Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Avitelos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Avitelos prekyba

Atsiliepimai apie Avitelos prekyba, UAB

AVITELA

Parašyk savo nuomonę apie Avitelos prekyba, UAB

Sveiki. Pirkau pirmą kartą Aviteloje ir likau labai nusivylusi. (PANEVĖŽYS, RYO parduotuvė) Pirkau iphone pakrovėją. Veikė neilgai- gal porą mėnėsių. Nunešiau atgal, jog sutaisytų. Man pasakė, kad pataisys per kokius du mėnėsius. Tačiau praėjo geri trys mėnėsiai ir jokios informacijos apie prekės pataisymą negavau. Tad nuėjau į parduotuvę pasiklaust ar tikrai taip ilgai taiso. Nuėjus sužinojau, kad pakrovėjas gražintas jau, jo neišėjo pataisyt ir niekas nesugebėjo pranešt apie tai man. Nei iš vieno darbuotojo nesulaukiau net atsiprašymo. Tad labai gaila kad AVITELA nesirūpina savo klientais, o tik savais pinigais...
Likau labai patenkinta apsipirkimu internetinėje parduotuvėje. Pirkau skalbimo mašiną, buvau pakonsultuota, gavau greitai ir kol kas pirkinys tikrai atitinka visus lūkesčius. Rekomenduoju.
š*******o kontora, jokio žmokiškumo tik žiuri kaip iškišti aprašymo neatitinkančias prekes, o apie gražynimą nėra net ir kalbos.Vienu žodžiu ir ūtėle nuvarytu dėl cento į maskvą
Eilinį kartą nusivyliau šiuo tinklu. Nebepirksiu čia nieko!!! Arba prekės nekokybiškos, arba neatitinka aprašymo. Šį kartą pirkau internetu, viską papasakojo konsultuojanti pardavėja. Ir ką gi, prekė neatlieka funkcijos, kurį man buvo svarbiausia. Nors teigė, jog tikrai bus ta funkcija. Gavosi katė maiše. Esu siaubingai pykta. Visi dabar tik užsidirbt nori melo būdu. Aišku prekės nebepriima, nes ji išpakuota. Tai pareiškė, jog pirma turim išvandyti, o ne naudot... absurdas kažkoks.
Povilas Katauskas 2017-11-16 13:14:50
Tauragė Aviteloje ieškojau televizoriaus dėl profesionalaus aptarnavimo radau puikiai mano poreikius atitinkanti televizorių.
Puikus personalas ir konsultantai, bet antra karta man pagelbejo Darius del savo profesionalumo padedantis man išsirinkti pati geriausia varianta šaunuoliai.
Ir labai atsiprasau jo sumaisiau varda aptarnavusio pardavejas konsultantas Deividas
Noriu padėkoti už puikų aptarnavimą pardavėjai Virginijai. Labai džiaugiuosi telefonu kurį rekomendavo, supažindino su parduotuvės akcijomis. Labai retai užsukdavau į Avitela (Liepkalnis), bet užsuksiu dažniau.
Nuotaiką apsipirkimo gadino jaunas vyrukas (manau) konsultantas. Kuris rėkė per visą parduotuvę kad jo nurodymus reikia vykdyti, kad jis vadovas ir t.t. Mano, pirkėjo akivaizdoje pradėjo įžeidinėti pardavėja, kad ji kvaila naujokė ir t.t.
Labai gera parduotuvė, puikus aptarnavimas, tik išmokit problemas spręsti ne prekybos salėje, ir prie pirkėjų.
Jeigu norite pakliūti pas neprofesionalus, tai jie ten dirba - Avitela, Liepkalnis (Maxima).
Sveiki, buvo pirktas telefonas alcatel, nepraejo puse metu jis sugedo, garantija dar galioja, nunesiau i parduotuve kur buvo pirktas, issiunte i serviza is servizo gavau atsakyma kad reik sumoket 30e kai telefonas kainuoja 39e, as aisku atsisakiau moketi.tai servizas atsiunte telefona atgal i parduotuve ir atidave man ne su taisyta.Tai kam isrsyneti garantijas jei jos negalioja.Skambinau ir servizui atsakymas toks rasta telefone dregmes diel to negalioja garantija is kur ten ta dregme neisivaizduoju gal patys po kranu pakyso as tai nezynau :}, prie manes jo nearde, ju darbuotojas pasake ir viskas teisybes nerasi, man taip pasake.tai va kai eisit i Avitela apsipirkt gerai pagalvokit ir jei ta laiska i des i viesuma, aisku as abejoju o as bandysiu jieskot teisybes toliau, sekmes visiems
Avitelos vadybininkai miega prie kompiuterių. Per dvi paras nei vienas negalėjo atsakyti į pateiktus klausimus, nors internetiniame puslapyje giriasi kad atsakys per darbo dieną.
