Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Automagija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Automagija

Atsiliepimai apie Automagija, UAB

Febi

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Automagija, UAB

Kreipiausi į automagija nepaisant atsiliepimų, nes manau jog yra labai įvairių klientu. Kolkas tikrai darbus atliko kokybiškai ir ganėtinai greitai. Apie viską nuo kainos iki trukmės informuoja telefonu prireikus kita kart vėl kreipiuosi į juos.

Sėkmės darbuose ir kuo mažiau piktų klientu :)
UAB Automagija 2020-08-04 14:55:38
Tikrai ekranas buvo su defektu, išsiuntėme tiekėjui, šiandien įdėjome naują, viską sutvarkėme, atsiprašėme ir dar kartą atsiprašome, kad teko sugaišti laiką, problemą pripažinome ir išsprendėme, nes visada jas sprendžiame, klientai mums yra svarbūs. Kaina tikrai nėra pasibjaurėtinai didelė ir buvote informuotas kiek kainuos. Atsiprašome dar kartą.
Pradzioje kaina telefonu su idejimu (klausiau net 3 kartus ir tikslinau modeli) buvo 75€, vietoje pasidare 140€. Tiesos same reikale tikrai nerasiu, bet i mane kaip i idiota ziureti nereiktu. :) Dziugu, kad jums klientai svarbu, taciau atsiprasymo kaip kad dabar rasot jau ketvirta, gyvai as negavau. Taigi kaip bebutu tikrai nerekomenduoju "Automagija".
Lukas 2020-08-04 12:58:55
Dejausi parkavimo sistema "parktronikus", nuo tada kada palikau masina iki paskutines minutes isvaziuojant is serviso gailejausi, kad mokejau ta pasibjauretinai didele kaina uz toki darba. Aisku mano kalte, kad sumokejau nepamacius darbo, kitu atveju buciau liepes isimti viska ir vaziaves i "Altas".

Pradekim nuo to, kad masina norejo atiduoti su atkibusiom plastmasem nes meistrai auksarankiai pamirso prisukti varztus. (Uz ka as jums pinigus moku?)

Sekantis dalykas keliantis nerima tai, kad meistrai dedantys parkavimo sistemas nelabai supranta kaip jos veikia ir norejo issiusti mane namo su defektyviu ekranu.

Paskutinis dideli nepasitenkinima kelintis dalykas tai, kad man vietoj naujo ekrano idejo apibraizyta "nauja" kuris puikuojasi priesais langa lyg kokia zaizda ant paneles.

Taigi isvada - jeigu norit kad darbus darytu is antro karto ir uz savo sunkiai uzdirbtus pinigus gautumet su*a vaziuokit i "Automagija", tokiu magiju dar nebusit mate.

