Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai apie Autura, IĮ

Dyzelių servisas - parduotuvė Kaune

Dyzelinės technikos BOSCH, DELPHI, DENSO, ZEXEL, SIEMENS VDO common rail patikra ir remontas
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Autura, IĮ

Nuoširdžiai dėkoju Verkių g.30B.meistrui Romui. Remontavau pas jus automobili toyota yaris. Likau labai patenkinta, tiesa sakant daug servisu isbandziau, taciau pirma karta galiu drasiai pasakyti, kad jum rupi klientas!!!aciu!!!
Atsiliepimas apie Kauno Autura padalinį: Nuvariau automobilį ketvirtadienį, papasakojau kas per problema. Pagrindinė problema buvo automobilio trukčiojimas važiuojant. Palikus automobį sulaukiau į darbo pabaigą skambučio iš Auturos darbuotojo, pasakė, kad visos purkštukų elektrinės dalys ne veikiančios. Paklausiau ar tai ši problema, dėl ko automobilis trūkčioja, atsakymas buvo taip, dėl šios problemos tai vyksta, pakeitus elektrinės dalis viskas bus gerai. Man pasiūlė, kad galima remontuoti, aš sutikau. Kitą dieną nesulaukiau skambučio, todėl pasidarė ydomu kokia situacija su automobiliu, paskambinau, atsiliepė Auturos darbuotojas, pasakė meistrai dirba, na galvoju kita dieną paskambins. Atėjo kita diena skambučio negavau, vėl paskambinau, gavau tapati atsakymą, meistrai dirba. Atėjo pirmadienis, paskambinau paklausiau to paties, kokia situacija su automobiliu. Autura darbuotojas pasakė, purkštukus pakeitė, bet situacija nepakito, vistiek yra trūkčiojimas. Paklausus, kodėl tada keitė purkštukus, atsakymas nes buvo blogi, neveikiantys. Paklausiau, ką dabar darys, atsakymas buvo: meistrai aiškinas, bet jūsų automobilio valdymo blokas gavęs vandens, ir mes nežinom ką daryt, bet meistrai aiškinasi. Na sakau gerai laukiu. Po dar dviejų dienų, PASKAMBINO Auturos darbuotojas pasakė, kad kažkas blogai su blokų, mes nežinom kas yra automobiliui, viską bandėm, pilną klaidų, neina ištrint. Pagrindinio valdymo blokas gal keistas, nors niekas nekeista. Čia bus mechaninis gedimas. Paklausus, kam tada keitė purkštuku elektrinės dalis, atsakymas: nes buvo blogos. Auturos Darbuotojo paklausiau, kas buna jei neveikia elektrinės dalys?, atsakymas: cilindras atsijunge, ir neveikia. Kažkokių būdu automobilis ir važevo ir trauka nebuvo niekur dingus, bet apart jų buvo blogi purkštukai. Nulupo pinigus nežmoniškas, o problemos neišsprendė, kaip atvariau su problema, taip ir pasiėmiau su tokia pačia problema. NEREKOMENDUOJU!!!
Jonas 2021-08-19 12:27:43
Atsiliepimas apie Kauno Autura padalinį:

Specialiai iš kito miesto su išankstine registracija atvykau pas "specialistus" su DPF filtro problema. Kaip ir sutarta automobilį palikau dar prieš 08.00 val., kad darbuotojai galėtų nesitrukdant imtis darbų. 11.30 val. nesulaukus jokių žinių pasiskambinau pats. Naujienų jokių negavau, "meistras dirba prie automobilio ir paskambins atgal". Ok, už mažiau nei 5 minučių sulaukiau skambučio. Sugedusi žvakių rėlė, reikia keisti, ok, keičiam. Maždaug kol nesutvarkysim rėlės nematysim DPF problemos. Na ką gi, laukiu toliau, 17.15 val. jokių žinių. Vėlgi pasiskambinu dėl automobilio, atsiliepus - meistras dirba prie automobilio, perskambins Jums. Deja taip ir neatskambino tą dieną. Sekančią dieną, atlikus priverstinę regeneraciją, automobilį galit pasiimt, iš viso bus 195 pinigai.