Bekit toliau nuo avitelos panevezio. Visa laika preke kol nupirkta garantiniam pragulejo ir dar saukia kad garantija baigiasi turim moketi islaidas
Dėl pardavėjo žioplos klaidos ir neįdėtų visų dalių, prie pirkto prietaiso, teko gaišti papildomą laiką ir važiuoti į parduotuvę jų pasiimti. Dėl savo klaidos pardavėjas, net neatsiprašė. Utenos Aviteloje, kasininkas Darius.
avitelos taikos pr. kazkokie nekazka. niekam nerekomenduoju!!!
Imone prekiauja nepatikima (trecioms pasaulio salims) skirta technika. Buvo pirkta plansete uz 500eur. islenktu korpusu, kurios imone atsisake priimti atgal.
Akvilė Lukrecija Petrauskytė
2017-02-19 15:14:44 IP 78.61.133.159
Esu labai nepatenkinta jūsų parduotuve. Greičiausiai jūs perkate brokuotas prekes ir parduodate kaip už gerą. Pirkome iš jūsų 3 prekes ir visos jos nuvylė. 1- spausdintuvas. Mokėta 40eurų. Ir norint atsispausdinti ką nors reikia kelis sykius jį perjungti, nes kitaip rašo, jog nėra popieriaus, nors jo yra. 2- pirkome garmin navigaciją. mokėta 150eurų. Garminas, visų taip išgirtas, tačiau rodo visiškas nesąmones. Mato žiedą paprastoje sankryžoje. ir daugiau tokių panašių nesąmonių. Mums telefonas rodo geriau, nei ta navigacija. Na ir 3. pirkome kompiuterį. Mokėta 500eurų. Ir už ką, kad pasinaudojus kompiuteriu ilgiau nei +-2val. pelytė lakstytų, net neliečiama ir visą kompiuterį reikėtų priverstinai išjungti.
Aviteloje, esančioje Kaune "Molo" prekybos centre, pirkome vaikui išmanųjį telefoną. Po trijų savaičių jis sugedo. Kreipėmės į darbuotojo nurodytą servisą. Ten po geros valandos laukimo eilėje mums pasakė, kad šitas servisas jau pusę metų šito modelio telefonų netaiso. Tada po ilgų debatų telefonu su tos pačios Avitelos darbuotojais, ilgo aiškinimosi galiausiai mums buvo pasakyta pristatyti sugedusį telefoną į tą patį saloną. Atvykus darbuotojui niekaip nepavyko užpildyti servisui registracijos lapo ir mums buvo pasakyta atvykti sekančią dieną. Galiausiai jiems kažkaip pavyko išsiūsti tą nelaimingą telefoną į savo garantinį servisą. Tačiau ir nusivylimas laukė mūsų. Telefoną garantiniam "taisė" tris savaites! O paprašius pakaitinio mums buvo pasakyta, kad jie tokios paslaugos neteikia...Po trijų savaičių pasiėmus telefoną namuose pastebėjom, kad subraižytas telefono ekranas. To tikrai nebuvo prieš atiduodant taisyti. Maža to pasigedom ir sim kortelės, kuri buvo telefone prieš atiduodant garantiniam servisui. Taigi ryt vėl vyksim į Avitelą...odisėja tęsiasi...
Esam pasipiktinę ir apstulbę dėl šios įmonės darbuotojü nekompetencijos. Ir administracijos abejongo požiūrio į klietų poreikius.
Tikrai žinau, kad tai buvo paskutinis kartas kada mes kažką pirkome šitoje įmonėje. Tiesiog gaila savo veltui sugaišto laiko...
