Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB AUTOPLIKIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AUTOPLIKIS

Atsiliepimai apie UAB "AUTOPLIKIS"

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "AUTOPLIKIS"

Petras 2019-07-17 15:01:16
Visuomet buvau laimingas galėdamas ten pirkti. Bet paskutiniu metu labai suprastėjo bendravimo kultūra, ypač paties plikio.. Nors iš jų niekada ir nebuvo nieko gero, tiek, kad kaina buvo nebloga, bet dabar jau NEREKOMENDUOJU ten pirkti, keli sutaupyti centai neverti tokios nepagarbos perkančiąjam.
Gerb. Petrai,

kodėl minėdamas mus bloguoju nieko neužsimenat apie savo veiksmus ir bendravimo ypatumus...?
Istorija tokia - žmogus užsisakė dalių ir per 2 savaites nesugebėjo jų atsiimti. Paskambinus išgirdome pasaką pasektą pakeltu tonu - jis kaip ir buvo atvažiavęs atsiimti prekių penktadienį apie 16:00, bet parduotuvė buvusi užrakinta!...
Parduotuvės darbo laikas iki 19:00. Iki 16:00 valandos ir vėliau apsilankė ne viena dešimtis žmonių, o štai jums - durys užrakintos... Matyt, žmogus labai supyko, kad dar drįstam skambinti, nes išgirdome daug įdomių dalykų apie save ir parduotuvę...
Geros kainos ir aptarnavimas.
Pirkau pirma karta ir likau patenkintas. Ateitija galvoju naudotis ju paslaugomis.
pirkau ne viena karta detales automobiliui.viskas super greitas pristatimas.viskas ok.
jonas is Vilkaviskio
2019-03-23 15:18:33 IP 2ju3kt0g
pirkau viena karta, bet vel zadu pirkti.pigiau, greitai ir likau patenkintas.aciu
Daug metu perku detales savo automobiliams is sios imones. Detales parenku pats, taciau visada rasau Vin ir prasau patikrinti ar detales tikrai tiks. Daugiausia naudojuosi elektroniniu apsiperkimu, kolkas viskas vyko sklandziai. Su vadybininkais telefonu bendrauju retai, bet kiek teko, kazkokios nepagarbos nepastebejau. Pries pirkdamas detale, patikrinu keliose parduotuvese kaina, ir dazniausiai cia ji buna visada geresne, net atsizvelgiant i tai, kad jos bus siunciamos is Kauno i Vilniu. Vilniuje to pacio brendo dalys buna nuo keliu iki kelesdiasint euro brangesnes. Karta pasirinkau netinkama detale, taciau mane perspejo kad ji netiks, taip isvengiau nuostoliu. Zodziu kolkas viskas gerai, paprasius nuolaidos, butinai ja suteikia, tikiusi ateityje vyrai nesusigadins.
Kaunietis 2019-01-22 22:08:05
Na jo cia tas pats kas pas jus INA komplektas kainuoja 137 su vandens pompa, nors gavau uz 120, tai irgi turbu negali buti tokia zema kaina? :))
Gerb. kaunieti,

teiginys "gavau uz 120" be konkretaus pavyzdžio yra tik tuščios kalbos.
AUTOPLIKIS 2019-01-08 17:52:46
Gerb. kaunieti,

įmonė ne "ale turi labai daug darbo", o iš tiesų turi labai daug darbo ir neįmanoma visų klientų aptarnauti vien tik telefonu. Siunčiant užklausą yra galimybė apsvarstyti visus galimus pasiūlymus ir išsirinkti labiausiai pagal kainą ir kokybę tinkantį variantą. Jūsų atveju, reiktų būti sąžiningu ir pripažinti, kad jūsų pateikta kaina neatitinka tikrovės, kadangi jūsų paminėta įmonė neturi nurodyto gamintojo detalės ir, be to, SKF gamintojo detalės kaina tiesiog negali būti tokia žema, kokią nurodėt.
Kaunietis 2019-01-08 11:51:56
Atsiliepimuose apie sia firmele tiesos yra. Kai paskambini, taves neaptarnauja nes ale turi labai daug darbo, geriau parasyk uzklausima. Paskiau apkaltina melagiu, jei kaina randi geresne nei jie pasiulo... Klientu aptarnavimas tikrai ne koks... reiktu jiems pasisamdyti normalius vadybinininkus kurie gerbtu kiekviena savo klienta. Sakyciau jau geriau normalioje parduotuveje pirkti auto detales.
Gerb. kaunieti,

