Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autorigeka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autorigeka

Atsiliepimai apie Autorigeka, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autorigeka, UAB

Nelinkiu niekam ten uzsukt. Palikau automobili nuorinti stabzius, sake kainuos nuo 12eur. Paskambino, kad atvykciau atsiimti, sako 85 eurai, nes daug ka keite stabdziu sistemoje (senukas passatas pas mane, tai uz 85 eur puse masinos galima surinkt). Kita diena stabdziai vel nebeveike, atvaziavau aiskintis, dar megino darbuotojas meluot kad as "norejau pigiau" (nuo 12 iki 85 be informavimo, na taip, buciau norejes pigiau, bet stabdziai ta diena veike, tai skandalo nekeliau). Nuorino vel, israse lapa, kad garantijos nesuteikia. Kita diena, zinoma stabdziu nebebuvo vel.
Puikus servisas. Sekmadienį atvežiau ant tralo BMW x5 su sugedusiu starteriu. Pirmadienį 14.00 val atidavė mašiną. Nuėmė starterį, nuvežė į remontą, parvežė, sumontavo, tuo pačiu pakeitė važiuoklės stabilizatorius. Rekomenduoju.
Atvažiavau su trūkusia stabdžių šlangele, priėmė iš karto. Nustebau, kai po 3 valandų paskambino, kad galiu pasiimti mašiną. Puikus servisas.
Suvedimą padarė, vairas stovi kreivai, pradejo pasakoti pasakas, sugaisau 2val. ir is bendravimo ju mazdaug vos ne pats kaltas, ko nori, su zmonem bendravimo malonumas tiesiog stebina. NEREKOMENDUOJU!!!
Žmonės gerai pagalvokite ar važiuoti į tą servisą... 3 Kartus ten lankiausi ir 3 kartus visiškas nusivylimas. 1 suremontavo vieną detalę kurios net nereikėjo remontuoti, problema nedingo, teko taisyti kitame servise. 2 kartą tvarkė radiatorių, keitė naują. Po tokio remonto dar 4 kartus ten važiavau nes pratekėjo pro vamzduką aušinimo skystis, po 4 karto man pasak, kad variklis užkalė dėl to ir pūčia skysti, arba su turbina kažkas negerai nors turbina čia ne prie ko, kiekvieną kartą kreivi jų veidai žiūri kaip kakojantys katinai. Nuvažiavus į kitą servisą pakeitė tarpinę vamzdžio už 5 eurus ir problema dingo. Galvojau jau į tą servisą tikrai nevažiuoti, kol atsirado dyzelio pratekėjimas pro vamzdelį, pamaniau gi čia nėra darbo tikrai sutvarkys, ir kaip manot 3 kartus remontavo ir vis tiek teka, 4 atvažiavus sako reikia gamyklinės detalės...atsiprašau bet ar iškarto negalima buvo dėti gamyklinės? reikėjo važiuoti 4 kartus, kad susiprotėtų? gamyklinis vamzduko užsakymas pagal juos 3 dienas laukimo, teko važiuoti į kitą servisą. Į šitą servisą nebent oro pripūsti važiuočiau...
Teko ne karta lankytis, nes salia gyvenu. Nuolat veloja atlikti darbus. Sako bus padaryta iki 18val. o gaunas kad pasiimi kita diena. Rysys su klientais neegzistuoja, nes turi pats pastoviai skambint ir klausinet ar jau sutvarket. Kebulo remonto darbu neteko atlikti, nes nepavyko sutarti. viskas ka jie galejo pasiulyti tai, deti naujas detales ir jas dazyti. Seip paprastais remonto darbais nesiskundziu ir kaina normali. Bet detaliu kainos tai per didelios. Siulau tvarkyt kur nors kitur :)
O aš buvau šioje įmonėje maloniai nustebinta. Užsukau nesitarus, nes staiga važiuojant atsirado negerų garsų. Mašina buvo iš karto apžiūrėta ir valandos bėgyje sutaisyta :) Davė 6mėn garantiją, žiūrėsim :)
Skylė, o ne servisas :) Ne pirma karta nusiviliu paslaugų kokybe... Kiekvienais metais varome krovininį mikroautobusą remontui prieš TA. Kiekvienais metais vis kitoks akių dūmimas :) Praeitais metais mašina atvaryta iš pat ryto (8 val.) prastovėjo iki 16 val net nejudinta, nors viskas buvo derinta, kad būtų laisvas keltuvas ir tt. Nuėjus pas direktoriu guodėsi užsistovėjusiom mašinom, neva vis atsiranda papildomų remontų. Visa darbo diena veltui :) Šiais metais tvarkė stabdžius, bet dėja pamiršo vieną "mažytę" smulkmeną - stabdžių nuorinimas. Vos nesupyliau mašinos... Grįžus stebėjosi ir dar vistiek pora kartų klausė ar stabdžio pedalas pilnai dingsta. Nei atsiprašė, nei ka. Kadangi autoservisas užsiema kėbulo darbais buvo prašyta pavirinti galines duris (prarūdijus skylute nykščio dydžio), tai jie ką pasiūlė tai jiems papraščiausią variantą - pirkti naujas duris už 300... Apie ūsuotą dieduką dirbantį priėmimo skyriuje gal geriau patylėsiu... Niekam nerekomenduoju šio serviso.
Nuvylė paslaugos - ne iki galo padaryti purkštukai (jau antrą kartą). Du kartus aiškinausi, pripasakojo kažkokių istorijų apie neva mano kaltę, kad sudirbau kažką.
Antras dalykas- teko nuomuotis mašina Vilniuje - patarimas niekas nesinuomuokit iš šitos įmonės. Išsinuomavau Opel Astra, apysenė, aprudijus (man tereikėjo nuvežti žmones iš taško A ir B šeštadieni. Mašina pamėmiau tą dieną o gražint sakė pirmadieni, nes sekmadieni nedirba. Grižus pirmadieni, privalejau moketi uz dvi dienas, nors to nepasake, ir primaste jog masinos salonas nesvarus, ir is chemini valyma turejau moketi dar + 18 eur. Jei kas ir buvo, tai vienas akmenukas salone. zodziu geda paslaugu kokybei, bendravimui ir plesikavimu uzsiimancia imone.
UAB Autorigeka, internetinis puslapis www.autorigekosnuoma.lt savininkas Kazimieras melagis ir nesąžiningai verslaujantis diedukas. Telefonu sutariau dėl 2007m. Opel Zafiros nuomos, atvažiavus po savaitės atsiimti automobilio, Kazimieras siūlė už tą pačią kainą 2005 m. Opel Zafira senesnio modelio, aiškindamas neva tai laaabai tvarkinga, man nesutikus važineti tikrai abejotino tvarkingumo ir senesniu automobiliu, o važiuoti tai reikia, sutariau nuomotis kitą, dvigubai brangesnį automobilį Nissan Quskai. Pasirašius sutartį, kurioje nurodyta, kad automobilis tech tvarkingas, švarus ir pilnu kuro baku, apmokejus 390 eurų už nuomą bei 100 eurų palikus depozito, gavau raktelius ir tech pasą. Užvedus automobilį pastebėjau, kad trūksta 25 proc kuro, į tai Kazimieras pasakė, kad ai, važinejo truputėli žmona, nieko tokio, labai nedaug čia trūksta. Taip pat dega variklio simbolio lemputė bei PDF užrašas, bet Kazimieras nuramino, kad tai niekis, jie tiesiog išpjovė katalizatorių su PDF filtru, dėl to ir dega, viskas čia normaliai, laimingo kelio. Išvaziavęs pajutau, kad automobilis netraukia, smarkiai dūmija, o užmiestyje nevažiuoja daugiau nei 100 km/h. Paskambinus Kazimierui gavau pamokymą nelakstyti :) Eksplotuojant automobilį išlindo ir tikrai didelės kuro sąnaudos - apie 11 litrų dyzeliuko. Grąžinus automobilį buvau nepatenkintas aš, nu ir žinoma Kazimieras, nes automobilį atvariau nešvarų bei trūko kuro, pasak Kazimiero. Užstato negrąžino po šiai dienai, nors jau praėjo 25 dienos. Venkite šitos kompanijos, gadina normalių nuomos kompanijų vardą.
Dalius
Prastas servisas. Žada grąžinti automobilį kitą dieną, bet vietoj nuosprende išardyti ją neinformavęs mane iš anksto. Sako vienas dalykas, daro kažką visiškai skirtingas.
Nepatikimas servisas. Kainas sutartas didina kaip patinka. Visiškai jokios kompetencijos pas darbuotojus. Automobiliui pakeistas generatorius ir atvykus pasiimti automobilis net neužsivedė. Kažkaip "viską mokantys" meistai pamiršo, kad akumuliatorių reik įkrauti
Patikrino važiuoklę rado bėdas, susitvarkiau kitur.
Nuvažiavau kitur suvedimo darytis, net neleido, rado dar 2 būtinai reikiamas keist dalis, dar 2 nebūtinai.