Uzsisakem kolonele pas arlauska joniskio aviteloj bet laukem dvi savaites taip ir nedulaukem paprasiau avanso pasake negrazinsom nes preke uzsakyta paklausiau kada bus preke pasake uz dvieju dienu tai dar praejo 18 dienu ir tik tada gavau o nuvykus pries tai i parduotuve to pardavejo nebuvo buvo kitas tai jis pasake kad preke tik pries tris dienas uzsakyta tai kas cia meluoja nusivylem joniskio avitela
Aivaras 2014-08-08 18:00:24
uzsisakiau preke treciadieni, sake atvaziuoti atsiimti penktadieni. preke buvo reikalinga del savaitgali vykstancio renginio. penktadieni pasake, kad bus tik pirmadieni ir is kitur jau kaip ir nebuvo galimybes tos prekes uzsisakyti iki savaitgalio. Aciu kad laikotes zodzio :)
kodel gi, jei tiesiogiai, kiek imanoma reiktu tikrinti parduotuveje ;), net ir elektros lemputes, buvo pirkta meteo stotele ir daviklis neveike, prieme, surase akta grazino p., nebent padejo atgal i vitrina
Mindaugas 2016-07-26 02:30:31
Bandžiau pirkti, bet aptarnavimo kokybė nuvylė. Tokio neprofesionalaus aptarnavimo nesitikėjau. Net negalėjo paaiškinti skirtumo tarp dviejų modelių. Be to... kai pasilyginau kainas - ženkliai brangiau, nei pas konkurentus. Nusipirkau Elektromarkte - ten viskas gavosi super.
Jei kazkurios firmos gaminius intensyviai reklamuoja rinkimes neutralesni, jei visai neveikia kartais grazina pinigus, o kartais ta daryti buna nesuinteresuoti
2017 sausio 13 pirkau Avitelos parduotuvėje Ukmergėje telefono apartą Freedom Just 5, prašiau pakonsultuoti kaip naudotis. Nekreipė dėmesio, tipo viskas pagal instrukcija. Įjungus mygtuką, kuris instrukcijoj įvardintas kaip įjungimo išjungimo aparats nebeišsijungė, o ekrane keitėsi vien kinietiški ar kokie heroglifai. Aviteloj perku jau trečia daiktą ir vis ta pati problema su konsultantais. Nenori padėti pirkėjams.
Tikra nekokybė, o profesionalumu net nekvepia. Pirktas buvo plaunantis dulkių siurblys. Mano darbuotojai aplaužė ir "sutavarkė", bet siurblys neveikė kaip reikiant, Kreipiausi į Avitelos prekybą dėl remonto. Pirminis atsakymas po serviso apžiūros- negarantinis atvejis, prarandama garantija ir pratęsta irgi. Tada po ilgų diskusijų pats pasiteiravau, gal galima nusipirkti autorizuotame servise tą detalę. Po mėnesio Baltic continent atsiuntė detalę už kurią susimokėjau pats. Bet vėl netikėtumas, nuvykus pasiimti siurblio į Avitelos prekybą, siurblys buvo apgadintas jų darbuotojų. Ir laukiau, kol jie gaus reikalingą detalę. Viso šito pasekmė krūva nervų, keturi mėnesiai be siurblio, atsisakymas perrašyt kitam terminui pratestą garantiją. Paprašius gražinti pinigus buvo atsakyta, kad remontas negarantinis, nors nei jie remontavo nei ką, beto patys ir sugadino dar vėliau tą siurblį.
Daugiau nesikreipsiu nieko į šitą kontorą ir kitiems patarsiu vengti. Beto žmonės irgi dažnai keičiasi ir ko pasekoje niekas nieko nežino.
