Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autorigeka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autorigeka

Atsiliepimai apie Autorigeka, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Autorigeka, UAB

Nebuvo bedu su jais tvarke visus mano auto ne karta viskas ok. Darbo laikas gerulis irgi.
Atvažiavęs iš kito miesto pavakarėm, turėjau bėdą- parėjo alkūninio veleno skriemulys, nutrūko dirželis. Priėmė apie 17.00 val, surado kitam servise skriemulį, pakeitė, uždėjo naują diržą. Prieš tai skambinau į 5 autoservizus, visi atsisakė. Pataisė per pusantros valandos. Labai ačiū!
nesu girdejes kad paskambinus pasako 30€ kaina o nuvaziavus sako zinok pabrango jau kol davaziavai bus 80€ galima pagalvot neteko detaliu pirkt
andrius 2019-09-13 16:35:25
ne pirmus metus ten vaziuoju, dideliu problemu nebuvo, bet siandien isdure normaliai.tvarkiau vaziuokle ir stabdzius, keite suporto remeli dejo deveta is savartyno namie tik pamaciau kaina 80eur paskambinus i savartynus paaiskejo kad ten kainuoja 15eur viso suorto komplektas 30eur.kazkaip galvojau kad tik garazuose tokius bajerius daro pasirodo ir cia nevengia apgaudinet...
Jūs buvote informuotas apie kainas. Mazdai 6 vieno rėmelio niekas neparduoda, parduoda tik su visu suportu, o paskambinus ir nuvykus pirkti kaina skiriasi.
Labai nusivylęs paslaugomis ir požiūriu į klientą: pirmą kartą atvykau pasikeisti tepalų. Juos pakeitė, bet neužklijavo lipduko, kad tepalai keisti ir nesutvarkė kompiuterio, kad nerodytų klaidos, jog reikia skubiai keisti tepalus. Paprašius užklijuoti lipduką - davė į rankas tuščią lipduką ir pasiūlė pačiam užsirašyti kokie tepalai ir kada keisti, o kompiuterio sutvarkyti nesugebėjo. Todėl dabar kaskart užkurus auto meta klaidą, kad reikia skubiai pasikeisti tepalus.

Sekantį kartą paprašiau, kad pakeistų perdegusią lemputę ir pažiūrėtų ar lempa neskilusi, nes kartais rasodavo. Rado, kad perdegęs blokelis, o lempa sveika. Nurodžius, kad lempa rasoja ir kad pakeitus blokelį netrukus vėl gali perdegti blokelis, nes galimai kaupiasi drėgmė, nurodė, kad negali pažiūrėti ar lempa skilusi, todėl pasakė, kad smarkiau apvynios ar izoliuos blokelį nuo drėgmės, ir kad bent metus blokelis neturėtų perdegti...

Taip pat šio vizito metu paprašiau pakeisti perdegusį fotochrominį veidrodėlį. Veidrodėlį pakeitė, tačiau šis buvo tokios prastos kokybės, kad žiūrint į jį vaizdas išsigaubia, tempiasi (toks jausmas kaip žiūrėtum su per stipriais akiniais). Kai atvykau išsakyti nusivylimo, darbuotojai turėjo pasidėję veidrodėlio dėžutę (turbūt tikėjosi, kad klientas sugrįš), kas rodo, jog patys suvokė, kad parduoda nekokybišką prekę. Išsiaiškinau, kad šio veidrodėlio rinkos vertė - 10, 89 Eur. (servisas perka dar pigiau), tačiau sumokėjau 28 Eur + darbas. Paprašius nekokybišką prekę pakeisti kokybiška aptarnaujantis darbuotojas labai supyko, vengė bendravimo, o vėliau net kėlė toną, nurodė, kad nėra darbuotojų, galinčių spręsti problemą. Paprašius, kad kitą dieną susisiektų problemą galintis spręsti darbuotojas - vengė tai daryti ir tik po pykčio pavyko išgauti pažadą, kad kažkas paskambins.
Kitą dieną paskambinus darbuotojui, šis buvo labai nepatenkintas ir pasiūlė įdėti seną veidrodėlį ir pasiimti prekę atgal. Pasiteiravus ar grąžins pinigus, teigiamo atsakymo iškart nesulaukiau, nors vėliau patvirtino, kad grąžins, bet turėsiu atvykti kitą savaitę.

Jeigu ne toks įžūlus ir nepagarbus bendravimas su klientais ir atsisakymas taisyti darbo broką, šios situacijos nebūtų buvę. Turėjau į servisą papildomai važiuoti tris kartus, gaišti savo laiką, pykčiu reikalauti kokybiško problemos sprendimo, kurio šiai dienai dar neturiu. Labai prastas aptarnavimas ir kokybė.
