Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Automobilių Dalys, Giedriaus Malinausko Parduotuvė

Atsiliepimai apie Automobilių Dalys, Giedriaus Malinausko Parduotuvė, IĮ

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Automobilių Dalys, Giedriaus Malinausko Parduotuvė, IĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Darbuotojai kalba nemandagiai, meto ragelius !
Beto kainos pacios brangiausios Vilniuje !
Patariu vengti sios imones....
Atsakyti
Šioje įmonėje dirba a*******i. Nepasitikėkite jais ir paieškokite alternatyvų. Vieną dieną praneša turintys reikalingą automobilio dalį už 80e, susitariame kad už papildomus 50e tą dalį įdės. Susitariamė susiskambinti kitą dieną. Paskambinus kitą dieną paprašė paskambinti vėliau ir taip pratempė dar pusę dienos. Tuomet paskambinus apsimetė nieko nežinantys, esą mes meluojam ir pradėjo prašyti 150e vien tik už dalį be darbo. Tas melagingas nieko nežinojimas buvo pasišlykštėtinas bei mums sugaišo pusantros dienos.
Atsakyti
Paskambinau jiems paklaust dėl naudotos oro srauto matuoklės. Sako turim, kaina 200Lt.
Internete nauja oro srauto matuoklė, su pristatymu, kainuoja 216Lt. Ši įmonė siūlo 15 metų senumo oro srauto matuoklę už 200Lt. Kai pasakiau, kad nauja tiek kainuoja, numetė ragelį.
Štai ir atsiliepimas apie įmonę :)