Rugsėjo 25 d. Panevėžyje, Ukmergės gatvėje, pirkome telefoną Samsung A3, kai parsinešėme, pamatėme, kad jis išsikrauna kas 12 val, kaista pats telefonas, p.Neringa, pardavėja, paaiškino, kad taip ir turi būti, nors mes neturime jokių programų, tik 1-2 skambučiai per dieną.Spalio 9 d. supykę vėl nuėjome į parduotuvę, tai liepė nešti į servizą taisyti.Mes atsisakėme, juk kodėl turime lakstyti dėl naujo, 2 savaičių, telefono.Atidavėme parduotuvei, parašėme pretenziją, tai dabar neturime nei telefono, nei pinigų-240 eurų.Jokio pakaitinio telefono mums nepasiūlė, neaišku, kas dabar bus.Taigi esame labai nusivylę, pikti, niekada daugiau neisime į Avitelą pirkti, nes prekė netikusi, pinigų negrąžino, nuotaika sugadinta, p.Neringa nemaloni.Supratome, kad Avitela apgauna pirkėjus įsiūlo broką, pinigų neatiduoda.Žmonės, neikite į šią baisią parduotuvę-AVITELĄ
Puikiai dirba internetinės prekybos specialistai. Ypač didelis dėkui vadybininkei LAURAI, gavau visapusę pagalbą, patarimų, prekes atsiimti galėjau jau po valandos! Puiki prekybos įmonė, beje, prekės pigesnės, nei kitur (patikrinta), būtinai čia sugrįšiu. Sėkmės kolektyvui ir rekomenduoju visiems
Milda 2016-03-30 22:29:35
saunus kolektyvas, klausk ko reikia visada atsakys.Tai intelektualiu, profesonaliu darbuotoju kolektyvas.
Vien sypsena pasitinkant pirkeja, jau puse apyvartos....Sekmes jums.
Atsiprasau, Tai Utenos AVITELA.SAUNUOLIAI
Vien sypsena pasitinkant pirkeja, jau puse apyvartos....Sekmes jums.
Nepirkit šaldytuvų iš Avitelos, nes žymiai brangesni.
Palyginkit kainas internete
Atgauti pinigus už netikuse preke praktiškai neimanoma
Henrikas iš Vilniaus tobulas pardavimo vadybininkas. Aiškiai viską išaiškina, pasiūlo, tinkamai pateikia prekę. Esu pamaloninta jo aptarnavimu. Tokiu darbuotojų su žiburiu reikia paieškoti.
Puikūs specialistai dirba Utenos aviteloje, suteikė išsamią konsultaciją, mandagus aptarnavimas, padėjo pasirinkti televizorių ir anteną, pademonstravo jos diegimą. Savo srities profesionalai. Ateityje naudosiuosi šios parduotuves paslaugomis. Didelis dėkui.
pardaveju profsajunga
2016-02-09 22:14:21 IP 62.210.37.82
nulis cia ne avitela 2015-12-12 13:54:00
kupiskio aviteloje, tevas norejo nusipirkti tv pulteli, konsultantas net nepaziurejes i zmogu, atsake kad kogero neturi. kaune lygiai taip pat nutiko mole, ten konsultante kalbejo su savo draugu ir is jos puses prekyba nevyko, ir net kiti jos kolegos to nemate kaip netinkamu elgesiu ir jos nesudrausmino
kada jus suprasite: kiek moka, taip ir dirba. jei moka centus, tai ateina zmogus i darba, pastovi kaip sargas, kad prekiu neisnestu, ir iseina. dzin jam ant tavo pulteliu. jam svarbu sumastyt, ka uz gaunama alga vakarienei valgys ir neduok daves dar seimyna jei islaikyt reikia.
Šiaip nieko prieš Jūsų parduotuvę neturiu, bet... beveik prieš du metus pirkau kompiuterį studijoms... šiandien nešiu jau trečią kartą į garantinį! Kompiuteris hp, iš pradžių gerai veikė, o dabar vien gedimai: tai klavietūra sugęsta ir neveikia, tai kažkokia plokštė perdegus neveikia, o dabar vėl su klavietūra kažkas negerai!! Be galo nusivylusi esu, nes kai pirkau šį kompiuterį, man jį rekomendavo kaip labai gerą produktą, bet šiuo metu esu labai nusivylus šia preke, o keisti jos į kitą kompiuterį man niekas nenori, pakaitinio irgi neduoda! Labai nusivylusi esu preke!
