Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Automeistras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Automeistras

Atsiliepimai apie Automeistras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Automeistras, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir jei nurodėte - telefoną) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
as esu as 2018-05-19 17:52:59
O tai kokia problema buvo ir kodel tada pasiemet auto ir mokejot pinigus jei nieko nepadare?
Koks servisas duoda pravažiuoti prieš mokant pinigus? O kai sumokėjai už problemos pašalinimą nebenori ten grįžti, nes tave apgavo sakydami kad pašalino, nors to nepadarė.
Arba patys nepatikrino savo "darbo" rezultato.
Tai kodėl ten važiuoti, jeigu patys arba iš piktų kėslų arba iš aplaidumo automobilio nesutvarko...
Aišku, netingint galima važinėti ten kol pražilsi, arba kol problemą išspręs...
Tomas 2018-05-17 16:57:11
Ne pati geriausia vieta tvarkyti automobili. Man sake, kad sutvarke automobili, bet tapati problema vistiek liko, gedimo nepasalino, sumokejau uz nieka. Patarciau vaziuoti kitur.
Vidmantas 2017-12-15 10:20:41
Noriu pasidalinti įspūdžiais susijusiais su servisu '' Automeistras '' Birutės g 14. Mano trečiam BMW pradėjo strigti suportas, reikėjo perrinkti, meistriukas kur darydavau smulkius remontus apsirgęs buvo tai atvažiavau į Automeistrą. Palikau mašiną, išlaikė 5 val ir užsiplėšė 70 eurų už suporto perrinkimą! Kur komplektas kainuoja 10 eurų, tai 60 eurų už darbą! Pakėliau hajų, tai sumažino kainą iki 40 eurų, vis tiek brangiai. Toks darbas garažuose pas vyrus kainuoja 10-15 eurų, nusineši savo remonto komplektą ir per pusvalandį padaro, o čia, 5 val išlaikė mašina ir nerealias sumas lupa! Taip, kad visiems bėdos broliams siūlau lenkti Birutės g 14 kilometro atstumu ir ieškotis padorių su normaliom kainom specialistų!
Gerbiamasis p. Vidmantai, du dalykai:

1. Servisas ne garažas, kainos nelabai lyginamas dalykas. Kodėl važiuoti į servisą kur brangu, o nevažiuoti į garažą, kur pigu? Klaipėdoje servisų įkainis (valandinis) +- 30 eurų valanda, kad ir kur važiuosite. Taip pat kažin ar tas žmogus, kuris garaže Jums perrenka stabdžių suportą, turi išmaitinti daugybę administracijos bei kitų prielipų.TAIGI, jei pats žinojote kur važiuojate, kodėl skųstis?
2. Jeigu prieš užsakydamas paslaugą nepasiteiraujate kiek kainuos darbas ARBA kiek jis užtruks, taip pat nelabai yra ką kaltinti, tik save. Ar reikia manyti, jog esate iš tų žmonių, kurie numeta raktelius ir tikisi, jog jiems viskas bus atlikta vos spragtelėjus pirštu?

