Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aviaturas ir partneriai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aviaturas ir partneriai

Atsiliepimai apie Aviaturas ir partneriai, UAB

SOFA TRAVEL

Degame noru atrasti ir dalintis kelionių įspūdžiais kartu!
Parašyk savo nuomonę apie Aviaturas ir partneriai, UAB

Paulius 2020-03-21 14:18:23
Esame labai patenkinti sia kelioniu agentura, tiek isigytom paslaugom, tiek aptarnavimu. Kai mokam maziau ir suprantama gaunam maziau. Visada reikia pasidometi, kokio lygio paslaugos iskaiciuotos i kaina. Mums niekada nekilo problemu. Geriausi atsiliepimai Kauno filialui.
Džiaugiamės gražiu atsiliepimu ir dėkojame, kad patikite mums savo keliones!
Tomas 2020-03-17 23:46:53
Pirmą kartą teko naudotis kelionių agentūros paslaugomis organizuojant kelionę draugų grupei. Nesigailiu pasirinkęs Jus, viskas buvo suderinta greitai ir be priekaištų. Viežbutis ir kambariai sakyčiau netgi pernoko mūsų lūkesčius.

Didelis ačiū Ramunei D. ir Šarūnui G. už greitus atsakymus į užduotus klausimus, patarimus ir superines atostogas!

Iki kito karto!
Laba diena, dėkojame už paliktą gražų atsiliepimą.

Iki kito karto!
Mindaugas 2020-02-07 08:51:02
Sveiki, nors ir paveluotai, bet geriau issakyti veliau, nei niekada:) Norime padekoti jusu imonei ir ypac jusu darbuotojai Simonai Krivickienei, kuri jau ne pirma karta mums ir musu artimiesiems, pazystamiems isrenka tikrai poreikiius atitinkancia kelione. Jau naudojames paslaugomis berots daugiau nei 15 metu ir nei mes, nei kam rekomendavome, niekas neliko nusivylia. Saunuoliai, taip ir toliau. Kartais isrinkta kelione gal ir buna siek tiek brangesne, nei kolegu-konkurentu, bet renkames jau patikima organizatoriu, nes geriau buti ramiam, kad neiskils kelioneje problemu, nei veliau gailetis del nevykusios keliones. Didelis aciu ir tikimes, kad dar su jumis keliausime ne viena karta.
Džiaugiamės pateisindami Jūsų kelionių lūkesčius, dėkojame už pasitikėjimą!
Kelionė į Jordaniją 2020-01-30 18:01:58
Su šia agentūra vykau antrą kartą, tad tokių baisybių nesitikėjau. Na bet jums gerbiamieji Sofa travel "kelionių specialistai" patiems reikėtų apsigyventi savo rekomenduotame ir parduotame viešbutyje. Į laiptinę, kurioje yra viešbutis, Lietuvoje tikrai nebūčiau užsukusi, tačiau buvo vėlyvas metas ir dviems moterims ieškotis kitos apgyvendinimo vietos nebuvo saugu. Laiptinėje langai išdaužyti, smarvė, nešvara, pats viešbutis antisanitarinių sąlygų, kambaryje nulinė temperatūra, išėjus iš kambario darbuotojai bėga išjungti kambaryje elektros, tad kondicionieriaus įjungto niekaip nepaliksi, kad kambarys bent truputėlį įšiltų. Teko miegoti su rūbais, apie dėmėtą patalynę jau net nepasakosiu....Atostogos visiškai sugadintos. Daugiau niekada nesinaudosiu šios agentūros paslaugomis ir kitiems rekomenduoju būti atsargiems. Surasti pigiausią viešbutį booking.com kiekvienas gali, bet perkant kelionę per agentūrą tikiesi, kad sąlygomis buvo pasidomėta...Deja
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti visomis detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.
Kelionė į Jordaniją
2020-01-30 18:01:58 IP 2j3qi0la
Antanas 2019-08-08 17:16:09
Labai dėkoju gerbiamai Gretai Paulionienei už ne pirmą kartą suorganizuotą kelionę ir nuoširdžius patarimus. Sėkmės darbuose pildant keliautojų norus.

Antanas su šeima
Dėkojame, Antanai už Jūsų paliktą atsiliepimą. Džiugu kuomet galime pasidžiaugti Jūsų puikiais kelionių įspūdžiais ir savo darbuotojų nuoširdžiu darbu. Mums didžiausias to įvertinimas - kitos Jūsų suplanuotos atostogos!