Šios įmonės darbuotojo/savininko (tel. +3706 138 8448) bendravimo kultūra žemiausio lygio, kiek teko bendrauti. Susidūrus vieną karta, šią įmonę aplenksite iš tolo. Nieko verti tie keli eurai, sutaupyti už siūlomas prekes. Nesugeba įvykdyti užsakymo, o paskambinus pasiklausti pasijunti kaltu, kad trukdai jų "brangų" laiką.
Žmogus pats išsirinko prekę, o kai ji netiko kaltina visus tik ne save.Juk ši parduotuvė tam ir prašo VIN kad idealiai tiktu detalės todėl ir perkam žinodami, kad nereikia gražintinti, gaišti laiką, nueik i kitą parduotuvę ten iš kelių galesi rinktis va tada ir galesi kaltinti pardavėją, o darab pats kaltas.
Petras 2018-05-24 21:47:43
Na visų pirma nuotraukoje puikiai matyti, kad stabdžių diskų dėžutė yra ilgai stovėjus sandėlyje ir ji paveikta drėgmės ar kitų poveikių, labai lengvai plyšta, todėl negalima kaltinti kurjerio, ar mūsų, kad sugadinome dėžutę, bet ką mes čia apie dėžutę, tarp kitko patys diskai buvo švarut švarutėliai ir aš nesuprantu, prie ko čia ta dėžutės išvaizda svarbi gi nedovana ten įpakuota, o automobilio dalys, o kaip ir sakiau diskai buvo gražūs ir neišteplioti. Be to jūs patys sakėte mums, kad pinigų neatgausime, o ir dar būt reikėja laukt keturias savaites ir pinigai būtų žinoma negražinti (patys puikiai matėt, kad pinigų neatgausim), nes dėžutė netvarkinga ir dar siūlėte pasiimti dar vienus diskus, bet nepagalvojote, kur aš dėsiu netinkamus diskus, nes jūs sakėt, kad pinigai nebus grąžinami, o pinigai tarp kitko iš dangaus nekrenta. Taigi viskas, man pigiau atsiėjo ištekinti tuos diskus, nei gaišt brangų savo laiką ir švaistyt pinigus.Nusivyliau...
Gerb. Petrai,

išsiųstos detalės buvo tvarkingose, ne drėgnose ar kaip kitaip paveiktose pakuotėse. Tiesiog reiktų pripažinti, kad gautas prekes išpakavote nesaugodamas pakuočių. Jums buvo pasakyta, kad pinigų grąžinti iškart negalime, o galėsime grąžinti tik tuomet, kai grąžinamą prekę patvirtins tiekėjai. Tai paprastai užtrunka nuo 2 iki 4 sav. Jums buvo pasiūlyta kaip įmanoma gražiau suklijuoti sugadintą pakuotę ir laukti atsakymo iš tiekėjų. Tačiau laukti jūs atsisakėte, motyvuodamas, kad laukti negalite ir pinigų greičiausiai vistiek neatgausite. Jums buvo pasiūlytos jūsų automobiliui tinkančios detalės, kad galėtumėte užbaigti automobilio remontą. Sulaukus teigiamo atsakymo iš tiekėjų (kas greičiausiai vis gi būtų ir įvykę) jums būtų grąžinti pinigai. Kitą kartą tiesiog rekomenduojame pateikti automobilio VIN bei išsaugoti pakuotes, kad išventumėte tokios situacijos.
AUTOPLIKIS 2018-05-24 11:26:51
Gerb. Petrai,

