Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Automobilių Dalys, Giedriaus Malinausko Parduotuvė

Atsiliepimai apie Automobilių Dalys, Giedriaus Malinausko Parduotuvė, IĮ

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Automobilių Dalys, Giedriaus Malinausko Parduotuvė, IĮ

Darbuotojai kalba nemandagiai, meto ragelius !
Beto kainos pacios brangiausios Vilniuje !
Patariu vengti sios imones....
Šioje įmonėje dirba a*******i. Nepasitikėkite jais ir paieškokite alternatyvų. Vieną dieną praneša turintys reikalingą automobilio dalį už 80e, susitariame kad už papildomus 50e tą dalį įdės. Susitariamė susiskambinti kitą dieną. Paskambinus kitą dieną paprašė paskambinti vėliau ir taip pratempė dar pusę dienos. Tuomet paskambinus apsimetė nieko nežinantys, esą mes meluojam ir pradėjo prašyti 150e vien tik už dalį be darbo. Tas melagingas nieko nežinojimas buvo pasišlykštėtinas bei mums sugaišo pusantros dienos.
Paskambinau jiems paklaust dėl naudotos oro srauto matuoklės. Sako turim, kaina 200Lt.
Internete nauja oro srauto matuoklė, su pristatymu, kainuoja 216Lt. Ši įmonė siūlo 15 metų senumo oro srauto matuoklę už 200Lt. Kai pasakiau, kad nauja tiek kainuoja, numetė ragelį.
Štai ir atsiliepimas apie įmonę :)