Nuir nafik toki darba!!!! melagingi puslapio parasimai LABAI LASBAI nusivylus!!!! parasyta kad tvarko telefonus iki 30 dienu tai kodel as turiu laukti 60????? dar pries tai diena skambinau i tvarkykla kad paklausti ar sutvarke pasako kad laukia laukia, ir kas is to???? 2 menesiai praeina telefono paprasto telefono negali grazint!!!! esu mama mano vaikui nera nei metu kiek galima nervus gadintis ir lakstyt i parduotuve!!! nes kito telefono neduoda kad butu galima bent susisiekti!!!! NIEKADA NEBEPIRKSIU IR NIEKO CIA NEBENESIU!!!!!!!!!!!! IR NIEKAM GYVENIME NEREKOMENDUOJU CIA PIRKTI!!!!!
sveiki. pasiemiau lizingu kompiuteri DELL is avitelos. parsiveziau namo isijungiau atrode viskas tvarkoj veikia ir is niekur nieko pradejo strigt (lagint) nekraut akumuliatoriaus. nuveziau i parduotuve kad sutvarkytu laukiau 2 sav nesulaukes skambucio is ju nuvazevau pats i parduotuve. pasirodo nekrauna del to kad as neva idejau jiems hp pakroveja nors as neturiu nieko namuose is hp prekiu. ir turejau susimoket 27eu uz transportavima ir diagnostika nes cia mano kalte ju manymu ir viskas su tuo kompiuteriu gerai. Kai as paklausiau konsultanto ar man grazins su tuo paciu hp pakroveju jis man atsake kad taip tikriausiai grazins su tuo paciu. esu labai nepatenkintas kai moki tokius pinigus ir nei prekes neturi ir dar papildomai turi moket.
Kryžiaus keliai norint atgauti pinigus už nekokybišką prekę
2016-01-08 14:39:30 IP 62.80.233.120
Gruodžio 23 dieną pirkta nauja buitinė technika buvo įsigyta iš karto su defektu, kuris pasireiškė pradėjus ja naudotis. Serviso darbas operatyvus, stebėtinai greitas, nes jau kitą dieną po skambučio atvyko meistras ir konstatavo gedimą, apie kurį parduotuvė buvo informuota taip pat dienai po meistro apsilankymo. Sukontaktavus su parduotuve gautas pasiūlymas pakeisti prekę kita. Atsakius, pardavėjas dingo dešimčiai dienų, todėl teko apie viską priminti. Atsisakius pakeisti prekę kita (šis derybų procesas taip patvyko įdomiai, nors prašyme buvo nurodyta, kad sutinku keisti į nurodytą modelį be jokios papildomos priemonės), gautas atsakymas šokiravo.. Parduotuvė informavo, kad turėčiau daugiau nei 60 kg sveriančią buitinę techniką atvežti į parduotyvę, tada pinigai bus grąžinti. Galiausiai prieitas susitarimas, kad prekė bus vežama jų transportu, tačiau dokumentus teks pristatyti patiems.
Atsiprašymo dėl nekokybiškos produkcijos ir patirtų nesklandumų nesulaukiau, nors telefonu bendraujant su parduotuvės vedėja buvo išgirsta frazė, kad jiems klientas yra svarbus, todėl stengiasi, kad kad viskas vyktų kuo sklandžiau. Gaila, bet žodžiai kiek skyrėsi nuo realybės.
Prieš kalėdas pirkau žmonai dovana iš parduotuvės Avitela dovana: pedikiūro maikiūro freza. Nusipirkęs gamini nunešiau jį supakuoti. Kalėdų ryta dovana įteikiau žmonai ji išpakavo, o ten staigmena.....prekės nėra įdėtas tas pakrovėjas ir garantinio lapas. KALEDOS SUGADINTOS dingo visa kalėdinė nuotaika, bei noras švęsti. Po švenčiu nieko nelaukęs paskambinau į AVITELOS parduotuve papasakojau su kokia situacija susiduriau pardavėja tik nusijuokė, jai čia buvo lyg pokštas, o man sugadintos kalėdos. Nieko nelaukęs susiruošiau į parduotuve, su manimi į kalbas leistis pardavėjai, vadybininkas nelabai norėjo paklausus kaip jie taisys savo darbuotoju klaidas atsakė, kad įdės prekę į dėžute. Likau nepatenkintas darbuotoju darbu, bei vadybinko požiuriu, beje atsiprašymo tai pat nesulaukiau. Va ir padarė AVITĖLA ŠVENTĘ.......
nulis cia ne avitela
2015-12-12 13:54:00 IP 78.58.156.45
Sveiki, sm. Liepos 24d. Pridaviau savo kompiuteri hp remontui kuris yra garantinis. Keitete pagrindine plokste. Gyvenu uzsienyje laukiau kol sutvarkys, bet nebesulaukiau ir isvaziavau. Kai sutvarke atsiunte ji man, gedimas pasalintas, bet tokie kaip windowsai perrasyti nebuvo... nors kiek esu susidurrusi su tuo visada po remonto buna sutvarkytas kompiuteris pilnai. Dabar situacija tokia kompiuteriu negaliu naudotis jau 4menesius...
