Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autovitus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autovitus

Atsiliepimai apie Autovitus, UAB

Geriausias atlygis už darbą yra gerai padarytas darbas
Parašyk savo nuomonę apie Autovitus, UAB

Puikus autoservisas remontuoju jau keletą metų pas juos, šeimos automobilius ir rekomenduoju draugams bei kolegoms.
Antikorozinins padengimas 2
2016-05-25 10:37:40 IP 87.247.64.153
Teko man pas juos pasidengti antikorozine danga savo automobilį. Pradžioj bendrauja tikrai labai maloniai. Apšnekėjom, apsitarėm.
Dėl padengimo kainos, kaip čia kažkas sako, tai nežinau... sąlyginai kainos nelabai skiriasi, nuo Dinitrol centro, o tuo labiau čia jau kalba eina apie medžiagų sunaudojimą. Aš naiviai tikiuosi, kad man medžiagų sunaudojo daugiau, nei kitam centre, kur jie kainą pasako pagal modelį. O šie piliečiai kainą pasako pagal faktą, kai žino kiek medžiagų išnaudojo. Taip jie netaupo, o dengia tiek kiek reikia (čia pliusas).
Kitas dalykas tas, kad man labai nepatiko, kad su automobiliu elgiamasi nesaugant jo. Nuėmus buferius, užkišą numerius už salono panelių prie stiklo, neįdedant nei į kokias įmautes, nieko... tiesiog užkišama, subraižant plastikines detales. Aišku ten niekas nieko nepastebės, bet....
Visi buferiai, kurie nuimami nuo atomobilio, neįpakuojami į plėvelę ir mėtosi tiesiog sandeliuke. Ištraukti būna, kad ir nuvirsta t.t. ir panašiai. Tai nesaugoma. Mano galinis būferis buvo apibraižytas.
Taip pat subraižė ir dangtį. Pradėjus su jais aiškintis, kai tai pastebėjau, aišku... pradėjo pasakoti pasakas, arba kaltinti plovyklą. Nu ok... aš palikau mašiną jiems, tai jie už ją ir atsako. Bet.... tiek to... nenorėjau ten koliotis ir nuleidau tai sukandęs dantis.
Tuo labiau, kad aš garantuotas už savo mašinos tech. būklę ir jos stovį. Mašiną plaunu po kelis kartus į savaitę ir aš pats asmeniškai. Kartą į mėnesį visada apeinu ir apžiūrių kėbulą dėl akmenukų apdaužymo, arba šiaip pastebėjus, visada patepu dažais. Taip, kad jie man gali nepasakoti pasakų, kad tie įbrėžimai jau buvo. Bet ok.... tiek to... čia jau man laikas ir nervai svarbiau.
Dar vienas iš pastebėjimų, tai tas pats nesiskaitymas su kitų automobiliu ir netvarka. Vairuotojo kilimėlis po antikorozinio padengimo visas smaluotas. Ir jau nekalbu apie tai, kad net ir duslintuvas nupurkštas smala. Labiau pagazavus, stovi apsuptas dūmų, o kiti net šalia bijo privažiuoti :)