Rezultate: pasiteiravo tik dėl rėlės keitimo, apie regeneraciją, DPF plovimą ir optimalaus sprendimo būdus nebuvo jokios kalbos. Aplamai nežinioje žmogus, profesionalumo pasigedau smarkiai. Nors autorizuotas Bosch partneris, matosi kad dėl eilės užsakymų servisas leidžia sau rinkti pinigus už gedimus, kurie tiesiogiai nesusiję su DPF problema. Liūdesys. O blogiausia, kad visos darbo dienos metu buvo keičiama rėlė...
Gerb. Jonai,
Dėkojame už atsiliepiemą. Būdami specializuotas Bosch dyzelių servisas nuolat atliekame sudėtingus ir laikui imlius darbus, o gedimų paieška užimą iki 90% viso remonto laiko. Savo klientams stengiamės suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, tam negailėdami laiko ir neaukodami reputacijos.
Jūsų automobilį suremontavome kokybiškai, pašalinome su DPF problema esančius gedimus. Tikimės, kad ir ateityje pasirinksite mūsų servisą.

Linkime saugių ir ilgų kelionių.

pagarbiai
Auturos kolektyvas
Atsiliepimas apie Kauno Autura padalinį:

Vilniaus Autura. Bent patikrinkit ar aušinimo skysčio užtenka po vandens pompos keitimo ir ar prisukot ratą, taip kaip priklauso... Kažkaip apmaudu.
Patiko aptarnavimas, operatyvumas, gedimo nustatymo greitis, tolimesnių veiksmų išaiškinimas net neabejoju ir kokybe nenuvils. Kaip ten sako gera pradžia pusė darbo, o ji tikrai PUIKI.
Šiandien teko nemaloni patirtis su šia įmone. Internete ieškojau kas galėtų patikrinti benzininius purkštukus, jų puslapyje radus, kad tikrina, pasiskambinau nurodytu telefonu. Man pasakė, kad patikra 7 eurai vienas purkštukas, o išėmimas gali būti apie 100 eurų. Sėdau į automobilį ir nuvykus į servisą ten sėdintys keli žmonės man pradėjo kalbėti, kad tik išimtus tikrina ir išvis ko čia atvažiavai, mes čia dyzelius tvarkom, tai buvo pakartota kelis kartus, kad čia dyzelių servisas. Tai sugadintas laikas ir nuotaika, būtų telefonu tai pasakę tiesiog ieškočiau toliau. Patarimas ateičiai, parašykite savo interneto puslapyje, kad TIKRINATE TIK IŠIMTUS BENZININIUS PURKŠTUKUS, sutaupysite žmonių, kurie važinėjasi benzinais laiką.
Rekomenduoju. tikri specialistai, sakyčiau - DYZELIŲ DIEVAI. Remontuoju ir remontuosiu ir įmonės automobilius ir jeigu nepasiseks ir reikes tai ir savo asmeninį. Ačiu Auturai važinejam be problemų
Pagarba, Vilniaus Autura komandai. Malonūs vadybininkai. Turėjau bėdą del sunkiai užsikuriančios mašinos, viename servise pasakė jog su žvakėmis viskas gerai, reikia tikrinti purkštukus. Buvo keista diagnozė, kai mašina dar nėra pravažiavus 120 tūkst. KM. Auturos mechanikai greitai surado problemą, kad vis delto mirusios visos žvakės. Sėkmingai išsuko žvakes ir pakeitė. Kitą dieną mašina kuriasi be problemų.
Turėjau problėmą kad variklį ilgai reikėjo sukti kad užsikurtu ant šalto. Niekas negalėjo surasti problėmos, net oficialus servisas. Parekomendavo autura, apsiemė padaryti, savaitė ieškojo, BET SURADO IR SUTVARKĖ. Rekomenduoju šaunuoliai.
Vilniaus padalinys tiksliai diagnozavo automobilio BMW 320D problemas ir greitai sutvarkė. Ačiū.
Arunas 2019-07-15 16:01:43
Vertinu neigiamai ir nedraugiškai.