Linas 2020-01-27 23:46:47
Trečio golfo posūkio lempučių pakeitimo lygio servisas.
Ačiū už įvertinimą.
Trečio golfo posūkio lempučių pakeitimo lygio servisas.
Starteri sutvarkė puikiai, dėl darbų derinasi telefonu.Vien tik pliusai.Kainos už darbus nedidelės.
Laidai buvo istampyti kameros atjungtos, laidai kur nuo pajungimo buvo tvarkingsi susukti kruvelimis, isardyti sukisti belekaip, mago nepsjunget nes nezinojote net kaip o del to ksd atvirksciai bandet jungti tai prasau pasiskambinkit i taurage ten tvarko bmw ccc sake patvirtins kad jus blogai junget ir uztrumpinot, gi atvirai priduodant ale meistram, , autostebuklas priduodi su vaizdu tik be garso po remonto gauni be vaizdo ir be garso, ir pateisinst kad neemet pinigu ne juokaukit, buvo vskaras nepsstebejau paneles psbraizimu o kita diena isvykau i uzsieni gryzes iskart pss normalius meistrus ir tada parasiau bedas ir gerai kad cia lai zino zmones kad newerta cia moket pinigu uz toki darba, bet dabar tik pasidomejss suzinojau apie sia firma gaila ksd pavadinima seniau tik ziurejau bet nieko psviesinsiu ir visuose facebook grupese jusu slykstu darba nepatingesiu
UAB "Automagija"
2019-03-22 16:55:27 IP 27p49f87
Simas 2019-03-20 22:34:39
Sveiki bande ideti i bmw android magnetola pralaukiau virs paros galutinis rezultatas nubraizyta visa panele kurios perklijavimas nezinia kiek kainuos, sugaistas ilgas laikas, ir gale rezultatu nepajungta o is veikiancios padare kad ekranas neberodo, sako magas blogas nuveziau pas kitus specialistus perjunge is naujo parode kokiu jie ten nesamoniu pridare laidus istampe ir ka jie ten dare, zodziu pajunge android sistema groja o kur jie sugadine auto sistema kur blokas rodo visa masinos sistema teko vesti kitur kad perlituotu ir perprogramuotu nes sake jie fiskes atvirksciai ikiso ir uztrumpino visa bloka zodziu po ju remontu minusas 2 paros laiko ir nervu apie 200$ nuostolio ir vadinasi automagija nu geda neautomagija maniau kad dirba spec.bet nenorejau tuom patiketi kad ne bet pamacciau kad tikrai nieko verti nerekomenduoju 100%
Dėkojame už atsiliepimą, labai gaila, kad pyktį išliejote čia, nes jei buvo nubraižyta panelė, tai reikėjo iš karto sakyti, ne po savaitės. Viskas teisingai, Jūsų problemos neišsprendėme, laidų tampyti tikrai nereikėjo ir nebuvo ten ką sugadinti ir "fiskes" įkišti atvirkščiai neįmanoma, bet ir apmokėti už darbą neprašėme. Už sugaištą laiką atsiprašome.
UAB "Automagija"
2018-11-23 16:21:47 IP 27p49f87
dar karta nusivyles 2018-09-23 10:03:53
Dar karta isistikinau, kad tai prastas servisas (kaip sako visi Siaukliai, tik ne i automagija!). Dirba studentai, yra teke sugristi po 3 kart del smulkmenos. O paskutini karta patys nusprende uz mane, ka reikia remontuoti, o ko ne. Tai kas jiems parankiau. Isvis neatsizvelgiama i klienta.
Labai gaila, kad teko nusivilti, mes stengiamės, priimame jaunus žmones, kaip Jūs sakote studentus, ir jie tikrai dirba atsakingai. Atsiprašome, kad nuvylėme, bet visada lauksime sugrįžtant.

