VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autosistema, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autosistema

Atsiliepimai apie Autosistema, UAB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Autosistema, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Atlieka darba gerai, jokiu nesamoniu nedaro, kaina kaip ir visu servisu, brangiau nei garažiuke, pigiau negu vardiniuose. viskas kaip ir norm
Atsakyti
Labai rekomenduoju - puikiai ir profesionaliai išsprendė mano automobilio problemas. Sutaupė man kelis šimtus EUR. Ačiū!
Atsakyti
Kai po diagnostikos viename autoservise, migloto problemos "išaiškinimo" ir nepadorios sumos už darbus paprašymo, nukeliavau į kitą autoservisą, vyrai net nesugebėjo sąžiningai pasakyti, kad dyzelinių variklių iš esmės netvarko, o perduoda šalia esantiems konkurentams, kas reiškia, kad susimokėsi šiems dar procentą už tarpininkavimą. Po pakankamai karingo pokalbio ir pakelto tono, išgavau besispecializuojančio gerokai patikimesnio autoserviso tel. nr. (atsiliepimus pasitikrinau rekvizitai.lt), bet šie buvo užsiėmę, tad išmaldavau rekomenduoti kitą, nes savaitgaliui žūtbūt reikėjo automobilio. Taip pirmą kartą susidūriau su Autosistema, kurie per kelias dienas tikra to žodžio prasme reanimavo variklį, suspėjau pakartotinai pereiti techninę apžiūrą ir savaitgaliui laiminga iki ausų su šeima išvykau į suplanuotą kelionę. Tiesą pasakius, po nesėkmių ir to, sakyčiau, diskriminuojančio požiūrio į moteris šioje srityje, buvau iš anksto nusistačiusi karingai. Bet aš gavau toookio profesionalumo aptarnavimą, lygiavertį kultūringą bendravimą (tiek vadovų, tiek ir meistro), problemos detalų išaiškinimą ir išsprendimą po darbo valandų!! tarimąsi dėl žingsnių, dėl biudžeto (sutvarkė už tikrai padorią kainą), gavau tokios aukštos kokybės paslaugas (išsivertėme su mažesniu problemos išsprendimu, nei minėjo kitas autservisas), kokybės užtikrinimą (jau besėdint automobilyje, meistras po darbo valandų, prieš važiuodamas namo dar priėjo, padrąsino, kad ir apžiūrą garantuotai praeisiu ir mašiniukas dar parako daug turi ir dar tarnaus ilgai), kad gailiuosi, kad anksčiau jų neradau. Vienoje vietoje viską būčiau atlikusi, sutaupiusi daugybę brangaus laiko, nervų ir finansų net jei ir brangiau kažkas kainuoja, nes važinėjimas po 5 servisus atsieina dar brangiau, jau nekalbant apie laiko sąnaudas. Nuoširdus nuoširdus AČIŪ ir vienareikšmiškai rekomenduosiu visiems kolegoms ir draugams.
Atsakyti
Lankiausi įvairiuose servisuose, mokėjau daug, bet nežinia už ką. Draugas rekomendavo atvykti čia, nes atseit gausiu paasiškinimą kas, kaip ir dėl ko, ir kainos padorios. Taigi abejodamas nuvažiavau vieną, kitą kartą - ir keista - likau maloniai nustebintas. Gavau aiškų paaiškinimą, ką ir kodėl reikia keisti mano automobilyje, pagrįstos kainos. Pačio nuostabai - likau patenkintas abiem kartais. dėkui, Arūnas
Atsakyti
Tiesiog puikiai, buvo perprogramuotas naujas automobilio variklio valdymo blokas. Man reikia patikimo automobilio, nes keliauju į Belgiją vieną kartą per mėnesį.Geri specialistai, didelis pliusas, kad visada paaiškina koks buvo gedimas ir pataria. Jūsų pateiktos išvados buvo labai tikslios. Daugelis autoservisų tiesiog neturi elektrikų ir neatlieka elektrinės automobilio dalies remonto. Labiausiai dėkoju už gedimų užkardymą.
Kainų neužkelia, viską daro žmogiškai.

Sėkmės ir klestėjimo jums.
BMW xDrive 2012
Atsakyti
Mandagus aptarnavimas. Rado ilgai kamavusį gedimą ir teisingas bendravimas su klientu. Tikrai rekomenduoju. Kamilė, Günter, K.Jasiūnas.