Ieškojau paieškoje info ir pakliuvau i www.autura.lt automatiškai, live bendravime jie pasiūlė padėti, pasakiau bėda, užklausiau kodų varžos aukšto ir žemo kuro slėgio daviklio.
Sako turim programas, kuriose yra kodai ir prie to pačio pasiūle registruotis (neva bėdos kurią pasakiau) diagnostikai nuo 20-50e ir dar prieskonių prideda, kad padarys sąmatą tolimesnių darbų...Dar kartą paprašiau nurodydamas tikslų modelį, miestą primindamas jog registruotis pas juos negaliu, nes jie Klaipedoje filialo neturi. Atsako deja neduosim.
Vertidnamas dialogą užuodžiau skūpumą, taupumą, puolimą su kainyno pasiūlymais, vėliau nereikšmingomis darbų sąmatos skaičiavimais ir finale atsisakymą padėti. Juokinga, juk galėjo pasakyti kodus, būčiau pavedimą padaręs.
Siūlyčiau nesvarstyti atsidaryti filialo Klaipėdoje, nes toks požiūris čia nepaeis.
Gerb. p Arūnai,
Labai džiaugiamės, kad pasirinkote įmonę www.autura.lt. Apgailestaujame, kad Klaipėdoje savo veiklos nevykdome ir padėti Jūsų konkrečiu atveju negalėjome. Taip pat norime pranešti, kad informaciją apie automobilių detalių kodus ir jų parametrus telefonu neteikiama. Labai tikimės, kad Jūsų problemos sprendimui rasite kvalifikuotą servisą Klaipėdoje.
Vertinu neigiamai ir nedraugiškai.
Gyvenu Kauno raj.su mano opeliu zafira pasidare problemos su varikliu salta kurdavosi variklis purtydavosi ir dumindavo meistrai niekaip negalejo rasti gedimo tai siurblys tai purkstukai.Kantrybe truko nuvažiavau i Autura ir is karto Auturos kolektyvas nustate variklio mechanini gedima.Noreciau padekoti Auturos visam kolektyvui uz atlikta darba.Saunuoliai.
Esu patenkintas atliktu darbu. Geras aptarnavimas. Geri specialistai. Rekomenduoju. Opel Astra Kaunas.
Rekomenduoju, atsakingai dirba!
Ačiū už greitai surastą ir pašalintą purkštuko gedimą bei profesionalų aptarnavimą. Sėkmės Jums !!!
Turėjau porą problemų su kuro sistema. Vilniaus padalinys tiksliai diagnozavo problemas ir greitai sutvarkė. Ačiū.
Nuveziau volvo purkstukus, patikrino bloga elektra ir blogai purskia. Veziau is srotu viso 15 vnt purkstuku, atrinko 3 gerus, viena restauravo. Po ju remonto variklis dirbo labai netolygiai, pulsavo, tarsi kartas nuo karto nedirbtu cilindras. Nuvaziavau i volvo centra, ten pasake, kad yra jau su jais susidure ir po ju remonto variklis nedirbo. Sako gal kokius ir atrestauruoja, bet su siemens jiems nesiseka. Tada pakeiciau 4 purkstukus is kitos volvo, kuri dirbo graziai, mano volvo pradejo dirbti idealiai. Nuveziau i Autura rinktinius ir restauruota purkstuka, tai jie net nepastebejo kad prie atrinktuju parinko viena ne toki purkstuka, o kitos kategorijos. Purkstukus atidave atgal, savo kaltes nepripazino, pinigu negrazino.
Rimantas 2017-10-02 10:48:33
O iš kur Jūs žinote kokį skystį jie naudoja. Man atlikdami purkštukų ir kuro siurblio remontą jie pakeitė kuro filtrą. Kaip jis atrodė pakeitimo dieną nemačiau. Aš pasitikėjau rimtu servisu ir netikrinau atliktų darbų kokybės, tačiau pavažinėjus mieste apie mėnesį netikėtai pažvelgiau į jį ir nustebau. Nufotografavau ir prikabinu nuotrauką......Beja atiduodami pakeistas detales kuro filtro negražino.
Gerb.Rimantai,

