Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoveksa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoveksa

Atsiliepimai apie Autoveksa, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autoveksa, UAB

UAB “Autoveksa”
2022-06-01 02:33:38 IP 28mema3a
Ovidijus 2022-05-07 12:14:14
Prieš metus įsigijau Mercedes C250, 2010 metų. Pirkau lizingu už 8900€, tiek buvo pervesta Autoveksai. Tariamės, jog bus suteikta nuolaida, bet nebuvo. Suma gausis didesnė, nes nuo 8900€, moku palūkanas už lizingą. Automobilis neišlenda iš autoservisų. Pradžioje buvo automatinės pavarų dėžės remontas, vėliau tepalas lašėjo, jau kartą remontuotas variklis, dabar praleidžia ne tik tepalą, bet ir aušinimo skystį. Iš viso, pilna remontų suma su detalėmis, jau 3000€, bet tai dar nepabaiga. Čia aš tokį automobilį, pirkau už 8900€, kai panašų C250, dabar parduoda už 5800€. Taip apgautas, buvau nebent vaikystėje. Tik tada, sumos buvo kitokios. Planavau kreiptis į Autopretenziją, bet kai sužinojau, jog pirkėjai, tokias pretenzijas, dažniausiai pralaimi, nes nepatikrina ką pasirašo. Sutartyje buvo 3000km garantija, panašiai tiek pravažiavus, automobilis pradėjo byrėti. Buvo sutvarkytas tam kartui, jog toks asilas kaip aš, automobilį nusipirkčiau. Būsimam pirkėjui patarsiu, geriau turėti pirmą įnašą ir pirkti naujesnį automobilį, iš oficialių auto salonų. Aš jau būsiu išleidęs 12900€, plius palūkanos, plius ateinantys remontai, visa suma bus apie 15000€. Kai pagalvoji, galėjau visai padorų automobilį įsigyti, jei nebūčiau skubėjęs. Tuo tarpu pardavėjas, pardavė transporto priemonę, su pavarų dėžės ir variklio defektais, nenuleido nei cento ir tikino, jog automobilis - idealios būklės.
Sveiki, Ovidijau,

Puikiai prisimename Jūsų atvejį, tačiau matome, jog Jūsų pasakojimas čia, gan stipriai atitolęs nuo realios situacijos.

Visų pirma, tam kad galėtumėte automobilį įsigyti lizingo būdu, UAB “Autoveksa” darbuotojai dirbo ne vieną dieną su Jumis stengiantis patenkinti Jūsų lūkesčius ir suteikti kaip įmanoma pigesnį produktą įsigijant naudotą automobilį. Mes Jums padėjome įsigyti automobilį bei po kažkiek laiko refinansuoti Jūsų turimus įsipareigojimus kad galėtumėte mokėti už automobilį ženkliai pigiau nei prieš tai. Taigi, iškart atmeskime pretenzijas dėl pabrangimo. Kiekvienas žmogus pirkdamas kažką išsimokėtinai, termino gale privalo suvokti jog tas “kažkas” kainuos daugiau negu iškart, kitaip tariant, pirkimo metu. Jums, Ovidijau, visa tai buvo kelis kartus išaiškinta ir Jūs puikiai tai supratote, kitaip nebūtumėte kreipęsis pas mus pakartotinai po 2 mėnesių (pabrėšiu naudojant automobilį visą šį laiką) dėl paskolos refinansavimo.

Antra, Jūsų teiginys, jog nesuteikiama nuolaida ir suma skiriasi nuo pirkimo sumos yra neteisingas. Negi neprisimenate Jums suteiktų papildomų paslaugų, kaip kad automobilio registravimas? Techninės apžiūros įgalinimas? Automobilio taršos mokesčio įskaičiavimas į automobilio kainą ir t.t. ? Teigiame, jog būtų naivu tikėtis pirkti automobilį bei tikėtis visų šių papildomų paslaugų “įskaičiavimo” į pradinę automobilio pirkimo kainą :)

Trečia, Jūs, Ovidijau, ne tik kad planavote, Jūs ir KREIPĖTĖS Į AUTOPRETENZIJĄ :) Tačiau, čia irgi nutylite keletą faktų:
1) Visų pirma Jūs, Ovidijau, kreipėtės į UAB “Autoveksa” dėl sustojusio automobilio viduryje gatvės.
2) UAB “Autoveksa” iškvietė Jums tralą susitarusi su Jumis, jog automobilį paimsime bei sutvarkysime, bei remonto darbams suteiksime papildomą garantiją.
3) Jūs su tuo sutikote, bei UAB “Autoveksa” tvarkė Jūsų automobilį ir SUTVAKRĖ (išties paaiškėjo pavarų dėžės defektas), bei išleido tik tvarkymui 647 Eur (yra visa tai įrodančios sąskaitos).
4) Po remonto, Jums buvo pasakyta, jog nuvažiavęs 1000 km, Jūs turite pasikeisti pavarų dėžės tepalus, kad pavarų dėžė funkcionuotų taip pat puikiai.
5) Jūs prieš tai minėto punkto neįgyvendinote bei nusprendėte, jog už visa tai, t.y. Jūsų klaidas, turi susimokėti būtent UAB “Autoveksa”. Tada ir kreipėtės į AUTOPRETENZIJĄ.
6) Įmonė į kurią kreipėtės atsiuntė mums raštišką pretenziją, neva, mes kaip įmonė kažką blogai padarėme ir turime Jums kompensuoti beveik 1500 Eur.
7) Mūsų teisės padalinys įvertinęs situaciją Jums atsakė raštiškai bei registruotu laišku, tačiau Jūs nebeatsakėte. Kitaip tariant “dingote”.