Atsakyti
We bought a car in Lithuania last month and have carried out a thorough inspection at Autosistema uab, the software has been adapted to our needs and some minor repair work had to be carried out. We are very satisfied with the work delivered. We thank you. Greetings from the Netherlands.
Atsakyti
Esu labai patenkintas teikiamomis paslaugomis, kad gali pasiūlyti visas automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Ačiū už paslaugas.
Atsakyti
Sveiki, jie atlieka visą darbą nustatytu laiku ir kokybe.
Atsakyti
Kainos neadekvačios. Kitą dieną tą patį remontą dariau pas kitus už dvigubai pigiau. Noras išspręsti susidariusią situaciją minimalus...
Atsakyti
Hello, We have been using Uab Autosistema for quite a while now. This is how service should be at a garage. Efficient, economical and simple. Why can't more garages be like this? I have recommended their service to some friends who also had positive experiences and, hopefully, will recommend them to their friends etc.
Atsakyti
Austosistema palieka gerą įspūdį, orientacija į geriausią rezultatą ir draugiškos kainos.
Atsakyti
Kokybė atitinka kaina.Tvarkingai sutaisė ir gana nebrangiai. Kol kas darbų kokybe esu patenktintas.
Atsakyti
Mums patinka jūsų įmonė dėl jūsų noro paaiškinti, kodėl kilo problema, nurodote tikslius remonto darbus, klausiate ar sutinkame su remonto išlaidomis. Mes nuoširdžiai dėkojame už suteiktą paslaugą
Atsakyti
Kuro siurblio elektronikos gedima taise beveik 3 savaites.Zadejo per savaite Kiti tai padaro per 2dienas.Jei imanoma neptasidekit.
Atsakyti
Puikus servisas. Man, kaip merginai, malonu, kad darbuotojai išklauso mano problemą ir noriai padeda, paaiškina gedimo priežastį. Kaina atitinka kokybe.
Atsakyti
BMW X5 3.0i 2001m. Pagaliau rastas servisas, kuris gali atlikti profesionalią elektronikos problemų diagnostiką.Darbuotojai dirbo tol kol probelma buvo išspręsta ir gedimas buvo pataisytas.Darbutojai labai gerai supranta, kaip dirbti su kompiuteriu ir sugeba daryti logines išvadas. Kelerius metus lankėmės keliuose prestižinę išvaizdą turinčiuose servisuose, bet šie servisai nesuteikė tokių kokybiškų diegnostikos paslaugų. Man, kaip anglakalbiui klientui, malonu, kad darbuotojai išklauso mano problemą ir noriai padeda, paaiškina gedimo priežastį, aiškina ką konkrečiai ir kodėl tai padarė. Vertinam pastangas paaiškinti ką ir kodėl būtina taisyti. Darbo sąnaudos finasine išraiška yra pagrįstos. Patenkinti aptarnavimu ir tikimės ir toliau būti klientais. Iki kito pasimatymo.
Atsakyti
Labai teisingai yra pasakyta Renato apie poziuri i klienta, informacijos teikima. Masinos gedimu iesko kelias savaites ir vistiek nesuranda. Galiausiai padaro isvada, kad reikia keisti varikli, o nuvykus i kita autoservisa pasirodo tai buvo tik degimo nesureguliavimo problema. Uz padaryta darba, kurio ideta beveik nebuvo taip pat paprase labai daug ir neproporcingai. Visada jie kaltins klienta bet savo atsakomybes nepripazins, visada teisus tik jie.
Atsakyti
Labai prastas požiūris į klientą. Darbus kuriuos žada padaryti per kelias dienas atlikinėja kelias savaites. Kadangi mieliau ima taisyti kitų mašinas, kurias galima sutvarkyti per kelias valandas. Jokio atsakomybės jausmo, dėl sutarto informavimo, tenka pačiam teirautis. Sutartos kainos gali keistis daug kartų, ir tikrai ne kliento naudai. Ir nesvarbu kad dėl išaugusių kaštų kaltas servisas.
Atsakyti
to Elanta 2014-01-02 10:19:21
Ne viskas taip paprasta, dėja, kai eina kalba dėl elektronikos gedimų... Reikia nuolat ir nuolat tobulinti žinias ir mokėti anglų kalbą (techninę)...