Antanas su šeima
Snoop 2019-07-16 16:57:06
Nusprendžiau paieškoti kelionės paskutinę minutę. Užėjau mobilioje versijoje ir teko išeiti iš jūsų puslapio. Kažkoks nesusipratimas. Bandau skaityti aprašymą, bet nepavyksta, nes vis iššoka baneriai. Teko eiti į kitų kelionių agentūrų puslapius.
Laba diena, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Labai apgailestaujame, jeigu likote nepatenkinti, dedame visas pastangas siekdami tobulėti ir dalintis kelionių įspūdžiais su kuo daugiau mūsų keliautojų.
Esame labai patenkinti savo kelione, kurią mums susiorganizuoti padėjo agentė Aurelija Žliobienė. Buvome išsirinkę šalį ir viešbutį internetu, kilus keletui klausimų pasiskambinome i sofa travel. Aurelija davė gerų patarimų, o svarbiausia - informavo, jog šalia išsirinkto viešbučio vyksta statybos (jei ne Aurelija, manau, kitu būdu tokios informacijos niekaip nebūtume gavę!) Taigi, netrukus Aurelija atsiuntė keletą kitų tinkamų pasiūlymų ir išsirinkę tikrai neapgailestavome dėl nieko. Aurelija ir toliau rūpinosi pranešti mums naudingą informaciją, tad atostogos buvo išties puikios ir sklandžios. Ačiū Aurelijai!
Labai džiaugiuosi, kad pasirengti kelionei į Hurgadą man padėjo kelionių organizavimo partnerė Loreta Gorliauskienė.Tai žmogus, kuris geba ne tik profesionaliai ir suprantamai paaiškinti kelionės detales, bet labai kantriai, maloniai ir šiltai bendrauja.
Esu dėkinga ir Egipte su mumis bendravusiems šauniems gidams Sabinai ir Laurynui.
Galiu drąsiai teigti, kad ir vėl rinksiuosi keliones su SOFA TRAVEL.
Linkiu Jums visiems sėkmės, kūrybinio polėkio ir asmeninės laimės!

Danutė C.
Kristupas 2018-11-25 19:10:56
Su Sofa Travel susidūriau pirmą kartą, bet manau, kad ne paskutinį. Konkrečiai teko bendrauti su vadybininke Aurelija Žliobiene, kuri tikrai padėjo kiek galėjo, atsakė į visus reikiamus klausimus ir tikrai yra savo srities specialistė. Ačiū Jai už puikią kelionę!
Džiaugiamės gražiu atsiliepimu ir dėkojame, kad patikite mums savo keliones!
Algirdas 2018-10-30 09:44:42
Su kelionių agentūra Sofa Travel bei vadybininke Aurelija Žliobiene bendrauju jau keletas metų. Jos profesionalumas, parenkant poilsio keliones yra aukšto lygio. Visada yra atsižvelgiama į visus pageidavimus bei lūkesčius. Kiekvieną kartą bet kurioje šalyje parenkamas kurortas bei viešbutis yra priimtinos kainos ir kokybės.
Džiaugiamės pateisindami Jūsų kelionių lūkesčius, dėkojame už pasitikėjimą ir linkime puikių įspūdžių naujose kelionėse!
J. S. 2018-10-28 02:31:19
Bendraujam su sita imone nuo 2017metu, o tiksliau su Aurelija Zliobiene. Neturiu ne vieno blogo zodzio del bendravimo ar atsakymo laiko. Labai nuosirdziai stengiasi padeti, atsiuncia tikrai ne viena keliones pasiulyma su geriausiomis kainomis. Esame labai dekingi. Uzsakom keliones 4 karta. Patys is Vilniaus. Pasitikim ir dekojame uz pagalba ieskant keliones, uz trumpa atsakymu laika, uz gerus pasiulymus, uz malonu bendravima ir kantrybe.
Dėkojame už gražų atsiliepimą ir tikimės prisidėti prie Jūsų kelionių organizavimo dar daug metų!
Vertiname Jūsų atsiliepimą, džiaugiamės gražiais Jūsų kelionės įspūdžiais ir galėję prie to prisidėti. Kelionių organizavimo partnerė Aurelija dėkoja už puikų įvertinimą ir rekomendaciją bei laukia Jūsų su naujais kelionių pasiūlymais!
Tomas 2018-07-02 12:14:19
Ačiū, už super atostogas, tikrai šauniai ir labai gerai parinktas viešbutis, kuris buvo toks kokio ir norėjom.
Aptarnavimas superinias, nėra jokių priekaištų ar pastebėjimų, bendravau su Aurelija Zliobiene, kuri yra tikrai savo srities specialistė. Ačiū!!!
Mums geriausia padėka yra jūsų rekomendacija, labai džiaugiamės Jūsų įspūdžiais!
Tom Ka 2018-07-01 12:17:41
Puikus greitas patogus ir operatyvus aptarnavimas. 10 balu
Dėkojame už gražų atsiliepimą ir įvertinimą!
Silvija 2018-08-20 12:53:07
Ačiū už taip greit, per trumpa laika surasta kelione, viskas tiko ir patiko, ačiū Loretai, būtinai vel kreipsiuos i jus :)
Dėkojame už gražų atsiliepimą ir laukiame Jūsų užklausų naujoms kelionėms!
Puikus greitas patogus ir operatyvus aptarnavimas. 10 balu
apgavyste 2018-06-18 16:36:00
fb radus reklama ir parasius gmaila del patikusio pasiulymo, per valanda nesusisieke.po raginimu atsakyti, apsimete agente, kad nezino koks pasiulymas domina.pasiteiravau-kiek yra pasiulymu i kreta, savaitei, birzelio 20 dienai, su viskas iskaiciuota uz 239 eurus asmeniui dvivieciame kambaryje.atsakymas-turiu daug darbo...tai super agentei neuztenka igudziu isivesti kreta, viskas iskaiciuota, kaina 239???gal laikas bausti tokias kontoras uz klaidinancia reklama, ka veikia vartotoju teisiu gynimo komisija???linkiu bankroto ir kuo greiciau...
Laba diena, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Į klientų užklausas įsipareigojame atsakyti ne vėliau nei per 2 valandas. Siūlome didžiausių Lietuvos ir užsienio kelionių organizatorių kelionių paketus bei SOFA TRAVEL organizuojamas keliones, todėl turime išties daug pasiūlymų ir esame dėkingi, kai klientai nurodo, kuris tiksliai pasiūlymas atkreipė jų dėmesį ir sudomino. Tai padeda ir mūsų darbuotojams greitai ir aiškiai atsakyti į Jums kylančius klausimus. Labai apgailestaujame, jeigu likote nepatenkinti mūsų aptarnavimu, dedame visas pastangas siekdami tobulėti ir dalintis kelionių įspūdžiais su kuo daugiau mūsų keliautojų. Atidžiai sekame klientų užklausas ir jas, klientams padedant, atsakome tiksliau ir greičiau!
Tadas Jašiūnas
2017-11-15 12:03:16 IP 5f4sodag
Tik ką grįžome iš atostogų. Puikiai pailsėjome, dėkui Karolinai už suplanuotą poilsį, rūpestį ir gerai parinktą viešbutį. Jau gavome pasiūlymų ir kitiems metam, tikrai keliausime tik per čia.
Labai prasta nesaugi įmonė, niekam nerekomenduoju.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...

"Litgrid" pajamos šiemet augo 9,7%, grynasis pelnas – beveik 4,9 karto
"Litgrid" pajamos šiemet augo 9,7%, grynasis pelnas – beveik 4,9 karto 08-05 21:03
Elektros perdavimo sistemos operatorė "Litgrid" paskelbė, kad pirmąjį šių metų pusmetį gavo 9,7% arba 9 mln. Eur daugiau pajamų, kurios siekė 101,5 mln. Eur. Bendrovės grynasis pelnas sudarė...
Išrinkti Lietuvai "World Summit Awards" atstovausiantys sprendimai
Išrinkti Lietuvai "World Summit Awards" atstovausiantys sprendimai 08-05 19:54
Kasmetinio skaitmeninio turinio sprendimų konkurso "Naujasis knygnešys 2020" finalininkai šiemet iš viso pristatė 23 inovacijas, iš kurių atrinkti 8 nugalėtojai (po vieną kiekvienoje...
Premjeras: mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose
Premjeras: mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose 08-05 19:08
Mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose, sako premjeras Saulius Skvernelis.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%