Pirkau siuvimo masina internetineje parduotuveje rugpjucio menesi. Ji veike puikiai, taciau po pusantro menesio pradejo gesti, kadangi turejau garantini, nuveziau i viena is parduotuviu Kedainiuose.

Siuo metu jau yra praejes menesis, taciau mano siuvimo masina vis dar taisoma. Pirma karta naudojausi avitelos paslaugomis ir esu labai nusivylusi, pirkau daikta, mokejau gana nemazus pinigus, kad galeciau juo naudotis. Siuo metu siuvimas-tai vienas is svarbiausiu mano pragyvenimo saltiniu, turiu maza vaikeli ir budama namie, siudama papildomai uzsidirbu.
Pries savaite skambinau i avitelos parduotuve Kedainiuose, taciau jokios informacijos apie esama situacija negavau. Man buvo graziai pasakyta, kad neskambineciau o laukciau kada jie patys paskambins.
Perki daikta, kad galetum naudotis, o jis sugenda ir negana to yra menesi taisomas, tikrai labai "operatyviai" dirbat. Nemanau, kad ateityje noresiu ka nors is ju pirkti.
Prieš pusmeti pirkau mob.telefona LG ir ka jus manot, gaunu skambuti is policijos neva mano telefonas yra ju ieskomas.man šokas.perki zmogus is parduotuves ir tikiesi kad viskas gerai, o pasirodo buna ir taip.pasirodo buvo sumaišytos dėžutės, suprantu kas nedirba tas neklysta.esme tame ka bukit atidus ir visada sutikrinkit IMEI ant dėžutės ir ant telefono, nes i tokia situacija tai tikrai nemalonu pakliūti.beje garantinis irgi buvo išrašytas nuo dėžutės kuri realiai net ne mano telefono.žmogiška klysti bet situacija labai nemaloni kai perki daikta o po to turi eit i policija ir įrodinėti kad tikrai pirktai.kalbu api AVITELA Panevėžyje ukmergės gatvėje.
na ką gi.. išdūrė. Atvežė prekę iš ekspozijos, perspėjo, kad ji iš ten, tačiau patikino, kad būklė ideali. Pristatė kurjeriai, pasirašėme ir nepatikrinome prekės... o kai patikrinome - šaukštai po pietų.. prekė visa subraižyta, kritusi, yra ir kitų specifinių pažeidimų kurie negalėjo atsirasti transportuojant. Kreipėmės - išdurnino, kad iš jų išeliavo ideali, o sugadinome patys... prekę priėmėme neapžiūrėję ir padūduok....
Pirkau per internetą telefoną, per 12 kalendorinių arba 8 darbo dienas taip ir nesugebėjo telefono pristatyti į savo parduotuvę, nors nuvažiavus į parduotuvę telefonas padėtas lentynoje. Savo internetinėje svetainėje reklamavo kad tai e-kaina, nuvykus į parduotuvę kaina lentynoje tapati. Klausimas iš kur reikia vežti ir kas ta e-kaina?
Pirkau per internetinę parduotuvę telefoną.Užsakymo nr.42585.Reklamoje buvo skelbiama, kad dovanų bus marškinėliai (beje, kitą dieną dar irgi tą patį skelbėte, tik telefonas dar 5Eur pigesnis buvo).Reziume:gimtadienio proga apgavote ar apvogėte, nežinau kaip tiksliau įvardinti.Beje, telefonas irgi panašus i naudota.Prifotografuota, nustatyti 2 žadintuvai.Susisiekiau su jūsų vadybininku Laimonu Stanku, žadėjo pasiaiškinti, bet dingo kai į vandenį.Žodžiu, nusivylęs.
angele 2014-08-14 17:35:07
Panevėžyje Babilono prekybos centre AVITELOJE pirkome kompiuterį parsivežus paaiškėjo, kad jis yra brokuotas. Kitą dieną nuvežus atgal kompjuterio nepriėmė tad teko dar kartą vežti. Pinigu negražino ir į kita nekeitė. Išsiuntė į garantinį. Kol pati nesidomiu tol to kompiuterio niekas nežiūri ir į kalbas niekas neina, net šlykštu.