Labai teisingai tai pasakete, ne viskas taip paprasta, kai eina kalba apie elektronikos gedimus, kas nedirba tas ne klysta.:) Ir zinias reikia tobulinti ir jos tobulinamos ir perkama iranga, technine informacija, tik jusu ziniai Lietuvoje kvalifikacijos kursu kurie mums butu naudingi nera ir nevedami ir Lietuvoje jusu ziniai neruosiami automobiliu elektronikos specialistai, o del anglu technines kalbos, ja mes puikiai mokame. :)
Atsakyti
Rolandas 2015-03-18 22:35:20
Audi variklį taisė pusę metų. Vežiau ir vežiau, kol viską padarė iki galo. Taisymai kartais trunka nuo savaitės iki mėnesio. Gal skaičiumi ir nedaug taisymų buvo, tačiau kiekvienas jų užtrukdavo savaitėmis. Dabar viskas jau sutvarkyta, tačiau turbūt niekada daugiau nebevešiu automobilio čia ir kitiems nerekomenduoju, nes automobilio praktiškai neturėti pusę metų yra gana brangu, nes tenka važiuoti kitu transportu ir gadintis nervus laukiant, kol pataisys.
Rolandai, labai butu gerai jei visada ir viska galetumem numatyti, o tai kad jusu variklis visiskai buvo dabaigtas ir sudiles, net ir tie agregatai kurie labai retai sudyla, atsiprasau bet to neimanoma numatyti, kad ir koks tu butum geras specialistas, patys juk zinote kas buvo ir kodel taip ilgai truko toks remontas, jei butume zinoje jusu automobilio variklio sudilimo lygi, mes butume jums pasiule iskarto ta sprendimo buda kuri ir padareme. Tad kaltinti mus kad mes del savo neprofesionalumo taip ilgai remontavome, butu nesazininga ir sventvagiska. Ir sakyti ar galvoti, kad mes nedejom visas pastangas kad jusu automobilis butu sutvarkytas butu negrazu.
Atsakyti
Audi variklį taisė pusę metų. Vežiau ir vežiau, kol viską padarė iki galo. Taisymai kartais trunka nuo savaitės iki mėnesio. Gal skaičiumi ir nedaug taisymų buvo, tačiau kiekvienas jų užtrukdavo savaitėmis. Dabar viskas jau sutvarkyta, tačiau turbūt niekada daugiau nebevešiu automobilio čia ir kitiems nerekomenduoju, nes automobilio praktiškai neturėti pusę metų yra gana brangu, nes tenka važiuoti kitu transportu ir gadintis nervus laukiant, kol pataisys.
Atsakyti
Ne viskas taip paprasta, dėja, kai eina kalba dėl elektronikos gedimų... Reikia nuolat ir nuolat tobulinti žinias ir mokėti anglų kalbą (techninę)...
Atsakyti
Puikus servisas. Apvažiavau į servisus, net buvau volvo centre taip ir neišsprėndė problemos. O jie paėmė ne tik sutvarkė bet ir paaiškino kodėl.
Atsakyti
Šiam servisui trūksta profesionalumo, vyrai apsiima daryti tai, ko neišmano ir reikalauja pinigų už neatliktus darbus. Nerekomenduoju.

Taip pat rekomenduojame

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ŠKODA ATSTOVYBĖ LIETUVOJE. Naujų ir naudotų Škoda automobilių pardavimas, garantinis aptarnavimas, originalios autodalys, servisas. ŠKODA modeliai: Škoda Octavia, Škoda Rapid, Škoda Karoq, Škoda Kodiaq, Škoda Yeti, Škoda Superb, Škoda Fabia, Škoda Roomster, Škoda Praktik. ARX aukštos kokybės paslaugos ne tik...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Adresas: Taikos pr. 139A, LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
A. Navalnas sulaikytas oro uoste
A. Navalnas sulaikytas oro uoste 01-17 20:19
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Facebook 251,36 +2,33%
Western Digital 51,21 +1,67%
Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%
ConocoPhillips 45,12 -5,74%
Macy's 13,01 -6,13%
Citigroup 64,23 -6,93%
Wells Fargo 32,04 -7,80%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7068,91 +5,29%
Jautiena 4,40 -0,45%
Nafta 52,36 -2,26%
Benzinas 1,19 -0,83%
Sidabras 24,08 -0,62%
Apelsinai 0,65 +6,56%
Auksas 1866,30 -1,79%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%