Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Autokausta

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autokausta

Atsiliepimai apie UAB "Autokausta"

20 metų kartu su Jumis !
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Autokausta"

Nerekomenduoju dirbti sioje imone. Didele imone taciau veda dviguba buhalterija ir moka juodais. Slepemi mokesciai, jei ko reiks pasimt issimoketinai, pamirskit ir deklaruojant mokescius dar reiks sumoketi jums daug. Negana to is darbuotoju vagiamos atostogos. Nepatinka? Iseik...
UAB "Autokausta"
2021-09-17 11:32:13 IP 2fcokj58
Tadas 2021-09-17 09:44:21
Buvau pakviestas į darbo pokalbį vairuotojo pozicijai, susitarėme atvykimo laiką, jau telefoninio pokalbio metu prisipažino, kad ne visas socialines garantijas gali suteikti, t.y. dalis atlyginimo mokamas kaip lauko priedas už kurį mokesčiai nemokami.

Tai gi atvykau sutartu laiku, užeinu į kabinetą, ten kažkoks pasitarimas, sako palaukit tuoj pakviesim. Nu laukiu už durų 20min., baigėsi kantrybė, kyšt galvą, klausiu kaip čia dėl to darbo pokalbio, lyg laiką jūs nustatėt. Sako palaukit dar, mes darbo klausimus sprendžiam ir čia ne vištinykas. Ir darbo pokalbis baigėsi net neprasidėjas.

Įdomu kaip išvis įmonė sėkmingai egzistuoja su tokiu laiko planavimu ir požiūriu į darbuotojus.
Laba diena, įmonėje yra virš 700 darbuotojų bei dirbama prie ypač svarbių projektų, tad kartais tenka neatidėliojant spręsti neplanuotai iškilusius klausimus. Atsiprašome už sugaištą laiką.

vidurio paskutinieji
2021-07-27 13:33:17 IP 2iti9t3p
Labai ačiū UAB "Autokausta" greitai, kokybiškai, išbaigtai, profesionaliai sutvarkius Naujakurių g. įkalnę. Iš subyrėjusios gatvė virto pavyzdine! Didelis ačiū darbų vadovams Viktorui, Valdui profesionaliai išsprendusiems visas sudėtingas situacijas ir visiems, prisidėjusiems prie gyventojų patogumo, džiaugsmo ir miesto grožio!
Sveiki gal galet papasakot apie autokausta kaip darbas ? Kaip atliginimai ? Darbo saligos ir visa kita ? Ir ar verta bandit ait pas juos
noriu pasidalinti įspudžiu kaip darbintis norėjau.Paskambinus pirmiausia Levai Kačkauskienei buvo pasakyta, tu nemanyk, kad bus toks atlyginimas koks skelbime parašytas, skambiau penktadienį, tai buvo pasakyta, kad atvažiuočiau pirmadienį, bet po pietų.Nuvažiavus ir paskambinus tuo pačiu nr, pasakė laukti prie balto konteinerio kiemo viduryje, po 10min sulaukiau ponios kuri lyg tai priiminėja interesantus, pirmiause tai sako einam, pati įėjus kažką pradėjo po dokumentus stalčiuose kuistis ir lyg tai pasiteisino darbo turinti, o aš stoviu ir nežinau jau ko laukti, bus nebus tas pokalbis, stoviu kas svarbiausia ir net prisėsti nepasiūlo, pastovėjau kokias 5 minutes ir supratau, kad aš niekas šioje kontoroje, esu tujinamas, nevertinamas dabdavio, palinkėjau sėkmės ieškant darbuotojų..tokios administracijos nekompitencijos nemates ir tikiuosi nematysiu niekur.
2018-11-07 Autokausta pradėjo rekonstrukcijos darbus Aleksote, Antanavos gatvėje 21. Po nakties atėjau ir radau aikštelėje stovintį savo automobilį apgadintą. Firmos darbuotojai žadėjo sumokėti už mašinos nuplovimą, tačiau galiausiai likau apgautas, nuėjus pas direktorių Juozą Kriaučiūną jis man pasakė, kad jokių pinigų nemokės, čia ne plovykla, jei nepatinka duok į teismą ir kad esu dar per jaunas suprasti.
Sveiki, ką tik UAB "Autokausta" darbuotojai baigė darbus Panemunėje, Smetonos al. - atnaujino kelią ir aikšteles ties 47B namu. Viso namo gyventojų vardu tariu DIDELĮ AČIŪ už operatyviai, kokybiškai ir tvarkingai atliktą darbą. Sėkmės Jums, vyrai ir gražių darbų!
Noriu parodyt kaip darba krėvės pr 1 kaunasi vyksta autokausta darbuotojų. Kol stovi valdžia dirbama o paskiau nebe. Gal taip turi būti.
Noriu informuot, kad padėtis nelabai keičia, nežinau reguojat ar ne į skundus tačiau darbuotojai autokausta įmonės kurie atlieka darbus krėvės pr 1 neatlieka. Taip kol kaškas stebi atlieka. Neva o poto, tik apsimeta kad dirba. Nežinau kodėl bet nepyk sakau kaip yra. Prisegu foto kaip pasišalina darbuotojai nuo darbo. Priartinus foto matosi jūsų darbuotojas mašinoj kitas eina link jos.
Mantas 2014-06-17 17:03:12
Laba diena, gal kas gali pasidalinti informacija apie šitą įmonę, kokios darbo salygos, ar atlyginimai neveluoja. Kiek mačiau daug darbuotojų, tačiau nėra jokių atsiliepimų.
Darbuotojai bijo rašyti, nes po rašymo jie gasdina.
Mantas 2014-06-17 17:03:12
Šioje ymonėje žmones laiko aršiau kaip šunis.Verčia visa para dirbt.Ydomu kur žiūri DARBŲ SAUGA?
Mantas 2014-06-17 17:03:12
sveiki, netikekit ta imone.abgaviku saika, pradirbau pilna darbo diena+1val.virsaus, gavau 12 eu. oisnaudoja kaip imano.darbas prasideda ne nuo kontoros i kure atvaziuoji, o nuo tada kai atsirasi objekte.tai gaunasi kad grubei uz 3 val.tau ipus raga.na ir panasia taip ten viksta viskas

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Rekreacinė statyba
Adresas: Žirnių g. 12, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Rekreacinė statyba" suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai. Vykdome...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
E. Macronas išreiškė paramą Lietuvai dėl migrantų
E. Macronas išreiškė paramą Lietuvai dėl migrantų 11-30 21:58
Prancūzijos prezidentui Emmanueliui Macronui išreiškus palaikymą Lietuvai dėl migrantų krizės, Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda pareiškė, kad Europos Sąjunga turi rasti būdų, kaip išspręsti šiuos...
Siūloma tikrinti ir strateginių įmonių subrangovus
Siūloma tikrinti ir strateginių įmonių subrangovus 11-30 21:41
Susisiekimo ministerija siūlo dar labiau griežtinti strateginių įmonių sandorių patikrą ir tikrinti ne tik pagrindinius rangovus, bet ir jų subrangovus.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Adobe Systems 687,49 +3,83%
Moody's 397,27 +3,43%