Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Parkavimas Kaune, biudžetinė įstaiga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Parkavimas Kaune

Atsiliepimai apie Parkavimas Kaune, biudžetinė įstaiga

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Parkavimas Kaune, biudžetinė įstaiga

Užklausimai į info@parkavimaskaune.lt - tarsi šūksnis į kosmosą, nei patvirtinimo, kad perskaitė, nei atsakymų. Labai gremėzdiška ir nepatogi sistema gauti gyventojo metinį leidimą statyti automobilį - ilga reakcija, kalnas dokumentų, darbuotojai nespėja apsidirbti darbų, paskambinus nežinojo, per kiek laiko privaloma išrašyti leidimą, ėjo tikslintis pas kolegas, skambutis truko 10 min., bet vis tiek suteikė klaidingą informaciją. Kol gavome leidimą, dar ir baudą spėjo išrašyti, nors jau buvo pateiktas prašymas ir apmokėtas metinis mokestis, tik trūko jų pačių patvirtinimo. Be to, telefono numeris ant baudos kvito, roboto balsu siūlo ieškoti info internete, tai kam rašyti tel.nr., jei jis nekeliamas? Linkiu tobulėjimo, visgi biudžetinė įstaiga.
baigėsi pinigų likutis sąskaitoje ir neina nutraukti stovėjimo. rašo kad paslauga nebuvo sustabdyta nors sąskaitoje pinigų nebuvo. pasipildžius vistiek nenutraukia nes atseit neturi aktyvaus užsakymo...tai ir neaišku ar nuskaičiuoja ar ne nes sutabdyti negali....
Labai nerimta kontora, jei parašiau užklausimą info@parkavimaskaune.lt, tai jokio atsakymo, nulis emocijų, svarbu baudą pasiimti. Kaip supratau pas juos toks stilius.
Laba diena. Del ivairoves kartais atsiliepkit telefonu
pritariu, žmogiškumo ir supratimo pas darbuotojus - nulis. dar skundžiasi, kad matai jiems reikia dirbti, kai kiti ilsisi ar linksminasi :)

Absurdas, jeigu nesuspėji ir pavėluoji 13 min (mano atveju) prasitęsti, reikia susimokėti 32 eurus rinkliavą.

Iš viso, kur šita informacija skelbiama ar nurodoma?
Martynas Domarkas
2018-01-28 15:03:10 IP 28m95phc
Sveiki. turiu tokią problemėlę, gavau baudą už stovejimą ant vejos savo kieme, bet yra mašinų kurios stovi tame pačiame kieme ant vejos ir ten mašinų labai daug stovi ir niekas jų nebaude, ten mašinos kaip ir išstovejusios savo vietą ir ten galima kaip ir pasakyti, kad ten stovejimo vietos, kiemo plane yra aiškiai pavaizduota, kad ten yra veja, tai žodžiu mane nubaudė viena, o kitų nebaudžia, kaip cia dabar... :) rašiau skunda posedis vyko, sprendimas bus vasario 6diena 13, 15val, jei bus man nepalankus ir bauda jei teks vistiek moketi, tai skusiu žinoma... tai tiek.. Įkėliau foto viena kaip atrodo nebaudžiami automobiliai. Beje kviečiau policija dėl sių mašinų, kad isitikinti ar jų tikrai nebaus, tai nebaudė.

