Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autosistema, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autosistema

Atsiliepimai apie Autosistema, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autosistema, UAB

Tiesiog puikiai, buvo perprogramuotas naujas automobilio variklio valdymo blokas. Man reikia patikimo automobilio, nes keliauju į Belgiją vieną kartą per mėnesį.Geri specialistai, didelis pliusas, kad visada paaiškina koks buvo gedimas ir pataria. Jūsų pateiktos išvados buvo labai tikslios. Daugelis autoservisų tiesiog neturi elektrikų ir neatlieka elektrinės automobilio dalies remonto. Labiausiai dėkoju už gedimų užkardymą.
Kainų neužkelia, viską daro žmogiškai.

Sėkmės ir klestėjimo jums.
BMW xDrive 2012
Mandagus aptarnavimas. Rado ilgai kamavusį gedimą ir teisingas bendravimas su klientu. Tikrai rekomenduoju. Kamilė, Günter, K.Jasiūnas.
We bought a car in Lithuania last month and have carried out a thorough inspection at Autosistema uab, the software has been adapted to our needs and some minor repair work had to be carried out. We are very satisfied with the work delivered. We thank you. Greetings from the Netherlands.
Esu labai patenkintas teikiamomis paslaugomis, kad gali pasiūlyti visas automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Ačiū už paslaugas.
Sveiki, jie atlieka visą darbą nustatytu laiku ir kokybe.
Kainos neadekvačios. Kitą dieną tą patį remontą dariau pas kitus už dvigubai pigiau. Noras išspręsti susidariusią situaciją minimalus...
Hello, We have been using Uab Autosistema for quite a while now. This is how service should be at a garage. Efficient, economical and simple. Why can't more garages be like this? I have recommended their service to some friends who also had positive experiences and, hopefully, will recommend them to their friends etc.
Austosistema palieka gerą įspūdį, orientacija į geriausią rezultatą ir draugiškos kainos.
Kokybė atitinka kaina.Tvarkingai sutaisė ir gana nebrangiai. Kol kas darbų kokybe esu patenktintas.
Mums patinka jūsų įmonė dėl jūsų noro paaiškinti, kodėl kilo problema, nurodote tikslius remonto darbus, klausiate ar sutinkame su remonto išlaidomis. Mes nuoširdžiai dėkojame už suteiktą paslaugą
Kuro siurblio elektronikos gedima taise beveik 3 savaites.Zadejo per savaite Kiti tai padaro per 2dienas.Jei imanoma neptasidekit.
Puikus servisas. Man, kaip merginai, malonu, kad darbuotojai išklauso mano problemą ir noriai padeda, paaiškina gedimo priežastį. Kaina atitinka kokybe.
BMW X5 3.0i 2001m. Pagaliau rastas servisas, kuris gali atlikti profesionalią elektronikos problemų diagnostiką.Darbuotojai dirbo tol kol probelma buvo išspręsta ir gedimas buvo pataisytas.Darbutojai labai gerai supranta, kaip dirbti su kompiuteriu ir sugeba daryti logines išvadas. Kelerius metus lankėmės keliuose prestižinę išvaizdą turinčiuose servisuose, bet šie servisai nesuteikė tokių kokybiškų diegnostikos paslaugų. Man, kaip anglakalbiui klientui, malonu, kad darbuotojai išklauso mano problemą ir noriai padeda, paaiškina gedimo priežastį, aiškina ką konkrečiai ir kodėl tai padarė. Vertinam pastangas paaiškinti ką ir kodėl būtina taisyti. Darbo sąnaudos finasine išraiška yra pagrįstos. Patenkinti aptarnavimu ir tikimės ir toliau būti klientais. Iki kito pasimatymo.
Labai teisingai yra pasakyta Renato apie poziuri i klienta, informacijos teikima. Masinos gedimu iesko kelias savaites ir vistiek nesuranda. Galiausiai padaro isvada, kad reikia keisti varikli, o nuvykus i kita autoservisa pasirodo tai buvo tik degimo nesureguliavimo problema. Uz padaryta darba, kurio ideta beveik nebuvo taip pat paprase labai daug ir neproporcingai. Visada jie kaltins klienta bet savo atsakomybes nepripazins, visada teisus tik jie.
Labai prastas požiūris į klientą. Darbus kuriuos žada padaryti per kelias dienas atlikinėja kelias savaites. Kadangi mieliau ima taisyti kitų mašinas, kurias galima sutvarkyti per kelias valandas. Jokio atsakomybės jausmo, dėl sutarto informavimo, tenka pačiam teirautis. Sutartos kainos gali keistis daug kartų, ir tikrai ne kliento naudai. Ir nesvarbu kad dėl išaugusių kaštų kaltas servisas.
to Elanta 2014-01-02 10:19:21
Ne viskas taip paprasta, dėja, kai eina kalba dėl elektronikos gedimų... Reikia nuolat ir nuolat tobulinti žinias ir mokėti anglų kalbą (techninę)...
Labai teisingai tai pasakete, ne viskas taip paprasta, kai eina kalba apie elektronikos gedimus, kas nedirba tas ne klysta.:) Ir zinias reikia tobulinti ir jos tobulinamos ir perkama iranga, technine informacija, tik jusu ziniai Lietuvoje kvalifikacijos kursu kurie mums butu naudingi nera ir nevedami ir Lietuvoje jusu ziniai neruosiami automobiliu elektronikos specialistai, o del anglu technines kalbos, ja mes puikiai mokame. :)
Rolandas 2015-03-18 22:35:20
Audi variklį taisė pusę metų. Vežiau ir vežiau, kol viską padarė iki galo. Taisymai kartais trunka nuo savaitės iki mėnesio. Gal skaičiumi ir nedaug taisymų buvo, tačiau kiekvienas jų užtrukdavo savaitėmis. Dabar viskas jau sutvarkyta, tačiau turbūt niekada daugiau nebevešiu automobilio čia ir kitiems nerekomenduoju, nes automobilio praktiškai neturėti pusę metų yra gana brangu, nes tenka važiuoti kitu transportu ir gadintis nervus laukiant, kol pataisys.
Rolandai, labai butu gerai jei visada ir viska galetumem numatyti, o tai kad jusu variklis visiskai buvo dabaigtas ir sudiles, net ir tie agregatai kurie labai retai sudyla, atsiprasau bet to neimanoma numatyti, kad ir koks tu butum geras specialistas, patys juk zinote kas buvo ir kodel taip ilgai truko toks remontas, jei butume zinoje jusu automobilio variklio sudilimo lygi, mes butume jums pasiule iskarto ta sprendimo buda kuri ir padareme. Tad kaltinti mus kad mes del savo neprofesionalumo taip ilgai remontavome, butu nesazininga ir sventvagiska. Ir sakyti ar galvoti, kad mes nedejom visas pastangas kad jusu automobilis butu sutvarkytas butu negrazu.
Puikus servisas. Apvažiavau į servisus, net buvau volvo centre taip ir neišsprėndė problemos. O jie paėmė ne tik sutvarkė bet ir paaiškino kodėl.
Šiam servisui trūksta profesionalumo, vyrai apsiima daryti tai, ko neišmano ir reikalauja pinigų už neatliktus darbus. Nerekomenduoju.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%