pradėkime nuo to, kad vienam automobilio modeliui būna ne vienas galimas detalės variantas, o detales išsirinkote pats, be mūsų pagalbos, tad nenuostabu, kad išsirinkote neteisingai. Visuomet, jeigu abejojate dėl detalių tinkamumo, galite paprašyti patikrinti išsirinktas detales pagal jūsų automobilio VIN. Tokiu atveju - 99, 99% detalės bus tinkamos jūsų automobiliui, jeigu anksčiau niekas nesiėmė jokių perdarymų. Dėl detalių grąžinimo - detales galima grąžinti per 14 d., jei jos buvo nenaudotos ir nepraradusios prekinės išvaizdos: https://www.infolex.lt/ta/12755:str6.362 Detales jums buvo pasiūlyta pakeisti tinkančiomis, tačiau netinkančios detalės turi būti grąžinamos tvarkingose ir nepažeistose pakuotėse, nepraradusios prekinės išvaizdos. Kadangi detales atvežėte akivaizdžiai sugadintose pakuotėse, iškart grąžinti pinigus už detales mes negalime. Dėl teiginio, kad detalės buvo SUPLĖŠYTOMIS PAKUOTĖMIS, žemiau pateikiame vaizdinius įrodymus, kad jūsų teiginys neatitinka tikrovės. Detalės buvo išsiųstos tvarkingose pakuotėse, visa tai užfiksuota nuotraukose. Paskutinėje, jūsų paties darytoje nuotraukoje matyti, kad prekės pakuotė galimai buvo pažeista jūsų paties. Net ir neįtikėtinu atveju, jeigu kurjeris jums ir atvežė prekes sugadintose pakuotėse, turėjote atsisakyti priimti tokią siuntą apie tai informuojant siuntų tarnybą. Siekiant kompromiso, jums buvo pasiūlytas variantas sulaukti tiekėjų patvirtinimo dėl grąžinimo ir tuomet jums būtų grąžinti pinigai už netikusias prekes. Laukti patvirtinimo jūs atsisakėte. Net ir po šios, tikrovės neatitinkančios informacijos paskleidimo, mes jums vis dar siūlome tas pačias grąžinimo sąlygas - per likusį grąžinimo terminą grąžinate netinkančias detales, sulaukus tiekėjų patvirtinimo jums bus grąžinti sumokėti pinigai.
Petras 2018-05-23 21:03:59
Užsisakėme dalių iš šios įmonės ir gavome jas suplėšytomis pakuotėmis ir ne gana to jos netiko mano automobiliui.Nusprendžiau dalis grąžinti susitariau, kad jas pakeis tinkamomis dalimis, taigi nuvežiau jiems į Kauną netinkamas dalis ir dėl suplėšytos pakuotės šių dalių nepakeitė tinkamomis (pabrėžiu, kad dalis gavau SUPLĖŠYTOMIS PAKUOTĖMIS), bet jie jų atgal nepriėmė ir nepakeitė tinkamomis dalimis.Ką galiu pasakyti, tikri Kauno s*****i ir a*******i.Daugiau iš čia nesisakysiu dalių, nes jau čia nepirmas kartas, kad dalys netinka automobiliui.

AUTOPLIKIS 2018-04-19 11:17:06
Gerb. Vitalijau,

tiek el. paštu pateiktame pasiūlyme, tiek telefonu jums sakyta, kad kai kurių detalių jūsų automobiliui pagal VIN nustatyti neįmanoma, todėl tokiu atveju išlieka tikimybė, kad detalės gali netikti. Pinigai buvo grąžinti į jūsų nurodytą sąskaitą tą pačią dieną gavus ir patikrinus grąžinamas prekes. Apgailestaujame dėl nesklandumų.
O tikrai ! Matau, kad net parduotuvese sunkiai randa tos masinos 66kw.variklio duomenys, bet vistik randa. Tereikia palinketi tamstos vadibininkams, -apdairumo ! Apgailestauju, jog po viso sito nesusiprstimo, GRMa pirkau Eolte uz 136 eu. Kai pas jus tik 100. eu. su pagarba V.
Vitalijus Zubka 2018-04-15 19:48:22
Tvarkingai uzsakiau detaliu kruva.Rankinio stabdzio trosai buvo ne tie. Tai pastebejau per velai.Pakuotes buvo sunaikintos, deja. Kita siunta buvo gera.Pirmoji liko atminimui. Uzsakiau pagrindini dirza ir prie jo komplekta keiciamu detaliu. Vel ne tos.Issiunciau atgal, patyres nemazas pinigines islaidas ir nesulaukes net "atsiprasau". Net nepaklaustas likau pinigu grazinimo adreso. Tai 130 eu.ir man pensininkui tai dideli pinigai. Perzegnojau jusu firma ateiciai. Ar yra galimybe atgauti savo lesas ?
Gerb. Vitalijau,