Norėčiau padėkoti darbuotojui Kęstučiui Ločeriui už suteiktą pagalbą, geranoriškumą, padėjus atrakinti automobilį.
2016.04.20diena mano vaikas isejo is poliklinikos su sugipsuota koja. Buvo susimokejes 1val 15min. Pavelavo kelias minutes ir dabar turejau sumoketi 12 EUR. Kalbejo su tais, kurie skiria baudas, tai nieko, sako ne ju reikalas. Tokie storzievei, jokio zmogiskumo iki ko nusirito.
Netiketai apmokestinta DALIS aiksteles prie IKI prekybos centro ir aisku nepatingejo visus nubausti kas tik buvo pastates ten. Sveiku protu nesuvokiamas toks zingsnis kai jau buvo netoli apmokestinta aikstele ir ji visada budavo tuscia, tai dabar "praplete" ir gaudo tuos kas nepamato zenklo kur jo neturetu buti... Bent jau butu dave savaite kokia apsiprasti ir atkreipti demesi i ta zenkla, o ne vos tik pastacius visus iskarto bausti. Tiesiog pasibaisejimas, o ne kompanija.
Taikrai nesutvarkyta iki pabaigos parkavimosi problemos. Kai išsiperki ilesniam laikui, tai negrąžina. Man asmeniškai pasitaikė atvejis, kai daugiau 2val buvau išsipirkusi ir atsakymas buvo, kad nieko negali padėti. Tas pats atsakymas buvo ir kitu atveju, kai po vizito pas gydytoją pavėlavau 15min ir norėjau apmokėti kaip pratęsimą 0.5val. Nesutiko. Pasakė, kad tokios taisyklės, nieko negali padėti, bauda.
Šįkart po vizito pas gydytoją skubėjau, kad suspėt laiku, nes buvau apmokėjusi kortele ir susižalojau koją. Kas man už tai kompensuos? Pparasčiausia reikėtų supratimo ir žmogiškumo, o ne skubėti baudas dėti. Negali tiksliai numatyti laiko, kiek užtruks, kol būsi priimtas pas gydytoją. Turėtumėte sudaryti sąlygas ir leisti susimokėti pratęsimą bent jau vėluojant iki 0.5val. Jūsų žmonės dirba, mato ir tikrai neliks neapmokėta tas tarpelis. Apsvarstykite ir padarykite išvadas. Ačiū
Informacija nurodyta parkavimo automatuose yra netiksli ir netgi klaidinanti. Norint apmokėti SMS žinute reikia nurodyti stovėjimo trukmę, tačiau nenurodyta kokiais vienetais. Jei nurodote minutėmis tai nuskaičiuos kaip už valandas, pav. jei nurodėte 15 tai nuskaičiuos iki darbo dienos galo.
Į elektroninius laiškus dėl šios problemos niekas iš darbuotojų neatsakinėja.
Nubaudė per 4 min. kol buvau nuėjęs prasitęsti laiko. Buvau nuvažiavęs į jų būstinę ir pateikiau visus tos dienos mokėjimus už stovėjimą, bet paaiškino kad nieko negali padaryti, nors visada moku už parkavimą. Jei būtų bent kokia konkurencija tai su tokiu požiūriu į klijentą linkėčiau jum bankroto.
Labai nemaloniai bendraujanti istaiga, pakeltu tonu, mandrios darbuotojos.

Cargo Caravan
KOMPLEKSINĖS LOGISTIKOS PASLAUGOS

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių parkavimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Cargo caravan, UAB teikia krovinių pervežimo paslaugas, ekspedijavimo paslaugas bei logistikos paslaugas Krovinių pervežimas, krovinių pervežimo paslaugos Krovinių ekspedijavimas, krovinių ekspedijavimo paslaugos Logistika, logistikos paslaugos Pilni kroviniai, pilnų krovinių pervežimas Daliniai kroviniai, dalinių...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"Brexit" drama: JK išstojimas gali būti atidėtas, ES pozicija dar derinama
"Brexit" drama: JK išstojimas gali būti atidėtas, ES pozicija dar derinama 10-24 07:08
Europos Sąjungos narės trečiadienį iš principo pritarė siūlymui atidėti Didžiosios Britanijos išstojimą. Tačiau kol kas nenustatė konkrečios datos.
Lietuva "Doing Business 2020" pasiekė aukščiausią vietą istorijoje
Lietuva "Doing Business 2020" pasiekė aukščiausią vietą istorijoje 10-24 06:18
Verslo sąlygas vertinančiame Pasaulio banko tyrime "Doing Business 2020" Lietuva iškopė į 11 vietą. Tai aukščiausia Lietuvos pasiekta vieta nuo šio reitingo skelbimo pradžios.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Nasdaq 101,31 +3,53%
American Express 116,49 -1,79%