Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai apie Autura, IĮ

Dyzelių servisas - parduotuvė Kaune

Dyzelinės technikos BOSCH, DELPHI, DENSO, ZEXEL, SIEMENS VDO common rail patikra ir remontas
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Autura, IĮ

Pagarba, Vilniaus Autura komandai. Malonūs vadybininkai. Turėjau bėdą del sunkiai užsikuriančios mašinos, viename servise pasakė jog su žvakėmis viskas gerai, reikia tikrinti purkštukus. Buvo keista diagnozė, kai mašina dar nėra pravažiavus 120 tūkst. KM. Auturos mechanikai greitai surado problemą, kad vis delto mirusios visos žvakės. Sėkmingai išsuko žvakes ir pakeitė. Kitą dieną mašina kuriasi be problemų.
Turėjau problėmą kad variklį ilgai reikėjo sukti kad užsikurtu ant šalto. Niekas negalėjo surasti problėmos, net oficialus servisas. Parekomendavo autura, apsiemė padaryti, savaitė ieškojo, BET SURADO IR SUTVARKĖ. Rekomenduoju šaunuoliai.
Vilniaus padalinys tiksliai diagnozavo automobilio BMW 320D problemas ir greitai sutvarkė. Ačiū.
Arunas 2019-07-15 16:01:43
Vertinu neigiamai ir nedraugiškai.
Ieškojau paieškoje info ir pakliuvau i www.autura.lt automatiškai, live bendravime jie pasiūlė padėti, pasakiau bėda, užklausiau kodų varžos aukšto ir žemo kuro slėgio daviklio.
Sako turim programas, kuriose yra kodai ir prie to pačio pasiūle registruotis (neva bėdos kurią pasakiau) diagnostikai nuo 20-50e ir dar prieskonių prideda, kad padarys sąmatą tolimesnių darbų...Dar kartą paprašiau nurodydamas tikslų modelį, miestą primindamas jog registruotis pas juos negaliu, nes jie Klaipedoje filialo neturi. Atsako deja neduosim.
Vertidnamas dialogą užuodžiau skūpumą, taupumą, puolimą su kainyno pasiūlymais, vėliau nereikšmingomis darbų sąmatos skaičiavimais ir finale atsisakymą padėti. Juokinga, juk galėjo pasakyti kodus, būčiau pavedimą padaręs.
Siūlyčiau nesvarstyti atsidaryti filialo Klaipėdoje, nes toks požiūris čia nepaeis.
Gerb. p Arūnai,
Labai džiaugiamės, kad pasirinkote įmonę www.autura.lt. Apgailestaujame, kad Klaipėdoje savo veiklos nevykdome ir padėti Jūsų konkrečiu atveju negalėjome. Taip pat norime pranešti, kad informaciją apie automobilių detalių kodus ir jų parametrus telefonu neteikiama. Labai tikimės, kad Jūsų problemos sprendimui rasite kvalifikuotą servisą Klaipėdoje.
Vertinu neigiamai ir nedraugiškai.
Gyvenu Kauno raj.su mano opeliu zafira pasidare problemos su varikliu salta kurdavosi variklis purtydavosi ir dumindavo meistrai niekaip negalejo rasti gedimo tai siurblys tai purkstukai.Kantrybe truko nuvažiavau i Autura ir is karto Auturos kolektyvas nustate variklio mechanini gedima.Noreciau padekoti Auturos visam kolektyvui uz atlikta darba.Saunuoliai.
Esu patenkintas atliktu darbu. Geras aptarnavimas. Geri specialistai. Rekomenduoju. Opel Astra Kaunas.
Rekomenduoju, atsakingai dirba!
Ačiū už greitai surastą ir pašalintą purkštuko gedimą bei profesionalų aptarnavimą. Sėkmės Jums !!!
Turėjau porą problemų su kuro sistema. Vilniaus padalinys tiksliai diagnozavo problemas ir greitai sutvarkė. Ačiū.
Nuveziau volvo purkstukus, patikrino bloga elektra ir blogai purskia. Veziau is srotu viso 15 vnt purkstuku, atrinko 3 gerus, viena restauravo. Po ju remonto variklis dirbo labai netolygiai, pulsavo, tarsi kartas nuo karto nedirbtu cilindras. Nuvaziavau i volvo centra, ten pasake, kad yra jau su jais susidure ir po ju remonto variklis nedirbo. Sako gal kokius ir atrestauruoja, bet su siemens jiems nesiseka. Tada pakeiciau 4 purkstukus is kitos volvo, kuri dirbo graziai, mano volvo pradejo dirbti idealiai. Nuveziau i Autura rinktinius ir restauruota purkstuka, tai jie net nepastebejo kad prie atrinktuju parinko viena ne toki purkstuka, o kitos kategorijos. Purkstukus atidave atgal, savo kaltes nepripazino, pinigu negrazino.
Rimantas 2017-10-02 10:48:33
O iš kur Jūs žinote kokį skystį jie naudoja. Man atlikdami purkštukų ir kuro siurblio remontą jie pakeitė kuro filtrą. Kaip jis atrodė pakeitimo dieną nemačiau. Aš pasitikėjau rimtu servisu ir netikrinau atliktų darbų kokybės, tačiau pavažinėjus mieste apie mėnesį netikėtai pažvelgiau į jį ir nustebau. Nufotografavau ir prikabinu nuotrauką......Beja atiduodami pakeistas detales kuro filtro negražino.
Gerb.Rimantai,