Reziumuojant, Ovidijau, apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių, nes tikrai nuoširdžiai stengiamės tą padaryti ir suteikti maksimaliai profesionalią paslaugą kiekvienam klientui. Jeigu sugalvosite vesti dialogą su mūsų įmone, prisiminkite, jog negalite išsigalvoti faktų bei šmeižti mūsų įmonę nepagrįstai vien dėl to, kad Jums taip atrodo teisinga.
Tikimės, jog Mercedes Benz C250 Jums toliau kels tik gražius prisiminimus bei leis mėgautis šia ateinančia vasara!

Na, o jeigu turėsite papildomų komentarų mielai kviečiame kreiptis į [email protected]
Atvykome pirkti automobilio, tai pradėkime nuo pradžių. Internetiniame puslapyje buvo įdėtas vw passat sedanas pas juos, normalia kaina, normalia būkle su garantijom su viskuo. Atvykus pasirodo to passato jau seniai ten nebėra, nes "tinklalapio nespėja atnaujinti jie". Na gerai, atvykom tai atvykom, sakom kitus auto apsižiūrėsim. Taigi, ten dirbantys dėdės nesugebėjo, net kapoto atidaryti ir parodyti/papasakoti kas yra su automobiliais, kokie privalumai kokie trūkumai, daugiausią ką sugebėjo papasakoti, tai kad "šis automobilis techniškai tvarkingesnis už aną", o paklausus, tai kas jam blogai yra, kodėl jis yra techniškai netvarkingas nebuvo gaunamas joks atsakymas tik siūloma prasivažiuoti. Apie automobilius jokios konkrečios informacijos pardavėjai nežino, paklausus apie auto parametrus nieko papasakoti negali, pastebėjus rūdis sakau yra rūdis ant kairio sparno, sako tai jo jo, čia vienoj pusėj yra. Tada apėjus auto sakau yra rūdis ir ant bagažinės ir ant kito sparno, ne tik ant vieno, sako tai taip, bet čia nedidelės, porą metų dar neatsilups jos. Žodžiu, bet kokia kaina bando įkišti automobilį nieko apie jį nepasakodami, nors jis yra supuvęs jau ir po kapotu jau sulaužytos-pabirusios visos plastmasinės apsaugos automobilio yra. Patariu negaišti laiko su jais ir apeiti kuo toliau nuo jų.
UAB “Autoveksa”
2021-08-19 20:40:12 IP 28mema3a
Aurelijus 2021-08-19 00:52:33
s*****i ir melagiai !
Baisiau nei perikupai, dedasi bene saziningiausi naudotu auto pardavejais, zada visas garantijas ir t, t, bet prispirus reikalui ragelio nekelia, o prisiskambinus kratosi atsakomybes. Butkit atsargus su siais veikejais !
Sveiki p. Aurelijau,

patikrinus Jūsų duomenis mūsų klientų aptarnavimo sistemoje, neradome Jūsų. Prašome patikslinti kokį automobilį ir kada pirkote iš mūsų įmonės bei kas buvo faktinis automobilio pirkėjas.

Labai apgailestaujame, jog susidūrėte su nesklandumais eksploatuojant savo transporto priemonę. Mielai išspręsime šį Jums kilusį klausimą/nepatogumą, jeigu parašysite elektronimiu paštu [email protected] arba paskambinsite numeriu +370 679 06360.

