir liko Aviteloje, nebeatidavė, atseit sistema neatiduoda. Panašiai buvo ir su televizoriumi Kalėdoms, gerai, kad tuo metu jau turėjau tvirtą nuomonę - nepirksiu to, ką siūlo konsultantas ir aišku pasiūlė patį prasčiausią variantą, įkėlus nuotrauką, vaizdas buvo su aiškiai matomais dryžiais. Nepasikliaukite Avitelos konsultantais, prieš pirkdami, telefone-internete pasitikrinkite realias kainas, pasitikrinkite perkamos įrangos aprašymus forumuose, vartotojų instrukcijose internete. Tikrinkite, tikrinkite, tikrinkite.
Sveiki. Pirkau pirmą kartą Aviteloje ir likau labai nusivylusi. (PANEVĖŽYS, RYO parduotuvė) Pirkau iphone pakrovėją. Veikė neilgai- gal porą mėnėsių. Nunešiau atgal, jog sutaisytų. Man pasakė, kad pataisys per kokius du mėnėsius. Tačiau praėjo geri trys mėnėsiai ir jokios informacijos apie prekės pataisymą negavau. Tad nuėjau į parduotuvę pasiklaust ar tikrai taip ilgai taiso. Nuėjus sužinojau, kad pakrovėjas gražintas jau, jo neišėjo pataisyt ir niekas nesugebėjo pranešt apie tai man. Nei iš vieno darbuotojo nesulaukiau net atsiprašymo. Tad labai gaila kad AVITELA nesirūpina savo klientais, o tik savais pinigais...
Likau labai patenkinta apsipirkimu internetinėje parduotuvėje. Pirkau skalbimo mašiną, buvau pakonsultuota, gavau greitai ir kol kas pirkinys tikrai atitinka visus lūkesčius. Rekomenduoju.
š*******o kontora, jokio žmokiškumo tik žiuri kaip iškišti aprašymo neatitinkančias prekes, o apie gražynimą nėra net ir kalbos.Vienu žodžiu ir ūtėle nuvarytu dėl cento į maskvą
Eilinį kartą nusivyliau šiuo tinklu. Nebepirksiu čia nieko!!! Arba prekės nekokybiškos, arba neatitinka aprašymo. Šį kartą pirkau internetu, viską papasakojo konsultuojanti pardavėja. Ir ką gi, prekė neatlieka funkcijos, kurį man buvo svarbiausia. Nors teigė, jog tikrai bus ta funkcija. Gavosi katė maiše. Esu siaubingai pykta. Visi dabar tik užsidirbt nori melo būdu. Aišku prekės nebepriima, nes ji išpakuota. Tai pareiškė, jog pirma turim išvandyti, o ne naudot... absurdas kažkoks.
Povilas Katauskas 2017-11-16 13:14:50
Tauragė Aviteloje ieškojau televizoriaus dėl profesionalaus aptarnavimo radau puikiai mano poreikius atitinkanti televizorių.
Puikus personalas ir konsultantai, bet antra karta man pagelbejo Darius del savo profesionalumo padedantis man išsirinkti pati geriausia varianta šaunuoliai.
Ir labai atsiprasau jo sumaisiau varda aptarnavusio pardavejas konsultantas Deividas
Noriu padėkoti už puikų aptarnavimą pardavėjai Virginijai. Labai džiaugiuosi telefonu kurį rekomendavo, supažindino su parduotuvės akcijomis. Labai retai užsukdavau į Avitela (Liepkalnis), bet užsuksiu dažniau.
Nuotaiką apsipirkimo gadino jaunas vyrukas (manau) konsultantas. Kuris rėkė per visą parduotuvę kad jo nurodymus reikia vykdyti, kad jis vadovas ir t.t. Mano, pirkėjo akivaizdoje pradėjo įžeidinėti pardavėja, kad ji kvaila naujokė ir t.t.
Labai gera parduotuvė, puikus aptarnavimas, tik išmokit problemas spręsti ne prekybos salėje, ir prie pirkėjų.
Jeigu norite pakliūti pas neprofesionalus, tai jie ten dirba - Avitela, Liepkalnis (Maxima).
Sveiki, buvo pirktas telefonas alcatel, nepraejo puse metu jis sugedo, garantija dar galioja, nunesiau i parduotuve kur buvo pirktas, issiunte i serviza is servizo gavau atsakyma kad reik sumoket 30e kai telefonas kainuoja 39e, as aisku atsisakiau moketi.tai servizas atsiunte telefona atgal i parduotuve ir atidave man ne su taisyta.Tai kam isrsyneti garantijas jei jos negalioja.Skambinau ir servizui atsakymas toks rasta telefone dregmes diel to negalioja garantija is kur ten ta dregme neisivaizduoju gal patys po kranu pakyso as tai nezynau :}, prie manes jo nearde, ju darbuotojas pasake ir viskas teisybes nerasi, man taip pasake.tai va kai eisit i Avitela apsipirkt gerai pagalvokit ir jei ta laiska i des i viesuma, aisku as abejoju o as bandysiu jieskot teisybes toliau, sekmes visiems
Avitelos vadybininkai miega prie kompiuterių. Per dvi paras nei vienas negalėjo atsakyti į pateiktus klausimus, nors internetiniame puslapyje giriasi kad atsakys per darbo dieną.
Bekit toliau nuo avitelos panevezio. Visa laika preke kol nupirkta garantiniam pragulejo ir dar saukia kad garantija baigiasi turim moketi islaidas

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%