Panasiai ir man atsitiko ir su mobiliuoju issiunte i taisykla parsiunte po menesi ir desimties dienu.bet visiskai nieko nesutvarke.kai vel nuejau pasake, kad mes nematome broko kuris aiskiai matomas.nepirkit zmones is avitelos.
Istorija tokia, radau dominanti telefoną Nokia lumia 1020 internetinėje parduotuvėje su serviso kontaktu centro draudimu. Bet draudimo kompanija manęs netenkina, Parduotuvėse jie teikia PZU draudimą, kuris mane tenkintu, bet esme parduotuvėje šio telefono nėra ir gaut negali, o internetinėje yra, bet negali duoti kito draudimo. Na žodžiu sveikinu netenkat kliento, kuris sumoka iškart ir be jokių nesamonių :)
Pirkau anksciau isorini hd 1T, tai toks meslas, kad nera kur...
Noriu pagirti avitelos darbuotojus Kretingoje. Konsultantai visada paslaugus, mandagus, draugiski. Visuomet stengiasi suprasti ko tau reikia. Linkiu kad visada jusu darbuotojai dirbtu taip profesionaliai, kokybiškai ir lanksciai. Jūsų lojalus klientas.
Negaliu atsidziaugti, kad Siauliuose pataikeme i nerealia akcija-prekyba is vilkiko. Dazniausiai per tokias akcijas daug sumaisties, mazai akcijiniu prekiu ir darbuotojai buna be upo. Bet cia Aviteloje viskas vyko nerealiai. Taip gerai apsipirkom, darbuotojai paliko toki gera ispudi. Sekmes jums taip ir toliau.
Šilutės aviteloj pirkau nešiojamą kompiuterį, nepraėjus nei metams windowsai užlinko, viskas aišku, nešiu tvarkyti už garantinį. Po šio "tvarkymo" kompiuteris sulėtėjo, kimba dažnai, kaista ir taip toliau. Įrodyt, kaip ir nieko neįrodau, tas jau dzin, po laiko. Aišku, suprantu, kad ne patys aviteloj tvarko, bet tegul kažką daro, kad tai nepasikartotų. Daiktas - už kurį virš 2200 litų paklojau darbar vargu ar 1500 kainuotų, nors nei metų dar neturiu jo...
Pirkome Aviteloje, Ukmergės gatvėje. Aptarnavo mus konsultantas Zenonas. Tai ką galiu pasakyti... Tokio pardavėjo su žmona dar nesame matę! Taip pakonsultavo dėl neš. kompiuterių, kad nusipirkome ne tik kompiuterį, tačiau ir visą krūvą kitų prekių, kurių net neplanavome pirkti. Ir svarbiausia yra tai, kad esame labai patenkinti. Vienu žodžiu SUPER, aukštasis pilotažas. Pirksime tik ten!

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Motyvavimo priemonių arsenalas: darbuotojus veikia 3 šalys
Motyvavimo priemonių arsenalas: darbuotojus veikia 3 šalys 01-19 10:33
Efektyviausias motyvavimo būdas yra toks, kai kiekvienam darbuotojui parenkamos jam labiausiai tinkančios motyvavimo priemonės, o per jas sukuriamas savininkiškumo jausmas, pažymi Lina Preikšienė...
Kartono kainų šuolis brangina pakuotę
Kartono kainų šuolis brangina pakuotę 01-19 10:07
Pasaulinė įvairios pakuotės bei pramoninių produktų gamintoja "Sanoco" pranešė nuo vasario 20 dienos didinanti visų rūšių kartono kainą 50 JAV dolerių už toną JAV ir Kanados rinkoms – Europai šis...
Programišiai įsilaužė į tv3.lt ir apšmeižė ministrą Karoblį
Programišiai įsilaužė į tv3.lt ir apšmeižė ministrą Karoblį 01-18 22:56
Ketvirtadienio vakarą programišiai įsilaužė į naujienų portalą tv3.lt ir paskelbė melagingą žinią apie krašto apsaugos ministrą Raimundą Karoblį.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Wal-Mart 104,30 +1,56%

Mediena 697,44 -1,00%