Gražaus Jums vakaro!
s*****i ir melagiai !
Labai malonus aptarnavimas, puikus naudotu automobiliu pasirinkimas. Pats pirkau automobili iš jų ir džiaugiuos po šiai dienai.
Labai šaunus kolektyvas, dirba greitai bei užtikrintai atlieka savo darbą! Esu patenkinta įsigijusi bmw 120 modeliuka, viską suprantamai ir aiškiai susakė apie automobilį, super!
Eiliniai perekupai ir melagiai, aiskina kad masinos tvarkingos patikrintos autoservise ir t.t. O is tikro nuvarius i normalu servisa randama pilna trukumu ir net specialiai pasleptu. Varo is Europos visokius lavonus, atsuka ridas ir pardavineja, kaip uz narmalios auto kaina....
Puikus aptarnavimas, paslaugumas ir t.t. Rekomenduoju cia apsilankyt kas iesko masinos.
Neseniai pirkau is sios imones automobili, likau labai patenkintas. Vadybinikai profesionaliai konsultavo, gerai atlieka savo darba.
Позитивные, профессеональные люди в своём деле.Готовы ответить на любой интересующий вопрос.Я очень довольна:)
Likau patenkintas darbuotoju darbu. Buvo tikrinama rida per carvertical. Ridos sutapo, nepanašu kad butu buvus atsukta. Nusipirkus auto buvo pastebėtas gedimas. Firma sutiko ji išspręsti be jokių ginčų. Viskuo likau patenkintas. Rekomenduoju
Большое спасибо ребятам за профессиональный подход к своему делу. За индивидуальный подход к каждому клиенту. Я очень доволен и рекомендую.
Robert Liachovic
2021-01-30 12:15:44 IP 2e7r4039
Saunuoliai, geras bendravimas su klientu jokiu pasleptu nuomoniu ir defektu, viskas oficjaliai ir tvarkingai padeda su masinos uzregistravimu, liuks valio daugiau tokiu pardaveju:)
Valdemar Vilkevic
2021-01-27 11:06:42 IP 2ju3ktrh
Pirkau automobili, viskas ok likau patenkintas.
Malonus pardavejai, nieko neslepia sakie tiesa apie automobili!aciu!
O aš labai patenkinta tiek mašina, tiek aptarnavimu! Nesigailiu nei kiek, kad apsilankiau pas juos, padėjo padidinti lizingo sumą, visas bėdas išspresti, bei patarė geresnę mašiną, be jokių melų. Super✌️
Bendrauja maloniai, tačiau meluoja į akis. Teigia, kad automobiliui viskas gerai, viskas veikia, bet štai ką radome be servizo apžiūros: vairas sunkiai sukasi, nestabilus; pardavėjas atjungęs laidelį, kad iki borto kompiuterio neateitų informacija apie gedimą (prijungus tą laidelį iš karto atsirado klaida kompiuteryje, pardavėjui pasakius, kad laidai atjungti, iš karto žinojo, kur ką sujungti); parudijęs auto, kai tvirtino, kad rudžių nėra (jas radus, pasiūlė pavalyti skiedikliu); panoraminis atkeręs; parktronikai neveikia; bagažinės uždangalas sulūžęs iš abiejų pusių, nesifiksuoja; keleivio sėdynės nepastumsi į priekį, nes plastmasė sulūžus, užmauta sulūžus (tarsi slepiant) ir traukiant viskas iškrenta; ir dešimtys kebulo ryškių subraižymų, plastmasės įtrukimų ir tt. Tai taip atrodo automobilis be trūkumų. :) Tai koks būtų su trūkumais?
Ir dar iš teisinės pusės: vis buriama apie įmonės garantiją. Paklausus apie garantiją plačiau, pasakojamos pasakos. Automobilis stovi jau ne vieną savaite skelbimuose, įdedamos foto iš kitos vietos ir su kitais kontaktais, neprisistatoma, kad parduoda įmonė. Atvykus į vietą pasakoja istorija, kad ši mašina jau buvo perduota klientams, jie važinėjo ja, sugedo automatinė dėžė, jie gražino pardavėjui pagal mistinę garantiją sutvarkyti, jie sutvarkė, tačiau klientai nelaukė. Sutartį bûtų tekę sudaryti tiesiogiai su vokiečiu. Tai visa istorija apie pirkėjus griūva. Papildomai paklausus, iš kur dėžę pirko, kur tvarkė, paprašėme čekių ir darbų garantijų, tai nieko neturi ir negali pateikti. Tik įmonės garantija. Kuri niekinė. Jeigu sutartį sudarote su vokiečiu, t.y. pardavėju, (kita sandorio šalis) jokiu garantijų iš tos įmonės nesitikėkite. Tai teisiškai neįgyvendinama!
Sita kompanija atsikineja VISU MASINU RIDAS. Toks verslo modelis, nerekomenduoju, nes 100% nusipirksit lavona
Falsifikuotas skelbimas, parduodama masina su melaginga rida. Pirkejui teigiama jog rida kaip skelbime patikrinus masina rida 2kartus didesne nei teigta. Bandoma pasipelnyti imant didziule suma uz masina kuri to visiskai neverta nuslepiant tikra jos bukle.
Sveiki, apžiūrėtas automobilis buvo sukta rida, labai liūdna, kad įmonės pas mus bando apgauti pirkėją.
Apžiūrėta mašina BMW X3, rida sukta nuo 503.417 iki 251.130, per pus.

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Daugiafunkcis sporto centras Dariaus ir Girėno gatvėje – žengtas svarbus žingsnis 06-27 08:51
Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia tarptautinį konkursą daugiafunkcio centro statyboms. Dariaus ir Girėno gatvėje iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne...
Tiksliosios technologijos tvariai užaugintam kokybiškam maistui – Lietuvos ūkių dabartis 06-24 22:27
Neįtikėtinu greičiu tobulėjančios šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai keičia Lietuvos agrosektoriaus veidą. Pasitelkdami dronus, naudodami tiksliąsias technologijas Lietuvos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%