Servisą AUTOMEISTRAS aplenkti yra kur kas daugiau priežasčių, nei toks nebrandaus žmogaus virkavimas - net patarlė yra, apie tuos, kuriuos ir bažnyčioje skriaudžia.
Ši įmoonė nemoka darbuotajams net minimalaus atlyginimo, o kainos klientams žiaurios. Už nieką, tipo diagnostiką paėmė 30Eur ir pasakė, kad gedimo remontas kainuos 400Eur, kai OFICIALIAME servise panaikino tariamą "gedimą" vien perjungdami vieną mygtuką iš Winter į Summer. ^is servisas yra luzerių, nevykėlių kontora. Lai susidomi jais BMI ir darbo inspekcija, nes tikrai labai įdomūs oficialiai rodomi atlyginimai.
BAISU!!! UŽ 20MIN DARBĄ, nulaužto varžto išsukimą sumokėti 26eu yra nenormalu NEREKOMENDUOJU. prašytas atlikti ratų suvedimas, įvarė mašina 10min pažiurėjo ir išvažiavo ale viskas gerai, nuvažiavau i kitą servisą nuomonė buvo visai kitoke ir sakė kad šis servisas nestabilus ir nepatikimas, a*******i.
Daugiau į šį servizą nebevažiuosiu niekada. Kainos sumąstomos iš oro... Tokiomis kainomis galima jau ir pas dyleri vežti... 31 eur. valandinis įkainis tai norimalu??
NEREKOMENDUOJU, tikrai galite rasti kur jums suteiks kokybiškas paslaugas ir dvigubai pigiau...
Sveiki. Ziurejau jusu internet svetaineje paslaugu kainas. Mane domino ausinimo skyscio pakeitimas. kaina nuo 5 su centais euro. Atvikus su savo antifrizu paklausiau kokia bus suma nurodziau automobilio marke. Jie iskart pasake 30 euru. Is kur tokios sumos net nepaziurejus kiek nuimineti apsaugu ar jas is viso reik nuimti. Ar kaina sugalvojate? Kodel nuvikus I kita servisa kaina skiriasi dvigubai pigiau. :)
Labai esu patenkinta Automeistro paslaugomis, padedant paruosti BMW 316i tech. Apžiūrai. Labai malonus aptarnavimas, sąžiningai ir profesionaliai atliktas remontas. Kaina juokingai žema, braškės turgui brangesnės, siūlau visiems vairuotojams kurie myli ir nori kad būtų prižiūrėtas jų automobilis, kreiptis tik į Automeistro serviso specialistus. Linkiu jų visam kolektyvui kuo daugiau užsakymų, malonių klientų, ir didelės sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Su pagarba, Indre.
Labai keistas servisas, visada jį stebiu. Pastoviai ieško darbuotojų, visose srityse. Šiuo metu siūlo serviso meistro darbą, siūlo 700€, tačiau kiek tekę girdėti, kad jie tokių sąlygų nesilaiko, niekam tiek nemoką, ir visad pradirbą ~3mėn. ir išeina laukan.. Nenuostabu kad jie taip daro, kadangi patikrinus "Skolos" skiltį, pasidaro baisu, ji yra nestabili įmonė, kreditingumas baisus, tad nematau tikslo ten net kreiptis.. Pražvelgus kitus autoservisus, skolų nėra, o čia skestą jose, tad apie algas kalbėti net neverta manau..
Volvo 2016-02-01 10:10:41
Dėkoju už Jūsų dėmesį, bet įrodymus aš pristatysiu, "rekvizitai.vz.lt" komandai, jei jie to paprašys tam kad įsitikint kad mano automobilis tikrai buvo Jūsų autoservise. Jums asmeniškai aš neprivalau nieko įrodinėti. Ir tikrai nemanau kad Jus kompensuosite mano patirtas išlaidas.
Laba diena. Mes norime sužinoti koks čia automobilis, todėl kad: 1. Tokių žodžių kaip “VAIRUOTI NEGALIMA” dar nesame rašę nė vienam klientui; 2. Per mūsų 22 metų serviso darbo patirtį, su visais klientais (išskyrus 0.021%, visokių žmonių būna…) mums tikrai pavykdavo rasti bendrą kalbą ir pasiekti kompromisą; 3. Sureguliuoti situaciją su klientu, jeigu tikrai įvyko kažkoks nesusipratimas (tikrai turime patirties kaip tai padaryt - liks laimingos abi pusės!).
Liko tik du klausimai - ar Jūs (Volvo) to norite? Kokio tikslo siekiate?
P.S. Jūs tikrai nieko neprivalote.
AUTOMEISTRAS 2016-01-27 15:40:08
Dėkojame "VOLVO" už atsakymą. Iš Jūsų atsakymo vis tiek neina suprasti apie kokį automobilį eina kalba. Parašykite prašome valstybinį numerį arba atsiųskite kopijas turimų dokumentų, kad galėtumėme įsitikinti, ar šis automobilis pas mus lankėsi.
Liko tik du klausimai - ar Jūs (Volvo) to norite? Kokio tikslo siekiate?
P.S. Jūs tikrai nieko neprivalote.
Volvo 2016-01-27 15:10:21
Automeistrui galiu tik atsakyti, kad turiu ir visu popieriu kopijas iš Jūsų, kur užrašyta dideliem raidiem "VARIKLIO DEFEKTAS", ir "VAIRUOTI NEGALIMA".. Bendravau su įmonės vadovu Igoriu asmeniškai.
AUTOMEISTRAS 2016-01-27 14:46:29
Laba diena, norėtumėme komentaro autoriaus paprašyti, kad mums el.paštu info@automeistras.lt atsiųstų komentare minėto automobilio valstybinius numerius. Nes mūsų duomenų bazėje su tokiu gedimu automobilio nėra buvę. Įtariame, kad nurodytas automobilis buvo ne mūsų servise.
Lauksime atsakymo.
Volvo 2015-11-29 20:07:04
Gyvenime nepatarčiau tokio "autoserviso"... Atvažiavom keisti diržus, sakė kad pas mus variklio defektas ir su tokia mašiną negalima važioti, ir remontas kainuos nuo 2500 euru.. mažai to, kai atsisakėm paslaugu, blogai surinko, gerai kad kitas servisas buvo netoli (su jai susitarėm iš anksto, kai sužinojom apie "defektą"), o tai ir diržai nulėktu. O tie reikėjo.. tepalą pakeisti. Ner žodžiu..
Lauksime atsakymo.
Nepatarčiau čia važiuoti net jeigu neturite kito pasirinkimo.
Nuvariau dėl besikaupiančio vandens salone. Ale sutvarkė, kažką pravalė...
Grįžtu, žiūriu kondicionierius nebešalto. Tai vat toks pas juos taisymas, eliminuoti problemos sukėlėją.
Nerekomenduoju kreiptis i si servisa, dirba neprofesionalai.Masinos gedimo del kurio kreipiausi nesutvarke, beto atgavau masina su nauju gedimu uz kurio remonta paprase 800 lt.Kitoje vietoje, papildzius tepalus greicio dezej sumoketa tik 70 lt.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Vilniuje duris atvers naujos kartos Varle.lt parduotuvė
Vilniuje duris atvers naujos kartos Varle.lt parduotuvė 05-15 12:43
Gegužės 19 d. 10.00 val. Vilniuje Ukmergės g. 241 bus atidaryta naujos kartos „ShowRoom" parduotuvė. Atidarymo metu klientų laukia ypatingos nuolaidos ir dovana kiekvienam svečiui. Vilniuje...
Vilnius užsimojo valyti grafičius
Vilnius užsimojo valyti grafičius 05-21 18:59
Šiemet Vilniuje ketinama nuvalyti 22.000 kv. m grafičiais išpaišytų sienų, Vilniaus savivaldybė pranešė tam skyrusi beveik 130.000 eurų. Nekilnojamojo turto objektų, kurių sienos vis pagražinamos...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda