Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai apie Autura, IĮ

Dyzelių servisas - parduotuvė Kaune

Viskas dyzeliniams automobiliams
Parašyk savo nuomonę apie Autura, IĮ

Esu patenkintas atliktu darbu. Geras aptarnavimas. Geri specialistai. Rekomenduoju. Opel Astra Kaunas.
Rekomenduoju, atsakingai dirba!
Ačiū už greitai surastą ir pašalintą purkštuko gedimą bei profesionalų aptarnavimą. Sėkmės Jums !!!
Turėjau porą problemų su kuro sistema. Vilniaus padalinys tiksliai diagnozavo problemas ir greitai sutvarkė. Ačiū.
Nuveziau volvo purkstukus, patikrino bloga elektra ir blogai purskia. Veziau is srotu viso 15 vnt purkstuku, atrinko 3 gerus, viena restauravo. Po ju remonto variklis dirbo labai netolygiai, pulsavo, tarsi kartas nuo karto nedirbtu cilindras. Nuvaziavau i volvo centra, ten pasake, kad yra jau su jais susidure ir po ju remonto variklis nedirbo. Sako gal kokius ir atrestauruoja, bet su siemens jiems nesiseka. Tada pakeiciau 4 purkstukus is kitos volvo, kuri dirbo graziai, mano volvo pradejo dirbti idealiai. Nuveziau i Autura rinktinius ir restauruota purkstuka, tai jie net nepastebejo kad prie atrinktuju parinko viena ne toki purkstuka, o kitos kategorijos. Purkstukus atidave atgal, savo kaltes nepripazino, pinigu negrazino.
Rimantas 2017-10-02 10:48:33
O iš kur Jūs žinote kokį skystį jie naudoja. Man atlikdami purkštukų ir kuro siurblio remontą jie pakeitė kuro filtrą. Kaip jis atrodė pakeitimo dieną nemačiau. Aš pasitikėjau rimtu servisu ir netikrinau atliktų darbų kokybės, tačiau pavažinėjus mieste apie mėnesį netikėtai pažvelgiau į jį ir nustebau. Nufotografavau ir prikabinu nuotrauką......Beja atiduodami pakeistas detales kuro filtro negražino.
Gerb.Rimantai,

Aplinkos ministro patvirtintame Aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui apraše nurodyta, kad autoservisas privalo priimti visas transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu susidariusias nepavojingąsias ir pavojingąsias atliekas. Jas grąžinti transporto priemonės savininkui ar naudotojui draudžiama. Atskirai yra nurodoma, kad šis punktas netaikomas pakartotiniam naudojimui tinkamoms detalėms, tačiau tuo atveju reikia užpildyti perdavimo aktą pagal visus įstatymo reikalavimus.
Administracinių teisės pažeidimų kodekse bei Aplinkos apsaugos įstatyme yra numatytos nemažos baudos už nustatytos tvarkos nesilaikymą. Jei juridinis asmuo perduoda pavojingas atliekas tam, kas neturi teisės jų tvarkyti ar vežti, gali būti baudžiamas bauda nuo 600 iki 1200 eurų. Baudos yra numatytos ir tiems, kurie neturėdami tam teisės surenka, veža ar apdoroja atliekas. Tokiais gali būti laikomi asmenys, iš serviso pasiėmę atliekas. Jiems numatyta bauda nuo 289 iki 868 eurų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/uz-senu-daliu-pasiemima-is-serviso-simtu-euru-bauda.d?id=72233566
Rekomenduoju !!!, Labai geri specialistai. Tvarkiausi Opel Movano, nors teko palaukti pora dienų pet ištraukė užstrigusius purkštuvus ir pakeitė naujais.Tikri profesionalai, rimta įranga, rekomenduoju. Linkiu ir toliau nesustoti ir sėkmės 2018-ai metais.
Nerekomenduoju!!! Buvau atvares masina sunkiai kurėsi ryte, patikrino, pasakė reikia purkštukus visus lupt.Nesutikau, paiėmiau mašiną sumokėjes nežinau už kokia patikrą, jeigu patikrino šalimais servise, kad iki žvakiu srovė neateina.Kas čia per patikra jai namato elementaraus dalyko.Šiais laikais -žiauru.
Nerekomenduoju!! Nieko nepadarė, nieko nepasakė ko pats iki tol nežinojau dar ir pinigų užsiprašė. Į skambučius nereguoja, o jei ir atsiliepe nieko nepaaiškina.
Buvau atvežes Subaru, sunkiai kūrėsi ryte, po dienos atsiėmiau puikiai veikiantį automobilį. Pasirodo tereikėjo pakeisti kaitinimo žvakes. Dėkui vyrams, gerai dirba. Beje prieš Autura, kreipiausi ir į kitus žinomus dyzelių servisus, bet niekas nenorėjo priimti, motyvuodami, kad Subaru neremontuoja....
Donatas Kalinauskas 2017-06-16 08:39:16
Tikrai rekomenduoju, dirba atsakingai, dyzelinių purkštukų ir siurblių remontui naudoja tik vokišką, kokybišką SRS kalibravimo skystį.
Specai tipo keite veleneli su visai ideklais praejo 1 metai ir reik tapati viska vel keist. va ir specai................rai
Kad priimtu remontui teko laukti savaitę, bet mano Avensi sutvarkė puikiai. Geri specai, tik galėtu greičiau priimti ir nereiktu ilgai laukti.
Rekomenduoju tikri specai.
Geras servisas, šaunuoliai, viskas super !

Ideali savivaldybė: Vilniaus atvirumas, Kauno ambicijos, Klaipėdos uostas
Ideali savivaldybė: Vilniaus atvirumas, Kauno ambicijos, Klaipėdos uostas 02-17 17:57
Objektyvūs ekonominiai rodikliai rodo, kad trijuose didžiuosiuose šalies miestuose gyvenimas per pastarąją savivaldybių valdžios kadenciją gerėjo. Tačiau Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos merams...
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%