Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autura, IĮ

Atsiliepimai apie Autura, IĮ

Parašyk savo nuomonę apie Autura, IĮ

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Rimantas 2017-10-02 10:48:33
O iš kur Jūs žinote kokį skystį jie naudoja. Man atlikdami purkštukų ir kuro siurblio remontą jie pakeitė kuro filtrą. Kaip jis atrodė pakeitimo dieną nemačiau. Aš pasitikėjau rimtu servisu ir netikrinau atliktų darbų kokybės, tačiau pavažinėjus mieste apie mėnesį netikėtai pažvelgiau į jį ir nustebau. Nufotografavau ir prikabinu nuotrauką......Beja atiduodami pakeistas detales kuro filtro negražino.
Gerb.Rimantai,

Aplinkos ministro patvirtintame Aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui apraše nurodyta, kad autoservisas privalo priimti visas transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu susidariusias nepavojingąsias ir pavojingąsias atliekas. Jas grąžinti transporto priemonės savininkui ar naudotojui draudžiama. Atskirai yra nurodoma, kad šis punktas netaikomas pakartotiniam naudojimui tinkamoms detalėms, tačiau tuo atveju reikia užpildyti perdavimo aktą pagal visus įstatymo reikalavimus.
Administracinių teisės pažeidimų kodekse bei Aplinkos apsaugos įstatyme yra numatytos nemažos baudos už nustatytos tvarkos nesilaikymą. Jei juridinis asmuo perduoda pavojingas atliekas tam, kas neturi teisės jų tvarkyti ar vežti, gali būti baudžiamas bauda nuo 600 iki 1200 eurų. Baudos yra numatytos ir tiems, kurie neturėdami tam teisės surenka, veža ar apdoroja atliekas. Tokiais gali būti laikomi asmenys, iš serviso pasiėmę atliekas. Jiems numatyta bauda nuo 289 iki 868 eurų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/uz-senu-daliu-pasiemima-is-serviso-simtu-euru-bauda.d?id=72233566
Rekomenduoju !!!, Labai geri specialistai. Tvarkiausi Opel Movano, nors teko palaukti pora dienų pet ištraukė užstrigusius purkštuvus ir pakeitė naujais.Tikri profesionalai, rimta įranga, rekomenduoju. Linkiu ir toliau nesustoti ir sėkmės 2018-ai metais.
Nerekomenduoju!!! Buvau atvares masina sunkiai kurėsi ryte, patikrino, pasakė reikia purkštukus visus lupt.Nesutikau, paiėmiau mašiną sumokėjes nežinau už kokia patikrą, jeigu patikrino šalimais servise, kad iki žvakiu srovė neateina.Kas čia per patikra jai namato elementaraus dalyko.Šiais laikais -žiauru.
Nerekomenduoju!! Nieko nepadarė, nieko nepasakė ko pats iki tol nežinojau dar ir pinigų užsiprašė. Į skambučius nereguoja, o jei ir atsiliepe nieko nepaaiškina.
Buvau atvežes Subaru, sunkiai kūrėsi ryte, po dienos atsiėmiau puikiai veikiantį automobilį. Pasirodo tereikėjo pakeisti kaitinimo žvakes. Dėkui vyrams, gerai dirba. Beje prieš Autura, kreipiausi ir į kitus žinomus dyzelių servisus, bet niekas nenorėjo priimti, motyvuodami, kad Subaru neremontuoja....
Donatas Kalinauskas 2017-06-16 08:39:16
Tikrai rekomenduoju, dirba atsakingai, dyzelinių purkštukų ir siurblių remontui naudoja tik vokišką, kokybišką SRS kalibravimo skystį.
tikri suda rankiai jai viena daro kita sueda, kaip galima duoti automobili remontuoti jai keiciant auksto slegio kuro siurbliukui elek.dali sulankstiti vastuvus variklio.tai spreskite kokia ten meistrai jai nemoka nustatiti nei variklio nei kuro siurblio atzimu
Specai tipo keite veleneli su visai ideklais praejo 1 metai ir reik tapati viska vel keist. va ir specai................rai
Kad priimtu remontui teko laukti savaitę, bet mano Avensi sutvarkė puikiai. Geri specai, tik galėtu greičiau priimti ir nereiktu ilgai laukti.
Rekomenduoju tikri specai.
Geras servisas, šaunuoliai, viskas super !

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda