Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autovici, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autovici

Atsiliepimai apie Autovici, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Autovici, UAB

Tokio serviso dar prasto nemates > Auto reikejo pakeisti apsauga plastikine dugno. Pralaike savaitgai masina lauke prie - 20 ir daugiau nors darbai buvo baigti penktadieni. Teko nuomotis auto savaitgaliui bereikalo kaip jau galejau savo tureti + automobilis paliktas lauke susales stilas is vidaus uzsidejas ledas kol atsildziau masina dar 30 min prasedejau masinoje
Pasiteisinimas kodel neatidave masinos tai negalejom saskaitos penktadieni israsyti. Nors sakiau masina reikalinga nuo skubiau
2018 metų Peugeot 2008 galinių stabdžių diskai surudiję. Autovici teigia, kad tai norma. Keisti nenori
Na ką, pirmą kartą ir aš pasakysiu apie Ukmergės g. 300 dirbantį nekompetetingą darbuotoją Tomaš.
Pavogė man xenonų apiplovimų dangtelį, tai paskambinus norėjau užsakyti originalius, paprašė pasakyti identifikavimo numerio 8 paskutinius skaičius, paklausė kelintų metų automobilis, viską paskiau. Jis pasakė, kad yra du galimi variantai, paklausiau ar jie kuo skiriasi, atsakė, kad vienų reikia laukti 2sav. jie kainuoja 70e, kitus gaučiau per 1-2 d.d. ir jie kainuotų 150e, kadangi man nebuvo skubu ir permokėti tikrai nesinorėjo, pasirinkau ilgesnį laikotarpį. Gavau į el. paštą žinutę, jog dangteliai yra gauti ir galima atvykti juos pasiimti, kadangi kaip tik tėvai buvo netoli salono, paprašiau, kad užsuktų jų paimti ir ką jūs galvojat, parsiųsti per dideli dangteliai ir jie aiškina, kad tie dangteliai tinka. Paprašė parodyti kokius du variantus sistema rodo, jie parodė ir aišku, užsakė ne tuos, nes tie dangteliai, kurių man reikėjo yra nuo 2010-2011.12 metų mašinoms, o jie užsakė nuo 2012 iki dabar gaminamam modeliui. Neskaitant to, kad bandė įrodinėti, jog viską padarė kaip reikia dar ir pasakė, kad aš jį ignoravau! Kaip? O taip, jog kai parašė man elektroninį laišką aš jam neatrašiau nieko! Tai gal žmogau suprask, kad nesėdžiu kiaurą parą prie el.pašto ir nosies atsisėdus nekrapštau, ir šiaip jei aš sumokėjau pinigus, tai atvyksiu jų pasiimti, kai tam turėsiu laiko ir jei viskas bus atlikta kompetetingai tikrai padėkosiu. Šiuo atveju manau žmogus sėdi ne savo kėdėje ir jei kažkas ne taip neišsiliek ant klientų, o geriau pripažink savo klaidą.
Nekelianti pasitikėjimo įstaiga. Ypatingai Vilniaus autoservise dirbančių žmonių kompetencija kelia didelių abejonių, informacija pateikiama neaiškiai, paaiškinti kas suremontuota ir kodėl nesugeba, nuslepia informaciją. Teko susidurti su atveju, kada palikus remontuoti automobilį po remonto net išvažiuoti iš jų serviso nebuvo įmanoma dėl netikėtai atsiradusių gedimų, tačiau sutvarkyti automobilį atsisakė. Abejingas požiūris į klientus ir stengimasis pasipelnyti bet kokia sąskaita (net reputacijos) tikrai toli nenuves. Labai linkiu atkreipti dėmesį į autoserviso Vilniuje (Ukmergės g. 300) darbuotojų darbą. Palyginus su Kaune dirbančiais specialistai - kaip diena ir naktis.
BEKIT TOLIAU NUO SITO SERVIZO, APTARNAVIMAS APGAILETINAS, NESISKAITIMAS SU KLIENTAIS !!!
Įmonės serviso vadovas labai konstruktyviai reaguoja į pretenzijas ir iškilusias problemas. Dėkoju už dėmesį. Tai pakeitė mano nuomonę apie Autovici servisą į teigiamą pusę. Sėkmės darbuose.
Diagnostikos atlikti nemoka. Jeigu klaidu nera reiskai viskas gerai. Sumokejau veltui 170 EUR.
labai nusiviliau, buvo pirktas automobilis uz 27000eur, pravaziavom su jo 10tuks km ir automobilis sustojo, po verdikto meistru varykliui atejo amen, siuo metu yra rasoma pretenzija i autovichi salona, labiausiai noreciau padekot uz tai pardavimo vadibininkui Kiprui, kuris ikiso auto su pasleptu defektu, tikiuos iseis susitart ir taikiai issprest sita problema siuo metu yra uzsakytas naujas varyklis, nes senas varyklis buvo visas zimetas ir sudetas is daliu kurie buvo pirkti srote ir pazymeti dazais, po skambucio tam Kiprui atsakimas buvo toks kad zmogus neturi laiko pasikalbet, bet kaip kas skambina nupirkt masina tai randa laiko bet kada,
Aptarnavimas labai nepatiko. Toks vaizdas kad jiems klientų nereikia. Niekur jie neskuba... Mašinos paralaukiau daugiau nei 1, 5val., kol nustatė koks gedimas. Nors minėjo, kai paklausiau, kad užtruks valandą. Kaip kompensaciją už sugaištą laiką gavau PRIRŪKYTĄ mašiną!!! Tiesiog super.
Tiems, kas ruošiasi pirkti naują Opel, nerekomenduoju jį užsakyti Kauno atstovybėje. Pasiūlė labai nedidelę nuolaidą, todėl gavęs pasiūlymus iš visų Vilniaus atstovybių automobilį užsisakiau ten apie 1000€ pigiau, nei siūlė Kauno Autovici. Kaune tai viena atstovybė ir neturi Opel konkurentų. Ir dar... prieš kelis metus dariau kito savo Opelio aptarnavimą Autovici, tai '' meistrai'' pamiršo tepalą pakeisti. Arba ne visą ištraukė. Po "keitimo" tepalo matuoklė buvo juoda, mašina benzininė, buvo maža rida. Per sekantį aptarnavimą Šiaurės pr. Autovici servise manęs paklausė, kada keičiau tepalą, parodė jo būklę, smala... sakau jūsų kolegos keitė prieš 14000km....
Pirkau automobilį Autovici Vilniuje. Automobilį šiame salone pirkti buvo tikra šventė. Neseniai vėl teko apsilankyti Autovici servise. Gedimą pašalino laiku (kaip žadėjo). Net ir saloną išsiurbė (ačiū jiems labai už tai). Noriu padėkoti serviso priėmėjui Audriui Rasiukevičiui ir tiems žmonėms, kurie jį taisė.
Teko pora kartu apsilankyti. Pirmaji karta perkant automobili is zmogaus, norejau, kad "ispurtytu" ji, buvo suteikta visa informacija, darbai atlikti sklandziai. Po dvieju metu su tuo paciu automobiliu atvykau taisyti gedimo, labai greit gavau informacija apie gedima, darbai atlikti kruopsciai, neturiu jokiu nusiskundimu.
O man labai patiko autoservisas esantis Siaures pr. Labai puikus ir greitas aptarnavimas, tikslus ir aiskus problemu nustatymas. Kas liecia kaina tai panasi kaip ir visuose servisuose.
Turėjau nelaimę neužsivesti sustojus prie Maksimos Šiaurės pr. (Kaune), kurios pastate yra ir AUTOVICI, todėl neliko nieko kito kaip kreiptis į juos. Gedimas pasirodė besąs rakte, už jo nustatymą paėmė 35 Eur... Toj pačioj gatvėj esantis DAGAS už anksčiau atliktą diagnostiką ir nustatytą problemą, - iškraunanti lemputė, paėmė 10 ar 15 Eur. Taigi tikrai rekomenduočiau ieškant meistrų Šiaurės pr. pavažiuoti iki Dago
Telefonu pasiskambinus, pasake detales kaina ir darbo kaina, kuri turejo buti 19 detale + 10 darbas mazdaug. Atvaziavus pasikeist detales, darbas is 10 eur pasidare stebuklingai 20 eur. Kaunas, savanoriu 404. Nerekomenduoju niekam ten vaziuoti tiksliai neissiaiskinus kainos, nes dirba nekompetetingi darbuotojai, nezinantys kainu. Kas butu jei masina pirkciau? Telefonu 10000eur, o vietoj 20000eur? Nesamone, pasibaisejes, baisus aptarnavimas.
iš šios įmonės 2015.12.14 pirkau automobilį VW Passat Universal (valst.Nr. GAS117).Automobilį pateikė įmonės įgaliotas asmuo Petras Prekevičius, su kuriuo vyko visas pristatymo ir pardavimo procesas.Patikros metu buvo aptiktas gedimas - neveikė priekinių durų langų valdymo jungtukai iš vairuotojo pusės.Šį trūkumą ir jungtukų pateikimo per dvi savaites terminą įrašėme į pardavimo sutartį.Vėliau buvo aptikti dar keli skelbimo aprašyme neminėti neatitikimai: neveikia garsinis signalas, neveikia degalų įpylimo durelių atidarymo jungtukas (vairuotojo duryse), dėl ko nulaužtas durelių laikiklis.Paminėjau tik esminius, saugumą ir eksploataciją lemiančius trūkumus.Norėčiau tikėti, kad įmonė pasielgs garbingai ir šiuos esminius trūkumus pašalins.Apie kitus skelbime neminėtusneatitikimus kaip pvz. techninės apžiūros galiojimo laikas skiriasi vieneriais metais ir pan. problemų nekeliu, tikėdamasis geranoriško paminėtų trūkumų pašalinimo.Atsakymą prašau rašyti: eugenijuslaucius@gmail.com
Eugenijus
807 pezui dingo trauka. "Auto vici" kauno salonas nustate oro srauto matuokles gedima.Pakeite oro srauto matuokle, nuvaziavau 2 km. ir trauka vel dingo. Grizus nustate slangutes trukima. Defektas lyg ir pasalintas, trauka atsirado. Bet pradejo "valgyti" daug kuro, duminti, pulsuojanciai dirbti variklis. Po kiek laiko pats isemiau oro srauto matuokle. Ji buvo istatyta kinietiska, ir neideta tarpine. Del ko eme daugiau oro ir atsirado visie siti defektai. Uz darba " Auto vici" sumokejau 600 litu. Kinietiska oro srauto matuokle kainuoja 200 lt. Taip iseitu 400 simtus litu paeeme uz darba. Isemes ju matuokle, idejau savo sena kuri stovejo anksciau, idejau tarpine ir pezas nuejo puikiai. Uz ka mokejau pinigus ir kaip zmones dirba supraskite patys... kol buvo nustatytas defektas praejo mazdaug 1 metai, taigi cekis neisaugotas. TAI TAIP DIRBA "AUTO VICI"

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
ARHEVA
Adresas: Molėtų g. 3, LT-92308 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Mūsų tikslas yra surasti transportavimo poreikių geriausią sprendimą mūsų klientams, visada užtikrinant aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams. Atliekame krovinių ekspedijavimą, sandėliavimą, perkrovimą, muitinės tarpininkų paslaugas. Visi konteinerių kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai
Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai 04-10 19:38
Sufriero ugnikalnio išsiveržimas privertė tūkstančius žmonių Karibų jūros Sent Vinsento saloje palikti savo namus.
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms 04-10 18:40
Kretingoje planuojama iš centrinės miesto dalies iškeldinti policijos komisariato darbuotojus ir pastatyti naują pastatą priemiestyje. Projektui ketinama skirti virš 1 mln. Eur.
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą 04-10 17:53
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel valdančioji koalicija parengė įstatymo projektą, pagal kurį federalinei vyriausybei būtų perduoti įgaliojimai nustatyti COVID-19 apribojimus regionuose.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%