tvirtinu
Puikus aptarnavimas, geros kainos! Perku antra karta ir esu patenkintas:)
Rimta firma. Pirkau lembda amerikonui-viskas konkrektu kaina brangesnis pigesnis variantas. Pristatymas 12h. Ko negaliu pasakyti apie autodetaliu gigantus- amerikonas nx nesamone 2-3 savaites uzsakyti reikia neaisku ar tiks ir t.t
Puiki imone, puikus aptarnavimas, 2 kartus pirkau neteko nusivilti. Sekmes :)
Aptarnavimas geras, kainos padorios, jei kažko neturi, užsisakai ir sekančią dieną jau yra. Konsultavimas dėl prekių kokybės ir/ar naudojimo tvarkos (kas liečia skysčius ir kitą chemiją) taip pat puikus.
Parduotuvės vadovas Kaune - labai arogantiškas, paskutinio apsilankymo metu, atrodo, pyko už tai, kad nežinau kokios konkrečiai markės dalies noriu, ir atsainiai komentavo, cituoju: "TURIT ŽINOT". jam atsakius, kad nežinau, pašaipiu tonu replikavo: "nežinau kaip jums paaiškint."
Nusiunčiau nemažą dalių užklausą el paštu. per 3 dienas užsakymas nepriėjo. Skambint aiškint reik. Ir dar sako, "gali teikt laukt kokia 1-2 dienas". Išsiardai mašiną, pradedi darbus, mtai ko trūksta ir dar laukti 5 dienas detalių? Come one Žmonės!!!!
Sigis 2016-01-23 13:41:30
Ponas, visų pirma prieš peikdami bent išmokite taisyklingai rašyti ;) O įmonė tikrai verta dėmesio. Tiek kainų atžvilgiu tiek aptarnavimo kokybe. Puikus kolektyvas, sėkmės jums, vyrai!
Galiu ir taisyklingai parašyti. Vien dėl tavęs ponas Sigi susiradau klaviatūra su lietuviškom raidėm. Kainų atžvilgiu taip, bet aptarnavimas ką žinau, tikriausiai ne ant to pataikiau. Nors kaip pagalvoji ištaigos simbolio nešiotojas turėtu rodyti pavyzdį (plika galva). Mano patirtis tokia ir jos niekas nepakeis. O reikalu yra tekę turėti tikrai ne su vienu pardavėju.
3 karto nebus 2016-01-22 13:25:35
Teko pirkti 2 kartus, po antro karto supratau jog gal as keleis eurais daugiau sumokesiu, bet bent jau busiu normaliai aptarnautas. Uzsakes dali pagal ju sistema lieki kaltas jog dalis netinka. Tai kam to internetine sistema ? Zodziu gryna '' S kontora''. Kas liecia kainas, taip kainos tikrai neblogos, bet ir kiti pardavejai gali tokes pasiuliti, tad nestebuklai. Na ir cekio kaip supratau turi prasyti.
Apsipirkimas internetu stringa! Per ilgai trunka reikalingų prekių suderinimas, sąskaitos gavimas, siuntimas į kitą miestą. Internetu pirkau 2 kartus. Prekės kokybiškos, kainos nedidelės.
Visada perku šioje parduotuvėje, kainos geros, Ryčio aptarnavimas visada malonus. Taip ir toliau:)
Noriu atsiprašyt šio pardavėjo, jo dėka pavyko išsiaiškint kaltus ir priremt prie sienos auto remontavusius meistrus, kurie buvo kalti dėl sugadintų detalių.
daug metu naudojames sios firmos paslaugom ir tik geru zodziu galim minet darbuotojus, ju kompetencija, aptarnavimo kokybe.Nenorim tiket tuo, kad jus apgavo..juk uz smeizta taikoma baudziamoji atsakomybe, paskaitykit istatymus, bent jau mes taip darytumem.Istvermes jusu firmai su tokiais klientais.
Teko pirkti iš šios įmonės auto detales. Turiu pasidžiaugti, jog buvome išties puikiai aptarnauti. Paprašius prekės, žmogus atsakingai keletą kartų pasitikslino būtinus duomenis, išsiaiškinti ko būtent mums reikia, ko negalėtumėm pasakyti apie geriausiomis vadinamas parduotuves, kuomet konsultantas atkiša prekę ir sako: "turėtų tikti". Taigi grįžti ir keisti detalės neteko. Gavome pilną konsultaciją apie prekės kokybę, jos montavimą ir priežiūrą. Turime pastebėti, jog įmonė puikiai laikosi protingų kainų politikos. Ačiū Jums.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
"Techmadai" – 5.000 Eur bauda
"Techmadai" – 5.000 Eur bauda 02-17 19:26
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo įrangos prekybos bendrovė "Techmada" nubausta už nepristatytas prekes. Vartotojų teisių apsaugos tarnyba pranešė įmonei skyrusi 5.000 Eur baudą.
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai 02-17 19:25
Lietuvos diplomatai pirmadienį įteikė notą Rusijai dėl sausio pabaigoje Kuršių nerijoje rasto parafino.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%