Aplinkos ministro patvirtintame Aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui apraše nurodyta, kad autoservisas privalo priimti visas transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu susidariusias nepavojingąsias ir pavojingąsias atliekas. Jas grąžinti transporto priemonės savininkui ar naudotojui draudžiama. Atskirai yra nurodoma, kad šis punktas netaikomas pakartotiniam naudojimui tinkamoms detalėms, tačiau tuo atveju reikia užpildyti perdavimo aktą pagal visus įstatymo reikalavimus.
Administracinių teisės pažeidimų kodekse bei Aplinkos apsaugos įstatyme yra numatytos nemažos baudos už nustatytos tvarkos nesilaikymą. Jei juridinis asmuo perduoda pavojingas atliekas tam, kas neturi teisės jų tvarkyti ar vežti, gali būti baudžiamas bauda nuo 600 iki 1200 eurų. Baudos yra numatytos ir tiems, kurie neturėdami tam teisės surenka, veža ar apdoroja atliekas. Tokiais gali būti laikomi asmenys, iš serviso pasiėmę atliekas. Jiems numatyta bauda nuo 289 iki 868 eurų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/uz-senu-daliu-pasiemima-is-serviso-simtu-euru-bauda.d?id=72233566
Rekomenduoju !!!, Labai geri specialistai. Tvarkiausi Opel Movano, nors teko palaukti pora dienų pet ištraukė užstrigusius purkštuvus ir pakeitė naujais.Tikri profesionalai, rimta įranga, rekomenduoju. Linkiu ir toliau nesustoti ir sėkmės 2018-ai metais.
Nerekomenduoju!!! Buvau atvares masina sunkiai kurėsi ryte, patikrino, pasakė reikia purkštukus visus lupt.Nesutikau, paiėmiau mašiną sumokėjes nežinau už kokia patikrą, jeigu patikrino šalimais servise, kad iki žvakiu srovė neateina.Kas čia per patikra jai namato elementaraus dalyko.Šiais laikais -žiauru.
Nerekomenduoju!! Nieko nepadarė, nieko nepasakė ko pats iki tol nežinojau dar ir pinigų užsiprašė. Į skambučius nereguoja, o jei ir atsiliepe nieko nepaaiškina.
Buvau atvežes Subaru, sunkiai kūrėsi ryte, po dienos atsiėmiau puikiai veikiantį automobilį. Pasirodo tereikėjo pakeisti kaitinimo žvakes. Dėkui vyrams, gerai dirba. Beje prieš Autura, kreipiausi ir į kitus žinomus dyzelių servisus, bet niekas nenorėjo priimti, motyvuodami, kad Subaru neremontuoja....
Donatas Kalinauskas 2017-06-16 08:39:16
Tikrai rekomenduoju, dirba atsakingai, dyzelinių purkštukų ir siurblių remontui naudoja tik vokišką, kokybišką SRS kalibravimo skystį.
Donatas Kalinauskas
2017-06-16 08:39:16 IP 28m8774b
Specai tipo keite veleneli su visai ideklais praejo 1 metai ir reik tapati viska vel keist. va ir specai................rai
Kad priimtu remontui teko laukti savaitę, bet mano Avensi sutvarkė puikiai. Geri specai, tik galėtu greičiau priimti ir nereiktu ilgai laukti.
Rekomenduoju tikri specai.
Geras servisas, šaunuoliai, viskas super !

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%