Tikiuosi, kad šis komentaras šiam servisui bus kaip patarimas, jei jau patys nesusipranta. Nu negi taip sunku pasiemus automobilį remontui, jį saugoti? Parduodamos gi visokiausios plėvelės sėdynių, vairo, kilimėlių užsidengimui. Strech plėvelės, kuriomis galėtumėt susukti nuimtas detales, prieš tai jas nuplovę. Nu kiek visą tai papildomai kainuotų? 1-2 eurus? Bet už tat klientai matytų, kad su jų automobiliais bus gerai pasirūpinta ir nebus nesusipratimų. O dabar pasiemiau savo mašiną, kaip iš daržinės ir galiu važiuoti sau, nes nieko neįrodysiu.
O būsimiems šio serviso klientams patarčiau. Jei jau planuojate ten važiuoti, tai apie visą tai apsitarkit. O jei auto ne nauja, tai kartu su savininku apeikit visą mašiną, nusifotografuokit ir susižiūrėkit esamus įbrėžimus, kad paskui turėtumėt įrodymų, kad žala buvo padaryta pas juos.
Taip pat kartu noriu ir šio serviso atsiprašyti, kad rašau šį komentarą, bet kai su jumis šnekėjau apie įbrėžimą, supratau, jog nieko su jumis asmeniškai nesusišnekėsiu. Tik pasakas pasakojot ir dievagojotės, kad ne pas jus subraižyta buvo (dar ir gręžimo skylė toj vietoj, kur įbrėžimas). Tikiuosi, kad ateityje pasitaisysit ir tai bus jums tik į naudą. O aš kaip nors... pats susitvarkysiu su apgadinimais ir sugadinimais.
Antikorizinis padengimas
2016-04-06 15:48:48 IP 78.63.238.241
Paskambinau paklausti del antikorizinio padengimo, tai atsiliepes asmuo neleido nei zodzio pasakyti tik pats kalbejo kol nepakeliau balso ir nepaklausiau ar nenori manes isgirsti kas mane domina. Paklausus kainos pasake, kad kainuos 300 euru (dugnas ir arkos) kai tuo tarpu Vilniuje dinitrol centre ta pati gauni uz 230 (kalba apie nauja auto).
Sveiki visi, paneigsiu nuomone kad ant diagnostikos prasti, nupirkau masina turgui ir klausiu kai nupirkau kas jei buvo, tai man atsake kad siurbli pasikeisi ir bus gerai. Na as per pazystamus pasiklausinejau kas zino kokiu meistru pasikeist siurbli tai man ir atsake neskubet o nuvaryt i AUTOVISTUS ten tikrai nustatys ar reikia keist, nieko nelaukes nuvariau, pasakiau kaip viskas yra ir palikau.Uz poros valandu sakambino pasiimt, kad sutvarkyta. Labai keista kaip sutvarkyta jei reikejo keist siurbli atsakiau, ne man atsake nereikejo keist tik sureguliuot kazkas keite tarpines ir nesureguliavo ar nemokejo. Zodziu pasiemiau visai kita masina ir vietoj 200 eu kainavo 40eu nuo siol tik ten remontuosiu ir rekomenduosiu draugam bei kolegom :) Aciu AUTOVITUS ir iki malonaus ;)
Rekomendavo vienas pazystamas, nes ale neblogas servisas. nezinau kiek geri, bet ant diagnostikos tai prastoki, mano nuomone. kam pasakau tai visi juokes, nes pinigai i bala.. As nuvariau savo automobili su check engine lemputes problema... automobili turejo apie valanda, nespejus isvaziuot is kiemo man vel ji uzsidege. Sakau kame esme? tai nieko nepaaiskino., tik speliojo gal tas, o gal anas... sumokejau 24 eurus, uz ora.
Patarciau vengti uabo Autovitus. Bent jau pries paliekant automobili, atidziai pabendraukit su vadinamu Henriku.
Ne su meistrais, o su paciu paciausiu... Lengviau suprasit, apie ka kalbu.

Mano istorija (pagr. dirzelio keitimas-400euru) dar nesibaige, tikslaus nuostolio dar nezinau, bet tai bus daugiau nei 1000 euru. Tralai, automobiliu nuoma, autorizuota diagnostika- papildomai.

Jai kas kas vertina skunda kaip piktu konkurentu smeizta, turiu paprastu patarimu:

1. Pries mokant pinigus reikalaukit smulkaus darbu apraso (ne tik saskaitos)
2. Pastebejus (ar itarus) nekokybiska darba nevezkit automobilo atgal ! Diagnostika atlikite kitame servise, gaukit rastiskas isvadas.
3. Tik tada galima skambinti Henrikui, ir geriau ne paciam- per advokata. Arba per kita Henrika (daktara :))

Neapsigaukite, vartotoju ginimo tarnyba vartotoju apginti negali- teikia tik neipareigojancias isvadas.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...
Aukščiausia pavara
Adresas: Kalvarijos g. 11, LT-46348 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
AUTOMATINIŲ, MECHANINIŲ PAVARŲ DĖŽIŲ, VARIKLIŲ, VAŽIUOKLĖS, KONDICIONIERIŲ REMONTAS AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS KAUNE √ Atliekame automatinių dėžių remontą ir gedimų analizę ir jų šalinimą. Automatinių pavarų dėžių remonto srityje dirbame eilę metų, todėl esame sukaupę labai daug techninės ir praktinės informacijos...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Egipte teroristai surengė išpuolį mečetėje
Egipte teroristai surengė išpuolį mečetėje 11-24 16:38
Egipte, Šiaurės Sinajaus provincijoje, penktadienį teroristai surengė išpuolį Al-Rawdah mečetėje. Yra daug žuvusių ir sužeistų.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%