Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Autokausta

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autokausta

Atsiliepimai apie UAB "Autokausta"

20 metų kartu su Jumis !
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Autokausta"

Visi komentarai pilni tiesos apie šią kontorą bet ne pijokui darbsciam ir patikimam žmogui galima dirbt ir čia...nieks neskriaudzia...yra bėdų bet pakeciama nes kur jų nėra...bet jei kas nuspresit bent jau į statybininkus tai darbų vadovas Irmantas nr 1.....
Tadas 2021-09-17 09:44:21
Buvau pakviestas į darbo pokalbį vairuotojo pozicijai, susitarėme atvykimo laiką, jau telefoninio pokalbio metu prisipažino, kad ne visas socialines garantijas gali suteikti, t.y. dalis atlyginimo mokamas kaip lauko priedas už kurį mokesčiai nemokami.

Tai gi atvykau sutartu laiku, užeinu į kabinetą, ten kažkoks pasitarimas, sako palaukit tuoj pakviesim. Nu laukiu už durų 20min., baigėsi kantrybė, kyšt galvą, klausiu kaip čia dėl to darbo pokalbio, lyg laiką jūs nustatėt. Sako palaukit dar, mes darbo klausimus sprendžiam ir čia ne vištinykas. Ir darbo pokalbis baigėsi net neprasidėjas.

Įdomu kaip išvis įmonė sėkmingai egzistuoja su tokiu laiko planavimu ir požiūriu į darbuotojus.
Žinok žmogau tau labai pasisekė, kad neįsidarbinai. Aš ko gero po tavęs buvau. Mano nelaimei mane priėmė????‍♂️ Visi prieš tai buvę komentarai labai tikslūs. Transporto vadovė ponia Leva yra ko gero pats bjauriausias žmogus kiek man teko sutikti. Grynai kaip ta ragana iš vaikystės filmukų. Pastoviai susiraukus staugia rėkia kaip ant gyvulių. Prisisamdo vairuotojų/mechanizatorių iš provincijos kurie nelabai iš ko turi rinktis. Negabaritui leidimų neperka kol nepagauna. Kai pagauna išperka daliai maršruto toliau varyk be leidimų. Apie atostogas priklausančias pamirškit. 2 savaitės max. Jei nori daugiau biuletenis. Alga truputį daugiau už minimumą + priedai. Už kuriuos dar gausit apsimokėt mokeščius metų gale. Žodžiu neverta turėt jokių darbinių santykių su šita kontora. P.S. didžiausia pagarba Mechanikam Mindei, Edgarui, Pauliui ir Vadovui Renatui.
2022.02.28 apie 17.30 važiavo šis Autokausta autobusiukas aš važiavau savo juostoje jis susilygino su mano automobiliu ir stūmė mane į priešpriešinio eismo juostą. Kas jiems teises išrašė ir ar normalu taip elgtis..
Nuosirdziai sakau, venkit. alga minimumas +priedai, ir kazkaip sugeba 2 savaites atostogu duot tik vietoj 4 kurios pagal istatyma priklauso. jei nori eik 4 savaitem bet apmokes uz 2.
Nerekomenduoju dirbti sioje imone. Didele imone taciau veda dviguba buhalterija ir moka juodais. Slepemi mokesciai, jei ko reiks pasimt issimoketinai, pamirskit ir deklaruojant mokescius dar reiks sumoketi jums daug. Negana to is darbuotoju vagiamos atostogos. Nepatinka? Iseik...
UAB "Autokausta"
2021-09-17 11:32:13 IP 2fcokj58
Tadas 2021-09-17 09:44:21

Laba diena, įmonėje yra virš 700 darbuotojų bei dirbama prie ypač svarbių projektų, tad kartais tenka neatidėliojant spręsti neplanuotai iškilusius klausimus. Atsiprašome už sugaištą laiką.

vidurio paskutinieji
2021-07-27 13:33:17 IP 2iti9t3p
Labai ačiū UAB "Autokausta" greitai, kokybiškai, išbaigtai, profesionaliai sutvarkius Naujakurių g. įkalnę. Iš subyrėjusios gatvė virto pavyzdine! Didelis ačiū darbų vadovams Viktorui, Valdui profesionaliai išsprendusiems visas sudėtingas situacijas ir visiems, prisidėjusiems prie gyventojų patogumo, džiaugsmo ir miesto grožio!
Sveiki gal galet papasakot apie autokausta kaip darbas ? Kaip atliginimai ? Darbo saligos ir visa kita ? Ir ar verta bandit ait pas juos
noriu pasidalinti įspudžiu kaip darbintis norėjau.Paskambinus pirmiausia Levai Kačkauskienei buvo pasakyta, tu nemanyk, kad bus toks atlyginimas koks skelbime parašytas, skambiau penktadienį, tai buvo pasakyta, kad atvažiuočiau pirmadienį, bet po pietų.Nuvažiavus ir paskambinus tuo pačiu nr, pasakė laukti prie balto konteinerio kiemo viduryje, po 10min sulaukiau ponios kuri lyg tai priiminėja interesantus, pirmiause tai sako einam, pati įėjus kažką pradėjo po dokumentus stalčiuose kuistis ir lyg tai pasiteisino darbo turinti, o aš stoviu ir nežinau jau ko laukti, bus nebus tas pokalbis, stoviu kas svarbiausia ir net prisėsti nepasiūlo, pastovėjau kokias 5 minutes ir supratau, kad aš niekas šioje kontoroje, esu tujinamas, nevertinamas dabdavio, palinkėjau sėkmės ieškant darbuotojų..tokios administracijos nekompitencijos nemates ir tikiuosi nematysiu niekur.
2018-11-07 Autokausta pradėjo rekonstrukcijos darbus Aleksote, Antanavos gatvėje 21. Po nakties atėjau ir radau aikštelėje stovintį savo automobilį apgadintą. Firmos darbuotojai žadėjo sumokėti už mašinos nuplovimą, tačiau galiausiai likau apgautas, nuėjus pas direktorių Juozą Kriaučiūną jis man pasakė, kad jokių pinigų nemokės, čia ne plovykla, jei nepatinka duok į teismą ir kad esu dar per jaunas suprasti.
Sveiki, ką tik UAB "Autokausta" darbuotojai baigė darbus Panemunėje, Smetonos al. - atnaujino kelią ir aikšteles ties 47B namu. Viso namo gyventojų vardu tariu DIDELĮ AČIŪ už operatyviai, kokybiškai ir tvarkingai atliktą darbą. Sėkmės Jums, vyrai ir gražių darbų!
Noriu parodyt kaip darba krėvės pr 1 kaunasi vyksta autokausta darbuotojų. Kol stovi valdžia dirbama o paskiau nebe. Gal taip turi būti.
Noriu informuot, kad padėtis nelabai keičia, nežinau reguojat ar ne į skundus tačiau darbuotojai autokausta įmonės kurie atlieka darbus krėvės pr 1 neatlieka. Taip kol kaškas stebi atlieka. Neva o poto, tik apsimeta kad dirba. Nežinau kodėl bet nepyk sakau kaip yra. Prisegu foto kaip pasišalina darbuotojai nuo darbo. Priartinus foto matosi jūsų darbuotojas mašinoj kitas eina link jos.
Mantas 2014-06-17 17:03:12
Laba diena, gal kas gali pasidalinti informacija apie šitą įmonę, kokios darbo salygos, ar atlyginimai neveluoja. Kiek mačiau daug darbuotojų, tačiau nėra jokių atsiliepimų.
Darbuotojai bijo rašyti, nes po rašymo jie gasdina.
Mantas 2014-06-17 17:03:12
Šioje ymonėje žmones laiko aršiau kaip šunis.Verčia visa para dirbt.Ydomu kur žiūri DARBŲ SAUGA?
Mantas 2014-06-17 17:03:12
sveiki, netikekit ta imone.abgaviku saika, pradirbau pilna darbo diena+1val.virsaus, gavau 12 eu. oisnaudoja kaip imano.darbas prasideda ne nuo kontoros i kure atvaziuoji, o nuo tada kai atsirasi objekte.tai gaunasi kad grubei uz 3 val.tau ipus raga.na ir panasia taip ten viksta viskas

Adeso
Statyba | Plieno pastatai ASTRON

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Dinlasta
Stogų šiltinimas, dengimas bitumine danga

Adresas: Verkių g. 48, LT-44491 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; griovimas, gręžimas; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Dinlasta, UAB - atliekami stogų šiltinimo darbai, stogų dengimas prilydoma bitumine danga Kaune ir visoje Lietuvoje STOGO DARBAI Stogų dangos paslaugos Stogo šiltinimas, stogų šiltinimo darbai Stogų dengimas bitumine danga Stogo remontas, stogų remonto darbai Kaune Horizontalių stogų dengimas prilydoma danga...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
JAV elektronikos gamybos bendrovės "Littelfuse" keletą metų vykdomas projektas, po kurio didelė dalis darbuotojų įsikūrė atnaujintose ir moderniose patalpose, jau artėja į pabaigą. "Littelfuse"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%