Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoreka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoreka

Atsiliepimai apie Autoreka, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Autoreka, UAB

Gera kaina, geras aptarnavimas, greitas pristatymas
Marius 2018-03-30 10:26:41
Š o ne parduotuve. Uzsakiau preke ir turejo per 2 darbo dienas atkeliauti. Po 3 dienu jau pats pasiskambinau kur mano preke. Pasake, kad dar tik lenkijoj uzsakyma padare. Tai kol atkeliaus dar kokia savaite. Pranesti pirkejui nereikia. Niekas jiems neidomu. Sumokejai ir lauk kada velniai zina gausi.
Taip, sandėlyje mes tos prekės neturėjome, informavome Jūs apie tai el. paštu. Atsiprašome, kad nepaskambinome ir neiformavome apie vėlesnį pristatymą.
Į klientą orientuotas, greitas aptarnavimas, lankstumas. Rekomenduoju.
Jonas Balkevičius
2016-12-01 07:31:28 IP 28mc1i2p
Patiko malonus, informatyvus bei dalykiškas bendravimas, patogus internetinis puslapis.Drąsiai rekomenduoju visiems.
Pigu, labai greitas užsakymo įvykdymas
Geros kainos, greitas pristatymas ačiū
Prekė pristatyta labai greit, net nustebau.Konsultantai greitai bei maloniai atsakinėja į pateiktus klausimus.Šauni el.parduotuvė.
Kokybiskos prekes uz gera kaina ir operatyvus pristatymas.
Prekės pristatytos operatyviai. Užsakymas išpildytas tiksliai.
Parkavimo sistema su LED ir 4 davikliais (CP4B) - Spalva : Balta
Lemputės: Philips x-treme Vision+ / h7. Gavau-ačiū...
Preke gavau greitai, aciu
Komunikabilus, greitai atsako i klientu klausimus, o su pristatymu taip pat sauniai. Zodziu, keep it up ;)
Šauni el.parduotuvė. Be galo greitas reagavimas į klausimus. greitas pristatymas, plius didžiulis privalumas - galima pasirinkti nemokamą pristatymo būdą! Pirkau Castrol tepalus, pigiau negu "Autoreka" niekur neradau.
Greitas ir operatyvus pristatymas (esamas prekias sandelyje iskart siuncia, apie trukstmas informuoja ir atkeliauja jau su kita siunta) didelis pliusas. Rekomenduoju.
Pirkau lemputes automobiliui Philips. Radau pigiau negu kitur. Gavau keleta pranešimų apie užsakymo vykdymo eigą, tik jie buvo anglų kalba. Man tai netrugdo, bet ne visiems tai gali patikti. Pristatė greitai. Esu patenkintas.
Visks normalia, dirb gera i greit
Atsiliepimas geras. Prekes gavau seknčią dieną po užsakymo apmokėjimo į sutartą pristatymo tašką. Kai buvo pristatyta, informavo SMS žinute. Prekės gauto būtent tos, kurios užsakytos.
Atsiliepimuose rašo, , greitas pristatymas", o aš nusivyliau jų pristatymu. Per savaite nesugebėjo išsiųsti apmokėtos prekės.
Viskas tvarkoj, pigu ir laiku
Pritariu, kad kainos geros, pristatymas labia greitas, malonu pirkti is tokios imones
Kainos geros, kokybe gera. greitas pristatymas. Viskas puiku, aciu.
Kainos OK, pirkimo procesas OK ir svarbiausia viskas vyksta operatyviai, tiek atsakymų tiek siuntinių gavimo prasme (nei vienoje el. parduotuvėjė nėra tekę per kelias minutes gauti tikslią pageidaujamą informaciją ir per mažiau nei 24 val. laikyti įsigytą prekę rankose).
gavau tepalo bakeli prakiurusi, gerai kad daug neisbego. toks buvo idetas nes deze supakuota grazei
Viskas tiesiog OK....
Smagu, kad ši įmonė gerbia pirkėjus ir operatyviai informuoja ir pristato prekes, didelis dėkui!
Preke gavau greitai, aciu
Rekomenduoju - pats likau patenkintas.
Likau labai patenkintas apsipirkimu"Autorekoje".Operativiai ir greitai išpildė mano užsakymą.Siulau ir kitiems pasinaudoti jų paslaugomis.
Patikima, greita, pigu. Ko daugiau reikia.
Ką užsisakiau, tą gavau. Pristatė greitai ir svarbiausia, kad nemokamai.
Puiku, prekę gavau jau kita dieną po užsakymo, taip ir toliau, pagirtinai dirbkite.
Su akcija Įsigijau kokybišką ir originalią prekę beveik dvigubai pigiau nei kitur (be akcijos irgi žymiai pigiau nei kitur) ir labai greitai. Rekomenduoju.
Greitai reaguoja i kliento poreikius, labai operatyviai susisieke, pasitikslino siuntimo detales ir atsiunte preke per dvi dienas. Viskas laiku ir kokybiskai. Malonu buvo pirkti. Rekomenduoju.
Greitas pristatymas. Jokių nesklandumų.
Pristatymas iki duru, gera alternatyva nemegstantiems gaisti laiko parduotuvese
Labai gerom kainom pasiulo kaikurias prekes, LABAI greitai pristato. Saunuoliai, taip ir toliau!

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5%
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5% 10-23 12:01
JAV restoranų tinklo "McDonald‘s" trečiojo ketvirčio pelnas pirmą kartą per dvejus metus neatitiko analitikų prognozių, todėl akcijos atpigo 5%.
N. Storonskis pardavė dalį "Revolut" akcijų, tarp pirkėjų – buvęs "Uber" vadovas 10-23 11:43
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolio "Revolut" vienas iš įkūrėjų Nikolajus Storonskis pardavė 6 mln. USD vertės savo turėtų bendrovės akcijų.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

McDonald's 199,27 -5,04%