Buvau palikęs mašiną, kad įdėtų trūkstamą priekinio vairuotojo pusės rato smeigę. Atvažiavau atsiimti, susimokėjau už darbus, apžiūrėjau automobilį ir žūriu, kad priekinio vairuotojo pusės rato smeigės kaip trūko, taip ir trūksta. Darbus pagal serviso išduotą dokumentą atliko Arvydas. Palikau vėl automobilį tai įsuko tą smeigę. Nieko nebuvo paaiškinta - galvok ką nori.
Per dvi savaites teko grįžti į servisą 4 kartus. Niekam nerekomenduoju.
Nesugeba tvarkingai stabdzių kaladėles pakeisti, tai įdomu kaip atlieka rimtesnius remonto darbus.
Dabar broką tvarko kitas servisas.
Turbūt nerasi serviso, kuris bent kartais nepripjauna grybo, bet papasakosiu savo patirtį su šia įmone, spresti jums patiems.
Atvažiavau prieš 5 mėn pašalinti tepalo pratekėjimus 2 vietose ir pakeisti vožtuvų riebokšlius, nes šiek tiek valgė tepalą. Priėmėjas tikrai gana kompetetingas žmogus. Stengiasi gerai atlikti savo darbą. Perspėjo, kad vožtuvų riebokšlių keitimas gali neišspresti tepalo dinginėjimo problemos, o ir kainuos nemažai. Meistrui iš pradžių sunkiai sekėsi nustatyti vieno iš pratekėjimų vietą, tai teko pasakoti kad problema šiek tiek giliau nei iš pradžių atrodo. (Aš ne mechanikas, bet šiek tiek gaudausi). Jei nebūtų pasiskambinę galbūt išvis nebūtų sutvarkę tą ką reikia. Kadangi vienam iš pratekėjimų pašalinti reikėjo nuardyti variklį iki paskirstymo veleno, dar kartą telefonu manęs perklausė ir vis tik pakeitė vožtuvų riebokšlius. Man labai patiko, kad tam tikruose darbų etapuose skambino ir informavo apie darbo eigą, klausė ar nenorėčiau pakeisti susidėvėjusių dalių, kurios buvo nuimtos arba lengviau preinamos atliekant darbus, o ne tiesiog keitė viską iš eilės. Nors darbo buvo nemažai - viską atliko per dieną. Deje po maždaug 3 mėn. pastebėjau, kad per vieną iš tvarkytų vietų (tą sunkiai prieinamą), kuri buvo užhermetizuota hermetiku - vėl šiek tiek sunkiasi tepalas. Nors garantija 6 mėn bet kažkaip nesinori, kad vėl ardytų pusę variklio ir neaišku ar rezultatas nebus toks pats.
Variklis vis dar valgo tepalą, bet nedaugiau nei valgė prieš tai. Todėl pretenzijų dėl šito nėra, nes nebuvo garantijų kad pasiteisins riebokšlių keitimas. Auto nenaujas, o ir šiaip buvau perspėtas.
Melagiai. Nerekomenduoju. Prieš metus pastebejau, kad kaista vienas priekinis ratas. Nevaziavau i autorigeka. Sutvarkė. Ratas nebekaito. Saskaitos suma susidare is: suporto rem. komplektas, suporto perrinkimo darbai. Po metus susiruosiau PATS keisti stabdziu kaladeles ir stabdziu diskus bei perrinkti suportus. Galvoju kaip gerai, vieno rato suporto nereikes perrinkinėti. O pasirodo, kai nuėmiau suporta, gumytes buvo totaliai sudriskusios ir nuo senumo suskilinejusios. Faktas, kad rem.komplekto autorigeka neidejo, o pinigus paeme. Per metus suporto gumytes niekaip negali taip stipriai susidėvėti. pagalvojau, kad gal jie ne ta ratą taisė, bet kitas ratas irgi buvo su pasenusiom gumytem, tad rato nesumaišė. Kita vertus, rato sumaisyti negalejo, nes ratas nekaito, kazka jie padare, kad nekaito, bet pinigus tai paeme uz rem.komplekta ir suporto perrinkima. Detektyvas po metu isaiskintas. Nesazininga taip.
Tvarkiau Audi A4 B6 kondicionierių, kaip ir tariausi, mašiną grąžino tą pačią dieną, kaina už tvarkymą taip pat normali. Ačiū.