Moralas: nemato elementarios važiuoklės sudilusių dalių.
Nekokybiškai dirba. Nemoka daryti ratų suvedimo. Brangios paslaugos neatitinka kokybės.
Ši įmonė a*******i, priima i darbo su bandomu laikotarpiu, o paskui kada bandomasis laikotarpis baigiesi, sugalvoja daug priežasčių ir atleido iš darbo, paskui priima į darbą kita darbuotoja ir po trejų mėnesių daro tas pats.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...
Ausegra
Adresas: Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUSEGRA – autoservisas Vilniuje priešais AKROPOLIS. Automobilių aptarnavimo centras teikia visų automobilių remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, prekiauja naujomis atsarginėmis detalėmis ir autoprekėmis. Autoservisas Vilniuje prie Akropolis, Gelvonų g. 2 Tel. +370 (5) 240 56 36, +370 (5) 240 56 35 Mob. +370...

Reguliuojamos kainos kanda "Lietuvos energijos" pajamoms ir pelnui
Reguliuojamos kainos kanda "Lietuvos energijos" pajamoms ir pelnui 11-17 20:03
Sumažėjus elektros ir dujų persiuntimo bei skirstymo kainoms klientams, energetikos įmonių grupės UAB "Lietuvos energija" pajamos krito 2,5%, grynasis pelnas – 19,4%.
Vertingiausios pastarojo šimtmečio JAV bendrovės
Vertingiausios pastarojo šimtmečio JAV bendrovės 11-17 18:48
Didžiųjų JAV kompanijų vertė bene geriausiai iliustruoja besikeičiančią šalies verslo aplinką. Suskaičiuota, kaip pasikeitė verslo milžinų rinkos vertė per šimtą metų.
Naujasis "Tesla Roadster" kaitina aistras ir finansuoja naujus gamintojo projektus 11-17 18:17
Patekęs į serijinę gamybą, naujasis "Tesla" elektromobilis "Roadster" galės registruoti ne vieną greičio rekordą. O dabar jis – puiki priemonė minios finansavimo akcijai.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Wal-Mart 99,62 +10,90%
Cisco 35,88 +5,19%