Aplinkos ministro patvirtintame Aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui apraše nurodyta, kad autoservisas privalo priimti visas transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu susidariusias nepavojingąsias ir pavojingąsias atliekas. Jas grąžinti transporto priemonės savininkui ar naudotojui draudžiama. Atskirai yra nurodoma, kad šis punktas netaikomas pakartotiniam naudojimui tinkamoms detalėms, tačiau tuo atveju reikia užpildyti perdavimo aktą pagal visus įstatymo reikalavimus.
Administracinių teisės pažeidimų kodekse bei Aplinkos apsaugos įstatyme yra numatytos nemažos baudos už nustatytos tvarkos nesilaikymą. Jei juridinis asmuo perduoda pavojingas atliekas tam, kas neturi teisės jų tvarkyti ar vežti, gali būti baudžiamas bauda nuo 600 iki 1200 eurų. Baudos yra numatytos ir tiems, kurie neturėdami tam teisės surenka, veža ar apdoroja atliekas. Tokiais gali būti laikomi asmenys, iš serviso pasiėmę atliekas. Jiems numatyta bauda nuo 289 iki 868 eurų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/uz-senu-daliu-pasiemima-is-serviso-simtu-euru-bauda.d?id=72233566
Rekomenduoju !!!, Labai geri specialistai. Tvarkiausi Opel Movano, nors teko palaukti pora dienų pet ištraukė užstrigusius purkštuvus ir pakeitė naujais.Tikri profesionalai, rimta įranga, rekomenduoju. Linkiu ir toliau nesustoti ir sėkmės 2018-ai metais.
Nerekomenduoju!!! Buvau atvares masina sunkiai kurėsi ryte, patikrino, pasakė reikia purkštukus visus lupt.Nesutikau, paiėmiau mašiną sumokėjes nežinau už kokia patikrą, jeigu patikrino šalimais servise, kad iki žvakiu srovė neateina.Kas čia per patikra jai namato elementaraus dalyko.Šiais laikais -žiauru.
Nerekomenduoju!! Nieko nepadarė, nieko nepasakė ko pats iki tol nežinojau dar ir pinigų užsiprašė. Į skambučius nereguoja, o jei ir atsiliepe nieko nepaaiškina.
Buvau atvežes Subaru, sunkiai kūrėsi ryte, po dienos atsiėmiau puikiai veikiantį automobilį. Pasirodo tereikėjo pakeisti kaitinimo žvakes. Dėkui vyrams, gerai dirba. Beje prieš Autura, kreipiausi ir į kitus žinomus dyzelių servisus, bet niekas nenorėjo priimti, motyvuodami, kad Subaru neremontuoja....
Donatas Kalinauskas 2017-06-16 08:39:16
Tikrai rekomenduoju, dirba atsakingai, dyzelinių purkštukų ir siurblių remontui naudoja tik vokišką, kokybišką SRS kalibravimo skystį.
Donatas Kalinauskas
2017-06-16 08:39:16 IP 28m8774b
Specai tipo keite veleneli su visai ideklais praejo 1 metai ir reik tapati viska vel keist. va ir specai................rai
Kad priimtu remontui teko laukti savaitę, bet mano Avensi sutvarkė puikiai. Geri specai, tik galėtu greičiau priimti ir nereiktu ilgai laukti.
Rekomenduoju tikri specai.
Geras servisas, šaunuoliai, viskas super !

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
JAV Floridos valstijoje fiksuojamas rekordinis naujų COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius 07-12 20:18
JAV niekaip nesiseka suvaldyti COVID-19 protrūkio. Floridos valstija sekmadienį paskelbė, kad per pastarąsias 24 valandas buvo užfiksuota daugiau nei 15.000 naujų COVID-19 atvejų.
Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota 07-12 18:35
Už įvažiavimą į Neringą mokamo ekologinio mokesčio per pirmąjį šių metų pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota, informavo savivaldybė.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%