Nuvarėme mašiną, kad patikrintų prieš ilgą kelionę po Europą. Paskambino po poros valandų, kad jau viskas. Lape parašė, kad jau rekomenduotų keisti stabdžių diskus ir kaladėles. Visa kita tvarkoje. Sakėm, kad gale girdimas bildėjimas ir mašina važiuojant nestabili, galą mėto. Jie sakė viskas tvarkoj. Nuvarėm į kitą servisą, tai pasirodo plyšusi reduktoriaus guma, būtina keisti salemblokus. Kaip to galėjo nematyti, ypač reduktoriaus gumos, nežinia. Nerekomenduojam, nes šitaip mums patikrina mašiną jau antrą kartą. Ir paskutinį.
Ramutė Gudžiūnienė
2018-05-22 20:34:56 IP 2eehifqr
Ramutė Gudžiūnienė 2018-05-21 17:27:48
Nesuprantu, ar turėčiau būti nustebusi, ar reikėtų kreiptis į atatinkamas tarnybas. Manyčiau antras variantas, ką ir padarysiu,
Atvykau su mašina, nes panelėje degė įspėjamosios lemputės. Prieš tai, tą tvarkė "Autorigeka" Buvo paaiškinta, kad jie savo sistemoje iš vis nemato mano mašinos, ir ką aš dariau tuo labiau. Paaiškinimų neturiu, kaip vedama apskaita šioje įmonėje ir ar iš vis ji vedama. Direktorius paaiškino, kad palikus mašiną, jie turėtų surasti-matyt ant kopoto, ar po ratais tą pasirašo (graudus humoras). Suradau dokumentus, atvežiau ir dar kartą gavau šoką. Apie aptarnavimo kultūrą, net neverta kalbėti, kad jie kitą dieną ją pažiūrės, ir pinigus mokėsiu iš naujo, nes šios lemutės dega prie visų gedimų. Tausodama savo nervus, nuvažiavau į kitą servisą, kur problema buvo nustatyta greitai ir paaiškinta kad buvo pakeista ne antro cilindro, o pirmo cilindro aukštos įtampos rėlė, ką man pateikė "Autorigeka. Tokios nepagarbos ir nekultūringo aptarnavimo, nesu suttikusi. O dėl apskaitos vedimo, mes dar susitiksime. Kad dar šiais laokais galimi tokie dalykai, net nesapnavau-čia reikėtų, baigus deklaracioms atkreipti dėmesį VMI. O tam aš padėsiu.
Ne, Jūs, gerbiamieji pateikėt, o aš atvežiau iš namų. Turėkit nors sąžinės ir savigarbos, nemeluoti. Dar kartą atvykus, Jūs nerasite duomenų apie mano mašiną, nes dokumentą aš išsivežiau. O čekis apie kurį kalbate, lieka pas klientą, kuris moka pinigus. Tai kokiu būdu, Jūs, man jį pateikėte?
Ramutė Gudžiūnienė 2018-05-21 17:27:48
Jums buvo pateiktas vidinis serviso dokumentas su remonto aprašymu ir kasos čekiu.
Ramutė Gudžiūnienė
2018-05-21 17:27:48 IP 2eehifqr
Nelinkiu niekam ten uzsukt. Palikau automobili nuorinti stabzius, sake kainuos nuo 12eur. Paskambino, kad atvykciau atsiimti, sako 85 eurai, nes daug ka keite stabdziu sistemoje (senukas passatas pas mane, tai uz 85 eur puse masinos galima surinkt). Kita diena stabdziai vel nebeveike, atvaziavau aiskintis, dar megino darbuotojas meluot kad as "norejau pigiau" (nuo 12 iki 85 be informavimo, na taip, buciau norejes pigiau, bet stabdziai ta diena veike, tai skandalo nekeliau). Nuorino vel, israse lapa, kad garantijos nesuteikia. Kita diena, zinoma stabdziu nebebuvo vel.
Puikus servisas. Sekmadienį atvežiau ant tralo BMW x5 su sugedusiu starteriu. Pirmadienį 14.00 val atidavė mašiną. Nuėmė starterį, nuvežė į remontą, parvežė, sumontavo, tuo pačiu pakeitė važiuoklės stabilizatorius. Rekomenduoju.
Atvažiavau su trūkusia stabdžių šlangele, priėmė iš karto. Nustebau, kai po 3 valandų paskambino, kad galiu pasiimti mašiną. Puikus servisas.