Automagija kolektyvas
keitė filtrus ir alyvas. Kaip žinia ten negalima įeiti pasižiūrėti kaip vyksta darbai.
Po jų keitimo teko pilt naujus tepalus, nes nesugebėjo prisukt alyvos nuleidimo varžto.
dar karta nusivyles
2018-09-23 10:03:53 IP 4ps4qn85
Didelis AČIŪ !!! priėmėjui Sergejui už tai kad nepaliko nelaimėje. Automobiliui sugedo generatorius ir vakare tiesiog likau stovėti degalinėje, nes nebeužsivedė automobilis. Tai priėmėjas jau po darbo valandų atvyko padėti užvesti automobili ir nuvaryti i autoservisą. Likau patenkinta, nes kitą dieną automobilis jau buvo sutaisytas.
Apie priemejo kultura nera net kalbos, kazkada senais laikais buvo tikrai geras servizas deja buvo... Starteriu remomtas apgailetinas (dazniausiai veikia tik tam kartui arba veikia netinkamai) elektros darbai niekam tike, remontuoja ir patys nezino ka daro. Nuo sios dienos prarado dar viena nusivylusi klienta..
Pirma karta nuvariau imontuoti signalizacija ir likau patenkintas... Aptarnavimas liux darbai atlikti gerai ir greitai kol nepaves busiu ju klientas. Pagarba personalui Ps. sviesas sureguliavo nemokamai nes buvo akcija sviecia gerai.
Nesugeba net šviesu suregulioti. 3 min. užtruko reguliojant, perspejau, kad pries technine apžiura, nulupo 8 Eur. Nuvažiavus i TA stoti patikrinus pasake kad nereguliota. Tai už ka sumokejau pinigus. Ar tai geras servisas, kuriam galima pavesti atlikti rimtesnius darbus, jei smulkmenu nesugeba padaryti tinkamai.
Niekas ir nekalba, kad nėra. O šitas komentaras, pats iš savęs nesąmoningas, nes mašina ką tik po tech. apžiūros, važiuoja 10 - us metus ir yra prižiūrima, ne keičiant kas būtina, o darant viską, kad ji važiuotų ne tik gerai, bet ir saugiai (kiekvienas remontas yra fiksuojamas ir blankai išsaugomi), nes atstumai kuriuos tenka nuvažiuoti tik prasideda nuo kelių šimtų kilometrų. Jeigu Jums susidarė įvaizdis, jog priskiriate mane "lochams", tai galiu patikinti, tokio elgesio netoleruoju ir nepriimu, nei iš darbuotojo, nei iš kliento pusės ir pats taip nesielgiu. Greitai sutaisyti galbūt ir negalima, bet nežinant problemos, spręsti kažką spėjimo būdu irgi nėra logiška, tuomet paprastas pasakymas "Problemai identifikuoti reikės daugiau laiko, nes...." ir to pakaktų. Spėliojimo ir būrimo technikų niekam nereikia.
Dazniausiai del masinos neprieziuros kalti mes patys, vairuotojai. vazinejam senais lavonais kur viskas baigia subiret ir norim kad meistrai sugebetu juos suremontuot ir dar kuo pigiau... norim kad nekeistu sugedusiu detaliu tik butiniausias, kad masina trauktu ir vaziuotu. o kaip meistrui remontuot ta masina jei ten viskas sugede turbinos, egr voztuvai, slegio davikliai... kaip jam nustatyt del ko masina nevaziuoja? As tai savo masina kada nuvarau i servisa, palieku ir paprasau: jei rasit ka nors, kas dar kas neveikia, patvarkykit. pakeicia kas sugede Ir jokiu bedu neturiu... o jei ten nueje snekat kaip lohai: a girdz man bmw reik an smuge patvarkyt.. tai nesitikekit kad su jumis mandagiai elgsis. Arba man reik greit vaziuot patvarkykit... masinos juk sudetingos taip greit nesitvarko... buna kad ir savaite praeina kol sutvarko iki galo.. O Automagijoj yra geru meistru, pats esu buves tad nereikia cia rasinet nesamoniu, jei patys skubat tvarkyt paskutine minute tai patys kalti... roges reik ruost vasara, o slides ziema...
Ka gi tu sakai? :D Kaži ar tik pats tam autoservise nesidarbuoji?:DD Juokdarys :D
Labai nusivyliau Automagija, darbuotoju darbu ir priemejo abejingumu, kaip dirba ju autoservisas....
buvo sumoketi pinigeliai uz visos masinos remonta, prasyta kad masina butu sutvarkyta kaip priklauso, bet to rezultate, kas buvo prasyta visiskai nepadaryta. As moteris, pasitikedama kad tai :geriausias: autoservisas siauliuose, likau apgauta....Reiskiasi ne viena as tokia, su priemeju akinukais man taip pat teko susidurti. Esu pasibaisejusi, kaip zmones rizikuoja klientu givybemis....Linkiu visiems ateityje nepalikti masinos meistru rankose be prieziuros ir nepagaileti laiko pastoveti salia....
visi seni elektrikai issilakste is sitos imones, kodel ???, dabartiniams studentams reikia vertejo pagalbos, nes angliskai ka raso diagnostikos kompas nesupranta, o priemejas toks su akinukais, neturi jokio supratimo apie kaikuriuos automobilius, o apie jo kultura su klijentais tai as patilesiu....

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
10 dienų izoliacija bus reikalinga ir iš Lietuvos į Latviją atvykstantiems žmonėms 09-18 19:32
Toliau plintant koronavirusui, izoliacijos nuo šeštadienio reikės laikytis ir asmenims, kurie į Latviją atvyksta iš Lietuvos, rodo penktadienį paskelbti Ligų profilaktikos ir kontrolės centro...
Ekologiškam transportui įsigyti gyventojai prašo 5 mln. Eur
Ekologiškam transportui įsigyti gyventojai prašo 5 mln. Eur 09-18 19:09
Kompensacijoms už seno ir taršaus automobilio sunaikinimą, įsigyjant paspirtuką, dviratį ar viešojo transporto bilietą gauta prašymų už 5 mln. Eur – tiek, kiek ir buvo skirta iš Klimato kaitos...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

eBay 48,64 -3,53%