Suvedimą padarė, vairas stovi kreivai, pradejo pasakoti pasakas, sugaisau 2val. ir is bendravimo ju mazdaug vos ne pats kaltas, ko nori, su zmonem bendravimo malonumas tiesiog stebina. NEREKOMENDUOJU!!!
Žmonės gerai pagalvokite ar važiuoti į tą servisą... 3 Kartus ten lankiausi ir 3 kartus visiškas nusivylimas. 1 suremontavo vieną detalę kurios net nereikėjo remontuoti, problema nedingo, teko taisyti kitame servise. 2 kartą tvarkė radiatorių, keitė naują. Po tokio remonto dar 4 kartus ten važiavau nes pratekėjo pro vamzduką aušinimo skystis, po 4 karto man pasak, kad variklis užkalė dėl to ir pūčia skysti, arba su turbina kažkas negerai nors turbina čia ne prie ko, kiekvieną kartą kreivi jų veidai žiūri kaip kakojantys katinai. Nuvažiavus į kitą servisą pakeitė tarpinę vamzdžio už 5 eurus ir problema dingo. Galvojau jau į tą servisą tikrai nevažiuoti, kol atsirado dyzelio pratekėjimas pro vamzdelį, pamaniau gi čia nėra darbo tikrai sutvarkys, ir kaip manot 3 kartus remontavo ir vis tiek teka, 4 atvažiavus sako reikia gamyklinės detalės...atsiprašau bet ar iškarto negalima buvo dėti gamyklinės? reikėjo važiuoti 4 kartus, kad susiprotėtų? gamyklinis vamzduko užsakymas pagal juos 3 dienas laukimo, teko važiuoti į kitą servisą. Į šitą servisą nebent oro pripūsti važiuočiau...
Teko ne karta lankytis, nes salia gyvenu. Nuolat veloja atlikti darbus. Sako bus padaryta iki 18val. o gaunas kad pasiimi kita diena. Rysys su klientais neegzistuoja, nes turi pats pastoviai skambint ir klausinet ar jau sutvarket. Kebulo remonto darbu neteko atlikti, nes nepavyko sutarti. viskas ka jie galejo pasiulyti tai, deti naujas detales ir jas dazyti. Seip paprastais remonto darbais nesiskundziu ir kaina normali. Bet detaliu kainos tai per didelios. Siulau tvarkyt kur nors kitur :)
O aš buvau šioje įmonėje maloniai nustebinta. Užsukau nesitarus, nes staiga važiuojant atsirado negerų garsų. Mašina buvo iš karto apžiūrėta ir valandos bėgyje sutaisyta :) Davė 6mėn garantiją, žiūrėsim :)
Skylė, o ne servisas :) Ne pirma karta nusiviliu paslaugų kokybe... Kiekvienais metais varome krovininį mikroautobusą remontui prieš TA. Kiekvienais metais vis kitoks akių dūmimas :) Praeitais metais mašina atvaryta iš pat ryto (8 val.) prastovėjo iki 16 val net nejudinta, nors viskas buvo derinta, kad būtų laisvas keltuvas ir tt. Nuėjus pas direktoriu guodėsi užsistovėjusiom mašinom, neva vis atsiranda papildomų remontų. Visa darbo diena veltui :) Šiais metais tvarkė stabdžius, bet dėja pamiršo vieną "mažytę" smulkmeną - stabdžių nuorinimas. Vos nesupyliau mašinos... Grįžus stebėjosi ir dar vistiek pora kartų klausė ar stabdžio pedalas pilnai dingsta. Nei atsiprašė, nei ka. Kadangi autoservisas užsiema kėbulo darbais buvo prašyta pavirinti galines duris (prarūdijus skylute nykščio dydžio), tai jie ką pasiūlė tai jiems papraščiausią variantą - pirkti naujas duris už 300... Apie ūsuotą dieduką dirbantį priėmimo skyriuje gal geriau patylėsiu... Niekam nerekomenduoju šio serviso.
Nuvylė paslaugos - ne iki galo padaryti purkštukai (jau antrą kartą). Du kartus aiškinausi, pripasakojo kažkokių istorijų apie neva mano kaltę, kad sudirbau kažką.
Antras dalykas- teko nuomuotis mašina Vilniuje - patarimas niekas nesinuomuokit iš šitos įmonės. Išsinuomavau Opel Astra, apysenė, aprudijus (man tereikėjo nuvežti žmones iš taško A ir B šeštadieni. Mašina pamėmiau tą dieną o gražint sakė pirmadieni, nes sekmadieni nedirba. Grižus pirmadieni, privalejau moketi uz dvi dienas, nors to nepasake, ir primaste jog masinos salonas nesvarus, ir is chemini valyma turejau moketi dar + 18 eur. Jei kas ir buvo, tai vienas akmenukas salone. zodziu geda paslaugu kokybei, bendravimui ir plesikavimu uzsiimancia imone.
UAB Autorigeka, internetinis puslapis www.autorigekosnuoma.lt savininkas Kazimieras melagis ir nesąžiningai verslaujantis diedukas. Telefonu sutariau dėl 2007m. Opel Zafiros nuomos, atvažiavus po savaitės atsiimti automobilio, Kazimieras siūlė už tą pačią kainą 2005 m. Opel Zafira senesnio modelio, aiškindamas neva tai laaabai tvarkinga, man nesutikus važineti tikrai abejotino tvarkingumo ir senesniu automobiliu, o važiuoti tai reikia, sutariau nuomotis kitą, dvigubai brangesnį automobilį Nissan Quskai. Pasirašius sutartį, kurioje nurodyta, kad automobilis tech tvarkingas, švarus ir pilnu kuro baku, apmokejus 390 eurų už nuomą bei 100 eurų palikus depozito, gavau raktelius ir tech pasą. Užvedus automobilį pastebėjau, kad trūksta 25 proc kuro, į tai Kazimieras pasakė, kad ai, važinejo truputėli žmona, nieko tokio, labai nedaug čia trūksta. Taip pat dega variklio simbolio lemputė bei PDF užrašas, bet Kazimieras nuramino, kad tai niekis, jie tiesiog išpjovė katalizatorių su PDF filtru, dėl to ir dega, viskas čia normaliai, laimingo kelio. Išvaziavęs pajutau, kad automobilis netraukia, smarkiai dūmija, o užmiestyje nevažiuoja daugiau nei 100 km/h. Paskambinus Kazimierui gavau pamokymą nelakstyti :) Eksplotuojant automobilį išlindo ir tikrai didelės kuro sąnaudos - apie 11 litrų dyzeliuko. Grąžinus automobilį buvau nepatenkintas aš, nu ir žinoma Kazimieras, nes automobilį atvariau nešvarų bei trūko kuro, pasak Kazimiero. Užstato negrąžino po šiai dienai, nors jau praėjo 25 dienos. Venkite šitos kompanijos, gadina normalių nuomos kompanijų vardą.
Dalius
Prastas servisas. Žada grąžinti automobilį kitą dieną, bet vietoj nuosprende išardyti ją neinformavęs mane iš anksto. Sako vienas dalykas, daro kažką visiškai skirtingas.
Nepatikimas servisas. Kainas sutartas didina kaip patinka. Visiškai jokios kompetencijos pas darbuotojus. Automobiliui pakeistas generatorius ir atvykus pasiimti automobilis net neužsivedė. Kažkaip "viską mokantys" meistai pamiršo, kad akumuliatorių reik įkrauti
Patikrino važiuoklę rado bėdas, susitvarkiau kitur.
Nuvažiavau kitur suvedimo darytis, net neleido, rado dar 2 būtinai reikiamas keist dalis, dar 2 nebūtinai.

Moralas: nemato elementarios važiuoklės sudilusių dalių.
Nekokybiškai dirba. Nemoka daryti ratų suvedimo. Brangios paslaugos neatitinka kokybės.
Ši įmonė a*******i, priima i darbo su bandomu laikotarpiu, o paskui kada bandomasis laikotarpis baigiesi, sugalvoja daug priežasčių ir atleido iš darbo, paskui priima į darbą kita darbuotoja ir po trejų mėnesių daro tas pats.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos 09-28 12:35
Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą...
"Lino" pusmečio rezultatuose – dėl pandemijos įvestų prekybos ribojimų padariniai 09-30 16:44
AB "Linas" įmonių grupė per šių metų pirmajį pusmetį pardavė produkcijos ir suteikė paslaugų už 6,07 mln. Eur – 8,7% mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, kai pajamos siekė 6,65 mln. Eur. Kaip...
"Autokurto" įkūrėjas užleidžia vadovo vietą pagrindiniam akcininkui
"Autokurto" įkūrėjas užleidžia vadovo vietą pagrindiniam akcininkui 09-30 16:41
Iš generalinio direktoriaus pareigų bendrovėje "Autokurtas" traukiasi Vytautas Garbenis, ilgametis įmonės vadovas bei įkūrėjas.

Už ką balsuosite ateinančiuose Seimo rinkimuose spalio 11 dieną?

Hasbro 81,24 +3,82%
Nasdaq 121,38 -3,18%